Page 2

Akıl Oyunları

Alternatif Öğrenme

Hem öğretici, hem eğlendirici, hem de beyninizi çalıştırmayı hedefleyen harika bir dizi… ► Kolaydan zora doğru düzenlenen düşündürücü sorularla düşünme becerisini artırır ► Bazı soruları basit yöntemlerle çözülebilirken, bazıları için pratik çözüm yolları geliştirerek hızlı düşünebilmeyi bilimsel düşünceyle bütünleştirir ► Kişinin objektif gözlem yapma, verilerden sonuç çıkarma ve yargıya varma yeteneklerini geliştirir ► Hem aklınızı kullandırır hem de yeni keşiflerle eğlendirerek öğretir Hadi Bakalım Kolay Gelsin: Herkes için akıl yürütmeye yönelik sorular içerir. Biraz da Test Çözelim: Farklı zorluk düzeyindeki sorular bilgi kontrolü sağlar. Şimdi de Eğlenelim: Oyunlar ve bilgi sorularından oluşan bölümler matematiği seven herkesi eğlendirmeye yöneliktir.

Genel Yetenek

Alternatif Öğrenme

Genel yetenek kitapları ile zihnini çalıştır, yeteneğini keşfet!

Bildiklerinizi sınamanıza ve yeni ufuklar keşfetmenize yardımcı olmak amacıyla özel olarak hazırlanmıştır. Benzetişim, sınıflama, sıralama, çıkarsama, ilkeyi bulma-uygulama ve tasarlama yöntemleriyle yeteneğinizi sınayın!

► Sözel Yetenek soruları ► Sayısal Yetenek soruları ► Şekil Yeteneği soruları ► Çoklu Yetenek soruları ► Karma testler ► Çözümlü sorular

Ortaokul katalog  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you