Page 7

TÜRKÇE

10x20 Kazanım Denemeleri Seti Ortaokul öğrencileri için, müfredatlara uygun olarak hazırlanan 10 x 20 Kazanım Pekiştirme Denemeleri Seti’nin, tamamı özgün ve kazanım odaklıdır. YENİ Ğ Ö RETİM A AMIN PROGR G Y U UN

Sette neler var? ► 20’şer soruluk 10 adet Türkçe kazanım pekiştirme denemesi kitapçığı. ► Cevapların işaretleneceği 12 adet cevap kağıdı.

Her sette 10 farklı deneme sınavı bulunur ve her sınav 20’şer sorudan oluşur. Çek-Kopar Fasiküller Her fasikülün içinde o sınava ait kazanımlar ve skor tablosu yer alır. BlokTest Kazanım Pekiştirme Denemeleri Seti’nin arka kapağındaki tabloda ise sınavların kapsadığı ünite ya da konular verilir. Setlerde ‘çek-kopar’ şeklinde ciltlenen sınav fasiküllerinin yanı sıra, cevap kâğıtları ve cevap anahtarları bulunur.

Bilgiyi sınar, kazanımı pekiştirir BlokTest Kazanım Pekiştirme Denemeleri Seti öğrencinin bilgisini sınar, eksiklerini bulmasına yardımcı olur ve öğrendiklerini pekiştirir.

1. DÖNEM

2. DÖNEM

5. Sınıf

+

+

6. Sınıf

+

+

7. Sınıf

+

+

(TEOG 1)

(TEOG 2)

8. Sınıf

+

+

Bloktest 10x20 Kazanım Pekiştirme Denemeleri Seti tanıtım videosunu izlemek için kare kodu mobil cihazınıza okutunuz. ORTAOK U L K ATALOĞ U 2 0 1 6 - 2 0 1 7

5

Ortaokul katalog  
Ortaokul katalog  
Advertisement