Page 1

{ The Sims Street Journal } PRVNÍ NOVINY, KTERÉ ZA ČTENÍ PLATÍ VÁM!

003 – Březen 2012

Je móda důležitější než skutečné zdraví? Kde jsou hranice? Podle módní policie jsou hranice určovány estetikou… (foto: EA)

Módní policie diktuje vlastní zákony Bridgeport - Společenství módních policistů se nechalo slyšet, že chystá ustanovit vlastní zákony. “Budeme vám diktovat, co je vkusné a co ne,” promluvil mluvčí skupiny skrze svého psa. Odpůrci změn se bouří. “Proč by nám měl někdo diktovat, co máme nosit a co ne? Je to svobodná volba každého z nás!” hlásají pobouření občané. Jako první chystají vydat zákon, který zakazuje všechny ponožky v otevřené obuvi a to i v té částečně uzavřené. Hlavní argument, který by měl toto kralování

tvrzení podpořit, hovoří o nevkusnosti ponožek, jako doplňku k jakémukoliv oblečení, a poukazuje i na nevzhledná otlačená kolečka kolem kotníků. Protiargument strany odpůrců však poukazuje na fakt, že otlačená kolečka zmizí do několika minut, ovšem odřené paty jsou velmi bolestivé, léčí se několik dní a pokud mezitím opět nosíte tytéž boty, můžete se rozloučit s dobrým pocitem z chůze. Módní policie se snažila vyvést protistranu z omylu, že móda není o pohodlnosti, nýbrž o estetičnosti. Ovšem to si protitrans-parenty po hlavách.

strana nenechala líbit a začala zástupce módní policie hladit transparenty po hlavách. Celá demonstrace byla zakončena zatčením módní policie a několika výtržnic, které nabádaly občany města k záměrnému nošení nevkusných ponožek za všech situací. PLACENÁ INZERCE


}

The Sims Street Journal

Simboté se cítí zneuctěni Sunset Valley - Nedávné hlasování, které proběhlo v prostorech supermarketu Vždy čerstvá potěšení, se simbotům opět nezalíbilo, i když to bylo vlastně pro jejich dobro. Simbotům se nelíbilo, že ono hlasování probíhalo v obchodě, cítí se hrozně zneuctěni a pobouřeni. Mají v plánu shromáždit velké protesty. Jeden z přítomných simbotů dokonce na protest snědl i schránku na hlasy. Zeptali jsme se ho, proč to udělal: “Hlasování v obchodě? Ať jdou k šípku! A navíc, ta schránka byla velmi dobrá, slitina mědi a cínu a k tomu ještě pozinkovaná! Lahoda! Kam se na to hrabe ten šrot ze skládky.” Simboté žádají o nové hlasování, ale není jisté, jestli ho pan starosta vyhlásí, pokud ne, nebude to příliš dobré.

Nový seriál o Sunset Valley Sunset Valley - Započalo se natáčení nového seriálu o Sunset Valley. Hlavním protagonistou seriálu se stal Christopher Steel. “Seriál bude o Sunset Valley, bude ukazovat každodenní slasti a strasti zdejších rodin,” prozradil nám režisér seriálu. “Hraji sám sebe. Takového, jaký jsem. Teda - skoro. Jsou tam i scénky, kde bych se možná zachoval jinak,” začal odhalovat svou roli Christopher. Z dalších obsazených herců můžeme prozradit, že uvidíme například Landgraaba, pana Bakaláře s rodinou, Gobiase Koffiho a jistě také i Erin Kennedyovou. Seriál by měl mít v první sérii celkem 6 dílů a dočkat bychom se ho měli možná letos.

ANKETA

Nevíte, proč je v noci taková tma? MAREK Nalezený

„Ne, nevím.“

Stránka 2

MAREK Nalezený

„Ne, nevím.“

MAREK Nalezený

„Ne, nevím.“


}

The Sims Street Journal

Minizprávy Hidden Springs - Vědci objevili, že dřevo hoří rychleji, když není mokré. Hidden Springs - Vědci objevili, že kráječ na banány umí krájet i vařená vajíčka. Hidden Springs - Vědci objevili, že na vlhkost vzduchu má vliv odpar vody. Hidden Springs - Vědci objevili, že objevit nesmrtelnost by mohl jen nesmrtelný brouk. Hidden Springs - Vědci objevili, že život je živý (ovšem - pouze za předpokladu, že smrt je mrtvá). Hidden Springs - Vědci zjistili, že prokazatelně existují i jiní vědci. Hidden Springs - Vědci objevili, že všechno již někdy bylo objeveno.

Malý Tadeáš si hraje se svým přítelem již od raného dětství. (foto: S3G.com)

Imaginární přítel - náhrada matky Twinbrook - Je to již po několikáté, co dítě, které vlastní imaginárního přítele, začalo opovrhovat svou vlastní matkou. Twinbrookští psychologové, kteří mimochodem také potvrdili, že tchýně opravdu žehličkou zabít jde, udělali výzkum, který spočíval v tom, že 20 dětí ve věku 5 let bylo rozděleno do dvou skupin po deseti. První skupina u sebe měla týden pouze imaginárního přítele a druhá skupina byla kozička

týden pouze se svou matkou. Po týdnu se vše prohodilo a zjistilo se, že děti z první skupiny nebyli schopni jakkoli komunikovat se svou matkou, někteří dokonce s ní ani hovořit. Símíkovská rada pro domácnost a bezpečnost celé zjištění prošetřuje, najímá všechny možné vědce, psychology a doktory, kteří by mohli tuto teorii potvrdit, pokud by se tak stalo, byla by na firmu Imaginární přítel a spol. uvalena mnohamilionová žaloba.

[Zadejte citát z dokumentu nebo souhrn zajímavého bodu. Textové pole lze umístit kdekoli v dokumentu. Formátování textového pole citátu z vlastního textu lze změnit pomocí karty Nástroje kreslení.]

Ke každému psovi kočka zdarma! Stránka 3


}

The Sims Street Journal

Horoskopy

Počasí

Je čas se přestěhovat z maloměsta do velkoměsta. Konkrétně třeba na střechy mrakodrapů v Bridgeportu. Doporučujeme vám změnit povolání. Staňte se třeba sochařem, vysochejte premiéra, ukradněte mu ženu a nakonec položte celou ekonomiku. A pokud nic nevyjde, vždycky je tu “motherlode”. Příští měsíc byste si měli dávat pozor na seznamování. V lepším případě vás navštíví jen Gobias Koffi. Jako svérázný typ si musíte nastavit ve svém životě priority. Chléb s nugetou nebo s marmeládou? Věděli jste, že můžete dostat v Hoganově bistru speciální slevu a větší porci navíc? Alespoň nebudete řvát jako lev nebo mít hlad jako vlk. Jste umělecký typ, rádi malujete a tvoříte hudbu. Možná by nebylo nad věcí vám pořídit nový klavír. Na základě doporučení z nejnovějších poznatků lékařů se doporučuje jíst více citrusových plodů. Radíme vám nejíst je, pokud se zase nechcete osypat. Ve světě, kdy i štíři dokáží růst a růst, jedna osoba zaplatí za všechny své činy... Pokud jste právě chtěli zvířátko, štír je jasná volba. K dostání v různých velikostech.

Sport Ve stadionu Lam se zase něco děje. Kouč týmu Lamy vyhodil jednoho hráče za opakované vyvolávání hráče. Petr Kopáč, vyloučený fotbalista, se však brání: „Jak jsem mohl vyvolávat rvačku, když už nám tady na stadionu několik dní nefunguje rozhlas?”

“Byl letní večer, nebe bledne místy, místy tmí se, obzor hle je čistý...” Nechte se zasáhnout Amorovým šípem lásky... Nebo jím zasáhněte alespoň někoho jiného. Všechno bude, jak doposud bylo. Nic nového se vám nestane.

Nepřibližujte se tento měsíc k televizi. Je agresivní a ráda žužlá gauč. Hlavně pozor na mořskou sůl. Ve vybraných obchodech je s prošlou minimální trvanlivostí. Tak si pozorně prohlédněte, co kupujete.

Editioral Vážení čtenáři, děkujeme za vaši přízeň, a že nás podporujete. V dnešní době je těžké se zabývat něčím tak specifickým, jako je právě tato alternativní tvorba. Děkujeme – redakce TSSJ (Anna Hynešová, Jan Radosta, Ladislav Podhorský, kávovařič, recyklační koš, redakční auto, přenosný přehřívač nohou na ekologický pohon, donašeč…) PS: Ne. Opravdu v tomto nadpisu nemáme chybu.  Stránka 4

The Sims Street Journal 003  

Jsme první noviny, které za čtení platí vám!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you