Page 1

Stilius 

“Laisvalaikis”, 2011 m. gegužės 26 d.

Studijos OKTO nuotr.

Vyrai - apie moterų paslaptis Kai iš Marijono Mikutavičiaus dovanų gausi kvepalus, žinok - “elementariosios draugystės rėmai peržengti”! Kad kosmetika naudojama automobiliams pakeisti - vyrai žino. O ką stiprioji lytis išmano apie plačiai paplitusią moterims skirtą kosmetiką? Vyrai apie automobilių dalis mūsų juk nesigėdija paklausti! Ar žino vyrai, kad mūsų žandukai parausta ne nuo šiltų batvinių ir kur ant veido barstome blizgučius? Interviu su dainininku, aktoriumi, televizijos laidų vedėju Marijonu Mikutavičiumi (40). Genutė ŽALIENĖ

- Kurioje vietoje moterys mėgsta tepti ant veido blizgučius? - Aplink akis, ant skruostikaulių. - Kokias didžiausias klaidas moterys daro tepdamos pudrą? - Barsto į sriubą, nežinau... (Juokiasi.) Ją užtepa ir ant lūpų, ir ant blakstienų, ir ant antakių - tai negerai. - Kas yra permanentinis makiažas? Kolageno lempos? - Hmm... Jos labai degina arba mankština, arba pakoreguoja veido blyškumą... O galbūt išlaiko blakstienas? - Trys dažniausiai moters rankinėje aptinkamos dekoratyvinės kosmetikos priemonės? - Lūpų dažai, pudra ir šešėliai. - Kur moterys tepa skaistalus? - Skaisčiausioje vietoje. - Kas yra plaukų pudra?

- Ji naudojama, kad plaukai būtų sausi ir neprarastų formos. - Kuo moterims naudingos veido procedūros su rūgštimi? - Nubalina odą. - Kas yra prancūziškas manikiūras? - Žinau, žinau - mano draugė tokį turėjo. Tokie balti nagai, jie atrodo lyg ir peraugę, o iš tikrųjų neperaugę, toks baltas galiukas ir jie ilgesni. Kaip tas baltas galiukas padaromas, nežinau... - Ant viršutinio akies voko moterys mėgsta piešti juodą liniją. Kokia ji - siaurėjanti, tiesi, platėjanti? - Manau, kad platėjanti, tada akys įgauna tokį neva lapės žvilgsnį. - Kokius kvepalus dažniausiai renkasi moterys: šaltus ar saldžius? - Saldžius.

- Kuo turi kvepėti moteris, kad atsigręžtumėte į ją? - Neturiu uoslės, dėl kvepalų niekada neatsigręžčiau. - Ar dažnai moterims dovanojate kvepalus? - Nedažnai. - Ar turi būti proga? - Paprastai kvepalus dovanoju savo mamai arba tėčiui, o moteriai dovanoti kvepalus yra gana intymu, rodo, kad tu nori kažkokių santykių... Šiaip ar taip, tai jau elementariosios draugystės rėmų peržengimas. - Manote, kad kvepalai - iš tų simbolinių dovanų kaip žiedas? - Manau, kad moterims dovanoti daugiau negu gėlę ar daugiau nei apmokėti taksi ar gėrimą reiškia kažkokį žingsnį. O aš kartais nenoriu, kad tas žingsnis būtų žengiamas būtent taip dėmesį galima parodyti ir kitaip.

Vitalijus Cololo

Gediminas Žilinskas

Vytautas Rumšas

Donatas Baumila

Deivydas Zvonkus

Tomas Grižas

Egidijus Sidaras

Jogaila Morkūnas

Artūras Povilaitis

- Vis tiek kartais perkate kvepalus, pagal ką renkatės? - Konsultantės parenka savo nuožiūra, nes aš tiesiog nieko neužuodžiu. - Kaip galima nieko neužuosti?! - Pastaruosius aštuonerius metus mane kamuoja alergija. Kai jau to visai neapsikenčiu, geriu tokius piktus vaistus, tuomet kažkuriam laikui, gal dviem savaitėms ar mėnesiui, atgaunu uoslę, bet tai laikina. - Pats kvepinatės? - Taip. - Kokiais kvepalais kvepinatės, pagal ką jie pasirinkti? - “212 Men” - patiko jų flakonas. Kažkada man juos padovanojo viena politikė, kai dar turėjau uoslę. Jie patiko, nėra bjaurūs - todėl retkarčiais juos nusiperku. Dar turiu namie

Vyrai, kas yra kolagenas, ar girdėjote apie kolageno lempas? n Aktorius, televizijos laidų vedėjas Vitalijus Cololo: “Naudojama kosmetikoje, turėtų jauninti odą. Apie halogeno lempas tai girdėjau, o apie kolageno - ne...” n Dainininkas Donatas Baumila: “Neįsivaizduoju, bet girdėta... Esu “atšokęs” nuo moteriškų dalykų”. n Dizaineris Egidijus Sidaras: “Nieko nežinau. Kolageno lempos - čia soliariumo?”

n Fotografas Gediminas Žilinskas: “Neturiu supratimo”. n Prodiuseris, kompozitorius Deivydas Zvonkus: “Nieko nežinau apie tai ir nepritrūko man šitų žinių”. n Renginių organizatorius, televizijos laidų vedėjas Jogaila Morkūnas: “Supratimo neturiu. Kas yra halogeno lempos - tai žinau”.

n Aktorius Vytautas Rumšas: “Čia turbūt yra kaip botulinas ar panašiai - jauninantis serumas, tik nežinau, ar tepamas, ar leidžiamas?” n Renginių organizatorius Tomas Grižas: “Nieko nežinau... Nors girdėta iš reklamų... Čia su dantų pasta susiję?” n Prodiuseris Artūras Povilaitis: “Nežinau, nežinau... O tai kas čia yra?”

Kolagenas - baltymas, organizmo jungiamojo audinio dalis, užtikrinanti odos stangrumą ir elastingumą, iš kitų baltymų išsiskiriantis ypatingu atsparumu tempimui. Organizme kolagenas sintetinamas natūraliai, nykstant jam atsiranda raukšlių. Išsaugoti normalų kolageno kiekį padeda kosmetikos priemonės, procedūros: kolageno injekcijos, ozono terapija, nechirurginis patempimas ir naujiena - kolageno lempos. Lietuvoje “La Bamba” soliariumų tinkle “Collagen BodyWave” naujieną - pirmąją jaunystės mašiną, skatinančią viso kūno ląstelių atsinaujinimą, - jau išbandė nemaža dalis garsių moterų. Rezultatai - komplimentai.

Marijonas Mikutavičius

BVLGARI - viena pažįstama išrinko. Dar turiu kitus, padovanotus tėvų, pavadinimu “Million”, jų siaubingas flakonas, trapecijos formos pailgas daiktas - aukso lydinio iliuzija. Toks kičų kičas - vonioje ant lentynos kaip absoliutus svetimkūnis. Kai neturėdavau uoslės, jais kvepindavausi, o kartą po kažkokio periodo man ta uoslė grįžo ir užuodęs juos pagalvojau: kokiu aš šūdu kvepinausi, jie ne maniškiai, tokie saldūs... Bet paskui apklausus moteris pasirodė, kad joms labai patinka tas kvapas. Taigi nenustojau jais kvepintis - tie kvepalai jau baigiasi. - Kiek kartų purkštelite kvepalų? - Mane išmokė kartą purkštelėti ant vienos kaklo pusės, ant kitos ir tada po vieną dar ant riešų ir tai yra man visai dienai.

Vyrai - apie moterų paslapti  

Vyrai - apie moterų paslapti

Vyrai - apie moterų paslapti  

Vyrai - apie moterų paslapti

Advertisement