Page 1


hlavní téma

KATY PERRY A SHOWTIME 4-5 historie

UNIVERZITA (TS2) 6 historie

IKEA DOMOV (TS2) 7 destinační horečka

ČÍNA – SHANG SIMLA 8 celeb sims

SUSAN DARWIN 9 móda

MODNÍ A ZVÍŘECÍ POLICIE! 10-11 modern life

ZMĚNA VAŠÍ DOMÁCNOSTI 12 the sims social

NOVÉ SADY! 13

STRANA

2


downloady a la vaše oblíbené hry

SILENT HILL 14 komix

OSUDNÉ SETKÁNÍ 1. DÍL 15-19 store

VÍC KOUZEL! 20 ostatní

NOVINKY 21 rozhovor

JARKA DRNKOVÁ 22-23 hrajte si se životem

TVOŘENÍ SIMINKY 24 extra dárek

TAPETY SHOWTIME! 25 ostatní

NAŠE WEBOVKY 26

STRANA

3


SBĚRATELSKÁ EDICE – Katy Perry, populární zpěvačka, která má na svědomí takové hity, jako Firework, Last Friday Night nebo Hot N Cold opět spojí síly s tvůrci hry The Sims. Sběratelská Edice Katy Perry přinese spolu s dodatkem Showtime také exkluzivní podnik ke stažení, položky s tématikou Katy Perry jako třeba účes, módní doplňky, kytaru a ovocné jevištní rekvizity. Pokud si myslíte, že tím to končí – nemáte pravdu. Exkluzivní plakát s Katy Perry a dodatkem Showtime jistě potěší každého. NENÍ TO POPRVÉ – Spolupráce The Sims a Katy Perry nejsou první záležitostí. Již při druhé generaci Simíků při vydání dodatku „Život v bytě“ nazpívala Katy Perry videoklip v tzv. simštině s písní Hot N Cold. Navíc, jak se ukázalo EA, a samotná Katy Perry se přiklánějí k dlouhodobé spolupráci, což znamená, že není vyloučeno, že se s Katy Perry ve spojení s The Sims setkáváme naposledy.

SHOWTIME A NOVÝ KARIÉRNÍ RŮST KOUZELNÍK – Simík, který zatouží, po kouzelnické kariéře začíná velmi zpomala. Své první zkušenosti získá při předvádění triků na ulici za spropitné. Pokud projde touto první zastávkou, začnou následovat návštěvy různých budov. Jeho úkolem bude po domluvě s majitelem budovy zajistit si místo pro náročnější výstupy k získání větších zkušeností v kouzelnictví. Jedinečné společenské interakce, to čeká na kouzelníky - vytáhnout minci zpoza ucha, vykouzlit motýli nebo holubice. Jakmile kariérní růst kouzelníka postoupí, získává Simík nové předměty pro kouzlení.

STRANA

4


Jakmile se stane ze Simíka opravdový kouzelník, čeká na něj velké kouzelnické číslo „bedna záhad“. S pomocí kouzelnického čísla „bedna záhad“ může představovat kouzla jako „meče osudu“ kdy musí opatrně zasouvat do bedny čepele, aniž by si simík uvnitř bedny jakkoli ublížil. Opakem tohoto kouzelnického čísla je „bedna nebezpečí“. Pokud se totiž Simíkovy kouzelnické číslo nepodaří, půjde opravdu do tuhého. ZPĚVÁK – Zpěváci jsou v dodatku „Showtime“ výjimeční tím, že přijímají zakázky. Zakázka jako třeba například „zpívaný telegram“ dá Simíkovy další nezbytné zkušenosti. „Zpívaný telegram“ je také společenskou interakcí a druh práce, jakou Simík získá – může tedy přímo souviset s událostmi ve městě. Pokud některý Simík přijde o svou dlouholetou práci, rozveselíte ho. Má-li dotyčný Simík narozeniny, zazpíváte mu píseň. Podobně jako u dalších zaměstnání ze „Showtime“ můžete i jako zpěvák předvádět svůj talent na veřejnosti, třeba za spropitné. Když se Simíci ve zpívání čím dál tím víc zlepšují, odemykají se jim nové jeviště, rekvizity, kostýmy a písně, díky nimž budou mít Simíci lepší image a repertoár. Avšak největším snem budoucích zpěváků bude zazářit před celou vyprodanou halou s publikem, které bude prosit, aby idol nepřestal zpívat. AKROBAT – Simík začíná jako pouliční „mim“ jenž za krátká vystoupení dostává spropitné, ale hlavně nové a velmi důležité zkušenosti. Jakmile se opět v této kariéře zlepšuje, odemykají se mu nové objekty, budovy či kostýmy. Střední úroveň akrobacie mu zajistí, že může vystoupit v živé show na jevišti a přednést nové triky jako jsou například salta či přemety při balancování na míči. Na úplném vrcholu této kariéry ho čekají živá představení před mnoha diváky ve velkolepých arénách, kde bude muset Simík předvést to nejlepší ze svého akrobatického umění. SIMFEST – Simíci, kteří jsou v kariérách kouzelník, zpěvák či akrobat se mohou zúčastnit tzv. SimFestu. Obrovská talentová show, kde se může Simík setkat se svými protivníky a ukázat tak, co v Simíkovy samotném je. Simíci se zvláštní zálibou ve výzvách pak mají k dispozici speciální interakci vyzvat soupeře na umělecký souboj. Buď v SimFestu nebo mimo SimFest.

DODATEK SHOWTIME VYCHÁZÍ UŽ 9. BŘEZNA 2012* *VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 3

STRANA

5


Univerzita je dodatkem pro hru The Sims 2. Vaši Simíci mají nyní novou životní etapu – Mladí dospělí. Opouštějí své domovy, aby svůj život prožili na vysokoškolské koleji. Nechte je se ponořit do učení a do života na koleji. Simíci si nově budou užívat nabytou svobodu, večírky s přáteli, členství ve studentských společenstvech. Vaši Simíci prozkoumají ty nejžhavější místa na univerzitě, jako odpočívárny, knihovny a kavárny. Pomozte jim naplnit své sny, touhy a životní cíle – abyste odemkli více odměn a výhod univerzitních let. Simové tohoto věku vyrážejí na Univerzitu. Mohou si nyní užívat svobody a univerzitních cílů. Pokud budete pilní a budete se hodně učit, můžete získat titul Velkého Sima. Poté to všem ostatním ukážete. Vyučte se v některém z 11 studijních oborů. Pomůže Vám to při volbě povolání. Simíci, kteří studují na univerzitách jsou posíláni do nového města. Můžou žít na koleji nebo se u svých přátel „mačkat“ v bytě. Nový dodatek obsahuje i mnoho nových objektů a oblečení, které Vám na univerzitě zpříjemní život. zdroj: iSims.cz

STRANA

6


Kolekce obsahuje výběr nepostradatelného zařízení značky IKEA pro obydlí vašich simíků, pro obývací pokoje, ložnice a domácí pracovny. Nyní můžete vybavit jejich domovy novým nábytkem a dekoracemi se stylovým designem IKEA. Ať už toužíte zařídit si prostornou pracovnu, elegantní obývací pokoj nebo útulnou a pohodlnou ložnici, s novou kolekcí The Sims 2 IKEA Domov Kolekce se domov snů vašich simíků stane opravdu výjimečným. Vybavte jejich pokoje tak, aby odpovídaly jejich povaze a vkusu zbrusu novými pohovkami, postelemi, TV stolky, policovými sestavami a dalšími kusy nábytku. Vše v pestré škále barev a vzorů, které interiérům dodají skutečně osobitý vzhled. Pokoje pak můžete vhodně doplnit oblíbenými nástěnnými dekoracemi IKEA, zrcadly, svítidly a vázami. S inspirujícím a moderním stylem výrobků IKEA se rázem stanete osobním interiérovým návrhářem vašich simíků. zdroj: iSims.cz

STRANA

7


SHANG SIMLA Další krásné město které Vám nabízíme v naší Destinační horečce. Toto město je jako z pohádkya stačí koupit letenky a jste v tomto tajemném městě. Náměstí v podobě Zakázaného města polahodí každé duši. Nejlepší je však, když navštívíte bojovou akademii SimFu! Zkuste zajít i po okolních meditačních zahradách. Milovníci umění by si měli podívat místní domy. Místní Simíci jsou však povrchnější. Starají se o sebe nebo Vás svým uměním SimFu mohou "nakopat do zadku". Pokoušejte se je radši neurazit. Zkuste si koupit stroj na koláčky štěstí nebo si kupte ohňostroj. Nyní necháme slova o Shang Simla a ukážeme Vám obrázky tohoto tajemného města.

STRANA

8


A zase tu máme naší rubriku Celeb Sims. Dnes Vám přinášíme zcela čerstvé informace o moderátorce Susan Darwin. Nejen, že se čerstvě zasnoubila, ale dokonce máme i exkluzivní fotky jejich společné noci. Když jsme se jí zeptali, proč se zasnoubila už po třetí, odpověděla: „Teď jsem už opravdu zamilovaná. Vím, že je ten pravý.“ A chcete vědět, o koho jde? No přece o slavného režiséra Edmunda Trowina. Podnikli spolu už i společnou dovolenou a chystají svatbu. No víc říct nechtěla… Nyní se však Edmundovi naplno věnuje a možná plánují společné děťátko. No jestli to tak bude, se dozvíme časem. Prohlédněte si fotografie, které jsme pro Vás na jejich společné večeři nafotili, a sami zhodnoťte, zda se k sobě hodí. Podle našeho týmu jsou opravdu krásný pár. Na večeři si oblékla krásné oblečení od různých značek. Exkluzivně: Právě před hodinou jsme zjistili, že Susan a Edmund měli svatbu a my vám jako jediní přinášíme fotografie. A jako bonus… fotografie „rozlučky se svobodou“.

STRANA

9


KATIE ZVOLILA VCELKU DOBRÝ ÚČES. HODÍ SE K JEJÍM NOBLESNÍM ŠATŮM. DOPLŇKY SE POVEDLY TAK NAPŮL. NAPROSTO NEVKUSNÉ NÁUŠNICE BYCH OPRAVDU VYTKLA JINAK DROBNÝ NÁRAMEK A KRÁSNÝ NÁHRDELNÍK SE POVEDLY. CO SE ŠATŮ TÝČE, JSOU KRÁSNÉ A ELEGANTNÍ. KATIE TO VCELKU ZVLÁDLA. AŽ NA KÝČOVITÉ NÁUŠNICE A PÁR DETAILŮ SE JÍ OUTFIT VCELKU POVEDL. PROTO OD NÁS ZÍSKÁVÁ 85% ZE 100!

NEZAPOMEŇTE, ŽE MODNÍ POLICIE POŘÁD POKRAČUJE! PROSÍME, ABYSTE NÁM VAŠE SIMÍKY ČI SIMINKY POSÍLALI NA NAŠÍ „FACEBOOK-OVOU ZEĎ“ NEBO NA EMAIL: SimsNews@email.cz

Děkujeme!

STRANA

10

Tým


DNES TU MÁME ŠLECHETNOU A KRÁSNOU SKARLET. SKARLET SE ZABÝVÁ MODELINGEM UŽ DRUHÝM ROKEM A ZATÍM JE JEJÍ KARIÉRA NA DOBRÉM STUPNI, POJĎME SE TEDY NA SKARLET PODÍVAT.

SKARLET MÁ KRÁSNOU A DLOUHO HŘÍVU, JDE VIDĚT, ŽE O SEBE DOBŘE PEČUJE! JEJÍ SRST JE KRÁSNĚ UHLAZENÁ A ZÁŘIVÁ.

SKARLET SAMOZŘEJMĚ PEČUJE I O SVŮJ DLOUHÝ OCAS A KOPYTA. VIDĚT JI MŮŽETE NA MÓDNÍ PŘEHLÍDCE V APPALOOSKÝCH PLÁNÍ, KTERÁ SE BUDE KONAT PŘÍŠTÍ NEDĚLI.

SKARLET NENÍ CO VYTKNOUT, VYPADÁ OPRAVDU VÝBORNĚ, A PROTO JÍ DÁVÁME 100/100% A DĚKUJEME JÍ ZA ÚČAST V NAŠÍ ZVÍŘECÍ POLICII.

STRANA

11


Dnes jsme zajeli k rodině Mourisovi. Jejich obývací pokoj je přeplácaný a starý. Moc by si přáli nový moderní obývák. Nezbývá nic jiného než se do toho pustit!

s

d Stylisti již mají hotovo, a rodina může vejít do moderního prostředí. Koukněme se, jak celá proměna dopadla!

VYŽADUJE TYTO DODATKY A KOLEKCE:

STRANA

12


PŘIDEJTE DO VAŠEHO DOMU NĚCO STARODÁVNÉHO A HLAVNĚ FRANCOUZSKÉHO VE STYLU MARIE ANTOINETE! VE HŘE VÁM PŘIBUDE TAPETA, ZRCADLA, OBRAZY, A NOVÝ NÁBYTEK A NECHYBÍ ANI ÚČESY A ODĚVY!

ZKUSTE NĚCO VZRUŠUJÍCÍHO A DOBRODRUŽNÉHO, CO POBAVÍ KAŽDÉHO SIMÍKA! ZÍSKÁTE STAN, TOTEM, OHNIŠTĚ A DOKONCE I PAPOUŠKA!

STRANA

13


Napadlo Vás někdy, že by mohlo být fajn zapojit do The Sims i jinou hru? Od teď budete mít možnost, protože Vám přinášíme první várku downloadů na téma: vaše oblíbené hry. Pro dnešek tu máme známou a velmi populární hororovou hru s názvem Silent Hill. Nejen fanoušci této série jistě ocení každý kousek, který se hodí do správného hororu!

Simík který ztvární obávaného nepřítele Pyramid Head. (pro stažení, klikněte na obrázek)

Čistá nebo zakrvácená a špinavá uniforma sestřiček. (pro stažení, klikněte na obrázek)

Kompletní město Silent Hill. Nechybí zde nemocnice nebo třeba škola. (pro stažení, klikněte na obrázek) Zdroje: mtsims-cakestore, evinfilms, julianascorner

STRANA

14


Dnes jsme si pro Vás připravili 1. díl nového komixu, který tvoří web likesims2.blog.cz, doufáme, že se Vám líbí… První díl nese název „JDE SE NA KONCERT“…

„Páni, páni, páni!" Konečně je tu ten den, dneska konečně opráším lístky a nejlepší na tom všem je že se s ní setkám! Jo pardon málem sem zapomněla. Jsem Robyn a dneska je můj nejšťastnější den v mém životě, asi se ptáte proč?! Dneska jdu konečně na koncert Lady Gaga. Já vím, spousta lidí jí hned odsoudí za to jak se obléká a tak dále, ale já jí mám ráda! Co to kecám, já jí přímo zbožňuju. Jenom se musím podívat na stránky koncertu na přesné informace o setkání, které jsem si zaplatila.

STRANA

15


Tak, jenom se převléknu a můžu už jet, protože je nejvyšší čas.

Když jsem viděla z dálky tu plachtu, co byla na aréně, tak se mi zatajil dech! Na ní obrovský nápis „Monster Ball Lady Gaga!“ A ona tam vyfocená, těšila jsem se víc a víc! Tlukot mého srdce, tep a další části těla se chvěli očekáváním.

STRANA

16


Na stránkách bylo, že ty co mají meeting, tak ať čekají u pokladen, že si pro nás přijdou. Čekala jsem a čekala asi z cca dalšíma čtyřiceti lidma až si pro nás přijdou pořadatelé. Pozorovala jsem, jak jdou tisíce lidí do haly, aby měli co nejlepší místa. V tu chvíli si pro nás přišel mladý pohledný pán z pořadatelské služby a řekl, abychom šli za ním. Vešla jsem do haly za ostatníma a on nám zatím říkal informace o setkání, že každý dostane suvenýry s motivem LG a že se s každým z nás setká s Lady Gaga. Výtahem jsem s ostatníma dojela do zázemí kde je podium, produkce a nevím co všechno a pořadatel nás odvedl do takové místnosti, kde jsem čekala. Asi po hodině jsem byla na řadě já, jako poslední. Všude kolem byli členové ochranky a já jsem jen nevěřícně koukala. Jeden pán řekl, ať projdu a posadím se. Seděla jsem a nakonec jsem se postavila čekání bylo neúnosné.

Chodila jsem, jsem a tam a čekala, než se otevřou dveře, ze kterých vyjde Lady Gaga. Najednou jeden chlápek z ochranky něco zaslechnul v sluchátku a všichni zpozorněli, já jsem přestala dýchat - najednou se otevřely dveře a vešla ona!

STRANA

17


Celá jsem se chvěla, ona přišla a já jsem jí pozdravila a objala. Začala jsem bulet jako malá a ona si se mnou začala povídat. Bylo to něco neuvěřitelného, že si s ní povídám. Říkala jsem jí jak je úžasná a že jí hrozně moc obdivuju. Ona řekla, že je to hrozně milé a jak se těším na koncert, já sem jí hned řekla, že hrozně.

Řekla jsem, že jí to hrozně sluší, a hned sem jí zase objala. Měla na sobě fialovou róbu a k ní udělaný klobouk jako jsem viděla na videích na youtube! Řekla, že už musí jít a že děkuje, že se semnou mohla setkat, já sem řekla, že já děkuju za setkání s ní. Omluvila se a řekla, že se musí jít převléci, ale že hned jak se vrátí, že se spolu vyfotíme.

STRANA

18


Když přišla, zbývalo hrozně málo času proto se semnou vyfotila a řekla, že už musí jít, že koncert už začíná. Poděkovala jsem jí a řekla, že už se nemůžu dočkat, až jí uvidím na podiu, usmála jsem se na ní a ona odešla do svého zázemí. Hned jak jsem se dostala ke své sedačce, ani jsem nedosedla a už se zhaslo a začalo úvodní promítací video, v posledních vteřinách videa se začalo odpočítávat. Objevila se tam ona, Lady Gaga se kterou jsem se ještě před necelou půlhodinkou fotila. Celý koncert jsem si užila a hrozně ráda na něj budu vzpomínat.

Po koncertě jsem šla chodbou k východu. Když jsem vešla před halu řekla jsem si že tohle byl nejlepší zážitek na celém světě. (Další díl bude daleko ostřejší, půjde o zločin, už v 11. čísle SN)

STRANA

19


VÍC KOUZEL! Trocha kouzel je sice fajn, ale každý přece ví, že: ČÍM VÍCE KOUZEL, TÍM LÉPE! Magický kotlík Lorda Vladimíra, voodoo panenka Tvárný imitátor a Věštecká křišťálová koule ohromí a uvedou vaše Simíky v úžas dávkou kouzel tak silnou a výraznou, že uvidí hvězdičky… a taky budoucnost!

STRANA

20


Víte o tom, že The Sims 3 „stále“ trhá rekordy ve světě! Poukazuje na to obrázek, který EA zveřejnila při oslavách 12. let s The Sims! Dozvíte se vše o tom co se všechno děje ve hře The Sims. Takže stačí kliknout na obrázek a uvidíte ho ve velkém rozlišení. Sims je tu s námi, HRAJTE SIMS!

Podle neoficiálních informací, by se měla v dodatku Showtime objevit jedna píseň od světoznámé zpěvačky „Lady Gaga“, píseň, která by se měla objevit, nese název Marry The Night, na internetu se objevil už i soundtrack s písněmi, které se mají vyskytnout v dodatku, ale bylo zjištěno, že to byl pouhý „FAKE“ materiál. Bude Lady Gaga v dodatku Showtime? Toť otázka…

STRANA

21


SN - Těšíš se na nový dodatek ShowTime? JARKA - Těším se vždy, na všechno, co vychází nového! Takže i na Showtime. Já sice nehraju, ale s dodatkem přibudou ve hře nové objekty a na ty se samozřejmě těším jako stavitel nejvíc.

SN - Je nějaká věc, co bys chtěla na TS3 změnit? JARKA - Jestli bych chtěla na TS3 něco změnit? Možná větší stavitelské možnosti. Třeba mi hrozně vadí omezený počet pater, nebo by se mi líbila možnost posouvat okny jako s obrazy /nahoru a dolů/, aby poloviční zdi fungovaly jako zdi a ne jako ploty atd…

SN - Kdyby vyšla TS4, koupila by sis jí, nebo bys zůstala u TS3? JARKA - TS4 bych si zajisté koupila a zase bych stavěla. No, a kdyby se mi zastesklo, tak možná bych si občas odskočila do TS3.

SN - Řekneš nám něco o sobě? Například jaké máš koníčky? JARKA - Velký kůň je samozřejmě moje stavění a můj blog. Na něm si dávám hodně záležet. Toto mi zabere dost času, takže mi na víc koníčků už čas nezbývá. Mám samozřejmě rodinu, mám už dokonce 4 letou vnučku, která často sleduje, jak stavím a líbí se jí to. Také mám fenku „minipudlíka“ Besinku, je už stará a nemocná, takže se musím dost věnovat i jí.

SN - Jak dlouho vydržíš denně hrát TS3? JARKA - Nehraju , jen stavím. A to cca 3 až 4 hodiny denně. Tedy skoro denně. Občas vynechám.

SN - Jaký druhy domů tě asi nejvíce baví stavět? JARKA - Baví mě všechny druhy domů, ale asi nejvíce velké rozlehlé paláce. Moc je ale nedělám, protože do hry se moc nehodí. Lidi nejvíc stahují moderní vily.

STRANA

22


SN - Při jaké příležitosti ses dostala k Sims, už od začátku si začala stavět? JARKA - K Sims jsem se dostala díky mému synovi, který mě zná a napadlo ho, že by mě to mohlo bavit. Nejprve jsem jenom hrála, netuše, že bych uměla stavět. Tomu se věnuji intenzivně až tak poslední 2 roky, když jsem díky "výměně" zjistila, že ty moje výtvory lidi stahujou. Pak později, díky lidem ze Simoradny a mého skvělého syna, založila i blog.

SN - Hraješ ještě jiné hry? JARKA - Jiné hry momentálně nehraju, protože nemám čas. Dřív jsem hrávala budovatelské strategie jako třeba Anno 1404, 1706 a Settlers 6, Spore a SimCity.

SN - Jak přibližně dlouho hraješ The Sims? Hraješ od úplného začátku The Sims 1, nebo až od The Sims 3? JARKA - Jedničku jsem hrála opravdu kratičkou dobu a vrhla jsem se rovnou na dvojku.

SN - Jaký máš názor na Sims News? JARKA - Přiznám se, že čtením časopisů se moc nezabývám, ale podle toho co jsem viděla mi Sims News připadá jako slušně rozběhlý časopis, který má úspěch u čtenářů. Krásně graficky upravený, všestranný a hlavně málo pravopisných chyb. A to je velmi důležité. Držím velmi palce, aby vysoká kvalita Sims News vydržela ještě hodně čísel! Tímto Jarce děkujeme za poskytnutí rozhovoru… a ve zbytku stránky Vám ukážeme pár jejích domů!

STRANA

23


„Hrajte si se životem“ je hlavním sloganem hry The Sims. Nyní budeme tento slogan realizovat společně. Do jednoho z měst v The Sims 3 se právě chystá nastěhovat nová obyvatelka jménem Trina Colby. Jak bude vypadat? Jaké budou její vlastnosti? Kde bude bydlet? A co jí v jejím životě potká? O tom rozhodnete právě Vy! Princip je přitom naprosto jednoduchý. 1. Pro začátek jí zvolíme barvu pleti. a) Světlá b) Snědá

c) Černá

2. Jako další vybereme jaký typ vlasů bude Trina mít. a) rovné nebo kudrnaté? b) v culíku, zapletené nebo rozpuštěné? 3. Nyní přichází na řadu barva vlasů a) Blond b) Černé c) Červené 4. Jakou bude mít barvu očí? a) Hnědou b) Modrou 5. Jaká by měla být její povaha?

STRANA

24

d) Hnědé

c) Šedivou

e) Zrzavé

d) Zelenou


Dneska jsme si pro Vás připravili 2 skvělé tapety na Vaši plochu s novým dodatkem Showtime! (Pro stažení tapety klikněte na požadovanou tapetu!)

STRANA

25


Představujeme Vám naše stránky: Dozvíte se na nich o domácích mazlíčkách, SimsCast (u) -> každý díl! A každé nové informace o novém dodatku SHOWTIME! A to nejhlavnější všechno o našem časopisu!!! „Sims News“ a „mini Sims News“

Tak navštivte náš blog na adrese: http://simsnews1.webnode.cz/

Měsíčník „Sims News“ ÚNOR Šéfredaktor – Štěpán Bauer Redaktoři – Jiří Pém, Štěpán Bauer, Dominika Trepáčová, Andrea Lhotská, Patrik Sehnálek, Tereza Štochlová Grafika – Štěpán Bauer Za tiskové chyby se omlouváme!  Máte připomínky? Pište je na naší FB zeď >http://www.facebook.com/simsnews<

STRANA

26


STRANA

27

Sims News (10)  

Časopis ze světa simíků! Únor 2012

Sims News (10)  

Časopis ze světa simíků! Únor 2012

Advertisement