Page 1

INTERNET MOBIILIS "Kui meeskond on heas vormis, siis pole vahet, kus m채ng toimub"


Kiire elutempo nõuab tööalase infoga pidevat kursisolemist ja mõnikord on olulistele e-kirjadele vaja reageerida lausa lõunalauast. Internetis ollakse harjunud käima arvuti kaudu, kuid tegelikult on pea kogu internet saadaval ka mobiiltelefonis. Tele2 internetiga saad igal pool ja igal ajal lugeda e-kirju ja uudiseid, käia pangas, vaadata e-kooli ja ilmateadet, suhelda MSN-is ja teha kõike muud, mida oled harjunud tegema internetis.

Sisukord: – Internet mobiiltelefonis – Tele2 interneti leviala kaart – E-post Sinu mobiiltelefonis – Telefoni seadistamine – Vali sobiv pakett


INTERNET MOBIILIS – TELE2 GOLIVE! WAP-PORTA AL Internet on igal pool Tele2 levialas – kõikjal seal, kus saad mobiiltelefoniga rääkida. Lisaks on suuremates Eesti linnades ja maakonnakeskustes juba täna kiire 3,5G leviala, kus interneti kiirus on võrreldav püsiühenduse kiirusega.

Kiire interneti hüved on kättesaadavad ka Sulle, sest Tele2 WAPportaalist leiad kõik olulise, mida internetis vajad! E-post – GoLive! WAP-portaalis saad lugeda oma e-posti igal ajal otse mobiilist. Sulle on kättesaadav nii eelseadistatud e-post kui ka enamik veebipõhiseid e-posti liideseid, näiteks gmail.com, mail.ee, hot.ee, hotmail jt. Kasulik – Kõik igapäevaselt vajalik on Sulle mobiilis kättesaadav: m-pank, m-parkimine, ID-pilet, e-kool, ühistranspordi sõiduplaanid, kinokavad, telekavad, sõnaraamatud jne.


Uudised ja ilm – Värsked uudised ja ilmateade on alati käepärast, kus iganes Sa ka ei viibiks. Tele2 info – Siit leiad viimased Tele2 uudised ja saad kontrollida oma Tele2 saldot. Mobiil-TV – Mobiil-TV võimaldab lisaks uudistele vaadata ka meelelahutuslikke saateid, muusikavideoid, ekstreemsporti ning erinevaid lastesaateid. Lisaks on võimalik kuulata raadiosaateid Vikerraadio ja Raadio 2 programmist. Mobiil-TV vaatamiseks peab telefonil olema streaming’u ehk voogesituse võimalus, mis on olemas enamikul kaasaegsetel telefonidel. Muusikapood – GoLive! WAP-portaalist leiad Tele2 Muusikapoe, kus on üle nelja miljoni Eesti ja välismaa loo. Teenust toetavad uuemad Nokia, Sony Ericssoni ja Samsungi mudelid. Chat & date – MSN, Facebook, LinkedIn, Twitter ja Orkut on olemas ka Sinu mobiiltelefonis. Sport – Spordiuudiseid vahendavad Rally.ee, AutoWeb, Basket.ee jt. Tele2 GoLive! WAP-portaaliga saad tutvuda meie kodulehel – wap.tele2.ee – ning demo võid vaadata aadressil intra.tele2.ee/wap-portaal


TELE2 INTERNETI LE VIAL A K A ART


E-POST SINU MOBIILTELEFONIS

Tänapäeval toimub väga suur osa igapäevasuhtlusest e-posti teel. Mobiiltelefon on meiega alati kaasas, miks peaksime siis jätma oma e-kirjad arvutisse? Võimalus on olemas pea kõikide uuemate mobiiltelefonide menüüs „Sõnumid”. E-kirjade lugemiseks tuleb need mobiiltelefoni laadida, osad mudelid võimaldavad kirjade automaatset allalaadimist ka teatud ajalise intervalli järel. Teenus on eriti mugav seetõttu, et võimaldab e-kirju kirjutada ilma andmesideühenduseta, et siis ühe nupuvajutusega andmeside luua ning kiri teele saata. E-post mobiilis on parim lahendus MS Exchange’i (näiteks Outlook) kasutajatele. Muidugi on teenust võimalik kasutada ka juhul, kui e-post asub avalikus serveris (nt mail.ee, hot.ee, gmail.com). Teenus on tasuta. Vastavalt Tele2 hinnakirjale tuleb tasuda vaid andmemahu eest, mis kulub e-kirjade allalaadimiseks ja saatmiseks.


TELEFONI SE ADISTAMINE

Esmalt tuleb mobiiltelefon e-posti lugemiseks seadistada. Soovi korral on võimalik seda toimingut teha SMSi teel, saates tühja sõnumi lühinumbrile 16322. Kuna seadistamine sõltub konkreetsest telefonist, siis leiad seadistamise kohta rohkem infot meie kodulehelt www.tele2.ee/info/kasitsi_seadistamine, samuti võid abi saamiseks pöörduda kõikidesse meie esindustesse. Sisenedes WAP-portaali Nokia telefoniga, vali menüüst „veeb” ja „avaleht” või hoia all „0” klahvi. Samsungi puhul saad käivitada interneti „i” klahvi alt. Sony Ericssoni puhul vali menüüst „internetiteenused”.


VALI SOBIV PAKET T Soodsaimaks surfamiseks GoLive! WAP-portaalis pakub Tele2 piiramatu kasutusega päevapiletit ja andmesidepakette. Tele2 Interneti päevapiletiga saad 24 tunni jooksul mobiiliga piiramatult internetti kasutada. Selle tellimiseks saada SMS märksõnaga PILET numbrile 12250 või telli pilet WAP-portaali avalehelt aadressil wap.tele2.ee. Päevapilet hakkab kehtima kinnitussõnumi saabumise hetkest. Päevapilet kehtib vaid Eestis. Tele2 Internet 35 pakett on sobilik, kui kasutad internetti aegajalt WAP-portaalis e-kirjade ja uudiste lugemiseks või MSNis suhtlemiseks. Pakett sisaldab 5 MB andmemahtu. Tele2 Internet 75 pakett sobib juhul, kui soovid lisaks e-kirjadele ja uudistele kasutada ka pangateenuseid, käia erinevatel veebilehtedel, vaadata sõiduplaane või näiteks mobiilselt parkida. Pakett sisaldab 30 MB andmemahtu. Täpsemat infot päevapileti ja pakettide kohta saad meie kodulehelt www.tele2.ee/internet/m-internet_hinnad.

Tele2 internet mobiilis  

Tele2 internet mobiilis

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you