Page 21

İNGİLİZCE

NOTEBOOK with Homework Başka deftere ihtiyacınız yok!

Ortaokul için hazırladığımız BlokTest Notebook with Homework Defterleri, ders işleme ve not tutma alışkanlıklarını yeniden tanımlıyor!

Kazanım Odaklı

Öğreten Defter

İngilizce öğretim programına uygun olarak hazırlanan BlokTest Notebook with Homework Defterleri, üniteleri kazanımlara göre işleyen yarı hazır defter olarak tasarlanmıştır.

Not Al, Tekrar Et, Alıştırma Yap

BlokTest Kazanım Defteri, dersi hızlı ve verimli hale getirir, zaman kazandırır. Öğretmeyi ve öğrenmeyi kolaylaştırır.

12 far alıştır klı ma tipi

Öğrencinin defterinde olması gereken akılda kalıcı konu anlatımları, öne çıkarılan bilgi notları, öğrencinin neyi not alacağını gösteren rehber içerikler, serbest not alanları, her kazanımı pekiştiren pratik alıştırmalar, farklı soru tipleri içeren çalışma sayfaları ile öğretmen ve öğrenciye zaman kazandırır.

Üstün Biçimsel Özellikler Sadece BlokTest Notebook with Homework Defterlerinde bulabileceğiniz, PET malzemeden üretilmiş özel spiral, hem sağlıklı hem de dayanıklı! › Kaliteli Baskı › Geniş Ölçü › Benzersiz PET Spiraller, › Estetik ve Dayanıklı Kapak

Öğretmene AKAS Hediyesi ile Birlikte! Öğrenciler için yarı hazır defter olarak tasarlanan BlokTest Notebook with Homework Defterleri, öğretmenlerimize tamamen dolu olarak sunulur. Bu benzersiz içerikler aynı zamanda, akıllı tahta uyumlu, öğretmenin akıllı asistanı AKAS ile DVD formatında dijital ortama taşınır.

Bloktest Notebook with Homework Defterleri tanıtım videosunu izlemek için kare kodu mobil cihazınıza okutunuz. ORTAOK U L K ATALOĞ U 2 0 1 6 - 2 0 1 7

19

Ortaokul katalog  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you