Page 1

İstanbul’un kalbi SKY LİFE CLUB de atıyor dediler bizde gittik gördük ve haklılar... evi paylaşan arkadaşlar gibi olduk. bir çok işletmenin gözünde sadece müşteri olan kişiler bizim için konuk hatta arkadaştır. Aynı zamanda yenilikçi olmak, basamakalıp işletmecilikten ziyade ilklere imza atmak, her zaman konuklarımı nasıl daha fazla memnun bırakabilirim sorusunu kendine sormak malzeme ve servis kalitesinden asla ödün vermemek. Bu kriterlerle biz her zaman farklı olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Demografik özellikleri çok iyi olan bir konuk yapımız var. Ben işletmeci olarak konuk yapımıza özen göstermek zorundayım rahat olmaları ve keyif almaları bizler için memnuniyetleri önemli Bu yapımızı bozacak biri zaten ikinci kez ait olmadığı yerde rahatsız olur durmaz. Bu yüzden işletmenin karakterine, akışına ve ambiyansına dikkat etmek zorundayız. Konuklarımıza onların en fazla rağbet ettiği beğendiği ürünler ve bunu anlamlı kılan birbirinden ünlü alanında uzman DJ’lerle unutulmaz anlar Başçiftlik doğumlu işadamlarımızdan Ertuğrul ve Salih Yılmaz Kardeşler yaşamalarını sağlıyoruz. Dünya üzerinde bilinen tüm kokteylleri eğlence sektörüne girdi. Beylikdüzün’de SKY LİFE CLUB ismiyle sektöre çıkaran bir barımız var Kokteyllerimiz farklı sunumlarıyla her zaman bir nuhızlı giriş yapan mekânın açılışı geçtiğimiz günlerde SKY LİFE CLUB müda- mara. Yerli ve İthal içecekler ve üst seğment ithal içkilerin büyük çoğunvimleri ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı eğlenceli kokteyl ile yapıldı. luğu ürünlerimiz arasında mevcut. Eğlencenin tek adresi olmak idealinde SKY LİFE CLUB mekan olarak Popüler bir yer olmasının yanı sıra neşeli, yeniliklerimiz kaliteden ödün vermeden devam edecek.”diye konuştu. sıcak ve çok hareketli bir ambiyansa sahip.. Birbirinden ünlü DJ’lerin İşadamı Salih Yılmaz ise farklı bir sektörde iş yaptıklarını bu değişikliğin sahne aldığı mekânda yer bulmak biraz güç. Bu yüzden gitmeden evvel kendileri için bir tür motive olduğunu belirterek, “uzun yıllar tekstil sekmutlaka rezervasyon yaptırılması gerekiyor. töründeyiz, eğlence sektörünü hep merak ederdik, birden içinde bulduk kendimizi. Gördüğünüz gibi bu mekanı yeniden konusunda uzman personel ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tependen tırnağa yeniledik. Şuanda çok iyi bir akış yakaladık ilgiden memnunuz bu ilgi artarak devam edecek. Sürekli yenilik ve sektörde ilkleri buraya kazandırıyoruz. Değişik bir sektör, zor olması kadar bir o kadar da keyifli bir iş. Asıl işimizle birlikte bu işimizi de istikrarlı büyüterek başarıya taşıyacağız.” Eğlencenin farklılıklarını yaşamak ve görmek isteyenler; Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı SKYPORT Residence BEYLİKDÜZÜ-İST. Adresinde SKY LİFE CLUB gitmeliler. İletişim ve bilgi için, 0212 875 75 35 GSM 0532 471 85 62 arayabilirler.

Mekanla ilgili bilgiler aldığımız Ertuğrul ve Salih Yılmaz kardeşler Cenk Tekstil A.Ş. kumaş sektöründe önemli bir yere sahip işadamlarımızdan. İşletme Müdürü Ertuğrul Yılmaz gazetemize yaptığı söyleşide mekanla ilgili sorularımızı cevapladı. Farklı ve eğlence sektörüne yeni bir anlayış getirdiklerini ifade eden Ertuğrul Yılmaz, “Bilirsiniz İstanbul insanı Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen sıcakkanlı, samimi insanlardır. SKY LİFE CLUB açıldığı günden bu yana binlerce kişi ağırladı ve büyük çoğunluğuyla aynı PVC Doğrama, sistem ve aksesuarları, Alüminyum küpeşte ve aksesuarları, çelik kapı birçok ürün ve geniş hizmet yelpazesiyle Osmangazi Mahallesi Hilal Caddesi No: 160 Samandıra – Sancaktepe ilçesinde hizmet veriyor. 2008 yılından bu yana sektörde hizmet veren Meris Alüminyum aynı zamanda ADOPEN üretici bayii. Kalite ve hızlı iş takibiyle kısa zamanda sektörde geniş bir portföy edindiklerini belirten işadamı Erkan Yerlikaya, “Müşteri memnuniyetine ve ürün hizmet kalitesinden asla ödün vermedik. Turhal ilçesine bağlı Çaylı Kasabası doğumlu işa- Alanında uzman kadromuzla damı Erkan Yerlikaya Samandıra’da yeni yerinde müşterilerimizin özel tasarımhizmet vermeye devam ediyor. ları ve ücretsiz keşiflerimizde

MERİS ALÜMİNYUM Samandıra da

sunduğumuz öneri ve fikirlerimizle memnuniyet odaklı çalışıyoruz. İşlerimizi müşterilerimize söz verdiğimiz günde eksiksiz teslim etmekteyiz. Pvc doğrama başta olmak üzere birçok ürünümüzle evinizi güzelleştiriyoruz. Ödeme kolaylığı, kaliteli ürün çeşitliliğimizle bu yeni yerimizde hizmet vermeye devam ediyoruz.”dedi.

Karlıyayla Köyü Derneği kongresini yaptı Daha yenilikçi ve etkin faaliyetler yapılması gerekliliğine değinen Başkan Erdem, “Yeni dernek yönetimimiz hayırlı olsun. Daha iyi çalışmalar yapmak arzusundayız, bu dönem derneğimizin üye sayısını artırmak ve gençlerimizi gerek yönetim gerekse yapacağımız faaliyetlerin içersinde etkin rol üstlenmelerini sağlayacağız. Sosyal ve kültürel etkinliklerin ve derneğimizin devamlılığının üye yapısının yenilenmesi, gençlerimizi bu yapıya dahil etmemizle mümkün olacaktır. Dernek yönetim toplantılarımızı bir rutine bağlamalıyız, en az ayda bir eksiksiz toplantı yapmalıyız. Bu arara 10 Ağustos ramazan bayramı münasebetiyle de köyde Akdere Şenliğimizi yapmak Reşadiye ilçesine bağlı Karlıyayla Köyü Derneği olağan kongresini yaptı. İkinci toplantıda gerçekleşen kongrede işadamı Hüseyin Erdem yeniden başkan seçildi. istiyorum. Bu etkinlikle ilgili çalışmaları başlatalım. Yılda en az üyelerimizin de Ataşehir de Erdemler Elektronik şirket merkezinde yapılan kongrede dernek üyele- katılımıyla iki etkinlik yapmalıyız. Eylül ayında da İstanbul’da bir etkinlik yapalım. ri hazır bulundu. Kongre gündeminde ki maddelerin görüşülmesinin ardından tek Dernek olarak köyümüzün sorunlarıyla da yakinen ilgilenmekteyiz. Ağaçlandırma, çevre düzenlemesi, cami, okul ve toplumsal yerlerin sorunlarıyla ilgilenmekteyiz. liste sunulan yeni dernek yönetimi oybirliği ile kabul edildi. Derneğin faaliyetleri Tüm köylülerimizi derneğimize daha duyarlı olmaya davet ediyorum.”dedi. ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Hüseyin Erdem, 1995 yılında gönüllüler tarafından kurulan derneğin Karlıyaylalıla- Tüzük değişikliğine gitme kararı da alınan Kongre de Tokatlıların kurdukları ferın birlikteliğinin sağlanmasında ki önemine vurgular yaptı. İstanbul ve Ankara da derasyonlara ve birliklere dernek olarak katılabilmek için tüzük değişikli ve yetki verilmesi hususu oylamaya sunuldu, oy birliği ile kabul edildi. Birlik mesajları yoğunluğu olan köylülerin dernek faaliyetleriyle bir araya gelebildiklerini söyledi.

Akgün Köyü Derneği piknikte buluştu Erbaa ilçesine bağlı Akgün Köyü Derneği düzenledikleri piknik etkinliğinde üyeleriyle bir araya geldi. Dernek başkanı Sadi Ateş ve yönetimi tarafından organize edilen pikniğe çok sayıda davetli katıldı. Samandıra Ormanında gerçekleşen piknik çeşitli eğlenceli aktivitelerle coşkulu geçti. Dernek Başkanı Sadi Ateş birlik ve beraberliğin önemine vurgular yapan konuşmasında köyün sorunları ve İstanbul’da yaşayan üyelerin sorunlara duyarlı olmalarına çağrılar yaptı. Dernek yönetimi olarak yapacağı hizmetler hakkında bilgiler veren Başkan Ateş sorunların çok olması aşılmayacak anlamına gelmeyeceğini birlik ve beraberliğin sağlanması ile bu sorunların el birliğiyle çözülebileceğini söyledi. Derneklerin maddi imkanlarının zorluğuna işaret eden dernek Başkanı Sadi Ateş, “Dernek yönetimi olarak düzenlediğimiz bu tür aktivitelerle bir araya gelerek sorunlarımızı ve birlikteliğimizi sağlam temeller üzerine oturtmaya çalışıyoruz. Sizlerle bir araya gelerek, halkımızın sorunlarını yakinen görmek aile ve kültür bağlarımızı güçlendirmek istiyoruz. Daha güçlü toplum olabilmemiz için bir arada olmalıyız. Küslükleri, dargınlıkları kendi içimizde çözerek yardımlar konusunda daha duyarlı olmalıyız. Derneğimizin sosyal ve kültürel bu tür etkinliklerine destek vermenizi bu zor görevde bizleri yalnız bırakmamanızı istiyoruz. Gençlerimizi derneğimize entegre etmek amacıyla sportif faaliyetlere katılıyoruz. Hanımlarımızın bir araya gelmeleri için onlara yönelik çeşitli aktiviteler hazırlıyoruz, bu tür faaliyetleri önemsiyor ve kapsamını genişleterek devam ettireceğiz.”dedi. Derneğin folklor ekibinin gösterisi büyük ilgi gördü. Gençler arasında yapılan futbol turnuvalarında oyunculara plaket ve kupa verildi. Birlik mesajlarının verildiği etkinlikte hasret giderildi, derneğe yapılan bağış kampanyalarında dayanışmanın en güzel örnekleri sergilendi.

verilen kongrede dilek ve teminiler bölümünde derneğin yapacağı faaliyetler ve sorunları konuşuldu. Yeni dernek yönetimi şu isimlerden oluştu; Yönetim Asıl: Başkan Hüseyin Erdem, Tahsin Güngör, İzzet Şahin, Servet Aydoğan, Tuncer Önder, İbrahim Erol, Ayhan Şahin, Erdal Güngör Nihat Erdem. Yedek Üyeler: Ali Osman Erol, Özlem Erol, Salim Özel, Kemal Torun, Erden Şahin. Denetleme Asıl: Ahmet Aydoğan, Erkan Erdem, Tülay Aydoğan. Denetleme yedek: Osman Şahin, Şevket Şahin, Eftal Torun. Onur Kurulu: Halil Aydoğan, Tahsin önder, Hıvsı Torun.

Sayfa 14 15 rek indd  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you