Krásný svět

Page 1


Úvod Vážení přátelé, dovoluji si Vám představit svým rozsahem a komplexností v Česku ojedinělý projekt Krásný Svět, který je logickým pokračováním rozvoje areálu Beroun Golf Resort. Krásný Svět je místo, kde se jedinečným způsobem spojuje aktivní život v souladu s přírodou a zdravím, sportovní vyžití a relaxace, komfortní ekologické bydlení s důrazem na bezpečí a soukromí, komplexní a užitečné služby pro zajištění klidu a pohodlí. Zahájení prodeje a výstavby projektu plánujeme od září letošního roku. Do té doby bychom rádi ve spolupráci s Vámi zapracovali do projektu Vaše názory a připomínky, neboť je naším cílem Vaše maximální spokojenost. Pokud Vás projektem zaujmeme, neváhejte nás kontaktovat již nyní. Máte jedinečnou možnost na unikátním místě pro život ovlivnit a přizpůsobit Vaše budoucí bydlení a služby podle Vašich požadavků a přání. Navíc získáte výhodnější cenu a mnoho dalších výhod. Projekt Krásný Svět změní standardy Vašeho života. S úctou Ing. Martin Klein Project manager


Slovo architektů Návrh obytné skupiny apartmánových domů navazuje na dřívější dokumentaci zpracovanou v rámci urbanistického celku Beroun Golf Resort. Výškové řešení objektů je uvažováno s dvou až tří podlažími s neúplným ustupujícím čtvrtým, které tvoří celkem 5 „nástaveb“. Ty v dálkových pohledech působí jako samostatné bodové domy. Zdůrazněn je průhled od Clubhousu do vnitrobloku širokým ozeleněným snížením domu A1 tvořícím myšlené „hledí“, v jehož směru lze nalézt z vyšších poloh Clubhousu či hřiště „mušku“ tvořenou užší střešní partií objektu A2 na pozadí vzrostlého lesa a panoramatu Berounska. Rozmístění bytů je voleno tak, aby bylo zajištěno nejen přirozené osvětlení, ale i řádné oslunění všech bytů, zvláště pak příznivé výhledy z obytných místností (okolní lesy a Brdská pahorkatina, esteticky působící plochy upraveného golfového hřiště). Kromě stávajících golfových aktivit je třeba zmínit navržené atraktivity určené pro obyvatele apartmánových domů. V blízkosti bydlení je navržena autobusová zastávka a automyčka. V rámci bytových objektů bude umístěn minimarket a dětský koutek. V bezprostředním sousedství bytového komplexu jsou pro obyvatele apartmánů navrženy 2 tenisové kurty a lanové dětské hřiště a tréninkové golfové plochy (driving range, putting greens, chipping areas).

Přejeme příjemné bydlení Ing. Arch. Ivo Chvojka Ing. Arch. Jan Šabart


Základní údaje Investor:

Nadnárodní Jiho Korejská společnost KOSWIRE prostřednictvím dceřiné společnosti TIFANNYS spol. s r.o.

Project manager: Ing. Martin Klein, Projectil

Sales manager:

Soňa Dušková, GLONEX EUROPE s.r.o.

Architekt:

ing. arch. Ivo Chvojka, Ing. Arch. Jan Šabart, AWIT s.r.o.

Dodavatel stavby: Sdružení firem Společnost

T.A.Q. s.r.o. & Interma, akciová společnost

Group, s.r.o. TDI:

Ing. Pavel Matějček, Projectil Group, s.r.o.

Kapacita:

Harmonogram:

Předpokládaný počet 107 bytových jednotek ve dvou bytových domech A1 a A2. Necelých 200 parkovacích míst, některé zastřešené přístřeškem.

Výstavbu předpokládáme ve dvou etapách, zahájení výstavby první etapy domu A1 včetně tenisových kurtů, BUS zastávky a dětského parku plánujeme od září 2011.

Součástí projektu bude vybudovaný park ve vnitrobloku bytových domů, tenisový kurt, universální venkovní hrací hřiště, dětský park s lanovou dráhou, autobusová zastávka, minimarket se smíšeným zbožím a babysitting.

Dokončení první etapy výstavby předpokládáme do konce roku 2012.


Lokalita •

Projekt se nachází na klidném a čistém místě ve výšce 300 metrů nad mořem nad městem Berounem v jeho severovýchodní části. Díky svému výškovému umístění je z něho unikátní dálkový panoramatický výhled na město Beroun a tok řeky Berounky sahající až ke Křivoklátu a Karlštejnu.

Královské město Beroun leží na soutoku řek Berounky a Litavky jihozápadně necelých 20minut od hlavního města Prahy a letiště Praha Ruzyně propojených dálnicí D5 a železniční tratí.

Beroun je významným obchodním, společenským a sportovně relaxačním centrem s veškerou občanskou vybaveností. Je městem s nejvyšším objemem investovaných prostředků do veřejné infrastruktury, obchodů, služeb a bydlení. Výsledkem je dlouhodobý růst počtu obyvatel a hodnoty nemovitostí.

Projekt Krásný Svět je logickým pokračováním rozvoje areálu Beroun Golf Resort, je obklopený udržovanými zelenými loukami golfového hřiště, za kterými se rozprostírají zalesněné kopce Brdských lesů a chráněných krajinných oblastí - Českého krasu a Křivoklátska.


Lokalita Beroun okres Beroun GPS:

N 49째 58.6522' E 14째 5.1263'


Popis Projektu


Popis Projektu • Domy jsou navrženy pouze z konzervativních přírodních materiálů osvědčených staletím stavební výstavby v našem podnebném pásu. • Veškeré svislé konstrukce jsou navržené z broušených pálených cihel a to včetně vnitřních příček. • Výhledy do okolních luk a lesů a dostatek světla a tepla jsou zajištěné velkoplošnými dřevěnými EURO okny. • Mimo ekologických nároků jsou domy navržené s cílem minimalizace provozních nákladů, nízkoenergetického vytápění s komfortním ovládáním. • K standardnímu vybavení patří výtah, čipový systém zabezpečení, inteligentní elektroinstalace, centrální vysávání a klimatizace.

• Prioritní při navrhování bytového prostoru byl požadavek na funkčnost a prostorové uspořádání, světlost a dostatek úložných prostor. • Některé byty jsou koncipovány v Modulovém flexibilním systému (MFS). Každý modul je připravený ve dvou variantách pro realizaci dispozičně velkorysého a vzdušného bytu, nebo účelného a praktického bytu většího o jednu obytnou místnost. • Každý byt má k dispozici balkón, či terasu komfortní a účelné velikosti. Samozřejmostí jsou šatny či dostatek místa pro hluboké skříně. Ke každému bytu náleží vyzdívaný sklep o velikosti kolem 5m2. • V ceně bytů je možnost výběru z pěti designových řešení vnitřního vybavení zařizovacích předmětů, povrchů, obkladů, podlah a dveří.


Fitness Wellness Bazen

Clubhouse Restaurace TIFANNYS Hotel

Recepce

Driving range

Golfové hřiště 18 jamek

Minimarket Babysitting Dům A1 – 1. etapa

Tenis Park

BUS Stop Dětský park

Myčka Dům A2 – 2. etapa


Vybavenost a služby •

Součástí projektu je vysoká míra stávající a nově budované občanské vybavenosti, sportovního a relaxačního vyžití.

V pochozí vzdálenosti se nachází centrum města Berouna s nabídkou obchodů, služeb, škol a školek, bank, úřadů, restaurací, zdravotních zařízení a soukromé nemocnice. Centrum dále nabízí Aquapark, zimní stadion, multifunkční sportoviště a dětské parky včetně medvědária. Pro snazší dostupnost centra města je plánovaná nová autobusová zastávka Městské hromadné dopravy v těsné blízkosti nových domů a vybudování nové příjezdové komunikace spojující Krásný Svět s dálnicí D5.

Projekt je součástí golfového hřiště s 18ti jamkami, které je považováno za jedno nejlepší v Česku. Nově bude vybudován tenisový kurt, universální venkovní hrací hřiště a dětský park s lanovou dráhou. V jednom z domů je navržen minimarket se smíšeným zbožím a babysitting.

Okolní lesy nabízejí mnohakilometrové udržované trasy pro pěší turistiku Nordic walking, horská kola, v zimních měsících jsou v areálu vybudované trasy pro lyžování na běžkách, na okolních jezírkách lední plochy pro bruslení.


Vybavenost a služby •

V rámci celého areálu je k dispozici Fitness a Wellness s perličkovými lázněmi, saunou, masážemi a venkovním bazénem.

Projekt nabízí středomořskou restauraci TIFANNYS s celoročním provozem od ranních hodin zajišťující nabídku snídaní, možnost využití konferenční místnosti, klubové místnosti a hotelových pokojů.

Pro rezidenty je zajištěná široká škála užitečných a prospěšných služeb pro zajištění klidu a pohodlí. Jedná se o služby na úrovni osobní asistence pod značkou GASTON, jako je například zajištění úklidu, hlídání dětí, odvozy automobilem, mytí vozidla, zajištění nákupů, dovoz jídel apod.

Projekt je komunikačně přístupný pouze přes závoru ovládanou magnetickou kartou nebo obsluhou Recepce, která obyvatelům zajistí telefonické ohlášení příjezdu návštěv. Je hlídaný strážní službou a kamerovým systémem.


Katalog bytů a ceník Předběžný a orientační přehled bytů a cen v projektu Krásný Svět DPH je kalkulováno již ve výši 14% !!! Typ

A1

B1

C1

Velikost bytu

cca 50 m2

cca 65 m2

cca 80 m2

Dispozice

Cenové rozpětí

2+kk

v 1.NP některé byty disponují předzahrádkou o průměrné 1. až 3. nadzemní velikosti 30m2, v ostatních podlaží podlaží balkónem 4,5m2 u obývacího pokoje

ke každému bytu náleží zděný sklep o velikosti 4,5 až 6m2 v suterénu objektu

2.200.000,- až 2.600.000,- Kč vč. DPH podle umístění bytu na podlaží a velikosti předzahrádky, balkónu a sklepu

19

19

3+kk

v 1.NP některé byty disponují předzahrádkou o průměrné 1. až 3. nadzemní velikosti 30m2, v ostatních podlaží podlaží balkónem 4,5m2 u obývacího pokoje

ke každému bytu náleží zděný sklep o velikosti 4,5 až 6m2 v suterénu objektu

2.900.000,- až 3.400.000,- Kč vč. DPH podle umístění bytu na podlaží a velikosti předzahrádky, balkónu a sklepu

23

24

ke každému bytu náleží byty disponují balkónem 4,5m2 u 2. až 4. nadzemní zděný sklep o velikosti 4,5 obývacího pokoje, nebo terasou ve podlaží až 6m2 v suterénu 4.NP o průměrné velikosti 15m2 objektu ke každému bytu náleží byty disponují balkónem 4,5m2 u zděný sklep o velikosti 4,5 2. až 4. nadzemní obývacího pokoje, nebo terasou ve až 6m2 v suterénu podlaží 4.NP o průměrné velikosti 15m2 objektu ke každému bytu náleží byty disponují terasou o průměrné zděný sklep o velikosti 4,5 4. nadzemní podlaží až 6m2 v suterénu velikosti 15m2 objektu ke každému bytu náleží byty disponují terasou o průměrné zděný sklep o velikosti 4,5 4. nadzemní podlaží až 6m2 v suterénu velikosti 15m2 objektu

3.700.000,- až 4.200.000,- Kč vč. DPH podle umístění bytu na podlaží a velikosti balkónu, terasy a sklepu 12

12

4

4

C2

cca 80 m2

4+kk

D1

cca 100 m2

4+kk

D2

cca 100 m2

5+kk

Předzahrádka, balkon, terasa

počet bytů v počet bytů v první etapě druhé etapě

Sklep/sklad

3+kk

Umístění

3.700.000,- až 4.200.000,- Kč vč. DPH podle umístění bytu na podlaží a velikosti balkónu, terasy a sklepu 4.900.000,- až 5.400.000,- Kč vč. DPH podle umístění bytu na podlaží a velikosti terasy a sklepu 4.900.000,- až 5.400.000,- Kč vč. DPH podle umístění bytu na podlaží a velikosti terasy a sklepu

Ke každému bytu je k dispozici venkovní zastřešené parkovací stání v ceně 150.000,- Kč, nebo nezastřešené venkovní parkovací stání v ceně 90.000,- Kč. V přípravné fázi projektu před zahájením prodeje od září letošního roku je možné přizpůsobit umístění, velikost a dispozici bytu na přání klienta !!! Platební podmínky: Záloha 10% z ceny bytu do 14ti dnů po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí, doplatek po dokončení bytu před jeho předáním. V případě úhrady průběžných záloh během výstavby až 10% sleva z ceny bytu.


Katalog bytů a ceník

Typ A1, 2+kk, cca 50m2


Katalog bytů a ceník

Typ B1-1, 3+kk, cca 65m2


Katalog bytů a ceník

Typ B1-2, 3+kk, cca 65m2


Katalog bytů a ceník

Typ B1-3, 3+kk, cca 65m2


Katalog bytů a ceník

Typ C1, 3+kk, cca 80m2


Katalog bytů a ceník

Typ C2, 4+kk, cca 80m2


Katalog bytů a ceník

Typ D1-1, 4+kk, cca 100m2


Katalog bytů a ceník

Typ D1-2, 4+kk, cca 100m2


Katalog bytů a ceník

Typ D2-1, 5+kk, cca 100m2


Katalog bytů a ceník

Typ D2-2, 5+kk, cca 100m2


Bonusy Ke koupi bytu v základní ceně získáte: • Výběr z pěti variant standardního vybavení. • Čipový systém zabezpečení, inteligentní elektroinstalaci, centrální vysávání a klimatizaci. • Zděný sklep velikosti 4,5 – 6m2. • Bezplatné využití nadstandardního dětského parku s lanovou dráhou. • Zabezpečení strážní službou, kamerovým systémem a závorou chráněný vjezd do areálu. • Rezidenční členství Beroun Golf Resort zahrnující 50% slevu na sportovně relaxační služby v rozsahu: golf, tenis, driving range, fitness, wellness a bazén s výjimkou čerpání těchto služeb ve dnech pracovního volna nebo klidu. • Pomůžeme Vám zajistit prodej Vašeho stávajícího bytu a pokud prodejní cena bude nižší, než-li byla Vaše původní kupní cena, uhradíme Vám 5% tohoto rozdílu. • V období do září letošního roku možnost přizpůsobit umístění, velikost a dispozici bytu na Vaše přání. • Pokud v tomto období do září letošního roku s námi sepíšete nezávazný dotazník zájemce a následně uzavřete Smlouvu o smlouvě budoucí, získáte slevu na byt ve výši 5%, maximálně však 200tis. Kč vč. DPH, nebo slevu na členství v Golf Clubu ve výši 50% a nebo bezplatný kurz získání osvědčení pro golfovou hru včetně následné slevy ve výši 20% za členství v Golf Clubu.


Kontakty

Na Veselou 909, 266 01 Beroun

Sales manager

Architekt

Soňa Dušková

ing. arch. Ivo Chvojka

Tel: +420 602 961 560

Tel: +420 603 454 858

E-mail: duskova@glonex.eu

E-mail: ivo.chvojka@email.cz

Project manager

Architekt

Ing. Martin Klein

Ing. Arch. Jan Šabart

Tel: +420 602 600 107

Tel: +420 605 437 206

E-mail: klein@projectil.cz

E-mail: jan.sabart@seznam.cz

TDI Projektu

Stavbyvedoucí

Ing. Pavel Matějček

…………………………

Tel: +420 736 757 762

Tel: +420 ……………..

E-mail: pavel.matejcek@golfberoun.cz

E-mail: ………………..


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.