Page 1


Mis toimub Tartus 2017? Tartu on elava ja värvika kultuurieluga ülikoolilinn, mis tuntud oma noorusliku atmosfääri poolest ning kus toimuvad mitmed rahvusvahelise kõlapinnaga suursündmused. Käesolev teatmik annab ülevaate Tartu 2017. aasta kultuuri- ja spordivaldkonna suursündmustest. Lisaks neile toimub Tartus palju teisi üritusi, mille kohta saad leida infot Kultuuriaknast.

Kultuuriaken.tartu.ee


4. TARTU TALVEMUUSIKA FESTIVAL O1.–08. JAANUAR Tartu Talvemuusika festival on Tartu kammermuusikafestival, mis uue aasta esimesel nädalal pakub iga päev Jaani kirikus kaunist klassikat ja muusikalist ilutulestikku Tartu enda interpreetide esituses. 2017 Talvemuusika festivalil esinevad küpsete ja juba tuntumate interpreetide nagu kontratenor Ivo Posti ja kitarrist Kristo Käo, klaveriduo Jorma Toots ja Ebe Müntel kõrval näiteks soolokontserdiga ka Vanemuise sümfooniaorkestri uus noor kontsertmeister Linda-Anette Suss.

facebook.com/TartuTalvemuusikaFestival


TU

MAITSEV TAR

01.–28. VEEBRUAR Veebruaris kestab Tartus restoranikuu „Maitsev Tartu“, mis tutvustab siinset toidukultuuri ja pakub uusi maitseelamusi mitmetes Tartu restoranides. Kõigis osalevates toidukohtades saab nautida sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd. Peakokad annavad oma parima, et üllatada tartlasi ja linnakülalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toidunautlejatel on võimalus hinnata restoranide pingutusi, selgitades kuu lõpus välja parima erimenüü pakkuja.

maitsevtartu.ee


MISS VALENTINE JA RÜHMVÕIMLEMISE MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED 09.–12. VEEBRUAR Juba kahekümne kolmandat korda toovad talvisesse Tartusse sära ja graatsiat iluvõimlejad ja rühmvõimlejad, et osaleda Euroopa ühel suurimal võimlemisturniiril “Miss Valentine”, mis on ka üheks maailmakarika etapiks rühmvõimlemises. Tipptasemel ja publikule nauditaval võistlusel osalevad võimlejad ligi kolmekümnest riigist üle kogu maailma.

vkjanika.ee


ATON R A M U T R A T . 44 26. VEEBRUAR Tartu Maraton on Eesti talve suurpidu, mis toob igal aastal kõigist Eesti nurkadest ja ka maailma kõige kaugematest paikadest kokku ligi 10 000 suusasõpra. Rohkem kui 50-aastase ajalooga Tartu Maraton on maailma üks vanimaid suusamaratone, mis kuulub ka rahvusvahelisse pikamaasuusatamise sarja Worldloppet. Väliskülalised on öelnud, et Tartu Maratoni rada on üks kaunimaid ja huvitavamaid kogu maailmas.

tartumarataon.ee


VISUAALSE KULT UURI FESTIVAL MAAILM AFILM 21.–25. MÄRTS Tartu visuaalse kultuuri festivalil Maailmafilm linastuvad antropoloogilised ja etnograafilised dokumentaalfilmid. Need viivad publiku ühe nädala jooksul kõigile kontinentidele, kus võetakse luubi alla n-ö võõraid, kellega aidatakse filmide kaudu tuttavaks saada. Festivali ilmestavad teemakohased näitused, töötoad ja kohtumised filmitegijatega.

worldfilm.ee


TUDENGIFESTIVAL TARTU KEVADPÄEVAD 24. APRILL–01. MAI Tudengivaimsust kandvad kevadpäevad pakuvad nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele võimaluse puhata vaim välja tiheda meelelahutus- ja kultuuriprogrammi seltsis. Ühistegevusest vallanduv positiivsus on olnud Tartus juba aastakümneid väärtuslik vaimukosutus kõigile, kes sattuvad mõnele kevadpäevade üritusele.

studentdays.ee


AUTORILAULUFE STIVAL MAILAUL 04.–06. MAI Igal kevadel koguneb Tartusse mitukümmend lauljatlaulukirjutajat Eestist, et kolmel festivalipäeval tuua publiku ette muusikasse valatud mõtted ja tunded. Mailaul on festival kuulajale, kes tahab tunda ja tunnetada esineva autoriga kaasa.

mailaul.ee


35. TARTU TON JOOKSUMARA 07. MAI Tartu Jooksumaraton on Baltikumi suurim maastikujooks, millest võtab igal aastal osa tuhandeid huvilisi. Maratoni rada kulgeb vaheldusrikkal Lõuna-Eesti maastikul. Harrastajad saavad valida 23 ja 10 km pikkuse distantsi vahel, mõlemat võib läbida nii joostes kui ka kepikõndi tehes. Toimuvad ka lastejooksud.

tartumarataon.ee


KIRJANDUSFES TIVAL PRIMA VISTA 08.–13. MAI Hiljuti UNESCO kirjanduslinnade hulka valitud Tartut täidab taas maikuus „Prima Vista“ kirjasõna maagiaga. Professionaalid kohtuvad asjatundliku ja heatahtliku auditooriumiga, kõik saavad osa loomingu parimatest viljadest, üheskoos arutletakse kirjakultuuri oluliste küsimuste üle. Programmist ei puudu ka seekord pargiraamatukogu südalinna pargis ja raamatulaat Tartu Ülikooli raamatukogu ees

kirjandusfestival.tartu.ee


STIVAL MUUSIKAFE INDIEFEST 18.–20. MAI Tartu Indiefest toob publikuni kohaliku ja välismaise alternatiivmuusika ja tutvustab sõltumatut kultuuri laiemalt. Päeval on publik oodatud aruteludele koos huvitavate külalistega. Õhtuti linastuvad teemakohased filmid ning toimuvad meeldejäävad kontserdid.

indiefest.eu


MUUSEUMI ÖÖ

20. MAI Sel laupäevasel maikuu õhtul avavad muuseumid ja teised mäluasutused Tartus oma uksed tavapärasest hilisemal ajal ja tasuta, et tähistada üle-Euroopalist muuseumiööd. Seda õhtut sisustab mitmekesine ja ülipõnev programm. Avastamisrõõmu on rohkelt Eesti muuseumirikkamas linnas.

muuseumioo.ee


ONIA

TOUR OF EST

26.–28. MAI Tour of Estonia ehk Eestimaa velotuur on rahvusvaheline eliitratturite võistlus, mis esmakordselt toimus 2013. aastal. Tuuri proloog ja kaks etappi toimuvad maikuu lõpus kolmel päeval ning tutvustavad Eestimaa linnu ja külasid, ilusat loodust ja kauneid paiku. Sel aastal ootame tuurile ligi 20 profimeeskonda. Velotuuri jätkuürituseks on päev pärast eliitsõite toimuv rahvasportlastele suunatud 36. Tartu Rattaralli, kus stardib ka hulgaliselt äsja tuuri lõpetanud profirattureid.

tourofestonia.ee


LASTEKAITSE

PÄEV

01. JUUNI Tartus tähistatakse lastekaitsepäeva lustaka koguperefestivaliga. Sellel vabaõhuüritusel tunnevad end ühtviisi hästi nii väikesed ilmakodanikud kui ka nende vanaemad-vanaisad. See on hea võimalus veeta üks meeleolukas päev, avastades oma andeid, kogudes uusi teadmisi ning jagades koosolemisrõõmu mängude ja hea meelelahutuse kaudu.

lille.tartu.ee/lastekaitsepaev


EESTI LENNUPÄE

VAD

03.–04. JUUNI Lennunduse suurim vabaõhuüritus ootab kõiki suuri ja väikeseid lennundussõpru 3. ja 4. juunil Eesti Lennundusmuuseumi territooriumil ja selle kohal olevas õhuruumis. Võimalik on näha langevarjuhüppeid, toimuvad huvilennud, avatud on erinevad atraktsioonid: simulaatorid, katapult, langevarjuhüppesimulaator, batuudid jpm. Kaks päeva täis lennunduse tipptehnikat ning põnev programm nii õhus kui maal.

lennundusmuuseum.ee


RAHVUSVAHELINE KIRIKUTE ÖÖ

09. JUUNI Koos paljude pühakodadega mujal Euroopas avavad 9. juuni õhtul oma uksed kõigile huvilistele ka Tartu kirikud. Kirikute ööl on sundimatus õhkkonnas võimalik heita pilk erinevate konfessioonide igapäevaellu, saada vastuseid küsimustele, avastada kirikutes peituvaid kunstiaardeid ja nautida muusikat. Tegevust leidub nii suurtele kui väikestele, vaiksetest mõtisklustest tornitippude vallutamiseni.

kirikuteoo.ee


TÄNAVAKUNSTI FESTIVAL STENCIBILITY

12.–18. JUUNI Stencibility on 2010. aastal Tartust alguse saanud Eesti igakevadine tänavakunstifestival, mis toimub samaaegselt ka teistes asulates. Festivali nimi viitab stencil-tehnikale. Festivali raames tutvustatakse, propageeritakse ja luuakse uut tänavakunsti, toimuvad giidituurid ning antakse välja tänavakunsti kaarte.

stencibility.eu


V– TARTU LINNA PÄE TARTU JÄLIL

29. JUUNI Igal aastal 29. juunil toimub Tartus palju head ja huvitavat. Vahel ei mahu Tartus linna päev linna päeva sisse äragi. Juhtub, et see algab juba oma eelõhtul, vahel libiseb järgmisesse päeva ka. Tartu jälgi otsitakse ja leitakse sisukates rännakutes, hästi kokku sätitud kontsertides ja ülesastumistes, mälumängus, mõnes hoolega läbi komponeeritud (inim)koosluses või ägedas turniiris, seni märkamata nurgataguses ja kindlasti uutes ning vanades linna päeva traditsioonides.

tartulinnapaev.ee


ORIENTEERUMISE MA AILMAMEISTRIVÕISTLUSED 2017 30. JUUNI – 08. JUULI 2017. aastal toimuvad Eestis esmakordselt orienteerumisjooksu maailmameistrivõistlused mille eesmärgiks on pakkuda huvitavaid ja vaatemängulisi võistlusi nii võistlejaile kui pealtvaatajatele, tõmmata eestlaste tähelepanu orienteerumisele kui suurepärasele harrastusele ja anda meie tippudele võimalus heidelda medalite eest kodulooduse toel. Maailmameistrivõistlustel osalevad 40-50 riigi koondised kõikidelt mandritelt ning televisiooni otseülekandeid näidatakse kümnes riigis Põhjamaadest Ameerika Ühendriikideni.

woc2017.ee


FESTIVAL KLAASPÄRLIM ÄNG

06.–11. JUULI Festivali nimi on inspireeritud Hermann Hesse samanimelise romaani ainestikust. See annab märku, et Klaaspärlimängule on kutsutud muusikud, kes tõlgendavad heliloomingut tavatust vaatenurgast. Selle maineka festivali huviorbiidis on erilised instrumendid, ebatavalised kooslused ning seosed teiste kunstialade ning filosoofiaga.

erpmusic.com


L TARTU MIL N TRIATHLO 07.–09. JUULI Tartu Mill Triathlon on juba mitmendat aastat toimuv linnatriatlon. Programm sisaldab tõsist väljakutset kogenud võistlussportlastele. Kavas on veel harrastajate igamehetriatlon ja väiksematele lastetriatlon. Võistlustrass nõuab osalejatelt eneseületust ning pakub pealtvaatajatele põnevat kaasaelamist.

tartutriatlon.ee


HANSAPÄEV AD

07.–09. JUULI Tartu Hansapäevad tähistavad sel suvel oma 22. sünnipäeva ning toovad kesksuvisesse Tartusse keskaegset hõngu, lustilisust ja palju vahvaid sündmuseid. Kahel päeval saavad hansapäevade külalised osa elavatest kontsertidest, mängulistest etendustest ning paljust muust, mis kutsuvad osalema nii noori kui vanu hansapäevalisi. Tavapäraselt on avatud rikkalik Hansalaat.

hansapaevad.ee


017 2 Y L L A R U T R TA

14.–15. JUULI 14.-15. juulil toimub juba neljas Tartu Rally – rahvusvaheline autospordivõistlus, mis kuulub Eesti Autoralli meistrivõistluste ametlikku kalendrisse. Tartu Rally 2017 eesmärk on pakkuda kõigilevõistlejatele tõsist sekundsekundis võidu jahti ja pealtvaatajatele meeldejäävaid emotsioone ning vaatemängulisust, mis tooksid nad ka järgnevatel aastatel Tartumaale tagasi.

tarturally.eu


VANEMUISE SÜMFOONIAORKE STRI SUVEKONTSERT

30. JUULI Linlaste rõõmuks on ellu äratatud 20. sajandi esimese veerandi menukas tava korraldada tasuta suvekontsert, mille kavas on esikohal klassikaline muusika. Tänavust vabaõhukontserti dirigeerib Vanemuise muusikajuht ja peadirigent Paul Mägi. Kontsert toimub linna ajaloolises südames asuvas looduslikus amfiteatris – Kassitoome orus Toomemäel.

vanemuine.ee


STIVAL 12. PUHKPILLIFE MÜRTSUB PILL

03.–06. AUGUST Mürtsub pill täidab Tartu taas kord puhkpillimuusikaga. Sellel Eesti suurimal ja Baltikumis ainulaadsel orkestrimuusika festivalil esinevad tantsu-ja lasteorkestrid, bigbändid ja festivali ühisorkester. Külalisi tuleb nii välismaalt kui Eestist. Toimub suurorkestrite paraad ja galakontsert.

potartu.ee


11. TARTU ILMIDE F S U T S A M R A TUFF R A T L A V I T S FE

07.–12. AUGUST Alates 2006. aastast on Tartu armastusfilmide festival tARTuFF pakkunud suuri tundeid, eneseleidmist, igatsust ja sooja äratundmist. Kuue päeva jooksul tuleb Tartu Raekoja platsil näitamisele 12 filmi, millest igaüks kõneleb otseselt või kaudselt armastusest. Armastus võib olla valus, ilus, piinav ja andestav.

tartuff.ee


TOIDUFESTIVAL

12. AUGUST Tartu Toidufestival ehk suur Eesti toidu pidu toimub 12. augustil Tartu kesklinnas. Festivalil tutvustatakse ja kaubeldakse rikkalikus valikus eestimaise toidu ning värskete aiasaadustega. Maitseelamusi pakuvad Tartu kohvikute ja restoranide poolt kohalikust toorainest valmistatud ahvatlevad suupisted ja road. Toidunaudingutele lisab vßrtsi meelelahutusprogramm kogu perele.

ettevotlus.tartu.ee


STI L I N NA F E U IT

VAL

16.–19. AUGUST UIT on üks koht, mis on korraga kõikjal ja mitte kusagil, kuid 16.–19. augustini väisab UIT linnafestivali kujul Tartut. Festival haarab suure õhinaga külastajal käest ja jookseb mänguliselt avastama seda Tartut, kuhu keegi naljalt ei satu. UIT on rahvusvaheline festival, mis avastab etenduste, installatsioonide, tuuride ja kontsertide juhatusel Tartu linnaruumi, pannes meid märkama nii uusi kui vanu, tavalisi ning eriskummalisi paiku ning seda, kuidas linn hingab. Uitamiseni!

uit.ee


EMAJÕE FESTIVA

L

18.–19. AUGUST Festivali keskmeks on Tartu olulisim looduslik sümbol – Emajõgi. Selle ümber on koondatud mitmed võistlused, toimuvad tegevused jõeveel ja –kallastel, ning festivalil kõlab hea muusika. See meeleolukas üritus on oivaline kohtumispaik kõigile!

tartu.ee/emajoefestival


11. TARTU TON A R A M U S I U L RUL

20. AUGUST Skandinaavia ning Baltikumi suurimal rulluisuüritusel ootavad spordisõpru maratoni- ja poolmaratoni rada. Päev enne põhisõite on kavas ka hoogne sprindivõistlus ning pere noorimatele mõeldud lastesõidud.

tartumaraton.ee


ASE APARA ADITEH FESTIVAL

24.–26. AUGUST Teist korda toimuv Aparaaditehase festival pakub nelja päeva jooksul rikkalikku kultuuriprogrammi, mis ühendab endas majaliste poolt pakutava, öökino, täika, toitlustuse, tänavaspordi ja muusika. Üritused toimuvad nii majas sees, hoovil kui väljuvad seekord ka tehase piiridest, pannes Kastani-Vaksali linnaosa tänavad, hoovid ja nurgatagused festivalirütmis võnkuma.

aparaaditehas.ee


EESTI TEATRI FESTIVAL DRA AMA

04.–10. SEPTEMBER Septembri algul vallutab Tartu linna taas Draama. Eesti teatri festival Draama on kuraatorfestival, mille põhiprogrammi kuuluvad Eesti teatri huvitavamad ja parimad lavastused. Lisaks festivali põhiprogrammile, mille teema selgub maikuus, pakub festival põnevat kõrvalprogrammi, muusikasündmusi ja mõnusaid arutlusõhtuid ja ajaveetmist festivali klubis. 

draama.ee


20. TARTU RATTAMARATO N

17. SEPTEMBER Maailmas suuruselt kolmas maastikurattamaraton pakub osalemisrõõmu paljudele vanuserühmadele ning erineva sportliku ettevalmistusega ratturitele – kokku võtab maratonist osa ligikaudu 7500 ratturit. Põhidistantsid pikkusega 89 ja 40 km viivad võistlejad linnakärast eemale, Lõuna-Eesti vaheldusrikastele maastikuradadele. Pere nooremaid liikmeid ootavad lastesõidud.

tartumaraton.ee


TEADL ASTE ÖÖ FESTIVAL

24.–29. SEPTEMBER Teadlaste Öö Festival ehk TÖF on kireva programmiga koguperefestival, mis paotab teadusmaailma ust ja väärtustab teadmisi. 2017. aastal tähistab TÖF juba oma 12. aastapäeva. Luubi alla võetakse moodsa teadusega seotud lõputud teemad. Festivali ajal viiakse huvilised uurima salalaboreid, meelitatakse tippteadlased oma tööd tutvustama ja osa saab võtta ka arvukatest tasuta töötubadest, teadusteatrietendustest, filmiõhtutest ja eksperimentidest.

teadlasteöö.ee


6. TARTU LINNAMARATON

01. OKTOOBER Tartu Linnamaraton on ainulaadne Eestis – kogu 42 pikkune maratonidistants joostakse ühel ringil, mis tähendab, et iga rajakilomeeter on ainulaande ja pakub uusi elamusi. Lisaks täismaratonile saavad jooksjad valida 21 km ja 10 km distantsi vahel.

tartumaraton.ee


RAHVUSVAHELINE AUTORILAULU FESTIVAL LEHESAJU MUUSIKA

06.–08. OKTOOBER Rahvusvaheline autorilaulu festival on tõeline maiuspala autorilaulužanri harrastajatele ja kuulajatele. Festivalil on tugev positsioon kogu maailma sama liiki festivalide seas. Lehesaju Muusikal astuvad üles tuntud ja andekad bardid, kes on autorilaulu viljelenud mitmeid edukaid aastaid. Esinejaid saabub festivalile kaugetest riikidest maailma erinevaist paigust.

mellnovfest.com


ELINE RAHVUSVAH STIVAL E F A K I S U U VANAM T ET OCCIDEN

12.–15. OKTOOBER Festivali huvikeskmes on orientaalne kultuur seostatuna Euroopa varasema, eelkõige keskaja kultuuriga Eesmärgiks on olnud luua kunstiline tervik kus teemadesse süvenetakse eri vaatenurkadest lähtudes. Festivalile on iseloomulik paariskontsertide formaat, kus ühes pooles esinevad vastavalt üks ansambel Euroopast ja teises Aasiast ning lõpuks toimub mõlema ansambli ühisimprovisatsioon.

festivitas.ee


XVI RAHVUSV AHELINE NÜÜDISMUUS IKA FESTIVAL AFE KT

20.–27. OKTOOBER XVI Rahvusvaheline Nüüdismuusika Festival AFEKT on jätk Tartus 15 aastat toimunud Eesti Heliloojate Festivalile, mis viimastel aastatel on laienenud ka Tallinnasse. Festivali eesmärgiks on tuua Eesti publiku ette praegune Euroopa nüüdismuusika keskkond ning nimemuutus ongi tingitud eelkõige festivali järkjärgulisest avardumisest rahvusvaheliseks muusikasündmuseks.

mellnovfest.com


AARNE N I L P I S T S I D R INTE NUD U L L U H L A V I T FES TARTU

09.–10. NOVEMBER „Hullunud Tartu“ on rahvusvaheline interdistsiplinaarne festival, kus astuvad üles kirjanikud, luuletajad, muusikud ja kunstnikud Eestist ja mujalt maailmast. Üheks festivali põhimõtteks on publikule esitada võimalikult palju säärast, mida avalikkus pole varem kuulnud-näinud. Sellest põhimõttest lähtutakse ka toimumispaika valides. Igal aastal toimuvad uudses keskkonnas ka mõne kunstiteose esmaesitlused.

tartuslam.ee


TARTU JAZ Z– JA RÜTMIMU USIKA FESTIVAL IDEEJAZZ

09.–12. NOVEMBER Värsketest ideedest sündinud, positiivse energiaga laetud ja avatud meeltele loodud muusikaga IDeeJazzi programmis kuuleb heakõlalist ja kaasahaaravat muusikat iga põlvkonna säravaimatelt artistidelt. Lisaks põhiprogrammi kontsertitele toimub ka traditsiooniline lisaprogramm ehk ID+, mis pühendub lastele, noortele ja muusika puutepunktidele teiste eluvaldkondadega. Kuuendat korda toimuv IDeeJazz kutsub kuulama head muusikat, saama sooje emotsioone ja mõtlema mõnusaid mõtteid.

ideejazz.ee


FILMIFESTIVAL TARTU PÖFF

10.–26. NOVEMBER Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF) on rahvusvaheline filmifestival, mis toimub 2017. aastal 21.korda. PÖFFi alla kuuluvad ka animafilmide festival Animated Dreams, lühifilmide festivalSleepwalkers ja Laste- ja noortefilmide festival Just Film. PÖFF kostitab oma Tartu publikut igal aastal erakordselt mitmekesise ja põneva filmiprogrammiga. Lisaks toimuvad erinevad üritused festivali raames ka väljaspool kinosaale.

poff.ee


JÕULULINN TARTU

27. NOVEMBER – 15. JAANUAR Lund kas hakkab sadama või ei hakka, siin ei ole sõnaõigust isegi mitte vanadel ülikoolilinnadel. Kuid üks on kindel – Tartust saab jõululinn igal aastal ja ilmast hoolimata! Juhtub see esimesel advendipühapäeval, kui Raekoja platsil süüdatavast küünlast löövad särama kõik linna jõulutuled. Samas kohas kohtutakse ka järgmistel pühapäevadel ja jõululaupäeval. Neid rõõmsaid raeplatsi kokkusaamisi ja tervet Tartu jõuluaega toetavad linna hubased kontserdisaalid, muuseumide töötoad, pühadehõngulised kirikud, suur jõululaat ja talvises linnasüdames sündiv tantsupidu

joululinntartu.ee


VEEL SÜNDMUSI: Vene Ball 08. –09. aprill kultuuriaken.tartu.ee

Võidupäev ja jaaniõhtu Raadil 23. juuni erm.ee

10. JAFF Jaapani Animatsiooni Filmifestivali 14.–23. aprill animefest.eu

Tornimuusika Juuli–august mailaul.ee/tornimuusika

XVI Supilinna päevad, 2016 17.–23. aprill supilinn.ee/supilinna-paevad Maamess 20.–22. aprill maamess.ee Happy Big Band Weekend 21.–23. aprill convivo.ee Mood-Performance-Tants 22. aprill artcol.ee/mpt Mootorrataste Ekstreem Enduro 28. aprill msport.ee Kevadlaat 06. mai ettevotlus.tartu.ee/laadad Karlova päevad 08.–14. mai karlova.ee/karlova-paevad Sprite Streetball 3x3 tänavakorvpalliturniir 27. mai tanavakorvpall.ee Tartu Võimlemispidu 30. mai tartuvoimlemispidu.weebly.com Premium7 Cup rannavolles 10.–11. juuni volley.ee

Punk & Rock festival 14.–16.juuli kultuuriaken.tartu.ee Maarjalaat 09. september kultuuriaken.tartu.ee Tartu Sügispäevad 18.–24. september studentdays.ee Jaapani popkultuuri festival AniMatsuri 23.–24. september animatsuri.eu A-festival, Rahvusvaheline sõltumatute- ja üliõpilasteatrite festival 12.–15.oktoober facebook.com/tytafestival sTARTUp DAY 08. Detsember startupday.ee Tänavatantsufestival Battle of EST 09. Detsember boe.ee Jõululaat 09. detsember ettevotlus.tartu.ee/laadad


Disain: Studiole60.com Trükk: OÜ Paar Koostaja: Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakond Kujunduses kasutatud fotode autorid: Heikki Leis, Lauri Kulpsoo, Margus Ansu, Kalev Ints, Elke Unt, Tarmo Haud, Nele Tammeaid, Remy Steinegger, Ray Põder, Mona Menets, Agnes Joala, Rasmus Põld, Aivo Põlluäär, Nikita Artjom, Peeter Langovits, Kai Kreos

Brošüür on koostatud 18.11.2016 Tartu Linnavalitsuse kultuurosakonnale teada olnud andmete põhjal. Koostajad ei vastuta võimalike muudatuste eest sündmuste kavas.


Mis toimub Tartus? 2017 EST  
Mis toimub Tartus? 2017 EST  
Advertisement