Page 1

I N T E R N A T I O N A L c e s t o v n í

k a n c e l á r

s s e n l l e W sko

Če vensko Slo z c . n e a d . w w w


vča a k kupu z áknuáp ny ze zá ů a platí pro ksnýdon až 10 skytová příplaNa tk zájezd ponížen at slevu ye z tohotokou h k d íc u n b v ti u v DAE ta ín katalogu upoksk le u tu s m je rt d m a to o e tu P vě O y- sl u.ým klientce nyslevuvo ájezdrn ům osobu. zny m z % o á ce h 0 V e 5 až í š zá ž a a 10 d u. Vešker V razd nále % uPr úhje platek tí ssk é sl y jeán k 2 pevy js z ro ku tu u levytovévč aný rtypo dze Js zá. klná kaou adní muyas poskytn uvtaeZa n ce e ny d tiv be ní zDA ch faEku vl- roceká2 k příplatků a N u d z je kyá pos z plat guí pro ka alo s kat os i oto ob toh -l z u. te zdy O tuto slevu bu až 10 C%ežd ouje Na záje deu poníženstu emDA platvěrn ntům slev p klie ek Va ýmše do k -li tujeme -Jste ho zájezdu.y jsou ro m ná potí poysk keré slev Podmínkou 20áte ytnu 05 zdu záje tí .slVeš z cen evy je úhra ul- ro kukávkat bez50fak zájeány í ceny da zduze zák % zceny k uv uN,k skytov o edladn v DAE o eném b dou lu u vou pro tída tu. kaž K ně tativních příplatků a pla up ova ná e ponížen do-opaknák ,le osobu. O tuto slevu bud te je kat tu kou s kaslrt . Podmín ce platek Vašeho zájezdu a k í k n y vou á cen ada 50 % získ DAE poskytnutí slevy je úhr tě no ež dCe onál u. h dat u v ém st den uve k zájezdu h ícty ntím sledkar r a DAEDAE zNrozNk mtu nýub dinCes Kl ao pro říak tím p V op o ý rok d z ž a k cestur u b b Klu lu K skán „zí nka ět dn zvpopa ho slVed ketc šní eces získ DA cená níEN v ho dinn f bezým V př eča díp osled každDAE ý ro „Kludin bu V zpět na p5 kaž Veškeré „Kl ní d vé kartyceny zpě el klubo be it z rž fa d kul á k ís z u . v % le odečítáVeš Tuto s lienti 8 z statní k ní DAEN, o l be tioíndoabě b Internkaéadé ro ní do ročn od DAEvoN nálevnákavžd levo Tuto slevu zí ... do ... do ská aen.žicztel klubové ka DAEN, osta www.ddr rty tní klienti 8 %.

10 % 1 s 0 % s e n l l % 0 1 e W aa v e Sl 8 a oa 15.11.200 Slevd

do 15.a1a1.2 v Sle

Dovolená na míru

V našem katalogu najdete rozmanitý výběr tipů pro Vaši dovolenou. Jestliže však přesto nemůžete najít přesně to, po čem toužíte, budeme velmi potěšeni, déte-li nám možnost zařídit Vám dovolenou „na míru“. Možná byste rádi cestovali v jiném termínu, spojili či změnili různé prvky dovolené, kombinovali místa pobytu nebo chcete svoji dovolenou prožít v místě, které není v nabídce tohoto katalogu. Možností je celá řada. Program lze upravit rovněž s ohledem na Váš rozpočet. Za přípravu dovolené „na míru“ Vám nebude účtován žádný poplatek.

Nabídka pro firmy Zajistíme pro Vás firemní mítinky, víkendová setkání, semináře, tiskové konference, vánoční večírky, společenské akce, sportovní turnaje, outdoorové aktivity, motivační programy. Využijte příspěvků od zaměstnavatele.

Aktuální nabídku last minute pošleme přímo na váš e-mail

2

Zdarma Vám nabízíme pravidelné zasílání aktuálních LAST MINUTE pomocí elektronické pošty. Nabídka je denně aktualizována, nemusíte ztrácet čas obcházením cestovních kanceláří a jejich prověřováním. To vše uděláme za Vás! Získáte u nás nejen stejné ceny a výhody, ale také jistotu při výběru cestovní kanceláře. Do prodeje zařazujeme výhradně jen nabídky osvědčených cestocních kanceláří. Stačí se jen jednoduše zaregistrovat na našich www stránkách a budete vždy pohodlně a bez spěchu vybírat svoji dovolenou. V případě Vašeho zájmu Vám budeme nápomocni radou i zkušenostmi. Těšíme se na Vaši návštěvu ve všech prodejních místech cestovní kanceláře DAEN International.

Programy pro skupiny lze upravit s ohledem na plánovaný rozpočet. Zvolte si termín a rozsah služeb, připravíme Vám nabídku podle Vašich představ. Pokud objednáte služby z katalogu pro skupinu minimálně 15 platících osob, můžete využít skupinové slevy:

1.2008 doDAEN1In5te.1 rnat ty

ioitel nalklubové kar ... ená vákadrž dé ro ní do Tuto slevdouvolzísk b %. DAEN, ostatní klienti 8

z

2

Slevy a programy pro skupiny

2

www.daen.c

008

www.daen.cz

tional DAEN Interna dob ní ledovo ... ro ka dé ... dovolená v

2

Dárkové poukázky Každý z nás někdy přemýšlí, jak potěšit své nejblížší, přátele, obchodní partnery nebo své zaměstnance. Nabízíme Vám možnost věnovat opravdu originální dárek. Pokud si u nás zakoupíte poukázky v požadované hodnotě, bude pak majiteli odečtena při nákupu. Tyto poukázky slouží k zakoupení jakýchkoli služeb v našich kancelářích a jsou přenosné taktéž do příští sezóny.

● 15 platících osob - sleva 30 % pro 16. osobu ● 25 platících osob - sleva 40 % pro 26. osobu ● 30 platících osob - sleva 50 % pro 31. osobu

Platící osobou se rozumí dospělá osoba, která uhradí plnou základní cenu objednaných služeb. Tyto slevy jsou platné, pokud skupina cestuje stejným typem dopravy, ve stejném termínu, do téhož objektu! Všeobecné smluvní podmínky jsou součástí cestovní smlouvy


Obsah Obecné informace o službách

Rezervace Telefonicky zdarma 800 230 230 Pro telefonickou rezervaci můžete využít centrální rezervaci s telefonními čísly. ● pondělí - pátek 08:00 - 18:00 hod. tel.: 377 227 513, 377 226 231 ● sobota 09:00 - 12:00 hod. (květen červen) mobil: 603 482 441

Elektronicky na rezervace@daen.cz Na internetových stránkách www. daen.cz naleznete informace o našich službách, připravovaných novinkách a řadu dalších užitečných informací. Můžete si zde prohlédnout katalogy a denně se informovat o aktuální nabídce LAST MINUTE do všech destinací.

Osobně Na Vaši návštěvu se těšíme ve všech prodejních místech cestovní kanceláře DAEN International nebo u některého z autorizovaných prodejců.

Písemně Písemné poptávky, rezervace, objednávky a žádosti o zaslání katalogů adresujte na naši centrálu

Centrála: Bezručova 1, 301 13 Plzeň tel.: 377 227 513, 377 223 172, 377 235 122, 377 226 231 fax: 377 220 317 mobil servis: 603 482 441 mobil prodej: 605 255 304 @: rezervace@daen.cz skype: daen.plzen1

České budějovice nám. Přemysla Otakara II. 16 tel.: 386 353 547 ● fax: 386 353 527 prodej: 736 673 956 ● @: c.budejovice@daen.cz skype: daen.budejovice

KLATOVY Kpt. Jaroše 150 tel.: 376 315 888 ● fax: 376 315 566 prodej: 603 482 960 ● @: klatovy@daen.cz skype: daen.klatovy

CHEB tř. Svobody 31 tel.: 354 529 107 ● fax: 354 436 410 prodej: 736 673 953 ● @: cheb@daen.cz skype: daen.cheb

4

Mariánské Lázně - Lázeňský hotel Royal 6 Františkovy Lázně - Lázeňské hotely 7 Komorní hůrka - Spa & wellness hotel 8 Skalka - Hotel Stein 10 Karlovy Vary - Spa hotel Lafonte 11 Klášterec nad Ohří - Lázně Evženie 12 Konstantinovy Lázně - Lázeňské domy 14 Darovanský dvůr - Resort Darovanský dvůr 15 Sušice - Offpark 16 Železná ruda - Orea Wellness hotel Horizont 18 Kašperské Hory - Park Hotel Tosch 19 Srní - Hotel Srní 20 Frymburk - Wellness hotel Frymburk 22 Frymburk 23 Hluboká nad Vltavou - Parkhotel Hluboká 24 Český Krumlov - Penziony 26 Třeboň - Hotel Zlatá hvězda 27 Nové Hrady - Wellness hotel Rezidence 28 Lázně Teplice - L. domy Cís.láz./Beethoven 30 Poděbrady - Hotel Zimní lázně/Libenský 31 Březnice - Equitana hotel Resort 32 Luhačovice - hotel Miramare/Vila Antoaneta 34 Luhačovice - Vila Valaška 35 Dudince - Hotel Hviezda 36 Dudince 37 Všeobecné smluvní podmínky

38

3


Komplex.pojištění v ceně

Stravování

Místní poplatek

Chceme, abyste svoji dovolenou prožili v klidu, jistotě a pohodě již od okamžiku, kdy si ji rezervujete. V cenách všech zájezdů z tohoto katalogu je zahrnuto komplexní pojištění Evropské Cestovní Pojišťovny, a.s. Komplexní pojištění zahrnuje úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škody a také pojištění storna zájezdu. Podrobnější informace o rozsahu pojištění obdržíte při rezervaci nebo na webových stránkách www.daen.cz. Pojištěním zákazníka vzniká smluvní vztah mezi klientem a pojišťovnou.

Rozsah a typ stravování je uveden v katalogu u každého ubytovacího zařízení. Pestrost i kvalita stravy jsou dány kategorií ubytovací kapacity a dále typem stravy. Bližší informace žádejte již při rezervaci pobytu.

U pobytů, kde není lázeňský poplatek zahrnut v ceně pobytu je, nutno uhradit poplatek přímo v daném ubytovacím zařízení. Obvykle se pohybuje v rozmezí 15–50 Kč na osobu a den. O této skutečnosti je zákazník informován při výběru pobytu.

Zákonné pojištění Tento katalog byl zpracován podle ustanovení zákona č. 159/1999 Sb. Všechny zájezdy uvedené v tomto katalogu jsou pojištěny ve smyslu tohoto zákona. Zákonné pojištění sjednáno u Europäische Reisever - sicherung AG, číslo pojistné smlouvy 1120000020.

Ubytování Ve většině ubytovacích zařízení opouštějí hosté pokoje v den odjezdu obvykle do 10:00 hod. V den příjezdu jsou hotelové pokoje nebo apartmány k dispozici obvykle nejdříve od 14:00 hod. Na aktuální odlišnosti se informujte při rezervaci pobytu. Rozpis procedur a časy jejich čerpání určuje ubytovací zařízení. Případné konkrétní požadavky na časové uspořádání uvádějte již při výběru pobytu nebo na recepci ubytovacího zařízení. V místě pobytu není k dispozici delegát ani průvodce. V případě nutné potřeby kontaktujte servisní telefonní linku DAEN uvedenou v pokynech.

Doprava Doprava do místa pobytu je vždy individuální a není zahrnuta v ceně. Zákazník si ji zajišťuje sám na vlastní náklady. Budete-li cestovat veřejnou dopravou, rádi Vám pomůžeme se zajištěním vhodného dopravního spojení.

Garance ceny Všechny údaje obsažené v katalogu odpovídají znalostem a informacím známým v době jeho přípravy. Cestovní kancelář DAEN International si vyhrazuje právo na jejich změnu. Důvodem mohou být změny vstupních nákladů, které nemůžeme ovlivnit (zejména od dodavatelů služeb).

Ubytovací poukaz Voucher (poukaz na ubytování a další objednané služby) obdrží klient po zaplacení celkové ceny objednaných služeb uvedených v cestovní smlouvě, nejpozději však 7 dnů před nástupem na pobyt. Současně zákazník obdrží také pokyny k pobytu. Rádi Vám zajistíme dokoupení dalších služeb nad rámec balíčků uvedených v katalogu.

4

Délka pobytu je určena dny poskytnutí první a poslední služby. Do celkového počtu dní trvání pobytu jsou standardně zahrnuty také dny příjezdu a odjezdu. Termíny pobytů je možné zvolit dle vlastního uvážení (není-li stanoveno jinak).

Co je wellness? „Wellness, to je cesta k harmonickému vyvážení těla, ducha a duše.“ Na rozdíl od klasických kúr, wellness neslouží k (vy)léčení té či oné konkrétní nemoci, ale jedná se o čím dál populárnější způsob, jak si na dovolené aktivně odpočinout a načerpat nové síly. Wellness zahrnuje procedury, ze kterých si dokáže vybrat opravdu každý - Aromaterapie, různé koupele, různé druhy sauny a masáží, lymfodrenáže, akupresura, dále také rehabilitace, řada kosmetických procedur, bahenní zábaly atd.

h c á b ž u l s o e c

a m r o f né in

Obec

Délka, termín pobytu


Západní Čechy

Mariánské Lázně Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Na území lázeňské zóny jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Jejich různorodé účinky, které léčí široké spektrum nemocí, jsou světoznámé. Všechny vody jsou chladné přírodní kyselky s vysokým obsahem volného kysličníku uhličitého a téměř všechny jsou bohaté na železo. Nejznámějšími a nejvíce užívanými prameny jsou Křížový, Ferdinandův, Rudolfův, Lesní, Karolinin, Mariin a prameny Ambrožovy. K nejčastějším indikacím náleží choroby pohybového ústrojí, onemocnění ledvin a močových cest, nemoci horních cest dýchacích a metabolické poruchy (diabetes, dna, obezita). Město vzniklo počátkem 19. stol. a velmi brzy se stalo nejnavštěvovanějším místem hostů z  celého světa.

77 km

Lázeňský hotel Royal ****

I N T E R N A T I O N A L c e s t o v n í

k a n c e l á r

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU Termín dle výběru Dospělá osoba 03.01.-28.02.2010 3.990,- Kč 01.11.-20.12.2010 01.03.-19.04.2010 4.290,- Kč 12.10.-31.10.2010 20.04.-11.10.2010 4.890,- Kč

Relaxační program: přivítání v kavárně Royal (káva, dezert), 2x relaxační vana, 2x klasická částečná masáž, volné využití bazénu, vířivky a páry. Cena zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování, plnou penzi, relaxační program, zákonné a komplexní pojištění. Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu 15 Kč/os./den, parkovné 120 Kč/den.

MARIÁNSKOLÁZEŇSKÝ ELIXÍR Termín dle výběru Dospělá osoba 03.01.-28.02.2010 3.290,- Kč 01.11.-20.12.2010 01.03.-19.04.2010 3.590,- Kč 12.10.-31.10.2010 20.04.-11.10.2010 4.190,- Kč Relaxační program: přivítání v kavárně Royal (káva-dezert), 1x uhličitá koupel suchá nebo CO2 koupel, klasická částečná masáž, volné využití bazénu, vířivky a páry.. Cena zahrnuje: 2x ubytování, 2x plnou penzi, relaxační program, zákonné a komplexní pojištění. Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu 15 Kč/os./den, parkovné 120 Kč/den. Pozn.: příplatek za jednolůžkový pokoj 140 Kč/den, pokoje superior+ na vyžádání.

6

ROMAZLOVACÍ BALÍČEK Termín dle výběru Dospělá osoba 03.01.-28.02.2010 3.590,- Kč 01.11.-20.12.2010 01.03.-19.04.2010 3.890,- Kč 12.10.-31.10.2010 20.04.-11.10.2010

4.490,- Kč

Relaxační program: přivítací sekt na pokoji, 2x relaxační vana, 2x klasická částečná masáž, 2x solárium, volné využití bazénu, vířivky a páry. Cena zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování, polopenzi, relaxační program, zákonné a komplexní pojištění. Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu 15 Kč/os./den, parkovné 120 Kč/ den. Pozn.: příplatek za jednolůžkový pokoj 140 Kč/den, pokoje superior+ na

VITAL – KÚRA Termín dle výběru Dospělá osoba 03.01.-28.02.2010 4.990,- Kč 01.11.-20.12.2010 01.03.-19.04.2010 5.290,- Kč 12.10.-31.10.2010 20.04.-11.10.2010 5.890,- Kč

Relaxační program: přivítání v kavárně Royal (káva, dezert), 1x konzultace s lékařem, 1x uhličitá koupel, 1x perličková lázeň, 2x relaxační aroma-masáž, 1x plynová obálka, volné využití bazénu, vířivky a páry. Cena zahrnuje: 5x ubytování, 5x plnou penzi, relaxační program, zákonné komplexní pojištění. Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu 15 Kč/os./den, parkovné 120 Kč/ den. Pozn.: příplatek za jednolůžkový pokoj 140 Kč/den, pokoje superior+ na

ANTISTRESS Dospělá osoba Dospělá Termín dle výběru 1/2 standard osoba 1/2 03.01.-27.02.2010 8.090,- Kč 9.190,- Kč 31.10.-19.12.2010 28.02.-24.04.2010 9.190,- Kč 10.190,- Kč 10.10.-30.10.2010 25.04.-09.10.2010 11.290,- Kč 12.290,- Kč Relaxační program: vstupní konzultace s lékařem, 2x celková + 2x částečná masáž klasická nebo podvodní, 2x nožní reflexní masáž nebo 3x lymfoven, 3x cvičení v bazénu, 2x aromatická perličková koupel, volné využití bazénu, vířivky a páry. Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, relaxační program, zákonné a komplexní pojištění. Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu 15 Kč/os./den, parkovné 120 Kč/den. Pozn.: jednolůžkový pokoj na vyžádání, možnost zkrácení pobytu na 6,5 nocí.

Poloha: v blízkosti lázeňského centra (300 m od kolonády – bezplatný každodenní transfer do centra a zpět) skládá se ze 3 úzce propojených budov Royal I, II, Royal III bezbariérový přístup, 3 výtahy Ubytování: jednolůžkové, dvojlůžkové pokoje, (standard, superior), apartmány vlastní sociální zařízení telefon, rádio, SAT-TV, lednička, župan Royal I, II (přípojka na internet, klimatizace) – tyto dvě budovy v kat. superior, Royal III - kategorie standard bezplatně trezor na pokojích i na recepci Stravování: snídaně formou bufetu obědy a večeře výběrem až z 5 jídel (čt, ne formou švédských stolů) na přání dietní strava nebo podle doporučení lékaře (racionální, diabetická, redukční a vegetariánská) Služby, zábava: recepce, společenská místnost kavárna s letní terasou bazén, sauna, solárium, fitcentrum, whirpool, pára kadeřnictví, kosmetika a pedikúra tenisový kurt hlídané parkoviště za poplatek Wellness procedury: celotělová pěstíci péče s Biodrogou, detoxikační masáže: masáž lávovými kameny, medová masáž, Abyanga-Ayurveda, masáž bylinnými měšci (zlepšuje prokrvení), pro zvýšení energie čínská energetická masáž a další.

kód akce: 10LD01 Další aktivity v okolí: vyjížďky na koních, jachting, golf, tenisové kurty turistické a cyklistické trasy mnoho výletních míst, v zimě možnost běžeckého a sjezdového lyžování sjezdovka 100 m od hotelu

daenwellness11  

daen,wellness,11