Page 1

TRAINWITHBRAIN

performance

WORKSHOPS

TRAINWITHBRAIN PERFORM CENTER

2018


T R A I N

W I T H

B R A I N

T R A I N W I T H B R A I N P E R F O R M A N C E W O R K S H O P S

Specjalistyczne i podstawowe szkolenia uzupełniające z zakresu treningu, fizjoterapii, dietetyki, fizjologii oraz psychologii sportu. Rozbudowany system kursów i szkoleń, współpraca z najlepszymi specjalistami i praktyczne wsparcie dla osiągania maksymalnych wyników w pracy z zawodnikami na każdym poziomie zaawansowania.


C O A C H E S

C O A C H E S E D U C A T I O N P R O G R A M Pierwszy w Polsce, ujednolicony i usystematyzowany program szkolenia i licencjonowania kadr sportowych (trenerów przygotowania motorycznego, trenerów i instruktorów sportu, fizjoterapeutów, nauczycieli wychowania fizycznego)

E D U C A T I O N

P R O G R A M

TWB ATHLETES PERFORM MENTORSHIP Kompleksowy kurs trenera przygotowania motorycznego; 260 godzin podzielone na 4 moduły

TWB PERFORMANCE WORKSHOPS Kompleksowy kurs trenera przygotowania motorycznego; 260 godzin podzielone na 4 moduły

TWB PERFORMANCE COACHES SUMMIT Coroczna konferencja szkoleniowa organizowana przez TWB Perform Center dla trenerów posiadających licencje TWB oraz uczestników szkoleń i seminariów organizowanych przez TWB Perform Center

TWB COACHES INTERSHIP Elitarne staże krajowe i zagraniczne organizowane przez TWB Perform Center dla trenerów posiadających licencje TWB


T R A I N

W I T H

B R A I N

M E T O D O L O G I A T R A I N W I T H B R A I N

Naszej pracy przyświeca idea holistycznego rozwoju oparta na 4 fundamentalnych i integralnych filarach. Nasza wiedza, doświadczenie i praktyka oparta jest o umysł (MIND), odżywianie  (NUTITION),  trening  (TRAINING)  oraz odbudowę (RECOVERY).    Ta struktura działania idealnie sprawdza się w każdej sferze ludzkiego życia i pracy.


P E R F O R M A N C E

W O R K S H O P S

FILAR 1

FILAR 2

FILAR 3

FILAR 4

UMYSŁ

ODŻYWIANIE

TRENING

ODBUDOWA

Ruch jest niezbędny dla zdrowia, kontroli wagi, wydajności i witalności. Zrozumienie specyfiki naszej aktywności i treningu, optymalny dobór obciążeń, form i metod oraz profilaktyka i prewencja przeciwdziałania skutkom codziennego funkcjonowania to klucz do optymalnego przygotowania.

Odbudowa polega na powrocie do stanu równowagi i ponownym zasileniu umysłu i ciała, aby przygotować się do codziennych czynności. Optymalny i odpowiednio dobrany model regeneracji i zachowania równowagi psychicznej i fizycznej pozwala na bezpieczne i skuteczne osiąganie mistrzostwa.

Nastawienie polega na dążeniu do celu z pełnym zrozumieniem tego, co jest wymagane do jego osiągnięcia. Budowanie świadomości na temat własnego ciała, identyfikacja problemów i przeszkód blokujących rozwój oraz edukacja pozwala na skuteczne wykorzystanie pełnego potencjału.

Odżywianie zapewnia fundamentalne wsparcie dla napędzania umysłu i ciała oraz zmaksymalizowania wydajności. Każde wyzwanie, jakiemu poddajemy nasze ciało, zwłaszcza obciążenia fizyczne wymagają optymalnego dostarczenia najwyższej jakości odżywienia oraz nawodnienia.


T R A I N

W I T H

B R A I N

P E R F O R M A N C E W O R K S H O P S

DLA KOGO? TRENERZY SPORTOWI TRENERZY PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO NAUCZYCIELE WF TRENERZY PERSONALNI FIZJOTERAPEUCI SPORTOWCY


P E R F O R M A N C E

W O R K S H O P S

293

135

7

OSOBY UCZESTNICZYŁY W NASZYCH SZKOLENIACH

TO LICZBA GODZIN, KTÓRE SPĘDZILIŚMY PODCZAS NASZYCH SZKOLEŃ I WYKŁADÓW

MIAST W POLSCE ZNALAZŁO SIĘ NA NASZEJ SZKOLENIOWEJ TRASIE

4,8 TYLE WYNIOSŁA ŚREDNIA OCENA OD UCZESTNIKÓW NASZYCH SZKOLENIA W SKALI 1-5

100% DEKLARACJI UCZESTNIKÓW O POLECENIU NASZYCH SZKOLEŃ I KURSÓW

ROK

2017

W LICZBACH


T R A I N

W I T H

B R A I N

SPEED PERFORMANCE

miejsce KRAKÓW data 07 - 08/04/18 miejsce  KATOWICE data  12 - 13/05/18 miejsce  WARSZAWA data  02 - 03/06/18


S P E E D

P E R F O R M A N C E

PROGRAM

Poznaj najlepsze strategie i metody działania, dzięki którym twoi zawodnicy będą szybsi, wydajniejsi i bardziej odporni na urazy i przeciążenia.

09:00 - 17:00 DZIEŃ 1

Szkolenie będzie obejmować tematykę poruszania liniowego oraz wielokierunkowego z głównym naciskiem na technikę przyspieszenia, hamowania oraz zmiany kierunku biegu.

metodologia treningu TWB kształtowanie szybkości w planie treningowym przygotowanie ruchowe do sesji szybkościowych trening adaptacyjny do kształtowania przyspieszenia i szybkości wielokierunkowej

09:00 - 17:00 DZIEŃ 2 przykładowe jednostki treningowe do kształtowania przyspieszenia i prędkości wielokierunkowej przyspieszenie i hamowanie rozwój mocy i prędkości programowanie przykładowych sesji treningowych

Nauczysz się diagnozować, oceniać i analizować ograniczenia  i dysfunkcje występujące w technice poruszania się zawodników.    Zapewnimy Ci przydatne narzędzia do korekcji i poprawy błędów, co przełoży się na efektywniejszą i bezpieczniejszą pracę na boisku podczas treningu i meczu.  Przedstawimy niezawodny system, który skupia się na zdefiniowaniu trzech kluczowych obszarów: pozycji, wzorcu ruchowym oraz eksplozywności ruchu.

CENA 390 PLN


T R A I N

W I T H

B R A I N

STRENGHT & POWER PERFORMANCE miejsce  KRAKÓW data  24 - 25/03/18 miejsce  WARSZAWA data  19 - 20/05/18 miejsce  KATOWICE data  16 - 17/06/18


S T R E N G H T

&

P O W E R

P E R F O R M A N C E

PROGRAM

Naucz się najlepszej metodologi pracy ze sportowcami, która pozwoli Ci na optymalne przygotowanie i wdrożenie planów kształtowania potencjału siłowego zawodnika.

09:00 - 17:00 DZIEŃ 1

Szkolenie pozwoli Ci w usystematyzowany sposób przetransformować potencjał siłowy w moc względną oraz dobrać najwłaściwszy program treningowy dla potrzeb dyscypliny i wytrenowania

metodologia treningu TWB kształtowanie szybkości w planie treningowym przygotowanie ruchowe do sesji szybkościowych trening adaptacyjny do kształtowania przyspieszenia i szybkości wielokierunkowej

Podczas warsztatów poznasz zasady rozwoju i zastosowania siły i mocy w treningu sportowca, co pomoże Ci lepiej zrozumieć, kontrolować, planować oraz realizować programy kształtowania siły. W praktyczny sposób nauczysz się planować i programować trening siły i mocy dla swojej dyscypliny.

09:00 - 17:00 DZIEŃ 2

trening adaptacyjny do kształtowania siły i mocy przykładowe jednostki treningowe oraz wskazówki do treningu siłowego i eksplozywnego programowanie przykładowych sesji treningowych

CENA 390 PLN


T R A I N

W I T H

B R A I N

ELITE TRAINING PLAN

miejsce online premiera  CZERWIEC 2018


E L I T E

PROGRAM metodologia treningu TWB model optymalnego przygotowania motorycznego zasady planowania i organizacji treningu charakterystyka wysiłku w wybranych dyscyplinach sportowych długofalowy rozwój zawodnika kluczowe elementy prowadzenia zajęć modele planowania treningu programowanie przygotowania motorycznego sposoby kontroli i oceny treningu

T R A I N I N G

P L A N

Naucz się najlepszej metodologi pracy ze sportowcami, która pozwoli Ci na optymalne przygotowanie i wdrożenie planów przygotowania motorycznego i rozwoju zawodnika. Szkolenie pozwoli Ci w usystematyzowany sposób programować  i prowadzi efektywne jednostki treningowe. Podczas kursu online dowiesz się jakich narzędzi i metod używać do rozwoju motorycznego zawodnika w długofalowym procesie treningu. W praktyczny sposób nauczysz się planować i programować trening uwzględniając najważniejsze aspekty przygotowania motorycznego zawodników na każdym poziomie sportowym. Poznasz najefektywniejsze sposoby oceny i kontroli efektów treningu oraz umiejętności technicznych zawodników..

CENA 190 PLN


T R A I N

W I T H

B R A I N

D L A C Z E G O W A R T O ?


D L A C Z E G O

"Największe wrażenie zrobiła na mnie wiedza prowadzącego, jego przygotowanie i sposób przekazu wiedzy, jak również przedstawienie rożnych form prowadzenia treningu motorycznego'

W A R T O ?

"Jestem bardzo zadowolony z dwóch dni szkoleń. Dużo wiadomości przedstawionej w sposób zrozumiały. Przekaz jasny, ciekawy godziny mijały bardzo szybko. Otwartość Waldka i chęć dzielenia się wiedzą ! Część teoretyczna i praktyczna rozjaśniały podejmowane zagadnienia.Szczerze polecam!"

uczestnik szkolenia w Stalowej Woli 26.03.2017 uczestnik szkolenia w Krakowie 29.10.2017 "Systematyczne i spokojne przekazywanie informacji, zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Bardzo podobał mi się pragmatyzm pracy i praktyczne podejście do tematu przygotowania motorycznego. Oby tak dalej, a wiedzy niech przybywa!"

"Bardzo cenię sobie ludzi którzy nie tworzą barier i potrafią dzielić się swoją wiedzą, niewątpliwe Trener Waldemar Warchoł do nich należy;) polecam"  uczestnik szkolenia w Krakowie 29.10.2017

uczestnik szkolenia w Tarnowie 22.04.2017

"Podobało mi się prowadzenie zajęć. Nie jestem związana z piłką nożną a mimo to wiele informacji wprowadzę do zajęć w swojej dyscyplinie."

"Bardzo praktyczne szkolenie, wiele przykładów na uczestnikach, praktyka wynikająca z teorii, zaangażowanie prowadzącego, wdrożenie uczestników w ćwiczenia oraz prowadzony dialog z uczestnikami."

uczestniczka szkolenia w Krakowie 30.04.2017

uczestnik szkolenia w Katowicach 19.11.2017


T R A I N

W I T H

B R A I N

P R O W A D Z Ą C Y

WALDEMAR WARCHOŁ  TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO CEO / FUNDER TRAIN WITH BRAIN TRENER PIŁKI NOŻNEJ


K O N T A K T

Trener piłki nożnej, specjalista przygotowania motorycznego oraz szkoleniowiec i wykładowca na konferencjach i szkoleniach dla trenerów i branży fitness w Polsce. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Katowicach. Założyciel i właściciel Train With Brain Perform Center. Twórca systemu szkolenia trenerów i kadr sportowych w Polsce. W sezonie 2017/2018 trener przygotowania fizycznego P.S.A. Stal Stalowa Wola (2 liga). Współpracuje z akademiami i szkołami sportowymi oraz indywidualnymi zawodnikami takich sportów jak piłka nożna, triathlon, tenis ziemny, koszykówka. W 2017 roku podczas jego szkoleń i wykładów udział wzięło ponad 2000 uczestników.

KONTAKT TRAIN WITH BRAIN PERFORM CENTER Racławice ul. Akacjowa 58 B 37-400 Nisko NIP : 721 145 821

KONTAKT +48 721 145 821  BIURO warchol.waldemar@gmail.com www.trainwithbrain.eu Facebook  / TrainWithBrain.eu


TRAIN WITH BRAIN 2018

TRAINWITHBRAIN Performance Workshops 2018  
TRAINWITHBRAIN Performance Workshops 2018  
Advertisement