Page 1


Revolution 2009 yılında, son 5000 yılda üretilenin toplamı kadar bilgi üretildi. Bunun nedeni İnternet ve sosyal medya; bütün pazarlar internette bulunuyor. Yarın veya birkaç yıl sonra değil, bugün! Synkronice, önde gelen bir şirket olarak müşterilerin ve üyelerin gelecek olduğunu anlamıştır. İnternete baktığımızda, geleceğin 20 yıl ya da 10 yıl sonra değil, sadece 1 yıl veya 6 ay sonra bile gerçekleşebileceğini görüyoruz ve Synkronice geleceğin çok yakında olmasına hazırlıklıdır. Şirketin iş fikri İnternetteki gelişmenin önde gelen bir parçası olmaktır.

Bu kitapçık, Şirket’in (bundan böyle “Synkronice” olarak anılacaktır) bazı unsurlarını, iş planını ve yönünü anlatmaktadır. Bahsedilen üyelik, Synkronice’deki üyelik maliyetini karşılayan ürünleri ve hizmetleri kapsamaktadır. Güncel ürünler ve servisler için, www.synkronice.com adresini ziyaret edin.


Synkronice profitt İnternet paranın gücüyle ilgili değil, kullanıcılarla ilgilidir. Synkronice, benzersiz bir stratejiye sahip olan ilk şirket olup bir üyelik tabanı kurmaya başlamıştır: Spinglo. Spinglo müşteri tabanına ortak şirketlerimiz heyecan verici ve yenilikçi ürünler sunuyor. Bu şirketlere nakitle değil, bir potansiyelle yatırım yapıyoruz; onlara dağıtımcı tabanımıza ürünlerini pazarlamak için erişim veriyor ve ürünü Spinglo müşteri tabanına sunuyoruz. Potansiyel ortak şirketlerle yakından çalışmalar yapıyoruz ve iki tarafın da kârlı çıkacağı anlaşmalara varıyoruz. Bu ticaret konsepti binlerce kişiye, eskiden sadece birkaç kişiyle sınırlanmış olan üretilebilecek potansiyel kazançlara katılmak için müstesna fırsatlar sunacaktır.

Investments and risks

Synkronice Holdings şirketi, gelecek karlardan yıllık kar payı şeklinde sürekli olarak yararlanabilecek. “Çıkış” olarak adlandırılan noktada, Synkronice şirket satışlarındaki hissesinden bir ödeme alır. Bu iki sermaye akışı da Synkronice üyelerinin yararına olacak.

Members / Value

Geçmişte, son teknoloji işine yeni giren şirketlere yatırım yapmak çok riskliydi. Ancak Synkronice, insanlara para değil, emek yatırma fırsatı veriyor. Synkronice, söz konusu şirketin bir hissesi karşılığında çok sayıda yeni başlayan şirkete katılacak. Buna sahip olmayan – yani müşterisi, kullanıcısı olmayan ve daha önemlisi büyük bir “ürün tanıtımcısı”, Synkronice Ortakları bulunmayan - bir çok yeni şirkete ilk günlerinden itibaren finansal EXIT 4 kaynak toplama ve pazarlama gibi konulara zaman EXIT 3 harcamadan “çekirdek işlerine” odaklanma olanağı sağlayacak. EXIT 2 EXIT 1 EXIT 2

EXIT 1

Time

Spinglos müşteri tabanı, yeni projelere ve başlangıç şirketlerine yeniden yatırım yapabilir ve üyeler yeni kar payları ve yeni çıkışlar şeklinde yarar sağlayacak. Bu fenomene biz “birden çoğunluğa” diyoruz.

Synkronice unique business model Kulaktan kulağa yöntemi, dünyadaki en büyük güçlerden biri. Synkronice ve Spinglo’nun sayesinde, bu büyük güç, ilk defa kesinlik ve akıllı kontrolle birleştirildi. İnsanlar başka insanları tanıyor ve kurulan üyelik tabanı, gelecek başlangıçlar için sermaye haline geliyor. Synkronice ağ pazarlamasını, yeni Ortaklar ve Spinglo üyelerini çekmek için bir temel olarak kullanacak. Synkronice Ortaklar aracılığıyla gelen bütün Spinglo üyeleri, Spinglo’ya yerleştirilecek. Spinglo’nun üye tabanı üyeler yeni üyeler getirdikçe (o yeni üyeler de yeni üyeler getirecek) büyüdüğünde, aynı zamanda Ortakların mevcut üyelik tabanlarının bir parçası haline gelir. Ağ ”Spinglo, dünyanın en oyuncularının müşteri tabanları, bütün girişimcilerin hayallerindeki gibi ticarette yeni ve devrimsel bir şekilde otomatik olarak büyüyecek. güçlü ve heyecan verici Synkronice eşsiz bir ikramiye planı yarattı. Bu ikramiye planı, ürün satışlarını hem uzun hem de kısa vadede doğrudan ödüllendirir ve ulaşılamaz hak kazanma gereksinimlerinin engellemesi olmaksızın motive edici bir kariyer merdiveni sağlar. Ayrıca diğerlerine işlerinde eğitim ve gelişim amaçlı yardım ettiklerinde Ortakları ödüllendirir.

modern pazarlama sistemiyle yaratıldı, yani insan ilişkileri temelli pazarlama ile”


Spinglo-revolusjonen Spinglo, sosyal ağlara yönelik dünyanın ilk tamamen-entegre ikramiye planına ve bir çok benzersiz sisteme sahip. Üyeler yeni üyeler getirerek ikramiyeler ve lüks ödüller kazanmak için bir hak kazanacaklar! Spinglo üyelerinin sayısı arttıkça, yeni girişimimiz Spinglo Life açılacak! Spinglo Life, Spinglo’nun bütün üyelerine yeni heyecan verici fırsatların sunulacağı özel bir bölüm. Benzersiz servis, ürün ve deneyim kombinasyonu hayattaki bir çok durumu karşılayan bir bütün oluşturacak.

Spinglo Spinglo, doğru zamanda, doğru yerde, doğru bir fikir ve bedava, Facebook®’la entegre. Spinglo’yu Facebook’a tek bir tuşa tıklayarak bağlayabilir, ve böylece Spinglo’yu daha ilginç hale getirebilirsiniz. Spinglo’yu daha da kişisel yapmak için Facebook’taki kişisel bilgilerinizle senkronize ettiğinizde bir fırsat dünyasının kapıları açılıyor. Spinglo veritabanı, diğer ağlarla devrimsel bir şekilde entegre oluşu sayesinde otomatik olarak güncelleniyor. Böylece son derece yüksek kaliteli kılınır. Spinglo’nun ve diğer her üye için avantajlar sağlıyor. Spinglo, her gün üyelerin birbiriyle yarışıp ödüller kazanması için ödüllü bir puan sistemine sahip. Spinglo’nun sosyal medyayı büyük yarışmalarla birleştirme yöntemi eğlenceli, heyecanlı ve kullanımı kolay. Üstüne bir de inanılmaz ödüller ekleyin, 7/24. Bütün Spinglo üyeleri karşı konulması zor teklifler alacaklar, örneğin: seyahat, moda, sağlık, BT ve sponsorlarımızın sağladığı diğer ürünler/ servisler. Üyeler bir servisi kullandıklarında (bedava bile olsa) veya bir alım yaptıklarında, üye Spinglo’dan ikramiye olarak değerli puanlar kazanır. Spinglo büyüdükçe, ikramiye puanı toplamı da artar. İşte o zaman üye, ürünleri ve hizmetleri ücretsiz almak için Spinglo’da puanlarını nasıl harcayacağını seçebilecek!

”Facebook & Twitter er integrert fra dag en!”


Nasıl değer yaratılır? Bir üyelik tabanı her zaman için bir çeşit değerle ilişkilendirilir. Ancak, bu değerin büyüklüğü bir dereceye kadar cirolar ve gelecek kazançlar üzerinden öznel bir değerlendirmedir. Geçmişte farklı üyelik tabanlarına nasıl farklı şekillerde değer verildiğinin ufak bir kanıtı için bu broşürün devamındaki örneklere bakabilirsiniz.

SPS (Synkronice Profit System) SPS üyesi Syncronice entegre bir müşteri tabanına sahip durumlarda gelecekteki temettü ve çıkışlar bir parçası almasını sağlayan bir sistemdir. SPS değeri Syncronice gerçek değeri ile ilgilidir. değerini hesaplamak için algoritma Syncronice ve Spinglo, onların davranış ve durum tüm üyelerin dayanmaktadır. Hesaplanan bu değerin yarısı Syncronice değerini sonuçlandırmak için kullanılır. Bu değeri çevreleyen koşulların analizi ve nasıl üye taban değişiklikler zamanla dayalı düzenli olarak hesaplanır. Syncronice kamu gittiğinde, SPSs tüm hisse senedi dönüşecektir. ”Half-değeralgoritması” SPS-sahiplerinin tüm üyelik exiting gelişme alacak böylece son derece mümkün olduğu kadar inşa edilmiştir.


Groupon Kolektif satın alım alanındaki bir oyuncu olan Groupon, 18 ay içerisinde 40 pazara yerleşti ve 1,200,000,000$’ı aşan bir değere ulaştı. Bu yeni bir fenomen değil; bir çok insan bilgi teknolojisi balonu sırasında ani yükseliş yapan Letsbuyit’i hatırlar. O zamanlar İnternet oldukça yeniydi ama artık her şey İnternet’te oluyor. Groupon, Syknronice/Spinglo ile çalışacak şirketlere iyi bir örnek. Her şey kullanıcı sayısına dayanıyor. Groupon, kolektif satın almada kesinlikle tek değil; yüzlerce benzer site var ve bazıları bir çok açıdan kesinlikle Groupon’dan daha iyi. Ama İnternet’te en iyi olan değil, en büyük, en çok kullanıcısı olan kazanır!

             







   

Groupons logo er et registrert varemerke tilhørende Groupon Inc.






         



| AAA 



Buzz

As the WSJ reported in a big page one story today, Facebook will probably go public in 2011, once it's had a year of $1+ billion in sales behind it. (The company expects to do between $1.2 billion and $2 billion in sales this year.) So what is the company going to be worth once it does go public? "Investors currently buying or looking to buy Facebook shares anticipate... a market capitalization of between $35 billion to $40 billion, according to people familiar with their thinking," the WSJ's Jessica Vascellaro writes today in a blog post related to her article. She adds, "Some analysts are even more bullish, suggesting that Facebook could be worth $59 billion in 2011 and more than $100 billion by 2015."

 Facebook Going Public, But Not Now, And Will Do ~$1.5 Billion Of Revenue This Year Playdom Acquires Facebook Game Developer Offbeat Creations

Either way, as Vascellaro reminds us, that could beat Google's $27 billion market cap on its first day of trading in 2004.

Finally! Bigger Pictures Coming To Facebook

Read the whole post at the WSJ → Tags: Online, Facebook, Startups, Social Networking

  

Short URL













Kilde: Businessinsider.com



http://bit.ly/9KNBbq






Right place, Right idea, Right timing.

/synkronice_business_tr  
/synkronice_business_tr  

http://www.synkronice.com/downloads/synkronice_business_tr.pdf

Advertisement