Page 1

OFERTA MIESIĄCA! Czy wiesz, że prawidłowa pielęgnacja włosów farbowanych pomiędzy zabiegami to baza do udanej koloryzacji przez cały czas? Chcesz, by Twoje Klientki wracały do Ciebie po kolor włosów, którym są zachwycone? Teraz masz dla nich zestaw, który pomoże cieszyć się kolorem włosów farbowanych nie tylko bezpośrednio po wizycie w Twoim Salonie!

B I U L E T Y N

O F E R T O W Y

D L A

S A L O N Ó W

F R Y Z J E R S K I C H

BĄDŹ PIĘKNA Wydanie 3, kwiecień- maj 2010

VIBRACOLOR FADE PREVENT SYSTEM Zawiera stworzoną przez Sama Brocato technologię Fade Prevention Complex – wyjątkową mieszankę pantenolu, ekstraktów z mango, aloesu i heliogenolu (substancja wytwarzana z nasion słonecznika), która ułatwia rozczesywanie włosów, zapewnia im połysk i nawilżenie oraz neutralizuje wolne rodniki, które powstają w wyniku codziennego narażenia włosów na działanie promieni UVA/UVB.

Włosy po zimie

Wartość rynkowa zestawu w promocji: 43 zł

IS T A R G

Wartość rynkowa zestawu poza promocją: 63 zł

Oferta miesiąca: Vibracolor

Przy zakupie szamponu

Vibracolor Fade Prevent Shampoo 300 ml odżywka Fade Prevent Conditioner w wersji mini

w prezencie! Wydawca biuletynu: TOVARES Sp. z o.o., ul. Szosa Gdańska 22, Myślęcinek k. Bydgoszczy, tel. 052 321 33 99 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w druku.

Nowa odsłona: www.brocato.eu

Zabierz włosy na Chmurkę nr

9


ZMĘCZONE WŁOSY? Zabierz je na „Chmurkę nr 9”

Katarzyna Budka

Ambasador Marki Brocato Doświadczony fryzjer i trener. Jej pasja to kreacja i edukacja, w czym czuje się bardzo dobrze, a prowadzone przez nią szkolenia były bardzo dobrze odbierane i wspominane przez biorących w nich udział fryzjerów. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy. Jest właścicielką dwóch salonów fryzjerskich w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie), gdzie pracuje z gronem od lat zaprzyjaźnionych i zaufanych klientek.

JAK ZADBAĆ O WŁOSY PO ZIMIE? „Włosy mówią o tym, kim jesteśmy. Są odbiciem naszej osobowości i naszego stylu życia. Są jak linie papilarne... niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.” Aby włosy były piękne, błyszczące i przyciągające wzrok, musimy o nie dbać. Zawsze – nie tylko od święta, nie tylko po lecie. Również, a może szczególnie zimą. Włosy są kapryśne. Wdzięczą się, gdy o nie dbamy, pieścimy kosmetykami, a smucą, gdy czują się zaniedbane. Zła dieta, skrajne temperatury, okrycia głowy i brak tlenu we włosach zimą sprawiają, że stają się one matowe, szorstkie i mało elastyczne. Ponadto zaburzenia hormonalne mogą powodować, że skóra głowy przetłuszcza się o wiele szybciej. W związku z tym należy stosować preparaty, które nie obciążają skóry głowy, nadają włosom idealne wygładzenie i połysk. Polecam szczególnie takie kosmetyki marki Brocato, jak szampony i odżywki z serii Splassh do codziennego stosowania, Vibracolor – szampon, odżywka, maska, spray termoaktywny, czy intensywniej działające Peppermint Scrub – szampon, maska i tonik do skóry głowy. Zima to czas, gdy ubieramy się w  odzież z  większą zawartością

składników syntetycznych, dlatego włosy elektryzują się częściej. Najbardziej cierpią wówczas włosy cienkie i średniej grubości. Dla takich włosów zalecam preparaty, które zawierają oleje, aloes, kolagen oraz jego pochodne. Szczególnie do włosów suchych doskonały będzie szampon wraz z kuracją Saturate Intensive oraz kuracja głęboko odbudowująca Constructor marki Brocato. W tym czasie nie obawiajmy się wszelkiego rodzaju past, kremów czy nabłyszczaczy do włosów. Zdecydowanie zniwelują one tak uciążliwe elektryzowanie się włosów. Dla podkreślenia blasku warto zastosować preparaty nabłyszczające takie jak Glow Glisten Spray czy Shine Drops marki Brocato, z linii Styling. Pod koniec formowania fryzury dobrze jest podkreślić swój indywidualizm i  styl, stosując pastę stylizującą do włosów krótkich i średniej długości Carve Texture Icing lub brylantynę Liquid Latex Jelly Pomade.

Cloud no.9 Kiedy Twoje włosy czy włosy Twoich klientek są matowe, suche i pozbawione życia, zrób wszystko co konieczne – wskocz na chmurkę! Cloud 9 Linia inteligentnych produktów Cloud 9, które leczą i nawadniają włosy działając w głębokich warstwach włosa, w miejscach, gdzie najbardziej jest to potrzebne. Cloud 9 to system regenerujący i rewitalizujący włosy nawet te, które jakiś czas temu zostały już zniszczone. Po zastosowaniu preparatów z linii Cloud 9 włosy są widocznie bardziej miękkie, błyszczące i gładsze. Sprawdź naszą wiosenną propozycję dla Ciebie i Twoich Klientek:

REGENERACJA Zestaw zawiera: 1 – CLOUD 9 MIRACLE REPAIR SHAMPOO 300 ml – szampon do włosów zniszczonych 1 – CLOUD 9 MIRACLE REPAIR MOUSSE 141 ml – odżywka w piance do włosów zniszczonych 1 – CLOUD 9 MIRACLE REPAIR TREATMENT 50 ml – kuracja do włosów zniszczonych

Wartość promocyjna zestawu dla Klienta Salonu: 96 zł

TO JEST TO!

Chcesz wiedzieć więcej o włosach?

TRWAŁA FRYZURA PEŁNA ŻYCIA I OBJĘTOŚCI!

Chcesz rozwijać swój biznes?

Spryskaj włosy pianką podnoszącą włosy u nasady

ROOTFIX ROOT LIFTER MOUSSE i rozczesz

Jesteś ciekawy co nowego ma do zaproponowania Sam Brocato?

produkt na włosach od nasady aż po końce. Całość utrwal mocnym lakierem

Chcesz być tam, gdzie są Twoje klientki?

MAXIMUM HOLD HAIR SPRAY. GOTOWE!

Zapraszamy do zupełnie nowego serwisu www.brocato.eu.

Znajdziecie tam porady, informacje, opinie, nowości!!! www.brocato.eu Już od 10 kwietnia! Zapraszam serdecznie

MEGA OBJĘTOŚĆ I SUPER UTRWALENIE

Sam Brocato

Zestaw zawiera: 1 – ROOTFIX ROOT LIFTER MOUSSE 150 ml – Pianka podnosząca włosy u nasady 1 – MAXIMUM HOLD HAIR SPRAY 400ml – lakier mocno utrwalający

Wartość promocyjna zestawu dla Klienta Salonu: 70 zł

Biuletyn Brocato Bądź Piękna  
Biuletyn Brocato Bądź Piękna  

Biuletyn z nowościami i akcjami Brocato w Polsce

Advertisement