Page 1

S端damejuust s端damesse suust!


Aated ja koosmeel on meie südameasi, südame asi on inimese tervis ja õnn. Südame-veresoonkonna haigused on Eestis peamine surma põhjus. Selle vähendamiseks on oluline kergendada südame tööd ja vähendada liigset koormust veresoontele, sh. mõjutades ka vererõhku. Huvitaval kombel saavad selleks oma panuse anda mõned bakterid. 2005-2008. aastal avastasid Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenduskeskuse ja Tartu Ülikooli teadlased ühe tubli bakteri - Lactobacillus plantarum TENSIA™ (DSM 21380). TENSIA™ kasutamiseks tervise heaks töötati välja biotehnoloogia laktobatsilli viimiseks juustu, mille abil PÜ E-Piim lõi probiootilise Harmony™ Südamejuustu.


Südamejuustu tarbimine toetab südame-veresoonkonna tööd. TENSIATM bakteri eripärased omadused mõjutavad vererõhku. Lisaks suurendab ka organismi kaitsevõimet: • vähendades toiduinfektsioonide riski ja suurendades seedetraktis organismi vastupanu sooleinfektsioonidele • suurendades organismi loomulikku vastupanuvõimet mitmetele sooleinfektsioone tekitavatele bakteritele • suurendades kasulike laktobatsillide üldhulka soolestikus, mis kindlustavad toitainete lõhustamist kergemini omastatavateks ühenditeks


Südamejuustu terviseväited on teaduspõhised! Kliiniliste uuringutega näidati, et 3 nädalase perioodi jooksul 50 grammi päevas Südamejuustu tarvitamisel: • suurenes seedekulglas kasulike laktobatsillide hulk, mis soodustab mikrofloora kaitsefunktsiooni võimalike haigustekitajate – enterokokid, klostriidid, enterobakterid vastu ning korreleerub süstoolse vererõhu langusega; TENSIA™ toodetud ja imendunud NO ja spermidiin on veresoonte silelihaste lõõgastajad. Kehamassi indeksi, vere kolesterooli ja triglütseriidide sisaldus ei muutu selle juustu tarbimisel. Seega: TENSIA™ bakterit sisaldav Südamejuust on tervisele hea! * Harmony Südamejuustu terviseväidete väljatöötamisel on järgitud EL vastavat seadusandlust.


Tervis

50 g juustu p채evas

1. n채dal

2. n채dal

3. n채dal


Terviseks. Lisainfo: www.tensia.eu

Tensia  

Harmony südamejuustu cd voldik

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you