Page 1

Yılmaz ailesinin mutlu günü... Mizan Kilit yeni yerinde

Merkeze bağlı Karakaya Köyü Derneği eski başkanı, Yılmaz Nakliyat sahibi işadamı Sadık Yılmaz, oğlu Orhan’ı abisinin kızı Güler ile evlendirdi. Sarıgazi Karaca Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğüne Yılmaz ailesinin dostları sevenleri katılarak bu mutluluklarına ortak oldular. Bir gün öncesi aynı düğün salonunda görkemli bir kına gecesi yapan Sadık Yılmaz ikramlar ve eğlenceyle gelen misafirlerini ağırladı. Abisi Hüseyin Yılmaz ile dünür olan Sadık Yılmaz, “Abim ile dünür olmam mutluluğumuzu ikiye katladı, aile bağlarımızı daha da güçlendirdi. Evlilik kararını gençler aralarında konuşup vermesi beni daha da mutlu etti. Bize düşen kısımda bu mutluluğumuzu tüm dostlarımızla paylaşmak, onların yuvasını yapmaktı. Davetimize icabet eden tüm dostlarımıza teşekkür ederim.” Yoğun katılımın gözlendiği düğünde Yılmaz ailesi misafirleriyle tek tek ilgilendiler. Tebrikleri kabul eden gelin güler Yılmaz, damat Orhan Yılmaz’a düğün geleneklerimizin vazgeçilmezi altın ve para takıldı. Tokat Haberci Gazetesi ailesi olarak, damat Orhan Yılmaz’ın anne ve babası Fadime & Sadık Yılmaz’ı, gelin Güler

Yılmaz’ın anne ve babası Fadime & Hüseyin Yılmaz’ı tebrik eder, genç çiftlere sağlıklı ve mutlu bir ömür birliktelik dileriz.

Mizan Kilit güçlü, yenilikçi yapısı ve mükemmelliyetci özelliği ile 30 yıl aşkın kuyumculuk sektörüne katmış olduğu farklılığı sürdürmeye devam ediyor. Yıllardır Çemberlitaş’ta faaliyetlerini sürdüren Mizan Kilit yenilenen yapısıyla bundan böyle, Mollafenari Mah. Atik Ali Paşa Cd. Tektaş Han No: 21 Çemberlitaş adresinde hizmet vermeye devam edecek. Firma hakkında bilgiler aldığımız Reşadiye Konak Köylü işadamı Cihat Karabay “Kurumsal yapısı teknolojiye yapmış olduğu yatırımları ve yenilikçi tasarımlarıyla kilit ve yarı mamul piyasasında yüksek seviyedeyiz. Yerli pazarda elde etmiş olduğumuz liderliğimizi uluslar alanındaki pazara taşımaktır. İş sistemlerimizi etkin olarak yöneterek ve teknolojiyi doğru kullanarak siparişleri zamanında ve eksiksiz teslimini sağlamaktayız. Müşterimizi anlama ve çözüm üretmeyi amaçlayan güler yüzlü, disiplinli, hassas ve esnek bir hizmet anlayışla çalışmaktayız. Üretici ve satıcı olduğumuz kuyumculuk sektörünün gelişimine yaratıcı fikirlerle katkı sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyen öncü ve yenilikçi hizmetlerimizle sektörde lider olma özelliğimizi sürdürmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz”.

Eriklitekke Köyü Derneği Yardımlaşma Gecesi Turhal ilçesine bağlı Eriklitekke Köyü Derneği geçtiğimiz günlerde düzenledikleri yardımlaşma gecesinde bir araya geldiler. Sarıgazi Doğanlar Düğün Salonu’nda gerçekleşen geceye yöre dernek başkanları, siyasi parti temsilcileri, işadamları katıldı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği gece de birlik mesajları verildi. Gece; etkinliği organize eden dernek yönetiminin sahneye gelerek davetlileri selamlamasıyla başladı. Ardından gecenin anlamına dair kısa bir selamlama konuşması yapan Dernek Başkanı Bayram

Aksoy, daha iyi hizmet etmek, geniş kapsamlı etkinlikler yapmak için var güçleriyle çalıştıklarının altını çizdi. Mali sıkıntılar yüzünden yapmayı planladıkları birçok çalışmayı yapamadıklarını belirten Başkan Aksoy dernek üyelerini daha duyarlı olmaya davet etti. Derneklerin parasızlık kadar sahipsizlikten de varlığını bitireceği açıklamalarında bulunan Dernek Başkanı Bayram Aksoy, “Paranın yapabileceği şeyler belli ve sınırlı, ama insanın olmadığı yerde hiçbir şeyin

Şahin Spot Şube açtı anlamı olmaz. Dernekler üyelerinin güç ve destekleriyle varlıklarını sürdürebilir, etkinliğini gösterebilir. Bu bağlamda tüm Eriklitekkelilerin derneğimize sahip çıkmaya ve etkinliklerimize destek vermeye çağırıyorum. Bu çatının kurulmasında emeklerini hiç unutmayacağımız kurucularımıza, başkan ve yönetim kurulunda görev alan, emeği olan herkese teşekkür ediyorum.”dedi. Yöresel sanatçıların seslendirdikleri türkülerle eğlenen davetliler gece boyunca bir birleriyle hasret giderdiler. Derneğe bağış yardımı kampanyası ile devam edilen gecede, katkılarından dolayı bir çok isme plaket verildi. Dayanışmanın en güzel örneğinin sergilendiği gece birlik, beraberlik mesajlarıyla son buldu.

İstanbul Yenibosna’da yıllardır hizmet veren Şahin Ticaret’in kurucusu olan hemşehrimiz Osman Şahin, Şahin Spot Mağazasını açarak Yenibosna halkının hizmetine sundu. Ürün çeşitlerinde sınır tanımayan mağazada piyasaya göre ürünlerde yüzde 50 ye varan fiyat farklılıkları tüketicinin yüzünü şimdiden güldürüyor. Ürün çeşitlerinde sınır tanımayan mağazada piyasaya göre ürünlerde yüzde 50 ye varan fiyat farklılıkları tüketicinin yüzünü şimdiden güldürüyor. İşletme sahipliğini Osman Şahin’in, yaptığı mağazada A'dan Z'ye birçok ürünler bulmak mümkün olduğu gibi piyasa göre ürünlerdeki fiyat farklılıkları ise gözlerden kaçmıyor. Yenibosna halkına özel bir hizmet verebilmek için Şahin Spot Mağazasını Cumhuriyet Caddesinde hizmete açtıklarını söyleyen Mağaza sahibi Osman Şahin “Şahin Spot Mağazası adına yakışır bir şeklide direk üretici firmalardan nakit alım gücünün oluşturduğu pazarlık gücü ile müşterilerine binlerce çeşit sunmaktadır. Bu yüzden fiyatlarımızın hiçbir firma ile kıyaslanması mümkün değildir. Piyasa ile yüzde 30 hatta yüzde 50'lere varan fiyat farklarımız bulunmaktadır. Halkımızın mağazamıza uğrayarak kendilerine sunulan bu imkânlardan yararlanmalarını bekliyoruz. ' dedi.

Haber Sadık Yılmaz Orhan Yılmaz  

Tokat Haberci Gazetesi

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you