Page 1

Бібліотека-філія с. Ушня Золочівської ЦБС


Золочівщина…Чарівний куток України, який багатий на історичне минуле. Ми щасливі , що народились і живемо на такій чудовій, мальовничій землі


Село Ушня розташоване неподалік м. Золочів на правому березі р. Західний Буг. І том ібліотека повинна виховувати своїх користувачів у дусі любові до рідної природи, хорони навколишнього середовища, збереження памяток історії.


У зв’язку з цим в бібліотеці було проведено засідання за круглим столом «Нас зібрала одна турбота» , де на обговорення був представлений проект «Екосерце».


«Екосерце » інформаційний центр


Інформаційний центр «Екосерце», який планується створити, допоможе громаді села знайти додаткові кошти на відбудову старого водяного млина і створення відпочинкової зони біля нього.


Так було колись …


В такому стані зараз…


Бібліотека-філія обслуговує 430 користувачів, в тому числі 50 читачі - діти. Свою роботу організовує так, щоб якомога повніше задовільнити всі потреби читачів.


Бібліотека тісно співпрацює з НД с. Ушня, школою. Разом проводяться масові заходи з різними групами читачів.


Вечір поезії « Світло і небозвід в поезії Маркіяна Шашкевича »


Свято «Уклін тобі, Тарасе»


При бібліотеці створено краєзнавчу кімнату, де зібрані матеріали про історію села, розповіді старожилів, речі побуту. Ведеться краєзнавча пошукова робота.


В майбутньому все це буде передано в музей історії села, який буде створено в будівлі млина.


УШНЯ 2012

Бібліотека філія с ушня золочівської РЦБС  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you