Page 1


MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMİ Teknolojik gelişmelerin en önemli yanı insanların farkında bile olmadıkları noktalarda, onların hayatlarını kolaylaştırmak, gün içerisinde yaşadıkları yoğunluk ve stres nedeniyle kaybettikleri zamanı ve diğer kaynakları minimuma indirmek olmalı. Gelişen Dünya bizlere birşeyler katarken, geleceğimizden de bir şeyler alıp gidiyor. Bu yüzden "sürdürülebilirlik" günümüz koşullarında çok cazip bir pazarlama kavramı haline geldi. İklim Solar'ın sunduğu hizmetler sayesinde müşterilerinizin gün içindeki zaman ve nakit kaybını en aza indirerek kaynaklarını en ekonomik şekilde kullanacakları cazip bir yaşam alanı sunacak öte yandan " Dünya'yı kurtarmalarını" sağlayacaksınız. Böylelikle projelerinizin çekiciliğini arttıcaksınız.

VACUMAX İLE BİR ADIM ÖNDE

SESSİZ ÇALIŞMASI, HEM SİZİN HEM AİLENİZİN HUZURLU BİR ORTAMDA YAŞAMASINI SAĞLAR

Vacumax kurulu bir evin diğer evlere oranla

%40 daha fazla tercih edildiğini

BUNLARI

BİLİYORMUYDUNUZ


Mite (100-300 Mikron)

Polen (10-100 Mikron)

en

Uygulama yapılacak olan yapıda ilk önce ana ünitenin yeri, daha sonra vakum prizlerinin katlardaki erleri belirlenir Vakum prizleri ile ana ünite arasında özel antistatik vakum boruları ve bağlantı parçaları en kısa mesafe göz önüne alınarak tesisat kurulur.

VACUMAX SÜPÜRGE SİSTEMLERİNİN ÖRNEK UYGULAMALARI

ron)

Arcadien (100-300 Mikron)

BAKTERİ VE MITE OLUŞUMUNU ÖNLER Dünyada alerjik hastalıklar oranı %20’dir. Astım ve alerji hastalarının çoğu kapalı mekanlarda soludukları havadan dolayı hastal anmaktadırlar. Yukarıda gördüğümüz mikroorganizmaların havada hareketli halden yere düşme süreleri 4-6 saat arasındadır. Kapalı ortamlarda hastalıklara sebep bunlardır. Bu sebep ten dolayı gelişmiş ülkelerde merkezi süpürge sistemi yıllardır tercih edilmektedir.

Vakum priz yerleri müşterinin isteğine bağlı olarak 9 veya 12 metrelik hortum setlerine göre bulunduğu mekandaki en uzak mesafeye yetişeceği yer göz önüne alınarak planlanır. Klasik ev süpürgelerinde çektiği havayla gelen mite, polen, arcadien vb. mikro organizmaları yaşam alanlarınıza filtre etmeden geri verilmektedir. Ancak bunlar gün ışığında gözükmediğimden alerji hastalarının kesinlikle kullanması gereken sistem Vacumax Merkezi Süpürge Sistemleridir.

ELEKTRİK BAĞLANTISI

PRİZ TAKMA UYGULAMASI


YIKANABİLİR FİLTRE SAYESİNDE HİÇBİR EKSTRA MASRAFA NEDEN OLMADAN YILLARCA MAKİNANIZI KULLANABİLİRSİNİZ.

UYGULAMA UYARISI!

VACUMAX ANA ÜNİTE ŞEMASI

SIVA VE ŞAPTAN ÖNCE UYGULANMALIDIR

KULLANIM ALANLARI

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI Anka Natura Evleri (Ankara) - Doğa Park Evleri (Ankara) - Odtü Eğitim Fakültesi (Ankara) Mevlana Kız Yurdu (Konya) - Şahhane Şalgamları (Mersin) - Doğa Grup (Ankara) Durukan Şekerleme (Ankara) - Villa Park (İncek)


STANDART HORTUM SETİ

KULLANILAN BÜTÜN APARATLAR ANTİSTATİK (PİSLİK TUTMAZ) ÖZELLİKTEDİR.

TESİSAT APARATLARI


DOĞAYA DAHA DUYARLI EV SİSTEMLERi

GÜNEŞ İLE KONUT ISITMA SİSTEMLERİ

BUNLARI

BİLİYORMUYDUNUZ

Yeşil ev sistemi kurulu bir evin diğer evlere oranla

%45 tasarruf ettiğini

Doğal gaz kombisi ile entegre edilmiş güneş enerjisi sisteminin, basit çizimi yukarıdadır. Mevcut sisteme; hazneli boyler(1 adet), Bina ısıtması için özel üretilmiş güneş kolektörleri (minimum 4 adet), otomatik kontrol ünitesi (1 adet), limiter (1 adet), oda termostatı (1 adet), imbisat deposu (1 adet) ve pompa (1 adet) ilave edilerek entagrasyon sağlanmıştır. Bütün sistem arzu edilen noktadan oda termostatı ile kontrol edilmektedir.


ÖRNEK UYGULAMALAR ÖRNEK UYGULAMALAR

GÜNEŞ İLE KONUT ISITMA SİSTEMLERİ GÜNEŞ İLE KONUT ISITMA SİSTEMLERİ


DOĞAYA DAHA DUYARLI EV SİSTEMLERi

GÜNEŞ İLE ELEKTRİK

ÜRETİMİ

BUNLARI

BİLİYORMUYDUNUZ

Bina içi ve bahçe aydınlatmalarınızı ve güvenlik sistemlerinizi güneş panelleri ile üretebilirsiniz.

Yeşil ev sistemi kurulu bir evin diğer evlere oranla

%45 tasarruf ettiğini


MİNİ SOLAR FENER

APARTMAN ANA AYDINLATMALARI BAHÇE AYDINLATMALARI, YAZLIKLAR, BAĞ EVLERİ, BAHÇE VEHAYVAN ÇİFTLİKLERİNDE UYGULANIR.

GÜNEŞ İLE ELEKTİRİK ÜRETİMİ

ÖRNEK UYGULAMALAR

SOLAR PROJEKTÖR


İklim solar sunum  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you