Page 65

fot. Brandon Showers

Krysia: Czy masz jakieś śmieszne wspomnienia z sesji? Bernadette: Hmm, nie przydarzyło mi się nic aż tak niesamowitego i wartego zapamiętania… Moment! Pamiętam zdjęcia dla magazynu dla miłośników buldogów. Pies, z którym pozowałam, miał przez cały czas wzwód… Wszyscy mieliśmy niezły ubaw.

fot. Brandon Buie

fot. External Exposure

fot. Mike Zaragoza

Krysia: Jak oceniasz efekty sesji zorganizowanej specjalnie dla TF? Bernadette: Za tło posłużyła nam pustynia. Sponsorem była firma odzieżowa „Corrupt Couture”. Robert Rea zajął się moją fryzurą i makijażem, a fotografem był Mike Zaragoza. Uważam te zdjęcia za bardzo udane.

Krysia: Czy życie w Kalifornii ma jakieś wady? Bernadette: Wśród modelek w Kalifornii jest bardzo duża konkurencja. Przykre jest to, że większość z nich wbiłaby ci nóż w plecy i rozpowiadałaby kłamstwa, aby zdobyć zlecenie. Ciężko jest ufać innym dziewczynom, bo większość z nich idzie po trupach do celu.

Krysia: Wszyscy wiemy, że pozory mylą… O atrakcyjnych blondynkach wiele osób nie ma dobrego zdania. Udowodnij ludziom, że nie mają racji. Bernadette: Hahaha… Tak, często jestem postrzegana przez pryzmat tego stereotypu. Jestem blondynką, mam tatuaże i zajmuję się modelingiem… Ludzie patrząc na mnie nie wiedzą jednak, że wychowywałam się w Brazylii, Europie i Tajlandii. Przeprowadziłam się do Stanów kiedy miałam 16 lat. Mieszkałam na squotach, w hotelach, miałam bardzo złe towarzystwo, wiele przeszłam, w tym dwie terapie odwykowe od narkotyków i alkoholu. Potem zaczęłam studiować dziennikarstwo i pisałam do uczelnianej gazety. Mam silny charakter, jestem mądra i na pewno odbiegam od wyobrażeń ludzi. Wiedzę jaką posiadam zdobyłam żyjąc na ulicy i wiele czytając. Na pewno nie jestem typową blond pięknością. facebook.com/BernadetteMacias www.YouTube.com/SullenTV www.FaceBook.com/MsBMacias TATTOOFEST 65

TF # 51, July 2011  
TF # 51, July 2011  

Tattoofest convention 2011, Khan, Chil Victor, Pietro Sedda, Mario Hartman, Inspirations: Aleksandra Marchocka, " COLOR TATTOO ART" book, st...

Advertisement