Page 1

Reference

a탑by l d y d a l obk

sanita


O SPOLEČNOSTI

 předmětem činnosti firmy je provádění obkladačských prací.  Zakázky jsou realizovány díky velké mobilitě a dobrému poměru ceny a kvality jak na celém území České republiky, tak i ve SR a Německu.  Tým tvoří 30-40 vysoce kvalifikovaných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi získanými při provádění obkladačských prací na stavbách v ČR a v Německu.  Provádíme zakázky v rozsahu 1 m2 až několik tisíc m2. P  ro zákazníky je cenově výhodná naše spolupráce s firmami RAKO (Lasselsberger a.s.),KERAMIKA SOUKUP, jejímž prostřednictvím jsme schopni nabídnout kompletní sortiment keramických obkladů a dlažeb, stavební a izolační chemie tuzemské i zahraniční výroby. P  rovádíme obkladačské práce nejen na stavbách obchodních center, administrativních budov, hotelů, bazénů, fasád, ale provedeme i kompletní rekonstrukci koupelen ( včetně vodoinstalace, elektroinstalace, sádrokartonových konstrukcí atd.). Jako jedna z mála firem jsme schopni kvalitně provést obklady a dlažby ze skleněných materiálů dodávaných firmou Kernel a.s., proto velkou část našich zakázek tvoří luxusně vybavované byty a rodinné domy.  S amozřejmostí je i pojištění, které je smluvně řešeno s Kooperativou, pojišťovnou, a.s. pro případ odpovědnosti za škody způsobené nebo vzniklé jiné osobě v přímé souvislosti s činností naší firmy, a to do výše 5 000 000,- Kč.


Oasis of the Seas hotels and spa realizace


OCENĚNÍ REALIZAČNÍ FIRMA ROKU 2009

Tým společnosti Sdružení plzeňských obkladačů tvoří čtyři desítky vysoce kvalifikovaných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi získanými při provádění obkladačských prací na stavbách v České republice, na Slovensku a v Německu. Rozsah zakázek se pohybuje od malých projektů pro soukromé zákazníky až po akce v tisících m², například v obchodních centrech, administrativních budovách, hotelech či bazénech. V letošním roce byli členové Sdružení plzeňských obkladačů vybráni na realizaci mimořádně zajímavé akce – obkladu bazénu na největší cestovní lodi světa Oasis of the Seas ve finském Turku.

OCENĚNÍ REALIZACE ROKU 2011

Henkel ČR, spol. s r.o. a realizační firma Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o. Nová budova fakulty architektury ČVUT – dlažby v interiéru a exteriéru Novou budovu otevřelo letos v únoru České vysoké učení technické v Praze. Podobu jí dal ateliér „první dámy české architektury“ Aleny Šrámkové a sídlo tu našla Fakulta architektury. Více než 4500 m² plochy, především vstupní nádvoří, schody a první nadzemní podlaží, pokrývá kamenná dlažba Ströher, na jejíž pokládce pracovalo Sdružení plzeňských obkladačů. Aby byla zajištěna skutečně kvalitní pokládka v prostoru, který je mimořádně frekventovaný, vybralo SPO stavební chemii Ceresit. Podklad se nejprve ošetřil produktem CT 17, který je určen pro penetrační nátěry podkladů v interiéru i exteriéru před lepením obkladů a dlažeb. Pro lepení byla použita tenkovrstvá lepicí malta pro obklady a dlažbu na kritických podkladech Ceresit CM 16, která se doporučuje pro obklady a dlažbu z keramiky a kamene na stabilních i kritických podkladech, a je vhodná do interiéru i exteriéru. Pro spárování byla zvolena hmota Ceresit CE 43 Grand´Elit – flexibilní spárovací hmota se zvýšenou chemickou a mechanickou odolností, která nejlépe vyhověla požadavkům na vysokou zátěž komunikačního prostoru, částečně venkovního.


O SPOLEČNOSTI

 zabýváme se nákupem a následným prodejem keramických obkladů, dlažeb a sanity včetně kompletního systému chemie a nářadí potřebného k pokládce materiálů (velko i maloobchod)  v současné době zaujímáme objemem prodaného zboží přední pozici na českém trhu  naše vzorkovny se nachází v Plzni, Praze, Horažďovicích, Bratislavě a Žilině

SORTIMENT

 jsme přímí odběratelé jedné z největších evropských společností zabývajících se výrobou keramických obkladů a dlažeb společnosti LASSELSBERGER a.s., která zachovává a rozvíjí tradici české keramiky pod značkou RAKO s komplexní nabídkou bytové keramiky; pod značkou LB OBJECT nabízí systémové řešení komerčních nebo vysoce namáhaných nekomerčních objektů  jsme přímí odběratelé keramických obkladů a dlažeb od zahraničních výrobců MARAZZI, MARAZZI ESPANA, ˜ CAESAR, MARCA CORONA, ABK, PERONDA, STN, EPOCA, VIDREPUR, EXAGRES, GRESAN, STRÖHER, NAVARTI, KEROS, COTTO TUSCANIA, NORD CERAM, SALONI atd.


SLUŽBY

 dodávky obkladů, dlažeb a sanity pro privátní zákazníky i podnikatelské subjekty  kompletní servis pro developerské skupiny  kompletní zabezpečení projektu od studie až po vlastní realizaci (ve spolupráci s architekty, projektanty, designéry a stavebními firmami)  možnost grafického zpracování návrhu na PC dle požadavků  návrh optimálního technologického postupu pro jakoukoli stavbu a to s veškerým zaručením zajištění pokládky zakoupeného zboží (úzká spolupráce se Sdružením Plzeňských obkladačů)

KERAMIKA SOUKUP a.s.

 1992 - zřízení jedné z prvních prodejen obkladů a dlažeb v Plzni v Puškinově ulici se sortimentem českých i zahraničních výrobců  1996 - otevření velkoplošného areálu v Plzni-Křimice, zahrnujícím na jednom místě prodejnu, vzorkovnu a sklad s co možná nejširším sortimentem obkladů, dlažeb a stavební chemie  2005 - otevření vzorkovny se zastoupením firmy LASSELSBERGER a.s. a zahájení prodeje v Dubai (Spojené arabské emiráty)  2005 - otevření vzorkové prodejny v Horažďovicích  2011 - otevření vlastní vzorkovny a zákaznického centra v Praze-Stodulkách o prodejní ploše více než 900 m2. V showroomu Keramiky Soukup v Praze najdete i unikátní školicí středisko CERESIT

KERAMIKA SOUKUP SR s.r.o.

 1997 - firma expanduje na Slovensko (pobočka v Žilině), je přímým prodejcem výrobků firmy LASSELSBERGER a.s. a zahraničních výrobců  2002 - otevření areálu v Žilině (650 m2 výstavní a prodejní plochy), který se stal nejmodernějším v oblasti středního Slovenska, servis zákazníkům je na stejné úrovni jako v centrále KERAMIKA SOUKUP a.s.  2007 - otevření druhé vzorkovny na Slovensku - v Bratislavě


Plzeň Praha Žilina Bratislava


Hotel Crowne Plaza hotels and spa Kuwait


BratislavskĂ˝ hrad Historic Buildings rekonstrukce Bratislava SlovenskĂĄ republika


hotel Bristol hotels and restaurants swimming pools and spa Sadovรก ulice Karlovy Vary ฤŒeskรก republika


hotel Aura hotels and restaurants Moravskรก ulice Karlovy Vary ฤŒeskรก republika


Parkhotel hotels and restaurants ulice U Borského parku Plzeň Česká republika


hotel Adria hotels and restaurants Západní ulice Karlovy Vary Česká republika


Klostermanova chata hotels and restaurants Modrava ÄŒeskĂĄ republika


Lázeňský komplex Aquaforum swimming pools and spa ulice 5. května Františkovy Lázně Česká republika


hotel Primavera hotels and restaurants Nepomucká ulice Plzeň Česká republika


dům U Práce administration buildings hotels and restaurants Americká třída Plzeň Česká republika


bazén Plzeň Slovany swimming pools and spa Koterovská třída Plzeň Česká republika


bazén Rokycany swimming pools and spa Rokycany Česká republika


bazén Kdyně swimming pools and spa Kdyně Česká republika


AQUASVĚT swimming pools and spa Chomutov Česká republika


KV ARENA BAZÉNOVÉ CENTRUM swimming pools and spa Karlovy Vary Česká republika


FEL ZČU v Plzni non-commercial building Univerzitní ulice Plzeň Česká republika


Autocentrum Dojáček administration buildings Přípotoční ulice Praha Česká republika


E Centrum administration buildings Gulldenerova ulice Plzeň Česká republika


Nestlé Česko Papirius ČSA commercial building Praha Česká republika


Plzeňský Prazdroj commercial building U Prazdroje Plzeň Česká republika


www.keramikasoukup.cz

www.spo-plzen.cz

Ks spo reference cz 2014 web  
Ks spo reference cz 2014 web  
Advertisement