Page 1

PŘÍKLADY DENNÍCH KRMNÝCH DÁVEK PRO JEDNOTLIVÉ KATEGORIE KONÍ

ELEKTROLYT ACTIVE MULTI PLUS FOAL COMPLETE ENERGY OPTI OVES SENO

JUNIOR HOBBY SPORT TRAINING RACING OVES SENO

Mladý kůň do 2 let

Klisna březí

Klisna kojící

Hobby kůň

Střední zátež

Střední zátež

Vysoká zátěž

0,07 0,75 1 7 kg/den

0,06

0,08

0,05

0,03 0,05

0,03 0,06

0,06 0,07

0,75 2 8 kg/den

1,5 3,5 10 kg/den

0,5 0,5 1 7 kg/den

2 2 7 kg/den

1 0,5 3 7 kg/den

1,5-2 0,5 3 7 kg/den

Mladý kůň do 2 let

Klisna březí

Klisna kojící

Hobby kůň

Střední zátež

Vysoká zátež

INTENZIVNÍ (dostihová)

1 -

1,5 2 8 kg/den

2,5 3 10 kg/den

1,5 1 7 kg/den

2,5 2 7 kg/den

2,5 3 7 kg/den

2,5 3 7 kg/den

1 7 kg/den

POZ N Á MK Y: SUPER PREMIUM

Lifetime Dibaq a.s., Helvíkovice 90, 564 01 Žamberk, Česká republika E-mail: dibaq@dibaq.cz

fitmin.cz

Nutritional Programme


Fitmin program SUPERPRÉMIOVÉ, PRÉMIOVÉ KRMIVO

FITMIN FAKTOR

Produkty byly obohaceny speciálním komplexem biologicky účinných látek, které jsou důležité pro udržení celkového zdraví koně. Tyto biologicky účinné látky jsou koncentrovány ve speciální formuli Fitmin Faktor. Fitmin Faktor podporuje celkovou tělesnou kondici koně, zažívací systém, posiluje imunitu, zmírňuje příznaky stárnutí a tak napomáhá k prodloužení plnohodnotného života koní.

Extrudovaná krmiva — s vysokou využitelností živin v nízké denní dávce, tepelná stabilizace a hygienická čistota krmiva. Granulovaná krmiva — tradiční krmiva pro každého koně. MÜSLI krmiva — oblíbená krmiva s řezankou. Minerální a minerálně vitamínové doplňky — důležitá součást každé správně sestavené krmné dávky. Doplňky Solution — přirozená řešení zdravotních a dietetických problémů pomocí vhodného krmného přípravku. Pochoutky — s vitamínem C, E a biotinem.


PROČ LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME? CHELÁTY - kvalita a funkčnost minerálně vitamínových doplňků a většiny doplňkových krmiv Fitmin je zvýrazněna používáním organicky vázaných stopových prvků ve formě chelátů, kdy jsou stopové prvky (Fe, Cu, Mn, Zn, Se) organicky vázané na aminokyseliny. V této formě se stopové prvky účinněji vstřebávají do těla a mohou tak lépe plnit svou funkci. V této formě je využitelnost stopových prvků několikanásobně vyšší než v obvyklé anorganické formě. NUKLEOTIDY napomáhají ke zdravému růstu, k ochraně proti infekčním onemocněním, mají výrazný vliv na vývoj zažívacího ústrojí, zvyšují odolnost střeva proti nežádoucí mikroflóře, napomáhají optimalizaci trávení a lepšímu využívání nutričních látek. Nespornou předností nukleotidů je i podpora krvetvorby. Význam nukleotidů pro zdraví je především v působení na imunitu zvyšováním tvorby protilátek. Nukleotidy významně ovlivňují tvorbu lymfocytů, které jsou nutné pro obnovu buněk, zvláště pro regeneraci jaterních buněk. VYVAZOVAČ MYKOTOXINŮ chrání organismus před negativním působením plísní a jejich produktů, mykotoxinů. Mykotoxiny způsobují například plicní onemocnění koní v akutní i chronické formě (COPD), neboli „dušnost“. Kontaminace vzdušných vaků plísněmi mohou způsobit narušení tepny krkavice, poškození nervů, oslepnutí a krvácení z nozder. Vliv plísní a jejich mykotoxinů je spojován s potraty a také s infekcemi pohlavních a močových cest. U chovných klisen se zkrmování zaplísněné píce projevuje zvýšeným počtem mrtvě narozených hříbat, zadržováním lůžka a ztrátou mléka po porodu. KVASINKY - minerálně-vitamínové doplňky jsou obohaceny o probiotickou živou kvasinkovou kulturu Sacharomyces cerevisiae. Tyto kvasinky mají vliv na zvyšování počtu bakterií v tlustém střevě koní a vytvářejí optimální prostředí pro jejich život. Zvýšením využitelnosti vlákniny a stabilizací mikrobiálního trávení v tlustém střevě působí živé kvasinky na prevenci kolikových onemocnění. YUCCA SHIDIGERA - přírodní extrakt z juky bohatý na saponiny má mimořádnou schopnost působit protizánětlivě při artritidách, působí na zmenšení otoků a tlumí bolest. V zažívací soustavě koní váže nebílkovinný dusík a amoniak, který v tlustém střevě snižuje bakteriální fermentaci vlákniny. Vyvázáním plynného dusíku ve formě amoniaku a střevních plynů, které vznikají při trávení a nepříjemně zapáchají, se významně zlepšuje chovatelské prostředí.

KOMPLEX ANTIOXIDANTŮ - organicky vázaný selen, společně s tokoferolem a vitamínem C, představuje komplex antioxidantů, které chrání buněčné membrány tělních buněk před poškozením volnými radikály. Zdravé svalové buňky jsou podmínkou pro dlouhý a plnohodnotný život koní. OMEGA 3, 6 MASTNÉ KYSELINY - doplněk mastných kyselin Omega 3 napomáhá při zánětlivých procesech, např. u koní se záněty kloubů, schvácením kopyt nebo u koní citlivých na hmyz s projevy svědění kůže. Napomáhá zmírnit problémy s žaludečními vředy. Mastné kyseliny EPA a DHA mají vliv na zlepšení plodnosti. Přídavek Omega 3 mastných kyselin podporuje vývoj plodu a narození jedinci mají vyšší porodní hmotnost. Přídavek mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 do diety koní se projeví na jejich zdravotním stavu i výkonnosti.


JAK FITMIN FAKTOR PŮSOBÍ NA ZDRAVÍ KONÍ? Kvasinkové extrakty s obsahem vysoko koncentrovaných esenciálních a funkčních živin zvyšují schopnost odolávat různým nemocem. Vysoký obsah nukleotidů podporuje imunitní systém a zlepšuje trávení v krmivu obsažených živin. Nukleotidy jsou základní stavební kameny nukleových kyselin. DNA a syntéza nukleotidů je nezbytná pro normální funkci tkání a orgánů jako je mozek, kostní dřeň nebo střeva. Fitmin Faktor je bohatý zdroj těchto stavebních prvků. Další funkční živinou obsaženou ve Fitmin Faktor je Inositol, který je důležitý pro správnou nervovou činnost. Inositol je součástí řady biochemických reakcí a může působit antikarcinogenně. Fitmin Faktor je také zdrojem funkční vlákniny, manano–oligosacharidů (MOS). Mananové oligosacharidy zlepšují zdravotní stav střev, snižují růst a působení střevních patogenů a posilují humorální imunitu. Fitmin Faktor je také přirozeně bohatý zdroj OMEGA 3 mastných kyselin, které působí na posílení obranyschopnosti organismu, na zdraví a pevnost cévní soustavy. Speciálně DHA je nezbytná pro vývoj a funkci mozku a má vliv na kvalitu a ostrost zraku. Součástí Fitmin Faktoru je patentovaný vyvazovač mykotoxinů. Mykotoxiny jsou produkty plísní, které jsou obsažené v píci nebo jadrném krmivu. Podílejí se na různých zdravotních problémech koní včetně koliky, neurologických poruch, potratů nebo alergií. Postupná kumulace negativně ovlivňuje reprodukci, růst a vývoj mladých koní, způsobuje dýchací potíže a snižuje výkonnost pracovních a sportovních koní. Účinný absorbent chrání koně před působením plísněmi kontaminovaného krmiva.

FITMIN FAKTOR Zvyšuje využití krmiv. Podílí se na rozvoji imunity. Posiluje funkci zažívacího systému a podporuje regeneraci střev. Přispívá k normální funkci srdce, mozku a zraku. Pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Přirozeně bohatý na nukleotidy.


ENERGY

SUPERPREMIUM, EXTRUDOVANÉ KRMIVO

SUPERPREMIUM, EXTRUDOVANÉ KRMIVO

Extrudované doplňkové krmivo bez ovsa, s vysokým obsahem lehce stravitelného proteinu, je stavebním kamenem pro sestavení denní krmné dávky každého koně bez ohledu na kategorii a intenzitu tréninku. Krmivo je vhodné přidávat koním pro zlepšení kondice, pro rychlé nasvalení, březím klisnám pro normální vývoj plodu a laktujícím klisnám pro produkci kvalitního mateřského mléka, hříbatům a mladým koním pro zdravý růst a vývoj.

BENEFITY:

Doplňkové krmivo s vysokým obsahem lehce využitelné energie, nezbytné pro dosažení vysokého výkonu koní v období tréninku nebo jiné pracovní zátěže.

BENEFITY:

Obsahuje kvalitní a lehce stravitelnou bílkovinu, jejíž kvalita je podpořena přídavkem esenciálních aminokyselin.

Dodává lehce využitelnou energii ve formě olejů a extrudovaných obilovin.

Obohacení o OMEGA 3 MK ( EPA, DHA) přispívá k normální funkci srdce, mozku a zraku.

Vlivem extruze je zajištěná vysoká stravitelnost živin, která dává předpoklad pro maximální výkon.

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy stavebních látek nukleových kyselin DNA a RNA.

Obsažený vyvazovač mykotoxinů pomáhá kontrolovat jejich vliv, redukovat absorpci a tím omezit jejich působení na zdraví a výkonnost koní.

Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Oligosacharidy mananů se podílí se na rozvoji imunity. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Vlivem extruze je zajištěná vysoká stravitelnost. Vysoká hygienická čistota krmiva, vysoká chutnost.

Obohacení o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) přispívá k normální funkci srdce, mozku a zraku. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy stavebních látek nukleových kyselin DNA a RNA. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 15 %, hrubé oleje a tuky 8 %, hrubá vláknina 6 %, hrubý popel 9,6 %, vápník 1,6 %, sodík 0,26 %, fosfor 1,2 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 9,5 %, hrubé oleje a tuky 13 %, hrubá vláknina 4 %, hrubý popel 2,2 %, sodík 0,02 %, Sek 15,5 MJ/kg.

SLOŽENÍ: kukuřice, ječmen, sojové boby, vojtěškové úsušky, sojový olej, dihydrogenfosforečnan vápenatý, sušená syrovátka, uhličitan vápenatý, cukr, pšeničná mouka, chlorid sodný, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

SLOŽENÍ: kukuřice, ječmen, oves loupaný, sojový olej, vojtěškové úsušky, cukr, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 0,5—2,5 kg

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: vit. A 21500 m.j., vit. D3 1800 m.j., vit. E 155 mg, L-lysin 9300 mg, DL-methionin 3117 mg. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 0,5—1,5 g

15 kg

15 kg

ENERGY

OPTI

OPTI


EXTRUDOVANÝ LEN

SUPERPREMIUM, EXTRUDOVANÉ KRMIVO

SUPERPREMIUM, EXTRUDOVANÉ KRMIVO

Extrudovaná krmná směs bez ovsa, určená pro hobby koně a pro koně v lehké až střední tréninkové zátěži. Vhodná je i pro seniory a koně v rekonvalescenci. Pravidelné podávání zajišťuje příjem plnohodnotných dusíkatých látek (bílkovin), lehce využitelnou energii a vyrovnaný poměr minerálních látek a vitamínů. Obsahuje Fitmin Faktor, komplex biologicky účinných látek.

BENEFITY: Spolu s lučním senem zajistí kompletní pokrytí živin dospělého koně. Stopové prvky jsou organicky vázané ve formě chelátů. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Minerální látky a vitamíny jsou ve vybalancovaných poměrech. Kvalita proteinu je podpořena přídavkem aminokyseliny lysinu.

Lněné semínko je dieteticky zdravý krmný doplněk. Bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin OMEGA 3 a 6 MK má vliv na kvalitu srsti, kůže a kopytní rohoviny, působí protizánětlivě, podporuje trávení a posiluje imunitní systém.

BENEFITY: Omega 3 a 6 MK (ALA, EPA, DHA) přispívají k normální funkci srdce, mozku a zraku. Oligosacharidy mananů se podílí se na rozvoji imunity. Technologická úprava extruze zvyšuje stravitelnost, hygienickou čistotu doplňkového krmiva a poskytuje bezpečné podávání bez nutnosti dalších pracných úprav šrotováním a vařením.

Obohacení o OMEGA 3 MK.

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy stavebních látek nukleových kyselin DNA a RNA.

Vyvazovač toxinů pomáhá redukovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy.

Vysoká chutnost.

Oligosacharidy mananů se podílí se na rozvoji imunity. Vlivem extruze je zajištěná vysoká stravitelnost. Vysoká hygienická čistota krmiva, nízká denní dávka, vysoká chutnost.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 10 %, hrubá vláknina 7,7 %, hrubé oleje a tuky 10,8 %, hrubý popel 5,8 %, vápník 0,7 %, fosfor 0,3 %, sodík 0,4 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 18,5 %, hrubá vláknina 7,7 %, hrubé oleje a tuky 20,5 %, hrubý popel 3,6 %, sodík 0,02 %.

SLOŽENÍ: ječmen, vojtěškové úsušky, pšenice, sojový olej, kukuřice, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan vápenatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

SLOŽENÍ: lněné semeno 55 %, pšeničné otruby, kukuřice, pšenice, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/ kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: měď 65 mg, mangan 99 mg, zinek 184 mg, selen 1 mg, vit. A 22500 m.j., vit. D3 1200 m.j., vit. E 220 mg, L-lysin 400 mg.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 100—500 g

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 1,5—3 kg

15 kg

4 kg / 15 kg

EXTRUDOVANÝ LEN

COMPLETE

COMPLETE


MULTI PLUS

SUPERPREMIUM, MINERÁLNĚ VITAMÍNOVÝ DOPLNĚK

SUPERPREMIUM, MINERÁLNĚ VITAMÍNOVÝ DOPLNĚK

FOAL

Granulovaný minerálně vitamínový doplněk pro hříbata a mladé koně s pozitivním vlivem na zdravý růst a vývoj.

BENEFITY:

Granulovaný minerálně vitamínový doplněk určený pro chovné klisny s pozitivním vlivem na reprodukční cyklus a pro hobby koně pro podporu zdraví a dobré kondice.

BENEFITY:

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které napomáhají zdravému růstu a podporují imunitu.

Stopové prvky jsou organicky vázané ve formě chelátů, s vysokou využitelností.

OMEGA 3 MK (DHA, EPA) přispívají k normální funkci srdce, mozku a zraku.

Živá kvasinková kultura podporuje trávení a působí preventivně proti kolice.

Živá kvasinková kultura podporuje trávení a působí preventivně proti kolice.

OMEGA 3 MK (DHA, EPA) přispívají k normální funkci srdce, mozku a zraku.

Stopové prvky jsou organicky vázané ve formě chelátů s vysokou využitelností.

Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které napomáhají zdravému růstu a podporují imunitu.

Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Minerální látky a vitamíny jsou ve vybalancovaných poměrech.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: vápník 10,4 %, fosfor 3 %, sodík 2,9 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: vápník 10,4 %, fosfor 2,3 %, sodík 2,3 %.

SLOŽENÍ: uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, vojtěškové úsušky, chlorid sodný, pšeničná mouka, oxid hořečnatý, rýžové otruby, dihydrogenfosforečnan sodný, řepný cukr, sojový olej, síran hořečnatý, lněné semeno, plod fenyklu obecného, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

SLOŽENÍ: uhličitan vápenatý, pšeničné otruby, hydrogenfosforečnan vápenatý, vojtěškové úsušky, chlorid sodný, oxid hořečnatý, pšeničná mouka, síran hořečnatý, rýžové otruby, lněné semeno, řepný cukr, sojový olej, plod fenyklu obecného, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: železo 1128 mg, měď 1857 mg, mangan 1776 mg, zinek 4643 mg, selen 11 mg, vit. A 225000 m.j., vit. D3 25000 m.j., vit. E 2600 mg, vit. B1 190 mg, vit. B2 180 mg, vit.B6 142 mg, vit. B12 80 µg, biotin 25 mg, niacinamid 450 mg, kyselina listová 90 mg, pantothenan vápenatý 550 mg, Sacharomyces cerevisiae 1x1010 CFU, L-lysin 46,5 g, DL-methionin 20,5 g.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: železo 1243 mg, měď 1365 mg, mangan 1321 mg, zinek 2725 mg, selen 31 mg; vit. A 337000 m.j., vit. D3 27000 m.j., vit. E 6375 mg, vit. B1 275 mg, vit. B2 270 mg, vit.B6 205 mg, vit. B12 165 µg, biotin 53 mg, niacinamid 690 mg, kyselina listová 127 mg, pantothenan vápenatý 780 mg; Sacharomyces cerevisiae 1x1010 CFU, L-lysin 32 g, DL-methionin 10,6 g. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 50—80 g

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 50—80 g

2 kg / 4 kg / 20 kg

2 kg / 4 kg / 20 kg

MULTI PLUS

FOAL


MACRO CA

SUPERPREMIUM, MINERÁLNĚ VITAMÍNOVÝ DOPLNĚK

SUPERPREMIUM, MINERÁLNĚ VITAMÍNOVÝ DOPLNĚK

ACTION

Granulovaný minerálně vitamínový doplněk pro koně v tréninku nebo jiné pracovní zátěži.

BENEFITY:

Granulované doplňkové minerální krmivo pro všechny kategorie koní, určené k obohacení krmné dávky o lehce využitelný vápník a hořčík, s pozitivním vlivem na zdravý růst, vývoj a celkový metabolismus organismu, lze použít i pro nervózní koně.

BENEFITY:

Obohaceno o esenciální aminokyseliny a nukleotidy.

Doplňuje potřebu základních makroprvků Ca + Mg (P, Na).

Organicky vázaný Selen a vitamín E s antioxidačním účinkem chrání buňky před působením volných radikálů, urychluje regeneraci svalů po výkonu, působí preventivně proti bolestivému tuhnutí svalů (tying-up).

Celkový podíl vysoce využitelného vápníku 16 %.

OMEGA 3 MK (DHA, EPA) přispívají k normální funkci srdce, mozku a zraku. Živá kvasinková kultura podporuje trávení, prevence proti kolice. Stopové prvky jsou organicky vázané ve formě chelátů s vysokou využitelností.

Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které napomáhají zdravému růstu a podporují imunitu. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: vápník 10 %, fosfor 2,7 %, sodík 3,2 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: vápník 16,3 %, hořčík 4,9 %, fosfor 1,3 %, sodík 2,6 %.

SLOŽENÍ: uhličitan vápenatý, vojtěškové úsušky, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, pšeničné otruby, pšeničná mouka, oxid hořečnatý, fosforečnan hořečnatý, síran hořečnatý, řepný cukr, lněné semeno, sojový olej, plod fenyklu obecného, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

SLOŽENÍ: uhličitan vápenatý, vojtěškové úsušky, pšeničná mouka, oxid hořečnatý, chlorid sodný, pšeničné otruby, fosforečnan hořečnatý, sojový olej, dihydrogenfosforečnan vápenatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg, plod fenyklu obecného.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: železo 2318 mg, měď 1484 mg, mangan 1299 mg, zinek 2719 mg, selen 25 mg; vit. A 312500 m.j., vit. D3 35000 m.j., vit. E 4800 mg, vit. B1 252 mg, vit. B2 250 mg, vit. B6 190 mg, vit. B12 147 µg, vit. C 1760 mg, biotin 50 mg, niacinamid 610 mg, kyselina listová 115 mg, pantothenan vápenatý 710 mg; Sacharomyces cerevisiae 1x1010 CFU, L-lysin 18 g, DL-methionin 7,5 g.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 50—150 g

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 50—80 g

2 kg / 4 kg / 20 kg

1,5 kg / 4 kg / 20 kg

MACRO CA

ACTION


SELEN E

SUPERPREMIUM, MINERÁLNĚ VITAMÍNOVÝ DOPLNĚK

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

Doplňkové minerální krmivo k vyrovnání hladiny iontů, neutralizaci kyselých metabolitů a urychlení regenerace organismu koně v období zvýšené a vysoké tréninkové zátěže.

BENEFITY: Urychluje regeneraci svalových buněk po zátěži. Sodík a draslík rychle vyrovná hladinu iontů a obnoví rovnováhu elektrolytů.

Doplňkové minerální krmivo pro koně v intenzivní tréninkové zátěži s antioxidačním účinkem, působí preventivně proti bolestivému tuhnutí svalů (tying-up) a napomáhá urychlení regenerace.

BENEFITY: Organicky vázaný Selen a vitamín E s antioxidačním účinkem chrání buňky před působením volných radikálů, urychluje regeneraci svalů po výkonu, působí preventivně proti bolestivému tuhnutí svalů (tying-up).

Organicky vázaný Selen a vitamín E s antioxidačním účinkem chrání buňky před působením volných radikálů, urychluje regeneraci svalů po výkonu, působí preventivně proti bolestivému tuhnutí svalů (tying-up).

Obohaceno o esenciální aminokyseliny a nukleotidy.

Obsahuje fruktózu pro rychlé doplnění energie.

Stopové prvky jsou organicky vázané ve formě chelátů s vysokou využitelností.

L-carnitin zvyšuje účinnost získávání energie v buňkách a tím zlepšuje fyzickou výkonnost svalstva.

OMEGA 3 MK (DHA, EPA) přispívají k normální funkci srdce, mozku a zraku.

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které podporují imunitu. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: sodík 9,6 %, draslík 5 %, vápník 0 %, fosfor 0 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: vápník 7,2 %, sodík 1,9 %, fosfor 1,4 %.

SLOŽENÍ: chlorid sodný, fruktóza, glukóza, chlorid draselný, síran hořečnatý.

SLOŽENÍ: uhličitan vápenatý, fruktóza, síran hořečnatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 45000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 5000 mg/kg.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: selen 19 mg; vit. E 17000 mg, vit. C 9000 mg, L-Carnitine 12500 mg. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 30—60 g

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: selen 48 mg; vit. E 10000 mg, vit. C 4750 mg, L-carnitin 25000 mg, taurin 20000 mg, L-lysin 105 g, DL-methionin 30 g, DL-tryptofan 20 g, L-threonin 60 g. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 50 g

1,5 kg / 4 kg / 20 kg

1,5 kg

SELEN E

ELEKTROLYT

ELEKTROLYT


GASTRO PROTECTOR

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

Doplňkové krmivo s komplexem účinných látek podporující kardiovaskulární systém a elasticitu tkání. Juka shidigera je bohatá na saponiny a působí detoxikačně, komplex vitamínů B podporuje krvetvorbu a přispívá ke zdravé tvorbě červených krvinek.

BENEFITY: Podpora krvetvorby: komplex železa, mědi a manganu v organické vazbě chelátu, společně s vitamíny B komplexu, B12 a kyselinou listovou a vitamínem C, působí na zdravou tvorbu červených krvinek, nezbytných pro přenos tkáňového kyslíku a esenciálních živin. Podpora elasticity tkání: kombinace kolagenu získaného z kůží severských tresek a kyseliny hyaluronové, podporuje elasticitu a pevnost tělních tkání, kloubů, šlach, kůže včetně cévní soustavy. Detoxikace: juka shidigera, je bohatá na saponiny, účinné látky, které napomáhají odstranění patologických usazenin z těla a z krevního oběhu. Spolu s komplexem obsažených bylin, působí na celkové pročištění organismu.

Doplňkové krmivo pro přirozenou ochranu žaludeční sliznice a pro podporu řešení obtíží způsobených gastroduodeální ulcerací.

BENEFITY: Přirozeně chrání žaludeční sliznici. Fitmin Faktor podporuje epiteliální regeneraci, regeneraci střev a posiluje funkci zažívacího systému. Pufrační efekt hlinitokřemičitanu vápenatého stabilizuje pH žaludku. Obohaceno o účinná probiotika. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které podporují imunitu. Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

Komplex antioxidantů — organicky vázaný Selen a vitamíny E a C, svým antioxidačním účinkem chrání buňky před poškozením volnými radikály. Selplex, vitamín E, vitamín C.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 20 %, hrubé oleje a tuky 2 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 5,3 %, sodík 0,1 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 13 %, hrubé oleje a tuky 7 %, hrubá vláknina 15,3 %, hrubý popel 20,6 %.

SLOŽENÍ: amarantová mouka, rýžová mouka, inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae, směs sušených bylin 12 %, rybí kolagen 5 %, řasy (Clorella, Schizochytrium), juka shidigera 2 %, hyaluronát sodný 0,05 %.

SLOŽENÍ: vojtěškové úsušky, jablečné výlisky, sojový olej, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 45000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 5000 mg/kg, glycerin, hyaluronát sodný.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 50 g

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: Sacharomyces cerevisiae 1,25x1010 CFU, kaolinitické jíly 180 g. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 100 g

1,5 kg / 3 kg

4 kg

GASTRO PROTECTOR

HEMOFORM

HEMOFORM


BIOTIN

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

Granulované doplňkové krmivo pro koně všech kategorií trpících obezitou, metabolickým syndromem nebo schvácením kopyt.

BENEFITY: Obohacen o komplex aminokyselin a MSM. S nukleotidy na podporu imunity. S biotinem pro podporu růstu kopytní rohoviny. S kvasinkami rodu Saccharomyces cerevisiae pro zlepšení trávení. Vyvazovače mykotoxinů chrání organismus před negativním působením toxinů produkovaných plísněmi. Nízkokalorický koncentrát živin, společně s pící zcela pokrývá živinové potřeby vitamínů a minerálů. Nízký obsah škrobu do 5 %.

Granulované doplňkové krmivo pro všechny kategorie koní, určené pro podporu a udržení požadovaného stavu kůže, srsti a kopytní rohoviny.

BENEFITY: Biotin a organicky vázaný zinek, nezbytné látky pro zpevnění a podporu růstu kopytní rohoviny. Obohaceno o OMEGA 3 MK (ALA, DHA, EPA). Organicky vázaný Selen a vitamín E s antioxidačním účinkem chrání buňky před působením volných radikálů. Stopové prvky jsou organicky vázané ve formě chelátů. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které podporují imunitu. Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 13 %, hrubé oleje a tuky 2,1 %, hrubá vláknina 11,2 %, hrubý popel 32 %, škrob 3,7 %, vápník 3,4 %, sodík 2,3 %, fosfor 4,4 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 15,5 %, hrubé oleje a tuky 1,3 %, hrubá vláknina 16,7 %, hrubý popel 9,8 %, sodík 0,06 %.

SLOŽENÍ: vojtěškové úsušky, dihydrogenfosforečnan vápenatý, pšeničné otruby, jablečné výlisky, chlorid sodný, rýžové otruby, oxid hořečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 27000 mg/kg, methylsulfonylmethan 25000 mg/kg, síran hořečnatý, lněné semeno, plod fenyklu obecného, sušená řasa Schizochytrium limacinum 3000 mg/kg.

SLOŽENÍ: vojtěškové úsušky, pšeničné otruby, pšeničná mouka, plod fenyklu obecného, lněné semeno, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: měď 550 mg, mangan 591 mg, zinek 1163 mg, selen 9 mg, vit. A 59000 m.j., vit. D3 13500 m.j., vit. E 1400 mg, biotin 90 mg, L-carnitin 2500 mg, L-lysin 26,1 g, DL-methionin 11,2 g.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: železo 351 mg, měď 535 mg, selen 21 mg, zinek 12020 mg, vit. E 4500 mg, biotin 2000 mg. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 15—30 g

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 150—300 g

6 kg

1,5 kg / 3 kg

BIOTIN

CONTROL

CONTROL


FLEXI PENTA

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

Doplňkové krmivo pro koně všech kategorií podporující přirozenou obnovu kloubní chrupavky.

BENEFITY: S vysokým obsahem chondroitinsulfátu a glukosaminsulfátu a MSM. Obohaceno o vitamín C. OMEGA 3 MK (DHA, EPA). Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které podporují imunitu. Stopové prvky jsou organicky vázané ve formě chelátů s vysokou využitelností.

Doplňkové krmivo pro koně všech kategorií podporující přirozenou obnovu kloubních chrupavek.

BENEFITY: 5 účinných látek: chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, MSM (metylsulfonyl metan), kolagen z kůží severských tresek, kyselina hyaluronová. Obohaceno o vitamín C a vitamín E. Stopové prvky selen, mangan, zinek a měď jsou organicky vázané ve formě chelátů s vysokou využitelností. Nízká denní dávka, vysoce chutný.

Nízká denní dávka. Vysoce chutný.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 3,5 %, hrubé oleje a tuky 0,35 %, hrubá vláknina 1,2 %, hrubý popel 3,9 %, sodík 0,03 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 10,5 %, hrubé oleje a tuky 0,2 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubý popel 2,1 %, sodík 0,01 %.

SLOŽENÍ: methylsulfonylmethan 20 %, glukosamin 20 %, řepný cukr, chondroitin– sulfát 10 %, amarant, rýže, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

SLOŽENÍ: fruktóza, glukosamin 20 % methylsulfonylmethan 20 %, chondroitin– sulfát 10 %, rybí kolagen 10 %, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae, sušená řasa Schizochytrium limacinum, hyaluronan sodný 0,9 %.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: mangan 7508 mg, zinek 5553 mg, selen 20 mg; vit. C 13300 mg, vit. E 15000 mg.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 10—20 g

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 10—20 g

500 g / 5 kg

500 g / 5 kg

FLEXI PENTA

FLEXI TRIO

FLEXI TRIO


HERBS REGENERATION

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

Doplňkové krmivo pro koně všech kategorií - směs účinných bylin pro koně nachlazené a dýchavičné, určená pro zlepšení dýchání, ke zklidnění a uvolnění dýchacích cest.

BENEFITY:

Doplňkové krmivo pro koně všech kategorií - směs vybraných bylin s Ostropestřcem mariánským a biologicky účinných látek přispívá k normální funkci jater, podporuje imunitu a regeneraci koní.

BENEFITY:

Působí pozitivně na uvolnění a zklidnění dýchacích cest.

Sylibum marianum, organicky vázaný Selen, vitamín E a vitamín C, látky s antioxidačním účinkem chrání buňky před působením volných radikálů, urychlují regeneraci svalů po výkonu, působí preventivně proti bolestivému tuhnutí svalů (tying-up).

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které podporují imunitu.

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které podporují imunitu.

Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

Živá kvasinková kultura podporuje trávení a působí preventivně proti kolice.

Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

Unikátní směs bylin — přírodní produkt. Podporuje zdravé dýchání koní.

Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 19,7 %, hrubá vláknina 15,6 %, hrubé oleje a tuky 4 %, hrubý popel 12,9 %, sodík 0,04 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 18,5 %, hrubá vláknina 16,6 %, hrubé oleje a tuky 10,5 %, hrubý popel 6,7 %, sodík 0,06 %.

SLOŽENÍ: směs sušených bylin 91 %, sladový květ, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 27000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 3000 mg/kg.

SLOŽENÍ: směs sušených bylin 55 % ( z toho 25 % semeno Ostropestřece mariánského), vojtěškové úsušky, sladový květ, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 45000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 5000 mg/kg.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 30 g

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: selen 25 mg, vit. E 5000 mg, vit. C 9500 mg, Sacharomyces cerevisiae 2,5x1010 CFU. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 40 g

1 kg / 3 kg

2 kg

HERBS REGENERATION

HERBS BRONCHIAL

HERBS BRONCHIAL


CÉČKO

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

Doplňkové krmivo svým složením napomáhá snižovat účinky stresujících faktorů a působí na zklidnění nervózních koní.

BENEFITY:

Doplňkové krmivo pro všechny kategorie koní podporující přirozenou imunitu, snižuje hladinu stresu a napomáhá hojení ran.

BENEFITY:

Komplex vitamínů skupiny B omezuje účinky stresů, pomáhá udržet normální funkce nervového a imunitního systému.

Doplnění hladiny mikroprvků: selenu a manganu ve vysoce využitelných chelátových vazbách.

Vitamín C napomáhá regeneraci po fyzické a psychické zátěži.

Působí podpůrně na organismus zejména při mimořádném fyzickém zatížení.

Směs bylin obsahující meduňku pro celkové zklidnění a hloh, který má v případě silného nervového vypětí a dlouhodobého stresu uklidňující účinky. Hořčík působí na správnou činnost svalů, mírní nervozitu a podrážděnost.

Pomáhá při stavech fyzické vyčerpanosti a v průběhu léčby infekčních onemocnění, při hojení ran. Působí jako podpůrný prostředek při poruchách reprodukce a hojení ran.

Sušená řasa Schizochytrium limacinum, obsahující omega 3 mastnou kyselinu DHA přispívá k normální funkci mozku.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 6,3 %, hrubá vláknina 19,7 %, hrubé oleje a tuky 1,3 %, hrubý popel 5,7 %, sodík 0,02 %, hořčík 1 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 1,6 %, hrubé oleje a tuky 0,1 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubý popel 4,6 %, vápník 0,4 %, fosfor 0,1 %, sodík 0,6 %.

SLOŽENÍ: směs sušených bylin (93,5 %), oxid hořečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

SLOŽENÍ: řepný cukr, chlorid sodný, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: vit. E (jako alfatokoferol) 5000 mg, niacinamid 1980 mg, vit. B1 90 mg, vit. B2 60 mg, vit. B6 190 mg, vit. B12 20 µg, pantothenan vápenatý 580 mg, biotin 0,2 mg, vit. C 9500 mg; DL-Tryptofan 7500 mg

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: vit. C 255000 mg, mangan 225 mg, selen 10 mg.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 25 g/2–3x denně

2 kg

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 8—25 g

500 g / 8 kg

CÉČKO

HERBS CALMER

HERBS CALMER


BENEFIT OIL BENEFIT OIL

SUPERPREMIUM, DOPLNĚK SOLUTION

Krmná surovina pro všechny kategorie koní - Za studena lisovaný olej z norských lososů, jehož podávání se projeví na zlepšení vzhledu, soustředěnosti a výkonnosti koní.

BENEFITY: S vysokým obsahem OMEGA 3 nenasycených mastných kyselin EPA a DHA, které přispívají k normální funkci cév, srdce, mozku a zraku. Podporuje soustředěnost. Působí na kvalitu srsti a kopytní rohoviny. Podporuje imunitu.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý tuk 99,9 %; EPA (20:5 n-3) 2,5 %, DHA (22:6 n-3) 4 %, Omega 3 14 %, Omega 6 14 %. SLOŽENÍ: lososový olej. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: do 60 ml

1l


JUNIOR

HOBBY

PREMIUM, GRANULOVANÉ KRMIVO

PREMIUM, GRANULOVANÉ KRMIVO

BENEFITY:

Granulovaná doplňková krmná směs bez ovsa určená pro hobby koně a pro koně v lehké tréninkové zátěži.

BENEFITY:

Spolu s lučním senem zajistí kompletní pokrytí živin mladého koně.

Spolu s lučním senem zajistí kompletní pokrytí živin dospělého koně.

Obsahuje kvalitní bílkovinu, která je důležitou součástí výživy nejen pro hříbata a mladé koně, ale i pro vysokobřezí a laktující klisny.

Minerální látky a vitamíny ve vybalancovaném poměru.

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy, které napomáhají zdravému vývoji a růstu. Kvalita proteinu je podpořena přídavkem aminokyseliny lysinu. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Oligosacharidy mananů se podílí se na rozvoji imunity.

Stopové prvky organicky vázané ve formě chelátů s vysokou využitelností. Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Oligosacharidy mananů se podílí se na rozvoji imunity. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Vysoká chutnost.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 14 %, hrubá vláknina 5,6 %, hrubé oleje a tuky 10,7 %, hrubý popel 6,9 %, vápník 0,77 %, sodík 0,43 %, fosfor 0,45 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 13 %, hrubé oleje a tuky 3 %, hrubá vláknina 12 %, hrubý popel 9 %, Sek 10 MJ/kg, vápník 1 %, sodík 0,8 %, fosfor 0,7 %.

SLOŽENÍ: ječmen, vojtěškové úsušky, pšeničné otruby, kukuřice, sojový olej, sladový květ, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

SLOŽENÍ: pšeničné otruby, ječmen, vojtěškové úsušky, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, sojový olej, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: měď 83 mg, mangan 131 mg, zinek 198 mg, selen 0,6 mg, železo 193 mg, jód 0,8 mg, vit. A 25200 m.j., vit. D3 1768 m.j., vit. E 90 mg, vit. B1 7,2 mg, vit. B2 10,5 mg, vit. B6 10,5 mg, vit. B12 6,8 µg, biotin 0,5 mg, niacinamid 78 mg, kyselina listová 2,4 mg, pantothenan vápenatý 29 mg, cholinchlorid 1020 mg, L-lysin 8500 mg.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: měď 33 mg, mangan 90 mg, zinek 99 mg, selen 0,4 mg, železo 169 mg, jód 1,1 mg, vit. A 15500 m.j., vit. D3 1000 m.j., vit. E 60 mg, vit. B1 6 mg, vit. B2 7,5 mg, vit. B6 9 mg, vit. B12 1,5 µg, biotin 0,3 mg, niacinamid 135 mg, kyselina listová 1,8 mg, pantothenan vápenatý 28 mg, cholinchlorid 1170 mg.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 0,5—3,5 kg

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 2,5—3,5 kg

25 kg

25 kg

HOBBY

JUNIOR

Granulovaná bílkovinná krmná směs bez ovsa, která je stavebním kamenem pro sestavení denní krmné dávky pro hříbata, březí a laktující klisny.


TRAINING

PREMIUM, GRANULOVANÉ KRMIVO

PREMIUM, GRANULOVANÉ KRMIVO

SPORT

Granulovaná krmná směs bez ovsa určená pro koně v lehké a střední tréninkové zátěži.

BENEFITY: Spolu s lučním senem zajistí kompletní pokrytí živin dospělého koně. Stopové prvky organicky vázané ve formě chelátů, s vysokou využitelností. Extrakt z juky působí protizánětlivě, pomáhá při artritidě a snižuje koncentraci amoniaku. Minerální látky a vitamíny jsou ve vybalancovaných poměrech. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Obohacení o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) přispívá k normální funkci srdce, mozku a zraku. Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Vysoká chutnost.

Granulované energetické a živinově bohaté krmivo bez ovsa, speciálně sestavené pro koně ve střední až intenzivní tréninkové zátěži.

BENEFITY: Spolu s lučním senem zajistí kompletní pokrytí živin dospělého koně v tréninkové práci. Organicky vázaný Selen a vitamín E s antioxidačním účinkem chrání buňky před působením volných radikálů. Extrakt z juky působí protizánětlivě, pomáhá při artritidě kloubů a snižuje koncentraci amoniaku. Cheláty, Fitmin Faktor. Minerální látky a vitamíny jsou ve vybalancovaných poměrech. S přídavkem jadrného krmiva vhodné pro intenzivní trénink. Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy. Oligosacharidy mananů se podílí se na rozvoji imunity.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 11 %, hrubé oleje a tuky 2,6 %, hrubá vláknina 10 %, hrubý popel 8,5 %, Sek 12 MJ/kg, vápník 1,1 %, sodík 0,8 %, fosfor 0,4 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 10,5 %, hrubé oleje a tuky 7,6 %, hrubá vláknina 8,3 %, hrubý popel 7,9 %, Sek 13 MJ/kg, vápník 1 %, sodík 0,8 %, fosfor 0,4 %.

SLOŽENÍ: ječmen, vojtěškové úsušky, pšeničné otruby, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, řepkový olej, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg, juka shidigera 100 mg/kg.

SLOŽENÍ: ječmen, kukuřice, pšeničné otruby, vojtěškové úsušky, sojový olej, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg, juka shidigera.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: měď 41 mg, mangan 64 mg, zinek 96 mg, selen 0,8 mg, železo 186 mg, jód 1,1 mg, vit. A 20400 m.j., vit. D3 1350 m.j., vit. E 260 mg, vit. B1 6 mg, vit. B2 8 mg, vit. B6 8,5 mg, vit. B12 2,2 µg, biotin 0,45 mg, niacinamid 65 mg, kyselina listová 2 mg, pantothenan vápenatý 24 mg, cholinchlorid 1000 mg. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 2—3 kg

25 kg

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: měď 51 mg, mangan 69 mg, zinek 127 mg, selen 0,9 mg, železo 172 mg, jód 1,2 mg, vit. A 20000 m.j., vit. D3 1700 m.j., vit. E 260 mg, vit. B1 6,5 mg, vit. B2 8,5 mg, vit. B6 8,7 mg, vit. B12 2,6 µg, biotin 0,5 mg, niacinamid 69 mg, kyselina listová 2,1 mg, pantothenan vápenatý 24 mg, cholinchlorid 880 mg. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 2—3,5 kg

25 kg

TRAINING

SPORT


REFORMER

PREMIUM, GRANULOVANÉ KRMIVO

PREMIUM, GRANULOVANÉ KRMIVO

Granulovaná směs Racing je vysoce energetické a živinově bohaté krmivo bez ovsa, speciálně sestavené pro koně v dostihovém tréninku. Pro maximální využitelnost je ve směsi použito několik zdrojů lehce stravitelné energie.

BENEFITY: Spolu s lučním senem a přídavkem jadrného krmiva zajistí kompletní pokrytí živin dospělého koně v intenzivním dostihovém tréninku. Organicky vázaný Selen a vitamín E s antioxidačním účinkem chrání buňky před působením volných radikálů, působí preventivně proti bolestivému tuhnutí svalů (tying-up). Pro maximální využití energetických zásob je krmivo obohaceno o L-carnitin. Ostropestřec mariánský účinně regeneruje funkci jaterní tkáně.

Granulované doplňkové krmivo je určeno pro koně všech kategorií, zejména pro koně v rekonvalescenci. Podporuje zlepšení celkové kondice a kvalitní nasvalení. Obsažené rýžové otruby jsou stabilizované a obohacené o vápník a vitamín E.

BENEFITY: Obohacení o vitamín E s antioxidačním účinkem chrání buňky před působením volných radikálů, působí preventivně proti bolestivému tuhnutí svalů (tying-up). Technologická úprava stabilizuje obsažené tuky. Doplněk vápníku upravuje vhodný poměr k fosforu. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

Cheláty, extrakt z juky, obohaceno o OMEGA 3 MK (ALA, EPA, DHA).

Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci.

Živá kvasinková kultura podporuje trávení, prevence proti kolice.

Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy.

Fitmin Faktor.

Vysoká chutnost.

Vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Vysoká chutnost a nízká denní dávka.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 10 %, hrubé oleje a tuky 9 %, hrubá vláknina 7,2 %, hrubý popel 5,4 %, vápník 0,7 %, sodík 0,25 %, fosfor 0,37 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 16 %, hrubé oleje a tuky 9 %, hrubá vláknina 14,5 %, hrubý popel 11 %, vápník 1,9 %, fosfor 1 %, sodík 0,06 %, Sek 10 MJ/kg.

SLOŽENÍ: kukuřice, ječmen, vojtěška horkovzdušně sušená, sojový olej, lněné semeno, semeno ostropestřece mariánského, sušená syrovátka, uhličitan vápenatý, glycerin, chlorid sodný, lignocelulosa, dihydrogenfosforečnan hořečnatý, dexrin, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg, juka shidigera 500 mg/kg.

SLOŽENÍ: rýžové otruby, vojtěškové úsušky, pšeničné otruby, uhličitan vápenatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: měď 55 mg, mangan 54 mg, zinek 123 mg, selen 0,9 mg, železo 163 mg, jód 0,7 mg; vit. A 22300 m.j., vit. D3 1890 m.j., vit. E 270 mg, niacinamid 30 mg, L-karnitin 1000 mg, vit. B1 6,3 mg, vit. B2 8,8 mg, vit. B6 8,2 mg, vit. B12 3 µg; Sacharomyces cerevisiae (CBS 493.94) 5x108 CFU.

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1 KG: vit. E 280 mg. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 0,5—1 kg UPOZORNĚNÍ VÝROBCE: rýžový olej obsahuje přírodní antioxidant Gamma Oryzanol, který může být považován za nedovolenou látku, a proto nedávejte tento doplněk koním v průběhu jejich dostihové sezóny.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 2—3 kg

25 kg

25 kg

REFORMER

RACING

RACING


MÜSLI MEADOW

PREMIUM, MÜSLI KRMIVO

PREMIUM, MÜSLI KRMIVO

Doplňkové krmivo určené pro hobby koně všech věkových kategorií v lehké tréninkové zátěži.

BENEFITY:

Doplňkové krmivo pro koně chované pro rekreační využití v lehké až střední tréninkové práci, pro chovné klisny, a pro mladé koně do stáří 24 měsíců, a pro koně v rekonvalescenci.

BENEFITY:

Dodává lehce využitelnou energii ve formě olejů a extrudovaných obilovin.

Omega 3 a 6 MK (ALA, EPA, DHA) přispívají k normální funkci srdce, mozku a zraku.

Vlivem extruze je zajištěná vysoká stravitelnost živin, která dává předpoklad pro maximální výkon.

Oligosacharidy mananů se podílí se na rozvoji imunity.

Obsažený vyvazovač mykotoxinů pomáhá kontrolovat jejich vliv, redukovat absorpci a tím omezit jejich působení na zdraví a výkonnost koní. Obohacení o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) přispívá k normální funkci srdce, mozku a zraku. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy stavebních látek nukleových kyselin DNA a RNA. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

Technologická úprava extruze zvyšuje stravitelnost, hygienickou čistotu doplňkového krmiva a poskytuje bezpečné podávání bez nutnosti dalších pracných úprav šrotováním a vařením. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy stavebních látek nukleových kyselin DNA a RNA. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Vysoká chutnost.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 11,5 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubá vláknina 11 %, hrubý popel 8 %, sodík 0,6 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 12,5 %, hrubé oleje a tuky 5,6 %, hrubá vláknina 10,7 %, hrubý popel 6,3 %, vápník 0,9 %, sodík 0,26 %, fosfor 0,5 %.

SLOŽENÍ: pšeničné otruby, kukuřičné vločky, ječmen, vojtěškové úsušky, granulované seno, ječmenné vločky, ovesné vločky, sojový olej, senná řezanka, jablečné výlisky, sušená mrkev, fenykl obecný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, extrudované lněné semínko, hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, síran hořečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 5895 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 655 mg/kg.

SLOŽENÍ: kukuřičné vločky, ovesné vločky, ječmenné vločky, pšeničné otruby, granulované seno, vojtěškové úsušky, ječmen, sladový květ, sojový olej, senná řezanka, jablečné výlisky, fenykl obecný, anýz vonný, koriandr setý, sušená mrkev, uhličitan vápenatý, kukuřice, sojový extr. šrot, extrudovaný len, dihydrogenfosforečnan vápenatý, dihydrogenfosforečnan sodný, chlorid sodný, síran hořečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 2385 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 265 mg/kg.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 1,5—3,5 kg

20 kg

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 1,5—3 kg

20 kg

MÜSLI MEADOW

MÜSLI IDEAL

MÜSLI IDEAL


MÜSLI PREMIER

MÜSLI PREMIER PREMIUM, MÜSLI KRMIVO

Energetické a živinově bohaté doplňkové krmivo pro koně všech věkových kategorií, speciálně sestavené pro koně v tréninku.

BENEFITY: Dodává lehce využitelnou energii ve formě olejů a extrudovaných obilovin. Vlivem extruze je zajištěná vysoká stravitelnost živin, která dává předpoklad pro maximální výkon. Obsažený vyvazovač mykotoxinů pomáhá kontrolovat jejich vliv, redukovat absorpci a tím omezit jejich působení na zdraví a výkonnost koní. Obohacení o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) přispívá k normální funkci srdce, mozku a zraku. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy stavebních látek nukleových kyselin DNA a RNA. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 10,4 %, hrubé oleje a tuky 8,5 %, hrubá vláknina 8 %, hrubý popel 4,9 %, vápník 0,5 %, sodík 0,25 %, fosfor 0,5 %. SLOŽENÍ: kukuřičné vločky, ovesné vločky, ječmenné vločky, pšeničné otruby, ječmen, granulované seno, sojový olej, vojtěškové úsušky, senná řezanka, jablečné výlisky, sladový květ, sušená mrkev, fenykl, uhličitan vápenatý, kukuřice, loupaný oves, sojový extr. šrot, extrudovaný len, dihydrogenfosforečnan vápenatý, dihydrogenfosforečnan sodný, chlorid sodný, síran hořečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 2745 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 305 mg/kg. DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 2—4 kg

20 kg


KROKETKY

KROKETKY

PREMIUM, POCHOUTKY

Doplňkové krmivo pro koně všech kategorií - zdravá, snadno stravitelná a velmi chutná pochoutka pro všechny kategorie koní.

MEDOVÉ S BIOTINEM BENEFITY: Díky tepelné stabilizaci je zabezpečená vysoká hygienická čistota krmiva. S biotinem pro obnovu kůže a kožních derivátů. Jemné aroma, skvělá chuť.

MRKVOVÉ S VITAMÍNEM E BENEFITY: Díky tepelné stabilizaci je zabezpečená vysoká hygienická čistota krmiva. S vitamínem E — přírodní antioxidant, podporuje reprodukci. Vysoká chutnost.

JABLEČNÉ S VITAMÍNEM C BENEFITY: Díky tepelné stabilizaci je zabezpečená vysoká hygienická čistota krmiva. Vitamín C — přírodní antioxidant, zajišťuje ochranu svalových buněk, působí protistresově, podporuje imunitu. Jablečná vláknina podporuje zdravé trávení.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: dle vlastního uvážení.

500 g / 1 kg

„Společnost Dibaq a.s. a výživový program Fitmin byly mezi prvními partnery Kentucky Equine research (KER) v Evropě. Výživový program Fitmin integruje naše vědecké poznatky do uceleného krmného systému, jehož základem jsou doplňky bohaté na živiny a dále koncentrovaná krmiva. Tato krmiva a doplňky jsou navrženy tak, aby koním poskytovaly všechny nezbytné živiny, které jsou v běžných pícninách zastoupeny jen okrajově. Poradci výživového programu Fitmin používají software Microsteed, vyvinutý KER pro tvorbu individuálních krmných dávek. KER považuje vynikající úroveň výroby krmiv a vysoce kvalitní péči o zákazníka jako kriticky důležité předpoklady pro každodenní péči o koně. Společnost Dibaq a.s. vyrábí krmiva pro koně vynikající kvality s použitím pouze těch nejlepších ingrediencí a na nejvyšší technologické úrovni. S použitím technologie KER a vynikajících krmiv může výživový program Fitmin optimalizovat stravu koní všech kategorií.”

Dr. Joe Pagan PresidentKentucky Equine Research, Inc.


SLUŽBY A PORADENSTVÍ Výživářští specialisté značky Fitmin nabízí vysoce kvalitní poradenství ve všech oblastech výživy. Zákazníci se na ně mohou obrátit telefonicky, emailem nebo prostřednictvím poradny na stránkách fitmin.cz. Specialisté na výživu koní nabízí také možnost konzultace přímo ve stáji včetně sestavení denní krmné dávky podle individuálních potřeb koní. Dle výsledků rozborů objemového krmiva navrhnou na základě plemene, věku, hmotnosti, kategorie a využití koně optimální krmnou dávku s vybalancovaným poměrem minerálních látek a doplněním nezbytných mikroelementů a vitamínů.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA MINERÁLNĚ VITAMÍNOVÝCH DOPLŇKŮ Na základě konkrétních potřeb i speciálních požadavků vyrobíme originální minerálně vitamínový doplněk nebo granulovanou krmnou směs dle aktuálních norem potřeby živin koní, zpracovaných Kentucky Equine Research. Pro aktuální informace o výživě koní navštivte webové stránky fitmin.cz.

Společnost Dibaq a.s. má zaveden systém jakosti podle normy ISO 9001:2015, splňuje požadavky bezpečnosti potravin IFS (International Food Standard), využívá systém HACCP a je pod trvalým dohledem kontrolních orgánů České republiky a EU.

Kontakt: dibaq@dibaq.cz, fitmin.cz Tel. +420 465 676 080, Fax +420 465 613 267 Výživářský poradce: +420 777 552 275, +420 773 796 523


Lifetime nutritional programme

HŘÍBĚ

MLADÝ KŮŇ

JUNIOR

DOSPĚLÝ KŮŇ

STARÝ KŮŇ

lehká zátěž

střední zátěž

intenzivní zátěž

chovná klisna

chovný plemeník

JUNIOR

HOBBY

SPORT

TRAINING

HOBBY

COMPLETE

HOBBY

OPTI

OPTI

SPORT

TRAINING

RACING

JUNIOR

OPTI

COMPLETE

FOAL

FOAL

COMPLETE

COMPLETE

COMPLETE

COMPLETE

ENERGY

OPTI

MACRO Ca

MULTI PLUS

OPTI

OPTI

OPTI

OPTI

ACTION

MULTI PLUS

BENEFIT

EXTR. LEN

ENERGY

ENERGY

ENERGY

MULTI PLUS

MULTI PLUS

SELEN E

REFORMER

MULTI PLUS

MULTI PLUS

ACTION

EXTR. LEN

SELEN E

EXTR. LEN

MACRO Ca

ACTION

ACTION

ELEKTROLYT

REFORMER

FLEXI

REFORMER

BENEFIT

ELEKTROLYT

ELEKTROLYT

FLEXI

MACRO Ca

EXTR. LEN

BRONCHIAL

EXTR. LEN

FLEXI

EXTR. LEN

BIOTIN

REFORMER

BENEFIT

REFORMER

EXTR. LEN

REFORMER

BRONCHIAL

MACRO Ca

FITMIN C

MACRO Ca

REFORMER

MACRO Ca

BENEFIT

BIOTIN

REGENERATION

SELEN E

MACRO Ca

SELEN E

FITMIN C

BRONCHIAL

FLEXI

GASTRO PROTECTOR

BIOTIN

BIOTIN

REGENERATION

BENEFIT

BIOTIN

BRONCHIAL

BRONCHIAL

FITMIN C

BRONCHIAL

BENEFIT

BENEFIT

REGENERATION

BENEFIT

FITMIN C

FITMIN C

CALMER

REGENERATION

REGENERATION

REGENERATION

HEMOFORM

HEMOFORM

HEMOFORM

CALMER

CALMER

CALMER


DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY OPTI

ENERGY

COMPLETE

EXTRUD. LEN

FOAL

MULTI PLUS

0,05—0,08

0,05— 0,08

4,6

3,2

2

1,06

48

48

Denní dávka

kg

0,5—1,5

0—2,5

1,5—2,5

0,1—0,5

Hrubá vláknina

%

6

4

7,7

7,7

Hrubý protein

%

15

9,5

10

18,5

Lysin

%

0,93

0,3

0,4

0,7

Methionin

%

0,3

0,1

0,1

Threonin

%

0,5

0,2

0,3

Tryphtophan

%

0,2

0,1

0,1

Hrubé oleje a tuku

%

8

13

10,8

20,5

Škrob

%

32

48

38

20,6

Hrubý popel

%

9,6

2,2

5,8

3,6

Stravitelná energie MJ

13

15,5

14

13,3

Ca

%

1,6

0,1

0,7

10,4

10,4

P

%

1,2

0,3

0,3

3

2,3

Mg

%

0,2

0,1

0,14

2,5

3,8

Na

%

0,26

0,02

0,4

2,9

2,3

Cu

mg

65

1857

1365

Se

mg

1

11

31

Zn

mg

184

4643

2725

Fe

mg

119

1128

1243

Mn

mg

99

1430

1321

vit.A

u.i.

21500

22500

225000

337000

vit.D

u.i.

1800

1200

25000

27000

vit.E

mg

155

220

2600

6375

vit.C

mg

Biotin

mg

25

53

l-carnitin

mg

Chondriotin sulfát

mg

Glukosamin sulfát

mg

MSM

mg

RYBÍ KOLAGEN

mg

Hyaluronát sodný

mg

Saccharomyces cerevisiae — aktivní kvasinky

CFU

1.1010

1.1010

0,02


A DOPLŇKOVÉ LÁTKY V 1 KG

Naše historie Historie značky Fitmin sahá do 90. let minulého století, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích v rámci restituce vrátila rodina Štěpánků, zakladatelů společnosti. Jejich zemědělská a chovatelská tradice má hluboké kořeny, které daly základ poctivému přístupu a kvalitní práci. Rodina Štěpánků v Helvíkovicích postupně vybudovala výrobnu krmiv, kde byla v roce 1998 zahájena i výroba krmiv pro psy pod značkou Fitmin, od roku 2008 pak také pro kočky. Společnost se časem stala součástí nadnárodní skupiny Dibaq, její základní hodnota – poctivý přístup k práci – však zůstala zachována. Výživa podle značky Fitmin vždy respektuje požadavky daného zvířete – spolupracujeme s významnými chovateli, konzultujeme s nimi nové trendy a neustále hledáme nová řešení, aby byly produkty značky Fitmin vyvážené a plně vyhovovaly potřebám zvířat. Kompletní vývoj, výroba a testace chutnosti krmiv probíhají v České republice. Naše výroba není gigantických rozměrů, stále jsme si zachovali status „rodinné firmy“, avšak v našem výrobním areálu najdete nejmodernější technologie, které umožňují vyrábět produkty špičkové kvality. Sortiment značky Fitmin zahrnuje široké spektrum krmiv, výživových programů, výživových doplňků a pochoutek pro psy, kočky a koně.

ACTION

MACRO CA

0,05—0,08 0,05—0,15

ELECTROLYT

SELEN E

HEMOFORM

GASTRO PROTECTOR

CONTROL

BIOTIN

0,03—0,06

0,05

0,05

0,1

0,15—0,3

0,015—0,03

2,5

15,3

11,2

16,7

1,2

20

13

13

15,5

3,5

1,8

10,5

0,75

30

2,4

HERBS BRONCHIAL

HERBS REGENER.

0,03

0,04

0,1

15,6

16,6

19,7

10,5

19,7

18,5

6,3

FLEXI PENTA

0,010—0,020 0,010—0,020

HERBS CALMER

BENEFIT OIL

JUNIOR

HOBBY

SPORT

TRAINING

RACING

REFORMER

MÜSLI IDEAL

MÜSLI MEADOW

MÜSLI PREMIER

0,05

0,5—3,5

2,5—3,5

2—3,5

2,5—3,5

2—3

0,5—1

1,5—3,5

1,5—3,5

1,5—3,5

0,4

5,6

12

10

8,3

7,2

14,5

11

10,7

8

1,6

14

13

11

10,5

10

16

11,5

12,5

10,4

CÉČKO

0,05—0,075 0,008—0,025

26,1

0,85

0,34

11,2

0,15

6

0,3

2 2

52

45,6

5,3

7

2,1

0,2

3,7

20,6

32

1,3

9,8

0,35

0,2

4

10,5

1,3

10,7

3

2,6

7,6

9

9

5

5,6

8,5

27

19

31

37

40

14,5

25

28

35

4,6

6,9

9

8,7

7,9

5,4

11

8

6

4,9

0,1

99,9

50,5

60,5

12

10

11

13

14

10

11

11,5

13

10

16,3

7,2

3,4

0,4

0,77

1

1,1

1

0,7

1,9

0,9

0,9

0,5

2,7

1,3

1,4

4,4

0,1

0,45

0,7

0,4

0,4

0,37

1

0,6

0,5

0,5

3,9

4,9

1,8

2,2

0,2

0,3

0,2

0,2

0,26

0,5

0,25

0,2

0,2

3,2

2,6

0,43

0,8

0,8

0,8

0,25

0,06

0,8

0,26

0,25

83

33

41

51

44

34

33

36

0,6

0,4

0,8

0,9

0,9

0,58

0,6

0,6

198

99

96

127

99

97

84

82

193

169

186

172

171

145

118

145

131

80

64

69

54

80

61

61

3,9

2,1

12,9

6,7

5,7

6

9,6

1,9

1

0,1

2,3

0,06

1006

550

535

11,6

9

21

20

20

2719

757

1163

12020

5553

4500

2318

3932

1299

1507

591

312500

7500

59000

25200

15500

20400

20000

22300

12000

10400

10500

35000

800

13500

1768

1000

1350

1700

1890

1500

1530

900

1400

90

60

260

260

270

120

145

136

1484 25

4800

19

48

17000

10000

2500

9000

4750

28000

50 12500

25000

1

90

25000

2500

50000 500 1.1010

0,03

0,01

0,04

0,06

0,02

0,6

1012 25

10

351

25000

02

FLEXI TRIO

47

4500

7508

1505

225

15000

12500

5000

5000

13300

9500

9500

9500

100000

200000

200000

200000

200000

200000

255000

2000 1000

100000 1000 1,25.1010

9000

2,5.1010

5.108

280

Profile for Miloslav Vlcek

Leták koně Fitmin  

Leták koně Fitmin  

Advertisement