Page 1

LCDpanely Víceúčelové LCD obrazovky různých úhlopříček s vestavěnými čtečkami paměťových karet, přehrávači různých druhů videa, audia či obrázků. snadné nastavení

komplexní provedení

moderní design

Slot pro CF kartu Designově a technicky vyspělé LCD/TFT či plaz plazmové obrazovky včetně instalovaného přehrávače na CF - paměťové karty, které umožňují přehrávat širokou škálu hudebních a video záznamů. Do některých typů lze zakomponovat také harddisk, LAN či WIFI dle přání. Čtecí zařízení podporuje formáty MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AVI, MP3, DIVX, JPEG a v některých případech i PPT. Velký výběr rozměrů, provedení, doplňkových funkcí a on-line systémů. Standardní úhlopříčky obrazovek se pohybují v rozmezí od 17“ do 42“.


LCD displej

VĚC: Prohlášení o shodě

Dodavatel: tornado cz, a. s. Výrobek : LCD displej Popis a určení funkce výrobku : Zařízení je určeno k reklamním účelům, prezentaci výrobků v oblasti in-store. Prohlašujeme na svou výhradní vlastní odpovědnost, že uvedený výrobek je bezpečný za podmínek obvyklého a v návodu na používání určeného použití a že byla přijata opatření, jimiž je zabezpečena shoda všech výrobků výše uvedeného typu a značky uváděných na trh s technickou dokumentací a se základními požadavky dále uvedených nařízení vlády, která se na výrobek vztahují a s požadavky technických předpisů.

V Pardubicích

David Burkoň

tornado cz, a. s. | LCD  

LCD display www.tornado.cz

tornado cz, a. s. | LCD  

LCD display www.tornado.cz

Advertisement