Page 1

SANİ KONUKOĞLU İLKOKULU E-DERGİ

HAZIRLAYANLAR NEVİN ŞAFAK TÜLAY AKGÜN HAVVA GÜCER


Tema ile El Ele

Tema Vaktı İl temsilcisi sayın Muharrem Katıoğlu doğa eğitimi ve ağaç dikimi için öğrencilerimizle buluştu. İlgi ile dinlenen sunum sonrası okulumuzun arka bahçesine fidan dikildi.


Okulumuz öğrencileri ekolojik yaşam bilgilendirme programına katıldılar ve elektrik üretimi ile ilgili patates deneyi yaptılar. Program sonrasında katılım belgelerinin aldılar.


Okulumuz sosyal okul projesi kapsamında deprem tatbikatı yapıldı. Deprem öncesi okul içi alınacak önlemler tüm sınıflarda anlatılarak, deprem tatbikatı yapıldı.


Okulumuz öğrencilerinden ve kulübümüz sporcularından Ahmet EKİNCİ Sarıkamış Şehitlerini Anma Koşusunda 2009 Erkekler kategorisinde İl 3. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.


SATRANÇ’TAKİ GURURLARIMIZ

4-5/01/2020 tarihinde yapılan Gaziantep Satranç Turnuvasından öğrencilerimiz 9 yaş genel kategorisinde Arjen Deniz BAYKARA il birincisi, 9 yaş kızlar kategorisinde il üçüncüsü Gökçe YİĞİT, 13 yaş kızlar kategorisinde Aysima GÜNEŞ il ikincisi olmuşlardır. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimizin başarısının devamını dileriz.


Enerji tasarrufu ekibindeki öğretmenlerimiz Celal BİLBOĞA ve Şengül VARIŞ çalışmalarına tam hız devam etmektedir.

Enerji tasarrufu ile ilgili broşür ve afişler okulumuz lavabo, koridor ve kapıların asılarak farkındalık oluşturulmuştur.


Okumayı öğrenen 1. sınıf öğrencilerine okulu müdürümüz kurdelalarını taktı.


Öğrencilerimiz Sanat Merkezinde hem el becerilerini hem de hayal güçlerini geliştiriyorlar.


Öğrencilerimizin eğitimde geri kalmamaları için İYEP kursları tam gaz devam ediyor.

Profile for BİR KUCAK DA SEN AÇ

SANİ KONUKOĞLU İLKOKULU  

SANİ KONUKOĞLU İLKOKULU

SANİ KONUKOĞLU İLKOKULU  

SANİ KONUKOĞLU İLKOKULU

Advertisement