Page 1

Mina Olen taimar 14 aastat vana. Elan Mõtskülas seal on hea elada. Seal käib autolafka. Ma käin ahja koolis seal on hea õppida.Mulle meeldib tööõpetuse tunnd.Mullle meeldib jalgpall muid huvisid mull pole.


Minu kool Ma õpin Ahja Koolis. Seal õpib kuskil 69 õpilast. Minu klassis on 7 õpilast, kõik on poisid. Mulle meeldib tööõpetuse tund, sest seal saab lollitada. Mulle meeldib ka kunst, sest seal saab mõnusalt olla. Meie kooli juures on ka park ja vana mõis ning suur järv. Meie klassis on Renar, Alger E, Alger P, Immre, Karl ja Johannes. Mulle meeldib mu klass väga.

Taimar


Ahjal 26. september 2013

Tere, kallis õpetaja! Minu on koolis suht hästi läinud. Meil tuleb varsti õpetajate päev. Ma polegi Teile varem kirjutanud. Minu klassis on 7 õpilast. Ma olen 14aastane. Ma jäin istuma. Ma olen suht rumal. Ma tahaks kooli ära lõpetada. Mul on väga palju halbu sõpru. Nad on rumalad nagu mina. Minu klassijuhataja on kooli direktor. Aga kuidas Teil läheb? Minul läheb ka väga hästi. Kui sa seda kirja loae siis tea et olid hea õps.Ma tahan juba ära siit koolist minna. Aga ei saa sest taha ikka targaks saada. Ma taha juba 9.sse klassi sest siis saab õpsiks maskeeruda. Ma taha teisi kamandada sest mulle meeldib seda teha. Mul on nädalas üpris palju tunde. Esmaspäeval on 7. Tundi ülejäänutel päevadel on kuus tundi. Ma tervitan sind ja teisi ka.


Tore päev Võrtsjärve äärees Läksime juba hommikul vara võrtsjärve äärde. Seal oli jube tore. Algul läksime praamiga sõitma, siis läksime sisse kalu uurima, siis oli kunagi söögipaus. Pärast söömist oli loen koos Moostelastega. Peale seda läksime kala püüdma. Mooste sai kaks kala Ahja sai üle kahekümne kala ja me võitsime : see oli hea tunne. Mulle meeldis kala püüda. Peale kalapüüki läksime gepsima. See oli väga väsitav. Pärast seda läksime sööma bussi juurde. Need saiakesed olid väga head. Preemjaks saadetakse posti teel kalaõnge korgid. Mulle meeldis see päev väga.

Mina  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you