Page 1


VSDFV Vilniaus klientų aptarnavimo skyriaus Šiaurės miestelio poskyrio vyr. specialistė Liubovė Zelenkova ir vyr. specialistė Inga Zitikienė susitiko su Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos moksleiviais.  Sodros darbuotojai pristatė jaunimo finansinio švietimo, pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektą „Nepamiršk parašiuto“. 


Jaunuoliai susipažino su valstybinio socialinio draudimo sistema.  Specialistai siekė padėti moksleiviams susigaudyti iš pirmo žvilgsnio nepaprastoje ir painioje socialinio draudimo sistemoje, skatinti susidomėjimą socialinėmis garantijomis. 


Moksleiviai (11 kl.) buvo supažindinti su galimybėmis studijuoti Lietuvoje bei užsienyje, karjeros krypties pasirinkimo galimybėmis. Taip pat, specialistė papasakojo apie priėmimo dokumentus bei motyvacinį laišką, atsakė į visus kilusius klausimus bei patarė kur kreiptis dėl papildomos informacijos.


Moksleiviai (9 kl.) buvo supažindinti su galimybėmis studijuoti Lietuvoje bei užsienyje ir karjeros krypties pasirinkimo galimybėmis. Taip pat, specialistė papasakojo apie priėmimo dokumentus bei motyvacinį laišką, atsakė į visus kilusius klausimus bei patarė kur kreiptis dėl papildomos informacijos.


Kastu specialistai papasakojo apie studijas užsienyje, jų programas bei stojimo procesą. Konsultantai pasidalijo savo patirtimi ir žiniomis, papasakojo apie stojimo reikalavimus, testus ir tendencijas.


9-10-ų klasių mokiniai susipažino su Fox.lt atstovais kurie atvyko papasakoti apie studijas užsienyje. Mokiniai sužinojo daug naujo apie stojimo procesą, universitetus bei ju reikalavimus, apie skirtingų šalių švietimo institucijas. Taip pat, Fox.lt specialistai kalbėjo apie individualių programų parinkimą pagal mokinių poreikius.


Profile for Anatolij Jedinskij

Karjeros renginiai  

Karjeros renginiai

Karjeros renginiai  

Karjeros renginiai

Profile for tolik13s
Advertisement