Page 1

Інтернет. Основні питання щодо Інтернету Інтернет, без вагань, є одним із найважливіших винаходів в історії. Він почав використовуватися в 1968 році американською владою, але вперше його використовували в основному вчені. З 1990 року, коли Світова мережа була вигадана , він змінив світ, і навіть зараз використання Інтернету зростає з кожним днем.

Що таке Інтернет? Інтернет – це мережа мільйонів комп’ютерів по всьому світу, що з’єднані телефонними лініями, супутниками або кабелями. Саме тому комп’ютері, які знаходяться у мережі, можуть обіцюватися інформацією між собою.

Це те саме, що і мережа? Не зовсім так. Інтернет зв’язує комп’ютери, а Світове павутиння – це система, що зв’язує інформацію, яку зберігають комп’ютери.

Що таке веб сайт, і як я можу його відвідати? Компанії або організації зберігають їх інформацію в електронних документах на одному з Інтернет комп’ютерів,десь у світі. Цей комп’ютерний простір – сайт компанії - він має адресу, так як і у кожного є номер телефону. Щоб відвідати сайт, вам просто треба ввести адресу.


Як я можу «подорожувати по мережі»? Коли ви заходите на сайт у пошуках інформації, деяку слова на сторінці можуть бути підкреслені, показуючи, що там є більше інформації про те, що вам потрібно, у іншому документі. Якщо ви клацнете на одне з таких слів, мережа автоматично приєднає вас до нового документу або сайту, навіть якщо він знаходиться за сотню тисяч кілометрів. Ви подорожуєте по мережі!

Для чого я можу використовувати Інтернет? Головне призначення Інтернету – пошук інформації для школи або роботи, щоб дізнатися останні новини чи просто щоб знайти щось, що вас цікавить. Ви також можете використовувати Інтернет для читання журналів та газет, для грання в ігри, планування відпочинку або щоб купити речі в улюблених онлайн магазинах. Електронна пошта робить можливим відправку електронних повідомлень куди завгодно в світі за декілька секунд, і ви можете використовувати Інтернет, щоб балакати з людьми і заводити нових друзів.


Що мені потрібно для того, щоб користуватися Інтернетом? Якщо ви досі не користуєтеся Інтернетом, всё що вам потрібно – увімкнути комп’ютер, модем.

Ви готові «подорожувати Інтернетом»? Цей неймовірний світ чекає на тебе!

Інтернет  
Інтернет  
Advertisement