Page 1

List informacyjny

USŁUGA W KRAŚNIKU W niedzielę 5 grudnia byliśmy w Kraśniku. Jurek i Tomek dzielili się niesamowitymi świadectwami, a Michał głosił Słowo o wierze Abrahama. Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za ten zbór, który regularnie wspiera finansowo misję swoimi ofiarami. Bardzo prosimy o modlitwę za ten kościół i o całe to miasto. Podczas wakacji mogliśmy głosić tam ewangelię przez cały tydzień wraz z dużą grupą

Nabożeństwo w Kraśniku

Tomek dzielący się świadectwem

misyjną z zagranicy. Dzięki temu wiele osób mogło usłyszeć Dobrą Nowinę. Modlimy się aby to zasiane Słowo mogło wydać plon.

JASŁO I BARDEJOV NA SŁOWACJI

OPOLE I ZDZIESZOWICE

W dniach 29-31października pojechaliśmy do Jasła i Bardejova na Słowacji. W piątek byliśmy na nabożeństwie w Bardejovie a w sobotę było nabożeństwo dwóch kościołów z Tarnowa i Jasła. Oprócz tego jeszcze w niedzielę byliśmy na porannym nabożeństwie w Jaśle. Wszędzie tam Michał dzielił się Słowem Bożym i świadectwami z działań misji. Najbardziej niesamowitą rzeczą jest to iż 3 zbory w trzech miastach założył i prowadzi ten sam pastor, czasami usługując na 3 nabożeństwach w 3 miastach oddalonych od siebie o dziesiątki kilometrów jednego dnia.

W listopadzie Michał i Gosia wraz z dziećmi byli w Opolu Śląskim w Kościele, gdzie usługiwali na porannym niedzielnym nabożeństwie. Wcześniej byliśmy już w tym mieście na ewangelizacjach. Tego samego dnia Michał usługiwał Słowem w kościele w Zdzieszowiwcach, 30 km od Opola.

Nr 42

euromission POLSKA (Rok VIII)

Październik - Grudzień 2010

WIZJA: „Głosić Ewangelię wszelkimi sposobami wszystkim mieszkańcom Europy” MOTTO: „JEGO OSTATNIE POLECENIE – NASZYM PIERWSZYM ZADANIEM”

Do wszystkich przyjaciół wspierających misję euromission Polska Małgorzata i Michał, Tymoteusz i Hanna Siczek

EWANGELIZACJA W ŚWIETLICY W CHEŁMIE Nabożeństwo w Jaśle

Usługa w Bardejovie na Słowacji

Plany i prośby modlitewne: W najbliższym czasie, jeszcze przed świętami planujemy ewangelizacje w Poniatowej, Opolu Lubelskim i Niezabitowie połączone z rozdawaniem paczek świątecznych dla dzieci. Paczki są przygotowywane w Norwegii i dzięki nim możemy głosić Ewangelię w Polsce. Pod koniec grudnia Michał wyjeżdża na ponad miesiąc do Australii by usługiwać tam w Zborach polonijnych. W 2011 roku planujemy wyjazdy misyjne na Ukrainę, Węgry i do Chorwacji. Bardzo prosimy o modlitwy za te wszystkie plany i wydarzenia. Niech Bóg obficie Wam błogosławi. Michał i Małgorzata Siczek razem z zespołem misyjnym

Więcej zdjęć z misji na: http://picasaweb.google.com/ euromission.polska

We wtorkowe popołudnie 12 października mieliśmy wspaniałe spotkanie w świetlicy terapeutycznej w Chełmie. Było tam około 50-60 dzieci w różnym wieku wraz z wychowawcami i personelem ośrodka. Właśnie z nimi wszystkimi mogliśmy dzielić się świadectwami Bożego działania w naszym życiu,

tym, jak Bóg uzdrawia nasze relacje, rodziny, nas samych. Wierzymy, że te słowa były szczególnie ważne, ponieważ dzieci te pochodzą z rodzin z różnymi problemami. Wiara w lepszą przyszłość jest dla nich szczególnie ważna. Pod koniec spotkania modliliśmy się z dziećmi o zbawienie.

Jeśli chcesz poświęcić rok ze swojego życia dla Pana pracując w misji – skontaktuj się z nami!

euromission Polska Skr. Poczt. 25 20-823 Lublin 63, Polska Tel. (0-81) 721-51-09, 608-61-00-26 euromission@hotmail.com www.polska.euromission.org

Nr konta: 33 1160 2202 0000 0000 4145 7040

JEGO OSTATNIE POLECENIE – NASZYM PIERWSZYM ZADANIEM!!!

Michał dzieli się z dziećmi i ich opiekunami

David – amerykański misjonarz pracujący na Ukrainie dzieli się swoim świadectwem

Ewangelizacja w Chełmie


EWANGELIZACJA W GRYFINIE Wyjazd misyjny do Gryfina był krótki ale bardzo intensywny. Sama podróż w obie strony zajęła nam ponad półtora dnia więc pozostały czas staraliśmy się wykorzystać jak najlepiej. W sobotę prowadziliśmy działania ewangelizacyjne na mieście, starając się zwrócić uwagę przechodniów i zaprosić ich na wieczorną ewangelizację. Rozdawaliśmy tam zaproszenia i Nowe Testamenty, dzieliliśmy się świadectwami i rozmawialiśmy z ludźmi. Natomiast wieczorem miało miejsce nabożeństwo ewangelizacyjne. Prowadziliśmy uwielbienie, potem wszyscy dzieliliśmy się świadectwami, a Michał usługiwał Słowem. Podobnie wyglądało niedzielne Nabożeństwo. Pastor i cały zbór byli bardzo zachęceni tą wizytą więc mamy nadzieję pojechać tam znów gdy będzie ciepło.

EWANGELIZACJA W OPOLU LUBELSKIM Do Opola Lubelskiego pojechaliśmy na ewangelizację, którą przygotowaliśmy specjalnie dla rodzin romskich. Naszym celem było opowiedzenie im Dobrej Nowiny, a także przekazanie pomocy w formie ubrań. Mimo niewielu osób zaangażowanych w organizację całego przedsięwzięcia wszystko wyszło bardzo dobrze. Zgromadzeni słuchali wszystkiego, co mieliśmy im do przekazania, razem z nami śpiewali pieśni i modlili się o zbawienie i przebaczenie grzechów. Prosimy o modlitwę za to miasteczko, gdzie działania ewangelizacyjne prowadzimy już od kilku lat i wciąż planujemy nowe akcje.

KONFERENCJA MISYJNA W MILANÓWKU W listopadzie byliśmy na konferencji w Milanówku koło Warszawy. Michał dzielił się doświadczeniami misyjnymi z różnych krajów Europy gdzie nasza misja mogła działać. Byli tam obecni misjonarze z różnych części świata i osoby które chciałyby się zaangażować w misje. Konferencja była połączona z otwartym zjazdem Szkoły Misyjnej Apostoła Pawła prowadzonej przez Roberta Boryczkę z Krakowa.

EWANGELIZACJA W PARCZEWIE W środę 13 października Michał był zaproszony na ewangelizację do Parczewa. Pastor poprosił by po drodze zabrać kobietę i jej dzieci na to spotkanie. Okazało się, że ma aż jedenaścioro dzieci i mieszka w małym domku pod lasem, tam gdzie kończy się już droga. Nie udało się zabrać ich wszystkich, ale większość pojechała na ewangelizację.

Michał głosił Słowo, wiele osób było poruszonych i modliło się o zbawienie. Uwielbienie prowadził Janusz, który wiele razy jeździł z nami na różne wyjazdy misyjne. Zespół śpiewał bardzo entuzjastycznie i wiele osób było bardzo błogosławionych. Cała sala była przepełniona ludźmi tak, że trudno było przejść aby przedostać się do przodu. Pod koniec ewangelizacji wiele osób dostało paczki żywnościowe, które przygotował Kościół w Parczewie. Bardzo prosimy o modlitwę za Parczew i okoliczne wioski, aby ci którzy słyszeli Ewangelię poszli za Jezusem. Wezwanie do modlitwy na ewangelizacji w Parczewie

EWANGELIZACJA W LUBARTOWIE

Ewangelizacja dla Romów w Opolu Lubelskim

EWANGELIZACJA W WIĘZIENIU W LUBLINIE

Drama „Życie” na ulicach Gryfina

Nabożeństwo ewangelizacyjne w Gryfinie

W jedną z niedziel października razem w grupą więzienną z Kościoła OAZA w Lublinie Michał był w Areszcie Śledczym przy ulicy Południowej w Lublinie. Na spotkanie w więzieniu przyszło ok. 20 osób. Po zaśpiewaniu kilku pieśni (największą furorę zrobiła pieśń „Dziś rozrywa Bóg kajdany”) Michał głosił Słowo o synu marnotrawnym i kochającym ojcu. Prawie wszyscy obecni modlili się później o zbawienie i przebaczenie grzechów. Prosimy o modlitwę za więźniów i o pracę ewangelizacyjną w więzieniach w Polsce. Potrzeba wielu robotników, bo żniwo jest wielkie.

Przed wejściem do więzienia w Lublinie

Relacje Michała z różnych działań ewangelizacyjnych

W październiku Michał był zaproszony na Ewangelizację połączoną z rozdawaniem chleba w Lubartowie. Pastor Mariusz wraz z zespołem muzycznym prowadzili uwielbienie, a później Michał głosił Ewangelię, której głównym przesłaniem było „spotkanie z Jezusem”. Po modlitwie o zbawienie większość osób mogła dostać chleb, gorącą herbatę i kanapki. Kościół Zielonoświątkowy w Lubartowie już od dłuższego czasu prowadzi ewangelizacje z rozdawaniem chleba i przynosi to bardzo dobre rezultaty w postaci zbawionych i zmienionych ludzi. Mogliśmy też usłyszeć świadectwo nawrócenia człowieka, który trafił na poprzednie takie spotkanie. Bardzo prosimy o modlitwę za Lubartów i tą pracę wśród biednych i potrzebujących w mieście.

WIZYTA W OŚWIĘCIMIU W grudniu pojechaliśmy po raz pierwszy do Kościoła Zielonoświątkowego w Oświęcimiu. Michał i Gosia usługiwali pieśnią i Słowem. Był to bardzo błogosławiony czas. Wiele osób było bardzo zainteresowanych działalnością naszej misji. Tamtejszy pastor jest bardzo zapalony i zachęcony do ewangelizacji, podobnie jaki inne osoby z którymi mogliśmy rozmawiać.

Uczestnicy konferencji w Milanówku

Nabożeństwo w Oświęcimiu

List Info 42  

USŁUGA W KRAŚNIKU JEGO OSTATNIE POLECENIE – NASZYM PIERWSZYM ZADANIEM!!! Więcej zdjęć z misji na: http://picasaweb.google.com/ euromission.p...

Advertisement