Page 20

İNGİLİZCE İngilizce öğrenmek çok kolay! All in One; 10 fasikül, çıkartmalar, posterler, çözüm kitapçığı ve bir DVD’den oluşan yardımcı İngilizce seti!

Türkiye’nin çocuklarına İngilizce öğretmek üzere hazırlanmıştır. Özel anlatım ve alıştırma teknikleri öğretim programına birebir uyumludur. Farklı zorluk seviyelerine göre alıştırmaları, ünite sonu posterleri, renkli çıkartmaları ve İngiliz eğitmenlerce seslendirilen DVD’siyle İngilizce öğrenmenin eğlenceli yolu!

DİNLEME ALIŞTIRMALARI (Listen and Say)

HER ÖĞRENCİYE DVD HEDİYE! Her DVD ortalama 80 dakika dinleme içeriği ile bireysel kullanıma uygundur. İngiliz eğitmenler tarafından seslendirilen, her üniteye 1, toplam 10 şarkı ile sınıf içinde eğlenerek ve dinleyerek öğrenmeyi sağlar.

DİL BİLGİSİ VE KELİME ETKİNLİKLERİ (Language Practice)

ÜNİTE SONU TESTİ (Self Check)

PROJE SAYFALARI (Project)

Öğretmene AKAS Hediyesi ile Birlikte! Tudem All in One tanıtım videosunu izlemek için kare kodu mobil cihazınıza okutunuz. 18

T U DE M E ĞİTİ M YAY I N L ARI

All in One Seti’ni sınıfında kullanan öğretmene Öğretmenin Akıllı Asistanı AKAS, akıllı tahta uyumlu taşınabilir bellek formatında hediye edilir. Öğretmene konularla uyumlu 8 adet ünite afişi ve flash card hediye edilir.

Ortaokul katalog  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you