Page 1

KONFERENCJE & IMPREZY


Tatry mountain resorts Tatry mountain resorts jest największym podmiotem w dziedzinie turystyki na Słowacji, a także

Wybór zorganizowania imprezy przez TMR oferuje namacalne korzyści. Oprócz ponad 100-letniej

największym inwestorem w regionie Tatr, który odnawia i poszerza ofertę usług podnosząc tym samym

tradycji i doświadczenia, to także zabezpieczenie wszystkich obszarów imprezy przez jedną firmę, bez

ich standard. Spółka posiada i prowadzi 5 NAJLEPSZYCH ośrodków narciarskich na Słowacji oferując

podnoszenia budżetu, wyjątkowa możliwość zorganizowania unikalnych eventów dokładnie podług

atrakcje narciarskie na 60 kilometrach tras narciarskich.

życzenia, a nawet ponad oczekiwania klienta. Ze względu na akcyjny charakter firmy, dobre imię Tatr

Gości słowackich gór rozpieszcza się w 7 hotelach, mogących pomieścić aż 1700 osób i w centrach

jest bezpośrednim celem i zamiarem, przy czym najważniejsze jest zadowolenie klienta.

wellness, których łączna powierzchnia wynosi ponad 73 tys. m2. Każdy hotel posiada wyjątkową

Z dumą przedstawiamy Państwu portfolio TMR. Jeśli chcą Państwo, by impreza należała do udanych,

atmosferę i oferuje gościom domową opiekę.

prosimy zapoznać się z naszą ofertą.

O doznania kulinarne dba 39 restauracji i barów na czele z 13 najlepszymi szefami kuchni. W 2010 roku

Nie bójcie się być na szczycie!

TMR zorganizowało 354 imprezy, do których należały wyjątkowe eventy, np. w najwyżej położonym miejscu, jak i największe imprezy w regionie, w których uczestniczyło ponad 1700 gości. Bogatą ofertę usług uzupełnia najszersze portfolio zajęć typu teambuilding, a także bloków zajęć rozrywkowych i sportowych, z których można skorzystać w przerwie między szkoleniami.

www.tmr.sk 2

3


TATRY Majestatyczny symbol Słowacji. Tajemnicze i przeplecione zapierającymi dech w piersiach zakątkami. Od setek lat podziwiane przez turystów z całego świata. Ludzi, którzy pragną ujrzeć ostre szczyty, niekończące się głębokie doliny, pragnących wejść na najwyższy szczyt, zaczerpnąć świeżego powietrza, orzeźwić się przejrzystą wodą wypływającą z tatrzańskiego stawu lub pragnących poznać dziedzictwo kulturowe, które mają na wyciągnięcie ręki. Odkryjcie źródło niekończącego się relaksu, otwórzcie się na nowe horyzonty i zaczerpnijcie nowych sił. Wyjątkowość regionu Tatr wynika z wysokiej koncentracji ciekawostek przyrodniczych i kulturowych skupionych na relatywnie małym obszarze.

4

PARKI NARODOWE

FAUNA I FLORA

PODZEMNÉ BOHATSTVÁ BOGACTWA PODZIEMNE

UNESCO

W okręgu 50 km nasuwa się niepowtarzalna okazja poznania czterech z dziewięciu słowackich parków narodowych – Pieniny, Słowacki Raj, Tatry Wysokie i Niskie, które charakteryzują się czarującym pięknem naturalnym. Tajemnicze szczyty, malownicze doliny, lasy mieniące się kolorami i turkusowe stawy zaspokoją potrzebę wyciszenia się każdej duszy marzącej o harmonii i pięknie.

Rezerwat przyrodniczy Tatr chowa unikalne gatunki roślin i zwierząt, z których niektóre można znaleźć jedynie na tym obszarze. Cierpliwi badacze mogą zostać docenieni widokiem na żywe symbole Tatr – kozice górskie, świstaki albo orła skalnego. Swojego terytorium w tajemnicy pilnują wilki, rysie, niedźwiedzie brunatne. Kwiecistą koronę skalistych szczytów zdobią unikaty jak np. goryczka, szarotka, dzwonek alpejski, ostróżka wyniosła, omieg wschodni i wiele innych.

Matka Natura prírodaukryła ukrylana naobszarze území Slovenska Słowacji viac ponad ako5000 5000 jaskýňiaźródeł jaskiń termálnych termalnych. prameňov. Kilka Pár z tych z tých najpiękniejszych najkrajších nájdete leży w sąsiedztwie v blízkosti veľhôr gór - Jaskinia - Beliansku Bielska a Demänovskú (Belianska ľadovú jaskyňu. jaskyňa), Demianowska Objavte Jaskinia podzemné Wolności bohatstvá plné prekvapivej krásy (Demänovská jaskyňa a načrite slobody), do liečivých Demianowska zdrojov,Jaskinia ktoré nám ponúka Lodowa (Demänovská široká paleta ľadová minerálnych jaskyňa). Odkryjcie vôd. Tatry doslova plávajú podziemne bogactwa na obrovskom pełne zaskakującego termálnom jazere. piękna iBlahodárne skosztujcieúčinky leczniczych horúcich źródeł, prameňov które oferują sú využívané wam v neďalekých szeroką paletępiatich wód mineralnych. aquaparkochTatry na relaxáciu, dosłownie znovuobnovenie unoszą się nad ogromnym síl i liečenie. jeziorem termalnym. Błogie działanie źródeł termalnych wykorzystywane jest w pięciu pobliskich parkach wodnych w leczeniu niektórych chorób oraz po prostu dla relaksu i przywrócenia sił.

Jużod Už wieki minulosti temu spotykały sa pod Tatrami się pod stretávali Tatrami rôzne różne kultúry, kultury, ktoré tu które pozostawiły zanechali po kultúrne sobie dedičstvo dziedzictwo v podobe pod postacią hradov, či kostolov. zamków i kościołów. Niektoré zNiektóre nich sa vďaka z nich ich ze względu hodnotena zaradiliwartość, swoją medzi pamiatky zaliczoneUNESCO, są do zabytków ako napríklad UNESCO, Spišský jak hradZamek np. - najväčší Spiski v strednej - największy Európe, w Europie historické Środkowej, centrum Levoče, Ľubovniansky historyczne centrum Lewoczy, hrad alebo czynajväčší największy drevený kostol Svätého drewniany kościół Jakuba. Świętego Jakuba.

5


Grandhotel Praha POKOJE I APARTAMENTY

SUGESTIA: Wstąpcie do najpiękniejszych pomieszczeń, by spędzić tu niezapomniany bal, bankiet, wesele, prezentację, lub wieczorek wigilijny. Elegancki Grandhotel jest idealnym miejscem do organizowania reprezentatywnych imprez z najlepszą obsługą.

Niezapomniany pobyt gwarantują 92 pokoje, z czego 75 jest dwuosobowych, 8 jednoosobowych i 9 apartamentów, wszystkie posiadają najwyższy standard wyposażenia, a także możliwość połączenia z Internetem. Pokoje wyposażone są w łazienkę, toaletę, telewizję satelitarną, radio, telefon, minibar i sejf. Oczywiście w każdym pokoju nie zabraknie też miękkiego szlafroku, który zapewni Państwu idealny komfort. Od 2012 roku oferta hotelu poszerzy się o nowe wellness i luksusowe apartamenty.

WELLNESS I WYPOCZYNEK

rozmiary (m)

powierzchnia (m2)

ustawienie kinowe

ustawienie szkolne

ustawienie w podkowę

Sala kongresowa I

11 x 7,5 / 17 x 7,5

82,5 / 127,5

100 / 140

60 / 90

40

Sala kongresowa II

12 x 7,5

90

100

60

40

23 x 7,5 m / 29 x 7,5

172,5 / 217,5

200 / 250

120 / 150

Salonik myśliwski

4 x 10

40

20

20

Salonik Zielony

4 x 10

40

20

20

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH

Grand Lounge

13,5 x 11,5

166

100

-

Nagłośnienie, mikrofony, ekran 2 x 2,5 m / 1,5 x 2 m, rzutnik, flipchart, projektor multimedialny, komputer, wskaźnik laserowy, TV, internet, usługi tłumaczeniowe, fax, ksero.

Board room Praha

2,5 x 4,5

11,25

6-8

-

KONFERENCJE I IMPREZY TOWARZYSKIE Największa sala konferencyjna może pomieścić 250 osób i może zostać rozdzielona na 2 oddzielne części. Board room Praha, Grand hol, Salonik Myśliwski i Zielony są doskonałym miejscem do organizacji konferencji, przyjęć i spotkań towarzyskich. Oczywista jest także profesjonalna obsługa i sprzęt konferencyjny.

Sala kongresowa I + II

SALA KONGRESOWA I

SALA KONGRESOWA II

RESTAURACJE I KAWIARNIE Stylowa hotelowa restauracja oferuje bogaty wybór specjałów kulinarnych kuchni słowackiej i międzynarodowej. Grand Lounge oczaruje Państwa swoją wykwintnością, miłą atmosferą z muzyką na żywo, blaskiem i ciepłem bijącym z płonącego kominka.

TARAS

RESTAURACJA

Grandhotel Praha**** to idealne miejsce na wypoczynek i odzyskanie sił. W eleganckim Grand Wellness znajdą Państwo basen, jacuzzi, saunę, masaże, zabiegi pielęgnacyjne skóry i inne zabiegi wellness pozwalające na doskonały relaks.

Tatranská Lomnica

GRAND HALA

KOMINEK SALONIK ZIELONY SALONIK MYŚLIWSKI

BOARD ROOM PRAHA

Grandhotel Praha**** stoi u podnóża góry Łomnica w Tatrzańskiej Łomnicy, w samym sercu Tatr Wysokich. Wyjątkowy hotel owiany 100-letnią historią otwarty został w 1905 roku. Hotel posiada bogatą tradycję, stylowe wnętrza i doskonałą kuchnię. www.ghpraha.sk 6

7


Grandhotel POKOJE I APARTAMENTY

SUGESTIA: W centrum miasta i dosłownie na wyciągnięcie ręki od wszystkich atrakcji, stoi dumnie legendarny Grandhotel. Charakteryzuje się przyjemną atmosferą, unikalną okrągłą salą konferencyjną, a także bardzo przestronnymi pokojami.

Romantyczną atmosferę połączoną z nowoczesnym luksusem odnajdą Państwo w 61 pokojach dwuosobowych, 3 pokojach jednoosobowych, 10 apartamentach lub w apartamencie królewskim, który jest chlubą hotelu. Luksusowe i naprawdę przestronne pokoje są komfortowo wyposażone we własną łazienkę, telewizor z łączem satelitarnym, minibar, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Szlafrok i kapcie zapewnią Państwu maksymalną wygodę.

WELLNESS I WYPOCZYNEK Latem po długiej wędrówce, a zimą po udanej jeździe na nartach dobrze jest zregenerować się w Relax Centrum Sailer, w którego skład wchodzi basen z falami, 3 rodzaje saun, droga wodna, jacuzzi, tepidarium, fitnesscentrum, solarium, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne.

Starý Smokovec

spotkanie z przyjaciółmi na tradycyjnej “”herbatce o piątej””, lub skosztowania z bogatej oferty drinków i koniaków.

rozmiary (m)

powierzchnia (m2)

ustawienie kinowe

ustawienie szkolne

ustawienie w podkowę

14,6 x 12,5

182,5

180

80

80

8,1 x 5,2

42,1

40

20

20

Salonik Beneš

10 x 5

50

40

20

20

Salonik Fridrich August

10 x 7

70

80

40

30

Salonik Burian

4,3 x 6

25,8

30

20

20

Sala Hoepfer Salonik Hossein

KONFERENCJE I IMPREZY TOWARZYSKIE Grandhotel oferuje przestronne pomieszczenia reprezentacyjne doskonałe do organizowania kongresów, szkoleń, seminariów, przyjęć, balów, bankietów, pokazów mody. Sale Hoepfner oraz saloniki Hossein, Beneš, Burian oraz Fridrich August są idealne do organizacji spotkań biznesowych i towarzyskich w pięknym otoczeniu.

SALONIK FRIDRICH AUGUST

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH Ekran 2 x 2,5 m / 1,5 x 2 m,flipchart, projektor multimedialny, rzutnik pisma, TV, usługi tłumaczeniowe, faks, ksero. Na zamówienie zapewnimy także nagłośnienie i mikrofony.

SALONIK HOSSEIN

CASTRO CAFÉ

WILSON BAR

RESTAURACJE I KAWIARNIE

Nad Starym Smokowcem dominuje dostojny i romantyczny Grandhotel. Hotel został wybudowany w stylu secesyjnym, a w swojej bogatej 100-letniej historii od 1904 roku powitał ponad milion gości z całego świata. Grandhotel jest z punktu widzenia historii, lokalizacji, architektury słusznie uważany za jeden z najbardziej prestiżowych hoteli na Słowacji.

Wyjątkowa kuchnia była od zawsze w bogatej historii Grandhotelu najlepszą z oferowanych usług. Szef kuchni wraz ze swoim zespołem przygotowują wyśmienite dania, specjały z dziczyzny, ryb, a łasuchów ucieszy szeroki wybór deserów i wypieków. Po pysznym obiedzie zapraszamy na filiżankę gorącej kawy,

SALA HOEPFER

RECEPCJA

SALONIK BENEŠ SALONIK BURIAN

RESTAURACJA LEFEVRE

www.grandhotel.sk 8

9


Wellness hotel Grand SUGESTIA: Ski in & ski out hotel, idealnie położony w sercu Słowacji, w ośrodku Jasna posiadającym mnóstwo atrakcji przez cały rok. Ten hotel górski pomieści nawet 300 osób i zapewni Państwu najlepszą zabawę pod słońcem.

POKOJE I APARTAMENTY

KONFERENCJE I IMPREZY TOWARZYSKIE

Hotel posiada 149 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje jednoosobowe, 4 apartamenty oraz 2 apartamenty dwupoziomowe, które mogą w sumie pomieścić co najmniej 312 gości. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV satelitarną, minibar i telefon.

2 sale konferencyjne, 2 saloniki, hol hotelowy oraz słowacka izba w połączeniu z dużą pojemnością hotelu są doskonałym miejscem do zorganizowania dużych konferencji, rozmów biznesowych, przyjęć i imprez towarzyskich w samym sercu Słowacji.

WELLNESS I WYPOCZYNEK

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH

Doskonały relaks po dniu spędzonym w górach znajdą Państwo w centrum wellness, w którym czeka na Państwa kompleks saun oraz różnego rodzaju zabiegi regeneracyjne, a także jacuzzi pod gołym niebem. Fitness, basen relaksacyjny z perełkami, biczami i przeciwprądem, egzotyczne prysznice, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne skóry to tylko część przyjemnych przeżyć, które mogą Państwo czerpać w naszym wellness pełnymi garściami.

Nagłośnienie doulby surround, mikrofony, ekran projekcyjny, flipchart, projektor ASK, komputer, wskaźnik laserowy, projekcje wideo na dużym ekranie, odtwarzacz DVD / CD, kamera, telewizor, bezprzewodowy Internet, fax, telefon, ksero i drukarka.

RESTAURACJE I KAWIARNIE W przestronnej restauracji dla 120 osób, można skosztować pysznych dań kuchni krajowej i międzynarodowej. Nowiutki lobby bar urzeknie Was swoją gościnną atmosferą i widokiem na taras, który latem wykorzystywany jest także do grillowania.

Jasná

rozmiary (m)

powierzchnia (m2)

ustawienie kinowe

ustawienie szkolne

ustawienie w podkowę

Duża sala konferencyjna

14 x 13

182

200

130

100

Mała sala konferencyjna

13 x 7

91

100

70

50

Salonik konferencyjny

9x7

63

40

30

20

Słowacka Izba

8x6

48

30

15

15

Hol hotelowy

atyp

210

300

DUŻA SALA KONFERENCYJNA

MAŁA SALA KONFERENCYJNA

SALONIK KONFERENCYJNY

SŁOWACKA IZBA

Na końcu Doliny Demianowskiej w otoczeniu przepięknej przyrody stoi nowoczesny Wellness hotel Grand. Zaledwie kilka kroków od hotelu znajdują się zimowe i letnie atrakcje turystyczne pod Chopokiem, najbardziej popularnym szczytem Tatr Niskich. www.grandjasna.sk 10

11


Boutique Hotel Tri Studničky

Demänovská dolina

SUGESTIA: Przytulny hotel butikowy o oryginalnym wystroju wnętrz. Sale konferencyjne dają poczucie bliskości z przyrodą, otulone są pachnącym lasem, szumiącym potokiem górskim i wellness z pierwszą plażą górską w Tatrach. Doskonałe miejsce dla mniejszych grup poszukujących luksusu, prywatności i przeżyć kulinarnych.

Legenda o trzech córkach liptowskiego burmistrza, które za swe nieposłuszeństwo zaklęte zostały w trzy tryskające wodą studzienki, stała się wraz z drewnem, miedzią i kamieniem podstawą luksusowego górskiego hotelu butikowego Tri Studničky (Trzy Studzienki). Położony zaledwie 6 km od centrum Liptowskiego Mikulasza i autostrady D1, a także 6 km do centrum czynnego przez cały rok ośrodka Jasna.

POKOJE I APARTAMENTY

KONFERENCJE I IMPREZY TOWARZYSKIE

W 27 stylowo urządzonych pokojach dwuosobowych Standard i Komfort oraz w 9 przestronnych apartamentach z kilkoma sypialniami, mają Państwo do dyspozycji telewizor, minibar, telefon, suszarkę do włosów, sejf, a w niektórych także urocze kominki z masywnych kamieni. Miękki szlafrok i kapcie dodadzą Państwu poczucia komfortu.

Pomieszczenia Hotelu Tri Studničky są ekskluzywnym miejscem na wszelkiego rodzaju imprezy towarzyskie, bankiety, spotkania biznesowe i mniejsze konferencje. W miesiącach letnich dostępny jest przestronny cichy taras z tyłu hotelu. Hotel dysponuje dużą salą konferencyjną o pojemności 80 osób i mniejszą dla 30 gości.

WELLNESS I WYPOCZYNEK

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH

Przez cały rok mogą odpoczywać Państwo w charyzmatycznym centrum odnowy biologicznej z unikalną plażą górską, zewnętrznym i wewnętrznym jacuzzi, łaźnią parową, sauną aromatyczną, a także wolnostojącą sauną otoczoną przyrodą. W hotelu istnieje możliwość wynajęcia rowerów i innego sprzętu sportowego, a także poćwiczenia w kąciku fitness.

Nagłośnienie doulby surround, mikrofony, ekran projekcyjny, flipchart, projektor ASK, rzutnik pisma, komputer, wskaźnik laserowy, projekcje wideo na dużym ekranie, VHS, odtwarzacz DVD / CD, kamera, telewizor, bezprzewodowy Internet, fax, telefon, ksero i drukarka.

rozmiary (m)

powierzchnia (m2)

ustawienie kinowe

12 x 24

288

80

8x6

48

30

Restauracja

30 x 10 + 14 x 10 + 6 x 7

215

100

Taras letni I

6x3

18

8

Taras letni II

8x3

24

12

Sala konferencyjna

16 x 7

112

90

Hol hotelowy, Bar Salonik konferencyjny

ustawienie szkolne

ustawienie w podkowę

20

10

60

40

TARAS

RESTAURACJA

RECEPCJA

RESTAURACJE I KAWIARNIE SALONIK

W stylowej restauracji z widokiem na okoliczną przyrodę czekają na Państwa prawdziwe przeżycia kulinarne. Grill na węgiel drzewny oraz oryginalny piec do pizzy uzupełniają szeroką gamę wykwintnych dań kuchni krajowej i międzynarodowej. Niezapomniane chwile spędzą Państwo w lobby z kominkiem lub na tarasie wsłuchując się w szumiący potok Demänovka.

TARAS

KOMINEK

SALA KONFERENCYJNA

www.tristudnicky.sk 12

13


Hotel FIS POKOJE I APARTAMENTY

SUGESTIA: Ski in & ski out hotel położony bezpośrednio na terenie obiektu sportowego. W połączeniu z profesjonalnym centrum fitness i salą gimnastyczną tworzy idealne warunki do organizowania wszelkich indoor i outdoor imprez sportowych, zawodów i treningów.

Największy kompleks hotelowo - sportowy w Tatrach Wysokich usytuowany bezpośrednio pod ich majestatycznymi szczytami na wysokości 1346 m n.p.m., został nazwany podług międzynarodowej federacji narciarskiej i otworzony w 1970 roku przy okazji Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym. Od tego momentu jego nazwa wiąże się ze sportem i aktywnym wypoczynkiem.

Hotel oferuje 46 gustownie urządzonych dwuosobowych pokoi, 14 pokoi rodzinnych i 18 przytulnych bungalowów dla miłośników ciszy oraz przepięknej tatrzańskiej przyrody. Niektóre hotelowe pokoje posiadają balkon z widokiem na szczyt Solisko i obiekty sportowe.

WELLNESS I WYPOCZYNEK Hotel został stworzony dla aktywnego spędzenia wolnego czasu, nie tylko dzięki swojemu położeniu bezpośrednio pod stokiem Interski, w pobliżu ośrodków sportowych i szlaków turystycznych, ale również dzięki nadmorskiej wysokości, na której się znajduje, ponieważ wysokość stanowi ważny czynnik sprzyjający dobrym treningom. Do dyspozycji gości jest również duża hala sportowa, profesjonalnie wyposażone centrum fitness, fińska sauna, infrasauna, tenis stołowy, bilard, a podczas miesięcy letnich zewnętrzne korty tenisowe, boiska do piłki nożnej i siatkowej.

Štrbské Pleso

Dla klubów sportowych mamy specjalną ofertę posiłków dostosowaną do programu treningów. Przyjemne spotkanie z przyjaciółmi może odbyć się w prawdziwym lobby barze lub przytulnej kawiarni z widokiem na szmaragdowy las i jeden z symboli Jeziora Szczyrbskiego - skocznie narciarskie.

rozmiary (m)

powierzchnia (m2)

ustawienie kinowe

ustawienie szkolne

ustawienie w podkowę

Salonik Niebieski

6 x 11

66

79

42

44

Salonik Jaworowy

6x6

36

25

12

16

KONFERENCJE I IMPREZY TOWARZYSKIE Organizowanie spotkań, narad lub imprez firmowych w hotelu FIS to wspaniałe połączenie przystępnych cen i bezkonkurencyjnych pod względem wymiarów pomieszczeń. Dla mniejszych grup do 15 osób powstał salonik klonowy, niebieski salonik oferuje zaplecze dla 50 osób. Dla grupy od 80 do 100 osób jest idealna sala konferencyjna. .

SALONIK JAWOROWY

SALONIK NIEBIESKI

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH Ekran projekcyjny, flip chart, rzutnik, komputer, telewizor, faks, telefon, drukarka, ksero.

RESTAURACJE I KAWIARNIE Spowita światłem restauracja z tarasem to wspaniałe miejsce na poranną kawę. Podobnie jak bufet, gdzie można zjeść pyszny obiad czy kolację.

www.hotelfis.sk 14

15


Holiday Village Tatralandia SUGESTIA: Hala sportowa, boiska, obiekty sportowe, aquapark, miasteczko westernowe i kino tworzą razem wyjątkowy kompleks. Doskonale sprawdza się na imprezy firmowe, wystawy i konferencje pełne fantazji i niecodziennych atrakcji.

POKOJE I APARTAMENTY

KONFERENCJE I IMPREZY TOWARZYSKIE

Zakwaterowanie pełne fantazji…Wolnostojące bungalowy i apartamenty zainteresują wszystkie grupy turystów: U Myśliwego, Wioska Liptowska, Wioska Indiańska, Zatoka Rybacka, Obóz Skautowy, U Winiarza, Dwór Rzemieślniczy, Central Park, Dziecięcy Świat, Romantyczny Ogród. Każda z osad jest wyposażona w stylowe kominki lub ogniska z miejscem do grillowania, boiska dla dzieci i obiekty sportowe. Każdy obiekt ma do dyspozycji wspólne pomieszczenie (niektóre z nich z kominkiem), gdzie znajduje się sofa, TV SAT, radio, telefon, aneks kuchenny, prysznic, WC i letni taras (lub balkon).

Przyjemne, nowo otwarte sale konferencyjne zaskakują swoją powierzchnią, ponieważ mogą pomieścić aż do 420 osób z możliwością podziału pomieszczenia na 3 oddzielne sale dla 50-150 osób. Znajdujące się niedaleko miasteczko westernowe umożliwia organizację różnorodnych imprez, a sala sportowa sprosta również najodważniejszym programom.

WELLNESS I WYPOCZYNEK

W pobliżu zbiornika Liptovská Mara z malowniczą panoramą Tatr w tle, znajduje się jedyny w swoim rodzaju kompleks wypoczynkowy, który jest częścią resortu Tatralandia. Tworzy go 155 bungalowów i apartamentów podzielonych na 10 stylowych osad. W połączeniu z Aquaparkiem i regionem Liptów, który obfituje w przyrodnicze i kulturalne bogactwa, powstało miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH Nagłośnienie - pulpit do miksowania, mikrofony, odtwarzacz CD, wzmacniacz, ekran projekcyjny, mównica, rzutnik ASK, telewizor 72”, wideo i odtwarzacz DVD, notebook, flipchart, papier biurowy, flamastry.

Liptovský Mikuláš

rozmiary (m)

powierzchnia (m2)

ustawienie kinowe

ustawienie szkolne

ustawienie w podkowę

Sala kongresowa

20 x 20

400

420

328

234

SALA I

8 x 20

160

180

112

96

SALA II

12 x 8,5

102

100

66

48

SALA III

11,5 x 12

138

166

106

88

ALTERNATYWA SALA I.

SALA KONGRESOWA

Poczujcie się znów jak dzieci ciesząc się zabawą w Aquaparku Tatralandia, gdzie znajduje się 14 basenów, 29 zjeżdżalni i wyspa piratów. Zregenerujcie swoje ciało w Celtyckim Świecie Saun, wyjątkowym kompleksie 16 łaźni oraz saun parowych i wodnych, a także kabin masażowych i zabiegów. Możecie oddać się również temu fantastycznemu uczuciu podczas masażu, okładów, łaźni i innych zabiegów relaksacyjnych i leczniczych w Wellness Paradise. SALA II.

SALA III.

www.tatralandia.sk 16

17


AQUAPARK TATRALANDIA

Western City

SUGESTIA: Niezliczone możliwości organizowania przeróżnych imprez. Idealne miejsce do zorganizowania teambuildingu, zawodów i firmowych imprez sportowych, “family days”, albo firmowego wypoczynku.

Największy park wodny na Słowacji to ośrodek, który oferuje zabawę bez granic. Pozwólcie uwieść się wodnym atrakcjom w 14 basenach, gdzie znajdują się stanowiska do masażu, gejzery i jacuzzi, prądy wodne, lóżka wodne, grzybek, huśtawka wodna, tryski wodne ... Hormony szczęścia wyzwolicie na 29 zjeżdżalniach i wodnych ślizgawkach. W sumie czeka na Państwa ponad 1800 metrów tras do zjeżdżania. Z dziecięcą radością mogą Państwo również zdobywać wyspę piratów z Karaibów, tropikalny kompleks z widokiem na Tatry. Woda w Tatralandii jest wyjątkowa i pozytywnie wpływa na narządy ruchu i drogi oddechowe. Napięte mięśnie możecie rozluźnić w Celtyckim Świecie Saun, czy Wellness Paradise. 18

SUGESTIA: Wszyscy pracownicy i partnerzy handlowi docenią chwile radości i możliwość różnorodnej zabawy w jednym miejscu. Dlatego Western City to fantastyczne miejsce dla spotkań firmowych i imprez mających na celu zintegrowanie zespołu. INNE ATRAKCJE

INNE ATRAKCJE

Możliwości zabawy dla grup turystów nie kończą się naturalnie na atrakcjach wodnych. Obiekt może pochwalić się również parkiem linowym Tarzania, profesjonalnymi trampolinami, paintballem, piłką wodną czy wyzwalające adrenalinę spuszczanie się po linie, ścianką wspinaczkową, siatkówką, siatkówką plażową, piłką nożną, czy tenisem stołowym. Można również rozegrać partyjkę szachów, lub zagrać w ruskie kręgle. Głodne brzuszki aktywnych uczestników zabaw zapełnią pyszności serwowane w 12 bufetach i restauracjach.

Podobnie jak kowboje, również grupy turystów w miasteczku mogą nabyć umiejętności potrzebne na dzikim zachodzie, do których zalicza się strzelanie z łuku, rzut tomahawkiem, płukanie złota, jazda na koniu i byku elektrycznym, przejście przez labirynt czy drogę grozy. Głównym punktem programu jest amfiteatr na świeżym powietrzu dla 3000 widzów, w którym codziennie odbywa się klika różnych przedstawień, ale z przyjemnością możemy przygotować dla Państwa program odpowiadający waszym oczekiwaniom.

Największy obiekt rozrywkowy na Słowacji i w Polsce oferuje jedyne w swoim rodzaju show w stylu dzikiego zachodu z możliwością pokazów aktorskich i kaskaderskich. Na zwiedzających czeka niezapomniane przeżycie, jakim jest odwiedzenie westernowego miasteczka, indiańskiej osady, czy meksykańskiej dzielnicy. W miasteczku znajdują się cztery stylowe restauracje i bary, które są wspaniałym miejscem dla organizacji nietradycyjnych imprez tematycznych. 19


SUGESTIA: Nowa wielofunkcyjna hala kulturalno-sportowa znajdująca się bezpośrednio w pobliżu parku wodnego Tatralandia, jest idealnym miejscem do zorganizowania imprez spotowych, turniejów, zawodów sportowych, wystaw, koncertów i występów.

Wielofunkcyjna hala o powierzchni boiska 1900 m2 umożliwia korzystanie przez cały rok z trzech boisk jednocześnie, oferując boisko do gry w tenisa, badmintona, siatkówkę, piłkę nożną, hokej ziemny, tenisa stołowego i inne. Na trybunie głównej znajduje się 230 miejsc siedzących, a na trybunie przenośnej kolejnych 800 miejsc, dzięki czemu jest idealnym miejscem do organizowania koncertów, imprez kulturalnych i towarzyskich, czy dużych seminariów. Doskonałe wyposażenie i lokalizacja tuż obok parku wodnego sprawia iż jest doskonałym miejscem do zorganizowania turniejów, firmowych zawodów sportowych i wystaw. 20

Liptov Aréna

Lomnický Štít

SUGESTIA: Chcecie kogoś zaskoczyć lub oczarować? Wybierzcie niepowtarzalną atmosferę wyjątkowych spotkań w najwyżej zamieszkałym miejscu na Słowacji. Unikalne miejsce, które oczaruje każdego.

Pozwólcie sobie na niezwykłe przeżycia i wjedźcie kolejką linową na drugi co do wysokości szczyt Tatr. Niezwykłą tatrzańską panoramę, zapierające dech w piersiach widoki, a także czarującą ciszę możecie podziwiać przez cały rok, w dzień i w nocy delektując się przy tym przysmakami na tarasie Kawiarni Dedo (Dziadek) na wysokości 2644 m n.p.m. Możecie również zabawić się na najwyższym poziomie z 28 przyjaciółmi, kolegami z pracy, lub partnerami handlowymi. Przy zachodzie słońca panuje na Łomnicy niecodzienna atmosfera, którą możecie chłonąć w trakcie pysznej kolacji, obserwowania gwiazd, odpoczywając w 4-osobowym apartamencie. Po wschodzie słońca zaprosimy was na śniadanie na Łomnickim Stawie. 21


Humno Tatranská Lomnica

Happy End

Jasná

SUGESTIA: Nietradycyjne i kreatywne miejsce wspaniale nadające się na organizację różnego rodzaju eventów, warsztatów, imprez sportowych i imprez na wolnym powietrzu.

SUGESTIA: Świetne miejsce na występy muzyczne, koncerty, spotkania firmowe na większą liczbę osób, przedstawianie nowych produktów i wszystko, co chce być top i trendy.

W rozwijającym się centrum Tatrzańskiej Łomnicy powstał wielofunkcyjny projekt, którego celem jest zapewnienie jeszcze większej ilości atrakcji, zabawy i odpoczynku w tym miejscu. Już w chwili otwarcia przyciągał stylowymi wnętrzami w stylu góralskim z nietradycyjną dekoracją w formie Cadillaca wiszącego bezpośrednio pod sufitem lub ratraku zaparkowanego w ścianie - w połowie wewnątrz, a w połowie na zewnątrz. Wnętrze zdobią interesujące przedmioty m.in. te należące do znanych osobistości. Pod jednym dachem znajduje się tutaj modny apres-ski bar, restauracja, bar koktajlowy i klub disco mogący pomieścić do 400 gości.

Happy End to nowa era nocnego życia i dobrej muzyki! Klub muzyczny stworzony dla niekończącej się zabawy, mogący pomieścić ponad 1000 osób. Ekskluzywności temu dwupiętrowemu wnętrzu ze szklanymi mostami dodaje również oddzielny salonik dla VIPów i niespotykane oświetlenie. Najlepszy sprzęt, który nie ma na Słowacji równych, zadowoli nie tylko DJów ale również zespoły, a także wszystkich bawiących się tu gości. W ciągu dnia HAPPY END zmienia się we wspaniałą restaurację i drink bar pod Chopkiem.

22

23


ATRAKCJE LETNIE

Fascynujące zakątki Tatr oferują wiele zajęć rekreacyjnych mogących urozmaicić różnego rodzaju imprezy. Wyruszcie na szlak, sami lub z przewodnikiem górskim, spróbujcie wspinaczki górskiej, nordic walkingu, taternictwa, wycieczek kolejkami linowymi, parków rowerowych, jazdy na hulajnogach górskich, górskiej deskorolce, mountainboardzie, lotów widokowych, lotów poduszkowcem, trampoliny, jazdy konnej, paintballu, paraglidingu, raftingu, pływania łódką po Jeziorze Szczyrbskim, lub odkryjcie podziemne bądź kulturowe bogactwo regionu.

24

ATRAKCJE ZIMOWE

Na zaśnieżonych stokach oprócz jazdy na nartach, czy snowboardzie, nauczymy Was jeździć na snowbiku, skifoxie, snowscoocie, lub snowtubingu. Nie tylko w ciągu dnia, ale przede wszystkim wieczorem niepowtarzalnego uroku nabiera jazda na nartach, jazda na sankach, lub wędrówka w rakietach śnieżnych. Możemy zorganizować dla Was prywatne zawody sportowe, a idealny dzień zakończy się Tatrzańskim Wieczorem Wrażeń, na którym poruszać się będziecie unikalnym Tatrakiem. Fantazja nie ma u nas granic, a na życzenie przygotujemy Wam dodatkowe usługi.

25


Sugestie w zależności od rodzaju imprezy

Idealne miejsce

Imprezy reprezentatywne, w wielkim stylu

Grandhotel Praha****, Grandhotel Starý Smokovec****

Ekskluzywne wystawy w eleganckim lokalu

Grandhotel Praha****, Grandhotel Starý Smokovec****

Imprezy sportowe, zawody, firmowe Family days

Wellness hotel Grand Jasná****, Holiday Village Tatralandia, Hotel FIS***, Liptov Aréna

Wystawy na dużą skalę, prezentacje produktów

Holiday Village Tatralandia, Liptov Aréna

Luksusowe imprezy w kameralnej atmosferze

Boutique hotel Tri Studničky****

Wyjątkowe imprezy w chmurach

Lomnický štít

Koncerty, dyskoteki, imprezy muzyczne z najlepszym sprzętem

Hotel Grand Jasná**** + Happy End, Liptov Aréna

Trendy eventy, party, uroczystości

Happy End , Humno

Zgrupowania sportowców

Hotel FIS***

Gastronomia dla smakoszy bezpośrednio w górach

Reštaurácia Von Roll, Štart Tatranská Lomnica

Imprezy motywacyjne, nagrody dla pracowników, rekreacja

Grandhotel Praha****, Grandhotel Starý Smokovec****, Boutique hotel Tri Studničky****, Hotel Grand Jasná****, Hotel FIS***, Holiday Village Tatralandia

26

KRAKOV

PL

CZ BRNO

ŽILINA HOTEL FIS*** TATRALANDIA TRI STUDNIČKY****

GRANDHOTEL**** PRAHA GRANDHOTEL**** POPRAD

HOTEL GRAND****

KOŠICE

AT VIEDEŇ

BRATISLAVA

HU BUDAPESŤ

UA


DOŚWIADCZ WYJĄTKOWOŚCI event@tmr.sk 0911 748 495 • 0915 783 322

MICE brochure_PL  
MICE brochure_PL  

MICE brochure about top tatra hotel jewels from Tatry moountain resorts portfolio. Lanaguage: Polish

Advertisement