__MAIN_TEXT__

Page 118

/

gyvenimo kokybė

LAVIJA ŠURNAITĖ

APIE OPTIMIZMĄ IR GROŽĮ INGA NORKE

Lavija neseniai išleido savo antrąją knygą. Taip žinoma TV laidų vedėja užsitikrina papildomą prierašą biografijoje – rašytoja. O aš dar pridėčiau, kad ji yra ir geros savijautos, dailaus kūno ir švytinčio veido ekspertė, neskriaudžianti savęs drastiškais sprendimais. Moterims dažnai sakoma – mylėk save. Bet dažnai niekas nepasako, KAIP... Žinau tik viena, stovėjimas prieš veidrodį ir bukas kartojimas „aš pati gražiausia ir labai save myliu“ tikrai nepadės. Meilė sau yra tiesiogiai susijusi su moters saviverte, o savivertę kuria labai daug dalykų. Papasakok plačiau, kaip atradai meilę sau. Manau, kad meilė sau ateina per meilę kitiems, o ne atvirkščiai. Tačiau neretai meilė, tarkime, namiškiams, yra painiojama su tarnyste ir ta „meilė“ tampa visai ne miela, lyg koks lažas. Pavyzdžiui? Na, tarkime, jei po sunkios darbo dienos be proto vargina ir erzina kasdienis vakarienės ruošimas, tai ir neruoškite jos. Atrodo, kad to nedarydamos nemylėsite savo šeimos? Aš manau, atvirkščiai – sunkiais vakarais geriau meilę rodyti ne stovint prie puodų, o susitepus paprastų sumuštinių su arbata, kai galite susėsti visi kartu ir pasikalbėti, paskaityti knygą, pažiūrėti filmą ar tiesiog apsikabinti. Galiausiai, kai išmoksti rodyti meilę kitam, imi labiau patikti ir sau, nes iš šalies pamatai kitokią save, t.  y. ne piktą susiraukėlę su pavyzdingai garuojančia vakariene, o mamą, žmoną ar draugę su netobulu maistu lėkštėje, bet artimu santykiu. 118 / 119

Ką dar patartum mums, moterims? Dar vienas puikus dalykas – nuo galvos nusiplėšti susireikšminimo karūną. Ne pasitikėjimo, o puikybės. Kodėl ir kaip? Apie tai ir dar daugiau rašau savo naujoje knygoje „Optimizmo genas“, nes noriu, kad Lietuvoje atsirastų kuo daugiau savimi patenkintų ir bent kiek laimingesnių moterų.

GEROS IŠVAIZDOS PAMATUS, MANO MANYMU, VISGI KLOJA KITI DALYKAI – GRYNAS ORAS, JUDĖJIMAS, GEROS EMOCIJOS, MIEGAS, VANDUO, KOKYBIŠKAS IR ĮVAIRUS MAISTAS.

„Zaneta Pau Photography“ nuotr.

SMALL PLANET MAGAZINE

Profile for tom mo

Spa nr7 web  

Small Planet 2017-12-01

Spa nr7 web  

Small Planet 2017-12-01

Profile for tomoza
Advertisement