Page 1

BC

OXYGEN ON-LINE KLOR DOZLAYICI Yüzme havuzların basma hattına by-pass ile bağlanan 4,0 kg ve 2,0 kg kapasiteli, ABS plastik online otomatik dozlama ünitesi. Debi ayarlı.

OXYGEN ON-LINE CHLORINATOR Online type ABS plastic chlorination unit with flow control valve, available as 4,0 kg and 2,0 kg capacity.

OXYGEN OFF-LINE KLOR DOZLAYICI Yüzme havuzların basma hattına by-pass ile bağlanan 4,0 kg ve 2,0 kg kapasiteli, ABS plastik otomatik offline dozlama ünitesi. Debi ayarlı tüm bağlantı kelepçeleri, hortumu ve contaları ile beraber kolayca tesisata bağlanmak için hazır.

Teknik bilgi

Kod

Technical info

Code

Kapasite/Capacity 2,0 kg 4,0 kg

BDP10 BDP11

Bağlantı/Connection 1 1/2”

Kapasite/Capacity 2,0 kg 4,0 kg

BDP12 BDP13

Bağlantı/Connection Hortum + Kelepçe

OXYGEN OFF-LINE CHLORINATOR Offline type ABS plastic chlorination unit with flow control valve, available as 4,0 kg and 2,0 kg capacity. All fixation clips, hoses and o-rings are included. Ready to install. HEATER

FILTER

PUMP CHECK VALVE

FROM POOL

UNRESTRICTED RETURN TO POOL

OUTLET

INLET

FLOW CONTROL VALVE

CHLORINATOR

PERAQUA DİSPENSER Yüzme havuzlarındaki dezenfeksiyon sistemine ek olarak kullanılabilen, plastikten üretilen yüzer ve gezici tip tablet klor dağıtıcısı.

Triklor için For Chlorine tablets

BDS10

Triklor için For Chlorine tablets

BDP14

PRAHER POOL DISPENSER An additional unit to disinfection system. Floats on the surface of pool water while dosign chlorine.

OXYGEN DİSPENSER Yavaş çözünen stabilizatörlü klor tabletlerin havuz yüzeyinden ağır dozlanması için yüzer dip dağıtıcı.

OXYGEN DISPENSER Floating chlorine tablets dosign unit.

69

FİYAT PRICE EURO

Paket Box

Klor Dozlayıcılar  

Offline type ABS plastic chlorination unit with flow control valve, available as 4,0 kg and 2,0 kg capacity. All fixation clips, hoses and o...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you