Page 1

trikante üçgen sandviç


PAKETLİ, PRATİK, PRESTİJ ÜRÜNÜ

LEZZETLİ SEÇENEK

Yemek ihtiyacının olduğu her yerde pratik ve zahmetsiz bir çözüme ihtiyaç var. Bu nedenle yanınızda Trikante var! Trikante üçgen sandviçler, kenarları alınmış özel sandviç ekmeğinin içine sadece Trikante’ye has özel sos ve her biri özenle seçilmiş malzemeler ile hazırlanır. Unutulmayacak benzersiz bir lezzeti ile hafif ama doyurucu bir alternatiftir. Özel ambalajında saklaması, taşıması, dağıtması kolay, profesyonel bir çözüm sunar. En zorlu koşullarda bile sandviçi koruyan ambalajı sayesinde, hijyen sağlar ve tüketiciler tarafından da güvenilir ve hijyenik bir ürün olarak algılanır. Üstelik, benzersiz lezzeti ve sunumu sayesinde sadece bir ikram olmakla kalmaz, kendisinden bahsettirerek değer katar. Perakende alanında gittikçe genişleyen ağıyla, tanınan bir marka olma yolunda ilerleyen Trikante, çok özel fiyatlarla ikramlarınızdaki yeni çözüm ortağınız.


ÜÇGEN SANDVİÇLER “Sandviç işte” denilip geçilen değil, “işte sandviç!” denilen ve her deneyenin yüzünde tebessüme yol açan sandviçler üretmek için çalışıyoruz. Bu nedenle de sandviçlerimizde benzersiz lezzetler sunuyoruz. Trikante sandviçler kenarları kesilmiş yumuşak ekmek arasına özel Trikante sos ve garnitürler eşliğinde hazırlanır. Başka hiç bir sandviçte bulunmayan kendine has lezzeti ile unutulmayacak bir deneyim sunar. Her bir malzemesi özenle seçilerek hazırlanan sandviçler bir pakette iki adet olarak özel ambalajla paketlenir.

HER TRIKANTE YENİ BİR DENEYİM Perakende olarak çalıştığımız çeşitler: Dana Jambon & Hindi Fümeli Kaşar Peynirli İstek üzerine ürettiğimiz çeşitler: Hindi Fümeli, Dana Jambonlu, Tavuk Jambonlu, Salamlı, Ton Balıklı, Beyaz Peynirli, Patates Salatalı


İKRAM KUTULARI Trikante’de ihtiyaçlarınıza çözümler geliştirmekten mutluluk duyuyoruz. İkram kutularımızla, kumanya/ikram ihtiyaçlarınıza; saklaması, nakliyesi, dağıtımı kolay; pratik ve bir o kadar hijyenik alternatiflerle çözümler geliştiriyoruz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız ikram paketlerini dilerseniz kendi istekleriniz doğrultusunda seçeceğiniz ürünlerle hazırlayacağımız ikram paketlerini tercih edebilirsiniz. Mini ikram paketleri, bütçenizin kısıtlı olduğu durumlarda, en basit ve pratik çözüm. Midi ikram paketleri, kumanya/ikram ihtiyacınızı karşılayacak şekilde, prestijli olduğu kadar ekonomik bir alternatiftir. VIP ikram paketleri, kutulu ikram paketleri içinde üst kalitede yer alan ikram seçeneği sunar. Standart paketlerimizin yanı sıra, her türlü ikram/kumanya ihtiyacında, isteklerinize ve bütçenize uygun yepyeni ve size özel çözümler geliştirmekten mutlu oluruz! TEK MALZEMELİ ROLL SANDVİÇ (KÜÇÜK BOY) MEYVE AROMALI İÇECEK POŞETTE

mini ikram TRİKANTE ÜÇGEN SANDVİÇ MEYVE SUYU ISLAK MENDİL ÜLKER ÇOKOMEL ÖZEL KUTUSUNDA

midi ikram TRİKANTE ÜÇGEN SANDVİÇ KUTU COCA COLA ISLAK MENDİL ETİ BROWNIE INTENSE ÖZEL KUTUSUNDA

VIP ikram


yemek çözümleri

özel çözümlerimizle de yanınızdayız!

Trikante olarak, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda yemek çözümleri geliştiren ve üçgen sandviç alanında uzmanlaşmış bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Alanının en iyisi olmanın uğraşında olan üçgen sandviçlerimizin yanı sıra, oldukça doyurucu baget sandviçlerden, roll sandviçlere her türlü sandviç çeşidi ile de çözümler geliştiriyoruz. İhtiyaçlarınızı dinleyerek, size özel çözümleri bütçenize uygun olarak size sunuyoruz. Sadece sandviç alanında değil, yemek ve ikram alanındaki her türlü ihtiyacınızda size özel çözümlerle yanınızdayız. Yemeğe dair tedarik, pişirme, sunum gerektirebilecek her işte size özel çözümlerimizi geliştirmemiz için irtibat kurmanızı bekliyoruz!


KİŞİ DE OLSA

YUZBiN

KİŞİ DE OLSA

İKRAM ve YEMEK ÇÖZÜMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ 1 kişi veya 100.000* kişiye ikram mı vereceksiniz? İhtiyacınız olduğu anda asla sizi yüz üstü bırakmayız. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına asla sırtımızı çevirmeyiz. Sipariş miktarını az, teslimat saatini erken, armudu çöplü, üzümü saplı bulmayız. İhtiyaçlarınızı dinleriz. Size özel çözümler meydana getirmekten; ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri üretmekten veya tedarik etmekten memnun oluruz. İkrama ihtiyaç duyulan her yerde yanınızdayız: Turlarda, iş toplantılarında, konferanslarda, yemekli buluşmalarda, okul gezi ve etkinliklerinde, ofis happy hour ve etkinliklerinde, kongrelerde… İkrama ihtiyaç duyulan her yerde! *: 100.000 kişilik ikramlar için 8 iş günü önceden irtibata geçmenizi rica ederiz.


BESLEYİCİLİK

HİJYEN LEZZET


kalite üçgeni Bizim için maliyetlerdeki küçük değişimler değil, Trikante’nin oluşturmakta olduğu büyük marka değeri çok daha önemli. Bu nedenle “Trikante Üçgeni” adını verdiğimiz kalite programımızı asla taviz vermeyeceğimiz, vazgeçmeyeceğimiz üç temele dayandırıyoruz: Besleyicilik, Lezzet, Hijyen. Bu kaliteyi her zaman korumak için de “Trikante Üçgeni”ni logomuzda taşıyoruz. Besleyici: Trikante’de ürünün besleyici olması gerekir. Besin değerleri açısından bir öğünün beklentilerini karşılar bir sandviç yaratmak bizim için çok önemlidir. Ürünümüzün içinde sağlığa zararlı olduğu bilinen hiçbir maddenin olmaması gerekir Lezzetli: Trikante’de lezzet demek, ilk kez bir Trikante sandviçi deneyen dostumuzun yüzündeki mutluluk demektir. “Gerçekten çok beğendim” sözünü muhakkak duyabilmek demektir. Üstelik bunu yapay aromalar kullanmadan, kimyasal katkı maddelerine başvurmadan yapabilmek demektir. Hijyenik: Trikante’de sağlığa uygun bir ürün yaratmak için büyük bir çaba gösteriyoruz. Tedarik ettiğimiz ürünlerden üretim alanımıza uygulanabilir en yüksek standartları oluşturuyoruz ki, gerçekten Trikante’nin hak ettiği hijyeni sağlayabilelim.


markamız&işletmemiz Sandviç, yüzyıllardır yiyecek ihtiyacını pratik ve zahmetsiz olarak karşılayarak insanlara hizmet ediyor. Başta İngiltere olmak üzere, bütün Avrupa ülkelerinde marketlerde görülen hazır sandviçler artık Türkiye’de de yaygınlaşıyor. Trikante’de 2010 yılında İngiltere’de yapılan gözlemler ile başlayan yolculuğumuzu, edindiğimiz deneyim ve sürdürdüğümüz lezzet çalışmaları sayesinde hep aynı lezzeti sunan “Trikante Sos”u yaratarak devam ettirdik. Her bir içeriği özenle inceleyerek sandviçlerimizi yarattık. Bir yandan da paketleme ve üretim alanında Araştırma ve Geliştirme çalışmaları yürüttük. Henüz kullanıma geçirmediğimiz 12 farklı üretim tekniğinden 2012 yılı içinde faydalanmaya başlayacağız. Üretime geçmeden önce en önem verdiğimiz şeyleri kapsayan bir kalite programı oluşturduk. Besleyicilik, Lezzet ve Hijyen başlıklarından yola çıkarak bu kalite programına “Trikante Üçgeni” adını verdik. KOSGEB de (Türkiye Cumhuriyeti Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) iş planımızı gerçekleşebilir bularak girişimimize destek verme kararı aldı. İşletmemizin her türlü yasal kalite, hijyen ve idari işlemleri yapılmış olup, merkezimiz Ankara Yenimahalle ilçesinde bulunmakta ve Yenimahalle Belediyesi tarafından denetlenmektedir. İşletmemiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gıda siciline TR-06-K-000200 numarası ile kayıtlıdır.


Trikante (üçgen sandviç & yemek çözümleri) Kent Koop Mahallesi 1859. Sokak 22/A Batıkent, Ankara, Türkiye +90 312 250 47 20 | www.trikante.com | hello@trikante.com facebook.com/trikante |twitter.com/trikante

Trikante Sandviç Tur Broşür  
Trikante Sandviç Tur Broşür  

Trikante Sandviç tur grubu broşürüdür

Advertisement