Page 1

MEBLE I DRZWI

www.bbsystem.com.pl

KATALOG KUCHNI


KUCHNIA

miejsce gdzie zaczyna się dzień.

MEBLE I DRZWI

Z myślą o ciągle poszerzających się horyzontach proponujemy wysoką jakość mebli kuchennych, a także nowoczesne wzornictwo, które zaspokoi najwyższe Państwa oczekiwania i sprawi, że pomieszczenie zyska nowe walory estetyczne i funkcjonalne. Naszą ambicją jest tworzenie wyjątkowych, niepowtarzalnych kuchni biorąc pod uwagę trendy w światowym designie. Mamy pewność, że oferowane przez nas meble są wyznacznikiem dobrego stylu i jakości. Zapraszamy do naszych punktów, gdzie w przyjaznej atmosferze zespół projektantów chętnie pomoże w spełnieniu Państwa marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Zapraszamy Zespół BB Sysytem

www.bbsystem.com.pl


HEBAN MODYFIKOWANY. www.bbsystem.com.pl

Ta przestronna kuchnia, dzięki frontom wykonanym z forniru o nazwie “heban modyfikowany” i szlachetnym, prostym dodatkom, to klasyczny przykład nowoczesnej kuchni w stylu zen.


FORNIR MODYFIKOWNY. PISTACHIO. Ciekawe rozwiązanie zabudowy podwieszanej bez cokołów oraz dynamiczne poziome linie charakteryzujące fornir Pistachio optycznie powiększą każde wnętrze i nadadzą mu niebanalny charakter.

www.bbsystem.com.pl


BUK. www.bbsystem.com.pl

Przestronna kuchnia z frontami pokrytymi fornirem “buk” oraz kontrastującymi, czarnymi i stalowymi elementami wystroju, a także ergonomicznym blatem barowym.


MATOWA BIEL. Przykład zagospodarowania pomieszczenia zabudową kuchenną oddzieloną barem od części jadalnej. Dodatkowo podział ten zaznaczony został przez zastosowanie bieli, zarówno w dodatkach, jak i lakierowanych matowo frontach.

www.bbsystem.com.pl


BUK 2. www.bbsystem.com.pl

Zabudowa kuchenna z pokrytymi bukowym fornirem frontami w systemie bezuchwytowym – prostota i elegancja w kaşdym calu.


BRZOZA. Elegancka kuchnia z lakierowanymi na wysoki połysk brzozowymi frontami. W centralnym punkcie kuchni - funkcjonalna wyspa.

www.bbsystem.com.pl


ORZECH. www.bbsystem.com.pl

Proponowana tu linearna zabudowa kuchenna pokryta ciepłym, orzechowym fornirem doskonale sprawdzi się zarówno w jasnych, jak i ciemniejszych wnętrzach.


ORZECH. Przykład doskonałego połączenia materiałów - stalowe elementy tej kuchni typowe dla wnętrz nowoczesnych znakomicie współgrają z klasyczną w wyrazie, ciepłą barwą orzecha.

www.bbsystem.com.pl


PALISANDER. www.bbsystem.com.pl

Nowoczesny i geometryczny układ prezentowanego wnętrza dodatkowo wzmacnia wyraźne usłojenie charakterystyczne dla forniru “palisander”.


System wewnętrznej organizacji ORGA-LINE ORGA-LINE firmy Blum to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Umożliwia on dostosowanie ich wnętrza do przechowywania dowolnej zawartości. Składają się na niego pojemniki, listwy oraz przegródki w kolorystyce dopasowanej do boku szuflady. Wymienione elementy można dowolnie układać i przestawiać stosownie do własnych potrzeb. Zapewniają one bezpośredni wgląd i dostęp do przechowywanych produktów. Niezwykle funkcjonalny w kuchni jest także uchwyt na talerze - pozwala on składować talerze w szufladzie, skąd najwygodniej je wyciągnąć oraz przenosić w komfortowy sposób na stół. Także uchwyt na przyprawy, wkład na noże oraz obcinarka do folii spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.


System SERVO-DRIVE SERVO-DRIVE firmy Blum to system elektrycznego wspomagania otwierania szuflad TANDEMBOX oraz TANDEM oraz podnośników AVENTOS do szafek górnych. Wystarczy lekko nacisnąć front szuflady biodrem, kolanem lub stopą, by system aktywowal jej otwieranie. Rozwiązanie to jest wyjątkowo praktyczne w przypadku szuflady na sortowniki, którą często trudno otworzyć dłońmi zajętymi produktami do wyrzucenia. Także duet SERVO-DRIVE i podnośniki AVENTOS cechuje nowa jakość ruchu. Szafki górne otwiera delikatne naciśnięcie frontu, a zamyka włącznik w boku korpusu. Otwarty front szafki pozostaje na dowolnej wysokości. SERVO-DRIVE do AVENTOS oferuje łatwość i lekkość unoszenia frontu oraz komfortowy dostęp do całej zawartości szafki. Nawet duże i ciężkie fronty unoszą się tak, jakby siła grawitacji nie istniała. O delikatne i ciche zamykanie troszczy się sprawdzony system BLUMOTION.

TANDEMBOX intivo Intivo jest nową linią wzorniczą szuflad TANDEMBOX, która oferuje możliwość indywidaulnego projektowania boku szuflady. Dekorem boku szuflady może być dowolny materiał - szkło, marmur, drewno lub skóra. Może on nawiązywać do wystroju pomieszczenia, wyglądu zewnętrznego mebla lub wręcz przeciwnie, pełnić rolę mocnego akcentu, który po wysunięciu szuflady skupia całą uwagę i budzi emocje.


MEBLE I DRZWI BB System Sp. z o.o. Sarn贸w 20 PL 96-514 Rybno tel/fax: (46) 861 69 29 fax: (46) 861 06 02 bbsystem@bbsystem.com.pl

www.bbsystem.com.pl

Katalog Kuchni. BB System.  

katalog kuchni, zabudowa kuchni, nowoczesna kuchnia, meble kuchenne, bezklamkowe systemy szuflad, forniry

Katalog Kuchni. BB System.  

katalog kuchni, zabudowa kuchni, nowoczesna kuchnia, meble kuchenne, bezklamkowe systemy szuflad, forniry

Advertisement