Page 1

Nr. Serii: 2001113 Data wydania : 12.11.

Wydawnictwo:

TRUDNE SPRAWY... 14 listopad 2013r.

W tym wydaniu: -Wywiad z Zeusem

-NOWA kolekcja Afrodyty !!! -Apollo popadł w depresje!! -Trójząb Posejdona


Wywiad z Zeusem Jak zostałem WŁADCĄ? Reporter: Witam Zeusie. Zeus: Dzień dobry. R: Zeusie, czy mógłbyś opowiedzieć dlaczego akurat tobie zostało przydzielone niebo i Olimp? Z: Oczywiście.

stwierdziłem że skoro panuję nad Olimpem oraz niebem to powinienem się jakoś wyróżniać. Długo myślałem nad tym jak to zrobić lecz w końcu pomyślałem że muszę mianować się Królem i Bogiem Olimpu. R: Co na to twoi bracia? Z: Oni nie byli za bardzo zadowoleni lecz i tak ja mojego zdania nie miałem zamiaru zmienić.

R: Słucham. Z: Pewnego dnia musieliśmy z braćmi wybrać kto czym będzie rządził. Długo głowiliśmy się na tym jak to rozstrzygnąć. Lecz wreszcie któryś z nas wpadł na pomysł losowania. R: I co dalej?

R: Teraz się już pogodziliście? Z: Tak, po paru miesiącach po fakcie jak mianowałem się królem spotkałem się z braćmi i wszystko sobie wyjaśniliśmy. R: Dobrze, dziękuję bardzo za wywiad.

Z: Napisaliśmy na 3 kartkach: niebo, ocean, królestwo zmarłych. Posejdon wylosował oceany, Hades, królestwo zmarłych, a Ja, niebo. Po paru miesiącach

Z: Dziękuję, dowiedzenia.

Zimowa kolekcja Afrodyty

10.11.2013r. Odbyła się gala na której przedstawiono nową, zimową kolekcje Afrodyty.

Czytaj Na następnej stronie...


Wielu krytyków mówi iż ta kolekcja nie znajdzie swojej drogi do przyszłości ponieważ jest nie dopracowana. Sama Afrodyta mówi że bardzo dużo czasu poświęciła na opracowanie całego projektu, dodaje że jest dumna i zadowolona ze swojego dzieła.


Houston mamy problem! Apollo popadł w depresje! Nasz piękny i utalentowany Bóg Apollo całkowicie się załamał po nieudanym liftingu twarzy. Nikt z mieszkańców Olimpu go nie rozpoznaje. Dodatkowo podczas ataku złości spowodowanego tym faktem, próbując stworzyć uspokajającą go melodię, zerwał dwie struny ze swojej harfy. To załamało go kompletnie. Nie ma zamiaru pokazywać się ani rozmawiać z nikim z rodziny. Może Wy, drodzy czytelnicy, spróbujecie znaleźć sposób na poprawę humoru naszego Apolla. Propozycje wysyłajcie na e-mail: TrudneSprawy@dill.olimp


Co dalej z zębem Posejdona ?! Nie chodzi tu o jego ząb trzonowy, lecz o oznakę jego władzy, mianowicie trójząb. W momencie gdy Posejdon uderzał w skały chcą wywołać sztorm jeden z zębów jego trójzębu ułamał się. Posejdon jest teraz bezradny, ponieważ bez jednego zęba w trójzębie nie może nawet zrobić jednej małej falki. Jednakże brat jego Hefajstos, obiecał mu że w przeciągu jednego tygodnia dorobi mu ząb, oraz przywróci moc.

Ciąg dalszy nastąpi

...


W następnym wydaniu: -Wywiad z Afrodytą -Wywiad z Syzyfem… I WIELE, WIELE WIĘCEJ...

KONKURS!!!! By wygrać trzeba TYLKO zrobić zdjęcie jakiemuś ŁADNEMU jesiennemu krajobrazowi.

:P :D

"Trudne Sprawy"  

By: Szymon Wróblewski :D