Page 1

ZHENFEI PERFECT


12801Expresný peeling 12802 Jemné čistiace mlieko 12803 Intenzivný hydratačný krém 12804 Intenzívny krém proti vráskam 12805 Omladzujúca emulzia 12806 Krémový gél na oči proti vráskam 12807 Liftingový krémový gél na pokožku okolo očí


Kozmetika rady Zhenfei Perfect je doporučená pre vekovú kategóriu nad 35 rokov pre všetky typy pleti. Pokožka v tomto veku sa nedokáže sama vyrovnať s každodennou záťažou, ktorej je vystavená a rýchle stráca vlhkosť. Začínajú byť viditeľné vrásky, ovál tváre stráca svoje kontúry, objavujú sa prvé pigmentové škvrny, pokožka je mdlá a postupne stráca pružnosť. Pomôcť pokožke môžu prípravky s nemastnou textúrou, ktorá jej dodáva vlhkosť, vitamíny a aktívne látky unikátnych rastlinných výťažkov. Výsledkom je vitálny a mladistvý vzhľad pokožky. Vďaka unikátnemu zloženiu tejto rady majú rastlinné extrakty regeneračné a tonizujúce účinky pre unavenú a vekom opotrebovanú pokožku, spevňujú medzibunkovú membránu a steny ciev, posilňujú mikrocirkulaciu krvi, pôsobía antioxidačne, stimulujú tvorbu kolagénu, spomaľujú proces starnutia, zabraňujú vzniku vrások, biologicky sa podobajú pokožke, dobre sa znášajú a májú schopnosť preniknúť do najhlbšej vrstvy pokožky. Prípravky tejto rady aktívne obnovujú kožné bunky, podporujú prirodzenú úroveň hydratácie pokožky a udržujú ju mladú a zdravú. Špeciálna technológia použitá pri výrobe prípravkov tejto rady umožňuje dopraviť liečebné extrakty do potrebných vrstiev kože a dosiahnuť optimálne rozloženie aktívnych látok v pokožke. Hlavnou zložkou je molekulárny výťažok zo snehobieleho lotosu ŤAN-ŠANU, ktorý je cenným zdrojom flavonoidov, alkaloidov a vitamínov skupiny B. Výťažok z lotosu stimuluje aktivitu


kožných buniek, spomaľuje proces starnutia, zabraňuje vzniku vrások, má čistiaci, osviežujúci a hydratačný účinok.

Aktívne zložky: Výťažok kvetu lotosu

Výťažok brečtanu

Morske riasy

Pupočník ázijský

Výťažok prasličky

Peptid hrášku

Škorica

Xsantanová guma

Peptid eyeseryl

Olej Shi

Sójové proteiny

Jojobový olej

Výťažok šruchy


12801 Expresný peeling Jemne odstraňuje zrohovatenú vrstvu, stimuluje obnovu buniek. Dokonale čistí pokožku, zanecháva ju jemnú a žiarivú. Zlepšuje textúru pleti a stimuluje obnovu buniek. Vďaka morským riasam a kyseline hyaluróonovej hydratuje, upokojuje a zvláčňuje. Znižuje množstvo drobných vrások a pigmentových škvŕn. Použitie:

Naneste malé množstvo prípravku na vyčistenú pleť s výnimkou očného okolia a masírujte 1-2 minúty. Potom dôkladne umyte studenou vodou.

12802 Jemné čistiace mlieko Jemné čistiace mlieko odstraňuje make up a iné nečistoty z pokožky, poskytuje jej každodennú jemnú starostlivosť. Mlieko stimuluje proces prirodzenej obnovy, zvyšuje úroveň hydratácie, zanecháva pleť vláčnu a elastickú. Použitie:

Naneste malé množstvo prípravku ráno a večer ľahkým krúživým pohybom pozdĺž masážnych línii.


12803 Intenzívny hydratačný krém Bohatá textúra krému obnovuje optimálnu hydratačnú rovnováhu, pomáha udržať pleť hladkú a hydratovanú, vyhladzuje drobné vrásky. Olej Shi, výťažok pupočníka ázijského stimuluje proces regeneračných kožných buniek, chráni pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia, vytvára pocit komfortu. Moderná receptúra krému umožňuje pôsobiť na pokožku bez narušenia jej obrannej funkcie. Použitie:

Naneste krúživým pohybom malé množstvo krému na vopred vyčistenú tvár a krk. Vyhnite sa očnému okoliu.

12804 Intenzívny krém proti vráskam Má vyhladzujúci účinok, intenzívne hydratuje, zlepšuje mikocirkuláciu, stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu, zmenšuje viditeľnosť hlbokých a mimických vrások, pokožka je pružnejšia a elastickejšia, navracia zrelej pokožke žiarivý a mladistvý vzhľad. Výťažok zo škorice zlepšuje tón pleti a zároveň ju omladzuje.


Použitie:

Naneste malé množstvo krému na vopred vyčistenú tvár a krk. Vyhnite sa očnému okoliu.

12805 Omladzujúca energetická emulzia Zmierňuje napätie, vyhladzuje, obnovuje a zjednocuje pokožku. Morské riasy a jojobový olej chránia pleť pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia, navracjú pokožke tonus a energiu. Výťažok zo škorice pleť rozjasňuje a omladzuje. Pleť je pružná, svieža a mladistvá. Použitie:

Naneste malé množstvo emulzie na vopred vyčistenú pleť.

12806 Krémový gél na oči proti vráskam Jemný krém s príjemnou gélovou textúrou. Olej Shi a peptidový komplex eyeseryl zaisťujú výživu pokožky do hĺbky, obnovujú jej štruktúru a aktivujú bunkové procesy. Pravidelným používaním sa spevňuje textúra pokožky, vyhladzujú sa vrásky, pleť získava žiarivý a zdravý vzhľad.


Použitie:

Používajte ráno a večer. Naneste ľahkým poklepkávaním na pokožku okolo očí. Nemasírujte.

12807 Liftingový krémový gél na pokožku okolo očí Osviežujúca textúra krémového gélu sa okamžite vstrebáva, hydratuje pokožku a zmierňuje napätie. Výťažok brečtanu a prasličky odstraňuje opuchy očných viečok, tmavé kruhy a vačky pod očami. Pravidelné používanie krémového gélu obnovuje prirodzenú pružnosť a lesk pokožky okolo očí. Na tom sa podieľajú dva peptidy: peptid získaný zo semien hrášku spevňuje a obnovuje pokožku, eyeseryl likviduje nadmernú vlhkosť, ktorá má za následok opuch. Použitie:

Používajte ráno a večer. Naneste ľahkým poklepkávaním na pokožku okolo očí. Nemasírujte.

Zhenfei perfect  

Zhenfei perfect - stručný prehľad produktovej rady tiande