Page 1

BC

Y E N

SİSTEM NANO DEZENFEKSİYON PAKETİ PS Model pH ve ORP ölçen otomatik dozlama ünitesi ile beraber 2 adet Nano dozaj pompasının 60x45cm panel üzerine monte edilmiş, elektrot akış hücresi ve elektrodları ile beraber komple sistem.

SYSTEM NANO DISINFECTION KIT Together with PS Model pH and ORP controller unit, 2 Nano dosign pump, probe housing, probes, cable channels and buffer solutions included system that is mounted on 60x45 board, ready to install.

PİNA pH VE ORP PANEL SİSTEMLERİ pH ve ORP değerlerinin beraber ölçüldüğü, 60x90 panel üzerinde, pislik tutucusu, elektrod akış hücresi, elektrodları ve bağlantı elemanları ile komple panel sistem.

Teknik bilgi

Kod

Technical info

Code

Sistem içeriği System includes:

BDT63

PS Controller 60x45 Panel / Board 2x Nano 5L / 5 Bar Probes Housing EL pH & OPR Probe

Modeller / Models PS EL pH&ORP PS+ EL pH&ORP -Sıcaklık Sensörü -Seviye Sensörü

BDT62 BDT61

PINA pH AND ORP PANEL SYSTEMS Controlling for both pH and ORP parameters on 60x90 panel with prefilter, electrode flow cell, electrodes and all fittings included system.

EL: Kombine Elektrot Sensörler dahil değildir

PİNA pH VE ORP PANEL SİSTEMLERİ

Modeller / Models AC EL pH&ORP

PS+

pH ve ORP değerlerinin beraber ölçüldüğü, 60x90 panel üzerinde, pislik tutucusu, elektrod akış hücresi, elektrodları ve bağlantı elemanları ile komple panel sistem. (AC modeli ayrıca bilgisayara bağlanabilir)

BDT64

EL: Kombine Elektrot

PINA pH AND ORP PANEL SYSTEMS Controlling for both pH and ORP parameters on 60x90 panel with prefilter, electrode flow cell, electrodes and all fittings included system. (AC model can be connected to the PC opt.)

PİNA pH VE SERBEST KLOR SİSTEMİ pH ve Serbest Klor değerlerinin her ikisini direk ölçebilen, 60x90 panel üzerinde, pislik tutucusunu, elektrod akış hücresi, elektrodları ve bağlantı elemanları ile komple pnel sistem.

Modeller / Models AC EL pH&Cl AC EL pH&Cl&ORP

BDT65 BDT66

EL: Kombine Elektrot

PINA pH AND FREE CHLORINE PANEL SYSTEMS Controlling for both pH and Free Chlorine parameters directly on 60x90 panel with prefilter, electrodes and all fittings include systems.

PİNA pH VEYA ORP SİSTEMLERİ pH veya ORP değerlerinden yalnızca 1 tanesinin ölçüldüğü, 60x45 panel üzerinde, pislik tutucusu, elektrod akış hücresi, elektrodları ve bağlantı elemanları ile komple panel sistem.

PINA pH OR ORP SYSTEMS Controlling for only 1 pH or ORP parameters on 60x45 panel with prefilter, electrode flow cell, electrodes and all fittings included systems.

74

Modeller / Models AM EL pH AM EL ORP EL: Kombine Elektrot

BDT67 BDT68

FİYAT PRICE EURO

Paket Box


BC

PİNA “PS” pH & ORP KONTROL CİHAZI Dijital pH ve ORP ölçüm ve kontrol cihazı. Tampon sıvılar ile dijital olarak ayarlanabilen. IP65 korumalı, oransal kontrollü ünite.

PINA “PS” pH & ORP CONTROL UNIT Digital pH and ORP measuement and controlling device. Calibrating by digital panel with buffer solutions. IP65 protected and flow controlled unit.

PİNA “PS+” pH & ORP KONTROL CİHAZI Standart “PS” modellerine ek olarak seviye ve sıcaklık sensörlerinin eklenebildiği kontrol cihazıdır.

PINA “PS+” pH & ORP CONTROL UNIT In addition to standart “PS” model, it has level and temprature control by optional sensors.

Teknik bilgi

Kod

Technical info

Code

Modeller/ Models pH&ORP

BDT69

Koruma (Protection) IP65 Hassasiyet/Range pH: 0,00 - 14,00 ORP:0 - 1000 mV

Modeller/ Models pH & ORP

BDT70

Sensörler/Sensors - Seviye/Levels - Sıcaklık/Temprature Hassasiyet/Range pH: 0,00 - 14,00 ORP:0 - 1000 mV

PİNA “AC” pH & ORP KONTROL CİHAZI Dijital pH ve ORP ölçüm ve kontrol cihazı. Opsiyonel ısı kompanzasyonuna sahip, RS485 bağlantı portu ile panel ve bilgisayarlara bilgi transferi imkanı.

PINA “AC” pH & ORP CONTROL UNIT

Modeller/ Models pH & ORP pH & Cl pH & Cl & ORP

Digital pH and ORP measuement and controlling device, additionally has RS485 port for communication with displays and computers and optionally has heat compansation.

Koruma (Protection) IP65 Hassasiyet/Range pH : 0,00 - 14,00 ORP: 0 - 1000 mV Cl : 0,01 - 2,00 ppm

PİNA “AM” pH & ORP KONTROL Cl CİHAZI

Modeller/ Models pH ORP

Dijital pH ve ORP veya direk Serbest Klor ölçüm ve kontrol cihazı. Opsiyonel ısı kompanzasyonuna sahip, RS485 bağlantı portu ile panel ve bilgisayarlara bilgi transferi imkanı.

BDT31 BDT32 BDT71

BDT33 BDT34

Koruma (Protection) IP65

PINA “AM” pH & ORP CONTROL OR Cl UNIT Digital pH and ORP or directly Free Chlorine measuement and controlling device, additionally has RS485 port for communication with displays and computers and optionally has heat compansation.

Hassasiyet/Range pH : 0,00 - 14,00 ORP: 0 - 1000 mV

POLİETİLEN KİMYASAL TANKLARI

Kapasite/Capacity 50 Lt 100 Lt 200 Lt

Çeşitli hacimlerde kimyasal depolaması için uygun.

POLYETYHLENE TANKS In various volumes, suitable to use for dosign systems. (Store liquid chemicals.)

75

BDT72 BDT36 BDT38

FİYAT PRICE EURO

Paket Box


BC

Teknik bilgi

Kod

Technical info

Code

Y E N

PİNA AQUAVISION BİLGİLENDİRME PANELLERİ Boyut / Display Size Özel kontrol panosu sayesinde, dozaj sisteminden gelen bilgilere ek olarak, mahal nem oranı, hava ve su sıcaklığı gibi ekstra parametreleri gösterebilen dijital panellerdir.

54x18cm (64x16px) BDT73 54x30cm (64x32px) BDT74 Aquavision dahildir. Aquavision is included.

PINA AQUAVISION INFORMATION PANELS By special aquavision control box, in addition to the 54x18cm (64x16px) standart information recieved by dosing system, Aquavision hariç. Aquavision can display room humidity, air and water (W/O Aquavision) tempratures in any desired format.

BDT75

PİNA AQUAVISION OPSİYONEL PARÇALAR Isı sensörü ara modül/

BDT76 Bilgilendirme sisteminde kullanılabilecek opsiyonel Temp. sensor extension sensör ve parçalar. Sensörler / Sensors PINA AQUAVISION OPTIONAL UNITS BDT77 Spares and optional products to be used in Aquavision NTC Isı / NTS Temp. PT100 Isı / PT100 Temp. BDT78 information systems. Nem / Humidity BDT79

Modeller / Models Kimyasalların dibe çökmesini engellemek için yavaş Manuel Karıştırıcı Yavaş Motorlu veya hızlı devirli karıştırıcılar. Hızlı Motorlu TANK MIXERS

TANK KARIŞTIRICILARI

BDT39 BDT40 BDT80

Slow or rapid mixers to avoid floculations in the tanks.

Elektrotlar/Electrodes Otomatik dozaj sistemlerinde kullanılan yedekler ve EL pH 1m opsiyonel aksesuarlar. (Elektrodlar, hazne ve seviye EL ORP 1m EL Serbest Kor sensörü.) Elektrod Haznesi DOSIGN SYSTEM SPARES Automatic dosign system spares and optional Seviye Sensörü accessories. (Electrodes, flow cell and level controller.) Kartuş Kabı Filtre

BDT41 BDT42 BDT45 BDT46 BDT47 BDT55 BDT90

Kalibrasyon Sıvıları Otomatik dozaj sistemlerinde kullanılan yedekler ve Buffer Solutions opsiyonel aksesuarlar. (Kalibrasyon sıvıları, bilgisayar pH 4 - 20ml pH 7 - 20ml bağlantı ve yazılımı.) ORP 225 - 20ml DOSIGN SYSTEM SPARES Automatic dosign system spares and optional ORP 475 - 20ml

BDT48 BDT49 BDT50 BDT51

PANO YEDEKLERİ

PANO YEDEKLERİ

accessories. (Buffer solutions, computer converter Bilgisayar Dönüş. and softwares.) (PC Converter) Kontrol Yazılımı (Control Software)

76

BDT52 BDT53

FİYAT PRICE EURO

Paket Box

Otomatik Dozaj Sistemleri  

Controlling for both pH and ORP parameters on 60x90 panel with prefilter, electrode flow cell, electrodes and all fittings included system....

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you