Page 1

Stanislav Tomšej

Portfolio • Webdesign

• Grafický design

• Typografie

• Motion graphic design

• Ilustrace

Portfolio online www.tomsej.cz www.behnace.net/stana Blog visualpunker.tumblr.com


Fanděte s námi, GE Olympiáda Sociální hra pro české fanoušky olympiády v Londýně. V tomto projektu jsem vytvořil kompletní ilustrace a animace. Podílel jsem se na tvorbě webdesignu, emailingu a na celkovém konceptu. Projekt v roce 2013 získal cenu Louskáček v sekci On-line Campaign.


Raiffeisenbank: Individuální přístup Pro online kampaň jsem vytvářel webdesign a následnou internetovou propagaci, především bannery a branding na velkých českých portálech. Web byl vytvořen pro účely prohlížení na PC i tabletech.


Ilustrace pro aplikaci Kindred Group Originálně zpracované ikony-ilustrace pro interní aplikaci Kinderd Group. Cílem těchto ikon bylo vtipně a originálně zobrazovat základní emoce, které má aplikace monitorovat.


Vodafone emaily a webdesign Práce na vítězném konceptu pro tendr Vodafone. Grafický návrh několika emailingů, zvítězily v tendu pro tohoto významného telefonního operátora. Zpracování návrhu designu stránky pro tuto kampaň, která však nebyla realizována.


Fidentia Font Vytvoření originálního písma je mým osobním projektem. Pro font byla vytvořena široká varianta řezů. Elegantní písmo, které je vhodné pro nadpisy a logotypy, vychází ze statické antikvy. Písmo je charakteristické vertikálností, vysokým kontrastem v tloušťce tahu a dlouhými dotažnicemi.


Česká Spořitelna, kampaň Dirigent Online část kampaně pro Českou Spořitelnu. Pro tento projekt jsem vytvářel webdesign a následnou online propagaci, například bannery a emailing. Aplikace využívala ovládání animovaného orchestru pomocí webkamery.


Mercedes-Benz Online Tvorba několika projektů pro Mercedes-Benz. Spolupráce na online kampani pro MB třídu A, design webu, emailů a bannerů. Tvorba designu a retuše fotografií pro web „Podívejte se znovu“, který rozsáhle prezentuje výhody vozů této značky.


Serie plakátů Vecturbo Série velkoformátových plakátů vhodných jako dekorace do interiérů. Technicistní, abstraktní, digitální ilustrace jsou zpracovány jako užitá grafika.


Typografické plakáty Plakáty, které spojují kresebnost s písmem. Tyto volné grafické práce byly prezentovány na několika výstavách a webových galeriích.


Vizuální styly pro hororové filmy Tvorba kompletních vizuálních stylů pro několik hororových filmů zahrnuje práce od tvorby logotypů, plakátů, filmových titulků a animací, až po webedesigny a obaly pro dvd. Grafický styl je obvykle zpracován jako náročná fotomontáž.


MgA. Stanislav Tomšej, DiS. Schopnosti a znalosti • • • • • •

Grafické návrhy webových stránek Tvorba ikon Znalost vytváření grafiky pro hry a aplikace Ilustrace, tvorba skic a storyboardů Tvorba logotypů a kompletní příprava Corporate designu Animace a tvorba bannerů v Adobe Flash

Znalost softwaru • • • • •

Práce s videem, střih v Adobe Premiere Motion graphic design a animace v Adobe After Effects Typografické cítění a znalost práce s písmem Předtisková příprava, úprava tiskovin a tvorba layoutu Tvorba kreativních konceptů, prezentace práce před klientem

Pracovní zkušenosti

Vzdělání

Nydrle, 2011-2013 Dvouletá praxe v přední české digitální reklamní agentuře. Práce na digitálních i tiskových projektech jako Art Director. U některých projektů jako Senior graphic designer, Junior Webdesigner, Junior Motion Designer a ilustrátor. Spolupráce v týmu na kreativní tvorbě kampaní.

Magisterské studium v atelieru grafického designu, 2008-2011 Fakulta multimediálních komunikací ve Zlíně (FMK UTB) Titul MgA. Stáž v atelieru grafického projektování, 2007-2008 Akademie výtvarných umění v Katowicích (ASP Katowice)

Freelance, 2013 Fox Hunter a Fox Media, 2009-2010 Práce pro BTL agenturu a webové studio. Tvorba katalogů, design layoutů tiskovin a příprava webdesignu. Comtech Zlín, 2008 Klasická ATL, práce jako Junior art director. Q-studio Uherský Brod, 2005 Pracovní stáž jako junior designer.

Bakalářské studium v atelieru grafického designu, 2005-2008 Fakulta multimediálních komunikací ve Zlíně (FMK UTB) Titul BcA. Grafický a Obalový design, 2002-2005 VOŠ Obalového designu ve Štětí Titul DiS.

Profesionální znalost: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe InDesign Velmi dobrá znalost: Adobe After Effects, Adobe Premiere a Adobe Encore Základy: Adobe Flash a Cinema4D

Prezentace prací Kde domov můj?, Dox gallery Praha Mereg vs Vecturbo, Wroclaw Czeggs, Frame Gallery, Londýn Pecha Kucha, Ostrava a Znojmo Rondo Gallery, Katowice ProtoType 2, Galerie 12 Zlín Kunčická snídaně, Photogether gallery Zlín Smashing magazine Dailyinspiration.nl Font, časopis Atd.

Stanislav Tomšej Portfolio  

Portfolio

Advertisement