AS Toode tootekataloog

Page 1


Sisukord

2

AS Toode partnerina

3

Standardid

6

Katuse- ja katteprofiilid

7

Lisaplekid ja sileplekk

14

VihmaveesĂźsteemid

18

Katuse lisa- ja turvatarvikud

22

Seinaredelid

26

Ventilatsioonitorud, läbiviigud ja katuseluugid

28

Eritooted

32

Aluskatted ja lisatarvikud

34

Värvikaart

38


ASJATUNDLIK

KATUSEMEISTER AS Toode on ettevõte, kes aitab Teie kodule ehitada uue katuse - eemaldame ja utiliseerime vana katusekatte, teostame kõik teraskatusega seotud plekitööd.

5-9

Katus on maja kroon ja tähtsaim osa, selle töö juurde saab lasta vaid asjatundjaid. Suudame vastutada korrektse mõõtmise, tootmise ja ehitustöö eest, võtame Teie perelt katusega seotud mured. Meil on piisav valik katuse lisatooteid, et muuta katuselahendus toimivaks. Katus peab pidama vastu neli aastaaega ja aastakümneid, meie veerandsada aastat kogemust lubab kinnitada, et saame selle tööga hakkama! Toode peakontor ja tootmine asub Sauel, harukontorid kõigis maakonnakeskustes. Lisaks on Toode AS ainuke plekk-katusetootja Eestis, kes oma toodangut ka ise paigaldab, kasutades tööde teostamiseks vaid oma väljaõppinud ehitusbrigaade. AS Toode on Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu asutajaliige.


JanLa Oy käyttää tuotteidensa materiaalina SSAB:n Greencoat teräksiä, koska teräksen tuotekehityksen lisäksi SSAB on on panostanut myös suojaaviin metalli- ja maalipinnoitteisiin. Tuotteemme kestävät UV-säteilyä ja vastaavat kaikkiin katolle asetattaviin kulutuksenkestoym. vaatimuksiin. JanLan tuotteita voidaan käyttää kohteissa, joissa halutaan saavuttaa mahdollisimman pitkä käyttöikä ja mahdollisimman alhaiset huoltokustannukset.

USALDUSVÄÄRNE PARTNER

KIIRUS JA PAINDLIKKUS TELLIMUSTE TÄITMISEL • • • • • • • • •

teraskatuseprofiilide tootmine ja müük vihmaveesüsteemide tootmine ja müük terasest fassaadikattematerjalide tootmine ja müük kandeprofiilide (z ja c-profiilid) tootmine ja müük katuseakende müük ja paigaldus sandwichpaneelide müük ja paigaldus turvaelementide müük käsiplekitööde teostamine ja müük paigaldus


MIKS EELISTADA MEID?

• • • • • • • •

täislahendus – materjalid koos paigaldusega ühest kohast rohkem kui veerandsada aastat kogemusi Eestis pakume konkurentidest kiiremat teenust omame harukontoreid kõikides maakonnakeskustes pakume paindlikke hinnatingimusi vastavalt kokkulepetele oleme paindlikud - ka üks aknaplekk on meie jaoks väärt tellimus! peame kinni lubadustest omame väga head laoseisu rahuldamaks ka klientide erilisemaid soove • vaatamata kiirele arengule ja kasvule jätkame ”rätsepatöö” tähtsustamist, kuna plekitöö on kunst • Teiega tegelevad 100% oma tegevusalale keskendunud inimesed katust ei osteta poest!


KAITSE JA VASTUPIDAVUS AS Toode poolt tarnitav teraskatuste tooraine pärineb ainult tunnustatud kontsernide tehastest. AS Toode, kui Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu asutajaliige, järgib kõiki nõutud standardeid oma toodete tootmisel ja tarnimisel. AS Toode omab ISO9001 kvaliteedijuhtimise sertifikaati. AS Toode annab oma toodetele garantii kuni 50 aastat.

Lisaks garantiile palume olla tähelepanelikud järgmiste tehniliste näitajate juures:

6

◆◆ Pinnakatte paksus. ◆◆ Tsingikihi mass (tsingitud pinnakatetel 350 g/m², värvkatete all 275 - 350 g/m²). ◆◆ Terase mark (profileeritav teras, kandva profiili teras, vihmaveesüsteemide teras on erineva voolavuspiiriga materjalid).

◆◆ Keskkonnaklassid, millises keskkonnas toodet kasutatakse. ◆◆ Tootjale omistatud CE-märgistus. ◆◆ Terase paksus.


KATUSE- JA KATTEPROFIILID

Toode AS müüb õhukesel tsingitud ja värv- või plastikkattega terasplekil põhinevaid teraskatuseid ja vajalikke lisaplekke ja -tarvikuid. Laialdane värvi- ja pinnakattevalik lubab leida sobiva lahenduse nii katustele kui seintele.

7


PEITKINNITUSEGA PROFIILPLEKK KLASSIK Klassik jäljendab tõetruult traditsioonilist valtskatust. Klassik sobib katustele, mille kaldenurk on suurem kui 15°. Eriti sobilik hoonetele, kus soovitakse ühendada vana väärikus ja moodne tänapäev.

Tooteinfo ◆◆ Kasutusala: katused ja seinad ◆◆ Kattev laius: 480 mm +/- 2 mm ◆◆ Profiili kõrgus: 35 mm ◆◆ Luku kõrgus: 19 mm ◆◆ Materjalide soovituslik paksus: 0,50 mm ja 0,60 mm ◆◆ Soovitatavad pinnakatted: PUR, MATTNOVA, ZN, Al-Zn, Nova, MattNova,

Räästapoolne serv on tehases ettevalmistatud räästaplekiga liitmiseks kruvideta.

* - Min/maks pikkus: 1100/7500 mm

Lisaplekid ja –tarvikud

Harjaplekk

8

Harja tugi- ja tihendiplekk Reguleeritav räästaplekk

Otsaplekk

Kruvid ja kinnitusvahendid


VALTSKATUS Plekk-katuste “vana kool”, klassika ja traditsiooniline katusekate, mida on Eestis paigaldatud üle 100 aasta. Valtskatus sobib hoonetele, millistele esitatakse kõrgendatud nõudeid muinsuskaitselisest vaatenurgast. Samuti on valtskatus eriti sobilik madalakaldelistele katustele.

540

Tooteinfo ◆◆ Kasulik laius: 540 mm ◆◆ Profiili kõrgus: 25 mm ◆◆ Maks. pikkus: 10000 mm ◆◆ Min. pikkus: 500 mm ◆◆ Katuse min. kalle: 5° (1:12)

Lisaplekid ja –tarvikud

Otsaplekk

Stardiplekk räästas

Valtskatuse kinnitusklambrid

Tihendusmastiks

Valtsiõli

9


KIVIPROFIIL Populaarseim teraskatus, mis katab kümneid tuhandeid Eesti kodusid. Ideaalne valik renoveeritavatele hoonetele, kerge kaal ja kiire paigaldus annavad kivikatusest soodsama ja veekindla lahenduse. Loomulikult sobib kiviprofiil ka uutele majadele väärikaks katteks. Eriti kaunis on kiviprofiil mati pinnakattega.

Tooteinfo ◆◆ Kasulik laius: 1100 mm ◆◆ Kivi samm: 350 mm ◆◆ Profiili kõrgus: 40 mm ◆◆ Materjali paksus: 0,45 - 0,50 mm ◆◆ Pinnamaterjal: polüester, Mattnova, PUR, PVDF, Printech

Lisaplekid ja –tarvikud

Otsaplekk

10

Räästaplekk

Harjaplekk

Neelupõhjaplekk

Kinnitusvahendid


KIVIPROFIIL EKSTRA Suurematele pindadele mõeldud kiviprofiil. Pikem ja kõrgem kivi annab väärika lõpptulemuse ja mõningase kokkuhoiu aluskatuseks kuluvas puitmaterjalis. Eriti kaunis on kiviprofiil mati pinnakattega.

Tooteinfo ◆◆ Kasulik laius: 1100 mm ◆◆ Kivi samm: 400 mm ◆◆ Profiili kõrgus: 45 mm ◆◆ Materjali paksus: 0,45 - 0,50 mm ◆◆ Pinnamaterjal: polüester, Mattnova, PUR, PVDF, Printech ◆◆ Min/maks pikkus: 800/7500 mm

Lisaplekid ja –tarvikud

Otsaplekk

Räästaplekk

Harjaplekk

Neelupõhjaplekk

Kinnitusvahendid

11


TRAPETSPROFIIL TP20 Mitmekülgsete kasutusvõimalustega madalalaineline profiilplekk TP20 on soodsaim katusekattematerjal meie tootevalikust. Sobib ka seinakattena. Väga lihtne ja kiire paigaldus, väga lai materjali- ja värvivalik. Profiili saab toota ka antikondensaatkangaga avatud hoonete tarbeks, kus ei saa kasutada aluskatet.

Tooteinfo ◆◆ Kasulik laius: 1100 mm ◆◆ Profiili kõrgus: 18 mm ◆◆ Materjali paksus: 0,45 - 0,70 mm ◆◆ Pinnamaterjal: tsink, Al-Zn, polüester, Mattnova, PUR , PVDF, Printech ◆◆ Min/maks pikkus: 100/9000 mm

Lisaplekid ja –tarvikud

Otsaplekk

12

Harjaplekk

Räästaplekk

Liiteplekk

Kinnitusvahendid


TRAPETSPROFIIL TP15 Profiilplekk seinakatteks

Tooteinfo ◆◆ Kasulik laius: 1134 mm ◆◆ Profiili kõrgus: 13 mm ◆◆ Materjali paksus: 0,45 - 0,70 mm ◆◆ Pinnamaterjal: tsink, Al-Zn, Mattnova, polüester, PUR , PVDF, Printech ◆◆ Min/maks pikkus: 300/6800 mm

v R

TRAPETSPROFIIL TP45 Profiilplekk katuse – ja seinakatteks

Tooteinfo ◆◆ Kasulik laius: 900 mm ◆◆ Profiili kõrgus: 45 mm ◆◆ Materjali paksus: 0,45 - 0,70 mm ◆◆ Pinnamaterjal: tsink, Al-Zn, polüester, Mattnova, PUR , PVDF, Printech ◆◆ Min/maks pikkus: 300/10000 mm

13


LISAPLEKID JA SILEPLEKK

Lisaplekkide vajaduse määrab ära katuse kuju keerukus. On siiski hulk vältimatuid lisaplekke (harjaplekk, otsaplekk, liiteplekk), milleta katust paigaldada ei saa. Lisaplekkide värvi- ja pinnakatete valik on sama, mis profiilplekkidel - need saab tellida katusega samas toonis.

14


STANDARDSED LISAPLEKID

Kandiline harjaplekk

Kumer harjaplekk

Otsaplekk

Neelupõhjaplekk

Otsaplekk valtskatusele

Otsaplekk Klassik profiilile

Räästaplekk

Reguleeritav räästaplekk

Seina liiteplekk Klassikule

Liiteplekk

Harja tugi- ja tihendiplekk

Kumera harjapleki ots

Kumera harjapleki T-liide

Kumera harjapleki Y-liide

Harjapleki tuulutusdetail

Kumera harjapleki kelbaots

15


SILEPLEKK – RULLID, RIBAD JA TAHVLID

Pinnakate Krunt Passiveerimiskiht Tsink Teras Tsink Passiveerimiskiht Krunt Aluspinna värvkate

Kasutame vaid tunnustatud terasetööstuste sertifitseeritud toorainet. Tsingikihi mass värvkattega toodetel 275… 350 g/m2

Tooraine

Rullid

Tahvlid

Ribad

Kasutame kuumtsingitud sileplekki tsink, AlZn, polüester, PUR, PVC ja PVDF pinnakatetega. Töötlemata rullid on 1250 mm laiad, üks rull kaalub umbes 5-7 tonni. Tahveldame sileplekki kliendile sobivas mõõdus. Tahvlite mõõdud peavad arvestama tooraine laiust 1250 mm. Väiksed kogused (10-15 m2) tahveldame ootetööna. Tahvlid pikkusega kuni 3000 mm tarnitakse alustega, üksikud lehed ja pikemad rulli keeratuna.

Suur rull

16

Pakume ka sileplekki rullideks kerituna. Laoseisus hoiame rulle laiusega 1250 mm. Rullis on 20 jooksvat meetrit ehk 25 m2 sileplekki. Vajadusel lõikame ka teistes pikkustes rulle. Automaatne ribastamispink lõikab 1250 mm laiuse tooriku sobivaks ribaks. Ribad tarnitakse rullidena.

Riba

Väike rull 25 m2


PRINTECH®

Printech® on eksklusiivne pinnatöötlus metallist katuse- ja fassaaditoodetele. Uudne lahendus annab kümneid võimalusi hoonete välimuse või ka interjööri muutmiseks. Valikute hulgas on nii naturaalseid kui ka äärmiselt tööstuslikke ja tehislikke mustreid - valikuid piiravad vaid soovid ja fantaasia. Peamised kasutusvaldkonnad on katused, fassaadid, siseseinad ja muu interjöör, metalluksed ja teised metallpinnad. Pinnakate kantakse tsingitud terasele offset-printimise meetodil, mis jääb omakorda tuntud pinnakatete alla ja annab toodetele ilmastikukindluse ja garantii. Tegemist ei ole pealekleebitava kattega.

Toodetavad profiilid: ◆◆ Kiviprofiil, TP15, TP20, TP45 ◆◆ Muud tooted: sileplekk, lisaplekid, kõik käsiplekitööd

Printech

Eristu unikaalse ja soodsa pinnakattega!


VIHMAVEESÜSTEEMID

Vihmaveesüsteemide abil juhitakse katuselt tulev vesi maha. Vihmaveesüsteemi peamised osad on räästaste horisontaalsed veerennid ja neist allajuhitavad vihmaveetorud. Veerennide ja vihmaveetorude mõõtmeid ja allatulekute arvu mõjutab eelkõige katusele tuleva vee kogus ja katuse kuju. Veerenni ja torude paiknemine tuleb igakord eraldi läbi mõelda selliselt, et veekoormus jaguneks süsteemi osade vahel võimalikult ühtlaselt. Heal vihmaveesüsteemil on võimalikult vähe liitekohti ja seetõttu eelistame pakkuda renne “rätsepatööna” – vähem liiteid, ei mingeid ülejääke ning soodsam ka.

Tehnilised andmed ◆◆ Kahepoolse pinnakattega RWS teras ◆◆ Tooraine tootja: Swedish Steel AB, Rootsi ◆◆ Tooraine paksus: 0,55 mm ◆◆ Ümarate rennide läbimõõdud: 125 mm; 150 mm ◆◆ Torude läbimõõdud: 100 mm; 120 mm ◆◆ Kandilise toru mõõdud: 80x100 mm ◆◆ Tooraine garantii: 20 aastat

18


ÜMAR VIHMAVEESÜSTEEM Rennid läbimõõduga 125 mm või 150 mm, pikkused on tellitavad

Ümar renn

Välisnurk 90° (tellitav ka teiste nürinurkade all)

Sisenurk 90° (tellitav ka teiste nürinurkade all)

Renni otsad, vasak ja parem

Renni väliskinnitus vertikaalsele pinnale

Renni liide

Abikiil 15° ja 20° räästakastile

Abid 45°, 90° ja 120°

Torud läbimõõduga 100mm või 120mm

Suur algustükk

Väike põlv

Suur põlv

Süliti

Toru 2500 mm (D 120mm korral 2000 mm)

Seinakinnitus

Veesuunaja

Turvatoru 2000 mm ja kinnitused

19


KANDILINE VIHMAVEESÜSTEEM Renni laius pealt 125mm, põhi 80mm

Kandiline renn, pikkused tellitavad

Välisnurk 90° (tellitav ka teiste nürinurkade all)

Renni väliskinnitus vertikaalsele pinnale

Abikiil 15° ja 20° räästakastile

Sisenurk 90° (tellitav ka teiste nürinurkade all)

Renni otsad, vasak ja parem

Abid 45°, 90° ja 120°

Torud läbimõõduga 100x80mm

20

Suur algustükk

Väike põlv

Suur põlv

Veesuunaja

Toru 2000 mm

Toru+suue 2500 mm

Seinakinnitus

S-põlv


VELUXI JA ROTO TOOTEVALIK

www.velux.ee www.velux.ee

Akna kaasaegne välimus ja mugav 50 aastat katuseaknaid ergonoomiline käepide Akna kaasaegne välimus ja mugav 50 aastat katuseaknaid akna suurepärane sobivus katusega ja ergonoomiline käepide Aastakümneid katuseakna tehnoloogia arendust on toonud Rotole kasutusmugavus akna suurepärane sobivus katusega ja katusemeistrite seasAastakümneid tuntust. Läbi aegade on Roto katuseakende katuseakna tehnoloogia arendust on toonud Rotole kasutusmugavus puhul olnud märksõnadeks kiire paigaldus, kõrgeLäbi kvaliteet, enerkatusemeistrite seas tuntust. aegade on Roto katuseakende Sisseehitatud soojustusplokk giasäästlikkus. Ka tänase on ainsana turul katuse-kõrge kvaliteet, enerpuhul päevani olnud märksõnadeks kiireRoto paigaldus, juba standardis Sisseehitatud soojustusplokk aknad varustatud järelreguleeritavate Rotoon valikus on turul Roto katusegiasäästlikkus. Ka hingedega. tänase päevani ainsana energiatõhus katuseaken juba standardis erineva avanemise ja otstarbega katuseaknad ja –luugid. Uued aknad varustatud järelreguleeritavate hingedega. Roto valikus on soojajuhtivusarvugaenergiatõhus (Uw = 1,2 W/m²K) katuseaken Designo põlvkonna erineva katuseaknad erinevad eelkäijatestkatuseaknad elegantse ja –luugid. Uued avanemise ja otstarbega soojajuhtivusarvuga (Uw = 1,2kaarja W/m²K) Klikk paigaldussüsteem disaini ja uudse metallik-halli kattevärvi poolest. Hiljuti eelkäijatest elegantse Designo põlvkonna katuseaknad erinevad tähendab kiiret, lihtsat ja tööriistavaba revolutsiooniline RotoQ. See poolest. Hiljuti Klikk paigaldussüsteem lisandus Roto valikusse kaarja disaini ja uudsekatuseaken metallik-halli kattevärvi paigaldust

on esimene, akna ülaosas asuva katuseaken Rotol. tähendab kiiret, lihtsat ja tööriistavaba lisandus Rotokäepidemega valikusse revolutsiooniline katuseaken RotoQ. See Täiesti uue põlvkonna, ümber kesktelje avanev,asuva ergonoomilise paigaldust on esimene, akna ülaosas käepidemega katuseaken Rotol.

15 aastat garantiid

töökindlus ja rahulolu aastateks 15pikkadeks aastat garantiid

käepidemega puitaken näitab tuntud mudelite seas uutavanev, taset. ergonoomilise Täiesti uueseni põlvkonna, ümber kesktelje Rohkem infot Roto koduleheküljelt www.roto.ee. käepidemega puitaken näitab seni tuntud mudelite seas uut taset.

* sulustele, aknaraamile ja klaaspaketile (karastatud töökindlus ja rahulolu pikkadeks aastateks välisklaasi rahest põhjustatud purunemisele). * sulustele, aknaraamile ja klaaspaketile (karastatud välisklaasi rahest põhjustatud purunemisele).

Rohkem infot Roto koduleheküljelt www.roto.ee.

21


KATUSE LISAJA TURVATARVIKUD

AS Toode katuse lisa- ja turvatarvikud muudavad katuselahenduse toimivaks tervikuks. Redelid ja katusesillad tagavad ohutu korstnap체hkimise ja lumet천kked likvideerivad kukkuvast lumest tingitud ohud. K천ik tooted on katsetatud ja omavad n천uetekohaseid sertifikaate ja toimivusdeklaratsioone.

22


KATUSESILLAD

Katusesilla plaat 3000 mm ja Silla kinnitus trapetsprofiilile 1200 mm ja Klassikule

Vasturaud valtskatusele

Vasturaud Klassikule

Silla kinnitus kiviprofiilidele Silla alus kalde määramiseks

Silla kinnitus valtskatusele

Kinnitusvahendid

KATUSEREDELID

Redeli raamid 3000 mm ja 1200 mm

Redeli keskkinnitus Klassikule

Katusredeli jalg kivi- ja trapetsprofiilidele, Klassikule

Katuseredeli jalg valtskatusele

Katuseredeli jala vasturaud

Redeliraami ots

Kinnitusvahendid

Harjakinnitus

23


LUMETÕKKED

Lumetõkketoru 3000 mm

Lumetõkke kinnitus Klassikule ja trapetsprofiilidele

Vasturaud Klassikule

Vasturaud valtsplekile

Lumetõkke kinnitus kiviprofiilidele 350 või 400

Lumetõkke lisaprofiil

Tihend lumetõkke kinnitusele

Kinnitusvahendid

Lumetõkke kinnitus valtsplekile

Katuse turvatooted on varustatud nõuetekohaselt CE märgistusega. Kui toodetele on esitatud standarditega lisanõudeid, on toodetel kehtivad toimivusdeklaratsioonid.

24SEINAREDELID

Seinaredelid võimaldavad turvaliselt liikuda maapinnalt katusele või ühelt katusepinnalt teisele. Lai valik lisatooteid tagavad turvalisuse ka kõrgematel kõrgustel, kus on nõutud turvasiinide ja –puuride kasutamine.

Tooteinfo ◆◆ Tsingitud teras pulbervärvituna ◆◆ Redelite laius: 450 mm või 700 mm* *vaid 3000 mm pikkusena

26


SEINAREDELID

Redeli raamid 1200 mm ja 3000 mm

Seinaredeli paigalduskomplekt: 2 ülakaart, 4 seinakinnitust (1000 mm) ja –klemmi, poldid-mutrid. Ei sisalda kinnitustarvikuid seinale

Redeli täiendav paigalduskomplekt: 2 seinakinnitust (1000 mm) ja –klemmi, poldid-mutrid. Ei sisalda kinnitustarvikuid seinale

Redeli seina kaare tugikaare komplekt: 2 topeltkaart + klemmid, poldid- mutrid

Seinaredeli turvapuur: Turvapuuri mooduli kõrgus 1200 mm

27


VENTILATSIOONITORUD, LÄBIVIIGUD JA KATUSELUUGID

Veekindlad ja kvaliteetsed tööstuslikud või käsitööna valmivad lisatarvikud erinevate avade läbiviimiseks katusekattest. Lihtsamast katuseluugist kuni soojustatud tuletõrje väljapääsudeni. Soojustatud ja soojustamata, ventilaatoriga ja ilma VILPE ventilatsioonikorstnad.

VILPE korstende värvitoonid: RR11, RR23, RR29, RR32, RR33 ja RR750

28

11

21

23

32

33

750

29


LÄBIVIIGUD

Läbiviik Classic Vino siledapõhjalisele katusekattele – Läbiviik Classik siledapõhjalisele katusekattele – KlassikuKlassikule ja le ja valtsplekk-katusele valtsplekk-katusele Läbiviik kiviprofiiliga katusele

Läbiviigu tihend

LÄBIVIIGUD JA VENT.KORSTNAD

Tuulutustoru D110 mm, soojustatud. Välisdiameeter 160 mm, kõrgus 500 mm

Vent.korstna müts 110 mm torule

Soojustamata läbiviik D110 mm, välisdiameeter 110 mm, kõrgus 700 mm

Antenniläbiviik

Soojustatud läbiviik D125 mm, Soojustatud läbiviik D160 mm, välisdiameeter 300 mm, välisdiameeter 160 mm, kõrgus 700 mm kõrgus 700 mm

VENTILAATORIGA LÄBIVIIGUD Võimsad VILPE ventilaatoriga läbiviigud sundventilatsiooni tekitamiseks. Küsi lisainfot müügiesindajalt.

29


KATUSELUUGID Kandiline katuseluuk KĂľikidele katusekatetele sobiv lihtne ja soojustamata katuseluuk plaadil 1250 x 1200 mm. Ava suurus: 600 x 600 mm, tellitav ka 600 x 800 mm

Katuseluuk Klassik katusele Lukustatav katuseluuk Klassik katusekattele. Luuk avaneb hingedega, luugil on sulgur. Ava suurus: 600 x 600 mm

Värvid

11

21

23

29

32

33

Katuseluuk valtsplekk-katusele Puidust raamiga katuseluuk plaadil 1700 x 1700 mm, valtsplekk-katusesse valtsimiseks. Ava suurus: 600 x 600 mm, tellitav ka avaga 600 x 800 mm

30

750ERITOOTED

Valmistame mitmes töökojas üle Eesti keerukamaid eritellimusi mitmetest metallidest. Meie plekkseppade abiga saab tellida korstnamütse, katuseluuke, sademekatuseid, reste, läbiviike, aga ka plekist roos ei ole probleemiks. Oskame voolida terast, titaantsinki, vaske, roostevaba terast või alumiiniumi. Tooted on soovi ja võimaluse korral pulbervärvitavad. Lisaks allpooltoodud lisaplekkidele ja eritöödele pakume kõiki ehitusel tarvilikke lisaplekke ka rätsepatööna.

32


ERITOOTED

Korstnamüts avatava sademekatusega

Korstnamüts eemaldatava sademekatusega

Korstnatorud ja sademekatused

Korstna läbiviik ja mantel

Vihmaveesüsteemide lehtrid

Vihmaveesüsteemide põlved, torud ja sülitid

Kipsiluugid, restid, ribidega luugid jms.

Erinevad läbiviigud katusest

Erinevad liistprofiilid ja lisaplekid

Katuseluuk Klassik katusele

Katuseluuk

Korstnamüts

Katuseluuk valtsplekkkatusele

Korstnamüts, sademekatus ja küljeplekid

33


ALUSKATTED JA LISATARVIKUD

ALUSKATTED

Leku PE – lihtsaim, mittehingav aluskate piisava tuulutusvahega plekk-katustele. Rulli laius 1500 mm, rullis 60 m2

Eurovent Basic 100 g/m2 – mittehingav aluskate piisava tuulutusvahega plekk-katusele. Rulli laius 1500 mm, rullis 75 m2

Permo Easy SK - kõrgdifuusne aluskate on mitmekihiline aluskate õhutatavatele ning mitteõhutatavatele viilkatustele. Teibitav, töötab tuuletõkkena. Rulli laius 1500 mm, rullis 75 m2. Teip sisaldub komplektis.

Antikondensaatkangas DRIPSTOP. Trapetsprofiilidele tehases tootmise ajal allakleebitav kangas, mis tagab aluskattevaba paigalduse. Loe lisaks: www.toode.ee/dripstop

34


ERINEVAD PAIGALDUSTARVIKUD

Valtskatuse klamber RST

Kruvi Klassikule

Kinnitusvahendid

Needid 3,2 mm x 8 mm

Valtskatuse liugklamber 0,50/0,60 mm

Valtskatuse liugklamber RST

Valtskatuse klamber 0,50/0,60 mm

Pikipaanitihend 3 x 10 mm ja 3 x 25 mm, rullis 25 m

Heliisolatsioonitihend Klassikule ja valtsplekk-katusele. Rullis 25 m

Valtsiõli Abratex 80, 1 L

Valtsiõli Abratex 80, 5 L

Aerosoolvärv 400 ml

Parandusvärv 24 ml

Abratex M82 tihendusmastiks

Harja- ja räästatihendid

Polt ja mutter M8 (8 x 25 mm ja 8 x 40 mm)

35


TÖÖRIISTAD

Plekikäärid

Plekikäärid kombineeritud

Valtsimistangid

Plekitangid

Plekitangid krokodill

Krokodilltangid kaitsmega

Plekitangid 120/140/160 mm

Plastikhaamer

Valtsimishaamer varrega

Painutusraud 140 mm

Eritöö haamer

Valtslabida vasturaud

Veivi 700/1000 mm

Valtsrullid esimese valtsi kokku presssimiseks

Valtsrullid teise valtsi kokku pressimiseks

Valtsraud teise valtsi jaoks

Valtsraud esimese valtsi jaoks

Räästaraud

Plekikäärid trellile

Märkekuusk

Talmeeter

Plekitangid 40/60/80/100 mm

Valtsraud teise valtsi jaoks

Kaarja otsaga plekikäärid

36


33


VÄRVIKAART 11

Okkaroheline

20

Valge

21

Helehall

22

Hall

23

Tumehall

24

Helekollane

28

Tumepunane

25

Kollane

29

Punane

30

Beež

31

Pruun

32

Tumepruun

33

Must

34

Helesinine

35

Sinine

36

Heleroheline

37

Roheline

40

Helehõbe

41

Tumehõbe

750

Kivipunane

NB! Sõltuvalt esitlustehnika eripäradest võivad värvitoonid erineda tegelikkusest märkimisväärselt!Abiks hinnaküsimisel ja tellimisel Joonised ja muud andmed võib edastada e-postile, tuua AS Toode müügiesindustesse üle Eesti või saata faksiga. Väga palju abi on ka fotodest, need annavad müügimehele tihtipeale väga hea info objektiivse pakkumise koostamiseks.

Meie e-posti aadress on toode@toode.ee 1. Esimese sammuna tuleb välja valida katusekatte profiilitüüp - kiviprofiil, trapetsprofiil või valtskatus. 2. Teisena valitakse pinnakate - tsink, polüester, Mattnova, PUR või PVDF. 3. Viimase valikuna valitakse meeldiv ja sobiv värvitoon, mis on kataloogis toodud tähistega RR. Segaduste vältimiseks on soovitav lisada ka RR-i taha sõnadega värvitoon. 4. AS Toode arvutab Teie jooniste alusel optimaalse profiilipaanide ja lisatarvikute vajaduse ja koostab nende andmete alusel hinnapakkumise. Arvutuse eesmärgiks on määrata võimalikult täpne ja väheste kadudega paigaldusskeem. Keerulisemad paigaldusskeemid arvutatakse arvutusprogrammiga ja sel juhul saab klient kaubaga koos paanijaotuse paberkandjal.

Hinnapäringutele vastame 1-2 tööpäeva jooksul. Paigaldust või ebatavaliste toodete-teenuste (keerulisemad plekitööd, sisseostetavad teenused) korral võib pakkumise koostamine võtta kauem aega.

Tutvu ja lae alla meie kodulehelt: Sertifikaadid, paigaldus- ja hooldusjuhendid, garantiitingimused ja dokumendid:

www.toode.ee/dokumendid Uuri ka järelmaksutingimusi:

www.toode.ee/jarelmaks SAUE

RAKVERE

NARVA

RAPLA HAAPSALU

PAIDE JÕGEVA

KURESSAARE

PÄRNU

VILJANDI

TARTU

PÕLVA

VALGA

VÕRU

TOODE AS Harju maakond 76505, Saue linn, Tule 23/Kasesalu 2 Tasuta infotelefon: 8007 000 Telefon: 6599 400 Faks: 6599 401 e-kiri: toode@toode.ee

müügiesindus koos töökojaga müügiesindus

WWW.TOODE.EE