Page 1

Bilişim sektöründe kurumsal müşterilere Network ve Telekomünikasyon hizmetleri vermek amacıyla kurulan TELEMOBİL, KOBİ'ler başta olmak üzere daha büyük ölçekli işletmeleri de hedef kitlesi olarak benimsemiştir. Bu anlamda bir kurumun ihtiyaçları olan altyapı hizmetleri, yapısal kablolama, network hizmetleri, güvenlik çözümleri, kamera çözümleri, internet çözümleri ve telekomünikasyon hizmetlerini vermek ve bunların sürekliliğini sağlamak temel amacıdır. Yaptığımız işin en önemli kısmı; yapı taşları olan kurumların teknolojilerini devamlı kılmak, güvenliğini ve güvenilirliğini sağlamak ve gelecek teknolojilere taşımaktır. Bu teknolojileri kendi sektörlerinde yapı taşı haline getirmek ve katma değer sunmak en büyük hedefimizdir. Bu amaçla çalıştığımız müşterilerimizle bilgisayar sistemleri, çevre birimleri, PC ve dizüstü bilgisayarlar, Ticari Yazılım çözümleri, Kurumsal internet çözümleri (FR, Leased Line, VPN, Hosting) Güvenlik çözümleri, Storage Çözümleri, LAN ve WAN çözümleri, Sistem destek ve bakım anlaşmaları, Telekomünikasyon çözümleri ile ilgili sürekli çalışmayı hedeflemektedir. Telemobil Ltd. Şti olarak amacımız; iş ortağı seviyesinde gördüğümüz müşterilerimize güvenilirliği kanıtlanmış servisimizle basit, ekonomik ve yönetilebilir sistemler kurmaktır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz çözümlerle onları gelişen teknolojik değişimlere uyum sağlamak karmaşık düzenler yerine kolaylık sağlayıcı ve sizin dahi rahatlıkla yönetebileceğiniz sistemler kurmak başlıca gayelerimizdendir. En büyük hedefimiz ise; teknolojinin standartlarına uygun nitelikli çözümler üretmek ve uygulamalar hazırlamak, tecrübeli personelimizle bilişim sektöründe lider kuruluşlar arasında hak ettiğimiz saygınlığa ve yere ulaşmaktır.

ABOUT US TELEMOBIL is founded to provide telecommunication and network service to corporate customers in the sector. Its target customers are small and middle scaled companies. The building structure of the business we do is to render the endurance of the technological infrastructure of the companies we work with, to ensure the security and the reliability of these companies and to carry them to future technologies. Because of these reasons, we are aiming to work on computer systems, peripheral components, PC, Thinclient and laptop computers, commercial software solutions, corporate internet solutions (FR, Leased Line, VPN, Hosting.), camera controlled security solutions, storage solutions, LAN and WAN solutions, system support and maintenance deals, telecommunication solutions with our customers. Our company, which provides support for accounting programs to several firms, it will provide more services to our customers using the necessary additional software. Our company is one of the best that sells hand-held terminals and their software for companies at which sales network is busy at reasonable prices.

Telemobil  

Bilişim sektöründe kurumsal müşterilere Network ve Telekomünikasyon hizmetleri vermek amacıyla kurulan TELEMOBİL, KOBİ'ler başta olmak üzere...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you