Page 1

*Emme*


Obsah: 1)

Začíná Jaro

2)

Co na sebe

3)

Co rozhodně nenosit

4)

Strašidla nebo hvězdy

5)

Hodnocení celebrit


Začíná Jaro A je to tu. Okamžik který běhá jednou za 1 rok. Ale tento rok se nám Jaro ukázalo dříve a my taky můžeme vytáhnou své jarní věci dříve. Je na čase vytáhnout jarní bundy, legíny, trika s krátkým rukávem, sukně a hlavně nemusíme chodit navlečeni jak Eskymáci!


Co na sebe? Tak jak už jsem říkala. Nějaké černé legíny. A k tomu sukni s květinami a k tomu černé triko a doladit můžete páskem ale i ozdobami do vlasů na krk a nebo nějaké náušnice. Nebo taky nějaké roztrhané kalhoty (nejlépe bílé) a k tomu černé triku s malým svetříkem. Jako bundu si dejte nejlépe šedou blůzku.


Co rozhodně nenosit? Tak rozhodně nelaďte jiné tvary a další. Např.: Kolečka a proužky nebo- proužkované triko s proužkovanými kalhotami a proužkovaným svetrem. Prostě ne! Vypadali by jste jak proužci!


X ! ZAMÍTÁ SE!


A co dál máme připravené -ho? Strašidla


Nebo hvězdy? Celebrity se oblíkají. A jak? Připravila *Mrs*


Ashley Greenová schovala své krásné plavky pod proužkované triko. Škoda, nebýt něj, určitě by jí to seklo!

Paris Hiltonová nevytáhne paty bez obřích brýlí. Skrytou tvář ovšem vynahradila odkrytým břichem doplněným o dlouhou sukni ve svěží modré barvě. A za to má velkou pochvalu!


Kelly Osbourneová se zahalila do dlouhého trička, kožené bundy a moderních legín. Jen ty boty do města jsou tak trochu mimo.

Třiadvacetiletou americkou herečku a zpěvačku Vanessu Hudgensovou by od normální návštěvnice festivalu zřejmě nikdo nerozeznal. V hippie sukni a bolerku, s kloboukem a šatech


Hodnocení celebrit 1.

Místo: Vanessa Hudgens

2.

Místo: Paris Hilton

3.

Místo: Ashley Green

4.

Místo: Kelly Osbourneová

A Kelly Osbourneové radíme! Přístě si neber boty jak do vesnice! 


Doufám že se vám 1. Díl časopisu *Emme* líbil a za týden tu máte další 

*Mrs* 


Emme  

Časopis o módě! :)

Emme  

Časopis o módě! :)

Advertisement