Page 9

MATEMATİK Başka deftere ihtiyacınız yok!

Ortaokul için hazırladığımız BlokTest Kazanım Defterleri, ders işleme ve not tutma alışkanlıklarını yeniden tanımlıyor!

YENİ Ğ Ö RETİM A AMIN PROGR UYGUN

Kazanım Odaklı

Öğreten Defter

Matematik öğretim programına uygun olarak hazırlanan BlokTest Kazanım Defterleri, üniteleri kazanımlara göre işleyen yarı hazır defter olarak tasarlanmıştır.

Not Al, Tekrar Et, Alıştırma Yap

BlokTest Kazanım Defteri, dersi hızlı ve verimli hale getirir, zaman kazandırır. Öğretmeyi ve öğrenmeyi kolaylaştırır.

Öğrencinin defterinde olması gereken akılda kalıcı konu anlatımları, öne çıkarılan bilgi notları, öğrencinin neyi not alacağını gösteren rehber içerikler, serbest not alanları, her kazanımı pekiştiren pratik alıştırmalar, farklı soru tipleri içeren çalışma sayfaları ile öğretmen ve öğrenciye zaman kazandırır.

Üstün Biçimsel Özellikler Sadece BlokTest Kazanım Defterlerinde bulabileceğiniz, PET malzemeden üretilmiş özel spiral, hem sağlıklı hem de dayanıklı! lı 12 fark › Kaliteli Baskı a m ır t alış tipi › Geniş Ölçü › Benzersiz PET Spiraller, › Estetik ve Dayanıklı Kapak

Öğretmene AKAS Hediyesi ile Birlikte! Öğrenciler için yarı hazır defter olarak tasarlanan BlokTest Kazanım Defterleri, öğretmenlerimize tamamen dolu olarak sunulur. Bu benzersiz içerikler aynı zamanda, akıllı tahta uyumlu, öğretmenin akıllı asistanı AKAS ile DVD formatında dijital ortama taşınır.

Bloktest Kazanım Defterleri tanıtım videosunu izlemek için kare kodu mobil cihazınıza okutunuz. ORTAOK U L K ATALOĞ U 2 0 1 6 - 2 0 1 7

7

Ortaokul katalog  
Ortaokul katalog  
Advertisement