Page 1

Vážené dámy, vážení pánové! Získejte až 20 miliónů korun z fondů Evropské unie k řešení Vaší situace v oblasti informačních technologií! Potřebujete se vypořádat se správou firemních dokumentů, zjednodušit řízení jakosti ISO 9000 nebo zefektivnit personální procesy ve Vaší společnosti? Nabízíme Vám vhodná řešení: TrexPoint • systém pro správu dokumentů, který Vám vyřeší podnikovou administrativu, zajistí elektronické zpracování firemních procesů (včetně ISO 9000) a nabídne veškeré výhody „bezpapírové“ kanceláře.

Persyt • personální poradenský systém, který Vám pomůže s hodnocením, rozvojem, motivací, odměňováním a nastavením kompetencí Vašich zaměstnanců.

Navíc Vám zdarma zpracujeme projektovou žádost a Vy tak můžete snadno získat až 60% dotaci na nákup klíčových informačních technologií!

Jestliže jste obdrželi tento e-mail, ale rozhodnutí o pořízení uvedených produktů není ve Vaší moci, přepošlete, prosím, tuto zprávu kompetentní osobě. Těšíme se na spolupráci. Bc. Kateřina Trokanová TREXIMA, spol. s r. o. tř. T. Bati 299 Zlín - Louky 764 21 Tel.: +420 577 601 350 e-mail: trokanova@trexima.cz

Omlouváme se Vám za nevyžádaný e-mail – obchodní sdělení společnosti TREXIMA. Vaše adresa byla získána z veřejných zdrojů. www.trexima.cz

|

www.trexima.cz/trexpoint

|

www.trexima.cz/persyt

Informační systémy za peníze z fondů Evropské unie  
Informační systémy za peníze z fondů Evropské unie  

Informační systémy za peníze z fondů Evropské unie - nabídká produktů TrexPoint a Persyt

Advertisement