Page 63

fot. Malachi Banales

fot. Mike Zaragoza

Krysia: Zaskoczyło mnie, że masz dwoje dzieci… Bermadette: Nie będę kłamać, nigdy nie lubiłam dzieci. Nie chciałam mieć nic wspólnego z macierzyństwem czy małżeństwem. Wszystko jednak zmieniło się po urodzeniu pierwszej córki. Teraz mam dwie piękne dziewczynki, dla których zrobię wszystko. Są całym moim światem. Ludzie niedowierzają, że mam potomstwo, bo cały czas jestem bardzo zapracowana. Staram się jednak poświęcać karierze nie więcej niż 5 dni w tygodniu i jak najlepiej wykorzystać czas spędzany z rodziną.

fot. Mike Zaragoza

Krysia: Często wycinam i przerabiam swoje T-shirty i zastanawiam się czy ty robisz to też własnoręcznie, czy Sullen drukuje specjalnie dla ciebie na innych fasonach? Kto jest odpowiedzialny za te modyfikacje? Bernadette: Mam wiele ciuchów Sullena i ponad połowę z nich przerobiłam sama. Staram się wymyślać nowe kroje, szyć, wycinać i skracać. Zamierzam zamieszczać na „YouTube” filmiki z instrukcjami jak np. z męskiej XL zrobić seksowną sukienkę. Sprawdźcie to za jakiś czas!

fot. OhfoshO

Krysia: Opowiedz o swoim związku z Sullen Clothing. Bernadette: Jestem ich modelką – Aniołkiem Sullena (Sullen Angel), korzystają z mojego wizerunku przy różnych projektach i promocji internetowej. Poszukuję też dla nich innych modelek i jestem główną prowadzącą „The Sullen Family Show” w Sullen TV. W ten sposób pracuję przez większość dni i jest to moje jedyne źródło utrzymania. Kiedyś byłam barmanką, ale wtedy ciągle brakowało mi na coś czasu, więc rzuciłam to zajęcie i poświęciłam się w pełni Sullenowi.

fot. Toby (No Fear Clothing Photographer)

Krysia: Masz wiele niedokończonych tatuaży, dlaczego? Zamierzasz coś z tym zrobić? Bernadette: Zaczęłam tatuować plecy i brzuch jakieś 5-6 lat temu, potem miałam przerwę, a później już nikt nie chciał kończyć cudzej pracy. Na szczęście znalazłam tatuatora, który podejmie się tego zadania, plecami zajmie się Larry Casas z „Goodfellas Tattoo”, a Julius Vargas, właściciel „Paragon Tattoo”, skończy kwiat na brzuchu. W zasadzie Julius jest moim sponsorem i wykonał znaczną część tatuaży, które noszę.

TATTOOFEST 63

TF # 51, July 2011  
TF # 51, July 2011  

Tattoofest convention 2011, Khan, Chil Victor, Pietro Sedda, Mario Hartman, Inspirations: Aleksandra Marchocka, " COLOR TATTOO ART" book, st...

Advertisement