Page 1

T WO J E M A R Z E N I A N A S Z Ą I N S P I R AC J Ą ™

Podróż do krainy zmysłów

18 marca – 7 kwietnia 2013

Żele pod prysznic 250 ml

 18993 Żel pod prysznic Discover China Cherry Orchard  23711 Żel pod prysznic Discover Mexico Caribbean Breeze  24366 Żel pod prysznic Discover Taj Mahal Oriental Sunrise 26,00/l

  

12,00

Unikalna Gwarancja Satysfakcji Mogą Państwo zwrócić Waszemu Konsultantowi dowolny zakupiony u niego produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu. W zamian mogą Państwo zażądać od Konsultanta dostarczenia innego produktu Oriflame o tej samej wartości lub zwrotu pieniędzy. Orifl ame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA). Orifl ame nigdy nie testowało i nie będzie testować produktów, ani ich składników na zwierzętach podczas produkcji. Decyzję tę podjęliśmy już na samym początku, w 1967 roku, gdy powstawało Oriflame.

W tym Katalogu… Oszałamiająca

Dzięki współpracy z organizacją Rainforest Alliance gwarantujemy, że papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Inspirująca świeżość!

6,50

ORIFLAME POLAND Sp. z o.o. ul.Wołoska 22, 02-675 Warszawa tel. (22) 458 03 00 fax (22) 458 02 02 INFOLINIA ORIFLAME 801 122 000 Opłaty za połączenie wg stawek operatora lokalnego www.oriflame.pl

TWÓJ KONSULTANT

45% PONAD

TANIEJ

Już wkrótce w kolejnym Katalogu… Oczekiwana premiera NOWEJ i ULEPSZONEJ serii Optimals!

Str. 13

Liczba produktów w promocji ograniczona!

www.facebook.com/oriflamepl www.twitter.com/oriflamepoland

NOWOŚĆ MIRAGE DAYDREAM

© 2013 Oriflame Cosmetics SA

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacyjnym.

KAŻDY ZA

05

Ponad

500

PRODUKTÓW, które odświeżą Twój wizerunek!


T WO J E M A R Z E N I A N A S Z Ą I N S P I R AC J Ą™ Wierzymy w marzenia. Każde marzenie jest wyjątkowe i osobiste. Marzenia oraz cele są piękne i ważne. W Oriflame naszym celem jest, i zawsze było, spełnianie marzeń. Do tego dążymy, każdego dnia. Chcemy urzeczywistniać marzenia ludzi z całego świata. Lubisz marzyć? Masz sprecyzowane cele? Witaj w gronie osób, których marzenia spełnimy. Wierzymy w piękno. Twoja uroda jest równie wyjątkowa jak Twoje marzenia. Dzięki naszym unikalnym szwedzkim produktom upiększającym, daliśmy milionom osób szansę na zmianę ich życia na lepsze. Kiedy dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze. A kiedy czujesz się dobrze, jesteś w stanie sięgać po swoje marzenia. Wierzymy w Ciebie. Nasza praca zaczyna się tam, gdzie Twoje marzenia. One są naszą inspiracją. Zachęcamy Cię do posiadania marzeń i wyznaczania sobie celów. Będziemy towarzyszyć Ci w drodze do sukcesu. Nasza kultura opiera się na poszanowaniu innych i wierze w ich możliwości. Wsłuchujemy się w Ciebie. Razem tworzymy globalną sieć piękna i spełnionych marzeń. Chcesz, żeby Twoje marzenia zostały spełnione? My chcemy.


 Jesteś ciągle w biegu?  Potrzebujesz dostosować makijaż

GWIAZDA HOLLYWOOD

do okazji bez wielkiego wysiłku?  Chcesz udoskonalić wygląd swoich rzęs w zaledwie kilka chwil?

MALIN ÅKERMAN

Twój dzień jest wypełniony zajęciami. Chcesz, aby Twój wizerunek pasował do okazji, bez względu na to, czy wybierasz się do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi. Gdy wyglądasz i czujesz się świetnie, Twoja pewność siebie wzrasta.

PRZEDSTAWIA

TUSZ VOLUME BUILD

Makijaż Malin: Tusz do rzęs Volume Build 26198 Black, Zestaw do brwi Oriflame Beauty 21241, Róż do policzków Oriflame Beauty Perfect Blush 21651 Glowing Peach.

TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™

4

makijaż

„Chcę, aby moje rzęsy były gotowe na każdą sytuację.” Malin Åkerman, aktorka hollywoodzka

3 x gęstsze

Spektakularna objętość

5 x gęstsze

Efekt sztucznych rzęs

NOWOŚĆ makijaż 5


ync

za w

arst

wa

DŁUGIE WŁOSKI

KRÓTKIE WŁOSKI ZB

LIŻ

Podwójna warstwa

EN IE

R Ó

Y

Poje d

MEGA SZCZOTECZKA do optymalnego budowania objętości

G SZCZ ECZKI Z OT

Użyj strony z długimi włoskami, aby rozdzielać rzęsy i nadawać im mega objętość. Odwróć szczoteczkę i użyj strony z krótkimi włoskami, jeśli chcesz mieć możliwość budowania wielowarstwowej objętości.

MASCARA

with VoluFlex formula

NOWOŚĆ

TUSZ z formułą VoluFlex Mega szczoteczka oraz formuła VoluFlex zapewniają

OBJĘTOŚĆ NA ZAMÓWIENIE!

Przy zakupie nowego tuszu Volume Build, tusz do kresek Stylo ponad 75% taniej

• Nieograniczone możliwości budowania rzęs

• Nieograniczona ilość aplikacji • Elastyczna formuła tuszu – nawet po wyschnięciu

TYLKO

6,90! arstwa

w Potrójna

6

Pięciokrotna warstwa

FORMUŁA VOLUFLEX Elastyczna formuła pozwalająca zwiększać objętość rzęs nieskończoną ilość razy. Tusz zachowuje elastyczność nawet po wyschnięciu, dzięki czemu nakładanie każdej kolejnej warstwy jest tak samo proste i przyjemne.

26198 Black

26199 Prune

Volume Build Mascara Tusz do rzęs Volume Build Maluj rzęsy nieskończoną ilość razy! Formuła VoluFlex i specjalna szczoteczka pozwolą Ci na budowanie objętości rzęs w zależności od okazji. Formuła tuszu pozostaje tak samo elastyczna przy pierwszej, jak i ostatniej aplikacji, dzięki czemu będziesz cieszyć się efektem spektakularnych rzęs bez grudek, sklejania czy rozmazywania. 8 ml 2737,50/l

37,00

Oriflame Beauty Eye Liner Stylo Tusz do kresek Oriflame Beauty Stylo Intensywny kolor, precyzyjna kreska! Cieniutki aplikator rysuje wyraźną linię, która wysycha błyskawicznie. Nie rozmazuje się, nie traci intensywności. 1,6 g 18750,00/kg

30,00

12814

Wyjątkowa

OFERTA NA POCZĄTEK teraz tylko

21,90


NOWOŚĆ 26667 Brown/Beige

IDEALNE DUETY KOLORÓW Przeciwieństwa się przyciągają! Baw się kontrastującymi odcieniami, które nadadzą Twojemu spojrzeniu nowy wymiar.

 Czy Twój codzienny grafik jest napięty?

 Marzysz o klasycznych cieniach,

26668 Pu rple/Pink

które są łatwe w użyciu?

 Chciałabyś bez problemów

zmieniać wizerunek z dziennego na wieczorowy?

26667 Brown/Beige

Żyjesz intensywnie, dlatego na każdym kroku szukasz ułatwień. Marzysz o szybkich, elastycznych rozwiązaniach, które pomogą Ci podkreślić Twoją naturalną urodę.

6,90!

26669 Grey/Ice

FORMUŁA ODPORNA NA FAŁDOWANIE Makijaż: Cienie do powiek Duo 26669 Grey/Ice , Podkład Oriflame Beauty Studio Artist 22910 Natural Beige , Zestaw do brwi Oriflame Beauty 21241, Pomadka do ust Wonder Colour 22534 Warm Peach .

8

Ty decydujesz! Odcienie w każdym z duetów zostały starannie dobrane, by idealnie się uzupełniać. Jasne cienie działają jak rozświetlacze, natomiast ciemniejsze efektownie wzmacniają Twoje spojrzenie.

makijaż

Nałóż jaśniejszy cień na całą powiekę, a następnie delikatnie połącz oba odcienie w zewnętrznym kąciku oka.

Intensywny efekt nocą

Aby dodać spojrzeniu głębi i zmysłowości, nałóż dodatkową warstwę ciemniejszego cienia i rozetrzyj go do góry i na zewnątrz, uzyskując efekt „kociego oka”.

Przy zakupie nowych cieni do powiek Duo,

TYLKO

26668 Purple/Pink

Świeżość za dnia

30,00

tusz do kresek Stylo ponad 75% taniej

TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™

JAK LEPIEJ – RAZEM CZY OSOBNO?

Eye Shadow Duo Cienie do powiek Duo Duety starannie dobranych, idealnie kontrastujących cieni do powiek, podkreślą i wzmocnią Twoje spojrzenie. Cienie łatwo łączą się ze sobą, gładko się rozprowadzają i są odporne na fałdowanie. 3 g 6633,00/kg

266

e rey/Ic 69 G

Oriflame Beauty Eye Liner Stylo Tusz do kresek Oriflame Beauty Stylo Intensywny kolor, precyzyjna kreska! Cieniutki aplikator rysuje wyraźną linię, która wysycha błyskawicznie. Nie rozmazuje się, nie traci intensywności. 1,6 g 18750,00/kg

30,00

12814

Wyjątkowa

OFERTA NA POCZĄTEK teraz tylko

19,90


MUSISZ TO MIEĆ !

Zapłać mniej za dezodoranty w kulce Nature Secrets!

W TYM KATALOGU:

45%

PONAD

2 TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™

Przedstawiamy następny etap naszej drogi do spełniania Waszych marzeń.

31 PIELĘGNACJA CERY

Piękna skóry łatwiejsza do osiągnięcia dzięki kosmetykom harmonijnie łączącym naukę z naturą.

TANIEJ

str.

NOWOŚĆ

MUSISZ TO MIEĆ !

115

OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ!

Pure Nature z jagodą i lawendą

Zaoszczędź na lakierach do francuskiego manicure!

Wszystkie 3 za jedyne 25 zł!

45% PONAD

TANIEJ

str.

57 str.

49 MAKIJAŻ

Zgłębiaj sztukę makijażu z gamą zachwycającyh kolorów i konsystencji!

TOP 5

68 VERY-ME

Wprowadź się we wiosenny nastrój z naszymi propozycjami na ekscytujący wizerunek!

77 ZAPACHY

Każdy zapach to piękny skarb. Znajdź ten, który będzie dla Ciebie inspiracją!

105 DO CIAŁA I WŁOSÓW

Pachnące i rozpieszczające sposoby na świeżosć i dobry nastrój!

128 WELLNESS

Poczuj wiosnę z niewielką pomocą suplementów Wellnesspack dla niego i dla niej!

132 WIOSENNE OFERTY NIESPODZIANKI!

Poszukiwane produkty w szokująco niskich cenach!

Czy wiesz, że… 10

147

WASZE ULUBIONYCH PRODUKTÓW!*

Witajcie w TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™

Mirage Daydream

Uwierz w siłę marzeń…

Mam zaszczyt być częścią firmy, w której marzenia stają się rzeczywistością każdego dnia. Bez względu na to, jak często jestem świadkiem spełniania marzeń, ich magia nigdy nie traci swojej siły. Spełnienie marzenia jest czymś wyjątkowym, czymś, co posiada niezwykłą wartość i powinno być szczególnie celebrowane. W Oriflame wierzymy w Twoje marzenia – duże i małe. One są i zawsze będą naszą inspiracją. Tak naprawdę nasza wiara w nie jest tak mocna, że postanowiliśmy wypowiedzić ją na głos, wyraźnie i dobitnie… Stąd nasze nowe hasło „Twoje marzenia naszą inspiracją.” To historia, którą warto opowiadać i którą warto się dzielić. To trwały symbol naszego oddania i dowód na to, że teraz będziemy pomagać w spełnianiu Waszych marzeń jeszcze mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Magnus Brännström, Dyrektor Zarządzający

Polityka zrównoważonego rozwoju prowadzona przez Oriflame dotyczy 3 obszarów: planety, ludzi i społeczeństwa.

W Oriflame czujemy się zobowiązani do tego, aby prowadzić naszą działalność w prawdziwie zrównoważony sposób – dotyczy to także relacji międzyludzkich. Planeta: Dokładamy starań aby zminimalizować nasz wpływ na planetę i promujemy rozwiązania, które mogą pozytywnie wpłynąć na jej dalsze losy. Ludzie: Czujemy się odpowiedzialni wobec wszystkich osób, na których życie wpływamy: naszych pracowników, konsultantów i dostawców Społeczeństwo: Wspierając programy o charakterze edukacyjnym, pomagamy zmieniać na lepsze życie potrzebujących członków naszego społeczeństwa.

str. Wypróbowane i sprawdzone EVA VIDOU, STARSZY MANAGER KATEGORII ZAPACHÓW:

Nowy zapach Mirage Daydream wprowadza Cię do magicznego świata marzeń, gdzie możesz puścić wodze wyobraźni. Perfumiarz Marie Salamange wybrała unikalną kompozycję nut, aby stworzyć niezwykły, bogaty i kuszący zapach. Subtelny orientalno-drzewny bukiet rozpoczynają ciepłe akordy kasztana i bitej śmietany, które przechodzą w słodycz wanilii i pozostawiają na skórze zmysłową woń drzewa cedrowego. Doświadczaj sama tej niezwykłej magii!

13

www.oriflame.pl

*Klasyfikacja na podstawie ocen globalnych

1. Lakier do paznokci Pure Colour Floral (Bright Pink) Obowiązkowy odcień na nadchodzącą wiosnę! str. 19

2. Intensywnie nawilżający lekki krem na dzień Aqua-Rhythm SPF 15

Chroń skórę przed wiosennym słońcem i rozświetlaj ją zdrowym blaskiem! str. 45

3. Balsam do ust Oriflame Beauty Spa Therapy

Wzrost nawilżenia o 300% – poczuj to na własnych ustach! str. 52

4.Woda perfumowana More by Demi

Poczuj magię Hollywood i zakochaj się w tym szykownym i bardzo ekskluzywnym zapachu! str. 82

5.Wybielająca pasta do zębów Optifresh JUMBO

Olśniewający uśmiech i doskonala pielęgnacja plus mega pojemność str. 137

11


Uwierz w siłę marzeń… Wejdź do magicznej krainy, wypełnionej słońcem i pragnieniami, gdzie fantazja i rzeczywistość przenikają się na każdym kroku…

Zrób zakupy za 69,00 z tego Katalogu, a NOWA woda toaletowa Mirage Daydream może być Twoja za jedyne 39,90!

ZAOSZCZĘDŹ 49 ZŁ!

BONUS DLA URODY Korzystaj i ciesz się z efektów!

NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA

WYPRÓBUJ! Potrzyj flakon i poczuj zapach!

Mirage Daydream Eau de Toilette Woda toaletowa Mirage Daydream Niczym sieć utkana z najpiękniejszych wspomnień, woda toaletowa Mirage Daydream oplata Cię hipnotyzującą kompozycją nut słodkiego kasztana, wanilii i drzewa cedrowego, przenosząc do krainy czarów, życzeń i ukrytych pragnień. 50 ml 1780,00/l

25038

12

zapachy

89,00

zapachy 13


Zainspirowane medycyną estetyczną

PROFESJONALNA ODPOWIEDŹ na POWAŻNE PROBLEMY SKÓRY

 Masz dość nieestetycznych cieni pod oczami?

SKUTECZNA REDUKCJA CIENI POD OCZAMI WYRAŹNE ZMIEJSZENIE CIENI POD OCZAMI W ZALEDWIE 8 TYGODNI*

 Chcesz zredukować oznaki zmęczenia skóry?

PRZED

Jesteś ciągle zajęta, a szybki tryb życia oznacza mniej czasu dla Ciebie samej. Odświeżony wygląd zwiększy i wzmocni Twoją pewność siebie!

TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™

„Co powoduje cienie pod oczami? Gdy naczynia krwionośne wokół oczu ulegają osłabieniu, pigmenty krwi mogą się rozprzestrzeniać i tworzyć ciemne obwódki. Krem pod oczy likwidujący cienie Bioclinic rozjaśnia przebarwienia i usprawnia mikrokrążenie. Został poddany testom klinicznym, które udowodniły jego wysoką skuteczność.”

14

pielęgnacja twarzy

MASAŻER KULKOWY ZA JEDYNE

2,50

PRZY ZAKUPIE KREMU POD OCZY LIKWIDUJĄCEGO CIENIE BIOCLINIC NA DZIEŃ/NOC

PONAD 80% TANIEJ

NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA Eye Roll-On Massager Kulkowy masażer okolic oczu Kulkowy masażer przeznaczony do delikatnej skóry w okolicach oczu. Stymuluje mikro-krążenie i odświeża skórę. W wygodnym rozmiarze, w sam raz do damskiej torebki. Materiał: PP, stal nierdzewna. 119 x 10 mm

 Szukasz kremu pod oczy o udowodnionym działaniu?

– Dr med. Alain Mavon, Dyrektor badań Bioclinic

Problem Cienie W każdym pod oczami wieku skóry

PO

*Wizualna reprezentacja możliwych rezultatów

SPOSÓB UŻYCIA:

SKONCENTROWANY KREM REDUKUJĄCY CIENIE POD OCZAMI

Bioclinic Circulation Eye Power Accelerator Day/Night Krem pod oczy likwidujący cienie Bioclinic na dzień/noc Skoncentrowany krem zwalczający cienie pod oczami. Składnik aktywny centella poprawia mikrokrążenie i pomaga zapobiegać powstawaniu kolejnych ciemnych obwódek. Technologia MicroBright™ rozjaśnia przebarwienia, stymuluje mikrokrążenie i rozświetla skórę, nadając spojrzeniu młodzieńczą świeżość. 15 ml 2993,33/l

23381

13,00

24369 WSKAZÓWKI Nałóż krem koniuszkami palców, a następnie wmasuj go delikatnie w skórę za pomocą masażera. Stosuj codziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

69,00

NOWOŚĆ

Wyjątkowa

OFERTA NA POCZĄTEK teraz tylko

44,90


NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA

 Czy przeszkadza Ci suchość skóry i związane z nią uczucie dyskomfortu?  Czy chcesz odzyskać pewność siebie i poczuć, jak cudownie odżywiona jest Twoja skóra?

Jesteś ciągle zabiegana i trudno Ci znaleźć chwilę wolnego czasu. Potrzebujesz skutecznego kremu pielęgnacyjnego, który możesz mieć zawsze przy sobie.

Błogie ukojenie z

kokosowym

TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™

Tender Care

NOWY kokosowy Tender Care czyni skórę niebiańsko miękką, gładką i pachnącą. Czysta przyjemność dla Ciebie i bliskich Ci osób! Uniwersalna pielęgnacja: zmiękcza, wygładza, chroni i nawilża skórę

W pięknym opakowaniu. POTRZYJ PRODUKT

Poczuj kuszący kokosowy aromat!

Tender Care Coconut Protecting Balm Kokosowy krem uniwersalny Tender Care Niezawodna ochrona i ukojenie dla suchej, spierzchniętej skóry, tym razem w kuszącym, kokosowym wydaniu. Idealny dla ust, łokci, skórek przy paznokciach, pięt i wielu innych przesuszonych fragmentów skóry. 15 ml 726,67/l

24877

25,00

Wyjątkowa

OFERTA NA POCZĄTEK teraz tylko

16

pielęgnacja twarzy

10,90


24055 Soft Pink

24060 Soft Pink

KORAL I FUKSJA

24056 Pink Coral

Kolory inspirują. Kolory dodają energii. Kolory są magiczne. Czy możesz sobie wyobrazić życie bez kolorów?

24061 Pink Coral

Bycie na czasie z najnowszymi trendami inspiruje i poprawia humor. Czujesz się odważniejsza, wyznaczasz sobie ambitniejsze cele i wzbudzasz zachwyt otoczenia. Usta i paznokcie w tych samych, modnych odcieniach z kolekcji Pure Colour Floral to świetny sposób na stworzenie wyrazistego wizerunku i wykrzyczenie światu swojej miłości do piękna!

18

makijaż

24057 Fuchsia Red

GORĄCA CZERWIEŃ

2 40

24063 Cherry Red

EDYCJA LIMITOWANA

24062 Fuchsia Red

24058 Cherry Red

ink

24058 Cherry Red

24062 Fuchsia Red

60 Sof

tP

14,00

8,90

Gładka, kremowa konsystencja

13,00

Piękny kolor i zachwycający połysk!  Pure Colour Floral Nail Polish Lakier do paznokci Pure Colour Floral 8 ml 1112,50/l

EDYCJA LIMITOWANA Z POWROTEM NA ŻYCZENIE KLIENTÓW!

 Pure Colour Floral Lipstick Pomadka do ust Pure Colour Floral 4g 1975,00/kg

Z POWROTEM NA ŻYCZENIE KLIENTÓW!

24059 Bright Pink 2406 3 Cherry Red

WIERZYMY W PIĘKNO

24057 Fuchsia Red

24061 Pink Coral

Makijaż: Lakier do paznokci Pure Colour Floral 24060 Soft Pink, Pomadka do ust Pure Colour Floral 24055 Soft Pink.

24056 Pink Coral

24059 Bright Pink

24054 Bright Pink

24054 Bright Pink

Wypełnij swój świat wiosennymi kolorami!

24055 Soft Pink

SUBTELNE RÓŻE

7,90 PEŁNE BLASKU KOLORY! PONAD

35%

TANIEJ


3 kroki w kierunku luksusowo ujędrnionej skóry OCZYSZCZANIE

1

KROK

Usuń zanieczyszczenia za pomocą kremowego mleczka oczyszczającego o lekkiej konsystencji.

Poznaj skuteczność wieczornej pielęgnacji Wzmocnij swój wieczorny rytuał pielęgnacyjny odbudowującym kremem Royal Velvet. Twoja skóra go pokocha!

TONIZOWANIE

2

KROK

Przywróć równowagę skórze kojącym tonikiem, który zmywa zanieczyszczenia i resztki makijażu oraz przygotowuje skórę na działanie kremu na noc.

3

WIERZYMY W MARZENIA Odżywiona, elastyczna i pełna młodzieńczego blasku skóra sprawia, że czujesz się pełna energii i zapominasz o upływie czasu! Dzięki przeciwstarzeniowej formule Royal Velvet odzyskasz wiarę w potencjał swojej skóry i zobaczysz, jak marzenie o pełnym jędrności, młodym wyglądzie staje się rzeczywistością.

20

pielęgnacja twarzy

Ekskluzywny wyciąg z czarnego irysa™ obecny w każdym produkcie z serii Royal Velvet zwiększa produkcję kolagenu i elastyny oraz przywraca skórze utraconą jędrność.

22423 Odżywiaj skórę twarzy i szyi odbudowującym kremem na noc, który przywraca jej jędrność i młodzieńczy blask.

39,00

26,90

39,00

26,90

Intensywna nocna pielęgnacja ujędrniająca  Royal Velvet Repairing Night Cream Odbudowujący krem na noc Royal Velvet 50 ml 1098,00/l 

 Royal Velvet Creamy Cleansing Milk Kremowe mleczko oczyszczające Royal Velvet 200 ml 134,50/l

40+

 Royal Velvet Soothing Toner Kojący tonik Royal Velvet 200 ml 134,50/l

Lekka i luksusowa formuła oczyszczająca

22421

Do wszystkich typów skóry

Zmiękczanie skóry i usuwanie zanieczyszczeń

NAWILŻANIE

KROK

D O S KO N A L E U J Ę D R N I O N A S K Ó R A

22814

79,00

54,90

PIELĘGNACYJNY RYTUAŁ ZAOSZCZĘDŹ PONAD

30%


Zadbaj o twarz luksusem płynącym z natury…

Bogate formuły w połączeniu z ukochanym przez nasze klientki aromatem Milk & Honey Gold pozostawią skórę aksamitnie miękką i pachnącą, a Tobie zagwarantuje uczucie luksusowego komfortu.

Odpowiednia pielęgnacja w zasięgu ręki Codzienny rytuał piękna z kosmetykami Milk & Honey Gold zagwarantuje Twojej skórze odżywienie i promienny blask!

Wszyscy dążymy do prostoty w życiu. Dzięki temu, że robisz rzeczy w prosty sposób, oszczędzasz czas i energię. Czujesz, że masz większą kontrolę i łatwiej Ci iść drogą do sukcesu. Nasza filozofia mówi, że prostota nie musi oznaczać rezygnacji z luksusu. Z tego powodu produkty do twarzy Milk & Honey dają Ci te obie rzeczy – w komfortowej, przystępnej cenie. 22

pielęgnacja twarzy

24732

30,00

16,90

ORGANICZNE EKSTRAKTY

Wygładzaj, zmiękczaj i dodawaj witalności skórze!  Milk & Honey Gold Cleansing Milk Oczyszczające mleczko Milk & Honey Gold Kremowe mleczko z ekstraktami miodu i mleka łagodnie usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu, pozostawiając skórę czystą, odżywioną i nawilżoną. 200 ml 60,00/l

Ciesz się odżywioną i promienną skórą każdego ranka!  Milk & Honey Gold Night Cream Krem na noc Milk & Honey Gold Odżywczy krem na noc z ekstraktami miodu i mleka zapewnia skórze właściwy poziom nawilżenia podczas gdy Ty smacznie śpisz. 50 ml 338,00/l

W każdym wieku

Mleko jest Miód bogate w składniki zatrzymuje wilgoć odżywcze oraz w skórze oraz zawiera zawiera kwas mlekowy witaminy i minerały, o udowodnionym które pomagają działaniu nawilżającym rewitalizować na skórę. skórę.

Krem na noc jest wzbogacony organicznym ekstraktem z miodu, który dostarcza skórze niezbędne odżywienie, oraz organicznymi proteinami mleka, które głęboko nawilżają skórę i nadają jej blask.

WIERZYMY W CIEBIE

Do cery suchej i bardzo suchej

24733 

20,00

12,90

40%

LUKSUSOWE NAWILŻENIE

TANIEJ


Oczyszczenie i miękkość dla skóry!

Intensywne nawilżenie dla dłoni 

Zasługujesz na odrobinę luksusu! Rozpieszczaj skórę cudowną wonią i kremową konsystencją kosmetyków o oczyszczających i zmiękczających właściwościach. Oczyszczenie dla ciała i zmysłów!

 Milk & Honey Gold Moisturising Shower Cream Nawilżający krem pod prysznic Milk & Honey Gold 200 ml 69,50/l

15579

24,00

13,90

 Milk & Honey Gold Soap Bar Luxury Edition Mydełko Milk & Honey Gold. Edycja luksusowa. Wyjątkowa edycja mydełka z organicznymi ekstraktami z miodu i mleka to dwa razy więcej luksusu w świąteczny czas! 150 g 39,33/kg

20368

Odżywcza pieszczota dla skóry

10,00

5,90

 Milk & Honey Gold Body Cream Luxury Edition Krem do ciała Milk & Honey. Edycja luksusowa. Bogaty krem, który pieszczotliwie pielęgnuje Twoją skórę organicznymi ekstraktami z miodu i mleka. W specjalnej, limitowanej edycji. 250 ml 87,60/l

 Milk & Honey Gold Softening Hand Lotion Balsam do rąk Milk & Honey Gold 150 ml 79,33/l

WIERZYMY W PIĘKNO Czasami kilka minut wykradzionych z napiętego grafika i przeznaczonych na małe przyjemności może odmienić Twój świat. Czujesz się pełna energii i promieniejesz naturalnym pięknem. Od 15 lat nasza legendarna kolekcja Milk & Honey nagradza kobiety ekskluzywną pielęgnacją, pozwalając im na chwilę relaksującej przyjemności. Twoje życie nabierze złocistego blasku! 24

ciało i włosy

20,00

15983

11,90  Milk & Honey Deluxe Body Sponge Luksusowa myjka do ciała Milk & Honey 7,5 x 8 cm

15891

15,00

9,90

EDYCJA LIMITOWANA Z POWROTEM NA ŻYCZENIE KLIENTÓW!

20367

37,00

21,90

40%

CUDOWNA MIĘKKOŚĆ DO

TANIEJ


Redukuje powstawanie „pajączków” 

Redukuje komórki tłuszczowe i ujędrnia skórę 

Przygotuj swoje ciało na sezon bikini! Poznaj swoich dwóch sprzymierzeńców w walce z cellulitem. Z ich pomocą szybko zobaczysz rezultaty!

Możesz stracić do

2,05cm 2,2 cm

(w biodrach) /

(w udach)

NOWOŚĆ

 Perfect Body Beauty Legs Toning Cream Tonujący krem do nóg Perfect Body 100 ml 349,00/l

60,00

21595

WIERZYMY W CIEBIE Kiedy dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze. Jesteś gotowa, by wyruszyć na podbój świata, wyróżniać się z tłumu i… nie dajesz się przeoczyć! Zaufaj kosmetykom Perfect Body i za ich pomocą odzyskaj świetny wygląd i samopoczucie. Wystarczy niewielki, codzienny wysiłek, aby osiągnąć wymarzone rezultaty, które napawają prawdziwą dumą! 26

ciało i włosy

34,90

 Perfect Body Anti-Gravity Upper Arm Gel Żel ujędrniający ramiona Perfect Body 100 ml 299,00/l

50,00

23288

29,90

WYRAŹNIE ZMNIEJSZA WIDOCZNOŚĆ CELLULITU W 4 TYGODNIE*

Silne właściwości redukujące tłuszcz! *Testy konsumenckie z udziałem 113 kobiet stosujących żel przez 4 tygodnie

 Perfect Body Anti-Cellulite Attack Żel antycellulitowy Perfect Body Anti-Cellulite Attack Ciesz się piękną figurą! Skuteczna formuła antycellulitowa przynosi doskonałe rezultaty w walce z uciążliwą „skórką pomarańczową.” Innowacyjny masażer wygładza skórę i pomaga zmniejszać widoczność cellulitu. 150 ml 299,33/l

24884 

 Anti-Cellulite Massager Przyrząd do masażu antycellulitowego 11,5 cm

7739

30,00

19,90

!

w ciągu 4 tygodni

Super zgrabne, smukłe nogi!

*Samoocena klientów i testy kliniczne z zastosowaniem pomiarów centymetrowych.

 Perfect Body Visible Re-Contouring Serum Serum modelujące Perfect Body Serum nowej generacji o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Nowa skoncentrowana formuła z innowacyjnym kompleksem LipoSonic skutecznie zwalcza niechciane krągłości i wygładza skórę. 100 ml 469,00/l

21325

80,00

46,90

65,00

44,90

Unikalny masażer! Zwiększa skuteczność pielęgnacji antycellulitowej.

ŚWIETNY WYGLĄD, ŚWIETNE SAMOPOCZUCIE DO

40%

TANIEJ


NOWOŚĆ

 Shimmering Blue Necklace Naszyjnik Shimmering Blue Woreczek-organza. Testowany na obecność niklu. Długość: 45 cm + przedłużenie łańcuszka 6 cm

EDYCJA LIMITOWANA

26737

45,00

WSKAZÓWKA: Szalik można wiązać nie tylko na szyi. Spróbuj ozdobić nim swoją torebkę!

29,90

 Riviera Ocean Scarf Szalik Riviera Ocean Kobiecy szalik z niebieskim motywem liści. Wymiary: 40 x 160 cm

26893

EKSPLOZJA

ENERGII

Powitaj nowy sezon modnymi dodatkami w energetycznych, przykuwających wzrok kolorach!  Shimmering Blue Bracelet Bransoletka Shimmering Blue Bransoletka z połyskujących niebieskich koralików, na srebrzystym łańcuszku. Woreczek-organza. Testowana na obecność niklu. Długość: 19 cm + przedłużenie łańcuszka 3 cm

26749 28

Moda

30,00

19,90

29,90

W ŚRODKU: zamknięcie na suwak, kieszonka na telefon komórkowy, wewnętrzna kieszeń na suwak

 Shimmering Blue Earrings Kolczyki Shimmering Blue Woreczek-organza. Testowane na obecność niklu. Długość: 9 cm

26738

45,00

25 cm

35,00

24,90

  Riviera Ocean Bag Torba Riviera Ocean Wygodna torba na ramię w szykownym, granatowym odcieniu. Wymiary: 24 x 12,5 x 28 cm

26720

100,00

69,90

29


POZWÓL SKÓRZE NA CHWILĘ RELAKSU! Przesuwaj plastikowy

Niezastąpione przy zabiegach pielęgnacyjnych!

Osiągnij PERFEKCJĘ Wykorzystując osiągnięcia nauki i bogactwo natury, nasze serie kosmetyków pielęgnacyjnych zapewniają przepis na piękną skórę – bez względu na Twój wiek i dostępny budżet!

SPOSÓB UŻYCIA:

masażer po brodzie i policzkach przez 5–10 minut, aby odprężyć i zrelaksować skórę.

■ OD STR. 32

SUPER OFERTA!

 Hydra Optimum Headband Opaska do włosów Hydra Optimum Bardzo wygodna i praktyczna, chroni włosy, ułatwia zabiegi pielęgnacyjne i wykonywanie makijażu. 64,5 x 8 cm

10354

10,00

Serum zwężające pory i wygładzające zmarszczki Ecollagen [3D+] ponad 40% taniej ■ STR. 39

5,90

 Face Massager Masażer do twarzy Masażer usuwa napięcie i pomaga osiągnąć uczucie odprężenia. Po każdym użyciu przemyj ciepłą wodą. Wymiary: 25 x 6,5 x 6 cm

26861 30

20,00

13,90

 Cellulose Face Sponge (Set of 2) Gąbki do twarzy (2 w zestawie) Idealne do oczyszczania skóry, usuwania nadmiaru maseczki i rozprowadzania kosmetyków do peelingu! Wykonane z celulozy. 70 mm x 5 mm

15887

7,00

3,90

Intensywnie nawilżający lekki krem na dzień Aqua-Rhythm SPF 15 ■ STR. 45

PIELĘGNACJA CERY

NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA


Głębokie działanie

RUTYNA PIELĘGNACYJNA

TONIZOWANIE:

23,00

13,90

 Pure Skin Blackhead Toner Deep Action Tonik zwężający pory Pure Skin Deep Action 150 ml 92,67/l

20166

pielęgnacja twarzy

24,00

13,90

ZAKOŃCZENIE:

23,00

Rozprowadź na twarzy krem matujący Pure Skin Shine Control, aby ograniczyć

13,90

błyszczenie się skóry.

EKSPERT RADZI

32

Stosuj tonik zwężający pory, aby zapobiegać powstawaniu wyprysków.

 Pure Skin Shine Control Cream Krem matujący Pure Skin Shine Control 50 ml 278,00/l

20167

40%

15+

 Pure Skin Scrub Face Wash Deep Action Żel peelingujący do mycia twarzy Pure Skin Deep Action 150 ml 92,67/l

20194

CIESZ SIĘ PIĘKNĄ CERĄ! ZAOSZCZĘDŹ DO

JAK TO DZIAŁA?

Bez względu na to, czy Twoja cera jest podatna na niedoskonałości czy też nie, istnieją proste sposoby, które zapewnią Ci kontrolę i pomogą zapobiegać takim problemom, jak nadmiar sebum, wypryski czy wągry. Seria Pure Skin z technologią Detect oraz kwasem salicylowym skutecznie zadba o poprawę wyglądu Twojej skóry.

• Technologia Detect działa oczyszczająco i ochronnie na skórę. Posiada właściwości antybakteryjne i regulujące wydzielanie sebum, dzięki czemu pomaga przywracać równowagę ekosystemu skóry i redukuje niedoskonałości. • Kwas salicylowy przyczynia się do oczyszczania skóry dzięki swoim antymikrobowym i antybakteryjnym właściwosciom.

OCZYSZCZANIE:

Dr Alain Mavon

Dyrektor ds. Badań nad Skórą

RUTYNA PIELĘGNACYJNA

DLACZEGO TO IDEALNY KOSMETYK DLA CIEBIE?

Używaj żelu peelingującego do mycia twarzy, aby usuwać zanieczyszczenia.

RUTYNA PIELĘGNACYJNA

Do cery tłustej

Skuteczna walka z niedoskonałościami!

WASZA OCENA* Żel doskonale oczyszcza skórę, jego gęsta konsystencja ze złuszczającymi drobinkami świetnie usuwa zaskórniki. Ładnie pachnie, a skóra po użyciu jest delikatna. Polecam go każdej osobie z problemami skórnymi! Pa t r y c j a Polska *Na podstawie 420 ocen globalnych

pielęgnacja twarzy 33


™ 30+ TIME RELAX

Do wszystkich typów skóry

Wygładza i redukuje linie mimiczne

Zmniejsza zmarszczki mimiczne 

Wygładzenie pierwszych zmarszczek!

12413

 Wygładza bruzdy i delikatne zmarszczki

SEEING IS BELIEVING

 Optimals Time Relax Day Cream SPF 8 Krem na dzień Optimals Time Relax Likwiduje pierwsze zmarszczki! Sprawia, że skóra jest bardziej gładka, zrelaksowana, wygląda znacznie młodziej. 50 ml 658,00/l

Do wszystkich typów skóry

Odświeżenie dla

50,00

32,90

 Optimals Time Relax Night Cream Krem na noc Optimals Time Relax Odżywczy krem wspomaga regenerację skóry z pierwszymi oznakami starzenia się. Kompleks Bio-Smooth™ wygładza zmarszczki mimiczne, a ekstrakt z nasion Vigna Aconitifolia stymuluje odnowę komórkową. 50 ml 658,00/l

 Optimals Time Relax™ Instant Smooth Eye Care Delikatny krem pod oczy Optimals Time Relax Krem zmniejsza zmarszczki mimiczne i pomaga zapobiec pierwszym oznakom starzenia się dzięki zastosowaniu formuły Time Relax™. Idealny jako podkład pod makijaż. Produkt zatwierdzony przez okulistów. 10 ml 2690,00/l

13485

18435

50,00

32,90

W każdym wieku

skóry wokół oczu! Kompleks D-circle redukuje opuchnięcia, natomiast wyciąg ze świetlika rozjaśnia cienie i nawilża skórę wokół oczu.

43,00

26,90

Do cery suchej i wrażliwej

W każdym wieku

CHCESZ zmniejszyć oznaki zmęczenia na skórze pod oczami, takie jak cienie, opuchnięcia i drobne zmarszczki.

NUTRI CALM

Ukojenie dla wrażliwej skóry!  Optimals Nutri Calm™ Day Cream Łagodzący krem na dzień Optimals Nutri Calm™ Nawilża i koi suchą, wrażliwą skórę, dając jej uczucie komfortu i pełną ochronę przez cały dzień. 50 ml 538,00/l

14659

34

pielęgnacja twarzy

43,00

26,90

 Optimals Nutri Calm™ Night Cream Łagodzący krem na noc Optimals Nutri Calm™ Odżywia, nawilża i koi skórę, dba o jej komfort i relaks w czasie snu. 50 ml 538,00/l

14678

43,00

26,90

Koi i relaksuje podczas snu!

Optimals Seeing is Believing Multi benefi ts Eye Cream Krem do kompleksowej pielęgnacji okolic oczu Optimals Seeing is Believing 15 ml 1660,00/l

10796

POTRZEBUJESZ kremu Seeing is Believing, wzbogaconego kompleksem D-circle i wyciągiem ze świetlika, który odświeża i tonizuje skórę wokół oczu!

SUKCES DLA SKÓRY

Łagodzi zaczerwienienia i nawilża suchą skórę!

40,00

24,90

pielęgnacja twarzy 35


 Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

  

 Optimals BioMaximum+™ Day Cream Krem na dzień Optimals BioMaximum+™ 50 ml 1000,00/l

 Optimals BioMaximum+™ Night Cream Krem na noc Optimals BioMaximum+™ 50 ml 1000,00/l

22472

16977

16978

 Optimals Oxygen Boost™ Day Shield SPF 30 Emulsja ochronna do twarzy Optimals Oxygen Boost na dzień z filtrem SPF 30 30 ml 1333,33/l

24197

pielęgnacja twarzy

 Optimals Oxygen Boost™ Face Mask Maseczka dotleniająconawilżająca Optimals Oxygen Boost™ 75 ml 360,00/l

15919

16266

43,00

18822 Do cery mieszanej i tłustej

30,00

50,00

W każdym wieku

 Optimals Matte Touch™ Night Gel-Cream Matujący krem-żel na noc Optimals Matte Touch™ 50 ml 860,00/l

 Optimals Mattifying Foaming Gel Pieniący się żel matujący Optimals 150 ml 200,00/l

23687

20277

19946

 Optimals Matte Touch™ Day Gel-Cream Matujący krem-żel na dzień Optimals Matte Touch™ 50 ml 860,00/l

43,00

43,00

 Optimals Mattifying Toner Matujący tonik Optimals 200 ml 150,00/l

19969

30,00

30,00

 Optimals Matte Touch™ Face Blotting Tissues Bibułki matujące do twarzy Optimals 50 szt.

23815

20,00

75 %

30+ TIME RELAX™

Do wszystkich typów skóry

UDOWODNIONE REZULTATY Zmniejsza zmarszczki mimiczne *Testy skuteczności z udziałem 65 kobiet po jednokrotnym użyciu.

ZNIE!

EC ŁATWO I SKUT

kę rozprowadź masecz Za pomocą pędzla w sta zo po ym cz arzy, po na oczyszczonej tw . dą wo płą cie na 10 minut. Spłucz godniu, ty w Stosuj 2 razy psze rezultaty! jle na ąć gn aby osią

 Optimals Oxygen Boost™ Capsules Kapsułki dotleniająconawilżające Optimals Oxygen Boost™ 14 kapsułek

18154

Natychmiastowy efekt dzięki maseczce z nawilżającą wiśnią

27,00

 Optimals Matte Touch™ Fluid Emulsja do twarzy Optimals Matte Touch™ 30 ml 1333,33/l

40,00

50,00

 Optimals Oxygen Boost™ Cream Krem dotleniająconawilżający Optimals Oxygen Boost™ 50 ml 860,00/l

16189

40,00

Scrub zapewnia skórze głębokie oczyszczenie

Maseczka przynosi ulgę zaczerwienionej i napiętej skórze

W każdym wieku

 Optimals Oxygen Boost™ Face Mist Dotleniająca mgiełka do twarzy z formułą Optimals Oxygen Boost™ 150 ml 200,00/l

19899 36

40,00

Do wszystkich typów skóry

50,00

 Optimals Oxygen Boost™ Eye Cream Dotleniająco-nawilżający krem pod oczy Optimals Oxygen Boost™ 15 ml 2666,67/l

 

43,00

MATTE TOUCH™

Ostatni raz w Katalogu!

40+

 Optimals BioMaximum+™ Eye Cream Krem pod oczy Optimals BioMaximum+™ 15 ml 2866,67/l

OXYGEN BOOST™

Ostatni raz w Katalogu!

Do cery dojrzałej

ZGODNOŚCI*

BIO MAXIMUM+™

FAKTY

Ostatni raz w Katalogu!

Do cery suchej i wrażliwej

W każdym wieku

 Optimals Nutri Calm™ Face Mask Maseczka do twarzy Optimals Nutri Calm™ 75 ml 225,33/l

 Optimals Time Relax™ Face Mask Maseczka do twarzy Optimals Time Relax 75 ml 225,33/l

20558

23383

Do wszystkich typów skóry

27,00

16,90

27,00

16,90

W każdym wieku

 Optimals Clarifying Scrub Oczyszczający peeling Optimals 75 ml 252,00/l

 Facial Mask Brush Pędzel do rozprowadzania maseczek na twarzy Długość: 16 cm

18182

20575

30,00

18,90

27,00

15,90 pielęgnacja twarzy 37


Głęboko oczyszcza bez efektu wysuszenia skóry.

Łagodzi i odświeża. Nakładać na twarz wacikiem.

Zmniejszone zmarszczki to

Redukuje zmarszczki, opuchliznę i cienie pod oczami.

zwiększona pewność siebie

FAKTY

Widocznie redukuje zmarszczki w 3 wymiarach.

86 %

ZGODNOŚCI*

Odmładzająca maseczka przeciwzmarszczkowa.

PRZED

PO 4 TYGODNIACH Pory są wyraźnie zmniejszone, a zmarszczki mniej widoczne *Testy konsumenckie z udziałem 99 kobiet

35

+

Do wszystkich typów skóry

LUBIMY TO! DLACZEGO WARTO JE WYPRÓBOWAĆ? • Serum 2 w 1: w wyraźny sposób zwęża pory i zmniejsza zmarszczki • Widocznie zwężone pory i zmniejszone zmarszczki już po 4 tygodniach stosowania serum* • Wzbogacone opatentowanym kompleksem trójpeptydowym stymulującym produkcję kolagenu *Testy konsumenckie z udziałem 99 kobiet

WASZA OCENA* PO  Ecollagen [3D+] Revitalising Anti-Ageing Toner Przeciwstarzeniowy tonik rewitalizujący Ecollagen [3D+] 200 ml 134,50/l

22822

20273

44,00

29,90

 Ecollagen [3D+] Transforming Anti-Ageing Cleanser Przeciwstarzeniowy preparat oczyszczający Ecollagen [3D+] 150 ml 179,33/l

20246 38

39,00

26,90

pielęgnacja twarzy

39,00

Rena t a , Polska *Na podstawie 228 ocen globalnych

79,00

20196

26,90

 Ecollagen [3D+] Anti-Wrinkle Eye Care Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Ecollagen [3D+] 15 ml 2326,67/l

20224

 Ecollagen [3D+] Anti-Wrinkle Day Cream SPF 15 Krem przeciwzmarszczkowy na dzień Ecollagen [3D+] 50 ml 1580,00/l

Tylko w celu ilustracji

 Ecollagen [3D+] Intensive Anti-Wrinkle Treatment Mask Intensywna maseczka przeciwzmarszczkowa Ecollagen [3D+] 75 ml 398,67/l

52,00

34,90

Bardzo dobry produkt Mogę go spokojnie polecić kobietom o cerze mieszanej lub przetłuszcząjącej się. Jest lekki, świetnie zwęża pory i po jego zastosowaniu cera wygląda pięknie, świeżo i co najważniejsze – nie przetłuszcza się!

 Ecollagen [3D+] Deep Wrinkle Corrective Care Krem wypełniający zmarszczki Ecollagen [3D+] 50 ml 1780,00/l

 Ecollagen [3D+] Deep Wrinkle Corrective Eye Care Krem pod oczy wypełniający zmarszczki Ecollagen [3D+] 15 ml 3933,33/l

Ecollagen [3D+] Pore and Line Minimiser Serum zwężające pory i wygładzające zmarszczki Ecollagen [3D+] 30 ml 1663,33/l

24135

24339

21591

89,00

59,00

89,00 49,90

SPRÓBUJESZ DZIŚ POLUBISZ NA ZAWSZE! Zaoszczędź

39 zł

pielęgnacja twarzy 39


+

50%

 Uw

aga : t

tk y l ko d o u ż y u ze w n ę t r z n e g

TANIEJ

…przy zakupie dowolnego kosmetyku ze str. 40–41

Wyglądaj nawet o 8 lat młodziej*

Do cery dojrzałej

21,90

PONAD

Obudź swoje Geny Piękna™

45

NASZYJNIK TIME REVERSING ZA

o!

Głęboko odżywcze kapsułki o regenerującym działaniu

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień przywracający skórze jędrność i młody wygląd

Krem pod oczy dodający witalności

Odżywczy krem na noc przywracający młody wygląd skóry

NOWOŚĆ!

EDYCJA LIMITOWANA

Time Reversing Necklace Naszyjnik Time Reversing Długość: 45+6 cm

21452

45,00

 Time Reversing SkinGenist™ Eye Cream Krem pod oczy Time Reversing SkinGenist™ Wielozadaniowa formuła kremu zmniejsza widoczność zmarszczek i wyraźnie unosi oraz napina skórę wokół oczu. Z ekstraktami o działaniu antyoksydacyjnym, wygładzającym i likwidującym oznaki zmęczenia. 15 ml 2660,00/l

24665

40

pielęgnacja twarzy

59,00

39,90

 Time Reversing SkinGenist™ Instant Smooth Capsules Serum w kapsułkach Time Reversing SkinGenist™ Każda kapsułka zawiera precyzyjnie odmierzoną porcję silnie działającego składnika odżywczego genisteinSOY oraz ekstraktu z owocu palmy daktylowej. Do stosowania codziennie rano i wieczorem przed nałożeniem kremu na dzień lub na noc. 30 szt.

 Time Reversing SkinGenist™ Night Cream Krem na noc Time Reversing SkinGenist™ Silnie działająca formuła przeciwstarzeniowa ze skondensowanym składnikiem genisteinSOY pomaga przedłużać młody wygląd skóry. Luksusowa konsystencja odżywia i regeneruje skórę nocą, zwiększa jej sprężystość i znacząco redukuje ilość zmarszczek. 50 ml 1398,00/l

24189

24184

139,00

94,90

 Time Reversing SkinGenist™ Day Cream SPF 15 Krem na dzień Time Reversing SkinGenist SPF 15 Skondensowany składnik genisteinSOY w najczystszej postaci oddziałowuje na znajdujące się w skórze Geny Piękna™ i pomaga utrzymać jej jędrność i elastyczność. Skutecznie chroni skórę przed oddziaływaniem wolnych rodników i promieniowaniem UV. 50 ml 1398,00/l

24181

105,00

69,90

*Testy konsumenckie z udziałem 103 kobiet powyżej 45. roku życia.

105,00

69,90 pielęgnacja twarzy 41


55

Skutecznie eliminuje 7 niedoskonałości bardzo dojrzałej skóry*: ● brak jędrności ● głębokie zmarszczki ● szary odcień skóry ● utratę gęstości ● nierówny koloryt ● utraconą elastyczność ● niewyraźne kontury twarzy

Wyjątkowo skuteczny, poddany 10-stopniowemu oczyszczaniu przeciwstarzeniowy składnik odżywczy pozyskiwany z soi, który działa na poziomie genetycznym. Pozyskany po blisko dekadzie intensywnych badań. Skondensowany, aby dotrzeć do głębokich warstw skóry. Doskonale odpowiada na potrzeby dojrzałej skóry.

Unikalny kompleks peptydowy o udowodnionym działaniu regenerującym i odbudowującym matrycę skóry. Poprawia jędrność skóry, zmniejsza zmarszczki i modeluje kontury twarzy.

Regenerujące działanie Genów Piękna™

Odnowa skóry w menopauzie

Przedstawiamy NOWY Time Reversing Intense – 1-szy krem, który łączy silne działanie genisteinSOY oraz kompleksu Amino+. To udowodniona naukowo odpowiedź na niedoskonałości związane ze starzeniem menopauzalnym skóry: głębokie zmarszczki, utratę elastyczności i blasku, niewyraźne kontury twarzy, nierówny koloryt i wiele innych. Poczuj, jak Twoja skóra odzyskuje sprężystość i gładką strukturę. Bądź piękniejsza każdego dnia. 42

pielęgnacja twarzy

*Testy z udziałem 108 kobiet powyżej 55. roku życia, stosujących krem na dzień w połączeniu z kremem na noc przez ponad 6 tygodni.

+

Do cery bardzo dojrzałej

Skóra jest bardziej jędrna i wypełniona*

82%

*4-tygodniowe testy konsumenckie z udziałem 86 kobiet powyżej 55. roku życia.

Przywraca spojrzeniu blask i zwalcza oznaki upływającego czasu 

NOWOŚĆ  Time Reversing Intense SkinGenistII™ Night Cream Krem na noc Time Reversing Intense SkinGenist II™ Niezwykle skuteczny przeciwstarzeniowy krem odpowiadający potrzebom pomenopauzalnej skóry. Z GenisteinSOY i kompleksem Amino+, które skutecznie wypełniają głębokie zmarszczki, poprawiają kontury twarzy i przywracają gęstość skórze. 50 ml 1538,00/l

24188

a

uałnackim m r foowym eleg! Teraz Now

76,90

 Time Reversing Intense SkinGenistII™ Day Cream SPF 15 Krem na dzień Time Reversing Intense SkinGenist II™ SPF 15 Oczyszczony i skondensowany składnik GenisteinSOY oddziałowuje na znajdujące się w skórze Geny Piękna™ i pomaga skórze zachować jędrny, elastyczny wygląd, pełen młodzieńczej witalności. Unikalny kompleks Amino+ pomaga modelować owal twarzy oraz wyraźnie redukuje zmarszczki. 50 ml 1538,00/l

24185

w n owaniu . opak em SPF 15 z filtr

112,00

112,00

76,90

 Time Reversing Intense SkinGenistII™ Eye Cream Krem pod oczy Time Reversing Intense SkinGenist II™ Pielęgnacja skóry wokół oczu, eliminująca oznaki starzenia powstałe w okresie pomenopauzalnym. Z dodatkiem GenisteinSOY i kompleksu Amino+ o udowodnionym działaniu wypełniającym głębokie zmarszczki, modelującym kontury oczu i poprawiającym gęstość skóry. 15 ml 2660,00/l

24667

59,00

39,90

pielęgnacja twarzy 43


REZULTATY UDOWODNIONE KLINICZNIE Wyraźne polepszenie wyglądu oszpeconej skóry po 1 miesiącu* PRZED

Do wszystkich typów skóry

149,00 99,90

18437

40+

Do wszystkich typów skóry

Delikatnie złuszcza i wygładza skórę

85%*

Intensywna regeneracja skóry podczas snu

Sekret olśniewającej cery. Dzięki prawdziwemu proszkowi diamentowemu i kompleksowi Eternal Beauty, krem Diamond Cellular sprawia, że skóra jest rozświetlona, gładsza i odzyskuje młody wygląd. Proszek diamentowy pomaga rozjaśnić i ukoić skórę, pozostawiając na niej subtelny promienny blask – teraz lśni ona jak najprawdziwszy diament!

PO *Ocena kliniczna przeprowadzona przez panel 27 ekspertów.

 Diamond Cellular Anti-Ageing Cream Przeciwstarzeniowy krem Diamond Cellular 50 ml 2780,00/l

13659

23770 44

99,00

69,90 pielęgnacja twarzy

21339

69,00 47,90

97%*

139,00

Silna kompozycja ekstraktów pochodzących z dwóch wyjątkowych roślin o zdolnościach wiązania wody Czerwone algi z Morza Bałtyckiego zmiękczają i ożywiają wysuszoną skórę. Ekstrakt z róży jerychońskiej wiąże wodę w komórkach, zachowując naturalną strukturę skóry.

 Diamond Cellular Illuminating Exfoliator Peeling przywracający skórze blask Diamond Cellular 150 ml 266,00/l

Diamond Cellular Multi-Perfection Eye Treatment Krem pod oczy Diamond Cellular Multi Perfection 15 ml 4600,00/l

24199

22419

59,00 39,90

69,00

Przedłuża młody wygląd skóry

*Testy konsumenckie z udziałem 64 kobiet

Ochronna moc nawilżenia

*Testy skuteczności z udziałem 60 osób prowadzone przez ponad 2 tygodnie

CHCESZ przynieść ulgę suchej, szarej i zmęczonej skórze.

CHCESZ nawilżać i chronić skórę, ale nie lubisz „ciężkich” kremów.

POTRZEBUJESZ kremu z podkładem, który zapewni skórze intensywne nawilżenie i naturalny blask.

POTRZEBUJESZ kremu na dzień o lekkiej konsystencji, który głęboko nawilża i chroni przed promieniami słonecznymi z filtrem SPF 45.

Aqua-Rhythm Intense Hydration Youth Preserve Night Cream Intensywnie nawilżający krem na noc Aqua-Rhythm 50 ml 1380,00/l

19681  Diamond Cellular Micellar Solution Cleanser Płyn micelarny Diamond Cellular 200 ml 239,50/l

Natychmiastowe rezultaty: skóra zyskuje naturalny blask

3 w 1: oczyszczanie – tonizowanie – usuwanie makijażu DIAMOND ELIXIR™

Bioclinic Adult Skin Anti-Breakout Day/Night Krem Bioclinic na dzień/noc dla skóry dojrzałej z niedoskonałościami 30 ml 2330,00/l

30+

SUKCES DLA SKÓRY

Problem skóry

Skóra dojrzała z niedoskonałościami

 Diamond Cellular Night Restorative Treatment Krem odżywczy na noc Diamond Cellular 30 ml 3330,00/l

SUKCES DLA SKÓRY

W każdym wieku

69,00

Aqua-Rhythm Intense Hydration Youth Preserve Gel Mask Intensywnie nawilżająca maseczka żelowa Aqua-Rhythm 75 ml 440,00/l

21596

33,00

 Aqua-Rhythm Intense Hydration Youth Preserve Tinted Moisturiser Natural Beige Nawilżający krem z podkładem 2 w 1 Aqua-Rhythm 50 ml 698,00/l

 Aqua-Rhythm Intense Hydration Youth Preserve Light Day Cream SPF 15 Intensywnie nawilżający lekki krem na dzień Aqua-Rhythm SPF 15 50 ml 698,00/l

22818

23743

59,00

34,90

59,00

34,90

pielęgnacja twarzy 45


WIOSENNA ŚWIEŻOŚĆ DLA SKÓRY!

Prosta pielęgnacja, wielkie efekty! OCZYSZCZANIE

Witamina E i olej z jałowca nadają skórze miękkość

ZŁUSZCZANIE

Rozprowadź PEELING na mokrej skórze twarzy kolistymi, masującymi ruchami, unikając kontaktu z oczami. Spłucz ciepłą wodą.

Stosuj MLECZKO OCZYSZCZAJĄCE 3 w 1 codziennie, rano i wieczorem, wmasowując je delikatnie w skórę twarzy i szyi. Usuń pozostałości za pomocą wacika lub płatka kosmetycznego.

 DUŻE OPAKOWANIE 150 ml

 Essentials Nourishing Night Cream Odżywczy krem na noc Essentials 75 ml 158,67/l

23745 

 Essentials Moisturising Day Cream Nawilżający krem na dzień Essentials 75 ml 158,67/l KOMPLEKS MULTIWITAMINOWY TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE  Essentials Hydrating Face Mask Nawilżająca maseczka do twarzy Essentials Głęboko nawilżająca formuła z kompleksem multiwitaminowym i wyciągiem z jeżówki cudownie regeneruje cerę. Nakładaj maseczkę na twarz 1–2 razy w tygodniu, pozostaw na 10 minut, a następnie spłucz. 50 ml 158,00/l

24903 46

pielęgnacja twarzy

12,00

7,90

23747

 Essentials Multi-Purpose Cream Krem uniwersalny Essentials Uniwersalny krem do twarzy i ciała z kompleksem multiwitaminowym i zmiękczającym wyciągiem z jeżówki. Krem pozostawia skórę głęboko odżywioną i intensywnie nawilżoną. 150 ml 112,67/l

24902

25,00

16,90

23749

Niezbędne kosmetyki w cenach łagodnych dla Twojego budżetu!

15,00

 Essentials Daily Scrub Cleanser Peeling do twarzy Essentials 100 ml 89,00/l

Oczyszcza, odżywia i nawilża

23744

17,00

11,90

12,00

TO MIEĆ

23753

 Essentials Eye Contour Gel Żel pod oczy Essentials 15 ml 800,00/l

MUSISZ

 Essentials Gentle 3-in-1 Cleanser Mleczko oczyszczające 3 w 1 Essentials 150 ml 59,33/l

17,00

11,90

SPOSÓB UŻYCIA

Odżywia i regeneruje skórę w nocy

W każdym wieku

SPOSÓB UŻYCIA

EDYCJA LIMITOWANA

NOWOŚĆ

Do wszystkich typów skóry

Złuszcza i głęboko oczyszcza

15,00

WYSOKA JAKOŚĆ – NISKA CENA! Każdy za

8,90

pielęgnacja twarzy 47


Pomaga nawilżać i równoważyć tłustą cerę

Do cery normalnej i tłustej

 Pure Nature Organic Tea Tree and Rosemary Oil Purifying Face Cream Oczyszczająconawilżający krem z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu 75 ml 225,33/l

23675

W każdym wieku

21347

21352

25,00 16,90

 Pure Nature Organic Tea Tree & Rosemary Purifying Blemish Solver Oczyszczający preparat przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu 14 ml 1421,43/l

28,00 19,90

Sztuka KOLORU

 Pure Nature Organic Tea Tree & Rosemary Purifying Oil Oczyszczający olejek z drzewa herbacianego i rozmarynu 10 ml 3500,00/l

35,00

 Pure Nature Organic Tea Tree & Rosemary Purifying Wash & Tone Gel Oczyszczająco-tonizujący żel z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu 150 ml 166,67/l

21350

Wejdź do magicznego świata makijażu, gdzie marzenia o pięknie stają się rzeczywistością. Soczyste odcienie, zmysłowe konsystencje i przełomowe technologie – to wszystko pomoże Ci stworzyć oszałamiający wizerunek!

■ OD STR. 50 

DOBRA CENA!

25,00

Pomadka Giordani Gold Canary Diamond ■ STR. 65

Do cery normalnej i mieszanej

W każdym wieku

Pure Nature Organic Açai Berry & Pomegranate Lip Balm Wygładzający balsam do ust z organicznymi ekstraktami z jagód acai i granatu 4.5 g 1533,33/kg

23374

48

pielęgnacja twarzy

 Tender Care Krem uniwersalny Tender Care 15 ml 1666,67/l

11,00 6,90

Wygładzający, koloryzujący balsam do ust

1276

25,00

 Tender Care Lip Balm Balsam do ust Tender Care 4g 6250,00/kg

20279

25,00 

Pomadki Wonder Colour ■ STR. 51

MAKIJAŻ

Pomaga koić i wysuszać wypryski


POMADKI

KONTURÓWKI

22543 Total Nude

24033

22530 Clover Haze

24034 Nude Pink

22526 Blossom Petal

Perfect Pink

22527 Pink Passion

Vibrant Pink

POWITAJ WIOSNĘ ZACHWYCAJĄCYMI USTAMI!

Nude Beige

22529 Cranberry Blush

22528 Pink Mayfl ower

24036

WASZA OCENA*

Ż

ENIE!

•ZRÓ

22553 Purple Haze

22552 Violet Fairy

22542 Irresistible Red

22549 Maiden Fawn

24039

22546 Summer Tan

UŻYWAJĄC KONTURÓWKI I POMADKI DO UST • Zawsze najpierw obrysuj usta konturówką. • Zawsze wybieraj konturówki w odcieniu o ton lub dwa ciemniejszym niż Twoja pomadka. • Zawsze pamiętaj, aby wrzucić OBIE do swojej torebki!

Real Red

2 B l 2 52 os 6 so m Pe

3 54 22 ude lN

24038

Ol a Polska

ta To

22537 Red Copper

ch 534 e a 22 ar m P W

ta

l

Dark Plum

22540 Red Devotion

22 C 52 B lu r anb 9 sh err y

24040

Cream Chestnut

*Na podstawie 1080 ocen globalnych

41 ed 22 5ring R Da

22530 Clover Haze

 Wonder Colour Lip Liner Konturówka do ust Wonder Colour 0, 3 g 33000,00/kg

20,00

9,90  Oriflame Beauty Wonder Colour Lipstick Pomadka do ust Wonder Colour 4g 4225,00/kg

28,00

2 53 2 2 L ad y k Pin

makijaż

22538 Garnet Attraction

or al

Globalny Dyrektor Artystyczny Oriflame

50

22540 Red Devotion

ot C

B

MEG WRA

Jonas Wramell

22541 Daring Red

22550 Chestnut Glory

A

JAKI TREND JEST GORĄCY TEJ WIOSNY? Usta w przygaszonych, naturalnych odcieniach są bez wątpienia na czasie w tym sezonie, ale czemu by nie zaszaleć z odważniejszymi kolorami? Mamy przecież już wiosnę, a to najlepsza pora, by zachwycać zmysłowymi ustami w przyciągających wzrok barwach!

Hot Coral

37 H

EKSPERT RADZI

Makijaż: Pomadka do ust Wonder Colour 22541 Daring Red , Konturówka do ust Wonder Colour 24038 Real Red .

24037

Posiadam odcień Warm Peach i jestem zachwycona! Kolor jest lekki i opalizujący. Doskonałe dopełnienie każdego makijażu!

24038 Real Red

24 0

22545 Beige Wonder

22534 Warm Peach

50%

DO

24035

 22536 Coral Wave

PERFEKCYJNY MAKIJAŻ UST!

TANIEJ

22536 Coral Wave

22532 Pink Lady

24 039 Dark

Plum

MIESZAJ I ŁĄCZ

22528 Pink Mayfl ower

16,90

makijaż 51


STYLOWY BLASK NA USTACH!

ENIE! 20269 Red Ovation

WRA

•ZRÓ

MEG

A

 Oriflame Beauty Make up Pouch Kosmetyczka PVC. 17 x 5,5 x 7 cm

13164

B

Aby usta wydawały się pełniejsze, najpierw pomaluj je pomadką, a następnie nałóż odrobinę błyszczyka na środek dolnej wargi. Czysta magia!

Ż

40,00

26,90

EDYCJA LIMITOWANA

25312 Melon

25315 25314 25313 Apricot Strawberry Raspberry

25316 Cherry

Marcel Marongiu Lip Gloss Błyszczyk Marcel Marongiu 14 ml 1785,71/l

25,00

  

Natychmiastowe odżywienie

16,90

Makijaż: Pomadka Oriflame Beauty Power Shine 20269 Red Ovation, Podkład pod makijaż Oriflame Beauty Matte CONTROL 12809 Porcelain, Puder prasowany Oriflame Beauty Matte CONTROL 12807 Light/Medium.

23833 Absolute Coral

Spektakularny połysk z efektem 3D  Oriflame Beauty Power Shine Pomadka Oriflame Beauty Power Shine 1,6 g 12437,50/kg

20258 Frosted Champagne

20259 Gold Touch

20263 Pink Punch

20264 Pink Hypnotic

20265 Clover Haze

18940 Frosted Rose

23834 Timeless Red

20266 Raspberry Sorbet

20267 Pink Elixir

20268 Trendy Berry

20269 Red Ovation

20270 Sexy Plum

18941 Pink Lustre

23835 Divine Berry

30,00

19,90 52

makijaż

 Oriflame Beauty Urban Shield Gloss Błyszczyk do ust Oriflame Beauty Urban Shield 10 ml 1990,00/l

28,00

19,90

23832 Supreme Pink 23832 Supreme Pink

25,00

23834 Timeless Red

18941 Pink Lu stre

23831 Eternal Pink

 Oriflame Beauty Lip Spa Therapy Balsam do ust Oriflame Beauty Spa Therapy 1,6 g 10562,50/kg

12286

Połysk i lekka konsystencja

Kolor, który robi wrażenie i długo pozostaje na ustach!  Eternal Gloss Błyszczyk do ust Eternal 5 ml 3980,00/l

30,00

19,90 makijaż 53


GŁADKA, IDEALNIE MATOWA CERA BEZ ŚLADU POŁYSKU

12819 Pink

B

MEG

NIE 12809 Porcelain

12810 Natural Ivory

WRA

ZRÓ !•

A

12820 Gold

ŻE

12807 Light/ Medium

12808 Medium/ Dark

L 12 8 07

ight/M e

dium

Opuszkami palców lub za pomocą gąbeczki nałóż podkład Matte w swoim ulubionym odcieniu. Następnie wykończ makijaż twarzy odrobiną pudru prasowanego (szczególnie w strefie T) i jesteś gotowa na podbój świata!

 21649 Fre

sh Pink

21649 Fresh Pink

12811 Natural Beige

Lekka konsystencja i trwały, matujący efekt!  Oriflame Beauty Matte Control Foundation Podkład pod makijaż Oriflame Beauty Matte CONTROL 30 ml 763,33/l

21650 Classic Rose

40,00

Makijaż: Podkład pod makijaż Oriflame Beauty Matte CONTROL 12811 Natural Beige, Puder prasowany Oriflame Beauty Matte CONTROL 12807 Light/Medium, Róż do policzków Oriflame Beauty Perfect Blush 21649 Fresh Pink.

21651 Glowing Peach

Naturalny blask przez cały rok

Wysokiej jakości kozie włosie Maskuje opuchnięcia zapewnia doskonałą aplikację i cienie pod oczami

Idealny kolor, delikatna struktura

 Oriflame Beauty Terracotta Powder Brązujący puder Oriflame Beauty Terracotta 9, 5 g 2831,58/kg

 Blush Brush Pędzel do różu Długość 180 mm

 Oriflame Beauty Perfect Blush Róż do policzków Oriflame Beauty Perfect Blush 4 g 6225,00/kg

22855 54

makijaż

42,00

26,90

23255

27,00

15,90

 Oriflame Beauty Absolute Concealer for Eyes Korektor pod oczy Oriflame Beauty ABSOLUTE 10 ml 1490,00/l

25,00

14,90

37,00

24,90

22,90 Żadnego połysku, tylko idealnie świeży, matowy wygląd  Oriflame Beauty Matte Control Pressed Powder Puder prasowany Oriflame Beauty Matte CONTROL 8g 3362,50/kg

40,00

26,90

makijaż 55


 Oriflame Beauty Nail Tip Guides Paski do manicure Oriflame Beauty 40 pasków.

ZNIEWALAJĄCA SIŁA SPOJRZENIA!

14693

MUSISZ

10,00

4,90

TO MIEĆ

15080 Purple Mist

Samoprzylepne paski do malowania końcówek

 15083 Silver Frost

 

Z precyzyjnym małym pędzelkiem  13966 Black 18931 Morning Dew

Zachwycający blask i oryginalny makijaż w oka mgnieniu!  Oriflame Beauty Illuminate Eye Crayon Rozświetlające kredki do powiek Oriflame Beauty 1,6 g 9312,50/kg

23,00

14,90 Podkręcone rzęsy

56

makijaż

15083 Silver Frost

15084 Desert Brown

 Oriflame Beauty Power Curl Mascara Tusz podkręcający rzęsy Oriflame Beauty 8 ml 2862,50/l

13966

15080 Purple Mist

33,00

22,90

22490 Black

Makijaż: Rozświetlające kredki do powiek Oriflame Beauty 15083 Silver Frost, Tusz podkręcający rzęsy Oriflame Beauty 13966 Black, Kredka do powiek Oriflame Beauty Smooth Definer 22490 Black.

18932 Soft Pink

Francuski manicure jak z salonu kosmetycznego!  Oriflame Beauty Nail White Tip Biały lakier do końcówek paznokci Oriflame Beauty 4, 5 ml 2866,67/l

18929

22493 Blue

22494 Green

12,90

 Oriflame Beauty French Manicure Emalia do francuskiego manicure Oriflame Beauty 7 ml 1414,29/l

19,00

22491 Brown

22492 Grey

22,00

9,90

Świetliste kolory i podkreślone spojrzenie  Oriflame Beauty Smooth Definer Kredka do powiek Oriflame Beauty Smooth Definer 0, 3 g 49666,67/kg

22,00

14,90

18931 Morning Dew

Błyszczący, długotrwały kolor

PIĘKNE PAZNOKCIE ZA MNIEJ! DO

18932 Soft Pink

50% TANIEJ

makijaż 57


Makijaż: Puder w perełkach Giordani Gold 23763 Natural Peach, Cienie do powiek w perełkach Giordani Gold 26316 Earthy Agate.

22738 Black

22738 Black

23438 Midnight Blue

Dodaj cerze eleganckiego blasku!

22739 Brown

yjna Perfekc ym w każd óle szczeg

23439 Moss Green

Omieć policzki brązującym pudrem w perełkach, który nada im słoneczny blask i prz yciągnie spojrzenia! MINERAŁY MIKA

Mika to cenny minerał, którego drobinki odbijają i rozpraszają światło, dzięki czemu ukrywają niedoskonałości skóry i nadają jej promienny połysk.

23440 Onyx Grey

30,00

26314 Smoky Quartz

26315 Crystal Sapphire

26314 S

mo ky Q u ar

23

tz

yjna Perfekc ym w każd óle szczeg

26316 Earthy Agate

EDYCJA LIMITOWANA

Poprawiona formuła i jeszcze WIĘCEJ PERŁOWEGO CZARU!

2 63

E 16

44,00

arthy Agate

 Giordani Gold Eye Pearls Cienie do powiek w perełkach Giordani Gold 3g 9966,67/kg

29,90

Miękkie, naturalne włókna

 Giordani Gold Colour Jewels Brush Pędzelek Giordani Gold Colour Jewels 13 cm

14694

58

makijaż

15,00

9,90

3N 76

a

ch l Pea tura

21 6

Giordani Gold Eye Pencil Kredka do oczu Giordani Gold 1g 30000,00/kg

32

N

R ral atu

adia

nce

ROZŚWIETLAJ SPOJRZENIE 1. Zakręć pędzelkiem wśród perełek, aby uzyskać efekt koloru z połyskiem. 2. Nałóż cień na całą powiekę. Łącz odcienie aż do uzyskania pożądanego efektu.

Doskonałe rozprowadzanie koloru

Pigmenty rozświetlają twarz pięknym blaskiem

 Giordani Gold Powder Brush Pędzel do pudru Giordani Gold Średnica: 2,3 cm; długość: 12 cm

 Giordani Gold Bronzing Pearls Puder w perełkach Giordani Gold 25 g 2196,00/kg

23258

45,00

29,90

79,00

54,90

21632 Natural Radiance

21633 Natural Bronze

23763 Natural Peach

makijaż 59


Perfekcyjny, bo niewidoczny Idealnie dopasowuje się do Twojej cery

yjna Per fekc ym w każd óle szczeg

LUBIMY TO! DLACZEGO WARTO GO WYPRÓBOWAĆ?

1. Aby uz yskać efekt naturalnej, nieskazitelnej cery, nałóż korektor kropkami bez pośrednio na skórę pod oczami. 2. Delikatnie wklep korektor w skórę, uż ywając do tego opuszków palców lub patyczka kosmetycznego.

• Pięknie rozświetla cerę i łatwo się rozprowadza 

• Dostosowuje się do kolorytu cery, zapewniając eleganckie, naturalne wykończenie makijażu

23810 Rose

23809 Sand

22721 Porcelain

 22722 Light Ivory

• Maskuje niedoskonałości i nadaje cerze gładki wygląd aż do 8 godzin! WASZA OCENA*

23809 Sand

23810 Rose

Idealna cera bez niedoskonałości  Giordani Gold Adaptive Luminous Concealer Rozświetlający korektor adaptacyjny Giordani Gold 7 ml 3271,43/l

39,00

60

makijaż

22,90

 22740 Natural

22741 Medium

22851 Translucent

 Giordani Gold Supreme Pressed Powder Puder prasowany Giordani Gold Supreme 7g 9857,14/kg

69,00

Makijaż: Rozświetlający korektor adaptacyjny Giordani Gold 23809 Sand, Podkład adaptacyjny Giordani Gold 22722 Light Ivory, 22736 Silky Grey.

22723 Natural Beige

Bardzo dobry podkład, który nawilża i idealnie stapia się ze skórą. Staje się niemal niewidoczny. Cera po nim jest gładka i promienna. A nna Polska *Na podstawie 559 ocen globalnych

OPALIZUJĄCE PIGMENTY

Pigmenty zainspirowane blaskiem opalu dopasowują się do indywidualnego koloru cery, rozświetlając ją i maskując wszelkie niedoskonałości.

22724 Golden Beige

22725 Dark Beige

 Giordani Gold Adaptive Foundation Podkład adaptacyjny Giordani Gold 30 ml 1163,33/l

62,00

SPRÓBUJESZ DZIŚ POLUBISZ NA ZAWSZE!

34,90 makijaż 61


Czysty luksus w makijażu

Już jedna warstwa tuszu fantastycznie wydłuża rzęsy, dodając spojrzeniu wyrazistości!

yjna Per fekc ym d w każ óle szczeg 

Br

ow

70,00

49,90

22736 Silky Grey

22

7 34

22734 Cashmere Brown

22737 Rich Mauve

Giordani Gold Baked Eye Shadow Cienie do powiek Giordani Gold Baked 2g 22000,00/kg

44,00

62

makijaż

Giordani Gold Make-up Base Baza pod makijaż Giordani Gold 30 ml 996,67/l

n

C a sh me

re

24142

24097 Black

Makijaż: Tusz do rzęs Giordani Gold Supreme Length 24097 Black, Cienie do powiek Giordani Gold Baked 22734 Cashmere Brown.

Giordani Gold Manicure Kit Zestaw do manicure Giordani Gold Wymiary: 11,2 x 10,5 x 2 cm

 Giordani Gold Supreme Length Mascara Tusz do rzęs Giordani Gold Supreme Length 8 ml 3612,50/l

 Giordani Gold Nourishing Cleansing Milk Odżywcze mleczko oczyszczające Giordani Gold 200 ml 124,50/l

28,90

29,90 21621 Porcelain

Delikatnie usuwa pozostałości makijażu

42,00

42,00

22760

Nowa wyjątkowa szczoteczka pomaga nadawać rzęsom niezwykłą długość.

24097

200 ml

24574

39,00

24,90

21622 Light Ivory

21623 Natural Beige

21624 Natural Rose

21625 Golden Beige

Giordani Gold Age Defying Foundation Podkład ujędrniający Giordani Gold 30 ml 2066,67/l

62,00

makijaż 63


26318 Sugared Petal Pink

26317 Glazed Vintage Rose

26319 Crystalized Cherry Red

Najbardziej ekskluzywny błyszczyk w naszej ofercie!

26287 Champagne Nude

26288 Stardust Petal

26319 Crystalized Cherry Red

Ubierz swoje usta w diamenty Pomadka z dodatkiem prawdziwego diamentowego proszku i rewitalizującego ekstraktu z miodu akacjowego to prawdziwy luksus dla Twoich ust!

1-sza pomadka Oriflame z prawdziwym diamentowym proszkiem

EDYCJA LIMITOWANA Giordani Gold Dreamy Moments Lip Gloss Błyszczyk do ust Giordani Gold Dreamy Moments 5 ml 7800,00/l

26289 Crystallised Pink

39,00

37,00

makijaż

x d e au g B or rk lin 2 Spa 2 62 9

91

262

23757 Shimmering Purple

Giordani Gold Dreamy Moments Eye Shadow Mono Cień do powiek Giordani Gold Dreamy Moments 2g 18500,00/kg

26289 Crystallised Pink

ted Fuchsia

26292 Sparkling Bordeaux

26322 Olive Biscotti

EDYCJA LIMITOWANA

26290 Fros

23757 Sh immerin g Purple

23758 Glistening Pink

23759 Dazzling Red

tal

26322 Olive Biscotti

t Pe

Czy jakiś kosmetyk lepiej odzwierciedla styl i luksus niż błyszczyk wzbogacony prawdziwymi diamentami?

26291 Shimmering Ruby

s rdu

Makijaż: Pomadka Giordani Gold Canary Diamond 26291 Shimmering Ruby, Tusz do rzęs Giordani Gold Supreme Length 24097 Black, Puder w perełkach Giordani Gold 23763 Natural Peach.

Sta

yjna Perfekc ym w każd óle szczeg

88

26321 Caramelized Plum

26290 Frosted Fuchsia

262

26320 Frosted Vanilla

64

NOWOŚĆ

23758 Glistening Pink

23759 Dazzling Red

26293 Sequin Plum

Z dodatkiem prawdziwych diamentów Giordani Gold Canary Diamond Sparkling Gloss Błyszczyk do ust Giordani Gold Canary Diamond 7 ml 3842,86/l

39,00

26,90

26294 Precious Mauve

ring

Sh

e imm

y Rub

UNIKALNY DIAMENT KANARKOWY Diament Kanarkowy słynący ze swojej niezwykłej urody i wyjątkowego blasku należy do najrzadziej występujących kamieni szlachetnych, co czyni go pożądanym surowcem jubilerskim dla producentów ekskluzywnej biżuterii na całym świecie.

SZYKOWNE POŁYSKUJĄCE OPAKOWANIE Giordani Gold Canary Diamond Lipstick Pomadka Giordani Gold Canary Diamond Pomadka wzbogacona prawdziwym diamentowym proszkiem łączy oszałamiający blask z intensywną pielęgnacją. Mieszanka 10 składników aktywnych o nawilżającym działaniu zmiękcza skórę ust, podczas gdy ekstrakt z miodu akacjowego pomaga chronić ją przed oznakami starzenia. 4 g 7475,00/kg

42,00

29,90 makijaż 65


TWARZ

PAZNOKCIE

25376 Porcelain

25377 Light Ivory

25378 Natural Beige

25379 Golden Beige

24916 Porcelain

Giordani Gold Mineral Therapy Foundation Podkład mineralny Giordani Gold 30 ml 2066,67/l

24921 Natural Beige

24922 Light Ivory

24924 Warm Sand

45,00

20578 Light/ Medium

22907 Porcelain

Giordani Gold Mineral Therapy Concealer Korektor mineralny Giordani Gold 2 ,75 ml 14181,82/l

22908 Fair Nude

22909 Olive Beige

22910 Natural Beige

22911 Tanned Beige

Oriflame Beauty Studio Artist Foundation Podkład Oriflame Beauty Studio Artist 30 ml 1566,67/l

47,00

39,00 OCZY

22744 Dusky Nude

22745 Peach Kiss

22746 Pink Secret

22747 Mauve Dream

22748 Rose Blossom

22749 Cerise Pink

22750 Plum Desire

22751 Eternal Red

22752 Warm Coral

22753 Honey Chestnut

Giordani Gold Jewel Lipstick Pomadka Giordani Gold Jewel 4g 11250,00/kg

45,00

66

24918 Nude Pink

EverLasting Foundation Podkład Everlasting 30 ml 1500,00/l

62,00

USTA

24917 Fair Nude

makijaż

23858 Black

23859 Nude

23051 Light

23052 Medium

23053 Dark

Oriflame Beauty Studio Artist Concealer Korektor Oriflame Beauty Studio Artist 10 ml 2800,00/l

28,00

23056 Light

23057 Medium

23058 Dark

Oriflame Beauty Studio Artist Pressed Powder Puder prasowany Oriflame Beauty Studio Artist 8g 5000,00/kg

40,00

26196 Black Grey

26197 Black Brown

EDYCJA LIMITOWANA Kohl Pencil Kredka do oczu Kohl 1, 3 g 15384,62/kg

20,00

Kohl Pencil Dramatize Kredka do oczu Kohl Dramatize 1, 3 g 15384,62/kg

20,00

Tylko do wyczerpania zapasów!

Crystal Nail File Krystaliczny pilniczek do paznokci 14,5 cm x 1,2 cm x 3 cm

10,00 6,90

12401

Oriflame Beauty Cuticle Remover Gel Żel do usuwania skórek Oriflame Beauty 7 ml 3142,86/l

Oriflame Beauty Nail Polish Remover Zmywacz do paznokci Oriflame Beauty 75 ml 198,67/l

17084 Green Jungle

22,00 14,90

18939

17082 Silver River

22,00

18936

Oriflame Beauty Crystal Base & Top Coat Emalia 2 w 1 Oriflame Beauty 7 ml 3142,86/l

22,00

18927

22521 Black

22522 Brown

Oriflame Beauty Maxi Lash Mascara Tusz pogrubiający rzęsy Oriflame Beauty Maxi Lash 8 ml 4375,00/l

35,00

17083 Savannah Sky

Oriflame Beauty Kajal Eye Liner Drapieżne kredki do powiek Oriflame Beauty 2,5 g 5160,00/kg

Oriflame Nail Boost Advanced Growth Reviver Preparat stymulujący wzrost paznokci Oriflame Nail 7 ml 2128,57/l

29,00

12,90

23,00 14,90

23447

22918 Smoky Black

22919 Smoky Brown

22920 Bronzed Taupe

22921 Sheer Purple

22922 Shimmering Green

22923 Royal Blue

Oriflame Beauty Colour Pro Eye Shadow Trio Cienie do powiek Oriflame Beauty Colour Pro 2 ,7 g 13703,70/kg

37,00

1

2

3

5 pędzli do makijażu w zestawie: 1. Pędzel do tuszu do kresek 2. Pędzel do korektora 3. Pędzel do 4 cieni do powiek 5 4. Pędzel do konturowania twarzy 5. Pędzel do pudru Cosmetics Brush Kit Zestaw pędzli do makijażu Etui: 5,8 cm x 19 cm. Pędzle: długość od 16,5 cm do 17,8 cm

18779

80,00

62,90

makijaż 67


ur p le

PORADA: Nałóż warstwę bazy i lakieru nawierzchniowego przed użyciem koloru – wygładzi to płytkę paznokcia, ochroni ją przed przebarwieniami i sprawi, że wzorzysty manicure dłużej się utrzyma.

26 87 1P lum

sennie ł robi się wio Kiedy wokó ra wykorzystać swą o i kolorowo, p aszalej z kolorami, Z . ść o n awne kreatyw nokciach zab az p a n ąc tworz je o wzory.Tw i oryginalne nieograniczone! są i możliwośc

2P

E

BY ORIFLAM

NOWOŚĆ

E DYC JA L IM ITOW ANA

87

JAK: Użyj bazy i lakieru nawierzchniowego do namalowania wzorów na paznokciach pokolorowanych wcześniej lakierem Very Me – w miarę jak produkt będzie wysychał, wzory staną się bardziej widoczne.

26

MANICURE Z POMYSŁEM!

JAK BYĆ PIĘKNĄ?

PAZNOKCIE DLA KREATYWNYCH!

26870 Pink

PUŚĆ WODZE FANTAZJI

13,00

26873 Clear

DOBRZE WIEDZIEĆ: Lakier do paznokci oraz baza i lakier nawierzchniowy VeryMe zostały specjalnie opracowane, aby wspólnie tworzyć efekt zmieniającego się koloru.

 Very Me Nail Paint Lakier do paznokci Very Me Lakier w modnych metalicznych odcieniach, które stają się ciemniejsze po nałożeniu bazy i lakieru nawierzchniowego. 8 ml 1112,50/l

8,90  Very Me Nail Paint Base & Top Coat Baza i lakier nawierzchniowy Very Me Nakładaj pod lakier do paznokci w celu wzmacniającym oraz jako warstwę nawierzchnią do stworzenia wzorów w ciemniejszym odcieniu. 8 ml 1112,50/l

INSPIRACJE: Pomysły na wzorzysty manicure znajdziesz na stronie VeryMe na www.oriflame.pl

Makijaż modelki: tusz Fat Lash 20533 Black / baza i lakier nawierzchniowy 26873 Clear / lakier Very Me 26870 Pink, 26871 Plum, 26872 Purple.

26873

68

Frédérique, Ekspert ds. kosmetyków do makijażu

26872 Purple

26873 Clear

26870 Pink

26873 Clear

1

LAKIERY

26871 Plum

Pomaluj paznokcie 1 lub 2 warstwami lakieru w wybranym kolorze. Poczekaj aż wyschną. 26873 Clear

2

BAZA I LAKIER NAWIERZCHNIOWY Stwórz wzory za pomocą przeźroczystej bazy i lakieru nawierzchniowego. Po wyschnięciu, zobaczysz efekty swojej twórczości!

13,00

8,90 Każdy ponad

30% taniej! 69


MODNE OCZY!

PUŚĆ WODZE FANTAZJI

24270 Pink

24273 Black

urgundy

24271 Burgundy

je: a rb

to

24271 B

tu en ez pr

24273 Black

2 an att

nh Ma

24269 White

0 Pink 2427

lka de Mo

Yellow 26634

2 małe kieszonki wewnętrzne

NA

20425 Electric Purple

wewnętrzną kieszeń na suwak

O WA

20422 Mocha Loca

J A LI M IT

20423 Goddess Green

NOW OŚĆ

E DYC

20421 Night Glow

POSIADA: zamknięcie na magnes

Makijaż modelki: tusz Fat Lash 20533 Black / kredka do powiek 24270 Pink / kredka Double Trouble 20425 Electric Purple.

20424 Blue Lagoon

SŁONECZNY SZYK!

242

69

. ow

Wh

ll Ye

ite

34

66

E DYC

 Very Me Fat Lash Mascara Pogrubiający tusz do rzęs Very Me Fat Lash 8 ml 1612,50/l Manhattan Bag Torba Manhattan Modna torba z imitacji skóry w wyrazistych kolorach. Posiada regulowany pasek na ramię. Zamykana na klapkę z magnesem. Wymiary: 33 x 23 cm

80,00

70

54,90

20533

 Very Me Pencil Sharpener Temperówka Very Me Wymiary: 3,6 x 3,1 x 2,6 cm 23268

20,00

12,90 10,00

6,90

 Very Me Double Trouble Kredka do powiek Very Me Double Trouble Dwa odcienie w jednej kredce to super pomysł na efektowny makijaż. Zachwycaj magnetyzującym spojrzeniem! 1, 38 g 7173,91/kg

17,00

9,90

J A LI M I TO

WA N A

 Very Me Eye Crayon Kredki do powiek Very Me Połyskujące kredki do powiek o miękkiej, kremowej formule. Łatwo się rozprowadzają i rozcierają na skórze. 1, 8 g 5500,00/kg

19,00

9,90 71


PUŚĆ WODZE FANTAZJI

GORĄCY LOOK  TUSZE DO RZĘS

USTA JAK MARZENIE 20524 Neon Pink

20435 Black

 Very Me Clickit Mascara Tusz do rzęs Very Me Clickit Tusz zapewniający rzęsom wrażenie długości i obfitości! Połącz go z ulubionym tuszem do kresek i zniewalaj spojrzeniem. 3, 5 ml 2828,57/l

17,00

20435

9,90

WYBIERZ, KLIKNIJ I GOTOWE! Makijaż modelki: tusz Clickit 20435 Black / tusz do kresek 20437 Black / błyszczyk 20524 Neon Pink.

 BŁYSZCZYKI 20522 Clear Shimmer

20523 Baby Pink

20525 Raspberry

23086 Coral

 TUSZE DO KRESEK 20437 Black

20438 Grey

20440 Blue

20441 Green

 Very Me Clickit Connector Konektor do kosmetyków Very Me Clickit Wybierz dwa ulubione produkty z serii Very Me i połącz je ze sobą za pomocą konektora.

20524 Neon Pink

3,50

20418

 Very Me Clickit Eye Liner Tusz do kresek Very Me Clickit Błyszczący tusz w elektryzujących odcieniach świetnie się rozprowadza i komponuje z tuszem do rzęs Clickit. Nikt Cię nie przeoczy! 3, 5 ml 2828,57/l

17,00

9,90 72

KONEKTOR

GRATIS

 Very Me Clickit Lip Gloss Błyszczyk do ust Very Me Clickit Lśniące usta są stworzone do słodkich pocałunków! Pięć super modnych odcieni do wyboru. 3, 5 ml 2828,57/l

17,00

9,90

20396 Pink

DELIKATNIE KOLORYZUJĄCY, NAWILŻAJĄCY BALSAM Z WITAMINĄ E I OLEJKIEM JOJOBA

20440 Blue

PRZY ZAKUPIE 2 KOSMETYKÓW CLICKIT

Very Me Incredibalm Balsam do ust Very Me Incredibalm Na ratunek spierzchniętym ustom! Balsam wzbogacony witaminą E i olejkiem jojoba cudownie zmiękcza skórę i nadaje wargom delikatny odcień. 8 ml 1237,50/l 20396

16,00

9,90

73


PUŚĆ WODZE FANTAZJI

LEKKOŚĆ KOLORU  Very Me Blush Brush Pędzel do różu Very Me Materiał: włosie kozie, aluminium, drewno. Długość: 10,7 cm

20386 Porcelain

13,90

 Very Me Cherry My Cheeks Róż do policzków Very Me Cherry My Cheeks Dzięki różowi łatwo uzyskasz gładkie, miękkie i doskonale zaróżowione policzki. 2 g 7450,00/kg

ODŻYWIA DZIĘKI EKSTRAKTOWI Z JOGURTU

20531 Matte light 20531 Matte light

Makijaż modelki: podkład Smoothie 20387 Ivory / puder No Time for Shine 20531 Matte Light / róż Cherry My Cheeks 24351 Sweet Coral.

22,00 MATUJE

14,90 Z NATURALNEGO WŁOSIA

20387 Ivory

20389 Cocoa

24 35

ee t Sw

UMIAR TO PODSTAWA!

23265

Frédérique, Ekspert ds. kosmetyków do makijażu

Coral

WYRAFINOWANE ODCIENIE

 Very Me No Time for Shine powder Matujący puder prasowany Very Me Formuła pochłania nadmiar sebum i zapewnia świeży wygląd. Skutecznie maskuje niedoskonałości, nie zmieniając naturalnego kolorytu cery. 9 g 1655,56/kg

22,00

14,90

6,00

3,90

8 Pe

rfect

 Very Me Sponges Gąbeczki Very Me Wymiary: 4 x 4 x 0,5 cm

Puder fantastycznie matuje tłustą, błyszczącą się cerę, ale zbyt duża ilość tego kosmetyku może się nieestetycznie „wałkować” na twarzy! Aby temu zapobiec, staraj się nakładać jednorazowo małą ilość pudru i tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.

1

JAK BYĆ PIĘKNĄ?

2127

35

k y Pin ett Pr

24

0

Light

21279 Dark Secret

 

74

20388 Sand

20532 Matte latte

20,00

24897

BUZIA JAK Z OBRAZKA

 UKOJENIE Z OLEJKIEM Z DRZEWA HERBACIANEGO

 Very Me Cover Up Concealer Korektor Very Me Cover Up Maskujący niedoskonałości korektor nada Twojej cerze świeży, naturalny wygląd. Zawiera olejek z drzewa herbacianego o oczyszczających i łagodzących właściwościach. 1 g 9900,00/kg

15,00

9,90

 Very Me Smoothie Foundation Podkład Very Me Smoothie Odżywczy podkład wzbogacony ekstraktem z owoców leśnych i jogurtu zapewnia perfekcyjny efekt kryjący. 30 ml 496,67/l

22,00

14,90

75


SIŁA PRZYCIĄGANIA czerwona róża, słodkie kandyzowane fiołki, paczula

Smarty Susie Eau de Toilette Woda toaletowa Smarty Susie Seksowne aromaty kandyzowanych fiołków i paczuli tworzą idealny zapach dla błyskotliwej uwodzicielki, która potrafi rozszyfrować miłosny kod ukryty między wierszami. 50 ml 998,00/l 25387

79,00

49,90

Inspiracja WE FLAKONIE

gruszka, gardenia, piżmo

Rock Angel Eau de Toilette Woda toaletowa Rock Angel Słodka z psotliwym dodatkiem, woda toaletowa Rock Angel pachnie nutami soczystej gruszki, barwnej gardenii oraz zuchwałymi nutami drzewa cedrowego. 30 ml 2633,33/l

79,00

22953

Każdy kunsztowny, pięknie wykonany flakon Oriflame ukrywa zapach, będący inspiracją dla zmysłów. Traktuj go jak skarb, którym chcesz się nieustannie delektować!

■ OD STR. 78

SUPER OFERTA!

Woda toaletowa i dezodorant do ciała Eclat dla pań ponad 45% taniej

■ STR. 79 DLA NIEGO

wanilia organiczna, różowy grejpfrut, heliotrop

gałka muszkatołowa, ananas, tytoń

Ultra Glam Eau de Toilette Woda toaletowa Ultra Glam Niech owocowo-waniliowe nuty skruszą maskę nieśmiałości, za którą ukrywa się prawdziwa uwodzicielka. 30 ml 2633,33/l 23614

76

79,00

Urban Lovers for Him Eau de Toilette Woda toaletowa dla panów Urban Lovers Intrygująca, śmiała kompozycja ananasa, gałki muszkatołowej i tytoniu zaintryguje ją i zagwarantuje, że będzie Twoja! 50 ml 998,00/l 21570

79,00

49,90

Woda perfumowana Paradise ■ STR. 85

ZAPACHY

PUŚĆ WODZE FANTAZJI


Przy zakupie dowolnego zapachu dla kobiet (str. 79–89)

PRAWDZIWY KLASYK W ŚWIETNEJ CENIE ZAOSZCZĘDŹ DO

DLA KOBIETY PEŁNEJ KLASY I WDZIĘKU

próbka pomadki Giordani Gold Voluptuous

45%

GRATIS! WYPRÓBUJ! Potrzyj produkty i poczuj zapach!

NOWOŚĆ!

W NASTĘPNYM KATALOGU

 Eclat Women Deodorising Body Spray Dezodorant do ciała w sprayu Eclat dla pań Wzmacnia Twoje poczucie świeżości oraz intensywność wody toaletowej. 75 ml 212,00/l

13838

27,00

15,90

WASZA OCENA* Subtelny, elegancki, a jednocześnie intrygujący i tajemniczy. „Ubrana” w ten zapach jestem wyjątkowa i świat w tej właśnie chwili należy do mnie. Polecam każdej kobiecie! K i ng a Polska *Na podstawie 340 ocen globalnych

INSPIRACJA DLA TWÓRCY Kobieta, z myślą o której tworzyłam Eclat, to klasyczna piękność, o aksamitnie gładkiej skórze, spowita w drogocenne jedwabie i pełna gracji, słowem ponadczasowy symbol kobiecości. Zapach bazuje na nutach białej lilii, wyrafinowanych akordach róży i konwalii, które dodają kompozycji luksusowego charakteru. W sercu Eclat soczystością kusi bergamotka i czarna porzeczka, natomiast kremowe drzewo sandałowe i piżmo, ocieplone nutami wanilii, tworzą zmysłową bazę. Violaine David, Perfumiarz

78

zapachy

Typ zapachu: Orientalnokwiatowy

morela, fiołek, drzewo sandałowe

 Eclat Women Eau de Toilette Woda toaletowa Eclat dla pań Subtelny wyraz ponadczasowej elegancji w bardzo kobiecym, miękkim wydaniu. Słodkie nuty malin i delikatnych fiołków są otulone ciepłym tłem z białego piżma. Perfekcyjne połączenie klasyki z nowoczesnością. 50 ml 1058,00/l

13824

99,00

52,90 zapachy

79


NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA

 Giordani Gold Anti-perspirant 24H Deodorant Dezodorant antyperspiracyjny 24H Giordani Gold Dezodorant kuszący promiennymi nutami Giordani Gold nie pozostawia białych śladów na ubraniach. 50 ml 198,00/l

16,00

24171

9,90

 Giordani Gold Deodorising Body Spray Dezodorant do ciała w sprayu Giordani Gold Zmysłowy, delikatnie perfumowany dezodorant do ciała w sprayu wzbogacony eleganckimi nutami Giordani Gold. 75 ml 212,00/l

27,00

24170

15,90

ZŁOTO: Twoja deklaracja dobrego STYLU!

BIAŁA ELEGANCJA

W tym sezonie króluje biel! Postaw na proste, klasyczne rozwiązania, o ponadczasowym, luksusowym charakterze.

White Watch Zegarek White Zegarek damski z białą tarczą ozdobioną złocistymi elementami, na regulowanym pasku z imitacji skóry. Tylna płyta zegarka wykonana ze stali nierdzewnej. Mechanizm kwarcowy. Testowany na obecność niklu. Bateria bezrtęciowa. Pasek: 24 x 2 cm. Średnica obudowy: 3,5 cm

 Giordani Gold Body Cream Krem do ciała Giordani Gold Luksusowy krem do ciała o eleganckiej woni Giordani Gold pozostawia skórę cudownie pachnącą i odżywioną. 250 ml 87,60/l

26744

24172

80

zapachy

100,00

69,90

37,00

21,90

mandarynka, lilia biała, paczula

Giordani Gold Eau de Parfum Perfumowana woda Giordani Gold Nowa interpretacja legendarnej wody perfumowanej Orifl ame! Zachwycająca woń dojrzewającej w słońcu mandarynki przyprawiona boskim aromatem białej lilii i zmysłową głębią paczuli. 50 ml 1198,00/l

24169

99,00

59,90

zapachy 81


Demi Moore przedstawia: NOWOŚĆ

cytrusy, białe kwiaty, piżmo

żywica elemi, róża, wetiwer

Zmień życie w najpiękniejszą baśń

MUSISZ

TO MIEĆ

NOWOŚĆ zielone liście, fiołek, piżmo

Każdy dzień powinien być prz yprawiony odrobiną blasku, tą szcz yptą magii, która odrywa od codzienności i pozwala Ci poczuć się pięknie, kobieco i zmysłowo. Zapach More by Demi daje nam to wsz ystko… i dużo więcej.

 

ylang ylang, jaśmin, drzewo sandałowe

posłonek kutnerowaty, róża turecka, zamsz   

Dezodoranty wzbogacone Twoimi ulubionymi nutami zapachowymi! Dezodoranty do ciała w sprayu 75 ml  24353 Paradise

 25043 Mirage  25042 Muse  20540 Elvie

212,00/l 

 More by Demi Eau de Parfum Perfumowana woda More by Demi Woda perfumowana sygnowana przez samą Demi Moore urzeka zmysłowością tahitańskiego ylang-ylang, elegancją jaśminu wielkolistnego i kremową wonią drzewa sandałowego. Daj się oczarować olśniewającemu wyrafinowaniu rodem z Hollywood. 50 ml 1898,00/l

23624 82 zapachy

135,00

94,90

 More Body Butter Masło do ciała More 200 ml 99,50/l

24739

30,00

19,90

 More by Demi Deodorising Body Spray Dezodorant do ciała w sprayu More by Demi 75 ml 212,00/l

24457

27,00

15,90

 By Marcel Eau de Parfum Perfumowana woda by Marcel Perfumowana woda by Marcel zmysłowymi nutami posłonka kutnerowatego, róży tureckiej i zamszu podkreśli zmysłowy czar i blask Twojej kobiecości. 50 ml 1898,00/l

22444

135,00

94,90

27,00

DOSKONAŁA OKAZJA – WYPRÓBUJ JE WSZYSTKIE! Każdy za

pieprz różowy, płatki jaśminu, piżmo

15,90 zapachy 83


RÓŻ: Twoja manifestacja KOBIECOŚCI

  

bez, róża, brzoskwinia

orchidea, gruszka, ylang ylang

 Volare Parfum de Toilette Perfumowana woda Volare Dla zmysłowej czarodziejki, Pani Kwiatów. Różane serce uwodzi delikatnością w otoczeniu bzu, irysów i fiołków. 50 ml 1198,00/l

15221

84

zapachy

89,00

59,90

 Dancing Lady Eau de Toilette Woda toaletowa Dancing Lady W dżungli na wybrzeżu południowego Pacyfiku rośnie orchidea zwana Dancing Lady. Jej oszałamiający wdzięk odnajdziesz w tej kompozycji, w której gruszka i mandarynka łączą się z czekoladą i ylang-ylang. 50 ml 1198,00/l

15865

89,00

59,90

 Paradise Body Cream Krem do ciała Paradise 250 ml 99,6,00/l

pieprz różowy, płatki jaśminu, piżmo

24352

37,00

24,90

 Paradise Eau de Parfum Woda perfumowana Paradise Delikatna, piękna woń piwoni miesza się z akcentami jaśminu i pikantnymi tonami różowego pieprzu. Zapach ewoluuje podążając szlakiem akordów zmysłowego cedru i piżma. Zaprowadzi Cię prosto do raju. 50 ml 1898,00/l

23853

135,00

94,90 zapachy 85


czarna róża, datura, drzewo sandałowe

Enigma Eau de Toilette Woda toaletowa Enigma 50 ml 2380,00/l

119,00

13850

CZERWIEŃ: Twój synonim szalonej namiętności

cynamon, jaśmin, wanilia

malina, gardenia, bursztyn 

 Felicity Eau de Toilette Woda toaletowa Felicity 50 ml 1198,00/l

21673

 Divine Sensual Eau de Parfum Perfumowana woda Divine Sensual 50 ml 1398,00/l

11430 86 zapachy

99,00 69,90

 Divine Sensual Anti-perspirant 24H Deodorant Dezodorant antyperspiracyjny Divine Sensual 50 ml 218,00/l

19795

16,00 10,90

89,00 59,90

 Felicity Deodorising Body Spray Dezodorant Felicity w sprayu 75 ml 238,67/l

21674

27,00 17,90

imbir, kwiat kakao, czekolada

Love Potion Eau de Parfum Perfumowana woda Love Potion Odkrywaj przyjemność płynącą z miłości razem z zapachem nęcącym zmysły Love Potion, w skład którego wchodzą ostre nuty imbiru, kwiatu kakao oraz czekolady. 50 ml 1598,00/l

22442

119,00

79,90

zapachy 87


 Sparkle in Paris Anti-perspirant 24h Deodorant Dezodorant antyperspiracyjny 24h Sparkle in Paris 50 ml 178,00/l

13,00

24456

8,90

 Sparkle in Paris Bath & Shower Gel Żel do kąpieli i pod prysznic Sparkle in Paris 300 ml 43,00/l

18,00

24454 Tylko do wyczerpania zapasów!

brzoskwinia, jaśmin, mirra

12,90

CZERŃ: Twój symbol ELEGANCJI

EDYCJA LIMITOWANA

mandarynka, heliotrop, bursztyn

EDYCJA LIMITOWANA

EDYCJA LIMITOWANA

Precious Eau de Parfum Perfumowana woda toaletowa Precious 4 ml 4975,00/l

Amber Elixir Eau de Parfum Perfumowana woda toaletowa Amber Elixir 4 ml 4975,00/l

23537

23534

30,00

19,90 Precious Moments Eau de Parfum Perfumowana woda Precious Moments 50 ml 1980,00/l

18957 88

zapachy

99,00

30,00

19,90

EDYCJA LIMITOWANA

Amber Elixir Night Eau de Parfum Woda perfumowana Amber Elixir Night 50 ml 1980,00/l

 Sparkle in Paris Shimmering Body Lotion Rozświetlający balsam do ciała Sparkle in Paris 200 ml 69,50/l

25040

24455

99,00

Tylko do wyczerpania zapasów!

19,00

13,90

wetiwer, jeżyny, akordy szampana

Sparkle in Paris Eau de Toilette Woda toaletowa Sparkle in Paris Harmonijna kompozycja zmysłowego wetiweru, pełnej porywającej świeżości jagody i orzeźwiających nut szampana obudzi w Tobie nieposkromiony magnetyzm kobiecości. 50 ml 1198,00/l

24585

89,00

59,90

zapachy

89


DLA NIEGO  Amazonia Men’s Sunglasses Okulary przeciwsłoneczne Amazonia Wymiary: 14,3 x 11,5 x 4,6 cm. Posiadają certyfikat CE.

 Amazonia Butterfly Bag Torba Amazonia Butterfly Wymiary: 42 x 35,5 cm

45,00 21,90

24450

 Amazonia Body Cream Krem do ciała Amazonia 200 ml 49,50/l

120,00 49,90

24789

24208

Egzotyczna podróż dla duszy i ciała!

25,00 9,90

36,00 17,90

24131

17,00 9,90

60%

DO

TANIEJ

EDYCJA LIMITOWANA

 Amazonia For Her Eau de Toilette Woda toaletowa Amazonia dla pań 30 ml 596,67/l

 Amazonia Calming Face Wash Kojący żel do mycia twarzy Amazonia 150 ml 66,00/l

 Amazonia for Him Eau de Toilette Woda toaletowa Amazonia dla panów 30 ml 596,67/l

24130

OFERTA, KTÓREJ NIE WARTO PRZEGAPIĆ!

DLA NIEJ

EDYCJA LIMITOWANA

24129

36,00 17,90

  Amazonia Shower Gel Żel pod prysznic Amazonia 200 ml 34,50/l

24207

 Amazonia Face Cream Krem do twarzy Amazonia 75 ml 132,00/l

24132

15,00 6,90

20,00 9,90

guarana, sok z kaktusa, orzech brazylijski 90

Torba zdobiona motywami liści i motyli to połączenie piękna i praktycznej wygody.

pitanga, wiktoria amazońska – lilia wodna, akordy bambusa

91


BĄDŹ ZAWSZE NA FALI 

POCZUJ TOTALNĄ ŚWIEŻOŚĆ! ZAOSZCZĘDŹ DO

45%  Glacier Anti-perspirant Deodorant Spray Antyperspiracyjny dezodorant w sprayu Glacier 150 ml 126,00/l

10897

30,00

18,90

 Glacier Moisturising Shaving Foam Nawilżająca pianka do golenia Glacier 200 ml 79,50/l 

8155

25,00

15,90

WASZA OCENA* Zapach daje porządny zastrzyk energii, jest rześki, bardzo odświeżający, długo utrzymuje się na skórze. Natalia Polska *Na podstawie 253 ocen globalnych

INSPIRACJA DLA TWÓRCY Oślepiająca biel świeżego śniegu, krystalicznie czyste, ostre powietrze i powoli rozgrzewające ciepło porannego słońca – uwielbiasz to pełne napięcia oczekiwanie, kiedy krew pulsuje w żyłach, a serce przyspiesza swój rytm! Glacier to zapach stworzony z miłości do ryzyka i ekstremalnych emocji. Philippe Bousseton, Perfumiarz

92

dla niego

Typ zapachu: Aromatycznoświeży

 Glacier Eau de Toilette Woda toaletowa Glacier Jeśli uwielbiasz sport i adrenalinę, to zapach dla Ciebie. Ziołowa kompozycja rozmarynu i estragonu z miętą i nutami drzewnymi. 100 ml 429,00/l

zielona cytryna, geranium, drewno

8150

79,00

42,90 dla niego

93


WCZUJ SIĘ W MIEJSKI STYL

WYPRÓBUJ! Potrzyj flakon i poczuj zapach!

 S8 Eau de Toilette Woda toaletowa S8 Odzwierciedlenie pulsującego, porywającego rytmu wielkiego miasta. Dynamiczny, orzeźwiający zapach wychodzący naprzeciw światowym trendom. Jego niepowtarzalny charakter tworzy osiem modnych aromatów: grejpfrut, mandarynka, kardamon, czarny pieprz, bratek, piżmo, paczula, tonkowiec wonny. 75 ml 1058,00/l

8020

Czujesz przez skórę wibrujący puls wielkiego miasta. Kochasz tę energię i nieustanne wyzwania!

dla niego

52,90

 S8 Antiperspirant Deodorant Spray Antyperspiracyjny dezodorant w sprayu S8 Dezodorant o zapachu S8 zapewnia całodzienną ochronę antyperspiracyjną i nie pozostawia białych śladów na ubraniach. 150 ml 126,00/l

10890

94

79,00

30,00

18,90 dla niego

95


MĘSKI OBIEKT POŻĄDANIA Pociągające nuty grejpfruta, liści laurowych i kardamonu

NIEZMIENNIE STYLOWY Dla mężczyzny, który nigdy nie traci stylu

grejpfrut, wyciąg z liścia laurowego, kardamon

papryka, kadzidło, kawa

Flamboyant Eau de Toilette Woda toaletowa Flamboyant Ten facet nie lubi stać w cieniu! Dynamiczne nuty cytrusowo-drzewne to kwintesencja stylu współczesnego mężczyzny. 75 ml 798,67/l

Signature Heritage Eau de Toilette Woda toaletowa Signature Heritage Niech poprowadzą Cię stylowe, intensywne nuty papryki, czarnej kawy i tajemnicza woń kadzidła. Idealny zapach dla mężczyzny, który uwodzi elegancją, bez względu na okoliczności. 75 ml 932,00/l

19639

23837

96

dla niego

89,00

59,90

99,00

69,90 dla niego

97


WYPRÓBUJ! Potrzyj flakon i poczuj zapach! pieprz różowy, oregano, mandarynka

DLACZEGO WARTO GO WYPRÓBOWAĆ? • Wyrazisty i wyrafinowany • Idealny dla pewnego siebie, eleganckiego mężczyzny

Eclat Sport for Men Eau de Toilette Woda toaletowa dla panów ECLAT SPORT 75 ml 932,00/l

13261

LUBIMY TO!

99,00 69,90

• Uwielbiany przez ogromne rzesze mężczyzn w Oriflame!

UJMUJĄCA PEWNOŚĆ SIEBIE

WASZA OCENA*

Idealny zapach na randkę – jego składniki (imbir i czekolada) to prawdziwe afrodyzjaki, którym trudno się oprzeć!

Kocham ten zapach! Nie mogę się „odkleić” od męża, kiedy nim pachnie.

Ha l i na Polska *Na podstawie 104 ocen globalnych

gałka muszkatołowa, szałwia, geranium

mandarynka, zielona herbata, mirra namibijska Voyager Eau de Toilette Woda toaletowa Voyager 75 ml 838,67/l

21707 98

dla niego

79,00 62,90

Giordani Man Dolce Vita Eau de Toilette Woda toaletowa Giordani Man Dolce Vita Śródziemnomorska finezja i urok zmysłowych przyjemności ukryty w magnetyzującej wodzie toaletowej Giordani Man Dolce Vita. 75 ml 798,67/l

22400

99,00

SPRÓBUJESZ DZIŚ POLUBISZ NA ZAWSZE!

59,90 dla niego

99


POBUDZA UKRYTĄ SIŁĘ

ŚWIAT NALEŻY DO CIEBIE

Idealny dla pełnego energii mężczyzny, który nie boi się ryzyka

Czysta moc o niezwykłej głębi

melon, herbata, mech

grejpfrut, cyprys, drewno

 

bergamotka, kolendra, paczula

 Fuse Eau de Toilette Woda toaletowa Fuse 75 ml 838,67/l

23825

100

dla niego

89,00

62,90

 Fuse Anti-perspirant 24H Deodorant Dezodorant antyperspiracyjny 24H Fuse 50 ml 258,00/l

23841

16,00

12,90

 Excite by Oriflame Eau de Toilette Woda toaletowa Excite by Oriflame 75 ml 732,00/l

15560

79,00

54,90

 Soul Eau de Toilette Woda toaletowa Soul 100 ml 549,00/l

10231

79,00

54,90 dla niego

101


POCZUJ ADRENALINĘ

WYRAŹ KAŻDĄ STRONĘ SWOJEJ NATURY

Dla dynamicznego wielbiciela ryzyka

Woda toaletowa w sprayu 150 ml  24163 I.D. Beats  24164 I.D. Player  24162 I.D. Energy

mięta zielona, lukrecja, drzewo sandałowe

166,00/l

Każda za  Free Motion Eau de Toilette Woda toaletowa Free Motion 50 ml 1258,00/l

22957

esencja imbirowa, kokos, drzewo cedrowe

89,00

anyż, kawa, liście paczuli

36,00

24,90 owoc yuzu, korzeń imbiru, ogórek

62,90

grejpfrut, liście geranium, mech

 Free Attitude Eau de Toilette Woda toaletowa Free Attitude 50 ml 1258,00/l

89,00

8124

102

62,90

dla niego

dla niego

103


DLA NIEJ

Signature Eau de Toilette Woda toaletowa Signature 75 ml 1320,00/l

bergamotka, skóra, drzewo cedrowe

12190

99,00

Platinum by Oriflame Eau de Toilette Woda toaletowa Platinum by Oriflame 75 ml 1053,33/l

18175

79,00

Espionage Eau de Toilette Woda toaletowa Espionage 75 ml 1320,00/l

23629

99,00

Ascendant Pure Eau de Toilette Woda toaletowa Ascendant Pure 75 ml 1186,67/l

19449 Eclat for Men Anti-perspirant Deodorant Spray Antyperspiracyjny dezodorant w sprayu Eclat dla panów Działa skutecznie jako antyperspirant chroniący przed poceniem się, a jednocześnie wzmacnia Twój zapach Eclat. 150 ml 152,67/l

13852

104

zapachy

30,00

22,90

89,00

Divine Eau de Toilette Woda toaletowa Divine 50 ml 1980,00/l

11355

Midnight Pearl Eau de Parfum Perfumowana woda Midnight Pearl 50 ml 2700,00/l

19851

21559

99,00

135,00

Miss O Eau de Toilette Woda toaletowa Miss O 50 ml 1780,00/l

7714

89,00

Cocktails & the City Fashion Addict Eau de Toilette Woda toaletowa Cocktails & the City Fashion Addict 30 ml 1200,00/l

24179

Od egzotycznie pachnącej pielęgnacji w stylu spa po orzeźwiające kosmetyki do ciała i włosów, w naszej bogatej ofercie zawsze znajdziesz produkty, które zagwarantują Ci fantastyczny wygląd i samopoczucie!

■ OD STR. 106

SUPER OFERTA!

Wzmacniająca linia do słabych włosów HairX do 40% taniej

■ STR. 111

36,00

Cocktails & the City Party Queen Eau de Toilette Woda toaletowa Cocktails & the City Party Queen 30 ml 1200,00/l

24178 Architect Eau de Toilette Woda toaletowa Architect 75 ml 1320,00/l

99,00

CZYSTY ZACHWYT dla Twoich zmysłów

36,00

Cocktails & the City Flirty Bella Eau de Toilette Woda toaletowa Cocktails & the City Flirty Bella 30 ml 1200,00/l

24177

36,00

Złuszczający scrub do ciała Swedish Spa

■ STR. 107

KOSMETYKI DO CIAŁA I WŁOSÓW

DLA NIEGO


STWÓRZ SWOJE PRYWATNE SPA

Twoje domowe SPA

WITAJ W KRAINIE RELAKSU  Swedish Spa Beauty Wonder Oil Odżywczy olejek Swedish Spa 150 ml 132,67/l

18765

EKSPERT RADZI

33,00

19,90

 Swedish Spa Exfoliating Body Scrub Złuszczający scrub Swedish Spa 150 ml 152,67/l

18483

18484

22683

9,90

TANIEJ

Kryształki soli i sproszkowane łupiny migdałów złuszczają i wygładzają skórę

Do masażu, nawilżania, kąpieli lub jako kuracja do suchych włosów przed użyciem szamponu

+

Olejek imbirowy, kompleks Hydracare+, olejek ze słodkich migdałów i witamina E koją, tonizują i chronią skórę

=

22,90

 Swedish Spa Night Renewal Hand Cream Regenerujący krem do rąk na noc Swedish Spa 75 ml 132,00/l

45%

DO

Formuła Piękna

40,00

 Swedish Spa Anti-cellulite Cream Krem antycellulitowy Swedish Spa 200 ml 89,50/l

18,00

Odżywcza nocna kuracja w postaci kremu do rąk z kompleksem Hydracare+ oraz olejkami

Jedwabiście gładka, odżywiona skóra, którą się zachwycisz

30,00

17,90

DLACZEGO TO IDEALNY KOSMETYK DLA CIEBIE?

Ogień. Zainspirowani zmysłowym ciepłem jednego z czterech żywiołów, wybraliśmy OLEJEK IMBIROWY, słynący ze swoich tonizujących i antyoksydacyjnych właściwości. Bogaty w witaminy i minerały składnik pomoże zadbać o zdrowy wygląd Twojej skóry i włosów, dostarczając im dawkę ciepłej i kojącej energii. Manager produktu Swedish Spa, Pernilla Holmgren

106

ciało i włosy

71%

kobiet zauważyło, że wygląd ich skóry się poprawił*.

WASZA OCENA*

*Testy konsumenckie z udziałem 85 kobiet stosujących produkt przez 4 tygodnie.

Pięknie pachnie, dobrze złuszcza suchy naskórek, a po zastosowaniu skóra jest gładka, pachnąca i nawilżona. Zostawia delikatną warstwę, jakby oliwka. Polecam! Da r i a Polska *Na podstawie 391 ocen globalnych

ciało i włosy

107


 

Formuła Piękna

Nawilżające proteiny jedwabiu i przeciwutleniający wyciąg z orchidei

Delikatnie oczyszcza

SKÓRA WRAŻLIWA

+

Kojące właściwości rumianku i ochronne działanie witaminy E

=

Nawilżona, pełna komfortu skóra

 Swedish Spa Refreshing Anti-perspirant 24h Deodorant Odświeżający dezodorant antyperspiracyjny 24h Swedish Spa 50 ml 178,00/l

23739

13,00 8,90

 Swedish Spa Refreshing Shower Gel Odświeżający żel pod prysznic Swedish Spa 200 ml 84,50/l

21876

25,00 16,90

 Swedish Spa Hydrating Body Soufflé Cream Nawilżający krem do ciała Swedish Spa 200 ml 99,50/l

21875

30,00 19,90

 Silk Beauty Shower Cream Krem pod prysznic Silk Beauty 200 ml 84,50/l

21460

 Silk Beauty Shave Gel Żel do golenia Silk Beauty 150 ml 79,33/l

22932

ciało i włosy

17,00 11,90

 Silk Beauty For Smooth Skin Hair Removal Wax Strips Paski z woskiem Silk Beauty do depilacji 16 pasków z woskiem i 2 chusteczki 442,22/kg

23949  Silk Beauty Soap Bar Mydełko Silk Beauty 100 g 39,00/kg

21585

108

24,00 16,90

30,00 19,90

6,00 3,90

Podaruj wrażliwej skórze TROSKLIWĄ PIELĘGNACJĘ

Łagodna formuła

Codzienna pielęgnacja wrażliwej skóry może stanowić wyzwanie, ale Oriflame przychodzi Ci z pomocą. Nasza seria Silk Beauty Sensitive o łagodnej formule, przyjemnej konsystencji i subtelnym zapachu przyniesie ulgę skórze i wydobędzie Twoje kobiece piękno.  Silk Beauty for Sensitive Skin Shower Cream Krem pod prysznic do skóry wrażliwej Silk Beauty 200 ml 84,50/l

23274

24,00

16,90

 Silk Beauty for Sensitive Skin Soap bar Mydełko do skóry wrażliwej Silk Beauty 100 g 39,00/kg

23272

 Silk Beauty for Sensitive Skin Body Cream Krem do ciała do skóry wrażliwej Silk Beauty Wyciąg z rumianku pomaga ukoić wrażliwą skórę. Proteiny jedwabiu i ekstrakt z orchidei odżywiają i chronią. 200 ml 99,50/l

23273

29,00

19,90

6,00

3,90

ciało i włosy

109


Cudownie lśniące włosy!

Nasza wiedza – Piękno dla Twoich włosów

LUBIMY TO!

Wzmocnij słabe włosy

JAK STOSOWAĆ SERUM NADAJĄCE POŁYSK: Do stosowania na wilgotne włosy. Rozetrzyj kilka kropel serum w dłoniach, a następnie rozprowadź je na całej długości włosów. Nie spłukuj. Układaj włosy jak zwykle. Stosuj codziennie.

ODŻYWKA Rewolucyjnie lekka pianka, bez spłukiwania

Uwypukla odbicie blasku na włosach w kolorze od CIEMNEGO BRĄZU DO CZARNEGO

 HairX Shine Boost Conditioner Odżywka HairX nadająca włosom połysk Dzięki systemowi ProShine odżywka wygładza i odżywia włosy, nadając im piękny blask. 250 ml 43,60/l

23701

15,00

10,90

 HairX Shine Boost Shampoo Szampon HairX nadający włosom połysk Szampon z systemem ProShine delikatnie oczyszcza włosy i wzmacnia ich blask, dzięki czemu wyglądają zdrowo i pięknie. 250 ml 43,60/l

23700 110

ciało i włosy

15,00

10,90

 HairX Shine Boost Serum for Dark hair Serum nadające połysk HairX do włosów ciemnych Serum wzbogacone wyciągiem z czarnych pereł i systemem ProShine nadaje ciemnym włosom zdrowy, pełen blasku wygląd. 50 ml 278,00/l

23706

20,00

13,90

Wygładza i rozświetla włosy w odcieniach od BLONDU DO JASNEGO BRĄZU

 HairX Shine Boost Serum for Light hair Serum nadające połysk HairX do włosów jasnych Lekkie serum z wyciągiem z białych pereł rozświetla włosy w odcieniach od jasnego brązu do blondu. 50 ml 278,00/l

23707

20,00

13,90

 TONIK DO WŁOSÓW Wmasuj bezpośrednio w skórę głowy – można stosować samodzielnie lub z całą serią

 HairX Advanced Growth Reviver Conditioner Wzmacniająca odżywka do słabych włosów HairX 150 ml 119,33/l

 HairX Advanced Growth Reviver Shampoo Wzmacniający szampon do słabych włosów HairX 250 ml 47,60/l

22687

22686

30,00

17,90

• Idealne dla kobiet i mężczyzn! • Kompleks ReVive+ pomaga zapobiegać wypadaniu włosów, wzmacnia je i odbudowuje ich witalność. • Gwarancja czystych, pełnych blasku i objętości włosów! WASZA OCENA* Ten szampon to rewelacja. Włosy odrastają, znów są grube, lśniące, znacznie mniej wypadają.Takie jak kiedyś. Polecam bardzo serdecznie. Naprawdę działa!

*Na podstawie 407 ocen globalnych.

35,00

21,90

DLACZEGO WARTO JE WYPRÓBOWAĆ:

Ewel i na Polska

 HairX Advanced Growth Reviver Hair Tonic Wzmacniający tonik do słabych włosów HairX 100 ml 219,00/l

22688

SZAMPON Głęboko oczyszczający

20,00

11,90

SPRÓBUJESZ DZIŚ POLUBISZ NA ZAWSZE!

40%

DO

TANIEJ

ciało i włosy

111


SKORZYSTAJ ZE ŚWIETNEJ CENY!

Nasza wiedza – Piękno dla Twoich włosów

50%

200%

PONAD

Oczyszcza nie niszcząc pięknego koloru

TANIEJ

ochrony koloru*

 

Wygodny pojemnik na mydło w płynie z dozownikiem

Kubek na szczoteczki do zębów – wystarczająco duży dla całej rodziny!

Kompleks Colour Pro+ uwydatnia kolor, natomiast gorzkie pomarańcze i liście baobabu zwalczają szkodliwe wolne rodniki

ZATRZYMAJ KOLOR I POŁYSK NA DŁUŻEJ

+

Zachowaj wyrazisty kolor włosów dzięki skutecznej serii pielęgnacyjnej o ochronnym działaniu. Specjalna formuła z kompleksem Colour Pro+ ma za zadanie wzmacniać włosy, zapobiegać płowieniu koloru i zapewniać długotrwały blask.

Pięknie wyprofilowana mydelniczka

EDYCJA LIMITOWANA Nature Bath Set Komplet łazienkowy Nature Zestaw zawiera kubek, pojemnik na mydło i mydelniczkę. Materiał: ceramika, PP, ABS, PE, platerowane chromem; pudełko: papier (z surowców wtórnych, bielony bezchlorowo). Kubek – średnica: 7,5 x 10,5 cm; pojemnik na mydło w płynie – średnica: 7,5 x 17,3 cm; mydelniczka: 13,5 x 9 x 2,6 cm

24165 112

ciało i włosy

100,00

49,90

 HairX Colour Protect Shampoo Ochronny szampon do włosów farbowanych HairX 250 ml 43,60/l

14707

15,00

10,90

 HairX Colour Protect Conditioner Ochronna odżywka do włosów farbowanych HairX 250 ml 43,60/l

14708

Zaawansowany system odżywczy zapewnia ochronę i zachowuje intensywność koloru

=

Intensywny kolor dwa razy dłużej**

 HairX Colour Protect Leave-in Cream Ochronny krem do włosów farbowanych HairX Krem do włosów bez spłukiwania z kompleksem Colour Pro+ chroni kolor i dłużej zachowuje jego intensywność. 150 ml 86,00/l

21760

Formuła Piękna

20,00

12,90

15,00

10,90

*Jednoczesne stosowanie szamponu, odżywki i maski, przez 8 myć, w porównaniu ze zwykłym szamponem. **Test porównujący intensywność koloru wykonany po 8 myciach włosów zwykłym szamponem oraz szamponem i odżywką do włosów farbowanych HairX

ciało i włosy

113


NAWILŻAJ SKÓRĘ Z POMOCĄ NATURY!  Nature Secrets Shower Cream with Hydrating Basil & Peach Krem pod prysznic z nawilżającą bazylią i brzoskwinią Rozkoszna kremowa formuła bez zawartości mydła pozostawia skórę nawilżoną, elastyczną i miękką w dotyku. 250 ml 39,60/l 

16,00

25178

9,90

Cudownie orzeźwia i nawilża! 

NOWOŚĆ

 Nature Secrets Hand Cream with Hydrating Basil & Peach Krem do rąk z nawilżającą bazylią i brzoskwinią Krem, który pomaga zamknąć wilgoć w skórze i przywraca jej naturalny poziom nawilżenia. 75 ml 105,33/l

12,00

25180

7,90

 Nature Secrets Soap Bar with Hydrating Basil & Peach Mydełko z nawilżającą bazylią i brzoskwinią Mydełko wzbogacone gliceryną pomaga zapobiegać utracie wilgoci, zapewniając skórze prawidłowe nawilżenie i rześki zapach. 75 g 38,67/kg

25179

4,00

2,90

Pozostawia pełen świeżości, delikatny zapach!

Odżywia i zapewnia długotrwałe nawilżenie!

Świeżość pełna energii!

– owocowa błogość –

MUSISZ

TO MIEĆ MIĘTA I MALINA

JOJOBA I MANGO

Liście mięty nadwodnej słyną z odświeżających, pobudzających i nawilżających właściwości. Czerwone owoce maliny są bogate w ochronne antyoksydanty i energetyzującą witaminę C.

Z nasion jojoby pozyskujemy olejek, który łatwo się wchłania, nadając skórze miękkość i elastyczność. Nawilżające masło z owocu mango jest bogate w antyoksydanty, witaminy i minerały.

Do wszystkich typów skóry

Do skóry wrażliwej 

Pachnące owocami antyperspiranty zapewniają świeżość przez cały dzień! Dezodoranty antyperspiracyjne 50 ml  22673 Dezodorant antyperspiracyjny Nature Secrets z jojobą i mango do skóry wrażliwej  22669 Dezodorant antyperspiracyjny Nature Secrets z energetyzującą miętą i maliną 138,00/l

BAZYLIA I BRZOSKWINIA Przeciwutleniający wyciąg z bazylii pomaga skórze utrzymać naturalne nawilżenie, a bogaty w witaminy ekstrakt z brzoskwini równoważy jej poziom wilgoci.

114

ciało i włosy

13,00

PRAWDZIWA OKAZJA! Każdy za

6,90 ciało i włosy

115


Żele pod prysznic & Krem pod prysznic 400 ml  22678 Krem pod prysznic z odżywczą pszenicą i kokosem  22674 Krem pod prysznic z jojobą i mango do skóry wrażliwej  22670 Złuszczający żel pod prysznic z energetyzującą miętą i maliną 42,25/l

24,00

 

L X 400 ml

Natura odkrywa najsłodszą tajemnicę!

16,90

LAWENDA I FIGA

Olejek lawendowy ma kojący zapach. Znany jest ze swoich relaksujących i uspokajających właściwości. Ekstrakt z figi z cukrami i witaminą B i C zapewniają doskonałe nawilżenie i odżywienie.

PSZENICA I KOKOS

Złociste ziarna pszenicy dostarczają cennych protein, które wzmacniają, nawilżają i ujędrniają skórę. Kokos jest źródłem odżywczego olejku, który nawilża skórę i zawiera witaminę E o antyoksydacyjnych właściwościach.

Aromatyczne złuszczenie!

Oczyszczenie i miękkość!

– owocowa błogość –

ALOES I ARBUZ Długotrwałe nawilżenie!

Komfort dla wrażliwej skóry!

Aloes słynie ze swoich kojących i nawilżających właściwości oraz jest cennym źródłem witamin i minerałów. Arbuz zawiera kwasy tłuszczowe, które nawilżają skórę, wygładzają ją i nadają jej elastyczność.

Długotrwała miękkość skóry o subtelnym zapachu

Aksamitna konsystencja i nawilżenie!

 

 

Kremy do ciała 200 ml  23411 Krem do rąk i ciała z relaksującą lawendą i figą  22677 Krem do ciała Nature Secrets z odżywczą pszenicą i kokosem  24205 Krem do ciała Nature Secrets z nawilżającym aloesem i arbuzem 64,50/l

Każdy za 116

19,00

12,90

 Nature Shower Sponge Gąbka do kąpieli 14 x 9 cm

10363

12,90

5,90 ciało i włosy

117


EDYCJA LIMITOWANA

JESTEŚ

Podróż do krainy zmysłów

Aromaty z odległych zakątków świata!

najsłodsza!

Przepis na niezapomnianą randkę

MEGA JUMBO

750 ml

Sweetheart Bubble Bath Płyn do kąpieli Sweetheart Kąpiel w pianie pachnącej czarną porzeczką i francuskimi bezowymi ciasteczkami to doskonały przepis na romantyczny wieczór! 750 ml 26,53/l

25493

30,00

19,90

 Discover China Cherry Orchard Liquid Hand Soap Mydło do rąk w płynie Discover China Cherry Orchard 300 ml 33,00/l

18994

 Shower Sponge Myjka pod prysznic Wymiary: 9 x 6 cm

17075

14,00

9,90

10,00

6,90

 Discover Mexico Caribbean Breeze Body Scrub Scrub do ciała Discover Mexico Caribbean Breeze 200 ml 54,50/l

23712

16,00

10,90

Mydełko 100 g  23713 Mydełko Discover Mexico Caribbean Breeze  18997 Mydełko Discover China Cherry Orchard 29,00/kg

118

ciało i włosy

4,00

2,90

ciało i włosy

119


KUSZĄCA OFERTA!

Kup krem pod prysznic Love is in the air oraz krem do rąk Love is in the air za 18,90!

40%

PONAD

Dotyk pełen miłości!

97%

90%

ochrona przed białymi śladami na ubraniach*

Miękka i jedwabiście gładka skóra pod pachami*

DO SKÓRY KAŻDEGO TYPU

DO SKÓRY KAŻDEGO TYPU

TANIEJ

EDYCJA LIMITOWANA

• KOMPLEKS MINERAL PROTECT – niezawodna ochrona antyperspiracyjna, która zapewnia świeżość przez cały dzień i odpowiednią pielęgnację dla Twojej skóry. • TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE

• NIE ZAWIERAJĄ ALKOHOLU

• NIE POZOSTAWIAJĄ BIAŁYCH ŚLADÓW

„ABY BYĆ NAJLEPSZĄ, UŻYWAJ TEGO, CO NAJLEPSZE!”

Technologia anti-white marks zawiera silikon i składnik zmiękczający, które zapobiegają powstawaniu białych śladów.

CAROLINE WOZNIACKI

 Love is in the air Shower Cream Krem pod prysznic Love is in the air Zmysłowy krem pod prysznic o delikatnym owocowo-kwiatowym zapachu. 200 ml 59,50/l

25492

120

ciało i włosy

94%

Uczucie ukojenia skóry po goleniu*

SKÓRA WRAŻLIWA

17,00

11,90

 Love is in the air Hand Cream Krem do rąk Love is in the air Pielęgnujący krem do rąk o romantycznym kobiecym zapachu, zmiękcza i nawilża skórę. 75 ml 145,33/l

25491

15,00

10,90

 23718 Dezodorant antyperspiracyjny 24h Activelle Pure Care  23723 Dezodorant antyperspiracyjny 24h Activelle do skóry wrażliwej  23725 Dezodorant antyperspiracyjny 24h Activelle nie pozostawiający białych śladów

13,00

Dezodoranty antyperspiracyjne 150 ml  23724 Dezodorant antyperspiracyjny 24h Activelle do skóry wrażliwej

Dezodoranty antyperspiracyjne 50 ml

260,00/l

*Skuteczność sprawdzona w badaniach konsumenckich z udziałem od 69 do 86 kobiet.

 23719 Dezodorant antyperspiracyjny 24h Activelle Pure Care  23727 Dezodorant antyperspiracyjny 24h Activelle nie pozostawiający białych śladów 92,67/l

20,00

13,90

ciało i włosy

121


Ostatni raz w Katalogu!

Czysto, świeżo i pewnie

Odżywienie. Ochrona. Regeneracja.

z myślą o kobietach Formuła nie zawiera alergenów

Ostatni raz w Katalogu!

Łagodny, nie zawiera składników uczulających, dla skóry wrażliwej

 Feminelle Soothing Intimate Cream Łagodzący krem do higieny intymnej Feminelle Nawilża i koi, zawiera naturalny kwas mlekowy, masło shea i proteiny mleka. Testowany dermatologicznie i ginekologicznie. 75 ml 198,67/l

15240

22,00

14,90

UCZTA DLA TWOICH DŁONI

 Daily Hand Cream Krem do rąk na dzień 50 ml 158,00/l

Krem do rąk na dzień – skuteczna regeneracja!

13181 Ostatni raz w Katalogu!

122

Ostatni raz w Katalogu!

22,00

14,90

Ostatni raz w Katalogu!

Feminelle Refreshing Intimate Deodorant Odświeżający dezodorant do higieny intymnej Feminelle 75 ml 226,67/l

Feminelle Refreshing Intimate Wash Odświeżający żel do higieny intymnej Feminelle z wyciągiem z różowego hibiskusa 300 ml 73,33/l

Feminelle Gentle Intimate Wash Delikatny płyn do higieny intymnej Feminelle 300 ml 73,33/l

20576

23951

11101

ciało i włosy

17,00

22,00

22,00

7,90

 Renewing Hand Scrub Odnawiający scrub do rąk 75 ml 172,00/l

Ostatni raz w Katalogu!  Feminelle Soothing Intimate Wash Łagodzący żel do higieny intymnej Feminelle Doskonały do codziennej pielęgnacji, pozwoli Ci cieszyć się poczuciem komfortu. Zawiera naturalny kwas mlekowy, ekstrakty z nagietka i słodkich migdałów. 300 ml 49,67/l

12,00

18962

11289

19,00

12,90

Formuła Piękna

Złuszczające sproszkowane łupiny migdałów

+

Regenerujący olejek ze słodkich migdałów

=

Miękkie i wygładzone, szczęśliwe dłonie! ciało i włosy

123


TWOJA MISJA: OCZYSZCZANIE

NOWOŚĆ

TA

EDYCJA LIMITOWANA

 Disney Cars Pixar Hair & Body Wash Żel do mycia ciała i włosów Disney Cars Pixar 200 ml 64,50/l

25279

20,00

12,90

 Disney Cars Pixar Soap Bar Mydełko Disney Cars Pixar 75 g 60,00/kg

25277

 

15,00

10,90

Żel 2 w 1 NIE WYWOŁUJE ŁEZ

Delikatne mydło w płynie do częstego stosowania

 Disney Cars Pixar Liquid Hand Soap Mydło do rąk w płynie Disney Cars Pixar 300 ml 36,33/l

25278

Czysty i pachnący maluch maluch, szczęśliwa mama!

ŚCIJŚNLEE

Tajnemu agentowi Finn McMissile nie straszne najtrudniejsze misje – tak jak i Twojemu małemu odkrywcy. Najlepsza zabawa jest wtedy, kiedy można się ubrudzić! Na szczęście mydełko, mydło w płynie i żel do mycia z serii Cars poradzą sobie z takim wyzwaniem!

Łagodne mydełko dla małego szpiega

0

+

W Oriflame chcemy pomóc Ci zadbać o Twoje dziecko w najlepszy możliwy sposób. Z myślą o Tobie i Twoim maleństwie przygotowaliśmy serię łatwych w stosowaniu, łagodnych i delikatnych kosmetyków, które codziennie oczyszczają, koją i nawilżają. W sam raz dla każdego smyka, na każdym etapie rozwoju!  Baby Soap Bar Mydełko Baby Łagodne mydełko z naturalnych olejów warzywnych, wzbogacone nawilżającą gliceryną, emolientami i zmiękczającym pudrem dla niemowląt. 75 g 52,00/kg

25286 

Pielęgnacja od pierwszych dni…

5,00

3,90

 Baby Oil Oliwka Baby Oliwka skutecznie chroni delikatną skórę przed wysuszeniem, a jej łagodna formuła z dodatkiem oleju z nasion słonecznika posiada kojące,zmiękczające i regenerujące właściwości. 150 ml 86,00/l

25283

PRODUKTY ORIFLAME BABY SĄ:

• Zatwierdzone przez pediatrów • Testowane klinicznie • Testowane alergicznie • Wolne od parabenów

Ochronna i pielęgnacyjna oliwka do kąpieli, masażu i nawilżania suchej skóry

ZATWIERDZONE PRZEZ PEDIATRÓW:

Wszystkie produkty Oriflame z serii Baby zostały ocenione i zatwierdzone przez specjalistów w zakresie opieki zdrowotnej, co gwarantuje, iż mają one specjalnie opracowany skład, dostosowany do delikatnej skóry malucha.

18,00

12,90

BAWEŁNA ORGANICZNA

Naukowcy Oriflame doskonale rozumieją potrzeby wrażliwej skóry dziecka i dlatego opracowali specjalne, łagodne formuły wzbogacone ekstraktem z bawełny organicznej o wyjątkowych właściwościach nawilżąjących i wzmacniających.

7,00

4,50

Kremowe mydełko delikatnie się pieni, dostarczając wiele radości maleństwu i jego mamie!

124

ciało i włosy

ciało i włosy

125


Chandelier Sparkle Necklace Naszyjnik Chandelier Sparkle Nie zawiera niklu. Wymiary: długość 45 cm + 6 cm rozszerzenie łańcuszka.

KUPUJ TERAZ

70,00 16,90

23487

Ponad

55% taniej

Elvie Eau de Toilette Woda toaletowa Elvie Odkryj mistyczne piękno zapachu Elive. Cytrusowy bukiet z nutami kwiatów i mchu oczaruje każdego. Dostępny w limitowanej edycji w buteleczce w sam raz na prezent. 30 ml

22949

39,00

Ponad

75% taniej

Kosmetyczka nie zawiera produktów

– I OSZCZĘDZAJ!

GORĄCA CENA!

14,90

DO WYCZERPANIA ZAPASÓW! 24065 Catwalk Red

24066 Fashionista Pink

24067 Berry Vogue

55%

24067 Berry Vogue

um edi 114 18 M

Oriflame Beauty Brow Definer Pencil Ołówek do brwi Oriflame Beauty 1,15 g

11418

17,00

CENA, KTÓRĄ POKOCHASZ!

6,90

126

Ponad taniej

Triple Core Lipstick Trend Edition Potrójna pomadka Triple Core Trend Edition Limitowana edycja naszych wyjątkowych pomadek Triple Core w 3 odważnych odcieniach, a każdy z nich w opakowaniu z unikalnym, kwiatowym wzorem. 4 g

35,00 9,90

Couples Toiletry Bag – Men’s Kosmetyczka Couples – dla panów Praktyczna kosmetyczka zdobiona czerwonymi, czarnymi i szarymi detalami, pomieści wszystkie kosmetyki niezbędne dla mężczyzny. Materiał: poliester, PVC, nylon, stop cynku. Wymiary: 22 x 12 x 13cm

24675

60,00 24,90

Giordani Gold Beauty Case Kosmetyczka Giordani Gold Wymiary: 16 cm (dł.) x 10 cm (szer.) x 7 cm (wys.).

23798

60,00 24,90

ZAMÓW JUŻ DZIŚ! – ZAOSZCZĘDŹ DO 75%!

127


WELLNESSKIDS . ZDROWE DZIECI – SZCZĘŚLIWI RODZICE

Jeszcze więcej energii do zabawy! Kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych u dzieci to gwarancja, że nigdy nie zabraknie im energii i wyobraźni. Dzięki WellnessKids dostarczasz swojemu małemu urwisowi składników odżywczych niezbędnych do dobrej zabawy!

WellnessKids KORZYŚCI ODPORNOŚĆ

• Witaminy A, C, D • Cynk, selen

KOŚCI I ZĘBY

Naturalny, owocowy aromat!

• Witamina D, K • Wapń, magnez

OCZY

• Witamina A, ryboflawina • Cynk

MIĘŚNIE

• Witaminy z grupy B • Wapń, magnez • Żelazo, chrom

WellnessKids Multivitamins and Minerals Multiwitaminy i minerały WellnessKids dla dzieci – suplement diety Połączenie 13 witamin i 8 minerałów dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Tabletki do żucia z naturalnym, pomarańczowym aromatem. Dzieci w wieku 4–9 lat jedna tabletka dziennie. Dzieci w wieku powyżej 10 lat dwie tabletki dziennie. 21 tabletek x 1,1 g.

MÓZG I SYSTEM NERWOWY • Kompleks witamin B • Jod, cynk

www.oriflame.pl

22465

05–08

18 marca –

Czas na NOWY STA RT

W TYM NUME

!

kod 620898

128

wellness

WYGLĄDAJ

9 czerwca 2013

Wiosenna RZE: energia dla całej rodzi ny!

Chcesz wiedzieć więcej na temat Wellness? Zapytaj swojego Konsultanta o 16-stronicowy Katalog Wellness

OLŚNIEWA

JĄCO. CZU J SIĘ DOS

KONALE.

39,00

CZUJ SIĘ DOSKONALE. PŁAĆ MNIEJ.

Każdy 4. produkt za

1 ZŁ!

Zapytaj swojego Konsultanta o szczegóły programu subskrypcji wellness

129


NOWOŚĆ

  North For Men Sensitive Skin After Shaving Balm Balsam po goleniu dla skóry wrażliwej North For Men Lekka, szybko wchłaniająca się formuła koi podrażnioną skórę po goleniu. Wyciąg z aloesu i masło shea nawilżają i łagodzą uczucie pieczenia. 50 ml 218,00/l

19,00

10,90

 Men’s Coolshave Disposable Razor Jednorazowa maszynka do golenia dla panów Coolshave Maszynka z trzema ostrzami oraz paskiem zawierającym aloes. 2 sztuki. Wymiary: 12,8 x 4,5 x 2 cm.

23782

10,00

OCZYSZCZANIE I GOLENIE 2W1 Innowacyjne rozwiązanie wśród męskich kosmetyków pielęgnacyjnych! Nawilżający żel o podwójnym działaniu dokładnie goli i oczyszcza skórę.

Rozprowadzić na mokrej skórze twarzy, spienić i spłukać.

GOLENIE

Kojący, nawilżający, delikatny balsam

ekstremalnie męska rzecz

24468

Zestaw 2 maszynek z potrójnym ostrzem

OCZYSZCZANIE

2W1

 North for Men Face Wash & Shave System Żel do mycia twarzy i golenia North for Men Szybkie i proste rozwiązanie 2 w 1: do mycia i golenia! Idealna kompozycja składników pieniących i zaawansowanej technologii Glide Pro Clear skutecznie oczyszcza skórę i zapewnia komfortowe golenie. Nałóż na skórę, spień i spłucz, aby cieszyć się uczuciem odświeżonej, miękkiej skóry. 150 ml 92,67/l

Spienić na mokrej skórze, ogolić zarost, spłukać.

23,00

24912

5,90

Wyjątkowa OPATENTOWANA TECHNOLOGIA GLIDE PRO CLEAR 130

pielęgnacja twarzy

– Gwarantuje komfortowe i dokładne golenie – Skutecznie oczyszcza i odświeża

OFERTA NA POCZĄTEK teraz tylko

13,90


i pielęgnacja dla każdego mężczyzny

ARKTYCZNA ŚWIEŻOŚĆ 132

pielęgnacja twarzy

PRO

DEFENCE

Odkrycie

Różeniec górski, zwany też złotym lub arktycznym korzeniem, został wykorzystany jako aktywny składnik w kompleksie Arctic Pro Defence. Naturalnie występuje w rejonach arktycznych. Słynie ze swoich właściwości leczniczych. Bogaty w antyoksydanty, zwiększa wytrzymałość skóry, pomaga jej szybciej wytworzyć mechanizmy odpornościowe chroniące przed zagrożeniami.

Wyraźnie redukuje drobne zmarszczki:

70%

ekstremalnie męska rzecz

skuteczności**

 

 North For Men Triple Action Eye Balm Balsam pod oczy Triple Action North For Men 15 ml 1193,33/l

Zmniejsza opuchnięcia pod oczami:

 North For Men Roll-On Deodorant Anti-perspirant Antyperspiracyjny dezodorant kulkowy North For Men 50 ml 158,00/l

15548 CZY CHCESZ ODŚWIEŻYĆ SPOJRZENIE I POZBYĆ SIĘ ZMARSZCZEK? Wybierz balsam Triple Action, który orzeźwia skórę oraz pomaga zwalczać opuchnięcia, cienie i zmarszczki pod oczami.

CZY TWÓJ CEL TO MŁODO WYGLĄDAJĄCA SKÓRA? Potrzebujesz kremu Total Age Control. Pomaga on skórze utrzymać komfortowe nawilżenie, redukuje zmarszczki i działa wygładzająco.

13,00

7,90

 North For Men – Refreshing Shower Gel Orzeźwiający żel pod prysznic North For Men 250 ml 43,60/l

18174

19,00

10,90

 North For Men Cleansing Soap Bar Mydło North For Men 100 g 35,00/kg

15543

82%

skuteczności*

16686

30,00

17,90

 North For Men Total Age Control Cream Przeciwzmarszczkowy krem Total Age Control North For Men 50 ml 478,00/l

16687

40,00

23,90

*testy konsumenckie z udziałem 60 mężczyzn **testy konsumenckie z udziałem 96 mężczyzn

Zregenerowana skóra, lepsza cena!

5,00

3,50

ZAOSZCZĘDŹ DO

40%


RATUNEK DLA WŁOSÓW

z pomocą natury

MIĘKKOŚĆ I SIŁA DLA SUCHYCH, ZNISZCZONYCH WŁOSÓW!

134  ciało i włosy

– owocowa błogość –

c

a b

KOJĄCA PIELĘGNACJA I OCZYSZCZANIE DLA KAŻDEGO TYPU WŁOSÓW!

Szampon 400 ml a 21858 Szampon ze słonecznikiem i borówką do włosów farbowanych b 22699 Szampon z pszenicą i kokosem do włosów suchych i zniszczonych c 21854 Szampon z odżywką 2 w 1 z jojobą i mango do wszystkich rodzajów włosów 29,75/l

CZY CHCESZ PRZEDŁUŻYC TRWAŁOŚĆ KOLORU? Zaufaj sile słonecznika i borówki, które chronią kolor przed działaniem promieni słonecznych i zapobiegają jego wypłukiwaniu się podczas mycia.

CZY PRAGNIESZ WZMACNIAĆ SUCHE I ZNISZCZONE WŁOSY? Uwierz w dobroczynne działanie pszenicy i kokosu, które dodają włosom sprężystości, jedwabistej miękkości i połysku.

CZY MARZYSZ O TYM, ABY JEDNOCZEŚNIE NAWILŻAĆ I ZMIĘKCZAĆ WŁOSY? Skosztuj przyjemnej pielęgnacji z jojobą i owocem mango, która działa oczyszczająco i wzmacniająco, nawilżając i odżywiając włosy dzięki zawartości antyoksydantów, minerałów i witamin.

NATURALNA OCHRONA DLA WŁOSÓW FARBOWANYCH!

Każdy za

19,00

11,90

Piękne włosy w pięknej cenie!

ZAOSZCZĘDŹ PONAD 

35%


dla zdrowych zębów

SKUTECZNA OCHRONA 136

ciało i włosy

POMAGA PRZYWRACAĆ ZĘBOM BIEL

PASTY DO ZĘBÓW Z FLUOREM SĄ REKOMENDOWANE PRZEZ SZWEDZKIE STOWARZYSZENIE STOMATOLOGICZNE.

   

Więcej powodów do uśmiechu 

 

JUMBO 125 ML

 Replacement Toothbrush Heads Wymienne końcówki elektrycznej szczoteczki do zębów 2 końcówki w opakowaniu. 91 (dł.) x 13 (sz.) x 19 (gł.) mm.

23529

20,00

11,90

Pasty do zębów 125 ml

 Electric Toothbrush Elektryczna szczoteczka do zębów Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Wymiary: 20,6 x 3,5 x 2,6 cm.

23528 CZY SZUKASZ NATURALNIE WYBIELAJĄCEJ PASTY DO ZĘBÓW?

CZY MARZYSZ O BIELSZYCH, JAŚNIEJSZYCH ZĘBACH?

CZY POTRZEBUJESZ OCHRONY DLA SWOICH ZĘBÓW?

Wypróbuj ziołową pastę wybielającą Optifresh z dodatkiem cytryny, która w naturalny sposób przywraca zębom biel, mięty wodnej, która odświeża oddech i antybakteryjnej zielonej herbaty, która zapobiega podrażnieniom dziąseł.

Użyj wybielającej pasty Optifresh z kompleksem Opti-bright, który pomaga usuwać przebarwienia i zaawansowanym systemem remineralizującym zapobiegającym ubytkom.

Ochronna pasta Optifresh o smaku mięty zielonej oczyszcza zęby, pomaga zwalczać ubytki i kamień nazębny oraz dba o zdrowie dziąseł. Dodatkowo orzeźwia i przyjemnie odświeża oddech.

45,00

26,90

WŁÓKNA USTAWIONE POD RÓŻNYMI KĄTAMI, MIĘKKIE Szczoteczki Optifresh do zębów wrażliwych, miękkie  15908 Różowa  15905 Turkusowa  21411 Fioletowa

WŁÓKNA USTAWIONE POD RÓŻNYMI KĄTAMI, ŚREDNIE

Szczoteczki do zębów Optifresh  13729 Czerwona  11273 Niebieska

13,00

Każda za

7,90

WSPOMAGA ZĘBY W WALCE Z UBYTKAMI

 25496 Ziołowa pasta wybielająca do zębów Optifresh  23182 Wybielająca pasta do zębów Optifresh

Z CYTRYNĄ, NATURALNYM WYBIELACZEM

 23416 Pasta do zębów Optifresh przeciw próchnicy

19,00

87,20/l

Każda za

10,90

Zdrowy uśmiech w doskonałej cenie!

ZAOSZCZĘDŹ DO

40%


Potwierdzona klinicznie 24-godzinna ochrona antyperspiracyjna*

NOWOŚĆ

Antyperspirant o szybkoschnącej formule pomaga zachować higienę stóp i zapewnia natychmiastowy efekt odświeżenia.** Wzbogacony technologią Pro-Active, oferuje skuteczną ochronę przed poceniem się i nieprzyjemnym zapachem, dzięki czemu Twoje stopy czują się komfortowo!

Kompleks Intensive Care Unikalny ochronnonawilżający kompleks z witaminą E, emolientami i bisabololem

Długotrwała ochrona przed nieprzyjemnym zapachem (90%)**

Skutecznie złuszcza szorstką skórę (82%)*

Widocznie redukuje zrogowaciałą skórę w ciągu zaledwie 2 tygodni**

 Feet Up Advanced 2 in 1 Deep Action Foot Scrub Scrub do stóp 2 w 1 Feet Up Advanced Scrub z antybakteryjnym olejkiem mirtu cytrynowego i kompleksem Intensive Care złuszcza martwe komórki naskórka i nawilża zmęczone stopy. 100 ml 149,00/l

 Feet Up Advanced Salvation foot cream Krem do stóp Feet Up Advanced Salvation Zaawansowana formuła z masłem shea zmiękcza zrogowaciałą skórę, a kompleks Intensive Care wygładza ją i nawilża. 50 ml 258,00/l

23277

25,00

14,90

*Testy konsumenckie z udziałem 59 osób o szorstkiej/suchej skórze stóp

138

ciało i włosy

23276

 Foot Care Pumice Brush Szczoteczka z pumeksem Bardzo wygodna, z jednej strony ma szczoteczkę, z drugiej – pumeks. 16,5 x 3 x 3,5 cm

9587

23,00

12,90

**Testy konsumenckie z udziałem 97 osób o twardej/zrogowaciałej skórze stóp

15,00

9,90

TECHNOLOGIA PRO-ACTIVE pomaga zachować higienę stóp poprzez zmniejszanie rozwoju bakterii w przestrzeniach między palcami i na podeszwach stóp. Jednocześnie zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem się i przykrym zapachem. Dezodorant może być stosowany bezpośrednio na stopy lub do wnętrza butów. *Testy instrumentalne

**Testy konsumenckie z udziałem od 80 do 100 kobiet i mężczyzn

Feet Up Advanced 24 H Odour Control Anti-perspirant Foot Spray Dezodorant antyperspiracyjny do stóp Feet Up Advanced 24H Odświeżający, szybkoschnący dezodorant antyperspiracyjny z technologią Pro-Active i kompleksem Intensive Care pomaga utrzymać higienę stóp, zapewniając im suchość i poczucie komfortu. Z dodatkiem talku, który pochłania wilgoć i chroni przed przykrym zapachem. 150 ml 119,33/l

30,00

25448

Wyjątkowa

OFERTA NA POCZĄTEK teraz tylko

17,90


dla olśniewających kobiet

SEKSOWNE ZAPACHY 140

zapachy

KWIATOWO-WODNY

ORIENTALNY WANILIOWOOWOCOWY

Wody toaletowe 30 ml  22436 Air  22434 Ice  22435 Fire 663,33/l

Każda za

bratek, olejek goździkowy, bursztyn

grejpfrut, melon, piżmo

czarna porzeczka, konwalia, gardenia tahitańska

CZY DRZEMIE W TOBIE UKRYTA NAMIĘTNOŚĆ?

CZY JESTEŚ PRZEBOJOWĄ KREATORKĄ TRENDÓW?

JESTEŚ WOLNYM DUCHEM, KTÓREGO ROZPIERA ENERGIA?

Wybierz FIRE i daj się ponieść niezapomnianej mieszance ciepłych, orientalnych nut.

Zaprezentuj światu swój wyjątkowy styl i pewność siebie z ICE -kuszącą kwiatową kompozycją.

Pokochasz wibrujące, owocowo-kwiatowe nuty AIR, które jeszcze zwiększą Twój apetyt na życie!

36,00

19,90

KWIATOWO-

KONWALIOWY

Ekskluzywne i niedrogie!

PONAD

40%

TANIEJ


NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA

JAK ZAPEWNIĆ EFEKT SKÓRY „MUŚNIĘTEJ SŁOŃCEM”?

NATURALNA I PROMIENNA:

KOSMETYCZKA ZA JEDYNE

19,90

Szybkoschnąca, samoopalająca mgiełka do ciała

OPALENIZNA BEZ SŁOŃCA

PRZY ZAKUPIE DOWOLNEGO PRODUKTU SAMOOPALAJĄCEGO ZE STR. 143.

NOWOŚĆ

SZTUK A SAMOOPAL ANIA

Lekka konsystencja i efekt zdrowo wyglądającej opalenizny

1. Zadbaj o odpowiednie złuszczenie skóry, zwracając szczególną uwagę na okolice łokci, kolan i kostek. 2. Rozprowadź samoopalający żel na skórze twarzy, szyi i uszu. 3. Spryskaj samoopalającą mgiełką ciało z odległości 20 cm i dokładnie wmasuj w skórę. Po użyciu, dokładnie umyj ręce.

Bronze Cosmetic Bag Kosmetyczka Bronze Brązowa, przestronna kosmetyczka z imitacji wężowej skóry, wyściełana gładkim materiałem w kolorze czerwonego wina. Zamykana na suwak, z 2 wewnętrznymi kieszeniami. Materiał: PVC 100%. Podszewka: poliester 100%. Wymiary: 19,5 x 11,5 x 6 cm

24847

40,00

SZYBKIE EFEKTY Naturalnie wyglądająca, długotrwała opalenizna bez smug już po 3 godzinach SKŁADNIKI NAWILŻAJĄCE Skutecznie nawilżają skórę, pozostawiając ją gładką i miękką w dotyku.

30,00

23377

24,90

 Sun Zone Self-Tanning Gel Face Samoopalający żel do twarzy Sun Zone Kojący i nawilżający żel nadaje skórze twarzy piękny, opalony koloryt bez udziału słońca. Daje efekt opalenizny od lekkiej do średniej. Z dodatkiem składników dbających o nawilżenie i zdrowy wygląd skóry. 50 ml 398,00/l

27,00

23376

19,90

DHA Składnik samoopalający, dzięki któremu skóra nabiera koloru naturalnej opalenizny już po upływie kilku godzin. Testowany dermatologicznie. PRZYJEMNY ZAPACH 88% kobiet testujących samoopalacze przyznało, że podoba im się ich zapach.* *Testy konsumenckie

142

 Sun Zone Self-Tanning Mist Body Samoopalająca mgiełka do ciała Sun Zone Odświeżająca, lekka formuła na bazie wody w wygodnej formie sprayu. Szybko się wchłania, pozostawiając skórę przyjemnie nawilżoną. Nadaje piękną, równomierną i naturalnie wyglądającą opaleniznę już po upływie 3 godzin. 150 ml 166,00/l

OFERTA NA POCZĄTEK DO

25%

TANIEJ


NOWOŚĆ

NA ZAWSZE

EDYCJA LIMITOWANA

RÓŻE!

 Roses Hand Cream Krem do rąk Roses Rozpieszczaj dłonie romantycznym, kobiecym zapachem róż i nawilżającą formułą. 75 ml 118,67/l

Doceń wyrafinowane piękno najbardziej romantycznego kwiatu w historii!

15,00

30018

8,90

 Roses Shower Cream Krem pod prysznic Roses Kremowa formuła bez dodatku mydła łagodnie oczyszcza skórę i nadaje jej świeży, różany zapach. 200 ml 49,50/l

WYPRÓBUJ!

Potrzyj róże i powąchaj zapach!

17,00

30019

9,90

 Roses Anti-Perspirant 24h Deodorant Dezodorant antyperspiracyjny 24h Roses Dezodorant łączący świeżość i przyjemny, różany zapach z długotrwałą ochroną antyperspiracyjną. 50 ml 158,00/l

13,00

30020

7,90

Wyjątkowa

OFERTA NA POCZĄTEK

40%

DO

TANIEJ


Doskonały relaks

OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ!

ZRÓB ZAKUPY ZA 29,00* Z TEGO KATALOGU,

A ZESTAW DO PIELĘGNACJI TWARZY Z EKSTRAKTEM Z JAGODY I LAWENDY BĘDZIESZ MÓGŁ KUPIĆ

ZA JEDYNE 25,00! *Nie dotyczy kodów: 25038, 15957, 15948, 15960 oraz 621176. Pure Nature Organic Blueberry & Lavender Extract Set Zestaw do pielęgnacji twarzy z ekstraktem z jagody i lawendy W ZESTAWIE: – Kojący krem z organicznymi ekstraktami z jagody i lawendy 75 ml – Kojący tonik z organicznymi ekstraktami z jagody i lawendy 150 ml – Kojący żel oczyszczający z organicznymi ekstraktami z jagody i lawendy 150 ml 621176 Wartość zestawu: 73,00

WYPRÓBUJ! Potrzyj produkty i poczuj zapach!

 Pure Nature Organic Blueberry & Lavender Extract Calming Face Cream Kojący krem z organicznymi ekstraktami z jagody i lawendy Doskonały na dzień i na noc. Nawilża, uspokaja i koi skórę, nadaje jej miękki, promienny wygląd. 75 ml 333,33/l

15957 146

ciało i włosy

25,00

 Pure Nature Organic Blueberry & Lavender Extract Calming Toner Kojący tonik z organicznymi ekstraktami z jagody i lawendy W 100% organiczne ekstrakty z jagody i lawendy koją, orzeźwiają i chronią skórę, łagodzą podrażnienia. 150 ml 153,33/l

15948

23,00

 Pure Nature Organic Blueberry & Lavender Extract Calming Face Wash Kojący żel oczyszczający z organicznymi ekstraktami z jagody i lawendy Oczyszcza, a jednocześnie nawilża, uspokaja i koi skórę za sprawą organicznych ekstraktów z jagody i lawendy. 150 ml 166,67/l

15960

25,00 ciało i włosy

147

Katalog Oriflame 5/2013  
Katalog Oriflame 5/2013  

Katalog Oriflame 5/2013 Obowiązuje od 18 marca do 7 kwietnia

Advertisement