Page 1

QUALITY DESIGN IMPRINT TECHNIQUES SUSTAINABILITY

THE COLLECTION

ENTER DISCOVER

BE AMAZED

Bags Drinking & Eating Writing Instruments Office & Business Giveaways


EXPRESS DELIVERY

SYMBOLS DESIGNED BY

TOPPOINT

EXPRESS DELIVERY

360° PRINT

DIGITAL

PRINT

Produkty ekskluzywne, zaprojektowane i opatentowane przez Toppoint.

Możliwa usługa ekspresowa

Możliwy nadruk 360°

Możliwy nadruk cyfrowy

POSSIBLE

Przyjazny środowisku

DOMING

Możliwy LogoTop

Możliwość grawerowania laserowego Wybierz swoje własne kolory i części długopisu* *HC: części pełnokolorystyczne / TR: części transparentne / FR: części mrożone

Z mechanizmem obrotowym

Ze światełkiem

2

Zawiera baterie

Nie zawiera baterii

CUSTOM

MADE

Toppoint Express oznacza, że produkty, o których mowa w niniejszej publikacji są produkowane i gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin lub 3 dni. Czas tej dostawy odnosi się do produktów o jednej barwie, druk jednostronny. Istnieją jednak także produkty Toppoint Express dostępne z nadrukiem wielokolorowym. Następujące warunki stosuje się do produktów Toppoint Express:

Zamówienie możliwe

W pudełku

• Czas produkcji rozpoczyna się 1 dzień po otrzymaniu kompletnego zamówienia. • Program Express odnosi się tylko do kolekcji Toppoint Express. Produkty te są oznaczone logo Express, tak jak logo na końcu tej strony. • Dostawy Toppoint Express „3 dni” rozpoczynają się po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia do godziny 14.00. Dla zleceń otrzymanych po godzinie 14.00 czas dostawy rozpocznie się następnego dnia. Gotowe do druku grafiki są dostępne, gdy produkt jest na stanie w magazynie. • Czas dostawy Toppoint Express „24 godziny” rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia przed godziną 10.00. Dla zleceń otrzymanych po tej godzinie czas dostawy rozpocznie się następnego dnia. Gotowa do wydruku grafika jest dostępna, gdy produkt jest na stanie. • Żadne próbki nie są drukowane, dopóki nie uznamy tego za konieczne. Potwierdzenie od Państwa powinno zostać wysłane w ciągu 1 godziny. Jeśli Państwa odpowiedź nadejdzie zbyt późno, będziemy regulować czas dostawy. • Może zdarzyć się sytuacja, w której nie będzie odpowiedniej ilości zapasów. Wtedy zostaną Państwo powiadomieni w ciągu 1 dnia, a nowy termin dostawy zostanie uzgodniony w razie potrzeby. Nowy termin dostawy nie będzie wiązał się z żadnymi dodatkowymi kosztami. • Saturdays, Sundays and public holidays (Netherlands) do not count as working days and therefore do not fall under Toppoint Express. • Soboty, niedziele i święta (Holandia) nie liczą się jako dni robocze, a zatem, nie podlegają Toppoint Express. • Artykuły z kolekcji Toppoint Express mogą być zamawiane tylko we wskazanych ilościach. Dozwolony jest 10 % margines błędu. Toppoint Express oznacza, że towar jest gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin i / lub 3 dni. • Toppoint nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek opóźnienia podczas dostawy.

Ilość kartek

24 HOURS EXPRESS DELIVERY 1

2

3 2

1

3

1

2

3

X

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

X

6

7

Niedziela Poniedziałek Wtorek

8

9

10

X

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

X

13

14

Niedziela Poniedziałek Wtorek

3 DAYS EXPRESS DELIVERY 1

Wszystkie logotypy na produktach zostały przedstawione w celu prezentacji możliwości umieszczenia nadruku i w tej formie nie są przeznaczone do sprzedaży. Zastrzegamy sobie prawo do dostarczenia artykułów różniących się wykonaniem i/lub kolorem w stosunku do produktów przedstawionych na ilustracjach w katalogu „The Collection”. Zastrzegamy prawo do pomyłek lub błędów drukarskich.

3

2 2

1

3

1

2

3

X

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

X

6

7

Niedziela Poniedziałek Wtorek

8

9

10

X

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

X

13

14

Niedziela Poniedziałek Wtorek


THE COLLECTION 2015

ENTER, DISCOVER AND BE AMAZED

SUSTAINABILITY DRINKING & EATING

2 4

Travel mugs Sports Bottles & Healthy Drinks Mugs Sublimation & Photo imprint Candy Jars, Business sets & Plates Cup & Saucers Carafes Glassware Lunch Boxes Bookstyle (Cheese, Wine & Sushi sets) Kitchen Printing Techniques Gift Packaging

6 16 20 24 26 28 30 33 34 38 40 44 45

Business & Conference bags Shopping bags Custom made bags Cooler bags Sport & Leisure bags

BAGS

46

WRITING INSTRUMENTS

68

Toppoint Design pens Stylus pens & Laserpointers Budget pens Metal pens Highlighters

48 54 62 64 66

70 98 110 126 140

OFFICE & BUSINESS 144

Smartphone & Tablet cases Smartphone & Tablet accessoires Business Sets Portfolios Notes Rulers & Calculators Calendars

146 151 156 158 160 170 171

GIVEAWAYS 174

Solar chargers Speakers, Headphones Chargers & Powerbanks USB Flash drives SoundZipp Tools & Torches Keyrings Doming Lanyards Events & Lifestyle Silicone Watches Ice Scrapers For Cars & Bikes Peppermints Fun & Kids Custom made boxes

176 178 182 192 194 196 202 206 214 216 222 226 229 234 238 243

LIGHTERS 244

Party lighters LED- & Regular lighters

244 245

OUTLET 248

INDEX 256 1


Ponad 50 % naszych artykułów produkowana jest w Europie!

Zrównoważony świat, w którym szanuje się prawa człowieka, chroni środowisko i dostarcza innowacyjne produkty jest możliwy! Aby to osiągnąć musimy być świadomi, że trzeba zmienić nasze postępowanie. Dla nas oznacza to bycie innowacyjnym, krytycznym i traktującym nasze produkty w zrównoważony sposób. Wszystkie nasze działania zmierzają do produkowania, montażu i dostarczania naszych produktów w sposób zgodny z ekologią. Dumni z tego, co udało nam się osiągnąć i świadomi kroków, które musimy podjąć, chcemy by nasze działanie było transparentne. Jesteśmy świadomi naszego wpływu na świat. Naszym celem jest nawet mały, ale znaczący wkład w zrównoważony rozwój.

SUSTAINABILITY W przeszłości zdecydowaliśmy o produkcji większej części naszej kolekcji w Europie, ponieważ okazała się ona właściwym wyborem odnośnie kwestii ochrony środowiska i praw człowieka. Produkcja w Europie zapewnia, że nasze produkty są unikalne i wysokiej jakości. Tworzenie produktu i kontrola jakości odbywają się na miejscu. Nasze artykuły są produkowane bez wykorzystywania pracy dzieci. Poza tym, produkcja w Europie wspomaga redukcję emisji CO2.

2

SUSTAINABILITY


PET Solar ENERGY NON WOVEN BAGS

Zbuduj własne źródło energii z naszymi artykułami Solar! W tym roku dodaliśmy trzy ładowarki biurkowe. Zostały zaprojektowane przez nasz zespół projektowy. Odpowiedzialny sposób, aby naładować smartfon lub tablet. Nasze produkty można znaleźć na stronie 177.

Oryginalny i funkcjonalny. Te słowa charakteryzują nasz zestaw wykonany z bambusa. Przydatny w domu, ale także na wycieczce. Poza tym, bambusowe kufle i filiżanki są biodegradowalne. Idealny, odpowiedzialny prezent.

Z tym długopisem Stylus wyprodukowanym z papieru z recyklingu zawsze będą Państwo ‘w kontakcie z naturą’.

BAM-

BOO

In touch with nature

Czy wiedzieli Państwo, że każdy zużywa średnio 300 plastikowych toreb rocznie? A jedną taką torbę wykorzystuje się od 12 do 20 minut zanim trafi do kosza na śmieci. Dlatego Toppoint posiada torby PP, torby PET non woven, torby non woven w kolekcji. Takie torby są wytrzymałe i mogą być używane wiele razy. Torby PP woven i non woven mogą być poddane recyklingowi. Torby PET non woven są zrobione w 80 % z butelek PET poddanych recyklingowi. To powoduje, że torby są artykułem bardzo przyjaznym dla środowiska i zrównoważonego rozwoju. Nasze torby można znaleźć na stronie 62.

Dlaczego

CLIMATE SOLAR

RESOURCESGLOBAL

ENVIRONMENT EARTH GO GREEN

ENERGYNATURE SUSTAINABLE PRODUCED IN EUROPE

TRWAŁOŚĆ?

• Przyczyniają się Państwo do tworzenia lepszego świata • Wybierają Państwo produkty, które są tworzone przy poszanowaniu praw człowieka • Przyczyniają się Państwo do redukcji emisji CO2 • Wybierają Państwo produkty z długim terminem użycia • Nie drogie a trwałe.

3


DRINKING & EATING

Niezależnie od tego gdzie jesteś - w domu, w biurze, w drodze, na spotkaniu, na obiedzie, uprawiając sport – w naszej kolekcji Drinking & Eating znajdziesz coś dla siebie. Większość z naszych produktów to nowo zaprojektowane modele wyprodukowane w Europie.

FOLDABLE LUNCHBOX Znakomita do obiadu: świeża sałata. Osobne przegródki w pudełku na żywność zapewnią długotrwałą świeżość, a sztućce masz zawsze w zasięgu ręki. Pudełko na żywność jest łatwe do złożenia.

TRI COLORE:

COLORFUL SLICING AND SERVING Krojenie: naszym nożem do pizzy możesz natychmiast pokroić twoją pizzę na kawałki. Podłużny nóż umożliwia łatwe krojenie. Wprowadziliśmy do kolekcji także wiele nowych artykułów przydatnych np. w kuchni wschodniej i śródziemnomorskiej! Produkty te znajdziesz na stronie 40.

4

DRINKING & EATING

1: 90387VV->V 35 2: 91311V->V40

1

2

Travel mugs Sports bottles Mugs Sublimation mugs Cream- and business sets Plates Cup and saucers Carafes Glassware Lunch boxes Cheese, Wine and Sushi Kitchen Printing techniques Gift packaging

Strona -> 6 -> 16 -> 20 -> 24 -> -> -> -> -> ->

26 27 28 30 33 34

-> -> -> ->

38 40 44 45


HEALTHY DRINKS crushed ice FRUIT WATER yoghurt Z naszą nową butelką i kubkiem na jogurt masz zawsze pewność, że Twój upominek będzie unikalny. Wspaniały zarówno w domu jak i poza domem. 3:V 91693V->V 35 4:V98790V->V 16 5:V98774V->V 16

3

4

5

Travelmugs COFFEE TO GO

Wine, Water AND LIQUORS

Poszerzona kolekcja kubków podróżnych, zwłaszcza o linię kubków termicznych, kubków do samochodu i na owoce. Zaprojektowane i wyprodukowane przez Toppoint! Produkty te znajdziesz na stronie 8!

Z tym luksusowym zestawem karafek Twój obiad będzie wyjątkowy. Znajdziesz nasze karafki i zestawy karafek na stronie 30!

56005 -> 32

98784 -> 11

Great to give

NEW CERAMICS IN A

timeless DESIGN

Nowa kolekcja ceramiki, linia Satellite. Wysokiej jakości filiżanki, podstawki i kubki w nowoczesnych wzorach. Produkty można myć w zmywarce. Filiżanki i kubki pasują do każdego expresu do kawy. Linia Satellite jest zaprojektowana przez Toppoint i wyprodukowana w Europie.

NICE TO GET..! Większość z naszych produktów z kolekcji Drinking & Eating pakowana jest w pudełka prezentowe.

6:V 51491V->V 29 7:V 51481V->V 29 7 6

5


NEW

SUSTAINABLE

DESIGNED BY TOPPOINT

Flavour DOUBLE WALL

Glass

Nowa kolekcja zaprojektowana przez nasze studio; Flavour double-walled ‘Coffe to go’ kubki. Wysoka jakość kubka z możliwym nadrukiem UV High quality glass, porcelanowe lub plastikowe kubki z możliwością wyboru sześciu różnych kolorów pokrywki. Dzięki unikalnie zaprojektowanej nakrętce picie z kubka jest bardzo wygodne. Dla kubków ‘Coffee to go’ możliwy jest nadruk dookoła za pomocą metody UV High Gloss . Zróżnicowany prezent biznesowy wielokrotnego użytku.

1

2

HG

91721 COFFEE TO GO FLAVOUR MUG Porcelanowy kubek do kawy na wynos zaprojektowany przez Toppoint z serii “Flavour” z plastikową przykrywką. Zasosowanie podwójnych ścianek zabezpiecza przed oparzeniem. Dzięki dużej powierzchni na nadruk jest idealnym gadżetem promocyjnym. Rozmiar:Ø79x160 mm. Pojemność: 27 cl. Rozmiar nadruku: 230x50 mm.

1

91711 COFFEE TO GO FLAVOUR GLASS Kubek do kawy o podwójnych ściankach, zaprojektowany przez Toppoint, z plastikową przykrywką. Zastosowanie podwójnych ścianek umożliwia wygodne trzymanie kubka - nawet z bardzo gorącym napojem. Posiada dużą powierzchnię do wykonania nadruku co powoduje, że jest doskonałym gadżetem promocyjmym. Rozmiar: Ø79x160 mm. Pojemność: 27 cl. Rozmiar nadruku: 230x50 mm.

6

DRINKING & EATING

3

91714 COFFEE TO GO FLAVOUR MOK Kubek termiczny o podwójnych ściankach, zaprojektowany przez Toppoint. Posiada plastikową przykrywkę oraz podwójne ścianki, których zastosowanie umożliwia wygodne trzymanie kubka - nawet z bardzo gorącym napojem. Kubek posiada dużą powierznię do wykonania nadruku, jest idealnym gadżetem promocyjnym. Rozmiar: Ø79x160 mm. Pojemność: 27 cl. Rozmiar nadruku: 230x50 mm.


DESIGNED BY TOPPOINT

NEW

Porcelanowe

Plastikowe

2

3

HG

B

FLAVOUR COFFEE TO GO:

HG

Top view lid

A. Podwójne ścianki dla dobrej izolacji i doskonałego utrzymania B. Unikalna konstrukcja pokrywy: łatwe i wygodne picie

A

• 3 różne rodzaje kubka & 6 różnych kolorów pokrywki • Wysoka jakość • Możliwy nadruk dookoła kubka • Zrównoważony • Zaprojektowany i opatentowany przez Toppoint

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

7


WHEREVER YOU GO

GO WITH THE

4 KOLORY I NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI! Kubki podróżne, kubki do kawy na wynos, kubki termiczne i butelki do zimnych napojów. Linia produktów na gorące napoje jest dostępna w kolorze czerwonym, czarnym, białym, a butelki do zimnych napojów są przezroczyste. Linia do napojów gorących wykonana jest ze stali nierdzewnej izolowanej próżniowo, naczynia posiadają podwójne ścianki.

Flow

Elementy są wymienne, zatem można łatwo skomponować własny kubek czy zestaw. Surowce oraz materiały, z których wykonana jest ta linia produktów zapewniają znacznie dłuższe trzymanie temperatury niż zwykłe kubki podróżne.

YOUR DRINK WILL STAY HOT FOR A LONG TIME WITH THIS DOUBLE WALL VACUUM ISOLATED QUALITY

TEMP 100

• • • • • •

80

HO T

60

ZAPROJEKTOWANA PRZEZ TOPPOINT LINIA TERMOSÓW I BUTELEK „FLOW”

40

20

Opatentowane przez Toppoint W 100% szczelne Możliwy nadruk na całej powierzchni, w maksymalnie 4 kolorach. Dwuścienna próżniowo izolowana stal nierdzewna. Płyn w kubku jest dłużej ciepły niż w przypadku innych produktów dostępnych w sklepach. Oferujemy różne pojemności, z uchwytem lub bez, z różnymi nakrętkami Dostarczane w opakowaniach ozdobnych

24

20

16

12

8

4

0

0 HOURS

Ugasi każde pragnienie Każdego roku na całym świecie produkuje się 2,7 miliona plastikowych butelek. Spośród zużytych 80 % trafia prosto do śmieci, a tylko 20 % poddawanych jest recyklingowi. Poza tym produkowanie, pakowanie i transportowanie zapakowanych butelek powoduje ogromną emisję CO2. Kolekcja Toppoint zawiera różne warianty butelek do napojów i kubków podróżnych. Są one zdatne do ponownego użycia.

8

DRINKING & EATING


DESIGNED BY

1

2

HG

HG

NEW

3

1

4

HG

98775 BOTTLE FLOW 250ML

2

Wysokiej jakości izolacyjna butelka o podwójnych ściankach, zaprojektowana przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczona przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka butelki zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x132 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 205x60 mm.

3

98777 BOTTLE FLOW 250ML Wysokiej jakości izolacyjna butelka o podwójnych ściankach, zaprojektowana przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczona przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka butelki zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x132 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 205x60 mm.

HG

98780 BOTTLE FLOW 250ML Wysokiej jakości izolacyjna butelka o podwójnych ściankach, zaprojektowana przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczona przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka butelki zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x132 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 205x60 mm.

4

98782 BOTTLE FLOW 250ML Wysokiej jakości izolacyjna butelka o podwójnych ściankach, zaprojektowana przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczona przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka butelki zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x132 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 205x60 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

9


DESIGNED BY

1

2

HG

HG

NEW

3

1

4

HG

98776 BOTTLE FLOW 400ML

2

Wysokiej jakości izolacyjna butelka o podwójnych ściankach, zaprojektowana przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczona przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka butelki zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x200 mm. Pojemność: 40 cl. Rozmiar nadruku: 205x125 mm.

3

98778 BOTTLE FLOW 400ML Wysokiej jakości izolacyjna butelka o podwójnych ściankach, zaprojektowana przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczona przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka butelki zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x200 mm. Pojemność: 40 cl. Rozmiar nadruku: 205x125 mm.

10

DRINKING & EATING

HG

98781 BOTTLE FLOW 400ML Wysokiej jakości izolacyjna butelka o podwójnych ściankach, zaprojektowana przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczona przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka butelki zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x200 mm. Pojemność: 40 cl. Rozmiar nadruku: 205x125 mm.

4

98783 BOTTLE FLOW 400ML Wysokiej jakości izolacyjna butelka o podwójnych ściankach, zaprojektowana przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczona przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka butelki zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x200 mm. Pojemność: 40 cl. Rozmiar nadruku: 205x125 mm.


DESIGNED BY

5

HG

6

HG

NEW

7

5

8

HG

98779 CAR MUG FLOW 300ML

6

Wysokiej jakości izolacyjny kubek do samochodu o podwójnych ściankach, zaprojektowany przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczony przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka kubka zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x157 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 205x45 mm.

7

98788 DRINKING FLASK FLOW Butelka do picia wykonana z tritanu, zaprojektowana przez Toppoint z serii ‘Flow’. Butelka z wylewką i słomką jest 100% szczelna. Butelka przeznaczona jest do zimnych napojów. Rozmiar: Ø70x200 mm. Pojemność: 40 cl. Rozmiar nadruku: 205x125 mm.

HG

98784 FLASK FLOW 500ML Wysokiej jakości termos o podwójnych ściankach, zaprojektowany przez Toppoint, z serii “Flow”. W 100 % zabezpieczony przed przeciekaniem. Wewnętrzna i zewnętrzna ścianka kubka zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Całość zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort picia i utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Rozmiar: Ø70x250 mm. Pojemność: 50 cl. Rozmiar nadruku: 205x135 mm.

8

98787 DRINKING FLASK FLOW Termos do picia z serii “Flow”, zaprojektowny przez Toppoint. W 100 % szczelny. Nie zawiera BPA. Może być używany do zimnych napojów. Rozmiar: Ø70x200 mm. Pojemność: 40 cl. Rozmiar nadruku: 205x125 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

11


SUSTAINABLE

1

2

1

Laser engraving possible

Laser engraving possible

HG

98759 CAR MUG METAL Metalowy kubek termiczny do samochodu, odpowiedni do gorących napojów. Metalowy na zewnątrz, plastikowy w środku. Dostarczany w pudełku. Rozmiar: Ø75x176 mm. Pojemność: 35 cl. Rozmiar nadruku: 185x30 mm.

3

98761 TAKE AWAY THERMO MUG 45 CL Termiczny kubek odpowiedni do gorących napojów. Metalowa obudowa, plastikowe wnętrze. Spód z powłoką antypoślizgową. Kubek idealnie nadaje się do samochodu, czy biura. Gdy trzymasz kubek prosto jest w 100% szczelny. Dostarczany w pudełku. Rozmiar: Ø73x219 mm. Pojemność: 45 cl. Rozmiar nadruku: 140x85 mm.

12

3

HG

DRINKING & EATING

2

Laser engraving possible

HG

98762 TAKE AWAY THERMO MUG 33 CL Termiczny kubek odpowiedni do gorących napojów. Metalowa obudowa, plastikowe wnętrze. Spód z powłoką antypoślizgową. Kubek idealnie nadaje się do samochodu, czy biura. Gdy trzymasz kubek prosto jest w 100% szczelny. Dostarczany w pudełku. Rozmiar: Ø70x158 mm. Pojemność: 33 cl. Rozmiar nadruku: 140x85 mm.


DESIGNED BY

1

Laser engraving possible

2

HG

Laser engraving possible

HG

DESIGNED BY

3

1

Laser engraving possible

4

HG

98755 TAKE AWAY THERMO MUG CARABINER

2

Termiczny kubek odpowiedni do gorących napojów. Metalowa obudowa, plastikowe wnętrze. Spód z powłoką antypoślizgową. Możliwe mocowanie np. do plecaka za pomocą ucha-karabińczyka. Kubek idealnie nadaje się do samochodu, czy biura. Gdy trzymasz kubek prosto jest w 100% szczelny. Dostarczany w pudełku. Rozmiar: Ø69x130 mm. Pojemność: 24 cl. Rozmiar nadruku: 150x60 mm.

3

98763 THERMO FLASK METAL 50 CL Metalowy termos, przykrywka może być używana jako kubek. Idealny do ciepłych napojów. Metalowa obudowa i wnętrze. W 100% szczelny. Bardzo przydatny podczas podróży. Duża powierzchnia do nadruku. Dostarczany w pudełku. Rozmiar: Ø71x245 mm. Pojemność:50 cl. Rozmiar nadruku: 200x160 mm.

Laser engraving possible

HG

98772 LEAK FREE TRAVEL MUG W 100% nieprzeciekający kubek termiczny. Doskonały nośnik reklamowy z dużą powierzchnią nadruku. Rozmiar: Ø70x175 mm. Pojemność: 35 cl. Rozmiar nadruku: 200x135 mm.

4

98750 TAKE AWAY THERMO MUG 30 CL Kubek termiczny odpowiedni do ciepłych napojów. Metalowa obudowa i wnętrze. Spód z powłoką antypoślizgową. Kubek jest bardzo praktyczny w aucie, podczas podróży czy też w biurze. Unikalny wygląd. Dostarczany w pudełku. Rozmiar: Ø70x153 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 145x85 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

13


Splashing

Wspaniałe jasne kolory. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod - sublimacji, nadruku cyfrowego oraz na folii! Wykonywane w naszej fabryce przez naszych profesjonalnych drukarzy!

COLORS

3 1 2

4 1: 91061 2: 87997 3: 90798 4: 51161

-> 147 -> 75 -> 163 -> 25

What you see... IS WHAT YOU GET!

14

DRINKING & EATING


1

SU

PAPER

INLAY 2

1

90497 TRAVEL MUG SHEFFIELD Plastikowy kubek idealny do samochodu. Czarna pokrywka z dodatkowym, zamykanym otworem. Duże pole nadruku. Rozmiar: Ø84x156 mm. Pojemność: 50 cl. Rozmiar nadruku: 90x195 mm.

3

3

2

SU

90496 TRAVEL MUG CUSTOM MADE Plastikowy kubek turystyczny z indywidualizowaną papierową wkładką. Wyposażony w zakręcane wieczko. Rozmiar: Ø83x177 mm. Pojemność: 40 cl. Rozmiar nadruku: 146x218,5 mm.

90495 TRAVEL MUG LEEDS Biały plastikowy kubek turystyczny z pokrywką. Idealny do nadruków sublimacyjnych. Rozmiar: Ø97x185 mm. Pojemność: 45 cl. Rozmiar nadruku: 160x248 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

15


Healthy DRINKS

1

2

HG

NEW

3

1

98790 LEMON WATER BOTTLE Butelka na wodę z załączoną wyciskarką do cytryny. Użyteczna dla zimnych napojów. Kładąc połówkę cytryny na spodzie kubka oraz wlewając do niego wodę uzyskujesz wyśmienitą lemoniadę. Rozmiar: Ø71x190 mm. Pojemność: 27 cl. Rozmiar nadruku: 40x20 mm.

3

98789 MUG WITH STRAW Kubek ze słomką. Idealny do zimnych napojów. Dużo miejsca na nadruk reklamowy. BPA free. Rozmiar: Ø100x158 mm. Pojemność: 50 cl. Rozmiar nadruku: 240x50 mm.

16

DRINKING & EATING

2

HG

98774 FRUIT BOTTLE Butelka idealna na zimne napoje. Posiada specjane miejsce na owoce lub miętę. Rozmiar: Ø70x220 mm. Pojemność: 65 cl. Rozmiar nadruku: 220x160 mm.


4

HG

SPECIAL

5

4

98773 DRINK BOTTLE TRANSPARENT Przezroczysta butelka na zimne napoje (wykonana z tritanu). Dzięki silikonowym krawędziom butelka jest w 100% szczelna. Dzięki dużej powierzchni nadruku jest doskonałym produktem promocyjnym. Dostarczana w kartonie. Rozmiar: Ø65x230 mm. Pojemność: 58 cl. Rozmiar nadruku: 150x200 mm.

6

6

5

90509 WRIST BOTTLE Mała, biała butelka do picia z przezroczystą zatyczką. Rzep do zaczepienia na nadgarstku. Przydatna podczas uprawiania sportu. Pojemność: 20 cl. Rozmiar nadruku: 40x20 mm.

90519 DRINK BOTTLE WITH CARABINER Plastikowa butelka do napojów z wykonana z PE. Z karabińczykiem do mocowania na pasku. Gdy butelka jest pusta, łatwo ją złożyć. Rozmiar: 118x264x32 mm. Pojemność: 50 cl. Rozmiar nadruku: 80x80 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

17


1

Sports BOTTLES Idealny na prezent, zwłaszcza dla fanatyków sportu. Wysokiej jakości produkt, wyprodukowany w Holandii. Dostępny w dużym i małym rozmiarze, w wielu żywych kolorach.

2

3

Czy wiesz, że nasz bidon jest… • Wyprodukowane w holandii • Wykonane są z materiałów, które spełniają najnowsze normy i regulacje unijne • Są 100% bezpieczną żywnością • Są 100% szczelne • Są wykonane z elastycznego materiału co ułatwia użytkowanie • Ładny promocyjny produkt, gdyż nadruk może być wykonany na 360 stopniach w 4 kolorach • Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej; pokrywa( również z dziubkiem) a także korpus dostępne są w 7 różnych kolorach • Dostępny w twoich własnych kolorach pms przy zmaówieniu od 5000 szt. • Składane z modnych i użytecznych akcesorii z naszej kolekcji • Wykonany z materiału 100% nadającego się do recyklingu

18

DRINKING & EATING

1

91684 SPORTS BOTTLE TRAY Plastikowy transporter na 10 butelek. Bardzo dobra jakość. Rozmiar: 195x395x268 mm.

2

98705 SPORT BOTTLE CRATE FOLDABLE Plastikowy, składany transporter na 6 butelek (500 i 750 ml) Rozmiar: 290x330x60 mm. Rozmiar nadruku: 35x100 mm.

3

91685 SPORTS BOTTLE BAG Torba non woven na 6 butelek (o objętości 500 lub 750 ml). Torba posiada 2 długie rączki (2,5 x 4,8 cm) oraz 2 kieszenie po obu stronach torby. Rozmiar: 254x175x193 mm. Rozmiar nadruku: 60x150 mm.


DESIGNED BY

D MADE IN HOLLAN

SUSTAINABLE

hardcolour hardcolour

Możesz łączyć i dopasowywać idealny zestaw nakrętki i butelki transparent

transparent

Mix & MATCH 5

4

4

CE PH HG

HG

5

6

HG

98771 SPORTS BOTTLE 750 ML

5

Bidon 500 ml. Wyprodukowany w Holandii. Wysokiej jakości, w 100% szczelny. Duża powierzchnia nadruku. Zarówno bidon jak i nakrętka z dziubkiem dostępne są w 7 różnych kolorach, które z łatwością można łączyć. Od 5.000 szt. dostępne w indywidualych kolorach PMS. Rozmiar: Ø73x239 mm. Pojemność: 75 cl. Rozmiar nadruku: 105x221 mm.

6

91551 COOLER BAG SPORT BOTTLE 750 ML Torba termiczna na butelkę 750 ml. Dostępne różne sposoby noszenia: przy pasku lub na ramieniu. Twój napój na długo pozostanie zimny. Rozmiar: Ø78x240 mm. Rozmiar nadruku: 85x60 mm.

7

98770 SPORTS BOTTLE 500 ML Bidon 500 ml. Wyprodukowany w Holandii. Wysokiej jakości, w 100% szczelny. Duża powierzchnia nadruku. Zarówno bidon jak i nakrętka z dziubkiem dostępne są w 7 różnych kolorach, które z łatwością można łączyć. Od 5.000 szt. dostępne w indywidualych kolorach PMS. Rozmiar: Ø73x171 mm. Pojemność: 50 cl. Rozmiar nadruku: 105x221,5 mm.

7

91542 COOLER BAG SPORTS BOTTLE Torba termiczna na butelkę 750 ml. Dostępne różne sposoby noszenia: przy pasku lub na ramieniu. Twój napój na długo pozostanie zimny. Rozmiar: Ø78x174 mm. Rozmiar nadruku: 30x55 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

19


1

3

CE PH

2

CE PH HG

4

CE PH HG

5

CE PH

CE PH

DESIGNED BY TOPPOINT 1

98061 MUG LUXEMBURG

2

Biały, porcelanowy kubek. Możliwość układania kubków jeden w drugim. Od 8.000 szt. możliwość zamówienia w indywidualnym kolorze PMS. Rozmiar: Ø65x90 mm. Pojemność: 20 cl. Rozmiar nadruku: 138x55 mm.

3

51201 MUG SENSI Kubek ceramiczny. Odpowiedni do ekspresu do kawy. Stożkowaty kształt, drobne ucho. Możliwość układania kubków jeden w drugim. Rozmiar: Ø75x83 mm. Pojemność: 22 cl. Rozmiar nadruku: 55x60 mm.

5

50211 MUG CYPRUS Biały, porcelanowy kubek. Stożkowy kształt z dużym uchem. Rozmiar: Ø81x98 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 50x70 mm.

20

DRINKING & EATING

98011 MUG AMSTERDAM Biały, porcelanowy kubek. Jeden z najlepiej sprzedających się modeli. Rozmiar: Ø80x95 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 180x60 mm.

4

50191 MUG LUGANO Kubek wykonany z białej porcelany. Rozmiar: Ø76x96 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 40x60 mm.


GIFT PACKAGING POSSIBLE: 83200

6

7

CE PH HG

8

HG

HG

SATELLITE PRODUCED IN EUROPE

9

CE PH

10

HG CE PH

NEW

DESIGNED BY TOPPOINT 6

98181 MUG MARSEILLE

7

Porcelanowy, biały kubek. Wysoki, elegancki model z dużym uchem. Rozmiar: Ø73x106 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 170x70 mm.

8

50511 TEA GLASS NEW DELHI

51301 MUG SATELLITE Kubek z serii “Satellite”, zaprojektowany przez Toppoint. Wyprodukowany w Europie z bardzo wysokiej jakości porcelany. Kubek można wkładać jeden w drugi. Rozmiar: Ø77x97 mm. Pojemność: 27 cl. Rozmiar nadruku: 35x55 mm.

NEW

HG CE PH

DESIGNED BY TOPPOINT

50111 MUG MALLORCA Duży, trwały kubek wykonany z mrożonego szkła. Duże pole nadruku. Rozmiar: Ø80x95 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 175x70 mm.

9

Szklanka do herbaty z dużym uchem. Wytrzymałe i grube szkło. Dłużej utrzymuje temperaturę napoju. Rozmiar: Ø75x95 mm. Pojemność: 20 cl. Rozmiar nadruku: 170x60 mm.

10

11

50131 MUG GENEVE Wysokiej jakości porcelanowy kubek o stożkowym kształcie. Idealny do biurowych ekspresów do kawy. Rozmiar: Ø74x87 mm. Pojemność: 18 cl. Rozmiar nadruku: 35x50 mm.

11

51291 CUP SATELLITE Kubek z serii “Satellite”, zaprojektowany przez Toppoint. Wyprodukowany w Europie z bardzo wysokiej jakości porcelany. Kubek można wkładać jeden w drugi. Rozmiar: Ø77x70 mm. Pojemność: 18 cl. Rozmiar nadruku: 20x55 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

21


GIFT PACKAGING POSSIBLE: 83201

1

NEW

2

HG

CE PH HG

EU quality

5

51431 MUG NICE BRIGHT RED

CE PH HG

2

Jasnoczerwony kubek. Stożkowy model z dużą powierzchnią nadruku. Rozmiar: Ø80x98 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 160x50 mm.

3

51461 MUG CYPRUS EU

51441 MUG OSLO EU Biały kubek wykonany z wysokiej jakości porcelany, wyprodukowany w Europie. Możliwy duży nadruk. Rozmiar: Ø80x93 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 185x70 mm.

22

CE PH

EU quality

DRINKING & EATING

EU quality

6

CE PH HG

EU quality

51421 MUG OSLO BRIGHT RED Czerwony kubek, biały w środku. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: Ø80x93 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 185x70 mm.

4

Biały kubek wykonany z wysokiej jakości porcelany. Wykonany w Europie. Stożkowy model z dużym uchem. Rozmiar: Ø55x98 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 50x70 mm.

5

3

HG

PRODUCED IN EUROPE HIGH QUALITY & BRIGHT COLORS

4

1

SUSTAINABLE

51451 MUG NICE EU Biały porcelanowy kubek wysokiej jakości. Oryginalna wersja modelu Nice. Wyprodukowany w Europie. Stożkowy model z dużym miejscem do nadruku. Rozmiar: Ø58x100 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 160x50 mm.

6

51471 MUG MARSEILLE EU Wysokiej jakości porcelanowy kubek, wykonany w Europie. Elegancki model z dużą rączką. Rozmiar: Ø70x103 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 170x70 mm.


NEW COLORS

7

8

CE PH HG

9

CE PH HG

11

CE PH HG

12

CE PH HG

CE PH HG

NEW COLORS

10

7

CE PH HG

50421 MUG NICE

8

Kubek o stożkowym kształcie z dużą powierzchnią nadruku. Rozmiar: Ø80x98 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 160x50 mm.

9

98001 MUG NICE WHITE

Czerwony kubek. Stożkowy kształt z dużą powierzchnią nadruku. Rozmiar: Ø80x98 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 160x50 mm.

10

Biały, porcelanowy kubek. Oryginalna wersja modelu Nice. Stożkowy model z dużą powierzchnią nadruku. Rozmiar: Ø80x98 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 160x50 mm.

11

98221 MUG OSLO RED Czerwony kubek z białym środkiem. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: Ø80x93 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 185x70 mm.

50411 MUG NICE RED

98261 MUG OSLO Kolorowy kubek z dużą powierzchnią nadruku. Rozmiar: Ø80x93 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 185x70 mm.

12

98091 MUG OSLO Biały porcelanowy kubek. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: Ø80x93 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 185x70 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

23


SU

ALL OVER PRINT

Sublimation

PRINT

Twoja reklama w niewiarygodnej, fotograficznej jakości. Lśniące kolory, unikalna technika nadruku. Dostępne już od 36 szt. Idealne do nadruku wielokolorowego. Zanim rozpoczniemy produkcję Twojego zamówienia, otrzymasz nadrukowaną próbkę, za darmo. Zalecamy wyłącznie mycie ręczne.

PH

Photo

IMPRINT

Dzięki tej technice możemy umieszczać wielokolorowe obrazy na ceramice. Nanosimy je metodą transferową na produkt, w rezultacie otrzymując wytrzymały, odporny na zarysowania, doskonały nadruk. Można myć w zmywarce.

Customized

BOXES 83260

All Customized boxes are made in Europe!

24

DRINKING & EATING

Toppoint posiada w swojej ofercie szeroką gamę opakowań, przygotowywanych na życzenie klienta. Wykorzystując je możesz nadać swoim upominkom więcej prestiżu i wyróżnisz się na tle konkurencji. Dwie podstawowe korzyści: Twoje logo widoczne od razu na opakowaniu i dodatkowa ochrona produktu przed zniszczeniem.


GIFT PACKAGING POSSIBLE: 83200

1

SU

2

3

SU

SU

Magic

MUG 1

51191 SUBLI MUG MELBOURNE

4

2

Kubek z możliwością wykonania nadruku sublimacyjnego. Rozmiar: Ø85x90 mm. Pojemność: 35 cl. Rozmiar nadruku: 99x190 mm.

3

51211 MUG MALLORCA SUBLI Szklany model kubka Mallorca z możliwością wykonania nadruku sublimacyjnego. Transparentny z dużym uchem. Pojedynczo pakowany w białym pudełku. Rozmiar: Ø82x95 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 93x190 mm.

SU

51161 OSLO MUG SUBLI Specjalne wydanie kubka Oslo z możliwością nadruku sublimacyjnego. Doskonały do nadruków fotograficznych. Rozmiar: Ø82x95 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 97x190 mm.

4

50491 OSLO COLOUR SUBLI Promocja w wysokiej fotograficznej jakości nadruku na specjalnie barwionych kubkach Oslo (czarne i niebieskie). Wspaniałe kolory, unikalna technika druku. Dostępne już od 36 sztuk. Idealne do nadruku obrazów full-color. Otrzymają Państwo darmową próbkę z nadrukiem przed rozpoczęciem produkcji. Nadają się tylko do mycia ręcznego. Rozmiar: Ø80x92 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 70x170 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

25


1

2

CE PH

4

1

98681 CREAM SET

51261 CANDY JAR SALERNO Średni słoik wykonany ze szkła. Z metalową zakrętką. Rozmiar: Ø115x120 mm. Pojemność: 70 cl. Rozmiar nadruku: 70x70 mm.

26

DRINKING & EATING

3

GL

CE

2

Komplet składający się z dzbanuszka na mleko i cukierniczki, wykonany z porcelany. Dostarczany tylko w połączeniu z innym zamówieniem (zamówieniami). Rozmiar: dzbanuszka 60x90 mm, pojemność: 15 cl.; cukierniczki: 80x55 mm, pojemność: 20 cl. Rozmiarnadruku: 45x60 mm.

3

Sticker

51221 CANDY JAR BERGAMO Duży słój wykonany ze szkła, z matową metalową zakrętką. Model zarówno leżący jak i stojący. Rozmiar: 125x185x180 mm. Pojemność: 200 cl. Rozmiar nadruku: Ø115 mm.

4

50201 BUSINESS SET MILANO 92-częściowy komplet porcelany stołowej. Idealny dla biur i firm. Zestaw zawiera: 30 kubków (98001), 30 filiżanek i spodków (98601), 30 talerzy (98721), 1 dzbanek i 1 cukierniczkę. Pole nadruku takie samo na każdym artykule. Rozmiar nadruku: 23x40mm.


UV High GLOSS

Od 2013 roku oferujemy możliwość drukowania techniką UV. Jasne kolory pms, wysoka jakość nadruku, doskonałe rezultaty. Nadruk odporny na mycie w zmywarce (do 500 cyklów mycia).

CE PH

6

CE PH

7

5

CE PH

98711 PLATE ROTTERDAM 170 Talerz porcelanowy. Standardowy nadruk na brzegu (40x21 mm). Rozmiar: Ø170x21 mm. Rozmiar nadruku: 21x40 mm.

Możemy drukować na okrągłych i kwadratowych artykułach np.: kubkach, szklankach, kubkach podróżnych, bloczkach z kartkami. Jesteśmy w stanie wydrukować małe i duże ilości. ZALETY TECHNIKI UV HIGH GLOSS: • jasne, wyraźne kolory, • wysoka jakość nadruku, • szeroka gama kolorów (np. Cyjan, magenta), • przeznaczone do zmywarek (DIN 12875), • przyjazne środowisku poprzez użycie atramentu UV (wolnego od kadmu)

5

6

98721 PLATE ROTTERDAM 210 Talerz porcelanowy. Standardowy nadruk na brzegu (40x22 mm). Rozmiar: Ø210x25 mm. Rozmiar nadruku: 22x40 mm.

7

98731 PLATE ROTTERDAM 240 Talerz porcelanowy. Standardowy nadruk na brzegu (45x25 mm). Rozmiar: Ø240x32 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.

27


1

1

CE PH

4

CE PH HG

2

5

98631 CUP & SAUCER ROMA

CE PH

2

Filiżanka ze spodkiem, wykonana z porcelany. Okrągły model. Solidny i wytrzymały. Nadruk możliwy również na spodku. Rozmiar: Ø74x65 mm. Pojemność: 16 cl. Rozmiar nadruku: 30x50 mm.

3

98601 CUP & SAUCER MILANO

50161 CUP & SAUCER GARDA Filiżanka i spodek wykonane z białej porcelany. Idealne do espresso. Nadruk możliwy na filiżance i na spodku. Rozmiar: Ø61x53 mm. Pojemność: 10 cl. Rozmiar nadruku: 20x35 mm.

28

DRINKING & EATING

6

CE PH HG

CE PH

50171 CUP & SAUCER MAGGIORE Filiżanka i spodek wykonane z białej porcelany. Idealne do cappuccino. Nadruk możliwy na filiżance i na spodku. Rozmiar: Ø92x66 mm. Pojemność: 20 cl. Rozmiar nadruku: 30x55 mm.

4

Filiżanka i spodek, z porcelany. Nadruk możliwy również na spodku. Wysoka jakość. Wyprodukowany w Europie. Rozmiar: Ø80x65 mm. Pojemność: 18 cl. Rozmiar nadruku: 160x35 mm.

5

3

CE PH

98611 CUP & SAUCER MADRID Filiżanka i spodek, wykonane z porcelany. Solidny i wytrzymały model. Nadruk możliwy również na spodku. Rozmiar: Ø63x68 mm. Pojemność: 13 cl. Rozmiar nadruku: 138x40 mm.

6

50221 CUP & SAUCER FIRENZE Filiżanka i spodek. Porcelana wysokiej jakości. Idealne do espresso. Made in Europe. Rozmiar: Ø65x56 mm. Pojemność: 10 cl. Rozmiar nadruku: 45x45 mm.


DESIGNED BY

7

SUSTAINABLE

8

CE PH

CE PH HG

9

CE PH HG

PRODUCED IN EUROPE HIGH QUALITY

10

7

CE PH

11

CE PH HG

51351 SQUARE SAUCER SATELLITE

8

Podstawek z serii “Satellite”, zaprojektowany przez Toppoint. Wyprodukowany w Europie z wysokiej jakości porcelany. Rozmiar: 150x150x19 mm. Rozmiar nadruku: 18x55 mm.

9

51481 CUP SQUARE SAUCER SATELLITE

51391 MUG TRIANGLE SAUCER SATELLITE Kubek i trójkątny spodek zaprojektowane przez Toppoint, z serii “Satellite”. Wyprodukowane w Europie z wysokiej jakości porcelany. Rozmiar: Ø77x97 mm. Pojemność: 27 cl. Rozmiar nadruku: 35x55 mm.

CE PH HG

51491 MUG SQUARE SAUCER SATELLITE Filiżanka i spodek z serii “Satellite”, zaprojektowane przez Toppoint. Wyprodukowane w Europie z wysokiej jakości porcelany. Rozmiar: Ø77x97 mm. Pojemność: 27 cl. Rozmiar nadruku: 35x55 mm.

10

Filiżanka i spodek z serii “Satellite”, zaprojektowane przez Toppoint. Wyprodukowane w Europie z wysokiej jakości porcelany. Rozmiar: Ø77x70 mm. Pojemność: 18 cl. Rozmiar nadruku: 20x55 mm.

11

12

NEW

51311 TRIANGLE SAUCER SATELLITE Podstawek z serii “Satellite”, zaprojektowany przez Toppoint. Wyprodukowany w Europie z wysokiej jakości porcelany. Rozmiar: 150x144x19 mm. Rozmiar nadruku: 18x55 mm.

12

51381 CUP TRIANGLE SAUCER SATELITE Filiżanka i spodek z serii “Satellite”, zaprojektowane przez Toppoint. Wyprodukowane w Europie z wysokiej jakości porcelany. Rozmiar: Ø77x71 mm. Pojemność: 18 cl. Rozmiar nadruku: 20x55 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

29


1

2

GL

GL

3

GL

SUSTAINABLE

4

1

82801 CARAFE AND GLASSES AQUA PLUS 4

CE

2

Karafka do wody (98431) z 4 szklankami (98581). Pakowane w pudełko ozdobne. Pojemność karafki: 100 cl, pojemność szklanki: 22 cl. Rozmiar karafki 70x256 mm, rozmiar szklanki: 73x121 mm. Rozmiar nadruku: 50x80 mm.

3

98581 GLASS SHETLAND Szklanka do wody. Idealna w zestawie z karafką. Rozmiar: Ø73x121 mm. Pojemność: 22 cl. Rozmiar nadruku: 40x40 mm.

30

DRINKING & EATING

98431 CARAFE AQUA Szklana karafka do wody. Rozmiar: Ø100x256 mm. Pojemność: 100 cl. Rozmiar nadruku: 50x80 mm.

4

82820 BAMBOO SET PITCHER AND CUPS Bambusowy zestaw: dzbanek z 4 kubkami. Biodegradowalne. Pojemność 130 cl. Rozmiar 80x225 mm. Ekologiczne brązowe opakowanie (15x14x23). Rozmiar nadruku: 60x28 mm.


5

8

5

6

GL

9

GL

51411 GLASS CARAFE LONG SHAPE

6

Szklana karafka z prawdziwym korkiem. Promocyjny prezent na wodę, sok lub wino. Rozmiar: Ø100x355 mm. Pojemność: 100 cl. Rozmiar nadruku: 20x70 mm.

7

51401 GLASS CARAFE CURVY Szklana karafka z prawdziwym korkiem. Promocyjny prezent na wodę, sok lub wino. Rozmiar: Ø190x290 mm. Pojemność: 200 cl. Rozmiar nadruku: 15x80 mm.

9

7

GL

GL

GL

50521 GLASS UNIVERSAL Uniwersalna szklanka do białego, czerwonego wina lub innych napojów bezalkoholowych. Rozmiar: Ø60x100 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 20x70 mm.

8

82861 GLASS CARAFE SET LONG SHAPE Zestaw składający się z karafki z okrągłym prawdziwym korkiem oraz 4 szklanek. Pojemność karafki: 100 cl., szklanki: 30 cl. Dostarczana w opakowaniu ozdobnym (35,5x38,5x10 cm) Rozmiar nadruku: 20x70 mm.

82851 GLASS CARAFE SET CURVY Zestaw składający się z karafki z okrągłym prawdziwym korkiem oraz 4 szklanek. Pojemność karafki: 200 cl., szklanki: 30 cl. Dostarczana w opakowaniu ozdobnym (22x22x26 cm) Rozmiar nadruku: 15x80 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

31


GIFT SETS WITH STANDARD IMPRINT ‘SANTÉ AND WATER’

1

2

3

1

56005 CARAFE SET SANTÉ WITH 4 GLASSES Zestaw składający się z karafki z okrągłym prawdziwym korkiem oraz 4 szklanek. Pojemność karafki: 100 cl., szklanki: 30 cl. Dostarczana w opakowaniu ozdobnym (35,5x38,5x10 cm)

2

56004 CARAFE SET SANTÉ WITH 4 GLASSES Zestaw składający się z karafki z prawdziwym korkiem oraz 4 szklanek. Pojemność karafki: 200 cl., szklanki: 30 cl. Dostarczana w opakowaniu ozdobnym (22x22x26 cm)

32

DRINKING & EATING

3

56008 CARAFE SET L’EAU WITH 4 GLASSES Karafka do wody (56006) z 4 szklankami (56007). Dostarczona w ozdobnym opakowaniu (38,5x30,5x11 cm). Objętość karafki: 100 cl, objętość szklanek: 22 cl. Rozmiar karafki: 100x256 mm, rozmiar szklanek: 73 x 121 mm.


4

4

SU

7

HG

51211 MUG MALLORCA SUBLI

5

8

HG

5

Szklany model kubka Mallorca z możliwością wykonania nadruku sublimacyjnego. Transparentny z dużym uchem. Pojedynczo pakowany w białym pudełku. Rozmiar: Ø82x95 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 93x190 mm.

6

98321 GLASS CUBA

51331 SET DOUBLE WALL GLASS MEDIUM Zestaw dwóch szklanek z podwójną ścianką, w pudełku. Modny wygląd i funcjonalność. Rozmiar: Ø75x120 mm. Pojemność: 35 cl. Rozmiar nadruku: 220x30 mm.

6

GL HG

9

HG

98311 BEER FLUTE Mała szklanka do piwa. Rozmiar: Ø56x133 mm. Pojemność: 19 cl. Rozmiar nadruku: 40x50 mm.

7

Szklanka do drinków. Od lat hit w naszej kolekcji. Rozmiar: Ø60x134 mm. Pojemność: 27 cl. Rozmiar nadruku: 185x105 mm.

8

GL

51321 SET DOUBLE WALL GLASS SMALL Zestaw 2 szklanek z podwójną ścianką, w pudełku. Modny wygląd i funcjonalność. Rozmiar: Ø65x100 mm. Pojemność: 20 cl. Rozmiar nadruku: 220x30 mm.

9

51341 SET FROSTY DOUBLE WALL GLASSES Zestaw 2 szklanek z podwójną ścianką z mrożonego szkła, w pudełku. Modny wygląd i funcjonalność. Rozmiar: Ø88x97 mm. Pojemność: 28 cl. Rozmiar nadruku: 220x25 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

33


Lunch

PICKNICK

Diner BARBECUE Breakfast

CHEESE Sushi YOGHURT PastaWINE Friends Family

34

DRINKING & EATING

DRINKING &

Eating


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

2

HG

Digital print

NEW

3

1

91693 YO TO GO MUG Kubek do jogurtu z pokrywką. Można w nim umieścić także muesli lub owoce. Rozmiar: Ø89x150 mm. Pojemność: 30 cl. Rozmiar nadruku: 215x40 mm.

3

Digital print

2

3 DAYS

90387 FOLDABLE SILICONE LUNCHBOX Składany, silikonowy pojemnik na lunch z 2 przegrodami na łyżkę i widelec. Pusty pojemnik łatwo złożyć, tak aby zajmował mniej miejsca. Rozmiar: 205x150x27 mm. Rozmiar nadruku: 145x200 mm.

90483 LUNCHBOX COOLER COMPARTMENT Wkład chłodzący do pojemnika na lunch, umieszczany w pokrywce pojemnika. Bardzo przydatny zawsze, kiedy trzeba utrzymać posiłek w odpowiedniej temperaturze. Rozmiar: 147x140x64 mm. Rozmiar nadruku: 100x105 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

35


LUNCH BOXES WITH A DIGITAL PRINT CAN BE HAND WASHED ONLY

1

3

1

2

Digital print

4

Digital print

90417 LUNCHBOX SMALL

2

Małe pudełko na kanapki. Utrzymuje świeżość. Nadruk możliwy na pokrywce. Rozmiar: 113x86x54 mm. Rozmiar nadruku: 50x65 mm.

3

91490 LUNCH BOX Transparentne pudełko na kanapki, z wyjmowanymi przegródkami. Rozmiar: 188x130x66 mm. Rozmiar nadruku: 85x140 mm.

36

DRINKING & EATING

Digital print

90407 LUNCH BOX WITH CUTLERY Plastikowy pojemnik na żywność z trzema przegródkami. W zestawie widelec oraz nóż. Rozmiar: 233x156x61 mm. Rozmiar nadruku: 90x80 mm.

4

90416 LUNCHBOX Duże pudełko na kanapki. Duża powierzchnia nadruku na pokrywce. Rozmiar: 215x142x52 mm. Rozmiar nadruku: 108x182 mm.


DESIGNED BY

5

6

Digital print

HG

NEW

7

5

90466 LUNCHBOX FRESH Solidny i elegancki pojemnik na lunch. Zrobiony z wytrzymałego materiału. Pokrywka pojemnika posiada dużą powierzchnię do wykonania nadruku. Rozmiar: 178x132x72 mm. Rozmiar nadruku: 90x135 mm.

INCL.

Gel cooler

COMPARTMENTS 6

90467 DRINKING CUP FRESH Solidny i elegancki kubek do picia. Zrobiony z wytrzymałego materiału. Kubek jest w 100% szczelny. Posiada dużą powierzchnię do nadruku. Rozmiar: Ø72x152 mm. Pojemność: 36 cl. Rozmiar nadruku: 185x95 mm.

7

91695 LUNCH SET FRESH Zestaw do lunchu Fresh. Składa się z pojemnika na lunch, kubka i torby chłodzącej z wyjmowanym żelowym wkładem chłodzącym. Zaprojektowany przez Toppoint kubek można włożyć do pojemnika po skończeniu lunchu, zajmie w ten sposób mniej miejsca podczas transportu. Rozmiar: 245x220x110 mm. Rozmiar nadruku: 100x150 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

37


SUSTAINABLE

1

NEW

2

1

91689 CHEESE SET Zestaw 4 noży do sera z uchwytami zrobionymi z drewna bukowego, przeznaczony do różnych rodzajów sera. Noże zapakowane są w ekologiczne opakowanie przypominające książkę. Na wewnętrznej stronie okładki znajdują się interesujące informacje na temat sera. Rozmiar: 255x167x28 mm. Rozmiar nadruku: 100x60 mm.

38

DRINKING & EATING

2

91694 CHEESE/WINE SET Zestaw składający się z 2 noży do sera, przeznaczonych do różnych rodzajów sera, deski do krojenia z bukowego drewna oraz noża kelnerskiego z uchwytem z bukowergo drewna. Całość pakowana w ekologiczne pudełko przypominające książkę. Na wewnętrznej stronie okładki znajdują się informacje na temat wina i sera. Rozmiar: 316x227x40 mm. Rozmiar nadruku: 120x80 mm.


Bookstyle

CHEESE, WINE AND SUSHI

3

NEW

4

3

91690 WINE SET Zestaw do wina, 4 akcesoria w ekologicznym pudełku przypominającym książkę. Zestaw zawiera: korek do wina, lejek, termometr i nóż kelnerski. Na wewnętrznej stronie okładki znajdują się informacje na temat wina. Rozmiar: 255x167x28 mm. Rozmiar nadruku: 100x60 mm.

4

91691 SUSHI SET Zestaw do sushi z akcesoriami umożliwiającymi domowe przyrządzenie sushi. Zapakowany w ekologiczne pudełko przypominające książkę. Zestaw zawiera: 2 komplety pałeczek, 2 ceramiczne podstawki, 2 ceramiczne pojemniczki na wasabi lub sos sojowy, matę dosushi i małą drewnianą łyżkę do ryżu. Na wewnętrznej stronie okładki pudełka znajdują się interesujące informacje na temat sushi. Rozmiar: 345x225x28 mm. Rozmiar nadruku: 120x80 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

39


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

NEW

2

1

3 DAYS

91688 ITALIAN SET Zestaw włoski składający się z 4 części zapakowanych w pudełku do pizzy. Zestaw zawiera: tarkę do sera, miarkę do spaghetti, szczypce do makaronu oraz nóż do pizzy. Rozmiar: 280x315x40 mm.

40

DRINKING & EATING

2

91311 PIZZA CUTTER Nóż do pizzy - możesz nim pokroić pizzę oraz je podawać. Doskonały upominek dla smakoszy włoskiej kuchni. Rozmiar: 200x95x30 mm. Rozmiar nadruku: 18x70 mm.


APRON WITH STANDARD IMPRINT

5

ADJUSTABLE

3

3

91683 KITCHEN APRON PREMIUM Kuchenny fartuch z kieszonką z przodu. Łatwo regulowana długość. 35% bawełny, 65% poliestru. 210 g/m². Rozmiar: 700x900 mm. Rozmiar nadruku: 130x190 mm.

5

4

4

91682 KITCHEN APRON BASIC Kuchenny fartuch z kieszonką z przodu. Łatwo regulowana długość. 35% bawełny, 65% poliestru. 110 gr/m². Rozmiar: 600x800 mm. Rozmiar nadruku: 130x190 mm.

56032 WARNING APRON IN BLACK Kuchenny fartuch z kieszonką z przodu. Łatwo regulowana długość. 35% bawełny, 65% poliestru. 210 g/m². Rozmiar: x700x900 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

41


APRON WITH STANDARD IMPRINT ‘LET’S CELEBRATE’

1

2

Dlaczego TRWAŁOŚĆ?

• Przyczyniają się Państwo do tworzenia lepszego świata • Wybieraja Państwo produkty, które sa tworzone przy poszanowaniu praw człowieka • Przyczyniają się Państwo do redukcji emisji CO2 • Wybierają Państwo produkty z długim terminem użycia • Nie drogi a trwały. 3

1

90554 MINI APRON WINE BOTTLE Mini fartuch na butelkę wina. 35% bawełny, 65% poliestru. Rozmiar: x185x152 mm. Rozmiar nadruku: 75x90 mm.

3

91554 JUICE PRESS Plastikowa wyciskarka do soków. Rozmiar: Ø107x60 mm. Rozmiar nadruku: 20x35 mm.

42

DRINKING & EATING

2

56033 CELEBRATE MINI APRON Mini fartuch na butelkę wina. 35% bawełny, 65% poliestru. Rozmiar: x185x152 mm.


4

NEW

5

4

91687 FOLDABLE TABLE BBQ Składany przenośny metalowy grill w kompaktowym rozmiarze. W zestawie taca na popiół. Rozmiar: 295x275x210 mm.

6

6

5

91559 KITCHEN WHISK Trzepaczka do ubijania wykonana ze stali nierdzewnej. Potrzebna w każdej kuchni. Rozmiar: 53x53x249 mm. Rozmiar nadruku: 9x60 mm.

93090 BOTTLEOPENER ALUMINIUM Aluminiowy otwieracz do butelek. Rozmiar: 125x20x14 mm. Rozmiar nadruku: 10x60 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

43


UV HIGH GLOSS

HG

TECHNIKA NADRUKU

MATERIAŁ

ZALETY

OGRANICZENIA

Bezpośredni nadruk z farbami UV

Odpowiednie do prawie wszystkich produktów szklanych, porcelanowych, metalowych (kubki do kawy na wynos) i ceramicznych (możliwy nadruk na prostych i stożkowych modelach).

- Jasne, wyraźne kolory, wysoka jakość nadruku - szeroka gama oferowanych kolorów (np. cyjan, magenta). - Odporne na zmywanie (DIN 12875) - Przyjazne środowisku ze względu na wykorzystywanie farb UV (nie zawierają kadmu).

- Nieaplikowany na wszystkie modele - Nieaplikowany na każdą pozycję (np.dól, i/lub środek) - technika gradient niewykonalna - Nie dotyczy wszystkich modeli ani pozycji (np. dół, środek).

GLASS

GL

Nadruk wypalany w wysokiej temperaturze (ok. 600 °C) TECHNIKA NADRUKU - Sitodruk bezpośredni - Nadruk transferowy powyżej 140 Lpi

MATERIAŁ - Szkło

ZALETY - Stosunkowo dobra odporność na zarysowania i mycie w zmywarce; mimo tego zaleca się mycie ręczne

SUBLIMATION IMPRINT

SU

TECHNIKA NADRUKU - Cyfrowy nadruk full kolor o jakości zdjęcia

Nadruk wykonywany w niskiej temperaturze MATERIAŁ - Nadruk możliwy jest tylko na produktach o specjalnej powłoce

CERAMIC IMPRINT

CE

TECHNIKA NADRUKU - Nadruk bezpośredni (sitodruk) - Nadruk transferowy do 140 Lpi

OGRANICZENIA - Ograniczona możliwość stosowania kolorów Panotne - Kolory cyjan i magenta nie są wykonalne

ZALETY - Dostępne od 36 sztuk - Nadruk odporny na zarysowania - Produkty odporne na mycie w zmywarce

OGRANICZENIA - Brak możliwości nadruku w kolorach Pantone - Tylko zdjęcia realistyczne full kolor

Nadruk wypalany w wysokiej temperaturze ( ok. 800 °C) MATERIAŁ - Wszystkie produkty ceramiczne i porcelanowe

ZALETY - Odporność na zarysowania i na mycie w zmywarce

OGRANICZENIA - Ograniczona możliwość stosowania kolorów Panotne - Kolory cyjan i magenta nie są wykonalne

CERAMIC PHOTO IMPRINT

PH

44

DRINKING & EATING

TECHNIKA NADRUKU

MATERIAŁ

ZALETY

OGRANICZENIA

- Nadruk cyfrowy full kolor

- Wszystkie produkty ceramiczne oraz porcelanowe

- Dostępne od 36 sztuk - Nadruk odporny na zarysowania - Produkty mogą być myte w zmywarce

- Brak możliwości nadruku w kolorach Pantone - Tylko zdjęcia realistyczne full kolor


1

2

3

1

83200 PACKAGING MUG WITH WINDOW

4

5

2

Niebieskie (standardowo) lub białe pudełko na kubek z okienkiem. Rozmiar: 110x100x100 mm.

3

83201 PACKAGING 2 MUGS WITH WINDOW Niebieskie pudełko na 2 kubki z okienkiem. Rozmiar: 210x105x110 mm.

5

83206 PACKAGING 6 MUGS Białe pudełko na 6 kubków. Rozmiar: 320x210x110 mm.

4

83199 PACKAGING MUG Niebieskie pudełko na mały kubek. Rozmiar: 98x80x98 mm.

83205 PACKAGING 4 MUGS Niebieskie pudełko na 4 kubki. Rozmiar: 210x205x115 mm.

Ceny w Euro, zawierają 1 kolor nadruku w jednej pozycji – chyba, że wskazano inaczej. Ubezpieczenie 3 % wartości zamówienia od potłuczenia w transporcie (na ceramikę i szkło). Szczególny rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

45


BAGS

Zakupy, podróżowanie, uczestniczenie w wydarzeniach, krótki wyjazd. Od lat oferujemy odpowiednie produkty w naszej kolekcji ‘Bag’. W tym roku poszerzamy nasz asortyment. Dodaliśmy modne kolory do istniejących już modeli i uzupełniliśmy naszą kolekcję o nowe torby i walizki.

46

Business & Conference bags Luggage tags Shopping bags Paper bags Custom made bags Cooler bags Sport & Leisure bags

BAGS

Strona -> 48 -> 52 -> 54 -> 61 -> 62 -> 64 -> 66


One Bag Trendy TRAVELLER TWO OPTIONS

Biznesowe spotkanie w Mediolanie, targi w Dusseldorfie. Od spotkania do spotkania, zawsze w pośpiechu. Z naszymi nowoczesnymi i mocnymi walizkami na kółkach podróż będzie radością. Nasza kolekcja znajduje się na stronie 48!

91677 -> 49

Reklamówka i torba na ramię w jednym. Ta linia produktów jest rozpoznawalna dzięki nowym i radosnym deseniom. Torbę reklamową można łatwo odwrócić i używać jej jako torby na ramię. Torby są dostępne w różnych kolorach i deseniach. Można je znaleźć na stronie 57.

91606 -> 57

Colourful & CUSTOM MADE Czy wybierają się Państwo na specjalne spotkanie lub szukacie specjalnego produktu na taką okazję? Nasze torby PP woven, PP non-woven oraz wersje papierowe mogą być dostarczone prosto z magazynu lub być wykonane na specjalne zamówienie. 91629 -> 53

STAY FRESH KEEP IT COOL Na plaży albo na wycieczce rowerowej. W naszych torbach chłodzących Państwa napoje i jedzenie zawsze pozostaną w odpowiedniej temperaturze. Torby dostępne w różnych rozmiarach i modnych kolorach. Można je znaleźć na stronie 64.

1

2

1. 91501 -> 65 2. 91547 -> 65

SHOULDER SAILOR PP WOVEN SHOPPING SPORT COTTON

PET WOVEN

BUSINESS FOLDABLE

PAPER NONLAMINATED

COOLER

47


W podróży Z TOPPOINT

Sposób, w jaki przewozi się bagaż jest zróżnicowany. Jedni podróżują więcej, inni mniej, dlatego też nasza kolekcja oferuje szeroką gamę modeli. Na każdą okazję znajdziesz odpowiedni produkt.

1

1680D Polyester Possible with transfer print

1

2

1680D Polyester Possible with transfer print

91676 TROLLEY BUSINESS LINE 20 INCH Solidna walizka na kółkach. Wykonana z poliestru 1680D. Metalowa płytka w przedniej części torby umożliwia wykonanie graweru bądź umieszczenie domingu. Wyposażona w 2 kółka, 2 uchwyty oraz wyciaganą rączkę. Wewnątrz znajduje się kieszeń zamykana na zamek. Rozmiar dopasowany do standardów dla bagaży podręcznych większości linii lotniczych. Rozmiar: 368x252x535 mm.

2

91686 TRAVEL TROLLEY SET BUSINESS Podróżny zestaw składający się z walizki podróżnej z wysuwaną rączką i torby na laptopa. Zapytaj o możliwości nadruku.

48

BAGS


DESIGNED BY TOPPOINT

3

3

1680D Polyester Possible with transfer print

91679 LAPTOP BACKPACK/TROLLEY Poręczny plecak, który może być używany jako wózek na kółkach. Materiał: 1680D poliester. Z kieszonkami, z których jedna przeznaczona jest na laptopa lub tableta. Metalowa płytka na zewnątrz, na której możliwy grawer lub doming. Rozmiar: 450x350x200mm.

5

4

1680D Polyester Possible with transfer print

4

5

1680D Polyester Possible with transfer print

91677 TROLLEY BUSINESS LINE 16 INCH Walizka wykonana z poliestru 1680D. Na przodzie znajduje się metalowa płytka, na której można wykonać doming lub laser. Wysuwana rączka, solidny uchwyt, pojemna kieszeń, która ochroni twojego laptopa lub tableta przed uszkodzeniem, oraz wiele mniejszych przegródek. Rozmiar: 415x246x358 mm.

91678 BUSINESS LINE LAPTOP BAG Solidna torba na laptopa wykonana z poliestru 1680D. Zawiera wiele poręcznych kieszeni na laptopa lub tablet oraz dokumenty. Metalowa płytka w przedniej części torby umożliwia umieszczenie graweru bądź domingu. Rozmiar: 440x97x320 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

49


1

1

2

ABS + PC

91672 TROLLEY HARD CASE

2

Srebrna walizka na czterech kółkach, z twardą powłoką. Metalowa podkładka pod doming lub grawer. W środku elastyczne paski do mocowania bagażu oraz dodatkowa kieszonka. Rozmiar dopasowany do standardów dla bagaży podręcznych większości linii lotniczych. Rozmiar: 370x240x550 mm. Rozmiar nadruku: 25x63 mm.

3

1680D Polyester

3

600D Polyester

91670 BUSINESS TROLLEY Poliestrowy wózek na czterech kółkach. Metalowa płytka doming lub grawer. Wyciągana rączka, chowana do kieszeni zamykanej na zamek. Główna kieszeń na laptopa, zamykana na zamek. Dodatkowe, otwarte kieszenie z zewnątrz. Rozmiar: 425x250x420 mm. Rozmiar nadruku: 25,5x64 mm.

91671 LAPTOP TROLLEY - RUCK SACK Wózek na dwóch kółkach z wysuwaną rączką. Posiada wiele przegródek. Może również służyć jako plecak. Rozmiar: 310x150x500 mm. Rozmiar nadruku: 130x130 mm.

50

BAGS

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

4

6

4

5

600D Polyester

600D Polyester

7

600D Polyester

91675 RUCK SACK LAPTOP

5

Poliestrowy plecak z regulowanymi rączkami. Przegroda na laptopa oraz 2 mniejsze kieszonki. Rozmiar: 300x200x460 mm. Rozmiar nadruku: 230x85 mm.

6

91626 CONFERENCE BAG POSH Oryginalna torba biznesowa na zamek. Dodatkowa kieszeń zewnętrzna, zamykana pionowym zamkiem. Dwie rączki i regulowany pasek. Dodatkowe kieszonki na mniejsze przedmioty. Rozmiar: 370x80x290 mm. Rozmiar nadruku: 170x230 mm.

8

420D Polyester + canvas Sublimation print

8

600D Polyester

NEW

3 DAYS

91707 POLYESTER POSTMANBAG Poliestrowa torba listonosza zapinana z przodu na rzep. Może być noszona na długich uchwytach, które mają regulowaną długość. Klapka z przodu jest odpowiednia do nadruku w technice sublimacji. Rozmiar: 270x375x85 mm. Rozmiar nadruku: 250x350 mm.

7

91673 LAPTOP BAG SKILLFUL Poliestrowa torba na laptopa, zamykana na zamek. Dwie dodatkowe kieszenie zewnętrzne. Dwie rączki i jeden regulowany pasek, kółko na klucze. Rozmiar: 370x100x300 mm. Rozmiar nadruku: 110x280 mm.

91674 BAG BUCKLES Torba konferencyjna z regulowanym paskiem. Zamykana na klapę z kieszeniami, zamkiem i dwoma klamrami. Rozmiar: 410x100x340 mm. Rozmiar nadruku: 160x280 mm.

51


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

4

1

Digital print

2

More luggage tags on page 205

3 DAYS

91310 LUGGAGE SCALE ELECTRONIC

5

2

Elektroniczna waga do bagażu. Już nigdy waga Twojej walizki Cię nie zaskoczy! Produkt w pudełku ozdobnym. Rozmiar: 93x36x17 mm. Rozmiar nadruku: 40x28 mm.

3

90459 LUGGAGE TAG SUITCASE

99608 ALU LUGGAGE TAG OVAL Aluminiowa, owalna zawieszka do bagażu ze stalową linką i zamkiem. Rozmiar: 85x40 mm. Rozmiar nadruku: 10x50 mm.

52

BAGS

6

91604 ZIPPER PULLER Plastikowa zawieszka z nylonowym sznurkiem do zaczepienia na zamku błyskawicznym. Na wisiorku miejsce na doming. Rozmiar: Ø13x50 mm. Rozmiar nadruku: Ø11,7 mm.

4

Zawieszka w kształcie walizki. W 4 różnych kolorach (jasno-niebieskim, srebrnym, pomarańczowym i białym). Widoczne jest tylko nazwisko by chronić Twoją prywatność. Z czarnym zamknięciem. Rozmiar: 92x54x4 mm. Rozmiar nadruku: 45x40 mm.

5

3

90411 LUGGAGE TAG Zawieszka do bagażu. Nadruk tamponowy. Od 10.000 szt. możliwy nadruk full-kolor. Materiał PCV. Rozmiar: 110x59x1 mm. Rozmiar nadruku: 58x109 mm.

6

99609 ALU LUGGAGE TAG RECTANGLE Aluminiowa, prostokątna zawieszka na bagaż. Rozmiar: 85x40 mm. Rozmiar nadruku: 8x55 mm.


Custom

EXPRESS DELIVERY

MADE

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

7

9

7

Non Woven

8

3 DAYS

90924 ALU CARDHOLDER

10

8

Aluminiowy wizytownik z sześcioma przegródkami. Rozmiar: 110x74x22 mm. Rozmiar nadruku: 45x80 mm.

9

91628 CONGRES BAG NON WOVEN Torba na dokumenty wykonana z materiału non woven. Z przodu i po bokach dodatkowe kieszenie, specjalne przegródki na długopisy. 80 g/m². Rozmiar: 400x150x360 mm. Rozmiar nadruku: 200x280 mm.

Non Woven Laminated

Non Woven

3 DAYS

91629 POSTMAN BAG Torba wykonana z wytrzymałego laminowanego materiału PP non woven. Zamykana na rzepy. Długi regulowany pasek. Body: 120 g/m², Piping: 80 g/m². Rozmiar: 360x280x100 mm. Rozmiar nadruku: 180x180 mm.

10

91355 NON WOVEN CONGRESSBAG Nowoczesna torba non woven, zakładana na ramię, w kilku stylowych kolorach. Czarny pasek na ramię i kieszonka na 4 długopisy. Pasek: 1.200x56 mm. 100 g/m². Rozmiar: 360x65x300 mm. Rozmiar nadruku: 180x220 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

53


EXPRESS DELIVERY

SUSTAINABLE

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

NEW COLORS

1

Non Woven

3

1

3 DAYS

2

4

Non Woven

91518 NON WOVEN BAG

2

Duża torba non woven z wyciętym uchwytem. Bez szwów. Od 20.000 szt. możliwa produkcja wg indywidualnego zamówienia. 75 g/m². Rozmiar: 360x450 mm. Rozmiar nadruku: 280x230 mm.

3

91396 SHOPPING BAG BIG Duża torba na zakupy, non woven. Z okrągłym uchwytem. Duża powierzchnia nadruku. Idealna do nadruku reklamowego. 95-100 g/m². Rozmiar: 590x150x390 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

54

BAGS

Non Woven

Non Woven

3 DAYS

NEW

91479 NON WOVEN CARRIER BAG Praktyczna torba non woven w sześciu kolorach. Długie uchwyty (800x25 mm) umożliwiają założenie na ramię. Duża powierzchnia nadruku. Idealna do nadruku reklamowego. 75 g/m². Rozmiar: 380x90x420 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

4

91625 ELEGANT NON WOVEN BAG Elegancka torba non woven z długimi uchwytami (70cm). 75 g/m². Rozmiar: 300x475x200 mm. Rozmiar nadruku: 200x230 mm.


EXPRESS DELIVERY

SUSTAINABLE

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

NEW COLORS

5

NEW COLORS

6

Non Woven

Non Woven

3 DAYS

NEW COLORS

7

Non Woven

3 DAYS

8

Non Woven

9

Non Woven

5

91378 NON WOVEN CARRIER BAG

6

91379 NON WOVEN SCHOULDERBAG

7

91419 SHOULDERBAG

8

91376 NON WOVEN CARRIER BAG

9

Kolorowa torba non woven z krótkimi uchwytami. Duża powierzchnia nadruku. Idealna do nadruku reklamowego. 75 g/m². Rozmiar: 420x380 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

Torba non woven, na ramię. Z długim i szerokim paskiem. Długość paska: 1250 mm, szerokość: 80 mm. Modna reklama. 75 g/m². Rozmiar: 80x330x380 mm. Rozmiar nadruku: 280x230 mm.

3 DAYS

Kolorowa torba non woven z długimi uchwytami. Duża powierzchnia nadruku. Idealna do nadruku reklamowego. 75 g/m². Rozmiar: 420x380 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

Torba non woven biała z krótkimi uchwytami, zrobiona z lekkiego materiału. Od 10.000 szt. możliwość zamówienia w dowolnym rozmiarze. 75 g/m². Rozmiar: 420x380 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

91377 NON WOVEN SHOULDER BAG Torba non woven, biała, z krótkimi uchwytami, zrobiona z lekkiego materiału. Od 10.000 szt. możliwość zamówienia w dowolnym rozmiarze. 75 g/m². Rozmiar: 420x380 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

55


SUSTAINABLE

1

Non Woven Laminated

3 DAYS

2

Non Woven Laminated

NEW COLORS

3

1

PET

4

Non Woven

91644 SHOPPING BAG BIG

3 DAYS

2

Duża torba na zakupy wykonana z laminowanego materiału PP non woven. Ciekawe boki w kolorze białym. Body: 120 g/m², Piping and handles: 80 g/m². Rozmiar: 400x160x350 mm. Rozmiar nadruku: 240x280 mm.

3

91478 PET BAG Mocna, duża torba wykonana w 80% z materiałów PET pochodzących z recyklingu. Duża powierzchnia nadruku. Od 10.000 szt. możliwe inne rozmiary. 110 g/m². Rozmiar: 450x150x330 mm. Rozmiar nadruku: 200x270 mm.

5

5

PP Woven

91645 SHOPPING BAG ZIPPER Mocna torba na zakupy wykonana z materiału PP non woven. Zamykana na zamek. Rozmiar: 400x300x180 mm. Rozmiar nadruku: 120x280 mm.

4

91387 SHOPPING BAG BIG Duża torba na zakupy, non woven. Duża powierzchnia nadruku. Idealna do nadruku reklamowego. 75 g/m². Rozmiar: 450x450x180 mm. Rozmiar nadruku: 350x350 mm.

91483 PP WOVEN BAG Duża, błyszcząca torba wykonana z materiału PP Woven. Stylowa i modna. Duża powierzchnia nadruku. 160 g/m². Rozmiar: 450x180x450 mm. Rozmiar nadruku: 270x270 mm.

56

BAGS

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.


One Bag TWO OPTIONS

Reklamówka i torba na ramię w jednym. Nowa linia jest rozpoznawalna dzięki nowym i radosnym deseniom. Górną stronę można łatwo odwrócić i używać jako torby na ramię. \Gdy odwróci się ja spowrotem można mieć praktyczną reklamówkę. Torby są dostępne w różnych kolorach i deseniach.

NEW

6

6

Non Woven

3 DAYS

91606 BAG DOUBLE HANDLES Duża torba non woven, która może być noszona na wiele sposobów. Na jej przodzie znajduje się kieszeń. 75 g/m². Rozmiar: 420x330x200 mm. Rozmiar nadruku: 100x220 mm.

57


EXPRESS DELIVERY

SUSTAINABLE

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

91480

91366

2

Cotton

Cotton

3 DAYS

91364

91482

91370

NEW COLORS 91696 91372

1

3

Cotton

91697

3 DAYS

91350 COTTON CARRIERBAG

4

2

Torba w kolorze ecru, 100% bawełny, krótkie uchwyty. 105 g/m². Rozmiar: 420x380 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

3

91364 - 91697 COTTON SHOULDER BAG Torba 100% bawełny, długie uchwyty. 105 g/m². Rozmiar: 420x380 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

58

BAGS

Cotton

91360 COTTON SHOULDER BAG Torba w kolorze ecru, 100% bawełny, długie uchwyty. 105 g/m². Rozmiar: 420x380 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

4

91487 COTTON BAG Prostokątna torba bawełniana. Od 5.500 szt. możliwość zamówienia innego rozmiaru. 250 g/m². Rozmiar: 420x415x120 mm. Rozmiar nadruku: 300x280 mm.


SUSTAINABLE

5

7

5

6

Non Woven Laminated

HDPE with EPI

3 DAYS

91648 SAILOR BAG

8

Jute

6

Wytrzymały worek żeglarski z laminowanego materiału PP non woven. Zamykany poprzez ściągnięcie sznurka. Okrągły spód. Body: 120 g/m², Piping: 80 g/m². Rozmiar: Ø250x450 mm. Rozmiar nadruku: 230x230 mm.

7

91472 PLASTIC BAG Transparentna plastikowa torba z długimi uchwytami. Wykonana z materiału HDPE z dodatkiem EPI. W 100% biodegradowalna. Całkowicie nieszkodliwa dla środowiska. Maks. 1 kolor nadruku na każdej stronie. Nadruk wielokolorowy oraz inne wymiary torby możliwe od ilości 25.000 szt. (czas dostawy około 12 tygodni). Rozmiar: 280x115x380 mm. Rozmiar nadruku: 260x220 mm.

9

Cotton

NEW

9

600D Polyester

3 DAYS

NEW

91383 SAILOR BAG COTTON Worek marynarski, 100% bawełny, ze sznurem ściągającym. Idealny na plażę. 200 g/m². Rozmiar: Ø250x450 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.

8

91322 JUTE SHOPPING BAG Torba na zakupy zrobiona z juty, z uchwytami wykonanymi z bawełny. Ekologiczny upominek. Rozmiar: 320x385x125 mm. Rozmiar nadruku: 200x280 mm.

91659 BEACH BAG Poliestrowa torba plażowa z bawełnianymi uchwytami. Idealny upominek podczas sezonu letniego. Logo będzie doskonale widoczne dzięki dużej ilości miejsca do nadruku. Rozmiar: 355x450x140 mm. Rozmiar nadruku: 180x240 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

59


CUSTOM MADE

EXPRESS DELIVERY

FROM 10.000 PIECES

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

1

PP

3 DAYS

91410 PP BAG MEDIUM Plastikowa torba wykonana z PP. Transparentna. Idealna na perfumy i podobne artykuły. Średni format. Maksymalnie 1 kolor nadruku na stronie. Nadruk wielokolorowy i inne rozmiary dostępne od 10.000 szt. Rozmiar: 230x95x280 mm. Rozmiar nadruku: 130x190 mm.

60

BAGS

2

2

PP

3 DAYS

91409 PP BAG BIG Plastikowa torba wykonana z PP. Transparentna. Idealna na perfumy i podobne artykuły. Duży format. Maksymalnie 1 kolor nadruku na stronie. Nadruk wielokolorowy i inne rozmiary dostępne od 10.000 szt. (czas dostawy około 12 tygodni). Rozmiar: 280x110x380 mm. Rozmiar nadruku: 270x220 mm.


CUSTOM MADE

FROM 1.000 PIECES

NEW COLORS

3

4

3

MADE

5

Paper

91513 PAPER BAG LARGE Duża papierowa torba z plecionymi uchwytami, w kolorach białym i czarnym. Duża powierzchnia nadruku po obu stronach. Wytrzymała. 200 g/m2. Laminowana na błyszcząco. Rozmiar: 300x120x400 mm. Rozmiar nadruku: 250x220 mm.

5

Custom

Paper

4

Paper

91512 PAPER BAG MEDIUM Średnia papierowa torba z plecionymi uchwytami, w kolorach białym i czarnym. Duża powierzchnia nadruku po obu stronach. Wytrzymała. Gramatura 200 g/m2. Laminowana na błyszcząco. Rozmiar: 240x100x300 mm. Rozmiar nadruku: 180x150 mm.

91511 PAPER BAG SMALL Mała papierowa torba z plecionymi uchwytami, w kolorach białym i czarnym. Wytrzymała, odpowiednia na perfumy lub podobne artykuły. Laminowana na błyszcząco. Gramatura 200 g/m2. Rozmiar: 180x80x240 mm. Rozmiar nadruku: 130x110 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

61


Custom made

Torba na zakupy 36x32x12cm, możliwy nadruk full-color na zamówienie.

AND GOOD FOR THE ENVIRONMENT 32 cm

Torby własnego projektu Toppoint z laminowanego materiału są mocne i wielokrotnego użytku. Torby PP woven i non woven wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, a torby PET non woven z butelek pochodzących z recyklingu (w 80%). Wszystko to czyni nasze torby przyjaznymi dla środowiska.

12cm

36cm

TT60020 Torba PP Woven 36x32x12cm, 140 gsm TT60020 Torba PP Woven 36x32x12cm, 160 gsm TT60420 Torba PP Woven 36x32x12cm, 120 gsm TT60620   Torba PET Non Woven 36x32x12cm, 140 gsm Torba na zakupy 45x35x16cm, możliwy nadruk w full kolor, uchwyty i lamówka wykonane z tego samego materiału, rączki 2,5x50cm

35 cm

45 cm

16 cm

TT60030 Torba PP Woven 45x35x16cm, 140 gsm TT60230 Torba PP Woven 45x35x16cm, 160 gsm TT60430 Torba PP Woven 45x35x16cm, 120 gsm TT60630 Torba PET Non Woven 45x35x16cm, 140 gsm

Torba na zakupy 38x42x8cm, możliwy nadruk w full kolor, uchwyty i lamówka wykonane z tego samego materiału, rączki 2,5x50cm

42 cm

8 cm

62

BAGS

38 cm

TT60040   Torba PP woven 38x42x8cm, 140 gsm TT60240   Torba PP woven 38x42x8cm, 160 gsm TT60440 Torba PP non woven 38x42x8cm, 120 gsm TT60640 Torba PET non woven 38x42x8cm, 140 gsm


6 ROZMAIRÓW, 4 GATUNKI Torba na zakupy 45x45x18cm, możliwy nadruk w full kolor, uchwyty i lamówka wykonane z tego samego materiału, rączki 2,5x50cm 45 cm

18 cm

45 cm

TT60050 Torba PP woven 45x45x18cm, 140 gsm TT60250 Torba PP woven 45x45x18cm, 160 gsm TT60450 Torba PP non woven 45x45x18cm, 120 gsm TT60650 Torba PET non woven bag 45x45x18cm, 140 gsm Torba na zakupy 24x30x12cm, możliwy nadruk w full kolor, uchwyty i lamówka wykonane z tego samego materiału, rączki 2,5x50cm

30 cm

12 cm

24 cm

TT60060 Torba PP woven 24x30x12cm, 140 gsm TT60260 PP woven bag 24x30x12cm, 160 gsm TT60460   Torba non woven 24x30x12cm, 120 gsm TT60660 Torba PET non woven 24x30x12cm, 140 gsm

Torba na zakupy 30x40x12cm, możliwy nadruk w full kolor, uchwyty i lamówka wykonane z tego samego materiału, rączki 2,5x50cm

40 cm

12 cm

30 cm

Dostępne w 4 gatunkach: PP woven 140 gsm PP woven 160 gsm PP non woven 120 gsm PET non woven 140 gsm

TT60070   Torba PP woven 30x40x12cm, 140 gsm TT60270 Torba PP woven 30x40x12cm, 160 gsm TT60470 Torba PP non woven 30x40x12cm, 120 gsm TT60670 Torba PET non woven 30x40x12cm, 140 gsm

A

Available from 3000 pieces

B

C

DODATKOWE OPCJE Torby Toppoint wykonane na życzenie klienta są bardzo wytrzymałe. Uszy wykonane z tego samego materiału co torba. Sam wybierz długość uchwytów i gramaturę torby. Możesz także zamówić torbę zamykaną na guzik, dodać tekturkę lub kartonik do środka, aby wzmocnić torbę.

A. Długie uchwyty: 2.5x80cm B. Parciane uchwyty 2.5x50cm or 2.5x80cm C. zapinane na rzep lub przycisk D. tekturka lub kartonik wewnątrz torby D

63


NEW COLORS

1

Polyester

2

NEW

600D Polyester Only transfer print

NEW COLORS

NEW COLORS 22,5 cm 11,4 cm

3

1

4

Polyester

91514 COOLERBAG ICE

2

Torba termiczna z odpinanym żelowym wkładem chłodzącym. Najprostszy sposób na utrzymanie lunchu w odpowiedniej temperaturze. Możliwe jest przechowanie całej torby, a także jej poszczególnych części w zamrażarce. Torba dostarczana z dwoma wkładami chłodzącymi. 420D. Rozmiar: 245x220x110 mm. Rozmiar nadruku: 100x150 mm.

3

91533 COOLER BAG FOLDABLE Torba chłodząca składana. Po złożeniu chowana do małego futerału. Rozłożona tworzy dużą torbę, zamykana na zamek. 210D. Rozmiar: 440x140x410 mm. Rozmiar nadruku: 60x110 mm.

64

BAGS

Non Woven

3 DAYS

91498 FOLDABLE COOLING BAG Modna, składana torba termo. Szybko i łatwo można ją złożyć, dostępna w trzech kolorach. Mocna dzięki wysokiej jakości nylonowi. Możliwe znakowanie nadrukiem transferowym. 600 D. Rozmiar: 390x240x270 mm.

4

91408 COOLING BAG Torba termiczna, duża, z zamkiem, wykonana z materiału non woven. Świeże kolory i wygodny uchwyt. Duża powierzchnia nadruku. Nadruk 1 kolor w procesie sitodruku, wiele kolorów nadrukiem transferowym. 95-100 g/m². Rozmiar: 390x195x325 mm. Rozmiar nadruku: 280x250 mm.


COMBINE TIP!

5

6

Polyester

Polyester

NEW COLORS

7

5

8

600D Polyester Only transfer print

91551 COOLER BAG SPORT BOTTLE 750 ML

6

Torba termiczna na butelkę 750ml. Różne sposoby noszenia: przy pasku, na ramię. Twój napój na długo pozostanie zimny. Rozmiar: Ø78x240 mm. Rozmiar nadruku: 85x60 mm.

7

91501 COOLING BAG FOLDABLE Okrągły kosz termiczny. Poliester 600D. Zapięcie na zamek. Mocny uchwyt. Unikalny prezent. Rozmiar: Ø330x280 mm.

Polyester

91542 COOLER BAG SPORTS BOTTLE Torba termiczna na butelkę 500ml. Różne sposoby noszenia: przy pasku, na ramię. Twój napój na długo pozostanie zimny. Rozmiar: Ø78x174 mm. Rozmiar nadruku: 30x55 mm.

8

91547 COOLERBAG SHOULDER MODEL Poliestrowa (210D) torba na ramię. Uchwyt 120 x 3cm. Jedna duża kieszeń i jedna mała z przodu torby, zamykane na zamek. 420D. Rozmiar: 313x170x180 mm. Pojemność: 80 cl. Rozmiar nadruku: 50x150 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

65


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

Polyester

3 DAYS

2

Polyester

NEW COLORS White rucksack possible with Sublimation print

3

1

Polyester

3 DAYS

91398 REFLECTIE RUCKSACK

4

2

Poliesterowy plecak z paskiem odblaskowym i sznurowym zamknięciem. Nadruk 1 kolor w procesie sitodruku, wiele kolorów nadrukiem transferowym. 190T. Rozmiar: 420x340 mm. Rozmiar nadruku: 200x230 mm.

3

91397 PREMIUM RUCKSACK Plecak poliesterowy. Zamykany poprzez ściągnięcie sznurka. W świeżych i jasnych kolorach. Nadruk 1 kolor w procesie sitodruku, wiele kolorów nadrukiem transferowym. 210D. Rozmiar: 340x455 mm. Rozmiar nadruku: 280x230 mm.

66

BAGS

Non Woven

3 DAYS

91496 RUCKSACK COVER REFLECTOR Odblaskowy pokrowiec na plecak, który zapewni bezpieczeństwo na drodze nawet w ciemności. Materiał poliester. Łatwy w użyciu. 210D. Rozmiar: 480x360 mm. Rozmiar nadruku: 150x150 mm.

4

91602 RUCKSACK NON WOVEN Lekki plecak. Materiał non-woven. Czarny sznurek. 75 g/m². Rozmiar: 410x370 mm. Rozmiar nadruku: 280x280 mm.


5

6

Non Woven Laminated

DESIGNED BY TOPPOINT PP Woven

NEW

NEW COLORS

7

5

8

Polyester

91603 SPORT BAG

6

Mocna sportowa torba wykonana z laminowanego materiału PP non woven. Dodatkowa kieszeń z przodu, regulowany pasek. Body: 120 g/m², Piping and handles: 80 g/m². Rozmiar: Ø300x475 mm. Rozmiar nadruku: 280x130 mm.

7

91549 FOLDABLE SHOPPOING BAG Składana torba na zakupy z poliestru (210D) z długimi uszami (3 x 65cm). Zamykana na guzik. Z przodu dwie dodatkowe kieszenie. Rozmiar: 13x176x95 mm. Rozmiar nadruku: 40x100 mm.

600D Polyester Only transfer print

91621 BICYCLE SHOPPING BAG Z tą zaprojektowaną przez Toppoint torbą nie będę mieli Państwo już więcej problemów z pakowaniem i rozpakowywaniem swoich zakupów. Jest to torba na zakupy i torba na bagażnik rowerowy w jednym. Po zrobieniu zakupów można łatwo umieścic torbę na bagażniku przy pomocy rzepów. 160 g/m². Rozmiar: 290x330x105 mm. Rozmiar nadruku: 125x210 mm.

8

91474 FOLDABLE PICNIC BASKET Modny kosz piknikowy, rozkłada się szybko i łatwo, świeża kolorystyka. Trwały dzięki wykonaniu z wysokiej jakości nylonu. Możliwe znakowanie nadrukiem transferowym. 600 Din/Nylon. Rozmiar: 390x240x270 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

67


Great ideas START ON PAPER

Przez lata Volkmar Rommel projektował kolekcje długopisów dla firmy Toppoint. Długopisy zaprojektowane w Toppoint dostępne są w dwóch grubościach - Midi Line (Ø12 mm) i Slim Line (Ø10 mm).

1: 80811 -> 71 2: 87945 -> 73 3: 87996 -> 75

WRITING INSTRUMENTS Pomimo rosnącej popularności smartfonów i tabletów, nadal wykorzystuje się tradycyjne długopisy do pisania. Nasza kolekcja ‘przyrządów do pisania’ jest podzielona na następujące kategorie: rysiki do ekranów dotykowych & wskaźniki laserowe, długopisy budżetowe, długopisy metalowe i zakreślacze.

68

WRITING INSTRUMENTS

Toppoint design pens Stylus pens & laserpointers Budget pens Metal pens Business Sets Highlighters

Strona -> 70 -> 98 -> 110 -> 126 -> 136 -> 140


Luxury BALPENS,

ROLLERBALS, MECHANICAL PENCILS, AND PEN SETS Unikalny i ekskluzywny prezent biznesowy to metalowy długopis. Ta linia długopisów wykonana jest z wysokiej jakości materiału oraz posiada mechanizm obrotowy. Możesz zamówić nasze metalowe długopisy pojedynczo lub w luksusowym opakowaniu na prezenty.

82385 -> 137

Stylus balpens

1

2

3

Colorful gift HIGHLIGHTERS

Daj swoim klientom możliwość pokolorowania świata. Zakreślacze z naszej kolekcji są bogate w kolory. Różnorodne modele są doskonałymi nośnikami reklamy jak i miłymi upominkami dla klientów. Zapytaj o możliwości nadruku. Kolekcja zakreślaczy znajduje się na stronie 140.

Powiększyliśmy naszą ofertę długopisów Touch Screen. Niemal w każdym gospodarstwie domowym ekran Touch Screen nie jest już luksusem. Niektóre długopisy zawierają także wskaźnik laserowy. Pisz i świeć jednym produktem. Przydatne do prezentacji. 4: 87695 -> 99 5: 87859 -> 103 4

5

CustomizedBOXES

FOR EVERY

budget

Toppoint posiada w swojej ofercie szeroką gamę opakowań, przygotowywanych na życzenie klienta. W ten prosty, aczkolwiek piękny sposób, nadasz swoim artykułom trochę więcej prestiżu. Wyróżnisz się na tle konkurencji. Dwie podstawowe korzyści: logo widoczne na opakowaniu i ochrona przed zniszczeniem.

Długopisy Toppoint budget idealnie nadają sie na prezent, dobra jakości w konkurencyjnej cenie. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo szeroką gamę długopisów budget. Dzięki kolekcji moga Państwo zaoferować egzemplarz własnego gustu w prezencie, oczywiście także za pomocą nadruku. Długopisy Budget znajdują się na stronie 110.

69


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

80807

80808

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

WEGA Długopisy Toppoint z mocnym klipsem. Stwórz całkowicie własną kombinację kolorów. Z wkładem jumbo, możliwe różne kolory do wyboru dla LT80809 i LT80812. Połącz pełne kolory z przeźroczystymi częściami (LT80809 i LT80812) lub wybierz podstawową kolorystykę albo przeźroczysty model (LT80807, LT80808, LT80810 lub LT80811). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Wymiar Ø 12X146 mm.

70

MIDI LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

80807 BALLPEN WEGA HARD COLOUR

2

80808 BALLPEN WEGA TRANSPARENT

3

80809 BALLPEN WEGA COMBI

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

80810

80811

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

5

Made in Europe Długopisy ‘’Made in Europe’’. Część naszej kolekcji jest produkowana w Europie, daje nam to pozycję lidera, w porównaniu z innymi dostawcami. Coraz częściej zwraca się uwagę na naruszenia praw człowieka i warunki pracy w miejscach produkcji. W krajach o niskich dochodach naruszenia praw człowieka zdarzają się każdego dnia. Poza tym rosną koszty produkcji i firmy, takie jak nasza, muszą je kontrolować w miejscach produkcji. Są to koszty, których nie mamy w naszych europejskich lokalizacjach. W związku z powyższym produkowanie w Europie zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu do produktów wyrabianych w krajach o niskich dochodach i dalekich lokalizacjach. Wybierając długopis z tej kolekcji wybierają Państwo długopis wyprodukowany z poszanowaniem praw człowieka.

6

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

4

80810 BALLPEN WEGA HARD COLOUR METAL TIP

5

80811 BALLPEN WEGA TRANSPARENT METAL TIP

6

80812 BALLPEN WEGA COMBI METAL TIP

3 6 Jumbo refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

71


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87941

87942

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

AVALON Długopisy Toppoint z mocnym klipsem. Stwórz całkowicie własną kombinację kolorów. Z wkładem jumbo, możliwe różne kolory do wyboru dla LT87943 i LT87946. Połącz pełne kolory z przeźroczystymi częściami (LT87943 i LT87946) lub wybierz podstawową kolorystykę albo przeźroczysty model (LT87941, LT87942, LT87944 lub LT87945). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Wymiar Ø 12X146 mm.

72

MIDI LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

87941 BALLPEN AVALON HARDCOLOUR

2

87942 BALLPEN AVALON TRANSPARENT

3

87943 BALLPEN AVALON COMBI


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87944

87945

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

5

6

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

4

87944 BALLPEN AVALON HARDCOLOUR METAL TIP

5

87945 BALLPEN AVALON TRANSPARENT METAL TIP

6

87946 BALLPEN AVALON COMBI METAL TIP

3 6 Jumbo refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

73


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87975

87980

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

CUBE Długopisy Toppoint z szerokim łukowatym klipsem. Stwórz całkowicie własną kombinację kolorów. Z wkładem jumbo (różne kolory) do zastosowania z LT87985 i LT87997. Połącz pełne kolory z przeźroczystymi częściami (LT87985) lub wybierz modele mrożone albo eco (LT87975 i LT87980 i LT87995 i LT87996). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Wymiar Ø 12X147 mm.

74

MIDI LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

87975 BALLPEN CUBE HARDCOLOUR

2

87980 BALLPEN CUBE TRANSPARENT

3

87985 BALLPEN CUBE COMBI


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87995

87996

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

5

BARRELS HC

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

6

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

4

87995 BALLPEN CUBE HARDCOLOUR METAL TIP

5

87996 BALLPEN CUBE METAL TIP TRANS

6

87997 BALLPEN CUBE METAL TIP COMBI

3 6 Jumbo refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

75


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOR AND FROSTED PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC FR

87100

87105

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

APOLLO Długopisy Toppoint z łukowatym klipsem i gumowym uchwytem. Stwórz całkowicie własną kombinację kolorów. Z wkładem jumbo, możliwe różne kolory do zastosowania z LT87110. Połącz pełne kolory z mrożonymi częściami (LT87110 i LT87109) lub wybierz podstawowe kolory i mrożone modele (LT87100 i LT87105 i LT87107 i LT87108). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Wymiar Ø 12X147 mm.

76

MIDI LINE

3

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

1

87100 BALLPEN APOLLO HARDCOLOUR

2

87105 BALLPEN APOLLO FROSTY

3

87110 BALLPEN APOLLO COMBI


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87107

87108

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

5

BARRELS HC

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

6

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

4

87107 BALLPEN APOLLO HARDCOLOUR METAL TIP

5

87108 BALLPEN APOLLO METAL TIP TRANS

6

87109 BALLPEN APOLLO METAL TIP COMBI

3 6 Jumbo refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

77


MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS HC TR

1

Możliwy nadruk na 360 stopniach

MERCURIUS Długopisy Toppoint z gumową końcówką, metalowym klipsem i gumowym uchwytem. Stwórz własną kombinację kolorów. Rozmiar Ø 10X145 mm.

78

SLIM LINE

2

Możliwy nadruk na 360 stopniach

3

Możliwy nadruk na 360 stopniach

1

87647 BALLPEN MERCURIUS COMBI

2

87649 BALLPEN MERCURIUS COMBI

3

87645 BALLPEN MERCURIUS METAL TIP

4

87653 BALLPEN MERCURIUS COMBI - METAL

4


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY MIX AND MATCH HARDCOLOR AND FROSTED PARTS CLIP AND PUSHER 87625 87651

HC FR

BARREL 87625

HC FR

5

COSMO Długopis Toppoint z wygiętym klipsem i metalową końcówką. Wkład X-20. Różne kolory wkładu do wyboru dla LT87625. Wymiar Ø 10X147 mm

Możliwy nadruk na 360 stopniach

6

5

87625 BALLPEN COSMO METAL TIP COMBI

6

87651 BALLPEN COSMO COMBI - METAL

1 2 3 4 5 6 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

SLIM LINE

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

79


GS Plastics

MADE IN GERMANY PEN

W południowych Niemczech, w Gosheim znajduje się fabryka, w której produkujemy elementy plastikowe - GS Plastics. Tutaj produkujemy długopisy zaprojektowane przez Toppoint. To kolejny dowód na to, że w naszych działaniach idziemy w kierunku zrównoważonego rozwoju. Po wyprodukowaniu plastkowych elementów długopisów wysyłamy je do Bergentheim w Holandii, gdzie je montujemy według życzeń naszych klientów.

Długopisy

Z RECYKLINGU

4: 80811 -> 71 5: 80805 -> 83

4

80

DESIGN PENS

5

Jesteśmy świadomi wpływu, jaki posiadają pewne produkty na środowisko, po ich zużyciu. Długopisów nie segreguje się na składowiskach śmieci. Gdyby wymieniać wkłady w długopisach, mogłyby być one używane znacznie dłużej, co byłoby korzystniejsze dla środowiska. W Toppoincie mamy długopisy, które można rozmontować i w których można wymienić wkład. Dlatego mają one długą żywotność i mogą być używane ponownie. Surowce, z których wykonane są długopisy podlegają recyklingowi. Jest to więc wkład w ograniczenie emisji CO2, a tak poza tym mogą Państwo dłużej cieszyć się dobrym produktem.


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

80815

80816

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

NASH Długopis NASH Toppoint z mocnym klipem. Można stworzyć własną kombinację kolorystyczną. Z wkładem X-20 i kilkoma rodzajami kolorów do LT80817. Można połączyć pełne kolory z częściami przezroczystymi (LT80817) lub wybrać podstawowy pełny kolor i model przezroczysty (LT80815 lub LT80816). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Rozmiar 10 x 145 mm.

SLIM LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

80815 BALLPEN NASH HARD COLOUR

2

80816 BALLPEN NASH TRANSPARENT

3

80817 BALLPEN NASH COMBI

3 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

81


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

80801

80802

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

NASH Długopis NASH Toppoint z mocnym klipem, gumowym uchwytem lub metalową końcówką. Można stworzyć własne kombinacje kolorystyczne. Z wkładem X-20 i kilkoma wariantami kolorów do LT80803 i LT80806. Można połączyć pełny kolor z częściami przezroczystymi (LT80803 i LT80806) lub wybrać podstawowy pełny kolor lub mrożony model (LT80802, LT80801, LT80804 lub LT80805). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia.

82

SLIM LINE

3

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

1

80801 BALLPEN NASH GRIP HARD COLOUR

2

80802 BALLPEN NASH GRIP TRANSPARENT

3

80803 BALLPEN NASH GRIP COMBI


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

80804

80805

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

5

BARRELS HC

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

6

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

4

80804 BALLPEN NASH METAL TIP HC

5

80805 BALLPEN NASH MT TRANSPARENT

6

80806 BALLPEN NASH METAL TIP COMBI

3 6 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

83


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87612

87616

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

COSMO Długopis COSMO Slim Toppoint z klipsem i gumowym uchwytem. Mogą Państwo stworzyć własną kombinację kolorystyczną. Z wkładem X-20 i różnymi kolorami pisania do LT87618 i LT87628. Można połączyć pełny kolor z przezroczystymi częściami (LT87618 i LT87618) lub wybrać podstawowy kolor albo model przezroczysty (LT87612, LT87616, LT87622 lub LT87626). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Rozmiar 10 x 145 mm.

84

SLIM LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

87612 BALLPEN COSMO HARDCOLOUR

2

87616 BALLPEN COSMO TRANSPARENT

3

87618 BALLPEN COSMO COMBI


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87622

87626

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

5

BARRELS HC

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

6

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

4

87622 BALLPEN COSMO GRIP HARDCOLOUR

5

87626 BALLPEN COSMO GRIP TRANSPARENT

6

87628 BALLPEN COSMO GRIP COMBI

3 6 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

85


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87610

87614

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

COSMO Cienkie długopisy Toppoint z łukowatym klipsem i gumowym uchwytem. Stwórz własną kombinację kolorów. Z wkładem X-20 w wielu różnych kolorach do LT87619 i LT87615. Można połączyć pełne kolory z przeźroczystymi częściami (LT87619 i LT87615) lub wybrać podstawowy kolor albo przezroczysty model (LT87610, LT87614, LT87620 lub LT87624). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Rozmiar Ø 10X145 mm.

86

SLIM LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

87610 BALLPEN COSMO HARDCOLOUR

2

87614 BALLPEN COSMO TRANSPARENT

3

87615 BALLPEN COSMO COMBI


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87620

87624

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

5

BARRELS HC

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

6

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

4

87620 BALLPEN COSMO GRIP HARDCOLOUR

5

87624 BALLPEN COSMO GRIP TRANSPARENT

6

87619 BALLPEN COSMO GRIP COMBI

3 6 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

87


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOR AND FROSTED PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC FR

87951

87952

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

DENIRO Długopisy Toppoint z dużym łukowatym klipsem. Stwórz własną kombinację kolorów. Z wkładem X-20, możliwe różne kolory do LT87953 i LT87956. Można połączyć pełne kolory z mrożonymi częściami (LT87953 i LT87956) lub wybrać podstawowy kolor albo mrożony model (LT87951, LT87952, LT87954 lub LT87955). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Rozmiar Ø 10X143 mm.

88

SLIM LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

87951 BALLPEN DENIRO HARDCOLOUR

2

87952 BALLPEN DENIRO FROSTY

3

87953 BALLPEN DENIRO COMBI


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOR AND FROSTED PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC FR

87954

87955

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

5

BARRELS HC

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

6

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

4

87954 BALLPEN DENIRO HARDCOLOUR METAL TIP

5

87955 BALLPEN DENIRO FROSTY METAL TIP

6

87956 BALLPEN DENIRO COMBI METAL TIP

3 6 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

89


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87671

87674

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

@-PEN @-PEN 87679 BALLPEN @ PEN COMBI. Cienkie długopisy Toppoint ze znakiem @ na łukowatym klipsie. Stwórz własną kombinację kolorów. Z wkładem X-20, możliwe różne kolory do LT87679, LT87673 & LT87666. Można połączyć pełne kolory z przeźroczystymi częściami (LT87679, LT87673 i LT87666) lub wybrać podstawowy kolor albo przeźroczysty model (LT87674 i LT87671). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Rozmiar Ø 10X145 mm.

90

SLIM LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

87671 BALLPEN @-PEN SOLID

2

87674 BALLPEN @-PEN TRANSPARENT

3

87679 BALLPEN @-PEN COMBI


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY MIX AND MATCH HARDCOLOR AND FROSTED PARTS CLIP AND PUSHER 87666 87673

HC FR

BARREL AND GRIP 87666

HC FR

BARREL AND TIP 87673

HC FR

4

Możliwy nadruk na folii i dookoła - 360 stopni

BARRELS HC

HC

5

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

4

87666 BALLPEN @-PEN RUBBER GRIP

5

87673 BALLPEN @-PEN COMBI POINT

3 4 5 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

87673 87666 Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

91


24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

87634

87635

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

COVAAL Długopisy Toppoint z łukowatym klipsem i gumowym uchwytem lub domingiem. Stwórz własną kombinację kolorów. Z wkładem X-20 (różne kolory) do LT87631, LT87639, LT87661 i LT87664. Można połączyć pełne kolory z przeźroczystymi częściami (LT87631, LT87639, LT87661 i LT87664) lub wybrać podstawowy kolor albo przeźroczysty model (LT87634, LT87635, LT87662 i LT87663). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Rozmiar Ø 10X146 mm.

92

SLIM LINE

3

Możliwy nadruk na folii i w 360 stopniach

4

1

87634 BALLPEN COVAAL HARDCOLOUR

2

87635 BALLPEN COVAAL TRANSPARENT

3

87639 BALLPEN COVAAL COMBI

4

87631 BALLPEN COVAAL COMBI

Możliwy nadruk na 360 stopniach

BARRELS HC


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

87657

5

87658

87662

6

87663

7

Możliwy nadruk na folii i w 360 stopniach

8

5

87657 + 87658 BALLPENN COVAAL BASIC

6

87662 + 87663 BALLPEN COVAAL BASIC GRIP

7

87664 BALLPEN COVAAL BASIC GRIP COMBI

8

87661 BALLPEN COVAAL BASIC COMBI

Możliwy nadruk na 360 stopniach

3 4 7 8 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

93


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

80886

80887

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

1

2

FUTUREPOINT Długopisy Toppoint z płaskim klipsem i domingiem. Stwórz własną kombinację kolorów. Z wkładem X-20 w wielu różnych kolorach do LT80888. Można połączyć pełne kolory z przeźroczystymi częściami (LT80888) lub wybrać podstawowy kolor albo przeźroczysty model (LT80886 lub LT80887). Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Rozmiar Ø 10X145 mm.

94

SLIM LINE

3

Możliwy nadruk dookoła - 360 stopni

1

80886 BALLPEN FUTUREPOINT HARDCOLOUR

2

80887 BALLPEN FUTUREPOINT TRANSPARENT

3

80888 BALLPEN FUTUREPOINT COMBI

3 X20 refill PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.


DESIGNED BY TOPPOINT MADE IN GERMANY 24 HOURS EXPRESS DELIVERY

MIX AND MATCH HARDCOLOUR AND TRANSPARENT PARTS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

HC TR

Podstawowe modele w kombinacji kolorów dostępnych w magazynie. Krótki czas realizacji zamówień.

4

925 DP Długopisy Toppoint z metalowymi częściami. Stwórz własną kombinację kolorów. Z wkładem X-20 w wielu różnych kolorach do LT80380. Podstawowe modele w kolorystyce prezentowanej na stronie są dostępne z magazynu, dzięki czemu możliwa jest szybka realizacja zamówienia. Rozmiar Ø 10X134 mm.

SLIM LINE

6

5

4

80380 BALLPEN 925

5

80290 BALLPEN 925 DP

6

80299 BALLPEN 925 DP TRANSPARENT

95


DESIGNED BY TOPPOINT 3 DAYS EXPRESS DELIVERY Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

3

1

2

3

ZORRO Modny długopis marki Toppoint w oryginalnym stylu. Dostępny w różnych kombinacjach kolorystycznych. Gumowy uchwyt i wyjątkowo duża powierzchnia pod nadruk zarówno na korpusie jak i na klipsie. Wysoka jakość w stosunkowo niskiej cenie. Wymiar Ø 11X145 mm.

96

DESIGN PENS

4

1

87935 BALLPEN ZORRO HARDCOLOUR

2

87937 BALLPEN ZORRO TRANSPARENT

3

87938 BALLPEN ZORRO SILVER

4

87936 BALLPEN ZORRO SPECIAL

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

2

4


DESIGNED BY TOPPOINT 3 DAYS EXPRESS DELIVERY Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

5

6

TEXAS Nowoczesny długopis z klipsem w kształcie łuku. Długopis może być dostarczony w różnych standardowych kolorach. Wybór od przezroczystego do kolorowego, klips plastikowy lub metalowy. Wkład X-20. Wymiar Ø 14X147 mm.

DESIGN PENS

7

5

6

7

8

8

5

80506 BALLPEN TEXAS HARD COLOUR

6

80507 BALLPEN TEXAS TRANSPARENT

7

80508 BALLPEN TEXAS METAL CLIP HC

8

80509 BALLPEN TEXAS METAL CLIP TR

97


WE KEEP

in touch

DESIGNED BY TOPPOINT

NEW

Powiększyliśmy naszą ofertę rysików do ekranów dotykowych. Niemal w każdym gospodarstwie domowym ekran dotykowy nie jest już luksusem. Niektóre touchpeny zawierają także wskaźnik laserowy. Przydatne również w trakcie prezentacji

3 DAYS

1

1

87694 STYLUS BALPEN TOUCHY Plastikowy touchpen zaprojektowany przez Toppoint z mechanizmem obrotowym i niebieskim wkładem X-20. Rozmiar: Ø11x145 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

98

STYLUS PENS


EXPRESS DELIVERY

DESIGNED BY TOPPOINT

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

NEW COLORS

2

2

NEW COLORS

3 DAYS

87695 BALLPEN COSMO STYLUS GRIP Plastikowy długopis Toppoint składający się z wypukłego klipsa i gumowego uchwytu. Posida funkcję pisania na ekranach dotykowych. Mechanizm obrotowy. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø10x142 mm. Rozmiar nadruku: 25x31 mm.

3

3

3 DAYS

87655 BALLPEN COSMO STYLUS Plastikowy długopis Toppoint z rysikiem do ekranów dotykowych. Mechanizm obrotowy. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø10x142 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

99


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

1

3 DAYS

80429 HAWAI TOUCH SCREEN PEN Długopis plastikowy z rysikiem do ekranów dotykowych i z mechanizmem obrotowym. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø10x135 mm. Rozmiar nadruku: 7x50 mm.

100

STYLUS PENS

2

2

3 DAYS

NEW

80433 BALLPEN HAWAI STYLUS WIT Długopis do ekranów dotykowych, mechanizm obrotowy, metalowa końcówka, klips i pierścień. Niebieski wklad x-20. Rozmiar: Ø13x135 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.


NEW COLORS

3

3

4

80434 STYLUS 2-IN-1 PEN Długopis dwa w jednym z matowym, metalowym korpusem, z gumowym uchwytem, i metalowym klipsem. Końcówka może być używana do ekranów dotykowych. Rozmiar: 141x11 mm. Rozmiar nadruku: 7x20 mm.

5

DESIGNED BY TOPPOINT

4

5

80494 BALLPEN MERCURIUS STYLUS Plastikowy długopis Toppoint z rysikiem do ekranów dotykowych , metalowym klipsem i gumowym uchwytem. Mechanizm obrotowy. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø9x137 mm. Rozmiar nadruku: 6x50 mm.

80493 PEN STYLUS TOUCH SLIM Smukły plastikowy długopis z rysikiem do ekranów dotykowych z mechanizmem obrotowym. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø7x136 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

101


NEW COLORS

1

1

2

87558 TOUCH SCREEN BALLPEN Mały długopis aluminiowy z rysikiem do ekranów dotykowych. Idealny do tabletów i smartfonów. Długopis z mechanizmem obrotowym. Rozmiar: Ø10x110 mm. Rozmiar nadruku: 7x40 mm.

3

87559 MINI TOUCH SCREEN BALPEN Mały modny aluminiowy dotykowy długopis z końcówką. Długopis z mechanizmem obrotowym. Rozmiar: Ø7x112 mm. Rozmiar nadruku: 5x30 mm.

102

STYLUS PENS

3

2

NEW

87557 TOUCH SCREEN BALLPEN TABLET Nowoczesny długopis aluminiowy z rysikiem do ekranów dotykowych. Idealny do tabletów i smartfonów. Długopis z mechanizmem obrotowym. Rozmiar: Ø7x136 mm. Rozmiar nadruku: 17x45 mm.


COMBINE TIP!

4

4

DESIGNED BY TOPPOINT

5

6

Stylus ballpen with Led light

87859 BALLPEN SIENNA TOUCH

87799 TOUCH PEN KNIGHT Metalowy rysik do ekranów dotykowych z lampką i długopisem. Niebieski wkład piszący. Rozmiar: Ø13x125 mm. Rozmiar nadruku: 8x40 mm.

NEW

PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR DO PISANIA

Długopis do ekranów dotykowych z metalowej serii długopisów Sienna. Zaprojektowany przez Toppoint. Z podwójną funkcją oraz niebieskim wkładem. Rozmiar: Ø10x147 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

5

Stylus ballpen with Led light

4

6

Swiss made refill

87794 STYLUS PEN SHINE Długopis z dotykowym piórem i latarką. Długopis może być używany po zdjęciu nakrętki. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø13x124 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

103


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

1

2

87796 BALLPEN KNIGHT STYLUS Metalowy długopis z różnokolorowymi nasadkmi. Niebieski, żelowy wkład. Rozmiar: Ø14x125 mm. Rozmiar nadruku: 8x40 mm.

3

87918 BALLPEN ALICANTE STYLUS Elegancki aluminiowy długopis. Z dwoma pierścieniami. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø12x134 mm. Rozmiar nadruku: 6x55 mm.

104

STYLUS PENS

NEW

2

3

3 DAYS

87914 METAL STYLUS PEN BOLD Metalowy długopis z czarnym długotrwałym wkładem, z funkcją touchpena. Rozmiar: Ø13x143 mm. Rozmiar nadruku: 7x30 mm.


SUSTAINABLE

NEW

4

4

5

87949 PAPER STYLUS PEN Długopis wykonany z ekologicznego papieru, niebieski wkład, z funkcją touchpena. Rozmiar: Ø10x112 mm. Rozmiar nadruku: 25x50 mm.

6

6

5

87287 BALLPEN ANTARTICA BAMBOO TOUCH Długopis zrobiony z bambusowego materiału z metalowym przyciskiem, czubkiem i klipsem. Czarny wkład. Rozmiar: Ø11x137 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

83141 PAPER PEN BOX Papierowe etui na jeden lub dwa długopisy. Rozmiar: 170x50x29 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

105


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

Stylus

mini & NECKPEN

1

Doming

3 DAYS

2

1

80499 ROUND TOUCH PLUG Plastikowy rysik do ekranów dotykowych z elastycznym sznurkiem. Idealny do umieszczenia na nim okrągłego domingu. Z wtyczką do smartfona lub tabletu. Rozmiar: 43x22x9 mm. Rozmiar nadruku: Ø16 mm.

2

80498 STYLUS PLUG Mini rysik do ekranów dotykowych ze sznurkiem. Rozmiar: Ø7x46 mm. Rozmiar nadruku: 6x20 mm.

106

STYLUS PENS


COMBINE TIP!

3

Custom

MADE

4

3

80496 PEN NECK STYLUS Długopis do zawieszenia na szyi z długim sznurkiem i rysikiem do ekranów dotykowych. Mechanizm obrotowy. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø10x118 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

4

80399 TOUCH BANNER PEN Mały długopis z rysikem do ekranów dotykowych i banerem. Możliwość przyczepienia go do smartfona. Cena zawiera nadruk na banerze full kolor po obu stronach. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø10x80 mm. Rozmiar nadruku: 39x105 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

107


• Stylus • Ballpen • Laserpointer • LED light

• Stylus • Ballpen • Laserpointer • LED light

1

LaserPOINTERS

2

1

3 DAYS

87879 LASER PEN 4 IN 1 HEAVY Metalowy długopis w pudełku. Długopis z latarką, wskaźnikiem laserowym i z niebieskim wkładem. Baterie w komplecie. Rozmiar: Ø10x134 mm. Rozmiar nadruku: 6x39 mm.

Potrójne ułatwienie w jednym produkcie. Nasze wskaźniki laserowe są wyposażone we wszystkie udogodnienia. Rozmaite narzędzia do prezentacji połączone w eleganckim stylu. 2

87876 BALLPEN LASER 4 IN 1 Metalowy długopis 4 w 1, ze wskaźniekiem laserowym i latarką. Dostarczany w pudełku z 3 bateriami. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø10x120 mm. Rozmiar nadruku: 6x39 mm.

108

STYLUS PENS


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

• Remote • Laser pointer

• Stylus • Ballpen • Laserpointer • Remote

Forward/Backward Remote control for presentations

Laser Pointer

3

3

3 DAYS

87873 GIFT SET LASER USB 2 IN 1 Zestaw upominkowy zawierający wskaźnik laserowy i pilot do zdalnego sterowania podczas prezentacji, współpracuje z np. Powerpoint, Excel, Word czy też Acrobat Reader. W komplecie baterie. Rozmiar: Ø14x142 mm. Rozmiar nadruku: 7x39 mm.

4

4

87871 GIFT SET LASER USB Zestaw z funkcjonalnym, metalowym długopisem z niebieskim wkładem oraz wskaźnikiem laserowym i pilotem do zdalnego sterowania podczas prezentacji, współpracuje z np. Powerpoint, Excel, Word czy też Acrobat Reader. W komplecie baterie. Rozmiar: Ø11x149 mm. Rozmiar nadruku: 6x35 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

109


NEW

1

3

2

4

5 1

Budget

Digital print on clip possible

1

24 HOURS

2

24 HOURS

87934 BALLPEN ILLUSION Długopis przyciskowy, metalizowana końcówka z niebieskim wkładem. Rozmiar: Ø11x139 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.

PENS

Długopisy Toppoint budget idealnie nadają się na prezent - dobra jakość w konkurencyjnej cenie. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo szeroką gamę takich długopisów.

2

87933 BALPEN BASIC X Długopis z eleganckim wzorem. Posiada metalizowaną końcówkę z niebieskim wkładem. Rozmiar: Ø11x140 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

110

BUDGET PENS


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

3

3

Digital print on clip possible

24 HOURS

87932 BALLPEN ZED Długopis o nowoczesnym klipsie. Mechanizm obrotowy i metalizowana końcówka. Niebieski wkład X-20. Rozmiar: Ø11x144 mm. Rozmiar nadruku: 25x50 mm.

5

NEW

24 HOURS

4

4

5

24 HOURS

87939 BALLPEN OPPOSITE Długopis z metalizowaną końcówką, mechanizm przyciskowy z niebieskim wkładem. Rozmiar: Ø10x140 mm. Rozmiar nadruku: 25x55 mm.

87931 BALLPEN LOOP Długopis z klipsem w kształcie pętli. Metalowa końcówka, obrotowy mechanizm. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø11x143 mm. Rozmiar nadruku: 25x35 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

111


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

1

2

87844 BALLPEN SALAMANCA Kolorowy, aluminiowy długopis z mrożonym uchwytem w 5 jasnych kolorach (czerwony, żółty, niebieski, pomarańczowy oraz czarny). Niebieski wkład jumbo. Od 15.000 możliwe inne kolory wkładu. Kolory uchwytu i klipsa są takie same. Rozmiar: Ø12x141 mm. Rozmiar nadruku: 7x40 mm.

3

80432 BALLPEN HAWAI WHITE Biały długopis z metalowym klipsem, przyciskiem, pierścieniem i czubkiem. Niebieski długopiszący wkład. Rozmiar: Ø13x140 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

112

BUDGET PENS

3 DAYS

2

3

3 DAYS

80421 BALLPEN HAWAI HC Stylowy długopis z oryginalnym metalowym klipsem, przyciskiem, pierścieniem i czubkiem. Niebieski długopiszący wkład. Komfortowy uchwyt. Od 15.000 sztuk możliwe są kombinacje innych kolorów. Rozmiar: Ø13x140 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

NEW


EXPRESS DELIVERY

HAWAI STYLUS

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

Page 100

NEW COLORS

4

4

NEW COLORS

3 DAYS

80423 BALLPEN HAWAI Stylowy transparentny długopis z oryginalnym metalowym klipsem, przyciskiem, pierścieniem i czubkiem. Niebieski, długopiszący wkład. Od 25.000 szt. wkład dostępny w innym kolorze. Rozmiar: Ø13x140 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

5

5

3 DAYS

80422 BALLPEN HAWAI SILVER Stylowy długopis wykonany ze srebrnego plastiku z oryginalnym metalowym klipsem, przyciskiem, pierścieniem i czubkiem. Niebieski, długopiszący wkład. Rozmiar: Ø13x140 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

113


TRANSPARENT

1

1

HARDCOLOUR

24 HOURS

80435 BALLPEN ANTARTICA Transparentny, plastikowy długopis z metalowym klipsem. Niebieski wkład X-20. Rozmiar: Ø10x135 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

3

87526 BALLPEN ALABAMA HARDCOLOUR Tani długopis, pełnokolorystyczny z transparentymi, kolorowymi częściami. Niebieski wkład X20. Możliwość nadruku na klipsie. Rozmiar: Ø10x139 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.

114

BUDGET PENS

3 DAYS

2

2

3

87575 BALLPEN MEMPHIS Długopis reklamowy w popularnych kolorach, z komfortowym gumowym uchwytem. Wkład X20. Rozmiar: Ø10x143 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

4

4

5

87595 BALLPEN SPRING Długopis z mrożonego plastiku z metalowymi elementami. Duże pole nadruku na klipsie. Długopiszący, niebieski wkład. Od 25.000 szt. możliwość zamówienia innego koloru wkladu. Rozmiar: Ø12x140 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

6

6

5

3 DAYS

80469 PEN THIN Matowy plastikowy długopis z gumowym uchwytem. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø8x142 mm. Rozmiar nadruku: 7x40 mm.

80477 BALLPEN SQUARE Plastikowy długopis z kanciastym klipsem i przyciskiem. Srebrna końcówka. Czarny wkład piszący X-20. Rozmiar: Ø11x140 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

115


2

1

1

3

80395 BANNER-PEN SILVER

4

2

Wyjątkowy długopis wykonany ze srebrnego plastiku z wysuwanym banerem. Baner z nadrukiem full kolor na obu stronach. Idealny sposób na reklamę. Artukuł dostępny od 1.200 szt. Może być również dostarczony z nadrukiem na korpusie. Rozmiar: Ø13x147 mm.Rozmiar nadruku: 68x199 mm.

3

80390 BANNER-PEN FROSTY Wyjątkowy długopis wykonany z mrożonego plastiku z wysuwanym banerem. Baner z nadrukiem full kolor na obu stronach. Idealny sposób na reklamę. Artykuł dostępny od 1.200 szt. Może być również dostarczony z nadrukiem na korpusie. Rozmiar: Ø13x147 mm.Rozmiar nadruku: 68x199 mm.

116

BUDGET PENS

3 DAYS

80388 BANNER-PEN TRANSPARENT Unikalny przezroczysty długopis z gumowym uchwytem. Z banerem ful-kolor nadrukowanym po obu stronach. Idealny sposób na reklamę. Dostępne od 1.200 sztuk. Niebieski wkład X-20. Możliwy również nadruk na korpusie i klipsie. Spytaj o dostępne możliwości. Rozmiar: Ø12x147 mm. Rozmiar nadruku: 68x199 mm.

4

87590 BALLPEN SUNSHINE Długopis wykonany z mrożonego plastiku z metalowymi częściami. Niebieski, długopiszący wkład. Rozmiar: Ø12x134 mm. Rozmiar nadruku: 25x30 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

TRANSPARENT

HARDCOLOUR

5

5

6

87909 BALLPEN RICCIONE Plastikowy długopis. Dostępny w świeżych kolorach. Niebieski wkład X-20. Rozmiar: Ø10x130 mm. Rozmiar nadruku: 25x30 mm.

7

7

6

87596 BALLPEN TWISTY FROSTY Smukły długopis z mechanizmem obrotowym. Mrożony plastik w świeżych kolorach. Niebieski wkład X20. Od 25.000 szt. możliwość zamówienia innego koloru wkładu. Rozmiar: Ø10x135 mm. Rozmiar nadruku: 25x50 mm.

87587 BALLPEN TWISTY Smukły długopis z mechanizmem obrotowym, w świeżych kolorach. Niebieski wkład X20. Od 25.000 szt. możliwy inny kolor wkładu. Rozmiar: Ø8x134 mm. Rozmiar nadruku: 25x50 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

117


1

1

2

80902 BALLPEN BARON ICE Długopis z mrożonego plastiku z szerokim klipsem. Wkład jumbo, piszący na niebiesko. Od 5.500 szt. możliwe indywidualne kombinacje kolorystyczne. Rozmiar: Ø10x133 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.

3

87541 BALLPEN VEGETAL PEN Biodegradowalny i przyjazny środowisku długopis. Niebieski wkład X20. Od 5.500 szt. możliwość własnej kombinacji kolorystycznej oraz zmiany koloru wkładu. Rozmiar: Ø11x137 mm. Rozmiar nadruku: 25x22 mm.

118

BUDGET PENS

3

2

80900 BALLPEN BARON Popularny długopis z wkładem jumbo piszącym na niebiesko. Od 5.500 szt. możliwe indywidualne kombinacje kolorystyczne. Rozmiar: Ø10x133 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

Check the website for the complete Stilolinea collection

4

4

5

87540 BALLPEN VEGETAL PEN CLEAR Biodegradowalny i przyjazny środowisku długopis. Niebieski wkład jumbo X20. Od 5.500 szt. możliwość własnej kombinacji kolorystycznej oraz zmiany koloru wkładu. Plastik mrożony. Rozmiar: Ø11x137 mm. Rozmiar nadruku: 25x22 mm.

6

6

5

87226 BALLPEN 4 COLOURS Biały długopis 4 w 1, z kolorowym uchwytem. Cztery wkłady, w różnych kolorach. Rozmiar: Ø11x137 mm. Rozmiar nadruku: 8x45 mm.

80463 FOOTBALL PEN Plastikowy długopis z obracaną piłką i transparentnymi elementami. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø11x145 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

119


1

2

Flashing LIGHT

3

1

87225 BALLPEN INJECT PEN

4

2

Transparentny długopis w kształcie strzykawki. Kolor wypełniania wskazuje kolor wkładu. Rozmiar: Ø11x126 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

3

87571 LIGHT PEN BALL Długopis ze świecącą kulką na czubku. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø45x174 mm. Rozmiar nadruku: 5x50 mm.

120

BUDGET PENS

87591 HANDPEN Zabawny długopis prezentujący różne gesty. Niebieski wkład. Od 25.000 szt. możliwość zamówienia własnego projektu. Rozmiar: Ø20x155 mm. Rozmiar nadruku: 8x40 mm.

4

90961 NECKPEN WITH LIGHT Oryginalna transparentna latarka-długopis. Rozmiar: Ø16x129 mm. Rozmiar nadruku: 9x32 mm.


SUSTAINABLE

5

5

6

7

87290 BALLPEN ECO

8

6

Ekologiczny długopis drewniany z metalowymi częściami. Rozmiar: Ø10x141 mm. Rozmiar nadruku: 25x35 mm.

7

87294 PAPER PEN

87288 BALLPEN ALICANTE BAMBOO Długopis zrobiony z bambusa z metalowym klipsem i metalizowana końcówką. Długopis zawiera czarny wkład. Rozmiar: Ø11x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x50 mm.

9

NEW

10

NEW

87518 ECO LEAF BALLPEN Ekologiczny bambusowy długopis z klipsem w kształcie liścia. Przycisk i czubek w ciemnozielonym, jasnozielonym, czarnym lub brązowym kolorze. Czarny wkład X-20. Możliwy nadruk na klipsie. Rozmiar: Ø11x141 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

8

Ekologiczny długopis papierowy z kolorowymi częściami wykonanymi z recyklingowanego plastiku. Niebieski wkład piszący X-20. Rozmiar: Ø9x138 mm. Rozmiar nadruku: 20x50 mm.

9

NEW

87289 BALLPEN BAMBOO Długopis z bambusa z metalowym klipem i metalizowaną końcówką. Długopis zawiera czany wkład. Rozmiar: Ø11x134 mm. Rozmiar nadruku: 6x35 mm.

10

87287 BALLPEN ANTARTICA BAMBOO TOUCH Długopis zrobiony z bambusowego materiału z metalową pstrykającą końcówka, metalowym klipsem oraz czarnym wkładem. Rozmiar: Ø11x137 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

121


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

1

2

91592 CARPENTER PENCIL BIG

3

2

Ołówek kreślarski, niezatemperowany. Z dużą powierzchnią nadruku. Rozmiar: 247x15x8 mm. Rozmiar nadruku: 7x230 mm.

3

89251 PENCIL ILLOC Transparentny, kolorowy ołówek mechaniczny (0,5 mm) z gumką. Łatwy do uzupełnienia. Rozmiar: Ø8x155 mm. Rozmiar nadruku: 19x60 mm.

5

91583 PENCIL WITH ERASER Czarny, okrągły ołówek, zatemperowany, z gumką. Rozmiar: Ø7x188 mm. Rozmiar nadruku: 19x60 mm.

122

BUDGET PENS

24 HOURS

4

5

89256 PENCIL ENJOY Ołówek mechaniczny (0,5 mm) z gumką. Łatwy do uzupełnienia. Rozmiar: Ø8x152 mm. Rozmiar nadruku: 20x50 mm.

4

91582 PENCIL Czarny, okrągły ołówek, zatemperowany. Rozmiar: Ø7x175 mm. Rozmiar nadruku: 19x60 mm.


Bez drzew NIE MA ŻYCIA! W każdej chwili z powierzchni ziemi znika około 36 lasów wielkości boiska do piłki nożnej. Dlatego Toppoint wybrał ołówki wykonane w 100 % z drewna certyfikowanego FSC. Jest to międzynarodowa organizacja, która zajmuje się dbaniem o dobrostan lasów. Organizacja FSC posiada globalne standardy, powiązane z certyfikatem FSC. FSC zapewnia, że nasze drewno pochodzi z lasów zarządzanych odpowiedzialnie.

6

6

NEW

7

8

24 HOURS

91669 FLUOR PENCIL ERASER

9

7

Okrągły ołówek HB z gumką i czarnym drewnem dostępny w różnych fluorescencyjnych kolorach. Zaostrzony. Wykonany z drewna certyfikowanego FSC. FSC wood. Rozmiar: Ø7x189 mm. Rozmiar nadruku: 19x60 mm.

8

91580 PENCIL

91596 WOODEN PENCIL Ołówek drewniany, okrągły, HB. 100% ekologiczny, zatemperowany. Posiada certyfikat FSC. Rozmiar: Ø7x175 mm. Rozmiar nadruku: 19x60 mm.

10

24 HOURS

11

91564 FLUOR PENCIL Okrągły ołówek HB w różnych kolorach fluorescencyjnych. Posiada certyfikat FSC. FSC Wood. Rozmiar: Ø7x175 mm. Rozmiar nadruku: 19x60 mm.

9

Biały, okrągły ołówek, niezatemperowany. Posiada certyfikat FSC. Rozmiar: Ø7x180 mm. Rozmiar nadruku: 19x60 mm.

10

24 HOURS

91585 PENCIL WITH ERASER Biały, okrągły ołówek, z gumką, niezatemperowany. Posiada certyfikat FSC. Rozmiar: Ø7x186 mm. Rozmiar nadruku: 19x60 mm.

11

91588 MINI PENCIL Mały ołówek. Rozmiar: Ø7x85 mm. Rozmiar nadruku: 19x45 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

123


1

2

4

1

3

5

83001 PACKAGING PEN

6

2

Czarne, welurowe etui na 1 długopis. Bez nadruku. Rozmiar: 160x29 mm.

3

83006 PACKAGING PEN

Transparentne pudełko na 1 długopis, otwierane obustronnie. Nadruk na pudełku. Rozmiar: Ø20x150 mm.

4

Przezroczyste owalne pudełko na 2 długopisy, z mrożonego plastiku. Nadruk możliwy na pokrywce. Rozmiar: 175x45x22 mm.

5

83119 PACKAGING PEN Metalowe pudełko na 2 długopisy, bez okienka. Możliwy nadruk na pudełku. Rozmiar: 177x52x24 mm.

124

BUDGET PENS

83112 PACKAGING PEN

83013 PACKAGING PEN Prostokątne, czarne pudełko na 1 długopis, wykonane z tektury. Pokrywa wysuwana, z okienkiem. Nadruk na pudełku. Rozmiar: 182x43x21 mm.

6

83107 PACKAGING PEN Owalne, transparentne opakowanie na 1 długopis. Możliwy nadruk na pudełku. Rozmiar: 165x32x23 mm.


Custom

MADE BOX

[83258]

7

9

7

83140 GIFT BOX SLEEVE

8

10

11

8

Czarne etui na długopis w transparentnym opakowaniu. Rozmiar: 186x25x20 mm.

9

83016 PACKAGING PEN Transparentne etui na jeden długopis. Rozmiar: 160x48x22 mm. Rozmiar nadruku: 40x120 mm.

11

83141 PAPER PEN BOX Papierowe etui na jeden lub dwa długopisy. Rozmiar: 170x50x29 mm.

10

83017 PACKAGING PEN Transparentne etui na dwa długopisy. Rozmiar: 160x48x22 mm. Rozmiar nadruku: 40x120 mm.

83142 PENS WALLET Etui na dwa długopisy z magnetycznym zamknięciem. Rozmiar: 160x43x23 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

125


Evolution

Metal

PENS

Upominki z wyższej półki. Długopisy metalowe. Wyjątkowy i elegancki prezent. Piękny grawer laserowy zmieni Państwa długopis w wyjątkowy nośnik reklamy.

1

Business

1

Rollerball

3 DAYS

2

Ballpen

3 DAYS

81153 METAL ROLLERBALL EVOLUTION Metalowy długopis z wkładem kulkowym. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø11x142 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

SETS

2

87865 METAL BALLPEN EVOLUTION Długopis metalowy Toppoint z mechanizmem obrotowym. Zawiera metalowy, niebieski wkład. Rozmiar: Ø11x142 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

> 136

126

METAL PENS


EXPRESS DELIVERY

DESIGNED BY TOPPOINT

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

4GB 87659 8GB 87759

3

3

Ink cartridge roller

3 DAYS

NEW

4

Fountain pen

3 DAYS

81158 METAL INK ROLLERBALL EVOLUTION

4

Metalowy długopis kulkowy zaprojektowany przez Toppoint. W zestawie z wymiennym niebieskim wkładem 1 DIN. Nowa technika pisania Rozmiar: Ø11x142 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

5

5

NEW

Available in 4 and 8GB

81159 METAL FOUNTAIN PEN EVOLUTION Metalowy długopis wielokrotnego napełniania zaprojektowany przez Toppoint. W zestawie z wymiennym niebieskim wkładem 1 DIN. Rozmiar: Ø11x142 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

87659 + 87759 METAL USB BALLPEN Metalowy długopis Toppoint z wbudowaną pamięcią USB. Pojemność pamięci do wyboru. Europejski niebieski, metalowy wkład. Rozmiar: Ø14x149 mm. Rozmiar nadruku: 7x50 mm.

PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU 2

1

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

5

Swiss made refill

Swiss made refill

127


Seattle

DESIGNED BY TOPPOINT

1

1

3 DAYS

87867 METAL BALLPEN SEATTLE Długopis metalowy Toppoint z mechanizmem obrotowym. Europejski niebieski, metalowy wkład. Rozmiar: Ø12x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x30 mm.

PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU 4

1

128

METAL PENS

Swiss made refill

2

5

Swiss made refill


EXPRESS DELIVERY

Sienna

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

DESIGNED BY TOPPOINT

2

2

Ballpen

24 HOURS

3

Pencil

24 HOURS

87856 BALLPEN SIENNA

4

3

Długopis metalowy zaprojektowany przez Toppoint. Mechanizm obrotowy. Możliwość grawerowania laserowego. Rozmiar: Ø10x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

4

81156 ROLLERBALL SIENNA Metalowy długopis kulkowy zaprojektowany przez Toppoint. Możliwość grawerowania laserowego. Rozmiar: Ø10x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x50 mm.

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

Rollerball

24 HOURS

5

Stylus

89056 PENCIL SIENNA Ołówek mechaniczny z metalową końcówką zaprojektowany przez Toppoint. Możliwość grawerowania laserowego. Rozmiar: Ø10x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

5

87859 BALLPEN SIENNA TOUCH Długopis do ekranów dotykowych z metalowej serii długopisów Sienna. Zaprojektowany przez Toppoint. Z podwójną funkcją oraz niebieskim wkładem. Rozmiar: Ø10x147 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

129


Sienna

1

1

Ballpen

DESIGNED BY TOPPOINT

2

87857 BALLPEN SIENNA Metalowy długopis z czarną gumką zaprojektowany dla Toppoint. Możliwość grawerowania laserowego. Rozmiar: Ø10x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

3

81157 ROLLERBALL SIENNA Metalowy długopis kulkowy zaprojektowany przez Toppoint. Możliwość grawerowania laserowego. Rozmiar: Ø10x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x50 mm.

130

METAL PENS

3

Pencil

2

Rollerball

89057 PENCIL SIENNA Mechaniczny, ołówek metalowy zaprojektowany przez Toppoint. Możliwość grawerowania laserowego. Rozmiar: Ø10x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x40 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

Business

SETS ->136

4

4

3 DAYS

5

3 DAYS

81155 ROLLERBAL PEN TWO STRIPES

6

5

Metalowy długopis z wkładem kulkowym i 2 paskami. Możliwy laser. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø11x138 mm. Rozmiar nadruku: 6x39 mm.

6

87861 BALLPEN SIX STRIPES Metalowy długopis z eleganckimi sześcioma paskami w przedniej części uchwytu. Możliwy nadruk laserowy. Wkład w kolorze niebieskim. Rozmiar: Ø11x137 mm. Rozmiar nadruku: 6x39 mm.

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

7

87863 BALLPEN TWO STRIPES Metalowy długopis z dwoma paskami na uchwycie. Możliwy laser. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø11x138 mm. Rozmiar nadruku: 6x39 mm.

7

81154 ROLLERBALL PEN SIX STRIPES Metalowy długopis z wkładem kulkowym z 6 paskami. Możliwy laser. Wkład niebieski. Rozmiar: Ø11x138 mm. Rozmiar nadruku: 6x39 mm.

131


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

1

3 DAYS

87923 BALLPEN ALU Błyszczący długopis z aluminium z prążkowanym uchwytem. Niebieski wkład. Rozmiar: Ø10x137 mm. Rozmiar nadruku: 6x50 mm.

3

87882 BALLPEN MARATHON Długopis metalowy. Błyszczący ze złotymi elementami i gumowym uchwytem. Niebieski, metalowy, długopiszący wkład. Grawer laserowy (mosiądz). Rozmiar: Ø12x135 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

132

METAL PENS

2

3

2

87060 METAL BALLPEN SLIM Smukły, metalowy długopis. Matowy ze złotymi elementami. Niebieski, metalowy wkład. Grawer laserowy (mosiądz). Rozmiar: Ø8x134 mm. Rozmiar nadruku: 18x43 mm.


4

4

DESIGNED BY TOPPOINT

5

80340 BALLPEN TOPPER Oryginalny długopis metalowy. Kolorowy z chromowanymi częściami. Niebieski, metalowy wkład, długopiszący. Możliwość wykonania graweru laserowego (szary). Rozmiar: Ø9x140 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

6

6

5

3 DAYS

87836 BALLPEN NAUTILUS Klasyczny długopis metalowy. Błyszczący z chromowanymi częściami. Niebieski, metalowy wkład, długopiszący. Grawer laserowy w kolorze srebrnym. Rozmiar: Ø12x138 mm. Rozmiar nadruku: 25x30 mm.

87926 BALLPEN TALAGANTE Aluminiowy długopis z 5 pierścieniami, w kilku kolorach, ze srebrnym wykończeniem. Czarny metalowy wkład. tRozmiar: Ø10x139 mm. Rozmiar nadruku: 6x25 mm.

PROSZĘ WYBRAĆ SWÓJ KOLOR WKŁADU 4

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

Swiss made refill

133


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

4

GLOSSY

1

1

2

87807 BALLPEN BURGOS

24 HOURS

2

Stylowy, aluminiowy długopis z niezwykłym przyciskiem i 3 pierścieniami w części dolnej. Niebieski, długopiszący wkład. Rozmiar: Ø10x140 mm. Rozmiar nadruku: 6x60 mm.

3

87915 BALLPEN ALICANTE SPECIAL Elegancki długopis aluminiowy. Dwa pierścienie w korpusie długopisu tworzą ciekawy detal. Niebieski plastikowy wkład. Rozmiar: Ø10x135 mm. Rozmiar nadruku: 6x30 mm.

134

METAL PENS

3

MATT

24 HOURS

89216 ALICANTE PENCIL Stylowy, aluminowy ołówek automatyczny (0,5 mm) z 2 pierścieniami na korpusie. Grawer laserowy. Rozmiar: Ø10x135 mm. Rozmiar nadruku: 6x30 mm.

4

82221 WRITING SET ALICANTE PLUS Komplet - długopis Alicante (87915) i ołówek (89216) w owalnym, przezroczystym pudełku upominkowym. Standardowo nadruk na pudełku upominkowym. Rozmiar: 175x45x22 mm. Rozmiar nadruku: 7x30 mm.


ALSO AVAILABLE: TOUCH PEN KNIGHT AND TOUCH PEN KNIGHT WITH LED LIGHT -> 103

5

5

6

81182 METAL ROLLERBALL ATLANTA Wysokiej jakości metalowe pióro kulkowe, lakierowane, z chromowanymi częściami. Długopiszący, niebieski wkład firmy Innowell. Idealny do grawerowania laserem. Dostępny w niebieskim i czarnym kolorze. Rozmiar: Ø11x138 mm. Rozmiar nadruku: 25x35 mm.

7

7

6

87842 BALLPEN ATLANTA Wysokiej jakości, lakierowany długopis metalowy z chromowanymi częściami i gumowym uchwytem. Dostępny w niebieskim i czarnym kolorze korpusu. Miły upominek dla Twoich pracowników. Niebieski, metalowy, długopiszący wkład. Możliwość graweru laserowego.Rozmiar: Ø10x137 mm. Rozmiar nadruku: 25x28 mm.

87800 METALEN BALPEN KNIGHT Wyjątkowy model długopisu metalowego z zatyczką i chromowanymi, lśniącymi częściami. Podkreśli wyjątkowość Twojego logo. Niebieski wkład. Grawer laserowy. Rozmiar: Ø11x134 mm. Rozmiar nadruku: 8x40 mm.

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

135


Business

SETS

Luksusowy zestaw prezentowy: etui z metalowym długopisem. Dostępne są zestawy łączące ze sobą elegancję oraz ozdobne opakowanie.

136

METAL PENS


Evolution

1

1

Rollerball & Ballpen

DESIGNED BY TOPPOINT

2

Ink cartridge roller & Ballpen

NEW

3

Fountain pen & Ballpen

NEW

82385 METAL PEN SET EVOLUTION Luksusowy zestaw piśmienniczy z serii ‘’Evolution’’. Rozmiar: 170x50x29 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

2

82386 METAL WRITING SET EVOLUTION Luksusowy metalowy zestaw piśmienniczy składający się z długopisu (LT87865) i pióra kulkowego (LT81158) z serii ‘Evolution’. Rozmiar: 170x50x29 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

3

82387 METAL WRITING SET EVOLUTION Luksusowy zestaw piśmienniczy składający się z pióra kulkowego (LT87865) i pióra na naboje (LT81159) z serii ‘Evolution’. Rozmiar: 170x50x29 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

137


Sienna

DESIGNED BY TOPPOINT

1

3

5

1

2

Ballpen

4

Ballpen & Pencil

6

Rollerball & Ballpen

82256 WRITING SET SIENNA 5

2

Zestaw piśmienniczy z metalowym długopisem Sienna (Lt87856) w transparentnym etui (Lt83016). Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

3

82056 WRITING SET SIENNA 1

82156 WRITING SET SIENNA 3 Zestaw piśmienniczy z metalowym długopisem Sienna (Lt87856) i metalowym piórem kulkowym Sienna Roller (Lt81156) w transparentnym etui (Lt83017). Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

138

METAL PENS

Ballpen & Pencil

Rollerball & Ballpen

82257 WRITING SET SIENNA 6 Zestaw piśmienniczy z metalowym długopisem Sienna (Lt87857) w transparentnym etui (Lt83016). Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

4

Zestaw piśmienniczy z metalowym długopisem Sienna (Lt87856) i metalowym ołówkiem Sienna Pencil (Lt89056) w transparentnym etui (Lt80317). Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

5

Ballpen

82057 WRITING SET SIENNA 2 Zestaw piśmienniczy z metalowym długopisem Sienna (Lt87857) i metalowym ołówkiem Sienna Pencil (Lt89057) w transparentnym etui (Lt80317). Rozmiar nadruku: 6x40 mm.

6

82157 WRITING SET SIENNA 4 Zestaw piśmienniczy z metalowym długopisem Sienna (Lt87857) i metalowym piórem kulkowym Sienna Roller (Lt81157) w transparentnym etui (Lt83017). Rozmiar nadruku: 6x40 mm.


7

9

7

8

Rollerball & Ballpen

82365 WRITING SET TWO STRIPES

Rollerball & Ballpen

Ballpen & Pencil

8

Zestaw piśmienniczy z metalowym długopisem i piórem kulkowym. Długopis z mechanizmem obrotowym. Pióro z nakrętką. Oba produkty z 2 pierścieniami. Rozmiar: 170x50x29 mm. Rozmiar nadruku: 6x39 mm.

82325 WRITING SET SIX STRIPES Zestaw piśmienniczy z metalowym długopisem i piórem kulkowym. 6 eleganckich pasków. Możliwy laser. Wkład niebieski. Rozmiar: 170x50x29 mm. Rozmiar nadruku: 6x39 mm.

9

82300 WRITING SET ROCHA Kolorowe metalowe pudełko z metalowym długopisem (niebieski plastikowy wkład) i ołówkiem (0,5 mm). Nadruk na długopisie i ołówku, ale również możliwy na pudełku. Rozmiar: 160x54x18 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

139


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

3 DAYS

1

High-

1

140

HIGHLIGHTERS

81252 HIGHLIGHTER- AND BALLPEN Zakreślacz i długopis w srebrnym kolorze z czarnymi elementami. Nadruk tamponowy. Rozmiar: Ø15x140 mm. Rozmiar nadruku: 8x40 mm.

LIGHTERS Daj swoim klientom możliwość pokolorowania świata. Zakreślacze z naszej kolekcji mają bogatą kolorystykę. Różnorodne modele są zarówno doskonałymi nośnikami reklamy, jak i miłymi upominkami dla klientów.

2

2

81416 BALLPEN WITH TEXTMARKER 2IN1 Stylowy, metalowy długopis z zatyczką (niebieski wklad) i zakreślacz. Dwa w jednym. Od 5.500 szt. możliwość wyboru innego koloru wkładu. Rozmiar: Ø10x138 mm. Rozmiar nadruku: 25x50 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

3

Digital print DESIGNED BY TOPPOINT

3 DAYS

4

Digital print

24 DAYS

Custom made BOXES

5

3

6

81409 DROP HIGHLIGHTER

7

4

Zabawny zakreślacz z 5 różnymi kolorami zakreślania. Nadruk na obudowie. Unikatowy model zaprojektowany przez Toppoint. Rozmiar: 92x88x13 mm.

5

81461 INJECTION PEN+HIGHLIGHTER Nowa wielofunkcyjna strzykawka. Zakreślacz i długopis w jednej strzykawce. Długopis z niebieskim wkładem. Niezły gadżet! Rozmiar: Ø16x140 mm.

7

Digital print

3 DAYS

81421 PUCK HIGHLIGHTER Robiący wrażenie zakreślacz z 3 kolorami zakreślania. Duża powierzchnia nadruku na białym korpusie. Możliwy również nadruk cyfrowy lub doming. Rozmiar: Ø69x14 mm. Rozmiar nadruku: Ø44 mm.

6

81458 INJECTION-HIGHLIGHTER Transparentny zakreślacz strzykawka. Wyjątkowy model. Kolor wskazuje barwę zakreślacza. Rozmiar: Ø16x136 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

81401 HIGHLIGHTER FLOWER Zakreślacz kwiatek, wykonany z plastiku mrożonego, 5 kolorów zakreślania. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: Ø99x20 mm. Rozmiar nadruku: Ø64 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

141


Custom made BOXES

DESIGNED BY TOPPOINT

1

2

3

1

81515 FISH HIGHLIGHTER LANYARD

4

2

Rybka zakreślacz z kolorową smyczą. Zaskakujący design. Własny, unikalny projekt Toppoint. Ubarw świat. Nadruk na korpusie. Od 10.000 sztuk możliwe własne kolory pms. Rozmiar: 34x71x24 mm. Rozmiar nadruku: 12x22 mm.

3

81527 FISH HIGHLIGHTER CATCH 4 Rybka zakreślacz. Cztery sztuki w pudełku, kolor zakreślaczy do wyboru. Zaskakujący design. Własny, unikalny projekt Toppoint. Ubarw świat. Dostępne w 6 kolorach. Nadruk na rybce. Nadruk możliwy również na pudełku. Od 10.000 sztuk możliwe własne kolory PMS. Rozmiar nadruku: 12x22 mm.

142

HIGHLIGHTERS

81505 FISH HIGHLIGHTER Rybka zakreślacz. Zaskakujący design. Własny, unikalny projekt Toppoint. Ubarw świat. Nadruk na rybce. Od 10.000 sztuk możliwe własne kolory PMS. Rozmiar: 34x71x24 mm. Rozmiar nadruku: 12x22 mm.

4

81525 FISH HIGHLIGHTER CATCH Rybka zakreślacz w pudełku. Zaskakujący design. Własny, unikalny projekt Toppoint. Ubarw świat. Dostępny w kolorze białym, czarnym, niebieskim, zielonym, żółtym i różowym. Nadruk na rybce. Nadruk możliwy również na pudełku. Od 10.000 sztuk możliwe własne kolory PMS. Rozmiar nadruku: 12x22 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

5

Digital print

DESIGNED BY TOPPOINT

7

5

3 DAYS

6

8

9

Digital print

81485 HAND HIGHLIGHTER

6

Przybij piątkę’ zakreślaczem w kształcie dłoni z 5 kolorami pisania. Możliwy nadruk cyfrowy. Materiał PS/PP. Rozmiar: 75x96x19 mm. Rozmiar nadruku: 43x60 mm.

7

81407 HIGHLIGHTER STANDARD Zakreślacz. Kolor zatyczki odpowiada kolorowi zakreślania. Rozmiar: 122x25x13 mm. Rozmiar nadruku: 14x50 mm.

9

DESIGNED BY TOPPOINT

Digital print

24 HOURS

81570 OVAL HIGHLIGHTER Owalny zakreślacz. W kolorze białym, wypełnienie żółto-różowe. Rozmiar: 30x80x20 mm. Rozmiar nadruku: 15x25 mm.

8

81418 BOXERSET Piękny zestaw 3 długopisów (niebieski, czarny, czerwony), 1 zakreślacza (żółty) i 1 ołówka w poręcznym pudełku. Idealne do pełnokolorowych nadruków cyfrowych. Rozmiar: 140x60x12 mm.

81423 HIGHLIGHTER TRIANGLE Trójkątny zakreślacz w 3 kolorach (różowym, zielonym i żółtym). Duża powierzchnia nadruku po obu stronach. Idealny do pełnokolorowego nadruku cyfrowego lub domingu. Rozmiar: 78x78x12 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

143


OFFICE &

BUSINESS Telefony komórkowe i tablety zawierają wiele ważnych informacji. Przedmioty te potrzebne są w każdej firmie. Nie tylko one, ale i pokrowce do nich muszą być wysokiej jakości. Toppoint w swojej kolekcji przygotował szeroką ofertę pokrowców do telefonów oraz tabletów.

144

OFFICE & BUSINESS

Smartphone & tablet cases Smartphone & tablet accessoires Portfolios & Notes Rulers & Calculators Calendars

Strona -> 146 -> -> -> ->

151 156 170 171


HANDY!

CARDS HOLDER

Dzięki temu nowemu, poręcznemu, silikonowemu etui będą Państwo zawsze mieli przy sobie karty kredytowe i wizytówki. A dodatkowo etui może również służyć jako podstawka na telefon. Tylna część etui ma warstwę samoprzylepną. Etui na karty łatwo można doczepić do telefonu.

BUCKLE WHEN OLD MEETS NEW Lepiej mieć przy sobie coś na czym można pisać - na przykład tą luksusową teczkę z blokiem do pisania. Posiada dodatkowe kieszenie i miejsce na tableta. Do zestawu Buckle dodajemy luksusowy, metalowy długopis z rysikiem do ekranów dotykowych. Można pisać i jednocześnie używać tableta. Stare spotyka nowe…!

COLORFUL PROTECTION Pokrowce ze wspaniałymi nadrukowanymi zdjęciami! Kolorowa ochrona na smartfona! Dostępne do wszystkich popularnych telefonów Apple i Samsung. Te pokrowce są także dostępne w częściach, można je zamówić za pośrednictwem naszego narzędzia online!

90917 -> 157

COLOR IN THE OFFICE

90972 -> 146

Great to give

Notatniki z indywidualnym, firmowym wizerunkiem na okładce. Biznesowy upominek, wysoko ceniony, będzie często używany! Nazwa Państwa firmy będzie zawsze na wierzchu, a dane kontaktowe w zasięgu ręki...!

1

NICE TO GET..! Większość artykułów z naszej kolekcji Office & Business jest dostarczana w pięknych, firmowych opakowaniach ozdobnych, aż miło je dostać…!

1. 91753 -> 163 2. 90798 -> 163

2

UP & AROUND THE DESK

CALCULATORS NOTES PORTFOLIOS

SMARTPHONE & TABLET ACCESSOIRES RULERS CALENDARS

145


Hard cases

SUBLIMATION PRINT

Twarde etui są dostępne do następujących modeli.

iPhone 4 - 5 - 6 - 6+ Samsung

Galaxy S3 -S4 -S5

Hard

CASES

Pokrowce do popularnych smartfonów. Oferujemy nadruk na tych pokrowcach naszą nową maszyną do sublimacji. To urządzenie pozwala na wykonanie prawie każdego zindywidualizowanego logo.

146

OFFICE & BUSINESS

90971 90972 91067 91068 90973 90974 90904

IPHONE 4 & 4S IPHONE 5 & 5S IPHONE 6 IPHONE 6+ SAMSUNG GALAXY S3 SAMSUNG GALAXY S4 SAMSUNG GALAXY S5

Plastikowy futerał (polimer). Możliwy nadruk dookoła za pomocą sublimacji w full colorze.


Flip cases

SUBLIMATION PRINT

NEW

Etui z klapką są dostępne do następujących modeli.

iPhone 5 - 6 - 6+ Samsung Galaxy S4 - S5

Flip

CASES

Nowością w naszej kolekcji są etui z klapką, dostępne do Iphonów Apple (5,6,6+) i smartfonów Samsung S4 i S5. Skóra ekologiczna może być zadrukowna na całej powierzchni dzięki naszej nowej drukarce do sublimacji.

91063 91069 91070 91061 91060

IPHONE 5 IPHONE 6 IPHONE 6+ SAMSUNG GALAXY S4 SAMSUNG GALAXY S5

Skórzane etui w stylu książki. Na zewnętrznej stronie dużo miejsca do nadruku w full-colour, techniką sublimacji.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

147


Hard cases

DIGITAL PRINT

NEW

Twarde etui są dostępne do następujących modeli.

iPhone 5 - 6 - 6+ Samsung Galaxy S4 - S5

3 DAYS

Hard cases

DIGITAL IMPRINT Także nowe w naszej kolekcji są przezroczyste twarde oprawy z nadrukiem cyfrowym. Ponieważ obraz może być nadrukowany bezpośrednio na twardej oprawie, możemy je dostarczyć szybciej i w mniejszych ilościach!

148

OFFICE & BUSINESS

91034 91048 91049 91032 91031

IPHONE 5 IPHONE 6 IPHONE 6+ SAMSUNG GALAXY S4 SAMSUNG GALAXY S5

Plastikowy futerał na smartfony. Podręczy, promocyjny gadżet. Możliwy duży cyfrowy nadruk.


Glasses, smartphone & tablet

CLEANING

NEW

1

2

3

1

91056 MICROFIBER CLEANING CLOTH

4

2

Ściereczka 250g / m2 z mikrofibry (15x18cm) do czyszczenia elektronicznych wyświetlaczy lub okularów. Każda zapakowana jest w foliowy woreczek PVC. Ściereczki dostępne są we wszystkich kolorach podanych w katalogu. Możliwość nadruku na tylnej stronietkaniny. Dostępne od 600 sztuk, czas dostawy 3 tygodnie. Inne rozmiary dostępne na życzenie. Rozmiar: 180x150 mm. Rozmiar nadruku: 150x180 mm.

3

91058 MICROFIBER CLEANING POUCH Ściereczka 250g / m2 z mikrofibry (9x18cm) do czyszczenia okularów. Dla bezpieczeństwa każda pakowana jest w woreczek zawiązywany sznurkiem. Dostępne we wszystkich kolorach podanych w katalogu, możliwość nadruku na tylnej stronie tkaniny. Dostępne od600 sztuk, czas dostawy 3 tygodnie. Inne rozmiary - na życzenie. Rozmiar: 180x90 mm. Rozmiar nadruku: 180x90 mm.

91057 MICROFIBER CLEANING CLOTH Ściereczka 250g / m2 z mikrofibry (20x30cm) do czyszczenia elektronicznych wyświetlaczy lub okularów. Każda zapakowana jest w foliowy woreczek PVC. Dostępne są we wszystkich kolorach podanych w katalogu, możliwość nadruku na tylnej stronie tkaniny. Dostępne od 600 sztuk, czas dostawy 3 tygodnie. Inne rozmiary - na życzenie. Rozmiar: 200x300 mm. Rozmiar nadruku: 200x300 mm.

4

91059 MICROFIBER ADHESIVE STRIP Czyścik z mikrofibry (35 x35 ) do czyszczenia urzadzeń elektrycznych. Po użyciu może być przyklejony do tyłu urządzenia. Każda sztuka jest pakowania w woreczek. Dostępne od 600 sztuk, czas dostawy: około 3 tygodni. Rozmiar: 35x35 mm. Rozmiar nadruku: 35x35 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

149


Trendy TRAVELLER Biznesowe spotkanie w Mediolanie, targi w Dusseldorfie. Od spotkania do spotkania, zawsze w pośpiechu. Z naszymi nowoczesnymi i mocnymi walizkami podróż zawsze będzie przyjemna. Walizki w rozmiarach bagażu podręcznego. Nasza kolekcja znajduje się na stronie 48!

Stylus

Idealny prezent biznesowy? Rysik do ekranów dotykowych lub długopis ze wskaźnikiem laserowym. Naszą bogatą kolekcję znajdą Państwo na stronie 98.

Hard Cases Grow rich for the popular Apple and Samsung devices Na stronie 146 znajdziesz pokrowce do popularnych smartfonów. Oferujemy nadruk na tych pokrowcach naszą nową maszyną do sublimacji. To urządzenie pozwala na wykonanie prawie każdego zindywidualizowanego logo.

150

OFFICE & BUSINESS

WHILE YOU SLEEP Narzędzie do tworzenia unikalnych artykułów reklamowych z nadrukiem! Toppoint opracował narzędzia, które mogą być wykorzystane przez Twoich klientów. Można zaimplementować nasze narzędzia na stronie internetowej oraz dodać własne logo. Twoi klienci mogą kreować unikalne artykuły reklamowe. Produkty można zamawiać na stronie, a płatności dokonywane są równie szybko i bezpiecznie. Toppoint dopilnuje, aby wszystkie nadrukowane artykuły były dostarczone na czas. Narzędzia te będą dostępne w języku holenderskim, francuskim, niemieckim i angielskim.


Smartphone & tablet

ACCESSORIES

NEW

Unikalna oferta w Europie nadruk na silikonowych produktach promocyjnych • • • • •

idealna przyczepność dostępne w ciągu 8 dni roboczych minimalna ilość - 100 sztuk technika gradient niewykonalna, kolory nadruku:

1

2

1

Digital print

24 HOURS

90978 PHONE STAND/CARDHOLDER Silikonowe etui na karty ze stojakiem do telefonu, które może zostać dołączone do Państwa telefonu za pomoca naklejki 300LSE. Wystarczy nacisnąć na pasek w środku, aby zmienić etui w stojak na telefon. Rozmiar: 96x56x3 mm. Rozmiar nadruku: 10x50 mm.

3

3

2

90948 SMARTPHONE CARDHOLDER Plastikowy pojemnik na karty, może być przymocowany do smartfona. Na pojemniku znajduje się duża ilość miejsca na logo. Rozmiar: 91x56x4 mm. Rozmiar nadruku: 71x55 mm.

90979 SMARTPHONE SILICONE CARDHOLDER Silikonowy stojak do kart. Można go łatwo przymocować do tylniej części smartfona za pomocą naklejki 300LSE 3M. Znajduje się na nim duzo miejsca do nadruku logo Państwa firmy. Rozmiar: 84x56x3 mm. Rozmiar nadruku: 40x40 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

151


Suitable for:

iPhone 5&6

Samsung

Galaxy S3 - S4 - S5

1

2

COMBINE TIP!

3

1

90919 SMART PHONE POUCH BUCKLE

4

2

Pokrowiec na smartphona z kolekcji Buckle. Metalowa część jest idealna do graweru. Pasujący do większości smartphonów. Pakowany w pudełko. Rozmiar: 148x90x5 mm. Rozmiar nadruku: 7x34 mm.

3

90928 SMARTPHONE CASE Skóropodobny pokrowiec na smartphona z miejscem na wizytówki i długopis. Zamykane na zatrzask. Rozmiar nadruku: 40x55 mm.

152

OFFICE & BUSINESS

Embossing

91319 DESK PHONE HOLDER Plastikowy stojak na telefon komórkowy z obudową TPR. Rozmiar: 117x50x70 mm. Rozmiar nadruku: 15x50 mm.

4

90927 SMARTPHONE SLEEVE Skóropodobny pokrowiec na smartphona. Elastyczna część ułatwia wyjmowanie telefonu z etui. Rozmiar: 135x80 mm. Rozmiar nadruku: 35x60 mm.


Smartphone & tablet

ACCESSORIES

5

6

COMBINE TIP!

7

5

8

Only transfer print

91663 WATER RESISTANT POUCH TABLET

6

Wodoodporna torebka na tableta. Przydatna również na dokumenty lub urządzenia elektroniczne w podróży. Rozmiar: 280x210 mm. Rozmiar nadruku: 140x140 mm.

7

90807 SMARTPHONE - CAMERA CASE Poręczny futerał z gładkiego neoprenu (2,5 mm) na telefon lub aparat fotograficzny. Zamykany na zamek błyskawiczny, z paskiem i zawieszką. Rozmiar: 130x95 mm.

Only transfer print

91662 WATER RESISTANT TRAVEL BAG Wodoodporna torebka na smartfona, aparat lub MP3/4. Przydatna również na dokumenty lub paszport w podróży. Posiada sznurek na szyję. Rozmiar: 220x127 mm. Rozmiar nadruku: 100x100 mm.

8

91653 PHONE CASE Filcowa torebka na telefon, zamykana na rzepy. Posiada długą smycz. Rozmiar: 132x85 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

153


1

3

1

2

4

Only transfer print

90926 TABLET SLEEVE FERRO

2

Skóropodobny pokrowiec na tableta. Posiada elastyczny pasek, aby wyjąć tablet. Rozmiar: 250x200 mm. Rozmiar nadruku: 150x120 mm.

3

90920 TABLET CASE ZIPPER Chroń swój tablet przed uszkodzeniami za pomocą tego futerału z neoprenu (0,2 mm). Zamykany na zamek. Rozmiar: 250x200x20 mm.

154

OFFICE & BUSINESS

Only transfer print

90918 TABLET POUCH BUCKLE Kieszeniowy pokrowiec na tableta z kolekcji Buckle. Metalowa część jest idealna do domingu bądź graweru. Pasujący do większości tabletów. Pakowany w pudełko. Rozmiar: 270x214x8 mm. Rozmiar nadruku: 130x150 mm.

4

90925 TABLET CASE STRAP Torebka z neoprenu na tablet. Zamknięcie na rzepy i wygodny pasek. Rozmiar: 220x260 mm.


Smartphone & tablet

ACCESSORIES

Wszystkie aktówki są dostarczane w pudełku prezentowym

5

6

7

5

90939 TABLET POUCH BUCKLE

8

6

Pokrowiec na tableta z kolekcji Buckle. Umieszczaj swojego tableta w różnych pozycjach. Pasujący do większości tabletów. Metalowa część jest idealna do domingu bądź graweru. Pakowany w pudełko. Rozmiar: 267x213x10 mm. Rozmiar nadruku: 220x125 mm.

7

90916 TABLET HOLDER ORGANIZER CAR Organizer do tableta, idealny do samochodu. Pasujący do większości tabletów. Zawiera dodatkowe kieszenie. Organizer jest składany, dlatego też jest bardzo praktyczny i bezpieczny dla twojego tableta. Pakowany w pudełko. Rozmiar: 455x284x10 mm. Rozmiar nadruku: 90x220 mm.

Also available with white accessories

90938 TABLET CASE FERRO Skóropodobne portfolio w formacie A5. W środku miejsce na tablet. Rozmiar: 240x190x25 mm. Rozmiar nadruku: 120x150 mm.

8

90908 TABLET HOLDER PLUS Pokrowiec na tableta z akcesoriami (sam wybierz białe lub czarne akcesoria). Nadający się do prawie wszystkich tabletów. Zawiera kieszenie, ładowarkę samochodową USB (2100mA), rozdzielacz do słuchawek. Pakowany pojedynczo w kartonik. Rozmiar: 455x284x10 mm. Rozmiar nadruku: 90x220 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

155


Business sets PORTFOLIOS AND NOTES Portfolia są dostępne w wielu modelach i rozmiarach. Przydatne na zapiski lub na dokumenty. Kolorowe karteczki samoprzylepne, które są elementem prawie każdego naszego portfolio, nie pozwolą zapomnieć o ważnych sprawach.

156

OFFICE & BUSINESS


Wszystkie aktówki są dostarczane w pudełku prezentowym

A4 Portfolio Tablet case Smartphone case Sienna Stylus

1

2

A5 Portfolio A5 Portfolio Smartphone case Sienna Stylus

3

1

90917 PORTFOLIO BUCKLE A4

4

2

Aktówka A4 z kolekcji Buckle. Metalowa część jest idealna do graweru. Wewnątrz tableta kieszeń do przechowywania twoich dokumentów i wizytówek. Zawiera notes A4 (50 kartek) i długopis. Pakowane w pudełko. Rozmiar: 15x260x314 mm.

3

90909 PORTFOLIO BUCKLE A5 Aktówka A5 z kolekcji Buckle. Metalowa część jest idealna do graweru. Wewnątrz kieszeń do przechowywania twoich dokumentów i wizytówek. Zawiera notes A5 (50 kartek) oraz długopis. Pakowana w pudełko. Rozmiar: x170x230 mm. Rozmiar nadruku: 60x100 mm.

90944 BUCKLE SET DEVICE Zestaw składający się z metalowego długopisu, pokrowca na tableta oraz pokrowca na smartphona z kolekcji Buckle. Dodatkowej elegancji dodaje grawerowanie laserowe na metalowej klamrze. Pakowany w pudełko.

4

90945 BUCKLE SET ORGANIZE Zestaw składający się z metalowego długopisu Sienna, aktówki A5 zawierajacej notes i pokrowca na smartphona z naszej kolekcji Buckle. Dodatkowej elegancji dodaje grawer laserowy na metalowej klamrze. Pakowany w pudełko.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

157


Accessories

Custom made writing pad possible from 100 pieces

1

NOT INCLUDED

2

Doming or Laserengravure

Doming or Laserengravure

DESIGNED BY TOPPOINT

3

1

4

Doming or Laserengravure

90942 PORTFOLIO A5 CHAPEAU

2

Skóropodobne portfolio w formacie A5. Metalowa płytka pod grawer laserowy. W środku kieszonka na wizytówki, długopis i kartki. Rozmiar: 177x235x16 mm. Rozmiar nadruku: 27,5x27,5 mm.

3

90940 A4 PORTFOLIO CHAPEAU Skóropodobne portfolio w formacie A4. Metalowa płytka pod grawer laserowy. W środku kieszonka, miejsce na długopis i kartki. Rozmiar: 270x335x25 mm. Rozmiar nadruku: 37,5x37,5 mm.

158

OFFICE & BUSINESS

Doming

OR LASERENGRAVURE

Doming or Laserengravure

90943 A5 PORTFOLIO CHAPEAU TABLET Skóropodobne portfolio w formacie A5. Metalowa płytka pod grawer laserowy. W środku kieszonka na tableta 8.9’’ i długopis. Rozmiar: 220x260x25 mm. Rozmiar nadruku: 27,5x27,5 mm.

4

90941 A4 PORTFOLIO CHAPEAU TABLET Skóropodobne portfolio w formacie A4. Metalowa płytka pod grawer laserowy. W środku kieszonka na tableta, wizytówki i długopis. Zamykane na zamek. Rozmiar: 260x335x27 mm. Rozmiar nadruku: 37,5x37,5 mm.


Accessories

NOT INCLUDED Wszystkie aktówki są dostarczane w pudełku prezentowym

5

7

5

6

8

90937 A5 PORTFOLIO VOGUE

9

6

Skóropodobne portfolio w formacie A5. Metalowa płytka pod grawer laserowy. W środku kieszonka, miejsce na długopis i kartki. Rozmiar: 235x170 mm. Rozmiar nadruku: 60x120 mm.

7

90935 A4 PORTFOLIO VOGUE Skóropodobne portfolio w formacie A4. Metalowa płytka pod grawer laserowy. W środku kieszonka, miejsce na długopis i kartki do pisania. Rozmiar: 335x250 mm. Rozmiar nadruku: 120x150 mm.

9

90938 TABLET CASE FERRO Skóropodobne portfolio w formacie A5. W środku miejsce na tablet. Rozmiar: 240x190x25 mm. Rozmiar nadruku: 120x150 mm.

8

90936 A4 PORTFOLIO VOGUE TABLET Skóropodobne portfolio w formacie A4. Metalowa płytka pod grawer laserowy. W środku dodatkowa kieszonka na smartphona, długopis i kartki. Zamykane na zamek. Rozmiar: 335x250x20 mm. Rozmiar nadruku: 120x150 mm.

90820 PORTFOLIO A4 Luksusowa teczka A4, imitacja skóry ze złotymi wykończeniami. Notes 50 kartek. Przegródka na wizytówki. Ekskluzywny długopis. Wewnątrz 3 dodatkowe kieszenie. Rozmiar: 240x320x15 mm. Rozmiar nadruku: 60x60 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

159


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

A6

A5

/96

+ -

/96

+ -

1

2

A5 107 mm

70 mm

/100

+ -

60

3

1

90849 NOTE BOOK A6

4

2

Notes A6, prostokątny, imitacja skóry. Z mocną gumką jako zapięciem. Kremowy papier, 96 stron. Poręczny, kieszonkowy rozmiar. Nadruk wielokolorowy możliwy od 1.200 szt. 70 g/m². Rozmiar: 148x94x14 mm. Rozmiar nadruku: 90x70 mm.

3

90894 NOTEBOOK SPIRAL A5 Notatnik spiralny, A5. Nadruk pełnokolorowy na okładce kartonowej. 100 kartek. W kolorze czarnym lub białym. Cover 126 g/m², Pages 80 g/m². Rozmiar: 210x155x14 mm. Rozmiar nadruku: 100x80 mm.

160

OFFICE & BUSINESS

3 DAYS

90848 NOTE BOOK A5 Notes A5, imitacja skóry. Z mocną gumką jako zapięciem. Kremowy papier, 96 stron. Nadruk wielokolorowy możliwy od 1.200 szt. 70 g/m². Rozmiar: 210x130x15 mm. Rozmiar nadruku: 100x70 mm.

4

90846 NOTEBOOK MINI + PENCIL Mały notatnik w 5 żywych kolorach z czarnym ołówkiem. 60 liniowanych kremowych kartek. Elastyczne zamknięcie. Idealny w podróży. Do torebki lub płaszcza. Rozmiar: 107x70x11 mm. Rozmiar nadruku: 80x50 mm.


SUSTAINABLE

80

5

Cork

80

A5

6

Cork

A6

NEW

80

80

7

5

A5

90809 CORK NOTEBOOK A5

8

6

Notatnik z korkową okładką o rozmiarze A5, z elastyczną tasiemką. Kremowy papier w linie, 80 stron. Cork, 70gr/m² paper. Rozmiar: 210x130x120 mm. Rozmiar nadruku: 100x70 mm.

7

90837 CARDBOARD NOTEBOOK A5 Notatnik w rozmiarze A5, z elastyczną tasiemką. Papier w kremowym kolorze w linie, 80 stron, 70 gr/m². Rozmiar: 210x140x12 mm. Rozmiar nadruku: 100x70 mm.

A6

90889 CORK NOTEBOOK A6 Notatnik z okładką z korka w rozmiarze A6 z elastyczną tasiemką. Kremowy kolor kartek, w linie, 80 stron, 70 gr/m2. 75 g/m². Rozmiar: 140x90x13 mm. Rozmiar nadruku: 50x50 mm.

8

90839 CARDBOARD NOTEBOOK A6 + PEN Notatnik z tektury w rozmiarze A6 z elastyczną tasiemką. Kremowy papier w linie, 80 stron, 70 gr/m2. Zawiera tekturowy touchpen. Rozmiar: 140x90x14 mm. Rozmiar nadruku: 80x50 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

161


80

80

A5

1

50

25

3

1

2

NEW

91066 PU NOTEBOOK A5

90869 NOTEBOOK ECO + STICKY NOTES

NEW

15

4

/100

+ -

5

2

Skórzany notes z elastyczną tasiemką. Kremowy papier, 80 stron. Rozmiar: 210x141x15 mm. Rozmiar nadruku: 50x50 mm.

3

A6

91065 PU NOTEBOOK A6 Notes ze skóry ekologicznej z elastyczną tasiemką jako zapięciem. Kremowy papier w linie, 80 kartek. Rozmiar: 141x90x15 mm. Rozmiar nadruku: 50x50 mm.

4

Ekologiczny mały notatnik z karteczkami samoprzylepnymi, dostępny w brązowym, czarnym, i białym kartonie. Wersja brązowa i biała z żółtymi karteczkami, wersja czarna z białymi karteczkami (100x75 mm, 50 kartek i 50x75 mm, 25 kartek oraz 5x25 szt. znaczników). Rozmiar: 80x106x7 mm. Rozmiar nadruku: 30x60 mm.

91735 BOOKMARK SQUARE MEMO Zakładka do książki z kolorowymi znacznikami (po 15 szt., 44x12mm) oraz większymi karteczkami samoprzylepnymi (44x40mm) Rozmiar: 60x205 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.

5

90865 NOTEBOOK HARDCOVER Mały notes z dużymi karteczkami samoprzylepnymi (100x75mm), małymi (50x75mm - 25 szt.) oraz z kolorowymi znacznikami (5x25 szt.) Duża powierzchnia nadruku na frontowej części okładki. Rozmiar: 105x80x19 mm. Rozmiar nadruku: 80x55 mm.

162

OFFICE & BUSINESS


Made in

EUROPE

25

25

/100

+ -

6

85

85

7

A5

8

6

A6

91753 NOTEBOOK HARDCOVER CUSTOMIZED Poręczny notes ze 100 dużymi kartkami samoprzylepnymi (100x75) i 25 małymi (50x75 mm) oraz kolorowymi znacznikami 5x25 szt. 80 g/m². Rozmiar: 106x75 mm. Rozmiar nadruku: 172x105 mm.

7

90798 NOTEPAD A5 + PEN Notes 13x18 cm z długopisem Cosmo (87612). Papierowa okładka 240g.m2. Specjalne miejsce na włożenie długopisu. Możliwość pełnej indywidualizacji poprzez nadruk. Idealny nośnik reklamowy. Opcjonalnie nadruk na każdej karteczce. Ok. 85 kartek. Rozmiar: 180x130x11 mm. Rozmiar nadruku: 180x270 mm.

8

90797 NOTEPAD A6 + PEN Notes 10x14 cm z długopisem Cosmo (87612), dostępny nadruk 1 kolor. Luksusowa papierowa okładka o gramaturze 240 g/m2. Może być nadrukowany w Twoich barwach firmowych. Istnieje możliwość nadruku na kartkach. Ok. 85 kartek. Rozmiar: 140x100x11 mm. Rozmiar nadruku: 140x210 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

163


Made in

EUROPE

164

91938-91940 NOTES FC

91941-91943 NOTES FC

Notes z kartkami samoprzylepnymi. Nadruk wielokolorowy. 80 g/m². Rozmiar: 72x50 mm. Rozmiar nadruku: 50x72 mm.

Notes z kartkami samoprzylepnymi. Nadruk wielokolorowy. 80 g/m². Rozmiar: 72x72 mm. Rozmiar nadruku: 72x72 mm.

91938 NOTES 25 SHEETS FC

91941 NOTES 25 SHEETS FC

91939 NOTES 50 SHEETS FC

91942 NOTES 50 SHEETS FC

91940 NOTES 100 SHEETS FC

91943 NOTES 100 SHEETS FC

91740-91742 NOTES

91743-91745 NOTES

Notes z kartkami samoprzylepnymi. Możliwy nadruk wielokolorowy. 80 g/m². Rozmiar: 50x75 mm. Rozmiar nadruku: 40x65 mm.

Notes z kartkami samoprzylepnymi. Możliwy nadruk wielokolorowy. 80 g/m². Rozmiar: 70x75 mm. Rozmiar nadruku: 60x65 mm.

91740 NOTES 25 SHEETS

91743 NOTES 25 SHEETS

91741 NOTES 50 SHEETS

91744 NOTES 50 SHEETS

91742 NOTES 100 SHEETS

91745 NOTES 100 SHEETS

OFFICE & BUSINESS


Made in

EUROPE

91944-91946 NOTES FC

91947-91949 NOTES FC

Notes z kartkami samoprzylepnymi. Nadruk wielokolorowy. 80 g/m². Rozmiar: 72x100 mm. Rozmiar nadruku: 100x72 mm.

Notes z kartkami samoprzylepnymi. Nadruk w pełym kolorze. 80 g/m². Rozmiar: 72x125 mm. Rozmiar nadruku: 125x72 mm.

91944 NOTES 25 SHEETS FC

91947 NOTES 25 SHEETS FC

91945 NOTES 50 SHEETS FC

91948 NOTES 50 SHEETS FC

91946 NOTES 100 SHEETS FC

91949 NOTES 100 SHEETS FC

91746-91748 NOTES

91749-91751 NOTES

Notes z kartkami samoprzylepnymi. Możliwy nadruk wielokolorowy. 80 g/m². Rozmiar: 100x75 mm. Rozmiar nadruku: 90x65 mm.

Notes z kartkami samoprzylepnymi. Możliwy nadruk wielokolorowy. 80 g/m². Rozmiar: 125x75 mm. Rozmiar nadruku: 115x65 mm.

91746 NOTES 25 SHEETS

91749 NOTES 25 SHEETS

91747 NOTES 50 SHEETS

91750 NOTES 50 SHEETS

91748 NOTES 100 SHEETS

91751 NOTES 100 SHEETS

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

165


Made in

FSC Paper

EUROPE

Jeśli będziemy wykorzystywać nasze lasy we właściwy sposób - możemy stale wykorzystywać drewno i papier. Dlatego Toppoint wybiera papier z certyfikatem FSC. W ten sposób przyczyniamy się do ochrony lasów na całym świecie.

50

1

Custom MADE

Kolory pastelowe w standardzie

Kolory intensywne na życzenie

2

1

91752 ADHESIVE NOTES WITH COVER Notes karteczek samoprzylepnych z kartonową okładką. 50 kartek, 100x75 mm. Rozmiar: 100x75 mm. Rozmiar nadruku: 157x100 mm.

166

OFFICE & BUSINESS

2

91757 ADHESIVE NOTES SPECIAL SHAPE Stwórz swój własny notes z samoprzylepnymi kartkami. Oferujemy ponad 50 standardowych kształtów. Dostępne od 600 sztuk. Możliwy również nadruk na każdej karteczce. Kolory pastelowe dostępne bez dodatkowych kosztów, kolory intensywne za dopłatą.


Made in

EUROPE

/840

+ -

COMBINE TIP!

3

/530

/420

+ -

+ -

4

3

91805 CUBE PAD WITH PALLET Bloczek kartkowy, biały na palecie drewnianej. Idealny w domu lub biurze. Ok. 840 kartek. Klasyczna promocja. Możliwy nadruk na każdej kartce. Rozmiar: 100x100x100 mm. Rozmiar nadruku: 100x100 mm.

5

5

4

91845 PALLET BLOCK Bloczek kartkowy na palecie. Biały papier, ok. 530 kartek. Możliwy nadruk na każdej kartce. 80 g/m². Rozmiar: 120x80x60 mm. Rozmiar nadruku: 60x80 mm.

91815 CUBE PAD WITH PALLET Bloczek kartkowy, biały na palecie drewnianej. Idealny w domu lub biurze. Ok. 420 kartek. Możliwy nadruk na każdej kartce. Rozmiar: 100x100x50 mm. Rozmiar nadruku: 50x100 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

167


Made in

EUROPE

Also available

IN TRANSPARENT

/800

/320

+ -

+ -

1

2

Also available

Also available

IN TRANSPARENT

IN WHITE Also available

IN TRANSPARENT

3

1

/700

+ -

92010 CUBE BOX

4

/320

+ -

2

Oryginalny pojemnik z białymi karteczkami oraz transparentnymi przegródkami np. na długopisy. Ok. 800 kartek. 80 g/m². Rozmiar: 100x100x100 mm. Rozmiar nadruku: 90x90 mm.

3

91960 CUBE BOX Pojemnik z białymi karteczkami. Ok. 700 kartek. 80 g/m². Rozmiar: 95x95x90 mm. Rozmiar nadruku: 75x80 mm.

5

91910 CUBE BOX Pudełko na karteczki, pełnokolorystyczne białe i czarne. Pozostałe kolory są transparentne. Białe karteczki. Ok. 800 kartek. Możliwy nadruk na każdej kartce. 80 g/m². Rozmiar: 100x100x100 mm. Rozmiar nadruku: 90x90 mm.

168

OFFICE & BUSINESS

5

/800

+ -

97000 CUBE BOX Poręczny pojemnik z białymi karteczkami. Możliwy nadruk na bokach pojemnika oraz na każdej kartce osobno. Ok. 320 kartek. 80 g/m². Rozmiar: 100x100x45 mm. Rozmiar nadruku: 38x90 mm.

4

97060 CUBE BOX Poręczny pojemnik z białymi karteczkami. Do użycia w domu i w biurze. Ok. 320 kartek. 80 g/m². Rozmiar: 95x95x55 mm. Rozmiar nadruku: 40x80 mm.


Made in

COMBINE TIP!

EUROPE

/750

+ -

/840

+ -

6

Ballpen not included

/420

+ -

7

8

Custom made

BOXES

/840

+ -

9

6

91801 CUBE PAD WITH HOLE

10

7

Bloczek kartkowy, biały, z otworem na długopis. Ok. 840 kartek. Możliwy nadruk na każdej kartce. 80 g/m². Rozmiar: 100x100x100 mm. Rozmiar nadruku: 100x100 mm.

8

91810 CUBE PAD WHITE

91700 CUBE PAD WHITE Bloczek kartkowy, biały. Ok. 840 kartek. Stojąc na biurku zawsze zwraca uwagę na nadrukowane logo. Możliwy nadruk na każdej kartce. 80 g/m². Rozmiar: 90x90x90 mm. Rozmiar nadruku: 90x90 mm.

MADE

11

220

91855 CONTAINER BLOCK Bloczek w kształcie kontenera. Biały papier, ok. 750 kartek. Możliwość nadruku na każdej kartce osobno. 80 g/m². Rozmiar: 150x80x85 mm. Rozmiar nadruku: 70x140 mm.

9

Bloczek kartkowy, biały. Idealny do domu i do biura. Możliwy nadruk na każdej kartce. Ok. 420 kartek. 80 g/m². Rozmiar: 100x100x50 mm. Rozmiar nadruku: 50x100 mm.

10

Custom

/840

+ -

91800 CUBE PAD WHITE Bloczek kartkowy, biały. Ok. 840 kartek. Idealny do domu i biura. Możliwy nadruk na każdej kartce. 80 g/m². Rozmiar: 100x100x100 mm. Rozmiar nadruku: 100x100 mm.

11

91825 EFFECT BLOCK Ładnie zaprojektowany bloczek. Idealny do promocji. Papier 80 g. Ok. 220 kartek. 80 g/m². Rozmiar: 135x100x20 mm. Rozmiar nadruku: 135x100 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

169


1

2

3

4

5

1

Digital print

Digital print

Digital print

91007 CALCULATOR TRANSPARENT

2

Czarny, przezroczysty kalkulator na energię słoneczną. 8 cyfr na ekranie. Dostarczany w srebrnym opakowaniu. Dostarczany bez baterii. Rozmiar: 120x81x6 mm. Rozmiar nadruku: 25x67 mm.

3

91270 RULER 15 CM. Biała plastikowa linijka. 15 cm. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: 160x38x1 mm. Rozmiar nadruku: 20x150 mm.

5

91250 RULER 30 CM Biała plastikowa linijka. Rozmiar: 300x38x1 mm. Rozmiar nadruku: 20x300 mm.

170

OFFICE & BUSINESS

91006 CALCULATOR SILVER-BLACK Solidny kalkulator z zamykanym ekranem i gumowymi bokami. Stylowy srebrny z czarnym wykończeniem. 8 cyfr na ekranie. Dostarczany w srebrnym opakowaniu. Włącznie z baterią (AG10X1). Rozmiar: 95x71x12 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

4

91260 RULER 20 CM Biała plastikowa linijka. Rozmiar: 200x38x1 mm. Rozmiar nadruku: 20x200 mm.


AVAILABLE FROM THE END OF AUGUST

December Week Week Semaine

48 49 50 51 52 1

Maandag Monday Lundi

Woensdag Wednesday Mercredi

Donderdag Thursday Jeudi

Vrijdag Friday Vendredi

Décembre Zaterdag Saturday Samedi

Zondag Sunday Dimanche

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

January Week Week Semaine

December 2014

Dinsdag Tuesday Mardi

French, English and Dutch

Maandag Monday Lundi

Januari 2015

Dinsdag Tuesday Mardi

Woensdag Wednesday Mercredi

1 1 2 7 8 9 2 3 14 15 16 4 21 22 23 5 28 29 30

Donderdag Thursday Jeudi

Vrijdag Friday Vendredi

Janvier Zaterdag Saturday Samedi

Week Week Semaine

5 6 7 8 9

Maandag Monday Lundi

3 4 5 6 10 11 12 13 17 18 19 20 24 25 26 27 31

Februari 2015

Dinsdag Tuesday Mardi

Woensdag Wednesday Mercredi

Donderdag Thursday Jeudi

Vrijdag Friday Vendredi

Février

Zaterdag Saturday Samedi

Week Week Semaine

48 49 50 51 52 1

Maandag Week Monday Week Lundi Semaine

48 493 10 50 17 51 24 52 31 1

Dinsdag Maandag Tuesday Monday Mardi Lundi

Vrijdag Donderdag Friday Thursday Jeudi Vendredi

Zaterdag Vrijdag Saturday Friday Samedi Vendredi

Zondag Zaterdag Sunday Saturday Dimanche Samedi

Zondag Sunday Dimanche

December December 20142014 Décembre December December Décembre Week Week Semaine

48 49 50 51 52 1

27 27

Maandag Week Monday Week Lundi Semaine

48 493 10 50 17 51 24 52 31 1

Dinsdag Maandag Tuesday Monday Mardi Lundi

Woensdag Dinsdag Wednesday Tuesday Mercredi Mardi

Donderdag Woensdag Thursday Wednesday Jeudi Mercredi

Vrijdag Donderdag Friday Thursday Jeudi Vendredi

34 45 56 67 11 11 12 12 13 13 14 10 18 18 19 19 20 20 21 17 25 25 26 26 27 27 28 24 31

Zaterdag Vrijdag Saturday Friday Samedi Vendredi

Zondag Zaterdag Sunday Saturday Dimanche Samedi

Zondag Sunday Dimanche

1 12 2 78 89 9 15 15 16 16 14 22 22 23 23 21 29 29 30 30 28

De

Week Week Sem

48 49 50 51 52 1

Ja

Zondag Sunday Dimanche

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Week Week Sem

January January January January Week Week Semaine

Maandag Week Monday Week Lundi Semaine

Januari 20152015 Januari

Dinsdag Maandag Tuesday Monday Mardi Lundi

Woensdag Dinsdag Wednesday Tuesday Mercredi Mardi

Donderdag Woensdag Thursday Wednesday Jeudi Mercredi

1 1 1 12 23 2 27 78 89 10 9 15 15 16 16 17 3 14 3 14 22 22 23 23 24 4 21 4 21 29 29 30 30 31 5 28 5 28

Vrijdag Donderdag Friday Thursday Jeudi Vendredi

Janvier Janvier

Zaterdag Vrijdag Saturday Friday Samedi Vendredi

Zondag Zaterdag Sunday Saturday Dimanche Samedi

Zondag Sunday Dimanche

34 45 56 6 11 11 12 12 13 13 10 18 18 19 19 20 20 17 25 25 26 26 27 27 24 31

Week Week Semaine

Maandag Week Monday Week Lundi Semaine

Januari 20152015 Januari

Dinsdag Maandag Tuesday Monday Mardi Lundi

Woensdag Dinsdag Wednesday Tuesday Mercredi Mardi

1 1 1 12 2 27 78 89 15 15 16 3 14 3 14 22 22 23 4 21 4 21 29 29 30 5 28 5 28

Donderdag Woensdag Thursday Wednesday Jeudi Mercredi

23 10 9 17 16 24 23 31 30

Vrijdag Donderdag Friday Thursday Jeudi Vendredi

1 2 3 4 5

Janvier Janvier

Zaterdag Vrijdag Saturday Friday Samedi Vendredi

Zondag Zaterdag Sunday Saturday Dimanche Samedi

Zondag Sunday Dimanche

34 45 56 6 11 11 12 12 13 13 10 18 18 19 19 20 20 17 25 25 26 26 27 27 24 31

Fe

Week Week Sema

Feest - en Gedenkdagen: Nieuwjaar Feest -1.1. en Gedenkdagen: 1.1. Nieuwjaar

5 6 7 8 9

Feest - en Gedenkdagen: Nieuwjaar Feest -1.1. en Gedenkdagen: 1.1. Nieuwjaar

Feest - en Gedenkdagen: Nieuwjaar Feest -1.1. en Gedenkdagen: 1.1. Nieuwjaar

February Februari 20152015 Février February Februari Février

Feest - en Gedenkdagen: Nieuwjaar Feest -1.1. en Gedenkdagen: 1.1. Nieuwjaar

February Februari 20152015 Février February Februari Février Week Week Semaine

5 6 7 8 9

Maandag Week Monday Week Lundi Semaine

Dinsdag Maandag Tuesday Monday Mardi Lundi

Woensdag Dinsdag Wednesday Tuesday Mercredi Mardi

Donderdag Woensdag Thursday Wednesday Jeudi Mercredi

Vrijdag Donderdag Friday Thursday Jeudi Vendredi

Zaterdag Vrijdag Saturday Friday Samedi Vendredi

Zondag Zaterdag Sunday Saturday Dimanche Samedi

Zondag Sunday Dimanche

1 12 23 3 5 5 56 67 78 89 10 64 4 9 10 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 7 11 18 19 19 20 20 21 21 22 22 23 23 24 24 8 18 25 26 26 27 27 28 28 9 25

90170 3-MONTH CALENDAR Kalendarz z 3 miesiącami na jednej tarczy. 296x555 mm. W języku francuskim, angielskim i holenderskim. Zapytaj o możliwści nadruku. 70 g/m².

9

Donderdag Woensdag Thursday Wednesday Jeudi Mercredi

1 12 2 34 45 56 67 78 89 9 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 10 18 18 19 19 20 20 21 21 22 22 23 23 17 25 25 26 26 27 27 28 28 29 29 30 30 24 31

7

7

Woensdag Dinsdag Wednesday Tuesday Mercredi Mardi

Zondag Sunday Dimanche

Feest - en Gedenkdagen: 1.1. Nieuwjaar

February

December December 20142014 Décembre December December Décembre

Week Week Semaine

5 6 7 8 9

Maandag Week Monday Week Lundi Semaine

Dinsdag Maandag Tuesday Monday Mardi Lundi

Woensdag Dinsdag Wednesday Tuesday Mercredi Mardi

Donderdag Woensdag Thursday Wednesday Jeudi Mercredi

Vrijdag Donderdag Friday Thursday Jeudi Vendredi

Zaterdag Vrijdag Saturday Friday Samedi Vendredi

Zondag Zaterdag Sunday Saturday Dimanche Samedi

Zondag Sunday Dimanche

1 12 23 3 5 5 56 67 78 89 10 64 4 9 10 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 7 11 18 19 19 20 20 21 21 22 22 23 23 24 24 8 18 25 26 26 27 27 28 28 9 25

8

9

8

90182 3-MONTH CALENDAR Kalendarz z 3 miesiącami na jednej tarczy. 340x686 mm. W języku francuskim, angielskim i holenderskim. Zapytaj o możliwści nadruku.

90171 3-MONTH CALENDAR WIRE-O Kalendarz z 3 miesiącami na jednej tarczy. 340x774 mm. W języku francuskim, angielskim i holenderskim. Zapytaj o możliwści nadruku. 70 g/m².

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

171


AVAILABLE FROM THE END OF AUGUST

ONLY NL

1

1

1

90215 WEEK TEAR-OFF CALENDAR FC Kalendarz z wyrywanymi kartkami. Na każdej kartce jeden tydzień. Początek tygodnia od niedzieli. Rozmiar tektury na której przyczepiony jest kalendarz: 20x33 cm. Rozmiar kalendarza: 132x205 mm. 70gr/m2 biały papier. 2 kolory kalendarza. Możliwe dodatkowe pakowanie. Rozmiar nadruku: 330x200 mm.

172

OFFICE & BUSINESS

2

2

90214 WEEKLY TEAR-OFF CALENDAR SHIELD Kalendarz z wyrywanymi kartkami. Popularny kalendarz z miejscem na notatki. Początek tygodnia od niedzieli. Wybierz jeden z 6 kolorów tarczy. Możliwy nadruk na kartkach. Możliwe dodatkowe opakowanie. Rozmiar nadruku: 320x190 mm.


AVAILABLE FROM THE END OF AUGUST

ONLY NL

3

3

3

90213 WEEKLY WIRE-O CALENDAR FC Kalendarz na spirali. Początek tygodnia od niedzieli. Możliwy nadruk full kolor na tarczy. Rozmiar tarczy: 20x33 cm. Rozmiar kalendarza 80x205mm. Możliwe dodatkowe pakowanie. Rozmiar nadruku: 330x200 mm.

4

4

90212 WEEKLY WIRE-O CALENDAR Kalendarz na spirali. Początek tygodnia od niedzieli. Rozmiar tektury na której przyczepiony jest kalendarz: 20x33 cm. 6 kolorów do wyboru. Rozmiar kalendarza: 80x205 mm. 70gr/m2 biały papier. Możliwe dodatkowe pakowanie. Rozmiar nadruku: 320x190 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

173


GIVEAWAYS Prezent jest pojęciem bardzo obszernym. Dlatego też szeroka gama prezentów jest częścią kolekcji Toppoint. Przygotowaliśmy nowe produkty z działu elektroniki.

174

Solar Speakers & headphones Powerbanks Travel sets USB connectors Technical information USB drivers SoundZipp Tools and torches Keyrings Lugage tags Doming Lanyards Events & Lifestyle Watches Ice scrapers Cars & Bikes Mint Fun & Kids

GIVEAWAYS

Strona -> 176 -> 178 -> 182 -> 186 -> 188 -> 190 -> 192 -> 194 -> 196 -> 202 -> 204 -> 206 -> 214 -> 216 -> 222 -> 226 -> 229 -> 234 -> 238


Quality TIME DESIGNED BY TOPPOINT

Nowe modele w różnych modnych kolorach. Zaprojektowane przez nasz własny zespół projektowy! Zapraszamy do obejrzenia kompletnej oferty zegarków na stronie 222.

1

Bike ACCESSORIES

1. 91053 -> 223 2. 91082 -> 225

2

Present

ON EACH EVENT Duże sportowe wydarzenie, targi, festiwal? Latem, zimą, w pomieszczeniu czy też na dworze? Toppoint ma ‘prezent’ na każdą okazję! Zaopatrzony w Państwa logo będzie niepowtarzalnym podarunkiem!

Nowa torba na rower z kolorowym kwiatem. Torbę można łatwo zdjąć z roweru i użyć jako torby na zakupy. Te torby i inne akcesoria do rowerów można znaleźć na stronie 232 i 233.

3

3. 86700 -> 216 4. 90474 -> 217

4

Sound

7

OR SILENCE

10

Z naszymi głośnikami i słuchawkami mogą Państwo słuchać muzyki samemu lub z przyjaciółmi. W tym roku dodaliśmy różne akcesoria audio do smartfonów i tabletów z naszej kolekcji. Przewodowe lub bezprzewodowe, wszystkie one mają doskonałą jakość dźwięku i wyjątkowy design. Nasze głośniki i słuchawki można znaleźć na stronie 178

8

9

AND CHARGE Nie ma znaczenia czy są Państwo w domu, podróżują czy pracują. Z produktami z naszej kolekcji Państwa smartfony i tablety będą zawsze naładowane. Brak dostępu do prądu? Nie ma problemu! Z naszymi ładowarkami Solar Państwa urządzenia są naładowane w ciągu kilku minut!

7. 91026 -> 179 8. 95060 -> 181

Naszą kolekcję podręcznych narzędzi i latarek można znaleźć na stronie 196.

9. 91022 -> 177 10. 91028 -> 188

TOOLS AND TORCHES 11. 90949 ->197 12. 90966 -> 196

Connect

12

11

Great to give

NICE TO GET..!

Większość artykułów z naszej kolekcji jest dostarczana w pięknych, firmowych, ozdobnych opakowaniach. Wspaniale jest je wręczyć i równie miło otrzymać!

175


Solar

FACTORY, HOUSE AND TRUCK Ładowarki w kształcie domu, fabryki, ciężarówki pochodzą z naszego studia projektowego. Dzięki tym źródłom zasilania Wasz tablet lub smartfon będzie szybko naładowany. Ładowarki solarne są również wyposażone w zintegrowaną baterię, którą można naładować za pomocą USB. Ładowarka w kształcie ciężarówki może również służyć jako stojak na telefon. Ładowarki są dostarczane w pudełku wraz z kablem i złączami.

DESIGNED BY TOPPOINT

176

GIVEAWAYS


DESIGNED BY TOPPOINT

1

W komplecie kabel i złącza.

2

1

NEW

3

91023 SOLAR TRUCK BATTERY Bateria solarna w kształcie ciężarówki (4000mAh), zaprojektowana przez Toppoint. Umożliwia ładowanie smatfonów lub tabletów. Może służyć również jako stojak na telefon. W zestawie kabel do ładowania. Dostarczana w pudełku prezentowym. Rozmiar: 118x73x88 mm. Rozmiar nadruku: 10x60 mm.

2

91021 SOLAR HOUSE BATTERY Bateria solarna w kształcie domu (6000mAh), zaprojektowana przez Toppoint. Umożliwia ładowanie smatfonów lub tabletów. W zestawie kabel do ładowania. Dostarczana w pudełku prezentowym. Rozmiar: 102x80x88 mm. Rozmiar nadruku: 20x70 mm.

3

91022 SOLAR FACTORY BATTERY Bateria solarna w kształcie fabryki (8000mAh), zaprojektowana przez Toppoint. Umożliwia ładowanie smatfonów lub tabletów. W zestawie kabel do ładowania. Dostarczana w pudełku prezentowym. Rozmiar: 150x92x56 mm. Rozmiar nadruku: 25x28 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

177


1

Connect your smartphone with or whitout cable!

3

1

2

Digital print

4

Twist pop up speaker

90982 SPEAKER AMPLIFIER

2

Głośnik ze wzmacniaczem do smartfona. Wystarczy położyć telefon na głośniku. Możesz również podłączyć smartfona lub tableta załączonym kablem. Zasilany bateriami (3 AA) lub kablem USB (załączone). Rozmiar: 123x67x38 mm. Rozmiar nadruku: 62x120 mm.

3

90993 SPEAKER TWIST Okrągły, przekręcany głośnik do połączenia ze smartfonem, tabletem lub MP3/4. Zawiera kabel USB do ładowania. Rozmiar: Ø70x62 mm. Rozmiar nadruku: 25x30 mm.

178

GIVEAWAYS

NEW

Digital print

91040 FLAT BLUETOOTH SPEAKER Płaski głośnik bluetooth w plastikowym pudełeczku. Posiada wysokiej jakości głośnik z wejściem mini jack (3,5 mm) oraz kablem USB do ładowania. Możliwy cyfrowy nadruk na głośniku. Idealny na prezent. Rozmiar: 89x89x38 mm. Rozmiar nadruku: 72x72 mm.

4

90992 SPEAKER POP UP Okrągły głośnik do smartfona, tableta lub odtwarzacza MP3/4. Łączenie poprzez kabel mini jack (3,5 mm). W zestawie również kabel USB do ładowania. Rozmiar: x52x39 mm. Rozmiar nadruku: 7x25 mm.


Pop up

Speaker

DESIGNED BY TOPPOINT

5 5

W komplecie kabel i złącza.

NEW

Speaker &

Powerbank

6

5

91026 STEREO SPEAKER POP Głośnik aktywny Pop, zaprojektowany przez Toppoint, z dwoma silikonowymi wzmacniaczami. W zestawie kabel USB do ładowania oraz kabel z końcówką mini-jack (3,5 mm) - całość dostarczana w ozdobnym opakowaniu. Rozmiar: 180x78x40 mm. Rozmiar nadruku: 20x30 mm.

6

91025 PORTABLE BATTERY/SPEAKER VIBE Vibe to przenośna ładowarka (6000mAh) i głośnik w jednym. Dzięki niemu będą Państwo mogli naładować smartfona lub tableta. Dzięki głośnikowi mogą Państwo również słuchać muzyki. W komplecie znajduje się kabel USB oraz wtyczka 3,5 mm całość zapakowana w poręczne etui. Rozmiar: 115x98x40 mm. Rozmiar nadruku: 30x25 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

179


1

3

1

2

Doming

4

Doming Cable 115 cm

90499 HEAD PHONE

2

Nowoczesne słuchawki z kablem o długości 1 m w białym pudełku. Mini-jack (3,5 mm). Rozmiar: 200x70x170 mm. Rozmiar nadruku: Ø52 mm.

3

90494 RETRACTABLE EARBUDS Słuchawki douszne z wysuwanym mechanizmem, dzięki któremu odpowiednio dopasujesz słuchawki do swoich uszu. Możliwy doming na jednej stronie. Rozmiar: Ø30x100x10 mm. Rozmiar nadruku: Ø20 mm.

180

GIVEAWAYS

Mini jack splitter

Digital print

3 DAYS

90994 SPLITTER EARBUDS Z tym rozdzielnikiem do słuchawek możesz podłączyć dwa zestawy słuchawkowe do Twojego smartfona, tableta lub MP3/4. Posiada także funcję stojaka do telefonu. Rozmiar: 29x10x50 mm. Rozmiar nadruku: 12x20 mm.

4

90492 EAR BUDS SET Słuchawki w plastikowym pudełku z przeźroczystą pokrywą. Kabel długości 1 m. Z uniwersalną wtyczką 3,5 mm. Rozmiar: 65x65x17 mm. Rozmiar nadruku: 65x65 mm.


5

6

Doming

Selfie remote control

NEW

Selfie STICK

7

Dostępne również pojedynczo (91046) 8

5

95060 NYLON CABLE EARBUDS

Selfie set Can be extended up to 108 cm

6

7

91046 SELFIE STICK Drążek do selfie. Bardzo przydatny do robienia selfie smartfonem. Pakowany w pudełko prezentowe. Rozmiar: 300x110x28 mm. Rozmiar nadruku: 8x40 mm.

91043 REMOTE SELFIE SHUTTER Zdalne urządzenie do robienia zdjęć selfie - za jego pomocą można nagrywać filmy, czy też robić zdjęcia telefonem lub innym urządzeniem elektronicznym posiadającym bluetooth. Idealny pomysł na prezent dla lubiących “selfie”! Rozmiar: 75x32x10 mm. Rozmiar nadruku: 15x25 mm.

Słuchawki do uszu z nylonowym kablem i mikrofonem. Modny prezent. Zapewniają wysokiej jakości dźwięk. Słuchawki pakowane są w tubę. Rozmiar: Ø25x157 mm. Rozmiar nadruku: Ø8 mm.

8

91047 SELFIE SET Zestaw do selfie, składający się z drążka i pilota bluetooth. Zrób sobie perfekcyjne selfie. Zestaw pakowany w pudełka prezentowe. Rozmiar: 300x110x28 mm. Rozmiar nadruku: 8x40 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

181


Powerbank & SPEAKER

1

DESIGNED BY TOPPOINT

NEW

Black version with black accessoires

2

1

91025 PORTABLE BATTERY/SPEAKER VIBE Vibe to przenośna ładowarka (6000mAh) i głośnik w jednym. Dzięki niemu będą Państwo mogli naładować smartfona lub tableta. Dzięki głośnikowi mogą Państwo również słuchać muzyki. W komplecie znajduje się kabel USB oraz wtyczka 3,5 mm zapakowane w podręczny pokrowiec. Rozmiar: 115x98x40 mm. Rozmiar nadruku: 30x25 mm.

3

90975 PORTABLE BATTERY COMPACT Przenośna bateria 2000mAh w rozmiarze kompaktowym. Złącza: micro USB, mini USB, Apple. Pakowane w ozdobnym pudełku. Rozmiar: 90x56x7 mm. Rozmiar nadruku: 75x47 mm.

182

GIVEAWAYS

3

Digital print

2

Digital print

3 DAYS

91039 PORTABLE BATTERY SUITCASE Przenośna bateria (4400mAh) w klasycznym kształcie walizki. Bardzo przydatne podczas podróży, gdy rozładuje się smartfon, tablet lub inne urządzenie elektroniczne. Pakowane w ozdobne pudełko. W zestawie kabel USB z kilkoma złączami: micro USB, Apple30pin. Rozmiar: 84x59x24 mm. Rozmiar nadruku: 40x66 mm.


BACK SIDE

4

5

Digital print

NEW COLORS

6

4

90980 PORTABLE BATTERY SOLAR 500MAH

7

5

Przenośna bateria solarna 500mA. Nadaje się do częścowego ładowania smartfonów lub innych elektronicznych gadżetów. Baterię ładuje się za pomocą kabla USB lub energię słoneczną. W zestawie kabel USB z kilkoma złączami: micro USB, Apple 30-pin. Pakowane w ozdobne pudełko. Rozmiar: 11x59x59 mm. Rozmiar nadruku: 5x26 mm.

6

90968 PORTABLE BATTERY 2000MAH Przenośna bateria solarna 2000mA. Nadaje się do ładowania smartfonów lub innych elektronicznych gadżetów. Baterię ładuje się za pomocą kabla USB. W zestawie kabel USB z kilkoma złączami: micro USB, Apple 30-pin. Pakowane w ozdobne pudełko. Rozmiar:Ø22x97 mm. Rozmiar nadruku: 10x60 mm.

With light

90981 PORTABLE BATTERY SLIM 3500MAH Przenośna bateria solarna 3500mA. Nadaje się do ładowania smartfonów lub innych elektronicznych gadżetów. Baterię ładuje się za pomocą kabla USB. W zestawie kabel USB z kilkoma złączami: micro USB, Apple 30-pin. Pakowane w ozdobne pudełko. Rozmiar:116x65x8 mm. Rozmiar nadruku: 112x64 mm.

7

90969 PORTABLE BATTERY WITH TORCH Przenośna ładowarka 2000mA z latarką LED. Odpowiednia do ładowania twojego smarthona, tableta lub innego elektronicznego urządzenia. Bateria może być ładowana poprzez załączony kabel USB. W zestawie kabel USB z kilkoma złączami: micro USB, mini USB,Apple 30-pin. Pakowane w ozdobne pudełko. Rozmiar: Ø23x107 mm. Rozmiar nadruku: 10x60 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

183


Trading Capacity : 2200mAh Input : 5V/800mA Output : 5V/1A

1

NEW Capacity : 2200mAh Input : 5V/800mA Output : 5V/1A

2

1

24900 POWERBANK ALUMINIUM 2200mAh Akumulator z aluminium 2200mAh. Dostępny od 100 sztuk w kolorze srebrnym, czarnym, ciemnoniebieskim, jasnoniebieskim, czerwonym, pomarańczowym, złotym, zielonym i różowym. Dostępne w kolorach własnych pantone od 500 sztuk. Dostarczane wraz z przewodami do ładowania akumulatora. Każdy zapakowany w ozdobne opakowanie.

3

24902 POWERBANK ALUMINIUM 2200mAh Aluminiowy akumulator 2200mAh z przełącznikiem on/off. Dostępny od 100 sztuk w kolorze srebrnym, czarnym, granatowym, jasnoniebieskim, czerwonym, pomarańczowym i różowym. Dostępne w kolorach własnych pantone od 500 sztuk. Dostarczane wraz z przewodami do ładowania akumulatora. Każdy zapakowany w ozdobne opakowanie.

184

GIVEAWAYS

Capacity : 2200mAh Input : 5V/800mA Output : 5V/1A

3

2

24901 POWERBANK 2200mAh Przezroczysty akumulator z kolorową baterią 2200mAh. Dostępny od 100 sztuk w kolorze białym, czarnym, granatowym, czerwonym i pomarańczowym. Dostępne w kolorach własnych pantone od 500 sztuk. Dostarczane wraz z przewodami do ładowania akumulatora. Każdy zapakowany w ozdobne pudełko.


Trading Capacity : 4400mAh Input : 5V/1A Output : 5V/1A

POWERBANKI TOPPOINT • Pojemności w 100% zgodne z deklaracją • Baterie klasy A • Stała kontrola jakości w procesie produkcji • Zaawansowany system ochrony przed przeładowaniem, nadmiernym wyładowaniem i spięciem • W pudełku ozdobnym, z instrukcją obsługi • Kabel do ładowania micro-USB w standardzie • Opcjonalnie dostępne również inne kable • Ilośc minimalna - 100 szt. • Termin realizacji - 20 dni roboczych 4

NEW Capacity : 4000mAh Input : 5V/1A Output : 5V/1A

Capacity : 2100mAh Input : 5V/700mA Output : 5V/1A

5

4

6

Digital print

Digital print

24903 POWERBANK DUAL OUTPUT 4400mAh Akumulator z błyszczącą powierzchnią 4400mAh z podwójnym portem USB do ładowania dwóch urządzeń w jednym czasie. Posiada przełącznik on/off oraz wskaźnik LED. Dostępny od 100 sztuk w kolorze białym i czarnym, oraz we własnych kolorach Pantone od 500 elementów. Dostarczane wraz z przewodami do ładowania akumulatora. Każdy zapakowany w ozdobne opakowanie.

5

24904 POWERBANK 4000mAh Aluminiowy akumulator 4000mAh z przełącznikiem on/off i wskaźnikiem LED, który pokazuje poziom energii w baterii. Dostępny od 100 sztuk w kolorze srebrnym i czarnym, oraz we własnych kolorach Pantone od 500 elementów. Dostarczane wraz z przewodami do ładowania akumulatora. Każdy zapakowany w ozdobne opakowanie.

6

24905 POWERBANK CREDITCARD 2100mAh Akumulator wielkości karty kredytowej 2100mAh ze wskaźnikiem LED. Ze zintegrowanym kablem do ładowania. Dostępny od 100 sztuk w kolorze białym i czarnym, oraz we własnych kolorach Pantone od 500 elementów. Każdy zapakowany w ozdobne opakowanie.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

185


Mix and match

Możesz skomponować swój własny zestaw podróżny!

1

1

90983 ELECTRONIC TRAVEL WALLET COMPACT Zestaw turystyczny EVA zawierający ładowarkę samochodową USB (700mA) i słuchawki. Zawsze przydatny w podróży. Rozmiar: 81x65x32 mm. Rozmiar nadruku: 45x35 mm.

186

GIVEAWAYS

2

2

90984 ELECTRONIC TRAVEL WALLET MEDIUM Zestaw podróżny EVA zawierający słuchawki, stojak na smartfona, touchpena oraz uniwersalny kabel USB z następującymi złączami: micro USB, Apple 30pin. Bardzo funkcjonalny prezent. Rozmiar: 120x76x31 mm. Rozmiar nadruku: 60x40 mm.


Mix and match

Możesz skomponować swój własny zestaw podróżny!

3

3

90985 ELECTRONIC TRAVEL WALLET DELUXE Podróżny zestaw EVA ze słuchawkami, ładowarką samochodową USB (700mA), metalowym touchpenem, uniwersalnym kablem USB (micro USB, Apple 30pin) i stojakiem na smartfona. Zawsze przydatny i funkcjonalny w podróży. Rozmiar: 190x100x40 mm. Rozmiar nadruku: 60x100 mm.

4

4

90986 ELECTRONICS TRAVEL SET BIG Zestaw podróżny EVA z przenośną ładowarką 2000mA. Bateria może być ładowana za pomocą załączonego kabla USB. Zawiera złącza: micro USB, mini USB, Apple 30pin. W zestawie również: słuchawki, ładowarka samochodowa USB (700mA), touchpen, uniwersalny kabel USB oraz stojak na telefon. Rozmiar: 190x100x40 mm. Rozmiar nadruku: 60x100 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

187


Connect

AND CHARGE

1

3

1

2

Cable 80 cm

4

NEW

90996 USB MULTI CABLE

2

Kabel USB z trzema złączami (micro USB, Apple 30pin). Długi automatycznie zwijany przewód. Możliwy doming. Rozmiar: 133x30x15 mm. Rozmiar nadruku: Ø16 mm.

3

91028 MULTI CONNECTOR CABLE Bardzo funkcjonalny prezent. Jedna zawieszka zawiera cztery złącza, dzięki czemu można ładować wszystkie typy urządzeń. Zawieszka posiada następujące złącza: USB, micro USB, Apple (30pin and lighting). Rozmiar: 115x27 mm. Rozmiar nadruku: 20x20 mm.

188

GIVEAWAYS

Doming Cable 100 cm

NEW

NEW

91045 BIG RETRACTABLE MULTI CABLE Duży zwijany płaski kabel USBz dwoma złączami (lightning i mikro USB). Z tym kablem Państwa przewód będzie w idealnym porządku. Przedmiot ten posiada duże miejsce na nadruk. Rozmiar: Ø40x12x10 mm. Rozmiar nadruku: Ø30 mm.

4

91041 USB CABLE KEYCHAIN Brelok z kablem oraz następującymi złączami: USB, mikro USB i Apple lighting. Bardzo przydatny, warto mieć go zawsze przy sobie, kiedy trzeba np. podłączyć różne urządzenia ze sobą lub je podładować. Duża kwadratowa powierzchnia nadruku. Rozmiar: 20x30 mm. Rozmiar nadruku: 20x20 mm.


Connect

EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

AND CHARGE

NEW COLORS

5

7

5

6

Double USB

8

Digital print 4 USB ports

90976 DOUBLE USB CAR CHARGER

3 DAYS

6

Samochodowa ładowarka (2,1A) z 2 portami USB. Przydatna do naładowania telefonu komórkowego, nawigacji jak i również tableta. 2,1A. Rozmiar: 30x45x65 mm. Rozmiar nadruku: 22x33 mm.

7

90977 USB CONNECTOR LADY BAG

NEW

9

Digital print

90989 USB CAR CHARGER Ładowarka samochodowa z wejściem USB (700mA). Odpowiednia do ładowania telefonów, MP3/4 lub nawigacji. Rozmiar: Ø25x55 mm. Rozmiar nadruku: 13x20 mm.

8

Efektowny gadżet dla pań. Zestaw przejściówek w kształcie damskiej torebki. Trzy złącza (USB, 30pin, micro USB). Rozmiar: 57x50x13 mm. Rozmiar nadruku: 23x20 mm.

91027 USB MULTIHUB USB multihub to bardzo przydatne urządzenie. Zawiera 4 porty USB, co umożliwia ładowanie wielu urządzeń w jednym czasie. Rozmiar: 51x40x10 mm. Rozmiar nadruku: 25x45 mm.

9

90987 USB PLUG 220V Wtyczka 220V z wejściem USB. Idealna do ładowania tabletów, smartfonów i innych urządzeń elektrycznych. Rozmiar: 85x40x23 mm. Rozmiar nadruku: 18x40 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

189


Technical information mAh: mA:

the amount of energy in the battery the speed of charging your mobile device

91021 Solar House

Technical information Capacity: 6000mAh Input: DC5V, 800mA Output: DC5V, 2000mA Charging time: sunlight: 110 hours, usb port: 8 hours

91022 Solar Factory

Technical information Capacity: 7800mAh Input: DC5V, 800mA Output: DC5V, 2000mA Charging time: sunlight: 120 hours, usb port: 11 hours

91023 Solar Truck

Technical information Capacity: 4000mAh Input: DC5V, 800mA Output: DC5V, 1000mA (2A) Charging time: sunlight: 65 hours, usb port: 5 hours

91025 Portable speaker - battery

Technical information Capacity: 6000mAh Input: DC5V, 1000mA Output: DC5V, 1000mA Charging time: usb port 5 hours

91039 Suitcase shape portable battery

Technical information Capacity: 4400mAh Input: DC5V, 1000mA Output: DC5V, 1000mA Charging time: usb port 5 hours

90975 Credit card size portable battery

Technical information Capacity: 2000mAh Input: DC5V, 500mA Output: DC5V, 1000mA Charging time: usb port 4 hours

190

GIVEAWAYS

Smartphone

Tablet

MP3/4, GPS, PSP etc

Cables/connectors Incl. cables: input Micro USB

100%, approx 4 x

Smartphone

100%, approx 4 x

Smartphone

100%, approx 2,5x

Smartphone

100%, approx 4 x

Smartphone

100%, approx 2,5x

Smartphone

100%, approx 1,5 x

100% approx 1x

Tablet

100% approx 1,5x

Tablet

approx 70%

Tablet

100% approx 1x

Tablet

approx 70%

Tablet

approx 30%

>5x

MP3/4, GPS, PSP etc

>5x

MP3/4, GPS, PSP etc

>5x

MP3/4, GPS, PSP etc

>5x

MP3/4, GPS, PSP etc

>5x

MP3/4, GPS, PSP etc

>5x

output: Micro USB (f.e. Samsung/Nokia/ HTC/LG/Huawei etc.) & Lightning (Apple)

Cables/connectors Incl. cables: input Micro USB output: Micro USB (f.e. Samsung/Nokia/ HTC/LG/Huawei etc.) & Lightning (Apple)

Cables/connectors Incl. cables: input Micro USB output: Micro USB (f.e. Samsung/Nokia/ HTC/LG/Huawei etc.) & Lightning (Apple)

Cables/connectors Incl. cables: input Micro USB output: Micro USB (f.e. Samsung/Nokia/ HTC/LG/Huawei etc.) 3.5mm audio plug

Cables/connectors Incl. cable and connectors: input: Micro USB output: micro USB (f.e. Samsung, Nokia, HTC, Huawei, LG etc.), 30pin & lightning (Apple).

Cables/connectors Incl. cable and connectors: input: Micro USB output: micro USB (f.e. Samsung, Nokia, HTC, Huawei, LG etc.), 30pin & lightning (Apple).


Technical information mAh: mA:

the amount of energy in the battery the speed of charging your mobile device

90989 USB 700mA car charger

Technical information

Smartphone

Tablet

MP3/4, GPS, PSP etc

Input: 12-24V Output: 5V/700mA

90976 USB 2100mA

Technical information

No cables included

Smartphone

Tablet

MP3/4, GPS, PSP etc

Input: 12-24V Output: 5V/2100mA

90987 220V

Technical information

Technical information Capacity: 500mAh Input DC5V/500mA Output: DC5V/500mA Charging time: * sunlight: 26 hours * usb-port: 3 hour

90968 portable battery 2000mAh

90969 portable battery incl. torch 2000mAh

90981 portable battery 3500mAh

Technical information Capacity: 2000 mAh Input DC5V 500mA output DC5V 500-1000mA Charging time: 4 hours

Technical information Capacity: 2000 mAh Input DC5V 500mA output DC5V 500-1000mA Charging time: 4 hours

Technical information Capacity: 3500 mAh Input DC5V 500mA output DC5V 500-1000mA Charging time: 7 hours

Cables/connectors No cables included

Smartphone

Tablet

MP3/4, GPS, PSP etc

Input: 220V Output: 5V/2000mA

90980 Solar portable

Cables/connectors

Cables/connectors No cables included

Smartphone

Tablet

MP3/4, GPS, PSP etc

Integrated connectors: input: USB, output 30pin, micro USB (f.e. Samsung, HTC)

approx 30%

Smartphone

100% approx 1,5x

Smartphone

100% approx 1,5x

Smartphone

100% approx 2x

Cables/connectors

Tablet

approx 20%

Tablet

approx 20%)

Tablet

approx 60%

MP3/4, GPS, PSP etc

>5X

MP3/4, GPS, PSP etc

>5X

MP3/4, GPS, PSP etc

>5X

Cables/connectors Incl. cable and connectors: input: micro usb output: USB + connectors 30pin & lightning (Apple), micro usb (f.e. Samsung, HTC), mini USB

Cables/connectors Incl. cable and connectors: input: micro usb output: USB + connectors 30pin & lightning (Apple), micro usb (f.e. Samsung, HTC), mini USB

Cables/connectors Incl. cable and connectors: input: micro usb output: USB + connectors 30pin & lightning (Apple), micro usb (f.e. Samsung, HTC), mini USB

191


USB TRADING

USB

FLASH DRIVE KEY

1 GB 2 GB 4 GB 8 GB 16 GB Pamięć USB w kształcie klucza. Wykonana z aluminium. Dostarczana w białym pudełku.

PAMIĘĆ USB: • • • • • •

Czas dostawy: 15 dni roboczych, włączając znakowanie Wysokiej jakości grawerowanie laserowe, druk cyfrowy i doming Minimalna ilość 100 szt. Dostępnych wiele akcesoriów Wysokiej jakości kości pamięci Konkurencyjne ceny, 1 rok gwarancji

1GB 2GB 4GB 8GB 16GB

Gift box

USB

FLASH DRIVE SLIM

Płaskie USB z nakrętką. 1GB Dostarczane w białym 2GB pudełku. 4GB

25200 25201 25202 8GB 25203 16GB 25204

USB

25800 25801 25802 25803 25804

USB FLASH DRIVE ALU MINI

25900 25901 25902 25903 25904

Kompaktowa aluminiowa pamięć USB. Dostarczany w białym pudełku.

FLASH DRIVE TECH

Aluminiowy pamięć USB z przezroczystą nasadką. Dostarczany w białym pudełku. 1GB

2GB 4GB 8GB 16GB

25700 25701 25702 25703 25704

Pamięć USB dostarczana jest standardowo w białym ozdobnym opakowaniu.

Optional GIFT BOX AND KEY RING

Każda przenośna pamięć USB może byś dostarczona w luksusowym, ozdobnym opakowaniu. Możemy również zapewnić dostawę z brelokiem do kluczy lub smyczką! O szczegółowe informacje i aktualne ceny proszę pytać naszego dystrybutora!

192

GIVEAWAYS


USB

STOCK

USB

4GB 87659 8GB 87759

Metal USB

FLASH DRIVE

TWISTER

4GB 26402 8GB 26403

Popularna pamięć USB z aluminiową nasadką twist. Korpus i nasadka dostępne są w 12 kolorach. Możesz miksować i dobierać je jak chcesz. Na nasadce możliwy grawer laserowy lub doming full colour. Pamięci USB są dostępne od ręki i mogą być dostarczone w ciągu 3 dni roboczych, włączając znakowanie! Dostarczane w białym pudełku!

Gift box

Pamięć USB dostarczana jest standardowo w białym ozdobnym opakowaniu.

USB Z MAGAZYNU: • • • • • • •

BALLPEN

Zaprojektowany przez Toppoint metalowy długopis z pamięcią USB umieszczoną w uchwycie. W komplecie europejski metalowy niebieski wkład.

Czas dostawy: 3 dni robocze, włączając znakowanie Wysokiej jakości grawerowanie laserowe, druk cyfrowy i doming Dostępne wiele kombinacji kolorów Wysokiej jakości kości pamięci Konkurencyjne ceny 1 rok gwarancji Minimalna ilość 100 szt.

Pamięć USB z naklejką epoksydową w pełnym kolorze. Dostępne w kolorze białym i czarnym, z magazynu w ciągu 3 dni roboczych. Dostarczane w białym pudełku.

DOMING

4GB 26502 8GB 26503

USB

FLASH DRIVE CARD

USB Flash Drive

USB wielkości karty kredytowej, możliwość nadruku w pełnym kolorze na całej powierzchni. Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.

Safety twist USB FLASH DRIVE

Pamięć USB zaprojektowana przez Toppoint, z alumimiową obrotową nakrętką. Za pomocą zwijanego kabla można na przykład dołączyć pamięć do torby. Możliwe znakowanie wielokolorowe za pomocą naklejki. Dostępny też kolor czarny ze srebrną nakrętką. Dostarczane w białym, ozdobnym opakowaniu.

4GB 26702

4GB 26302 8GB 26303

193


Soundzipp: Zipper and Puller Colors: Orange / Red / Pink / Blue / Green / Black / White

Doming or print on puller 1

CZY ZNASZ SŁUCHAWKI NA ZAMKU? • Słuchawki o bardzo wysokiej jakości dźwięku • Modnie wyglądające dzięki zamkowi błyskawicznemu • Dostępne w 7 modnych kolorach • Przewody nigdy się nie plączą • Bardzo wygodne w użyciu, ponieważ możesz nosić je na szyi • Indywidualne kolory pms dostępne od 1000 szt. • Stwórz swój własny zamek za pomocą domingu już od 25 szt. lub na specjalne zamówienie od 250 szt. • Każda sztuka dostarczana jest w etui z mikrofibry, które również może być wykonane na zamówienie • Słuchawki na zamku są następcą słuchawek na zamku ze zintegrowanym mikrofonem z regulacją głośności

Soundzipp GREAT SOUND

1

95050 EARBUDS SOUNDZIPP Słuchawki-zamek Soundzipp. Możliwy nadruk lub doming na metalowym suwaku zamka. Dostarczane w woreczku z mikrofibry. Rozmiar: 1200 mm. Rozmiar nadruku: 7x28 mm.

2

95055 EARBUDS SOUNDZIPP + Słuchawki-zamek Soundzipp plus z wbudowanym mikrofonem oraz regulacją głośności. Możliwy nadruk lub doming na metalowym suwaku zamka błyskawicznego. Dostarczane w woreczku z mikrofibry. Rozmiar: 1360 mm. Rozmiar nadruku: 7x28 mm.

194

GIVEAWAYS


Soundzipp + : Zipper and Puller Colors: Black / White

Doming or print on puller 2

microphone

volume control

Customize your SOUNDZIPP

Soundzipp with customized pouch

3

Soundzipp with customized puller

4

5

6

+

Optional EVA Pouch [83145]

7

8

3

95051 SOUNDZIPP WITH CUSTOM MADE POUCH

4

95056 SOUNDZIPP + WITH CUSTOM MADE POUCH

5

95052 SOUNDZIPP WITH CUSTOM MADE PULLER

6

95057 SOUNDZIPP + WITH CUSTOM MADE PULLER

7

95053 SOUNDZIPP WITH CUSTOM MADE PULLER/POUCH

8

95058 SOUNDZIPP + WITH CUSTOM MADE PULLER/POUCH

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

195


Tools

AND TORCHES

1

3

1

2

3

4

1

90962 OPENER DELUXE

2

Metalowy otwieracz do butelek z kompasem, lampką i nożykiem. Rozmiar: 77x33x10 mm. Rozmiar nadruku: 15x25 mm.

3

90965 TOOL BOX Zestaw narzędzi w pudełku. Zawartość: metalowa latarka na baterie AA i multitool z różnymi śrubokretami oraz nożami. Rozmiar: 146x94x28 mm. Rozmiar nadruku: 5x35 mm.

196

GIVEAWAYS

2

3

90963 KEYRING COMPLETE Metalowy brelok ze śrubokrętami, nożykami i lampką. Dostępne z latarką na przycisk, pakowane w pudełku. Rozmiar: 66x33x21 mm. Rozmiar nadruku: 10x45 mm.

4

90966 TOOL BOX MUSTHAVE Zestaw narzędzi w czarnym pudełku. Zawiera między innymi wielofunkcyjny śrubokręt w kształcie długopisu i latarkę z karabińczykiem. Rozmiar: 142x75x24 mm. Rozmiar nadruku: 7x38 mm.


5

Back side with 2 magnets

7

5

6

3

Torch & flashlight

6

Mała latarka z 3 lampkami LED. Magnes z tyłu latarki. Łatwa do przymocowania np. na samochodzie. Dostarczana z bateriami. Rozmiar: 160x22x15 mm. Rozmiar nadruku: 12x40 mm.

7

90947 TORCH TOOLS Ledowa latarka z z kilkoma funkcjonalnymi narzędziami. Zawiera baterie. Zapakowana w pudełko. Rozmiar: Ø41x139 mm. Rozmiar nadruku: 20x45 mm.

2

8

3

90999 CAR TORCH MAGNET

Back side magnet

90997 TORCH ALU MAGNET Aluminiowa latarka LED. Tył latarki z magnesem. Zawsze funkcjonalna. Zawiera baterie i smyczkę na nadgarstek. Zapakowana w pudełku. Rozmiar: Ø30x140 mm. Rozmiar nadruku: 12x60 mm.

8

90949 CAMPING TORCH Plastikowa, piknikowa latarka z kilkoma funkcjami: światło z przodu oraz w środku latarki, co ułatwia widoczność. Zawiera karabińczyk dzięki czemu nie zgubisz swojej latarki. Rozmiar: Ø39x102 mm. Rozmiar nadruku: 20x50 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

197


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

3

3 DAYS

5

1

2

Digital print

4

6

With doming

90445 TAPE MEASURE KEY RING

2

Miarka w czarnym lub białym kolorze. 1 metr. Może być również brelokiem. Rozmiar: 40x10x40 mm. Rozmiar nadruku: 35x35 mm.

3

90442 TAPE MEASURE 3 METRE

Biała elastyczna plastikowa mini metrówka na breloku. Mierzy w centymetrach, 1 metr. Rozmiar: 66x24x13 mm. Rozmiar nadruku: 20x40 mm.

4

Miarka, 3 metry. Łatwa w użyciu. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: Ø83x30 mm. Rozmiar nadruku: Ø30 mm.

5

90443 TAPE MEASURE 3 METRE LOGOTOP Miarka, 3 metry. Łatwa w użyciu. Doming. Rozmiar: Ø83x30 mm. Rozmiar nadruku: 39x39 mm.

198

GIVEAWAYS

91200 KEYRING MINI RULER

90440 TAPE MEASURE 2 METRE Miarka, 2 metry. Łatwa w użyciu. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: Ø83x30 mm. Rozmiar nadruku: Ø30 mm.

6

90444 TAPE MEASURE 5 METRE Miarka, 5 metrów. Łatwa w użyciu. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: Ø93x35 mm. Rozmiar nadruku: Ø35 mm.


7

8

Digital print

3 DAYS

Digital print

10

3 DAYS

9

11

7

91210 FLEXIBLE RULER

12

8

Metrówka PCV. 1 metr. Rozmiar: 130x13x25 mm. Rozmiar nadruku: 17x125 mm.

9

90730 HOBBY KNIFE XXL

90720 HOBBY KNIFE. Nożyk z 12 elementami. Klips ułatwiający noszenie. Od lat w czołówce artykułów reklamowych. Rozmiar: 140x20x7 mm. Rozmiar nadruku: 10x70 mm.

91220 FLEXIBLE RULER Metrówka PCV. 2 metry. Rozmiar: 235x31x15 mm. Rozmiar nadruku: 22x228 mm.

10

Nożyk, 14 elementów. Wersja XXL. Rozmiar: 155x40x12 mm. Rozmiar nadruku: 7x70 mm.

11

NEW

90727 SAFETY KNIFE Transparentny nożyk. Nowoczesny model w kilku świeżych kolorach. Posiada otwór do mocowania np. do breloka. Rozmiar: 131x24x12 mm. Rozmiar nadruku: 18x44 mm.

12

90729 HOBBY KNIFE CURVE Elegancko zaprojektowny nożyk z przyciskiem bezpieczeństwa. Rozmiar: 137x15x9 mm. Rozmiar nadruku: 8x55 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

199


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

3

1

2

3

3

90964 KEYRING COMBI

90960 FLASHLIGHT IN BOX Aluminiowa latarka LED. Włączanie i wyłączanie poprzez pociągnięcie paska. Rozmiar: Ø26x89 mm. Rozmiar nadruku: 8x25 mm.

200

GIVEAWAYS

3

4

2

Metalowy brelok z otwieraczem do butelek i lampką. Możliwość grawerowania laserowego. Rozmiar: 80x26x18 mm. Rozmiar nadruku: 8x30 mm.

3

3 DAYS

90957 MINI LIGHT LED Brelok z latarką. Trzy małe lampki LED dają wystarczająco dużo światła by znaleźć np. dziurkę od klucza. Dostarczany wraz z bateriami. Rozmiar: Ø18x68 mm. Rozmiar nadruku: 7x33 mm.

4

90958 KEYRING ROUND WITH LIGHT Duży, okrągły, plastikowy brelok z lampką. Transparentne boki. Dostarczany wraz z bateriami. Rozmiar: Ø50x16 mm. Rozmiar nadruku: Ø25 mm.


5

6

3 DAYS

3

NEW COLORS

7

8

3 DAYS

1

Possible with doming

5

90946 KEYRING HEXAGONAL

6

Sześciokątny brelok z latarką. Włączanie lub wyłączanie poprzez przekręcenie górnej części breloku. Rozmiar: Ø21x54 mm. Rozmiar nadruku: 20x8 mm.

7

90961 NECKPEN WITH LIGHT Oryginalna transparentna latarka-długopis. Rozmiar: Ø16x129 mm. Rozmiar nadruku: 9x32 mm.

90998 KEYCHAIN LIGHT-UP Brelok z lampką. 2 rodzaje światła. Rozmiar: 10x24x66 mm. Rozmiar nadruku: 35x15 mm.

8

90990 MINI KEYRING LIGHT Mały, plastikowy brelok z lampką. Możliwy doming. Rozmiar: 43x23x8 mm. Rozmiar nadruku: Ø16 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

201


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

2

3

COIN SIZE: 1 Euro coin 50 Eurocent coin 10 DKR coin 10 SKR coin 10 NOK coin

3

1

Bottle opener

4

90956 CARABINER LIGHT

3

2

Metalowy brelok z karabińczykiem, otwieraczem do butelek oraz latarką. Baterie w zestawie. Rozmiar: Ø14x91x16 mm. Rozmiar nadruku: 7x25 mm.

3

99710 KEYRING WITH BOTTLE OPENER Brelok z otwieraczem. Mały, ale użyteczny. Rozmiar: 9x88x12 mm. Rozmiar nadruku: 6x30 mm.

5

91568 COIN KEYCHAIN Brelok z żetonem do wózka. Bardzo przydatny na zakupach. Rozmiar: Ø41 mm. Rozmiar nadruku: 33x38 mm.

202

GIVEAWAYS

5

Digital print

24 HOURS

99755 KEYCHAIN COIN Solidny brelok z monetą ( rozmiar 1 Euro) przyczepioną na magnes. Rozmiar: 36x36x6 mm. Rozmiar nadruku: 21x21 mm.

4

90951 KEYCHAIN LIGHT - OPENER Wygodny plastikowy brelok z otwieraczem do butelek i lampką LED. Łatwy w użyciu. Dostarczany wraz z bateriami. Rozmiar: 74x39x11 mm. Rozmiar nadruku: Ø25 mm.


6

8

6

7

3

DESIGNED BY TOPPOINT

3 DAYS

90493 BAG DISPENCER WITH FLASHLIGHT

9

7

Plastikowy dozownik zawierający 20 jednorazowych woreczków oraz latarkę. Idealny do sprzątania, np. po psie. Zawiera karabińczyk. Rozmiar: Ø40x111 mm. Rozmiar nadruku: 25x50 mm.

8

99758 FLOATING KEYRING Brelok, unoszący się na powierzchni wody. Nadruk tamponowy. Rozmiar: Ø25x95 mm. Rozmiar nadruku: 8x30 mm.

NEW

90514 DISPOSABLE BAGS DISPENCER Funkcjonalny dozownik z 15 jednorazowymi woreczkami, zawiera karabińczyk. Rozmiar: Ø41x105 mm. Rozmiar nadruku: 35x20 mm.

9

99789 KEYCHAIN SILICONE STRAP Modny brelok do kluczy z silikonowym paskiem. Rozmiar: 103x12 mm. Rozmiar nadruku: 6x18 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku, chyba że wspomniane inaczej. Koszty dostawy i Vat nie są zawarte. Określony rozmiar nadruku należy do standardowej pozycji nadruku.

203


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

2

3

Digital print

3 DAYS

50

cm

1

4

1

Doming

99608 ALU LUGGAGE TAG OVAL

5

2

Aluminiowa, owalna zawieszka do bagażu ze stalową linką. Rozmiar: 85x40 mm. Rozmiar nadruku: 10x50 mm.

3

90411 LUGGAGE TAG

90768 CARD HOLDER Skipass wykonany z mrożonego plastiku, z linką. Może być zaczepiany np. do szlufki spodni. Długość linki: 60 cm. Nadruk tamponowy. Rozmiar: 87x36x12 mm. Rozmiar nadruku: 35x27 mm.

204

GIVEAWAYS

99609 ALU LUGGAGE TAG RECTANGLE Aluminiowa, prostokątna zawieszka na bagaż. Rozmiar: 85x40 mm. Rozmiar nadruku: 8x55 mm.

4

Zawieszka do bagażu. Nadruk tamponowy. Od 10.000 szt. możliwy nadruk wielokolorowy. Materiał PCV. Rozmiar: 110x59x1 mm. Rozmiar nadruku: 58x109 mm.

5

6

Digital print

90766 CARD HOLDER Transparentny skipass z wyciąganą linką. Doming na obudowie. Długość linki: 50 cm. Rozmiar: 85x32x15 mm. Rozmiar nadruku: Ø19 mm.

6

91310 LUGGAGE SCALE ELECTRONIC Elektroniczna zawieszka z wagą do bagażu. Już nigdy waga Twojej walizki Cię nie zaskoczy! Produkt w pudełku. Rozmiar: 93x36x17 mm. Rozmiar nadruku: 40x28 mm.


8

7

9

7

10

NEW

90459 LUGGAGE TAG SUITCASE

8

Zawieszka w kształcie walizki. W 4 różnych kolorach (jasnoniebieskim, srebrnym, pomarańczowym i białym). Widoczne jest tylko nazwisko by chronić Twoją prywatność. Z czarnym zamknięciem. Rozmiar: 92x54x4 mm. Rozmiar nadruku: 45x40 mm.

9

91037 LUGGAGE TAG Zawieszka do bagażu w kształcie okularów słonecznych. Rozmiar: 130x47 mm. Rozmiar nadruku: 30x45 mm.

NEW

NEW

91035 LUGGAGE TAG PLANE Zawieszka w kształcie samolotu. Rozmiar: 255x90 mm. Rozmiar nadruku: 18x70 mm.

10

91036 LUGGAGE TAG SLIPPER Zawieszka na bagaż w kształcie klapka. Rozmiar: 112x48 mm. Rozmiar nadruku: 15x25 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

205


ENDLESS POSSIBILITIES WITH

DOMING Doming jest najbardziej luksusową spośród dostępnych

naklejek samoprzylepnych. Nadruk pokryty jest specjalną, przezroczystą warstwą żywicy. Efektem jest połyskujący doming! Od ponad 10 lat Toppoint rozwija proces techniki domingowej, co daje gwarancję doskonałej jakości. 1

206

GIVEAWAYS


Endless

POSSIBILITIES Naklejki mogą być umieszczone na wielu produktach z naszej kolekcji. Nawet długopis ‘Covaal’ z kolekcji Toppoint Design może być produkowany w technice domingu, ale także suwak z Soundzipp, miarki i ozdobne opakowania na nasze metalowe długopisy.

3

5DAYS

2

STANDARD

Po szczegółowym ustaleniu techniki drukowania jesteśmy w stanie wyprodukować naklejki w ciągu 5 dni.

Doming jest techniką druku z wykorzystaniem żywicy epoksydowej. Żywica ta daje piękny efekt 3D na nadruku. Technika ta jest szeroko stosowana do znakowania breloczków, naklejek i identyfikatorów. Doming jest możliwy również na tkaninach. Technika ta umożliwia uzyskanie wysokiej jakości naklejki 3D, które są bardzo trwałe. Dzięki żywicy naklejka jest bardzo odporna na wodę, zarysowania i ciepło. Szukasz naklejki z niesamowitym wyglądem? Wybierz doming. ZALETY NAKLEJEK DOMINGOWYCH: • efekt 3D • odporne na wszystkie warunki atmosferyczne • trwała przyczepność • dostępne w każdym rozmiarze i kształcie • krótki czas produkcji • odporne na promienie UV

4

Special SHAPES Nie ma ograniczeń - prawie każdy rozmiar i kształt może być wyprodukowany.

5

1. 95050 -> 194 2. 87639 -> 92 3. 98705 -> 18 4. 90494 -> 180 5. 82057 -> 138

207


Protect YOUR BRAND AGAINST THE ELEMENTS Naklejka ma elegancki wygląd. Szczególnie nadaje się do znakowania produktów, które często są używane na zewnątrz i eksponowane na różne warunki atmosferyczne. Maszyny i urządzenia są ich dobrym przykładem, ponieważ często umieszcza się na nich logo, które może się zużyć i wyblaknąć. W przypadku domingu nie dzieje się nic takiego. Dzięki odporności na zarysowania i warstwie wzmacniającej UV mają Państwo pewność, że Wasze logo jest chronione na wiele lat.

Your

doming EVEN MORE

glossy? DOMING ON METAL FOIL

Dzięki technice domingu można wydrukować logo lub hasło reklamowe na metalowej powierzchni folii i wykończyć je stylową aplikacją z żywicy epoksydowej.

CARS

BATHTUBS

EQUIPMENT

GARDEN FURNITURE

TOOLS

UNLIMITED POSSIBILITIES 208

GIVEAWAYS


STANDARD 5 DAYS PRODUCTION

1

3

1

Doming

2

NEW

Doming

4

99788 KEYRING POLYESTER STRAP

2

99610 METAL KEYRING Metalowy brelok, prostokątny, dwustronny doming. Rozmiar: 108x25x5 mm. Rozmiar nadruku: 16,2x46,4 mm.

5

NEW

5

Doming

Brelok do kluczy z poliestrowym paskiem. Duża powierzchnia do nadruku, odpowiednia dla wypromowania Państwa marki. Rozmiar: 90x23 mm. Rozmiar nadruku: 19,7x19,7 mm.

3

Doming

Doming

99790 METAL KEYRING ON LOOP Elegancki metalowy brelok. Możliwe logo na metalowej części breloka. Rozmiar: Ø20x70x10 mm. Rozmiar nadruku: Ø20 mm.

4

99618 KEYRING METAL Okrągły brelok metalowy. Dwustronny doming. Rozmiar: 90x36x6 mm. Rozmiar nadruku: Ø30 mm.

99652 KEYRING METAL Owalny brelok metalowy. Dwustronny doming. Rozmiar: 103x35x6 mm. Rozmiar nadruku: 39x29 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

209


Doming

STANDARD 5 DAYS PRODUCTION

DOUBLE SIDED

2

3

5

1

1

99783 PLUG DOUBLE DOMING 25X25

4

2

Kwadratowy podwójny doming (25x25mm) umieszczony na wtyczce do smart phona. Możliwy nadruk full-color. Rozmiar: 25x25 mm. Rozmiar nadruku: 25x25 mm.

3

99775 KEYRING DOUBLE DOMING 25X25

99784 PLUG DOUBLE DOMING 40X25 Prostokątny podwójny doming (40x25mm) umieszczony na wtyczce do smart phona. Możliwy nadruk full-color. Rozmiar: 40x25 mm. Rozmiar nadruku: 40x25 mm.

210

GIVEAWAYS

99779 LOOP DOUBLE DOMING 25X25 Kwadratowy podwójny doming (25x25mm). Może być używany jako brelok, wieszak dekoracyjny czy zamek do twojej garderoby. Możliwy nadruk full-kolor. Rozmiar: 25x25 mm. Rozmiar nadruku: 25x25 mm.

4

Dwustronny kwadratowy brelok z domingiem (25x25mm). Możliwość nadruku full-color. Rozmiar: 25x25 mm. Rozmiar nadruku: 25x25 mm.

5

6

99780 LOOP DOUBLE DOMING 40X25 Prostokątny podwójny doming (40x25mm). Może być używany jako brelok, wieszak dekoracyjny czy zamek do twojej garderoby. Możliwy nadruk full-kolor. Rozmiar: 40x25 mm. Rozmiar nadruku: 40x25 mm.

6

99776 KEYRING DOUBLE DOMING 40X25 Dwustronny prostokątny brelok z domingiem (40x25mm). Możliwość nadruku full-color. Rozmiar: 40x25 mm. Rozmiar nadruku: 40x25 mm.


Doming

STANDARD 5 DAYS PRODUCTION

DOUBLE SIDED

8

9

11

7

7

99786 PLUG DOUBLE DOMING 42X28 OVAL

10

8

Owalny podwójny doming (42x28mm) umieszczony na wtyczce do smart phona. Możliwy nadruk full-color. Rozmiar: 42x28 mm. Rozmiar nadruku: 42x28 mm.

9

99778 KEYRING DOUBLE DOMING 42X28

99785 PLUG DOUBLE DOMING 35 MM ROUND Okrągły podwójny doming (35mm) umieszczony na wtyczce do smart phona. Możliwy nadruk full-color. Rozmiar: Ø35 mm. Rozmiar nadruku: Ø35 mm.

99782 LOOP DOUBLE DOMING 42X28 OVAL Owalny podwójny doming (42x28mm). Może być używany jako brelok, wieszak dekoracyjny czy zamek do twojej garderoby. Możliwy nadruk full-color. Rozmiar: 42x28 mm. Rozmiar nadruku: 42x28 mm.

10

Dwustronny owalny brelok z domingiem (42x28mm). Możliwość nadruku full-color. Rozmiar: 42x28 mm. Rozmiar nadruku: 42x28 mm.

11

12

99777 KEYRING DOUBLE DOMING 35 MM Dwustronny okrągły brelok z domingiem (35mm). Możliwość nadruku full-color. Rozmiar: Ø35 mm. Rozmiar nadruku: Ø35 mm.

12

99781 LOOP DOUBLE DOMING 35 ROUND Okrągły podwójny doming (35mm). Może być używany jako brelok, wieszak dekoracyjny czy zamek do twojej garderoby. Możliwy nadruk full-color. Rozmiar: Ø35 mm. Rozmiar nadruku: Ø35 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

211


STANDARD 5 DAYS PRODUCTION

212

99681 KEYRING METAL

99693 KEYRING METAL

99662 KEYRING METAL

Brelok metalowy, prostokątny. Jednostronny doming. Rozmiar: 114x28x8 mm. Rozmiar nadruku: 16x46 mm.

Metalowy, prostokątny brelok. Jednostronny doming. Rozmiar: 107x34x8 mm. Rozmiar nadruku: 16x46 mm.

Metalowy, prostokątny brelok z prawdziwą skórą. Jednostronny doming. Rozmiar: 107x34x8 mm. Rozmiar nadruku: 16x46 mm.

99743 METAL PIN

99737 METAL PIN

99735 METAL PIN

Prostokątny pins w złotym kolorze. Doming. Motylkowe zapięcie. Rozmiar: 26x14x10 mm. Rozmiar nadruku: 14x26 mm.

Prostokątny pins w złotym kolorze. Doming. Motylkowe zapięcie. Rozmiar: 19x13x11 mm. Rozmiar nadruku: 12x18 mm.

Okrągły pins w złotym kolorze. Doming. Motylkowe zapięcie. Rozmiar: Ø20x10 mm. Rozmiar nadruku: Ø17 mm.

99744 METAL PIN

99742 METAL PIN

99739 METAL PIN

Kwadratowy pins w złotym kolorze. Doming. Motylkowe zapięcie. Rozmiar: 15x15x11 mm. Rozmiar nadruku: 15x15 mm.

Prostokątny pins w złotym kolorze. Doming. Motylkowe zapięcie. Rozmiar: 30x10x10 mm. Rozmiar nadruku: 10x30 mm.

Owalny pins w złotym kolorze. Doming. Motylkowe zapięcie. Rozmiar: 20x12x10 mm. Rozmiar nadruku: 11x20 mm.

GIVEAWAYS


1

Doming

4

1

2

Doming

5

Doming

99703 KEYRING LOGOTOP RECTANGLE

2

Brelok ze skórzanym paskiem i miejscem na prostokątny doming. Rozmiar: x18x122 mm. Rozmiar nadruku: 12,6x30 mm.

3

99711 METAL KEYRING LOGOTOP Metalowy brelok z doming. Rozmiar: x22x74 mm. Rozmiar nadruku: 12,6x30 mm.

5

3

Doming

Doming

99709 KEYRING METAL LOGOTOP Metalowy brelok z otwieraczem i okrągłym domingiem. Rozmiar: 52x32 mm. Rozmiar nadruku: Ø26 mm.

4

99892 NAME BADGE Plakietka z magnesem i domingiem. Idealna wizytówka Twojej firmy. Rozmiar: 50x30x8 mm. Rozmiar nadruku: 30x50 mm.

99891 NAME BADGE Plakietka z magnesem i domingiem. Możliwość personalizacji. Rozmiar: 50x30x8 mm. Rozmiar nadruku: 30x50 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

213


Custom made!

Smycze na zamówienie - dostępne od 1 000 sztuk. Wiele możliwości personalizacji smyczy. Możliwy nadruk sublimacyjny, nadruk full color dookoła oraz zwykły sitodruk. Smycze dostępne w różnych rozmiarach.

A

B

C

D

E

QUALITIES: A: Polyester Flat B: Polyester Sublimation C: Polyester Woven D: Polyester Reflective E: Polyester Satin

Conference?

Lanyards & bags! Na najróżniejszych eventach nigdy nie może zabraknąć zarówno smyczy jak i toreb. Smycze są doskonałym nośnikiem reklamy dla firm. W ofercie różne akcesoria do nich.

214

GIVEAWAYS

LANYARD ACCESSORIES


52 cm 2 cm

Front

1

1

Back

2

NEW

90877 LANYARD REFLECTIVE Poliestrowa smycz z metalowym haczykiem, zawiera odblaskowe przeszycia. Rozmiar: 500x25 mm. Rozmiar nadruku: 230x15 mm.

2

90879 LANYARD POLYESTER Poliestrowa smycz z odpinaną, plastikową klamrą i metalowym haczykiem. Rozmiar nadruku: 15x300 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

215


1

Transfer print

4

1

2

NEW

NEW

5

86707 SUNGLASSES POUCH

86706 SUNGLASSES GLOW

2

86704 SUNGLASSES MALOU Modne okulary przeciwsłoneczne - oprawa imitująca drewno. UV400. Rozmiar: 145x145x48 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

216

GIVEAWAYS

NEW

86705 SUNGLASSES SHADE Modne, fajne okulary przeciwsłoneczne. Odpowiednie do noszenia w lecie jak i w zimie, doskonałe w sportach zimowych. UV400. Rozmiar: 140x140x48 mm. Rozmiar nadruku: 5x30 mm.

4

Okulary przeciwsłoneczne świecące w ciemności. Do noszenia również wieczorem. Okulary przeciwsłoneczne świecą w ciemności po całym dniu ich noszenia. Rozmiar: 145x145x48 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

5

Glow in the dark

6

Etui na okulary przeciwsłoneczne. Etui na okulary zrobione jest z mikrofibry. Służy zarówno do czyszczenia okularów jak i ich chronienia. Rozmiar: 180x90 mm. Rozmiar nadruku: 75x140 mm.

3

3

86703 SUNGLASSES NEON Modne okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi częściami. Rozmiar: 145x145x48 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.

6

86700 SUNGLASSES JUSTIN Modne okulary przeciwsłoneczne. UV400. Rozmiar: 145x145x48 mm. Rozmiar nadruku: 6x45 mm.


7

8

10

7

91225 HAND RATTLE

9

11

12

8

Grzechotka w kształcie ręki w kilku kolorach. Rozmiar: 185x90x19 mm. Rozmiar nadruku: 35x35 mm.

9

90474 SLAP-ON WHISTLE

91567 COFFEE / BEER TRAY Taca na sześć kubków lub szklanek. Rozmiar: 225x208x12 mm. Rozmiar nadruku: 50x40 mm.

91232 2-TONE HORN Trąbka - 2 rodzaje dzwięków. Duża powierzchnia nadruku. Przydatna na imprezach. Rozmiar: 230x68x68 mm. Rozmiar nadruku: Ø50 mm.

10

Zabawny, silikonowy gwizdek. Atrakcyjny gadżet na przyjęcia! Możliwy nadruk na powierzchni gwizdka. Zaprojektowany przez Toppoint. Rozmiar: 210x18x24 mm. Rozmiar nadruku: Ø12 mm.

11

DESIGNED BY TOPPOINT

91229 INFLATABLE STICK Komplet dwóch dmuchanych pałek. Użyteczne w czasie imprez sportowych i koncertów. Rozmiar: Ø80x600 mm. Rozmiar nadruku: 270x60 mm.

12

91231 TAMBOURINE BEER TRAY Taca na piwo w kształcie tamburynu, na 5 szklanek. Udana impreza gwarantowana. Rozmiar: Ø199x36 mm. Rozmiar nadruku: Ø50 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

217


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

3

1

Digital print

3 DAYS

NEW

2

NEW

Digital print

4

90342 EAR PLUGS ON CORD

NEW

2

Zatyczki do uszu na sznurku. Odpowiednie aby chronić Państwa uszy podczas wykonywania różnych czynności, podczas lotu samolotem czy podczas pracy. Dzięki sznurkowi można łatwo zawiesić je wokół szyi. Rozmiar: Ø41x19 mm. Rozmiar nadruku: Ø33 mm.

3

91698 NAIL FILE ZEBRA Pilnik do paznokci z modnym wzorem, zapakowany w plastikowe pudełko. Obowiązkowa rzecz w kobiecej torebce. Rozmiar: 110x28x10 mm. Rozmiar nadruku: 19x90 mm.

5

90548 POCKET MIRROR Ładne, podwójne lusterko. Jedno normalne a drugie powiększające. Pasuje do każdej torebki. Nadruk na obudowie. Od 5.500 szt. możliwe wykonanie w dowolnym kolorze (czas dostawy 10-12 tygodni). Rozmiar: Ø68x14 mm. Rozmiar nadruku: Ø55 mm.

218

GIVEAWAYS

Digital print

3 DAYS

5

Digital print

90500 EAR PLUGS Dwie zatyczki do uszu, pakowane w transparente pudełko. Nadruk tamponowy na pudełku. Zatyczki pakowane są w woreczek. Rozmiar: 38x36x18 mm. Rozmiar nadruku: 21x21 mm.

4

91699 BEAUTY TOOL SET ZEBRA Zestaw przyborów kosmetycznych. Zestaw zawiera pęsetę i obcinacz do paznokci, przybory, których każdy potrzebuje. Rozmiar: Ø23x106 mm. Rozmiar nadruku: 15x60 mm.


6

NEW

7

6

8

NEW

90907 LED SPORT BRACELET Ledowa sportowa bransoleta,można przymocować ją do ramienia za pomocą rzepu. Przydatna rzecz podczas uprawiania sportu na powietrzu lub spacerów z psem. Bransoleta może być noszona ze stałym lub migającym światłem. Rozmiar: 20x13 mm. Rozmiar nadruku: 14x70 mm.

7

91309 SET TENNIS BALLS IN TUBE Zestaw trzech żółtych piłeczek do tenisa w przeźroczystej tubie. Możliwy nadruk na tubie. Rozmiar: Ø78x211 mm.

8

91312 MICROFIBER SPORT TOWEL Ręcznik sportowy z mikrofibry, zapakowany w woreczek poliestrowy (7x15cm). Towel: 190 g/m², Pouch: 210D. Rozmiar: 800x400 mm. Rozmiar nadruku: 40x60 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

219


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

3

1

Digital print

90478 LIPBALM BALL

2

4

Digital print

2

Kulka z kolorową pomadką ochronną do ust. Rozmiar: Ø38 mm. Rozmiar nadruku: Ø20 mm.

3

90381 MEDICINE BOX Okrągłe plastikowe pudełko na tabletki z 3 przegródkami. Rozmiar: 74x74x17 mm. Rozmiar nadruku: 70x31 mm.

5

90345 CLEANING GEL Żel do mycia w sprayu. Stworzony na bazie alkoholu, aloesu i witaminy E. Rozmiar: Ø18x125 mm. Rozmiar nadruku: 10x40 mm.

220

GIVEAWAYS

24 HOURS

5

90476 LIPBALM STICK Pomadka ochronna do ust. Mechanizm obrotowy. Transparentne kolory lub czarny i biały. Rozmiar: Ø18x70 mm. Rozmiar nadruku: 10x35 mm.

4

90397 BANDAGE BOX Transparentne pudełko z poręczną, odsuwaną pokrywką. Zawiera 5 plastrów. Rozmiar: 100x40x10 mm. Rozmiar nadruku: 36x97 mm.


6

7

8

6

90489 RAIN PONCHO

9

7

Plastikowy płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem. Jeden uniwersalny rozmiar. Znakowanie naklejką. Rozmiar: 135x95x4 mm. Rozmiar nadruku: 75x100 mm.

8

90441 CLOTHING BRUSH Kompaktowy czyścik do ubrań z żelem. Zmywalny. Nadruk możliwy na pudełku. Rozmiar: 101x35x29 mm. Rozmiar nadruku: 14x40 mm.

Digital print

3 DAYS

90449 RAIN PONCHO Ponczo przeciwdeszczowe w opakowaniu-kulce. Z brelokiem, który można zaczepić np. do roweru lub spodni. Rozmiar: Ø60 mm. Rozmiar nadruku: 25x25 mm.

9

91314 SHOE POLISH Pasta do obuwia. Zawsze łatwa w użyciu, jeśli musisz wypolerować swoje buty lub gdy jesteś w podróży. Możliwy również pełnokolorowy nadruk cyfrowy na pokrywce. W kolorze białym i czarnym z czarną gąbką. Rozmiar: Ø60x18 mm. Rozmiar nadruku: Ø50 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

221


DESIGNED BY TOPPOINT

1

Special production

NEW

A GREAT GIFT Silicone WATCHES...

2

1

91054 SILICONE WATCH URBAN Wytrzymały, zaprojektowany przez Toppoint modny zegarek ‘urban’’. 1 ATM. Nadruk możliwy w 1,2 lub 3 kolorach, na tarczy. Wzór już w 2 tygodnie, czas realizacji zamówienia 11 tygodni od zaakceptowania wizualizacji. Dowolny kolor zegarka już od 1200 szt. W ozdobnym opakowaniu. Rozmiar: Ø44x250x21 mm. Rozmiar nadruku: 15x15 mm.

Produkt ten zdobywa popularność z zawrotną prędkością. Odpowiedzialne za to są świeże kolory i zaskakujące detale. Możliwy nadruk na tarczy lub grawer z tyłu zegarka.

222

GIVEAWAYS

2

91052 SILICONE WATCH URBAN Wytrzymały, zaprojektowany przez Toppoint modny zegarek ‘urban’ w ozdobnym opakowaniu. Możliwy nadruk laserem na tylniej części zegarka. Indywidualna produkcja z własnym logo na tarczy, od 100 sztuk. Rozmiar: Ø44x250x21 mm. Rozmiar nadruku: 15x15 mm.


Choose

OPTYMALNA PERSONALIZACJA TWOJEGO ZEGARKA:

YOUR DIAL

możliwy wybór spośród 5 różnych cyferblatów ( A do E ), w 10 różnych kolorach.

A

C

B

D

E

3

DESIGNED BY TOPPOINT

Laser engraving ON BACKSIDE

Special production

NEW

POSSIBLE

All the silicone watches will be delivered in a luxurious gift box

4

3

91053 SILICONE WATCH FLASH Nowoczesny, zaprojektowany przez Toppoint zegarek ‘Flash’. 1 ATM. Nadruk w 1,2 lub 3 kolorach na tarczy. Wzór już w 2 tygodnie, czas realizacji zamówienia 11 tygodni od zaakceptowania wizualizacji. Dowowlny kolor zegarka już od 1200 szt. W ozdobnym opakowaniu. Rozmiar: Ø42x258x23 mm. Rozmiar nadruku: 15x15 mm.

4

91051 SILICONE WATCH FLASH Silikonowy, zaprojektowany przez Toppoint modny zegarek ‘Flash’ w ozdobnym opakowaniu. Możliwy nadruk laserem na tylniej części zegarka. Indywidualna produkcja z własnym logo, od 100 sztuk. Rozmiar: Ø42x258x23 mm. Rozmiar nadruku: 15x15 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

223


Laser engraving ON BACKSIDE POSSIBLE

1

Express Delivery

WITHIN 5 WEEKS BY AIR CARGO

2

1

Special production

91080 SILICON WATCH MODERN Modny, silikonowy zegarek w transparentnym pudełku. Średnica zegarka 14 mm. Możliwy nadruk na pudełku w dwóch miejscach. Grawer możliwy po wewnętrznej stronie zegarka. Indywidualna produkcja od 100 sztuk. Rozmiar: 44x21x250 mm. Rozmiar nadruku: 40x25 mm.

2

91081 SILICON FASHION WATCH 44 mm, 1 ATM. Możliwy nadruk w 1, 2 lub 3 kolorach na tarczy. Wzór już w 2 tygodnie. Czas realizacji zamówienia 4 tygodnie od zaakceptowania wizualizacji drogą lotniczą. Sam wybierz opakowanie - pudełko transparentne lub puszka. Rozmiar: Ø44x250x21mm.

Optional PACKAGING 2

224

GIVEAWAYS

3


3

4

3

Special production

Children size Special production

91082 SILICON FASHION WATCH 44 mm, 1 ATM. Możliwy nadruk w 1, 2 lub 3 kolorach na tarczy. Wzór już w 2 tygodnie. Czas realizacji zamówienia 11 tygodni od zaakceptowania wizualizacji. Dowolny kolor zegarka już od 1 000 szt. Sam wybierz opakowanie - pudełko transparentne lub puszka. Rozmiar: Ø44x250x21 mm.

4

91083 SILICON FASHION WATCH 35mm, 1 ATM. Możliwy nadruk w 1, 2 lub 3 kolorach na tarczy. Wzór już w 2 tygodnie. Czas realizacji zamówienia 11 tygodni od zaakceptowania wizualizacji. Dowolny kolor zegarka już od 1 000 szt. Sam wybierz opakowanie - pudełko transparentne lub puszka. Rozmiar: Ø35x220x18 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

225


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

2

Digital print

3 DAYS

Digital print

3 DAYS

HARDCOLOUR

FROSTED

3

Ice

1

Digital print

3 DAYS

90782 FROSTY ICE SCRAPER Skrobaczka wykonana z mrożonego plastiku, z gumką do ściągania wody. Mała, ale bardzo poręczna. Rozmiar: 120x110 mm. Rozmiar nadruku: 60x97 mm.

SCRAPERS

W każdym samochodzie powinna znaleźć się skrobaczka. Toppoint przygotował szeroką ofertę tych produktów. Prawie każdy model posiada dodatkową funkcję.

2

90787 ICE SCRAPER TRIANGLE Skrobaczka wykonana z pełnokolorystycznego plastiku. Model trójkątny. Rozmiar: 110x105 mm. Rozmiar nadruku: 84x74mm.

3

90789 ICE SCRAPER LITTLE Mała skrobaczka wykonana z mrożonego plastiku. Model prostokątny. Biała i czarna wersja jest pełnokolorystyczna. Rozmiar: 120x100 mm. Rozmiar nadruku: 101x121 mm.

226

GIVEAWAYS


4

5

DESIGNED BY TOPPOINT

Front

DESIGNED BY TOPPOINT

3 DAYS

Back

Custom made

BOXES [83254]

6

4

DESIGNED BY TOPPOINT

7

NEW

90558 ICE SCRAPER WITH LIGHT

5

Zaprojektowana przez Toppoint skrobaczka do szyb z latarką. Zawsze przydatna podczas ciemnych, zimowych wieczorów. Rozmiar: 230x111x22 mm. Rozmiar nadruku: 18x70 mm.

6

90559 ACRYLIC ICE SCRAPER Wysokiej jakości, solidna i stylowa skrobaczka do lodu zaprojektowana przez Toppoint. Wykonana z akrylu. Dostarczana w pokrowcu z mikrofibry, którym można również czyścić wewnętrzne szyby samochodu. 170 gr/m2 microfiber. Rozmiar: 122x103x9 mm. Rozmiar nadruku: 35x70 mm.

90557 ICE SCRAPER 3 IN 1 Zaprojektowana przez Toppoint skrobaczka do szyb. Posiada także gąbkę i wycieraczkę. Rozmiar: 229x135x56 mm. Rozmiar nadruku: 45x40 mm.

7

90792 FROSTY ICE SCRAPER Skrobaczka wykonana z mrożonego plastiku. Duża powierzchnia nadruku, idealna do umieszczenia na niej logo. Najlepiej sprzedająca się wśród skorbaczek. Rozmiar: 245x110x30 mm. Rozmiar nadruku: 40x70 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

227


NEW COLORS

2

3

1

1

4

NEW

90731 SNOW SHOVEL

2

Solidna łopata do odśnieżania. Idealny prezent podczas zimy. Rozmiar: 1135x254x10 mm. Rozmiar nadruku: 20x55 mm.

3

90793 ICE SCRAPER WITH GLOVE Skrobaczka z ciepłą rękawicą, zapobiega marznięciu dłoni w czasie odśnieżania. Standardowy nadruk na skrobaczce, możliwy również na rękawicy. Rozmiar: 260x165x20 mm. Rozmiar nadruku: 13x80 mm.

228

GIVEAWAYS

90783 ICE SCRAPER Nowa, czarna skrobaczka z komfortowym uchwytem z uwagi na miękki nylonowy materiał. Nadruk na przodzie. Rozmiar: 215x90x32 mm. Rozmiar nadruku: 20x50 mm.

4

90794 ICE SCRAPER WITH GLOVE Skrobaczka z ciepłą rękawicą (600D polyester), zapobiega marznięciu dłoni w czasie odśnieżania. Standardowy nadruk na skrobaczce, możliwy również na rękawicy Rozmiar: 345x150x30 mm. Rozmiar nadruku: 15x85 mm.


5

7

5

Digital print

DESIGNED BY TOPPOINT

6

8

NEW

90923 TICKET HOLDER

6

Transparentny uchwyt na bilet parkingowy. Dzięki niemu masz pewność, że bilet nie ześlizgnie się z deski rozdzielczej. Rozmiar: 70x40x5 mm. Rozmiar nadruku: 15x35 mm.

7

90721 PARKING DISC ICE SCRAPER EUROPE Parkometr ze skrobaczką do lodu zaprojektownay przez Toppoint. Tachograf odpowiada europejskim regulacjom prawnym (oprócz Francji). Posiada dużą powierznię do nadruku. Rozmiar: 154x110x6 mm. Rozmiar nadruku: 148x93 mm.

NEW

NEW

90719 PARKING DISC FRANCE Papierowy parkometr, zgodny z prawem obowiązującym Francji. Znajduje się na nim duża powierzchnia do nadruku. Rozmiar: 150x150 mm. Rozmiar nadruku: 35x90 mm.

8

90735 CAR SAFETY HAMMER Samochodowy młotek bezpieczeństwa. W razie potrzeby można odciąć pas bezpieczeństwa lub rozbić okno samochodu metalową końcówką. Zawiera taśmę samoprzylepną z rzepem, aby można było zawiesić młotek. Rozmiar: 145x70x10 mm. Rozmiar nadruku: 10x70 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

229


1

2

1

DESIGNED BY TOPPOINT Digital print

Digital print

3 DAYS

3 DAYS

90473 FOLDABLE FUNNEL Zaprojektoany przez Toppoint, składany lejek do napełniania płynu do wycieraczek. Plastikowe pudełko i silikonowy lejek. Możliwy nadruk na pudełku. Rozmiar: Ø90x15 mm. Pojemność: 20 cl. Rozmiar nadruku: 109x84 mm.

2

90372 PROFILE TYRE Miernik do bieżnika opon. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Rozmiar: 60x30x6 mm. Rozmiar nadruku: 57x27 mm.

230

GIVEAWAYS


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

3

Pouch for safety jacket

1

ADJUSTABLE

VELCRO

4

3

90934 POUCH FOR SAFETY VEST Odblaskowy woreczek na kamizelkę bepieczeństwa. Rozmiar: 198x159x0 mm.

5

5

One size fits all

4

Children safety jacket

90921 SAFETY VEST XL Ochronna kamizelka z dwoma odblaskowymi paskami, zapinana na rzep. Zgodna z regulacjami EN20471, Klasa 2/2. Rozmiar uniwersalny. Rozmiar: 650x650 mm.

90922 SAFETY VEST KIDS Ochronna kamizelka przeznaczona dla dzieci z dwoma odblaskowymi paskami. Zgodna z normami Europejskimi EN1150. Rozmiar: 500x450 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

231


1

2

1

DESIGNED BY TOPPOINT

NEW

90742 BICYCLE PILLOW Poduszka rowerowa. Dzięki rzepom łatwo można ją umieścić na bagażniku. 210D. Rozmiar: 325x155x25 mm. Rozmiar nadruku: 70x200 mm.

2

91621 BICYCLE SHOPPING BAG Z tą zaprojektowaną przez Toppoint torbą nie będę mieli Państwo już więcej problemów z pakowaniem i rozpakowywaniem swoich zakupów. Jest to torba na zakupy i torba na bagażnik rowerowy w jednym. Po zrobieniu zakupów można łatwo umieścic torbę na bagażniku przy pomocy rzepów. 160 g/m². Rozmiar: 290x330x105 mm. Rozmiar nadruku: 125x210 mm.

232

GIVEAWAYS

NEW


3

5

3

4

On white saddlecover sublimation print possible

Digital print

6

NEW

90408 SADDLE COVER

4

Pokrowiec na siodełko rowerowe wykonany z poliestru. Rozmiar: 260x245 mm. Rozmiar nadruku: 60x120 mm.

5

90302 TIRE REPAIR KIT Zestaw naprawczy do roweru. Zawiera: klej, 2 dźwignie do opon, 2 zaślepki zaworów, 2 węże zaworowe, podkładkę do czyszczenia, 4 łaty. Rozmiar: 118x62x22 mm. Rozmiar nadruku: 43x98 mm.

Doming

Digital print

91536 BIKE BELL Metalowy dzwonek z plastikowym uchwytem. Rozmiar: Ø56 mm. Rozmiar nadruku: Ø35,5 mm.

6

91519 BIKE LIGHTS Zestaw dwóch lampek do roweru w plastikowym pudełku. Czerwona i biała. Rozmiar: 50x15x12 mm. Rozmiar nadruku: 27x75 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

233


European MINT

Nasze pieprzowe miętówki posiadają certyfikat BRC. Daje nam to kontrolę nad źródłem pochodzenia surowca - mięty pieprzowej. Nasze miętówki są pakowana w środowisku HACCP w Holandii. Dlatego właśnie nasze miętówki mają ważność przez 36 miesięcy.

234

GIVEAWAYS

CZY TY WIESZ? Większość naszych miętówek nie zawiera cukru.

Sugar free


EXPRESS DELIVERY

– PO Box 2, NL BV t SUGAR CANDIES -7 in o WITH STRONG MINT FLAVOUR 6

0

To p

9

p

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

A

Ingredients: Sugar(95.45%), Glycose syrup(2.18%), Modified starch(1.09%), Anti-caking agent(0.79%; Magnesiumstearate), Flavours(0.44%; Peppermint Oil), Glazing agent(0.04%; Beeswax, Carnauba wax, Shellac), Colours: E171. Nutrition values per 100g: Energy 1675 kJ, 694 kcal; Carbohydrate 98,53 of which sugars 95,65 of which farina 2,88. Not suitable for children under 3 years old. Excessive consumption can have a laxative effect. Nett. Weight: 12g; Made in Europe; Best before 04/2015.

n

A

o

p

a

n

w .t

uf

ac

tur

r g e n th e i m – ww

ed for Lense

Be

po

in

t.c

om

– PO101

98

3

-

M

1

Digital print Sugar free mint

3 DAYS

NEW

2

1

91806 LIPBALM MINT BOX Pudełko z miętówkami i pomadka do ust w jednym. Pudełko składa się z 2 części. Górna część pudełka zawiera miętówki, dolna zawiera pomadkę. Rozmiar: Ø37x33 mm. Rozmiar nadruku: Ø30 mm.

3

3

Sugar free mint

2

EU mint

91807 MINT KEYCHAIN Brelok z mietówkami. Rozmiar: Ø44x4 mm. Rozmiar nadruku: 10x20 mm.

91795 SQUARE MINT BOX Ładne prostokątne pudełko z cukierkami miętowymi. Możliwy cyfrowy nadruk na wierzchu pudełka. Rozmiar: 62x48x15 mm. Rozmiar nadruku: 35x40 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

235


3

Manu fac tur

e

GIVEAWAYS

sen Toppoint Len BV

or df

V-

Be r

24 HOURS

35mm.

Toppoin tB

Not suitable for children under 3 years old. Excessive consumption can have a laxative effect. Net Weight 12g Made in China Best Before: 08 / 2013

4

2

-

Nutritional Information: Average Values Per 100g Energy 1697KJ, 406 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 98g, Sugars 0g, Polyols 98g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg. Not suitable for children under 3 years old - Excessive consumption can have a laxative effect. Net Weight: 7g Made in China Best Before: 08 / 2013. Manufactured for Lensen Toppoint BV-PO Box 2, NL-7690 AA Bergentheim - www.toppoint.com - PO100823

g

sen Len

or df

VToppoin tB

sen Len

0082 O1 -P

236

NL-7690 AA

SUGAR CANDIES WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

ur e

Pudełko z miętówkami, w kształcie serca. Czerwone transparentne lub białe pełnokolorystyczne. W pudełku około 50 cukierków. PP. Rozmiar: 72x65x7 mm. Rozmiar nadruku: 64x78 mm.

x 2,

Manu fac t

91773 MINT DISPENCER HEART

18mm.

Ingredients: Sorbitol, Magnesium Stearate, Peppermint Oil, Menthol, Acesulfame K, Aspartame. Phenylketonurics: Contains Phenylalanine.

SUGAR FREE MINTS WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

18mm.

Ingredients: Sorbitol, Magnesium Stearate, Peppermint Oil, Menthol, Acesulfame K, Aspartame. Phenylketonurics: Contains Phenylalanine. Nutritional Information: Average Values Per 100g Energy 1697KJ, 406 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 98g, Sugars 0g, Polyols 98g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg. Not suitable for children under 3 years old - Excessive consumption can have a laxative effect.

Net Weight: 7g Made in China Best Before: 08 / 2013. Manufactured for Lensen Toppoint BV-PO Box 2, NL-7690 AA Bergentheim - www.toppoint.com - PO100823

m

Digital print Sugar free mint

Miły podarunek. Pudełko z nakrętką. W środku 7 gram holenderskich miętówek, Rozmiar: Ø18x74 mm. Rozmiar nadruku: 10x40 mm.

3

Bo

Ingredients: Dextrose, Modified Starch, Magnesium Stearate, Natural Peppermint Oil, Sucralose, Colours: E171, Glazing Agent: Carnauba Wax, Gum Arabic. Nutritional Information: Average Values Per 100g, Energy 1586KJ, 379 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 92g, Sugars 65g, Polyols 92g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg.

Net Weight: 7g Made in China Best Before: 08 / 2013. Manufactured for Lensen Toppoint BV-PO Box 2, NL-7690 AA Bergentheim - www.toppoint.com - PO100823

91784 MINT TWIST-CLICK

PO

3

or df

Nutritional Information: Average Values Per 100g Energy 1697KJ, 406 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 98g, Sugars 0g, Polyols 98g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg. Not suitable for children under 3 years old - Excessive consumption can have a laxative effect.

m

-

Ingredients: Sorbitol, Magnesium Stearate, Peppermint Oil, Menthol, Acesulfame K, Aspartame. Phenylketonurics: Contains Phenylalanine.

- www.toppoin t.c o

- www.toppoin t.c o

Not suitable for children under 3 years old. Excessive consumption can have a laxative effect. Net Weight 12g Made in China Best Before: 08 / 2013

Digital print Sugar free mint

0082 O1 -P

18mm.

-

im the en

im the en

SUGAR CANDIES WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

3

1

ur e

SUGAR FREE MINTS WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

Ingredients: Dextrose, Modified Starch, Magnesium Stearate, Natural Peppermint Oil, Sucralose, Colours: E171, Glazing Agent: Carnauba Wax, Gum Arabic. Nutritional Information: Average Values Per 100g, Energy 1586KJ, 379 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 92g, Sugars 65g, Polyols 92g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg.

SUGAR FREE MINTS WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

38mm. diameter

35mm. g

Manu fac t

Be r

Not suitable for children under 3 years old. Excessive consumption can have a laxative effect. Net Weight 12g Made in China Best Before: 08 / 2013

3

NL-7690 AA

35mm. g

0082 O1 -P

x 2,

Be r

- www.toppoin t.c

Bo

NL-7690 AA

SUGAR CANDIES WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

2

38mm. diameter

x 2,

om

DESIGNED BY TOPPOINT EU mint

PO

Bo

Ingredients: Dextrose, Modified Starch, Magnesium Stearate, Natural Peppermint Oil, Sucralose, Colours: E171, Glazing Agent: Carnauba Wax, Gum Arabic. Nutritional Information: Average Values Per 100g, Energy 1586KJ, 379 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 92g, Sugars 65g, Polyols 92g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg.

SUGAR CANDIES WITH STRONG MINT FLAVOUR Ingredients: Sugar(95.50%), Glycose syrup(2.18%), Modified starch(1.09%), Anti-caking agent(0.79%; Magnesiumstearate), Flavours(0.44%; Peppermint Oil). Nutrition values per 100g: Energy 1676 kJ, 394 kcal; Carbohydrate 98,58 of which sugars 95,70 of which farina 2,88 Not suitable for children under 3 years old. Excessive consumption can have a laxative effect. Nett. Weight: 7g; Made in Europe; Best before 05/2015. Manufactured for Lensen Toppoint BV – PO Box 2, NL-7690 AA Bergentheim – www.toppoint.com – PO200115

1

PO

im the en

-

38mm. diameter

Digital print Sugar free mint

91793 PEPPERMINT DISPENSER Prostokątne pudełko cukierków miętowych z dozownikiem. Ok. 50 sztuk cukierków miętowych, bez cukru. Dla odświeżenia oddechu. Rozmiar: 79x48x6 mm. Rozmiar nadruku: 75x44 mm.

4

91799 PEPPERMINTBOX Okrągłe opakowanie z miętówkami. W pełnokolorowym lub przeźroczystym opakowaniu. Opakowanie zawiera ok. 50 miętówek. Rozmiar: Ø62 mm. Rozmiar nadruku: Ø58 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

38mm. diameter

V-

Be r

35mm. g

Toppoin tB

SUGAR CANDIES WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

18mm.

Ingredients: Dextrose, Modified Starch, Magnesium Stearate, Natural Peppermint Oil, Sucralose, Colours: E171, Glazing Agent: Carnauba Wax, Gum Arabic. Nutritional Information: Average Values Per 100g, Energy 1586KJ, 379 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 92g, Sugars 65g, Polyols 92g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg.

-

Nutritional Information: Average Values Per 100g Energy 1697KJ, 406 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 98g, Sugars 0g, Polyols 98g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg. Not suitable for children under 3 years old - Excessive consumption can have a laxative effect. Net Weight: 7g Made in China Best Before: 08 / 2013. Manufactured for Lensen Toppoint BV-PO Box 2, NL-7690 AA Bergentheim - www.toppoint.com - PO100823

m

Not suitable for children under 3 years old. Excessive consumption can have a laxative effect. Net Weight 12g Made in China Best Before: 08 / 2013

Ingredients: Sorbitol, Magnesium Stearate, Peppermint Oil, Menthol, Acesulfame K, Aspartame. Phenylketonurics: Contains Phenylalanine.

co

Manu fac t

m

or df

sen Len

Net Weight: 7g Made in China Best Before: 08 / 2013. Manufactured for Lensen Toppoint BV-PO Box 2, NL-7690 AA Bergentheim - www.toppoint.com - PO100823

ur e

Digital print Sugar free mint

Digital print Sugar free mint

6

– PO Box 2, NL BV t SUGAR CANDIES -7 in o WITH STRONG MINT FLAVOUR 6

38mm. diameter

0

To p

9

p

5

SUGAR FREE MINTS WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

A

n

A

n

Vsen Len

or df

8

6

p

po

in

t.c

om

– PO101

98

3

-

M

Pudełko z miętówkami, w kształcie ciężarówki, otwierane z tyłu samochodu. W pudełku około 45 cukierków. PP. Rozmiar: 90x55x7 mm. Rozmiar nadruku: 43x61 mm.

7

91798 ROUND BOX PEPPERMINT Okrągłe pudełko. W środku 12 gram holenderskich miętówek. Nakrętki kolorowe transparentne i pełnokolorystyczne białe lub czarne. PS. Rozmiar: Ø44x27 mm. Rozmiar nadruku: Ø36 mm.

35mm. g

Not suitable for children under 3 years old. Excessive consumption can have a laxative effect. Net Weight 12g Made in China Best Before: 08 / 2013

ctu re

Digital print EU mint

91778 MINT DISPENCER TRUCK

Be r

SUGAR FREE MINTS WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

Digital print EU mint

-

18mm.

Ingredients: Sorbitol, Magnesium Stearate, Peppermint Oil, Menthol, Acesulfame K, Aspartame. Phenylketonurics: Contains Phenylalanine. Nutritional Information: Average Values Per 100g Energy 1697KJ, 406 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 98g, Sugars 0g, Polyols 98g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg. Not suitable for children under 3 years old - Excessive consumption can have a laxative effect.

Net Weight: 7g Made in China Best Before: 08 / 2013. Manufactured for Lensen Toppoint BV-PO Box 2, NL-7690 AA Bergentheim - www.toppoint.com - PO100823

m

5

NL-7690 AA

SUGAR CANDIES WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

Toppoin tB

tur

uf

ac

o

7

x 2,

Ingredients: Dextrose, Modified Starch, Magnesium Stearate, Natural Peppermint Oil, Sucralose, Colours: E171, Glazing Agent: Carnauba Wax, Gum Arabic. Nutritional Information: Average Values Per 100g, Energy 1586KJ, 379 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 92g, Sugars 65g, Polyols 92g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg.

w .t

a

Bo

- www.toppoin t.c o

r g e n th e i m – ww

ed for Lense

Be

PO

im the en

Ingredients: Sugar(95.45%), Glycose syrup(2.18%), Modified starch(1.09%), Anti-caking agent(0.79%; Magnesiumstearate), Flavours(0.44%; Peppermint Oil), Glazing agent(0.04%; Beeswax, Carnauba wax, Shellac), Colours: E171. Nutrition values per 100g: Energy 1675 kJ, 694 kcal; Carbohydrate 98,53 of which sugars 95,65 of which farina 2,88. Not suitable for children under 3 years old. Excessive consumption can have a laxative effect. Nett. Weight: 12g; Made in Europe; Best before 04/2015.

Manu fa

NL-7690 AA

x 2,

3

Bo

- www.toppoin t.

- www.toppoin t.c o

old.

Nutritional Information: Average Values Per 100g Energy 1697KJ, 406 Kcal, Protein 0g, Carbohydrate 98g, Sugars 0g, Polyols 98g, Starch 0g, Fat 0g, Saturates 0g, Fibre 0g, Sodium 2mg. Not suitable for children under 3 years old - Excessive consumption can have a laxative effect.

PO

im the en

im the en

18mm.

Magnesium e, Colours: m Arabic. Per 100g, hydrate 92g, at 0g, mg.

Ingredients: Sorbitol, Magnesium Stearate, Peppermint Oil, Menthol, Acesulfame K, Aspartame. Phenylketonurics: Contains Phenylalanine.

3

g

0082 O1 -P

35mm. SUGAR FREE MINTS WITH SWEETENER STRONG MINT FLAVOR

0082 O1 -P

r

Be r

3 DAYS NEW COLORS

91779 MINT DISPENCER HOUSE Pudełko z miętówkami, w kształcie domu, otwierane przez komin. W pudełku około 50 cukierków. PP. Rozmiar: 73x65x7 mm. Rozmiar nadruku: 70x62 mm.

8

91794 CLICK PEPPERMINT BOX Jednym ruchem otwierasz pudełko cukierków miętowych i prostym ruchem ręki ponownie zamykasz. Rozmiar: Ø45x15 mm. Rozmiar nadruku: Ø40 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

237

-P


1

Digital print

Custom

MADE BOX

2

1

91245 MINI TRUCK

3

2

Mała ciężarówka z plastiku. Kółka kręcą się. Wiele mozliwości nadruku. Rozmiar: 192x30x45 mm. Rozmiar nadruku: 30,5x152 mm.

3

91539 LITTLE PIGGY Mała świnka skarbonka. Nadruk tamponowy. Narzędzie promocji świata finansów. Dostępna w kolorze niebieskim i różowym. Od 5.500 sztuk możliwe dowolne kolory. Rozmiar: 78x103x82 mm. Rozmiar nadruku: 20x25 mm.

238

GIVEAWAYS

4

91538 PIGGY Świnka skarbonka. Idealna reklama dla banków. Nadruk tamponowy. Rozmiar: 200x130x120 mm. Rozmiar nadruku: Ø30 mm.

4

90479 PIGGY BANK MINI PIGGY Plastikowa przeźroczysta skarbonka w kształcie świnki. Rozmiar: 70x100x70 mm. Rozmiar nadruku: Ø35 mm.


5

6

5

91702 BEACH TENNIS/BAG SET Torba plażowa z zestawem do tenisa plażowego. Zawiera podstawowe wyposażenie potrzebne na plaży. Rozmiar: 355x450x140 mm. Rozmiar nadruku: 180x240 mm.

7

NEW

Imprint on the beach tennis set possible

7

6

NEW

90418 APRES SNOWGLIDER Niech pada śnieg. Dzięki temu jabłuszku możesz zjechać z górki i naprawdę dobrze się bawić. Materiał PE. Rozmiar: 485x370x35 mm. Rozmiar nadruku: 80x60 mm.

91316 BEACH TENNIS SET Popularna gra na plażę składająca się z 2 rakiet i piłki. Na rakietach duża powierzchnia nadruku, co sprawia, że ten zestaw jest doskonałym materiałem promocyjnym. Rozmiar: 380x236 mm. Rozmiar nadruku: Ø200 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

239


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

Digital print

2

NEW

Custom

MADE BOX

90403

1

90291 FACE PAINT SET

90421 STREET CHALK 4 sztuki kredy w pudełku. Fajny upominek dla dzieci. Od 300 szt. możliwość wykonania swojego własnego pudełka. Rozmiar: 135x97x25 mm. Rozmiar nadruku: 19x52 mm.

240

GIVEAWAYS

90402

4

2

Zestaw do malowania twarzy, zawiera 6 farb w różnych kolorach i mały pędzelek. Artykuł posiada powierzchnię do wykonania nadruku na wieczku. Rozmiar: 72x72x9 mm. Rozmiar nadruku: 62x70 mm.

3

3 DAYS

Custom

MADE BOX

3

Digital print

90225 YOYO Transparentne jojo w żywych kolorach. Białe wykonane z pełnokolrystycznego plastiku. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: Ø55x35 mm. Rozmiar nadruku: Ø41 mm.

4

91576 PENCIL BOX 6 krótkich kredek w kartoniku. Od 300 szt. możliwość zamówienia indywidualnego pudełka. Rozmiar: 90x45x9 mm. Rozmiar nadruku: 25x35 mm.


Custom made

5

7

5

6

8

90511 FOLDABLE FRISBEE

9

6

Zabawne, nylonowe frisbee, składane do etui. Standardowy nadruk na frisbee, ale możliwy również na etui (nadruk transferowy). Rozmiar etui: 100x85 mm. Od 5.500 szt. możliwość nadruku wielokolorowego. 170T. Rozmiar: Ø250 mm. Rozmiar nadruku: Ø180 mm.

7

91575 PENCIL SET 6 krótkich kredek w transparentnym etui. Znakowanie za pomocą naklejki. Rozmiar: 95x55x8 mm. Rozmiar nadruku: 25x39 mm.

9

Digital print

90266 FRISBEE Frisbee w kilku żywych kolorach. Duże pole nadruku. Idealny nośnik reklamy. Rozmiar: Ø210 mm. Rozmiar nadruku: Ø150 mm.

8

91571 COLORBOOK SET Kolorowanka A6 (15x10,5 cm), 16 stron, 6 krótkich kredek (91575) w transparentnym opakowaniu. Znakowanie w formie naklejki. Rozmiar: 148x105x9 mm. Rozmiar nadruku: 25x39 mm.

91540 COLORBOOK SET Kolorowanka A4 (31x21,5 cm), 8 kartek. 6 kredek (91575) pakowanych w transparentne opakowanie. Znakowanie w formie naklejki. Rozmiar: 310x215x9 mm. Rozmiar nadruku: 25x39 mm.

Ceny w Euro, zawierają koszty 1 koloru nadruku w 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Ubezpieczenie, koszt dostawy i VAT nie są zawarte w cenie. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

241


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

1

Digital print

3 DAYS

2

Digital print

3 DAYS

Digital print

3

1

Digital print

24 HOURS

90770 PUZZLE TRAY

4

5

Digital print

2

Układanka prostokątna. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: 90x75x6 mm. Rozmiar nadruku: 83x70 mm.

3

90460 MAGNET ROUND Okrągły magnes. Nadruk tamponowy. Rozmiar: Ø30x7 mm. Rozmiar nadruku: Ø30 mm.

5

90461 MAGNET RECTANGLE Prostokątny magnes. Nadruk tamponowy. Rozmiar: 55x22x9 mm. Rozmiar nadruku: 22x55 mm.

242

GIVEAWAYS

Digital print

24 HOURS

90772 PUZZLE TRAY Układanka, kwadratowa. Duża powierzchnia nadruku. Rozmiar: 75x75x6 mm. Rozmiar nadruku: 71x71 mm.

4

90462 MAGNET ROUND Okrągły magnes. Nadruk tamponowy. Rozmiar: Ø36x7 mm. Rozmiar nadruku: Ø36 mm.


83259

83260

90403

83250

83252

83255

83251

83254

83258

PUDEŁKA Z INDYWIDUALNYM NADRUKIEM! Indywidualizowane pudełko zgodne z dentyfikacją wizualną Twojej firmy! Kartonowe pudełka upominkowe, dostępne z nadrukiem pełnokolorowym, według indywidualnego wzoru, nie tylko zabezpieczą mieszczące się w nich produkty, lecz także pomogą zaprezentować je w oryginalny sposób.

83253 83257 90402

Pudełka dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Minimalna ilość zamówienia - 300 szt. Pytaj dostawcę o szczegóły.

243


1

3

1

2

2

Elektroniczna zapalniczka z czarnymi elementami oraz ruchomym palnikiem. Rozmiar: 120x30x12 mm. Rozmiar nadruku: 20x38 mm.

3

90669 LIGHTER FIREFIGHT

90577 BARBECUE LIGHTER Elektroniczna zapalarka wykonana z mrożonego plastiku, z możliwością wielokrotnego napełniania. Z zabezpieczeniem przed dziećmi. Rozmiar: 190x41x20 mm. Rozmiar nadruku: 17x45 mm.

244

LIGHTERS

6

90703 LIGHTER ELECTRONIC STRECHTED Duża, płaska, elektroniczna, zapalniczka z możliwością wielokrotnego napełniania, pełnokolorowa lub przezroczysta. Zabezpieczenie przed dziećmi. Idealna do nadruku cyfrowego. Pełne kolory czarny i biały (z czarną nasadką). Rozmiar: 80x36x9 mm. Rozmiar nadruku: 31x63 mm.

4

Zabawna zapalniczka imprezowa. Idealna do rozpalania pod grillem. Niezwykle bezpieczna dzięki długiej metalowej przedniej część. Zabezpieczona przed dziećmi blokadą bezpieczeństwa. Rozmiar: 275x42x28 mm. Rozmiar nadruku: 10x35 mm.

5

3 DAYS

5

4

90906 PARTY LIGHTER

Digital print

90691 LIGHTER HOT FIRE Mocna, duża zapalniczka. Idealna do rozpalania grilla. W 4 kolorach: białym, czarnym, niebieskim i czerwonym. Duża powierzchnia nadruku. Zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 229x45x20 mm. Rozmiar nadruku: 20x30 mm.

6

90915 LIGHTER LONG AND SMALL Długa, aluminiowa zapalniczka. Przycisk z boku. Rozmiar: 178x15x12 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

7

10

7

8

11

3 DAYS

90911 LIGHTER HOUSE

8

Elektroniczna zapalniczka z możliwością wielokrotnego napełniania. W metalicznych kolorach. Z diodą LED. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 82x22x9 mm. Rozmiar nadruku: 11x42 mm.

9

90604 LIGHTER POLO

90660 LIGHTER ELECTRONIC Elektroniczna zapalniczka z możliwością wielokrotnego napełniania. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 82x25x12 mm. Rozmiar nadruku: 13x54 mm.

3 DAYS

12

3 DAYS

90687 LED LIGHTER METALLIC Elektoniczna zapalniczka z możliwością wielokrotnego napełniania z diodą LED. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 82x25x11 mm. Rozmiar nadruku: 13x52 mm.

10

Elektroniczna zapalniczka z możliwością wielokrotnego napełniania ze srebrnym górnym elementem. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 81x24x9 mm. Rozmiar nadruku: 13x55 mm.

11

9

90708 LIGHTER POLO DE LUXE Elektroniczna zapalniczka z możliwością wielokrotnego napełniania, srebrna. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 81x24x9 mm. Rozmiar nadruku: 13x55 mm.

12

90666 LIGHTER HEAT Elektroniczna zapalniczka z możliwością wielokrotnego napełniania, wykonana z mrożonego plastiku. Matowy, srebrny górny element. Posiada zabezpieczenia przed dziećmi. Rozmiar: 82x25x11 mm. Rozmiar nadruku: 13x54 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku na 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Opłata od ryzyka, stawka za dostawę i VAT są wyłączone. Określony rozmiar należy do standardowej pozycji nadruku.

245


24 HOURS

1

4

1

3 DAYS

2

5

90652 LIGHTER TOKAI P12C

6

2

Elektroniczna, jednorazowa zapalniczka Tokai. Biała wersja dostępna z czarnym lub białym górnym elementem. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 83x25x11 mm. Rozmiar nadruku: 13x54 mm.

3

90700 LIGHTER BURN

90580 LIGHTER CRICKET FEUDOR Zapalniczka Cricket ze srebrnym górnym elementem, jednorazowa. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 81x22x13 mm. Rozmiar nadruku: 17x56 mm.

246

LIGHTERS

90620 LIGHTER TOKAI M12L Jednorazowa zapalniczka Tokai, wykonana z mrożonego / pełnokolorystycznego plastiku, czarny górny element. Posiada zabezpieczenia przed dziećmi. Rozmiar: 83x23x11 mm. Rozmiar nadruku: 12x56 mm.

4

Zapalniczka jednorazowa. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 82x23x11 mm. Rozmiar nadruku: 11x50 mm.

5

3 DAYS

3

90590 LIGHTER CRICKET 90 Zapalniczka Cricket z niklowanym górnym elementem, jednorazowa. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar nadruku: 14x50 mm.

6

90711 LIGHTER BOTTLE OPENER Jednorazowa zapalniczka z otwieraczem, pełnokolorystyczna. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 89x22x10 mm. Rozmiar nadruku: 13x40 mm.


EXPRESS DELIVERY

Zawiera 1-kolorowy nadruk w jednym miejscu

7

10

7

8

11

9

Labeling

24 HOURS

90699 LIGHTER TORPEDO METALLIC

8

Elektroniczna zapalniczka metalowa z możliwością wielokrotnego napełniania. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 82x24x9 mm. Rozmiar nadruku: 13x55 mm.

9

90905 LIGHTER SPECIAL

90698 LIGHTER TORPEDO Elektroniczna, doładowywalna zapalniczka. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 82x24x10 mm. Rozmiar nadruku: 13x55 mm.

24 HOURS

90621 LIGHTER TOKAI LABEL Jednorazowa zapalniczka Tokai (90260) z czarnym górnym elementem i nadrukiem na okleinie. Rozmiar: 83x23x11 mm. Rozmiar nadruku: 61x63 mm.

10

Elektroniczna zapalniczka z indywidualym znakowaniem full-kolor. Z możliwością wielokrotnego napełniania. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Dostępna od 5.500 szt. Rozmiar: 80x25x9 mm. Rozmiar nadruku: 59x65 mm.

11

12

Labeling

90912 LIGHTER Elektroniczna zapalniczka z otwieraczem do butelek. Z możliwością wielokrotnego napełniania. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 80x25x9 mm. Rozmiar nadruku: 10x50 mm.

12

90610 LIGHTER TORPEDO TRANSPARENT Elektroniczna, przeźroczysta zapalniczka, z możliwością wielokrotnego napełniania. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi. Rozmiar: 81x24x9 mm. Rozmiar nadruku: 13x55 mm.

Ceny w Euro, zawieraja jeden kolor nadruku na 1 pozycji, chyba że wskazane jest inaczej. Opłata od ryzyka, stawka za dostawę i VAT są wyłączone. Określony rozmiar należy do standardowej pozycji nadruku.

247


OUTLET Poza naszą kolekcją KONKURENCYJNE CENY Kolekcja Toppoint Outlet oferuje Państwu możliwość nabycia przeróżnych produktów w wyjątkowo dobrych cenach. Produkty te najprawdopodobniej nie pojawią się w naszej kolekcji w przyszłym roku, więc spiesz się, wyprzedane = wyprzedane!

248

OUTLET


CE PH

50591 MUG VALENCIA COLOUR Kubek ceramiczny z łyżeczką wkładaną w ucho. Kolorowe wnętrze i łyżeczka w tym samym kolorze. Rozmiar: Ø80x93 mm. Pojemność: 28 cl. Rozmiar nadruku: 20x60 mm.

CE PH

CE PH HG

98111 MUG PARIS Kubek z kamionki, o dużej powierzchni nadruku. Rozmiar: Ø80x95 mm. Pojemność: 25 cl. Rozmiar nadruku: 60x50 mm.

CE

98241 TRIO OF PORCELAIN Komplet składający się z 3 naczyń: dzbanek do mleka, cukier i łyżeczki. Rozmiar: Ø75x77 mm. Pojemność: 19 cl. Rozmiar nadruku: 55x60 mm.

CE

50571 MUG ISTANBUL Duży kubek z porcelany. Kilka możliwości nadruku. Rozmiar: Ø80x102 mm. Pojemność: 34 cl. Rozmiar nadruku: 50x70 mm.

50621 MUG PHENIX RED Wysoki kubek ceramiczny z interesującym detalem. Rozmiar: Ø84x118 mm. Pojemność: 37 cl. Rozmiar nadruku: 20x240 mm.

50581 MUG PHENIX COLOUR Wysoki ceramiczny kubek z ciekawym wykończeniem u góry. Rozmiar: Ø84x118 mm. Pojemność: 37 cl. Rozmiar nadruku: 20x240 mm.

91543 BIKE HANDLEBAR BAG Duża torba do zamocowania na kierownicy roweru. Czarno-srebrna. Duża przegródka zamykana na zamek z czterema mniejszymi kieszonkami na zewnątrz. Regulowany i ściągany pasek. Rozmiar: 340x200x250 mm.

91541 TRIANGLE BIKE BAG Trójkątna torba na rower, do zamocowania na ramie. Kieszeń zamykana na zamek. Obszyta odblaskowym paskiem po obu stronach. Rozmiar: 240x150x50 mm. Rozmiar nadruku: 45x100 mm.

91532 COOLER BAG BIKE Trwała i mocna torba chłodząca z rączką. Łatwa do montażu na rowerze. 420D. Rozmiar: 230x155x175 mm. Rozmiar nadruku: 100x130 mm.

Ceny w Euro, 1 kolor nadruku w 1 miejscu, chyba że wskazano inaczej. Ceny nie zawierają VAT i kosztów ładowania. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

249


250 mm CE PH

200 mm

250

91516 NON WOVEN BAG SMALL Mała torba non woven, również nazywana torbą aptekarską, na przykład na leki. Odpowiednia również na niewielkie upominki. 75 g/m². Rozmiar: 200x250 mm. Rozmiar nadruku: 120x120 mm.

91600 PAPER WOVEN BAG BIG Duża torba wykonana z wytrzymałego papieru oraz tkaniny polyestrowej. Długie uchwyty. 100 g/m². Rozmiar: 390x370x150 mm. Rozmiar nadruku: 260x280 mm.

91531 COOLER BAG SHOULDER Torba chłodząca zamykana na zamek. Wykonana z solidnego materiału. Długi pasek. 420D. Rozmiar: 180x90x245 mm. Rozmiar nadruku: 130x80 mm.

91643 SHOPPING BAG SMALL Mocna torba na zakupy z ciekawymi bokami w kolorze białym. Materiał PP non-woven z efektem laminowania. Czarne uchwyty. Body: 120 g/m², Piping: 80 g/m². Rozmiar: 300x225x120 mm. Rozmiar nadruku: 190x160 mm.

91641 SHOPPING BAG ROUND Torba na zakupy wykonana z mocnego laminowanego materiału PP non woven. Ciekawy okrągły uchwyt. Body: 120 g/m², Piping: 80 g/m². Rozmiar: 480x180x390 mm. Rozmiar nadruku: 140x280 mm.

91599 BAG PP NON WOVEN Torba wykonana z materiału PP non woven. Z przodu dodatkowa kieszeń. 190 g/m². Rozmiar: 380x330x200 mm. Rozmiar nadruku: 110x280 mm.

90487 BAG IN BALL Brelok-kulka z poliestrową torbą w środku. Torba zaczepiona do kulki za pomocą czarnego paska. Rozmiar: Ø80 mm. Rozmiar nadruku: 35x25 mm.

91507 TOP BUSINESS DOCUMENT BAG Luksusowa torba na dokumenty z naszej kolekcji Top Business. Wysoka jakość. Materiał 1680D poliester. 1680D two tone + 600D. Rozmiar: 370x70x290 mm. Rozmiar nadruku: 100x80 mm.

91508 TOP BUSINESS RUCKSACK Luksusowy plecak z naszej kolekcji Top Business. Wysoka jakość. Materiał 1680D poliester. Zamykany na zamek, z przodu kieszeń na zatrzask. 1680D two tone + 600D. Rozmiar: 310x130x425 mm. Rozmiar nadruku: 110x120 mm.

OUTLET


87266 BALLPEN SLASH SILVER Nowoczesny długopis Toppoint z oryginalnym klipsem i uchwytem w kolorze srebrnym. Niebieski, długopiszący wkład. Rozmiar: Ø13x144 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

87254 BALLPEN SLASH HARDCOLOUR Nowoczesny długopis Toppoint z oryginalnym klipsem i uchwytem. Niebieski, długopiszący wkład. Możliwa dostawa expresowa. Rozmiar: Ø13x144 mm. Rozmiar nadruku: 25x40 mm.

87855 BALLPEN URUGUAY Smukły długopis metalowy. Matowy kolor z chromowanymi częściami. Niebieski, metalowy, długopiszący wkład. Grawer laserem w kolorze srebrnym. Rozmiar: Ø9x138 mm. Rozmiar nadruku: 25x25 mm.

80344 BALLPEN MAJESTIC Długopis aluminiowy. Różne kolory uchwytów i części górnych. Niebieski wkład piszący. Rozmiar: Ø10x137 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

81255 HAWAI HIGHLIGHTER + PEN Stylowy zakreślacz pełnokolorowy w kształcie słynnego długopisu Hawai. Niebieski wkład X-20, zakreślacz w 4 kolorach. Rozmiar: Ø11x140 mm. Rozmiar nadruku: 8x50 mm.

81257 HIGHLIGHTER TWIST Srebrny długopis i zakreślacz w jednym. Mechanizm obrotowy, czarny, prążkowany uchwyt. Długopis z niebieskim wkładem. Rozmiar: Ø7x141 mm. Rozmiar nadruku: 25x25 mm.

81256 HIGHLIGHTER TOP Plastikowy długopis z metalowym klipsem i żółtym zakreślaczem. Czarny, gumowy uchwyt. Mechanizm obrotowy. Rozmiar: Ø11x140 mm. Rozmiar nadruku: 8x55 mm.

81254 ALICANTE HIGHLIGHTER Plastikowy długopis z żółtym zakreślaczem. Mechanizm obrotowy. Rozmiar: Ø11x137 mm. Rozmiar nadruku: 7x35 mm.

82350 WRITING SET TARTAGAL Kolorowy metalowy długopis i pióro kulkowe. W etui z imitacji skóry z suwakiem. Możliwy nadruk na etui. Rozmiar: 169x67x18 mm. Rozmiar nadruku: 6x30 mm.

Ceny w Euro, 1 kolor nadruku w 1 miejscu, chyba że wskazano inaczej. Ceny nie zawierają VAT i kosztów ładowania. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

251


82360 BALLPEN WITH WALLET Długopis z elementami metalowymi i skóropodobnymi. W zestawie pudełko prezentowe z imitacji skóry. Niebieski wkład. Rozmiar: 160x55x15 mm. Rozmiar nadruku: 6x30 mm.

82305 WRITING SET SALTO Luksusowy komplet. Stylowy długopis w metalowym pudełku o ładnym kształcie. Niebieski wkład. Możliwe grawerowanie laserowe (chrom) Rozmiar: Ø27x156 mm. Rozmiar nadruku: 7x40 mm.

82375 WRITING SET PEN AND PENCIL Komplet składający się z metalowego kolorowego długopisu i ołówka. Mechanizm obrotowy i czarny wkład. Całość pakowana w aluminiowe pudełko. Rozmiar: 173x60x18 mm. Rozmiar nadruku: 25x30 mm.

25

82370 LUXE GIFT SET Luksusowy zestaw prezentowy z brelokiem, etui na wizytówki i długopisem. Wykonane z imitacji skóry, wykończenie z metalu. Rozmiar: 168x168 mm.

89226 TALAGANTE PENCIL Aluminiowy ołówek (0,5 mm) z 5 pierścieniami, w kilku kolorach, ze srebrnym wykończeniem. Rozmiar: Ø10x139 mm. Rozmiar nadruku: 6x25 mm.

90884 NOTEBOOK MINI ECO ELASTIC Poręczny notes z kartonową okładką i gumką. W środku 25 dużych kartek samoprzylepnych (58x45 mm) i 25 małych, kolorowych (44x12 mm). Rozmiar: 105x68x5 mm. Rozmiar nadruku: 35x80 mm.

BIO 20 25

90876 ECO NOTEBOOK HARDCOVER Eko notatnik w twardej kartonowej okładce. Poręczny notatnik ze 100 samoprzylepnymi dużymi kartkami (100x75 mm), 25 mniejszymi (50x75 mm) i znacznikami (3x25). Rozmiar: 102x82x16 mm. Rozmiar nadruku: 80x55 mm.

252

OUTLET

20

/100

+ -

90931 PORTFOLIO A4 WITH ZIPPER Teczka A4 zamykana na zamek. Materiał non-woven. W środku dodatkowa kieszeń, notatnik i elastyczny uchwyt na długopis. Rozmiar: 330x235x11 mm. Rozmiar nadruku: 280x180 mm.

90930 PORTFOLIO A4, STRIPE Teczka A4. Materiał non-woven. W środku dodatkowa kieszeń, notatnik i elastyczny uchwyt na długopis. Rozmiar: 325x236x7 mm. Rozmiar nadruku: 100x100 mm.


25

20

20

20

90932 PORTFOLIO A5, STRIPE Teczka A5. Materiał non-woven. W środku dodatkowa kieszeń, notatnik i elastyczny uchwyt na długopis. Rozmiar: 234x175x11 mm. Rozmiar nadruku: 180x120 mm.

90933 PORTFOLIO A4, STRIPE WITH STRAP Teczka A4 Materiał non-woven. Zamykana na zacisk, dodatkowa kieszeń, notatnik i elastyczny uchwyt na długopis. Odpinany pasek na ramię. Rozmiar: 335x250x12 mm. Rozmiar nadruku: 100x100 mm.

1

90892 PORTFOLIO ECO A4 Ekologiczna teczka A4 z blokiem do pisania; standardowy nadruk w prawym rogu okładki. Dostępny w kolorze brązowym z czarnym wykończeniem. Rozmiar: 342x285x22 mm. Rozmiar nadruku: 150x150 mm.

1

91019 CALCULATOR SWING Oryginalny kalkulator o ciekawym kształcie z okrągłymi przyciskami. Rozmiar: 144x44x13 mm. Rozmiar nadruku: 13x30 mm.

91013 MINI CALCULATOR TRANSPARENT Mały przezroczysty kalkulator z kolorowymi sillikonowymi klawiszami. Zasilany energią słoneczną lub baterią. Kieszonkowy. 8 cyfr na ekranie. Dostarczany w srebrnym opakowaniu. Włącznie z baterią. Rozmiar: 85x55x10 mm. Rozmiar nadruku: 8x45 mm.

90409 DESK SHREDDER Mała, plastikowa niszczarka do papieru. Rozmiar: 118x60x102 mm. Rozmiar nadruku: 40x60 mm.

91649 PENCIL CASE Poręczny piórnik zamykany na zamek. Materiał laminowany PP non woven. Wymiary: 120 x 80 gsm. Body: 120 g/m², Piping: 80 g/m². Rozmiar: 225x125 mm. Rozmiar nadruku: 60x180 mm.

90427 TUBE WITH PENCILS Plastikowa tuba z dwunastoma kredkami. Temperówka w pokrywce. Rozmiar: 100x30 mm. Rozmiar nadruku: 14x35 mm.

90967 USB LIGHT Lampka do czytania z ładowarką USB. Może być również doczepiona do książki, dostarczana w pudełku. Rozmiar: 110x35x15 mm. Rozmiar nadruku: 25x18 mm.

Ceny w Euro, 1 kolor nadruku w 1 miejscu, chyba że wskazano inaczej. Ceny nie zawierają VAT i kosztów ładowania. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

253


90988 WORLD CHARGER MULTI Uniwersalny adapter. Gadżet na każdą wyprawę. Rozmiar: Ø50x84 mm. Rozmiar nadruku: 10x30 mm.

99704 KEYRING LOGOTOP ROUND Brelok ze skórzanym paskiem i miejscem na okrągły doming. Rozmiar: x17x123 mm. Rozmiar nadruku: Ø12,2 mm.

99713 KEYRING LOGOTOP OVAL Brelok ze skórzanym paskiem i miejscem na owalny doming. Rozmiar: x22x115 mm. Rozmiar nadruku: 18x27 mm.

90740 ICE SCRAPER CLAMP Plastikowa skrobaczka. Łatwa w użyciu dzięki pomysłowemu kształtowi. Rozmiar: 110x100x25 mm. Rozmiar nadruku: 105x85 mm.

90995 PHONE HOLDER CAR Samochodowy, regulowany uchwyt na telefon do mocowania na szybie. Pasuje do większości smartfonów. Rozmiar: 60x100x65 mm. Rozmiar nadruku: 13x28 mm.

3

90952 KEYCHAIN WITH LIGHT Plastikowy brelok z lampką. Dostarczany włącznie z bateriami. Rozmiar: 61x34x8 mm. Rozmiar nadruku: 18x30 mm.

POSSIBLE WITH

TRANSFER PRINT

91680 5-PANEL CAP NON WOVEN Czapka z daszkiem non woven dostępna w różnych kolorach. 75 g/m².

254

OUTLET

POSSIBLE WITH SUBLIMATION OR

POSSIBLE WITH

TRANSFER PRINT

TRANSFER PRINT

91681 CAP POLYESTER Poliestrowa czapka z daszkiem dostępna w różnych kolorach. 130 g/m².

86710 FLEECE BLANKET Wygodny, lekki koc z polaru. Rozmiar: 1600x1250 mm.


3 IN ONE

5 IN ONE

90795 PARKING DISK WITH ICE SCRAPER Poręczna skorobaczka z parkometrem i gumką do ściągania wody. Rozmiar: 120x110x7 mm. Rozmiar nadruku: 65x50 mm.

90469 PARKING DISC Niebieska plastikowa skrobaczka z parkometrem i gumką do ściągania wody. Od spodu miernik do bieżnika opon oraz żeton do wózka. Rozmiar: 155x118x7 mm. Rozmiar nadruku: 80x80 mm.

90347 HAND SANITIZER WITH STRAP Aloesowy żel do mycia w silikonowej buteleczce, na bazie alkoholu. Rozmiar: 68x36x22 mm. Rozmiar nadruku: 30x20 mm.

90914 MEASURE LIGHTER Elektroniczna zapalniczka z kolorową końcówką i zintegrowanym miernikiem do bieżnika opon. Rozmiar: 83x25x11 mm. Rozmiar nadruku: 12x55 mm.

86701 SUNGLASSES PARIS W tych nowoczesnych okularach zawsze będziesz na czasie. Rozmiar: 140x53x53 mm. Rozmiar nadruku: 5x45 mm.

86702 SUNGLASSES SPORT W tych sportowych okularach zawsze będziesz wyglądać dobrze. Rozmiar: 131x38x55 mm. Rozmiar nadruku: 5x50 mm.

-WINDOW CLEANER -ICE SCRAPER -PARKING

-WINDOW CLEANER -TIRE MEASURE -ICE SCRAPER -PARKING -COIN

Ceny w Euro, 1 kolor nadruku w 1 miejscu, chyba że wskazano inaczej. Ceny nie zawierają VAT i kosztów ładowania. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Wskazany rozmiar nadruku w pozycji standardowej.

255


A

H

Akcesoria do smartfonów

151-153, 178, 180-191

Akcesoria rowerowe

233, 249

Akcesoria telefoniczne Artykuły ECO

146-154, 177-191 30, 56, 59, 105, 121, 123, 161-162, 252

Handel Izolowana butelka

218-220

Jabłuszko na śnieg

Artykuły samochodowe

226-231

K

Artykuły zewnętrzne

Baterii slonecznej Bidony  Bloczek kartkowy Brelok Brelok z żetonem do wózka Brelok/LED

Kalendarz

171-173

248-255

kalkulator

170, 253

Kalkulatory

170, 253

182-185 176-177, 183 16-19 167, 169

Kamizelka bezpieczeństwa Karafka (zestaw) Karafka do wody

231 30-32 30-32

Karteczki / samoprzylepne

162-169

200-203, 209-213

Karteczki do zaznaczania

160-163

202

Karteczki samoprzylepne

162-169

Kartki w pudełku

168

209-213, 254

Koc z polaru

254

Brelok/metalowy

200-202, 213, 254

Kod dostępu

214-215

Brelok/plastikowy

200-201

Brelok/LogoTop

Brelok/skórzany

200-203

212-213, 254

Komplet bizenesowy / porcelana Komplet piśmienniczy

Butelka na napoje

11, 16-17

Kosz na zakupy

Butelka na owoce

16-17

Kosz piknikowy

C Cukierniczka

Kreda 26

Kredki 

26 137-139, 251-252 64-67 67 240 240-241

Czapka

254

Kubek do nadruku sublimacyjnego

Czyścik do butów

221

Kubek do samochodu

Czyścik do ubrań

221

Kubek podróżny

6-16

Kubek termiczny

12-13

D

25 11-13

Długopis / bambus

121

Kubki

Długopis / ECO

121

Kubki / zestaw

26

Kufel

33

Długopis / metalowy Długopis / nadruk 360 stopni

126-135 70-94

Długopis / śmieszny

119-120

Długopis / Stilolinea

118

Długopis / syntetyczny Długopis / Toppoint Długopis / wielokolorowy Długopis / zakreślacz Długopis Stylus Długopis z banerem Długopis z laserem Długopisy z rysikiem do ekranu dotykowego

70-97, 110-120, 251 70-97, 126-130

Ładowarka Lampka LED Lejek Linijka LogoTopy

140

Lusterko

98-107 116 108-109 98-109

Etui Etui na telefon

177-197 253 146-149

242

Metalowy komplet piśmienniczy

198

Miernik do opon

230

Miętówki

147

Na wynos Naczynia kuchenne

Filiżanka Filiżanka i spodek

41 6-17 28-29

137-139 24, 27, 44

Miarka

Etui z klapką

Fartuch

218

238

N

240

170 206-213

Mała ciężarówka

153

Farbki

230

Magnes

Etui odporne na wodę F

177-179, 182-191 183, 196-197, 200-203

M

Metody nadruku 

Elektronika

20-29, 249

L

119

E

Naklejka doming / Artykuły z LogoTopem

234-237 6-7, 15 38-43 206-213

Napęd USB

192-193

Narzędzia

198-199

Niszczarka biurowa

253

Flesz

197

Notatnik spiralny

Frisbee

241

Notes / ECO

162

Notes spiralny

160

G Głośnik

178-179, 182

Notes z długopisem

Grzechotka

217

Nóż

Gwizdki

217

Nóż do pizzy Nożyk

256

239

16-19, 65-67, 219

B Bateria

8-11

J

Artykuły higieny osobistej Artykuły sportowe

184-185

I

INDEX

160-163

161, 163 196-197, 199 40 199


O

Torba PP

56, 62-63

Okulary przeciwsłoneczne

216, 255

Torba rowerowa

Ołówek

122-123

Torba składana

Ołówek / ECO

140-143

Torba sportowa

65-67

122

Torba termiczna

64-65, 249

Ołówek / metal Opakowanie

24, 32, 38-39, 45, 105, 124-125, 136-139, 192-193, 243

67, 232 66-67, 250

Torba termiczna składana

64-65

Otwieracz

43, 196-197

Torba wykonana na zamówienie

62-63

Otwieracz do butelek

43, 196-197

Torba z PET

P Parkometr

Torba żeglarska 229, 255

Torby / ECO

Patyczki

217

Torby na śmieci

Piłki do tenisa

219

Trzepaczka

Pilnik do paznokci

218

Twarde opakowania

213

U

Plakietka z nazwiskiem Plakietki Plecak Pokrowiec na siodełko Pomadka do ust

212-213 66-67 233 220, 235

Układanka Waga ręczna Walizka

221

Wizytownik

Ponczo przeciwdeszczowe

221

Wózek

157-159, 252-253

Wtyczka

Produkty ekologiczne

30, 59, 118-119, 121, 123

Produkty odblaskowe

66, 231

Z

Przenośne baterie

182-191

Zabawki

Pudełko na kanapki Pudełko na lekarstwa Pudełko na wizytówki Pudełko z plastrami

35-37 220 53 220

R Róg Samodzielny zestaw Skrobaczka Słoik na cukierki Słoneczna bateria Słuchawki

Wtyczka USB

217 181 26 176-177, 183 180

43 146, 148 242 52, 204-205 48-50 53 48-50 106, 186-191, 254 186-191 238-242 162

Zakreślacz/kombinacja

140

Zakreślacz/specjalny kształt zakreślacz/Toppoint Zapalarka do grilla Zapalniczki

226-229

203

Zakładki do książek

Zakreślacze

S

59 51-67, 250

W

Ponczo Portfel

56

Zatyczki do uszu Zawieszka na bagaż

141-143 141-143 140-143, 251 244 244-247, 255 180-181, 186-187, 194-195 52, 204-205

Zegarki

222-225

Żel w sprayu

220, 255

Zestaw długopisów

105, 124-125, 136-139

Słuchawki na zamek

194-195

Zestaw do kolorowania

Smycz

214-215

Zestaw do pizzy

28-29

Zestaw do suszi

39

168

Zestaw do wina

38-39

Spodek Stojak na karteczki Stół BBQ

43

Suwmiarka Szklanka do drinków Szklanka do wody Szklanka na herbatę Szklanka z podwójną ścianką Szkło

33 30-33 21, 25, 33 33 21, 25, 30-33

T Tablety Tace Teczka na dokumenty Termos Torba bewełniana Torba jednorazowa Torba listonoszka Torba na butelki Torba na laptopa Torba na ramię Torba na zakupy Torba non woven Torba papierowa

154-157 217 157-159 6-19 58 203 53 18 48-49, 51 53-59 54, 56-57, 59, 64-67, 250 250 61

Zestaw do wody / szkło

241 40

30-32

Zestaw elektroniczny

186-187

Zestaw kosmetyczny

218

Zestaw na sery

38

Zestaw plażowy

239

Zestaw Schmink  Zestaw śniadaniowy / ceramika

240 26-27

Zipper puller

52, 209

Źródło energii

184-185

Zrównoważony

2-3


ENTER DISCOVER

BE AMAZED

This catalogue is produced CO2 neutral and printed at PEFC paper. CO2 Neutral means that we mapped our CO2 emission accurately and made a policy to reduce this. This goes beyond reducing our energy use. Greenhouse gases that are produced by us will be compensated somewhere else. PEFC paper finds its origin in forests that are managed sustainable. It’s a worldwide certification organization with the goal to manage all forests sustainable with attention for people and environment.

Toppoint The Collection 2015 PL  
Toppoint The Collection 2015 PL