Page 1

TWÓJ SPOSÓB NA KAMPERA

CIESZ SIĘ WOLNOŚCIĄ


KAMPERY PRZYCZEPY ZABUDOWY

O FIRMIE EASYCAMPER Spółka Easycamper powstała w Poznaniu po przekształceniu firmy BEST-EVO. Od 2012 roku firma ta rozpoczęła zabudowy kamperów na bazie pojazdów mini-bus. Doświadczenie zdobyte podczas pobytu jej założyciela na stypendium w Niemczech oraz jego pasja i zamiłowanie do pojazdów kempingowych pozwoliło na rozpoczęcie działalności w tym zakresie w Polsce. Obecnie Easycamper jest przedstawicielem wielu znanych marek jak np. SCA, Schnierle, Fiamma, Dometic, Reimo, Haba i innych. Produkty tych firm używane są również do realizowanych zabudów. Od 2018 roku Easycamper oferuje także różnego rodzaju gotowe kampery i przyczepy kempingowe, takich znanych marek jak LMC, Clever-Vans oraz innych. W ofercie firmy znajdują się nowe pojazdy i przyczepy do konfiguracji przez klienta, oraz używane. Tak bogata oferta zaowocowała stworzeniem nowej strony internetowej z kompleksową ofertą kamperów i przyczep www.kampery.com.pl

CENIMY NIEZALEŻNOŚĆ PODRÓŻOWANIA

„Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy z zamiłowaniem swoją pracę i wolny czas poświęcają kamperom. Kochamy podróże, podczas których możemy sami decydować o miejscu noclegu i jego formie. Cenimy sobie niezależność, możliwość swobodnego przemieszczania się i częstych zmian. Nasze zabudowy projektujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, zebrane podczas licznych wyjazdów kamperami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne są detale, dlatego podczas samego projektowania staramy się wykorzystać, drobne, funkcjonalne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie w kamperze.” Karol Szymański Prezes zarządu Easycamper sp. z o.o.


ZABUDOWA CAMPER FLEX KRÓTKA

DŁUGA

Nasza innowacyjna zabudowa z siedzeniami umieszczonymi w systemie szyn z możliwością szybkiego przesuwu, demontażu lub montażu dodatkowych foteli. Tego typu zabudowa oferuje niespotykane dotychczas możliwości pojazdu wielofunkcyjnego: kampera z 4-5 miejscami do jazdy oraz do spania, na co dzień pojazdu do przewozu nawet 9 osób, a w razie potrzeby małego auta dostawczego. W standardzie znajduje się lodówka kompresorowa firmy Dometic, instalacja elektryczna z dodatkowym akumulatorem, kompletna izolacja z tapicerskim wykończeniem wnętrza, zlewozmywak ze szklaną pokrywą, składany stolik za siedzeniem kierowcy, który może być używany również poza pojazdem oraz wiele innych udogodnień. Bardzo ważnym elementem jest widoczna na zdjęciach kompletna zabudowa meblowa najwyższej jakości wykonana z lekkiej sklejki z odpornym na uszkodzenia laminatem CPL. Wszelkie prawa autorskie zabudowy zastrzeżone

ZABUDOWA DOSTĘPNA DLA POJAZDÓW VOLKSWAGEN T5/T6 OPEL VIVARO RENAULT TRAFIC FIAT TALENTO NISSAN NV300


INSTALACJA ELEKTRYCZNA z dodatkowym akumulatorem AGM, inteligentnym ładowaniem oraz gniazdkami: 2x USB, 1x 12V i 1x 230V. Ładowanie podczas jazdy lub na postoju.

POJEMNA SZAFKA na ubrania lub inne rzeczy z wygodnym dostępem nawet przy rozłożonym łóżku.

KOMPLETNA IZOLACJA WNĘTRZA wraz z wykończeniem tapicerskim (brak efektu gołej blachy).

OKNO Z SZYBĄ PRZESUWNĄ zapewnia dodatkową wentylację w pojeździe.

INSTALACJA WODNA ze zbiornikami na czystą i szarą wodę oraz zlewozmywakiem wyposażonym w szklaną pokrywę.

KUCHENKA NA KARTUSZE z możliwością użycia wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdu.

STOLIK z możliwością używania go także na zewnątrz pojazdu.

KOMPRESOROWA LODÓWKA DOMETIC przeznaczona do montażu w pojazdach i użytku w ekstremalnych temperaturach. Zasilanie z dodatkowego akumulatora. CERTYFIKOWANE SIEDZENIA produkcji niemieckiej, spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa wraz z systemem ich mocowania. Siedzenia posiadają ISOFIX.

CERTYFIKOWANE OBROTNICE pod fabryczne fotele. SYSTEM SZYN znacznie zwiększa funkcjonalność pojazdu. Możliwość przesuwania, wyjęcia lub dołożenia dodatkowych foteli.

WYPOSAŻENIE KAMPERA STANDARDOWE I OPCJONALNE


ZABUDOWA MODUŁOWA KRÓTKA

DŁUGA

Zabudowa modułowa z funkcją szybkiego montażu i demontażu! Wyposażona we wszystkie najważniejsze elementy zabudowy kempingowej: rozkładane, dwu-osobowe łóżko, kuchnię z instalacją wodną, składanym blatem, kuchenką, kranem z funkcją prysznica, toaletę w szafce, lodówkę kompresorową, liczne szafki i schowki, instalację elektryczną z dodatkowym akumulatorem, kompletną izolację z tapicerskim wykończeniem wnętrza, oraz wiele innych elementów. Idealna dla 2-3 osób! ZABUDOWA MODUŁOWA WYSTĘPUJE W NASTĘPUJĄCYCH ODMIANACH:

Ze standardową szafką boczną

Z obniżoną szafką boczną (łóżko na całej szerokości pojazdu)

Z wysoką szafką boczną (jeszcze więcej miejsca na ubrania)

Wszelkie prawa autorskie zabudowy zastrzeżone

ZABUDOWA DOSTĘPNA DLA POJAZDÓW VOLKSWAGEN T5/T6


ZABUDOWA EASY KRÓTKA

DŁUGA

Praktyczna zabudowa z najważniejszymi funkcjami. W standardowym wyposażeniu znajduje się moduł kuchenny ze zlewozmywakiem, instalacją wodną, kuchenką gazową, dwoma stolikami, szufladami oraz miejscem na przenośną lodówkę lub toaletę turystyczną. Dla jeszcze większego komfortu, zabudowę wyposażyliśmy w łóżko o wymiarach 140cm x 190cm oraz dużą i wytrzymałą szufladę z półką, umieszczoną w bagażniku. Dodatkowo zabudowa wyposażona jest w instalację elektryczną z dodatkowym akumulatorem, kompletną izolację z tapicerskim wykończeniem wnętrza, oraz inne opcje.

Wszelkie prawa autorskie zabudowy zastrzeżone

ZABUDOWA DOSTĘPNA DLA POJAZDÓW VOLKSWAGEN T5/T6 OPEL VIVARO FIAT TALENTO

RENAULT TRAFIC NISSAN PRIMASTAR NISSAN NV300


CAMPER FLEX *

MODUŁOWA *

EASY *

IZOLACJA

Izolacja ścian i sufitu pianką AUTO ISOLATOR 20mm. Wysoka efektywność. Nie chłonie wilgoci.

+

+

+

PODŁOGA

Podłoga z izolacją pokryta odporną wykładziną PVC.

+

+

+

Certyfikowane dwa dodatkowe fotele z pasami 3-punktowymi umieszczone w szynach z możliwością swobodnego przesuwania na postoju. Dzięki możliwości zakotwiczenia foteli w dowolnym punkcie na podłodze zyskujemy możliwość regulacji powierzchni bagażnika względem przestrzeni mieszkalnej. Przy złożonych oparciach fotele można umieścić pod łóżkiem lub całkowicie zdemontować. Możliwość montażu dodatkowych foteli (max. 6) - również tyłem do kierunku jazdy.

+

-

- (1)

Certyfikowana obrotnica oryginalnego fotela pasażera, dedykowana do określonego modelu pojazdu. Certyfikowana obrotnica oryginalnego fotela kierowcy, dedykowana do określonego modelu pojazdu.

+ +

+ -

+ -

Tapicerskie wykończenie ścian (brak efektu gołej blachy).

+

+

+ (2)

System sypialny tworzący dwu-osobowe łóżko z komfortowym materacem.

+

+

+

+

+

+

WYPOSAŻENIE KAMPERA

ZABUDOWA CAMPER FLEX / MODUŁOWA / EASY

SYSTEM SZYN (MIEJSCA SIEDZĄCE)

OBROTNICE FOTELI

WYKOŃCZENIE WNĘTRZA SPANIE DÓŁ SPANIE GÓRA ELEKTRYKA

Dach sypialny SCA z łóżkiem lub namiot dachowy dla 2 osób. Instalacja elektryczna z dodatkowym, dedykowanym do kamperów akumulatorem AGM (80Ah lub 92Ah), inteligentny system ładowania dodatkowego akumulatora podczas jazdy lub po podpięciu do gniazda CEE zlokalizowanego pod maską. Gniazdka 12V, 230V i podwójne USB szybkiego ładowania, wskaźnik poziomu naładowania dodatkowego akumulatora, lampki LED. Zasilanie instalacji wodnej, lodówki, gniazd 12V, 230V, USB, oświetlenia LED z dodatkowego akumulatora.

CZYSTA WODA

Zbiornik na czystą wodę w formie wyjmowanego kanistra.

(19L)

(19L)

(10L)

SZARA WODA

Zbiornik na szarą wodę w formie wyjmowanego kanistra.

(20L)

(16L)

(10L)

Zlew z kranem. Zlew ze szklaną pokrywą firmy Dometic ze zintegrowanym kranem (znaczne ograniczenie efektu chlapania poza zlew).

+

+ -

+ -

Kuchenka na kartusze gazowe zlokalizowana w szufladzie z możliwością użycia wewnątrz oraz na zewnątrz pojazdu.

+

+

+

DEMONTAŻ ZABUDOWY PRYSZNIC WC

(21,5L)

Zabudowa meblowa z lekkiej sklejki przeznaczonej do produkcji kamperów z odpornym na uszkodzenia laminatem CPL.

+

+

+

Stolik z możliwością demontażu i użycia także na zewnątrz. Możliwość używania stolika także przy rozłożonym łóżku. Miejsce do przechowywania złożonego stolika.

+

+

+

Możliwość demontażu foteli oraz systemu sypialnego.

+

-

+

Możliwość demontażu zabudowy meblowej.

-

+

+

+

Prysznic zewnętrzny. Toaleta turystyczna w szafce w części mieszkalnej z łatwym dostępem również przy rozłożonym łóżku. DODATKOWE INFORMACJE 1. Pomimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu cenników i opisów nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne powstałe błędy. 2. Cennik obowiązuje od 1.04.2018 do odwołania. 3. Wiążąca wycena odbywa się po oględzinach pojazdu bazowego. * - wyposażenie zabudowy może się nieznacznie różnić w zależności od modelu pojazdu bazowego. (1) - w przypadku bazowej wersji osobowej do zabudowy wykorzystywana jest oryginalna kanapa 3go rzędu. (2) - nie dotyczy wersji VW T5/T6 CARAVELLE i MULTIVAN, gdzie stosuje się fabryczne wykończenie wnętrza.

STANDARD OPCJA NIE WYSTĘPUJE

+ -

cena od

DEMONTAŻ FOTELI

(21,5L)

26,900 zł

STOLIK

+

(45L)

cena od

ZABUDOWA MEBLOWA

+

Lodówka kompresorowa Dometic, przeznaczona do użytku w ekstremalnych temperaturach. Optymalne chłodzenie i mrożenie nawet w przypadku pozostawienia zamkniętego pojazdu na upale przez wiele godzin. Lodówka posiada bardzo dużą wydajność i minimalne zużycie energii. Cicha praca.

36,900 zł

LODÓWKA

cena od

KUCHENKA

54,900 zł

ZLEW


WYPOSAŻENIE DODATKOWE CENY ZABUDOWY Wszystkie podane ceny w katalogu są cenami BRUTTO i zawierają 23% podatku VAT.

POJAZD BAZOWY

DACH PODWYŻSZANY

DACH SYPIALNY

INSTALACJA SOLARNA MONTOWANA NA DACHU POJAZDU

OŚWIETLENIE LED PRZESTRZENI DACHU SYPIALNEGO

BAGAŻNIK ROWEROWY MONTOWANY NA TYLNEJ KLAPIE

MATY TERMICZNE NA SZYBY

MARKIZA

NAMIOT - PRZEDSIONEK DOSTAWIANY

PRZYCIEMNIANIE SZYB

OGRZEWANIE POSTOJOWE

ZASŁONKI

PRYSZNIC ZEWNĘTRZNY

Najkorzystniejszym pojazdem bazowym do zabudowy w naszej firmie będzie pojazd dostawczy (tzw. blaszak). Możliwa zabudowa również na wersjach osobowych.

TERMINY REALIZACJI Czas oczekiwania na realizację zabudowy to około 4-6 tygodni w zależności od modelu i jej wyposażenia (plus okres oczekiwania na wolny termin). Czas oczekiwania na wyprodukowanie dachu sypialnego w przypadku braku na stanach magazynowych to około 10-14 tygodni. Istnieje możliwość rezerwacji terminu na realizację zabudowy.

www.kampery.com.pl


CLEVER-VANS KAMPERY Firma Clever-Vans powstała w porozumieniu koncernu Pössl Freizeit und Sport GmbH z Ralfem Gösserem, który swoje pierwsze kroki w branży karavaningowej stawiał już w latach 70-tych. Stosunkowo młoda marka, powstała w 2011 roku dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu obu stron szybko zyskała miano lidera w produkcji przystępnych cenowo, dobrej jakości kamperów na bazie tzw. blaszaków bliźniaków, mianowicie Citroena Jumpera oraz Fiata Ducato. Obecnie firma Clever-Vans produkuje rocznie ponad 1.500 sztuk kamperów, co ma spore przełożenie na ich jakość oraz równocześnie cenę. Firma z ofertą ponad 12 różnych modeli kamperów począwszy od wersji bazowej pojazdu L1 H2 (497cm długości), poprzez L2 H2 (541cm) oraz L3 H2 (599cm), skończywszy na największych L4 H3 (634cm długości) oferuje różne koncepty zabudowy w niespotykanie dotychczas przystępnej cenie. Pełna gama kamperów Clever-Vans znajduje się na stronie internetowej www.kampery.com.pl

KAMPERY DOSTĘPNE NA POJAZDACH FIAT DUCATO CITROËN JUMPER

SILNIKI 2.0 (NISKA AKCYZA!)


LMC KAMPERY PRZYCZEPY LMC to producent przyczep kempingowych i kamperów należący do ERWIN HYMER GROUP z fabryką w Niemczech, którego korzenie sięgają 1955 roku. Na przestrzeni wielu lat firma zyskała uznanie sporej rzeszy klientów przede wszystkim ze względu na niezawodność oraz wysokiej jakości design i wykończenie. Firma szczyci się gwarancją na szczelność zabudowy sięgającą 12 lat oraz wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. W ofercie LMC znajdziemy ponad 30 modeli przyczep kempingowych od 6-cio metrowych do ponad 9-cio metrowych (dla 4 lub 6 osób). LMC to także bardzo bogata oferta ponad 25 modeli kamperów typu pół-integra, integra lub alkowa. Na szczególną uwagę zasługują modele przyczep kempingowych z 4 niezależnymi miejscami do spania i 4 niezależnymi miejscami do przesiadywania w części dzienno-jadalnej. Więcej informacji na temat oferty LMC znajduje się na stronie internetowej www.kampery.com.pl

OFERTA LMC OKOŁO 25 MODELI KAMPERÓW PONAD 30 MODELI PRZYCZEP


ZBUDUJ KAMPERA

SWOICH MARZEŃ

ZABUDOWY KAMPERY PRZYCZEPY

ADRES Ul. Nowa 57 62-070 Palędzie (k. Poznania)

TEL +48 511 100 616 EMAIL biuro@kampery.com.pl STRONA www.kampery.com.pl

POTRZEBUJESZ AKCESORIÓW I DODATKÓW DO KAMPERA LUB PRZYCZEPY? ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU WWW.SKLEP.KAMPERY.COM.PL

Zabudowy kamperów  

Katalog firmy Easycamper. Specjalizujemy się zabudowie pojazdów typu bus i mini-bus na kampery. Realizujemy kompletne ZABUDOWY na bazie Volk...

Zabudowy kamperów  

Katalog firmy Easycamper. Specjalizujemy się zabudowie pojazdów typu bus i mini-bus na kampery. Realizujemy kompletne ZABUDOWY na bazie Volk...

Advertisement