Page 7

Členství v ARK ČR

Výhody pro členy Asociace realitních kanceláří České republiky 1| Snížení nákladů na provoz RK díky slevám pro členy:

A) Slevy při Inzerci nabídek nemovitostí na těchto realitních serverech: Reality.cz; Reality.mix.cz; Reality.idnes.cz; Hyperreality.cz B) Slevy u mobilních operátorů: nově snížené tarify pro nové klienty T mobilu z řad členů ARK ČR! Možnost využití tarifu volání bez omezení do všech sítí + 2 GB volných dat za 490 Kč/měsíčně na všechny mobilní telefony, které jsou v RK používány. . Bližší informace o slevách pro členy ARK ČR můžete získat na sekretariátu ARK ČR. C) Pojištění odpovědnosti na rizika vyplývající z realitní činnosti Členové asociace mohou využít při uzavírání této pojistné smlouvy Rámcovou dohodu s pojišťovnou Generali a.s. se zvýhodněnou sazbou od 5.750 Kč/rok. D) Slevy při účasti na kurzech pořádaných ARK ČR. Všem účastníkům z řad členských RK je poskytována sleva na všechny kurzy pořádané asociací ve výši 30 %, což činí 500 Kč na 1 den kurzu.

2| Zvýšení prestiže a důvěryhodnosti pro klienty    vaší realitní kanceláře – členství v ARK ČR – značka kvality

K hlavním výhodám každé členské kanceláře patří sounáležitost s realitními kancelářemi, ke kterým mají klienti oprávněnou důvěru. Asociace realitních kanceláří České republiky je otevřena všem, kdo mají zájem stát se jejími členy, ale zároveň si klade pro přijetí podmínky, které souvisejí zejména s profesní a etickou připraveností pro výkon činnosti. To dává garance klientům při výběru realitní kanceláře v situaci, kdy realitní činnost je v ČR chápána jako živnost volná a může ji tudíž vykonávat kdokoli. Člen asociace je oprávněn užívat logo asociace jako značku kvality své realitní kanceláře.

3| Systém vzájemného sdílení nabídek (MLS)

Tento – ve světě ověřený a úspěšný systém spolupráce mezi realitními kancelářemi, který zvyšuje prodejnost nabízených nemovitostí prostřednictvím dané skupiny realitních kanceláří, je v současné době v rámci ARK ČR již v ostrém provozu. Tento systém umožňuje usnadnění a zrychlení obchodní spolupráce mezi členy asociace a přispívá tak ke zvýšení obratu realitních kanceláří zapojených do systému.

4| Možnost využívání informačního a poradenského servisu asociace pro členy

Členové ARK ČR dostávají nejen Realitní magazín ARK ČR s aktuálními informacemi o dění na realitním trhu a o dalších souvisejících událostech, ale také informace na webových stránkách asociace jen pro členy, aktuální informace prostřednictvím e-mailu. Kromě toho mají členové možnost zasílat na sekretariát asociace svoje dotazy právního či daňového charakteru a dostávají prostřednictvím sekretariátu odpovědi od právníků či daňových poradců, kteří s ARK ČR spolupracují (služba zdarma). Do této skupiny lze také např. zařadit i možnost používá formulářové zprostředkovatelské smlouvy, kterou ARK ČR pro své členy zpracovala.

5| Systém Prodej.vasmajetek.cz pro dražebníky

Jedná o projekt spuštěný v červnu 2012 – prostřednictvím tohoto elektronického systému pro zveřejňování nabídek státní správa a samosprávy zpeněžuje svůj majetek.

realitní magazín ark čr ■ 7/2013

7

Časopis Asociace realitních kanceláří 7-2013  

Pravidelný časopis přinášející informace ze světa největší a nejstarší profesní organizace ve světě realit. Právo, daně a reality a jak nan...

Časopis Asociace realitních kanceláří 7-2013  

Pravidelný časopis přinášející informace ze světa největší a nejstarší profesní organizace ve světě realit. Právo, daně a reality a jak nan...

Advertisement