Page 1


Revolutsioon 2009. aastal toodeti sama palju informatsiooni kui viimase 5000 aasta jooksul kokku. Seda tänu internetile ja sotsiaalmeediale. Kogu turg asub internetis. Mitte homme ega ka mõne aasta pärast, vaid täna! Synkronice on võtnud juhtpositsiooni ja mõistnud, et kliendid ja liikmed ongi tulevik. Interneti mõistes ei ole tulevik 10 ega 20 aasta pärast, vaid tegemist võib olla vaid 1 aasta või ainult 6 kuuga ning Synkronice on valmis lähenevaks tulevikuks. Ettevõtte äriidee ei ole mitte ainult olla osa arengust, vaid ka juhtida arenguid internetis.

Selles kaustas kirjeldatakse osaliselt Ettevõtte (edaspidi „Synkronice“) äriplaani ja suundumust. Nimetatud liikmelisus sisaldab tooteid ja teenuseid, mis vastavad Synkronice’i liikmelisuse tasudele. Konkreetsete toodete ja teenuste kohta vaata HYPERLINK ”http://www.synkronice.com” www.synkronice.com.


Synkronice’i kasum Internetis ei ole võim mitte rahal, vaid kasutajatel. Synkronice loob esimese ettevõttena ainulaadset strateegiat kasutades liikmebaasi nimega Spinglo. Seda kasutatakse investeeringuna uutes internetipõhistes ärikontseptsioonides, mida hinnatakse ja müüakse iga päev kõrge väärtuse eest. Neid ärikontseptsioone uuritakse, ning kui äriidee ennast õigustab, allkirjastatakse enne väljaandmist leping, mis on soodne mõlemale poolele. Selline ärimudel annab tuhandetele inimestele eksklusiivseid võimalusi saada osa hiiglaslikest loodavatest kasumitest, mis oli paljudele varem täiesti tundmatu tegevusala ning millele ligipääs oli ainult vähestel.

Investeerimine alustavatesse firmadesse Äriideesse investeerimise puhul tuleb valida riskitase. Madal risk annab sageli madalamat kasumit, kõrge risk annab aga võimaluse suureks kasumiks. Samas tähendab kõrgem risk ka suuremat võimalust kaotada. Ettevõtte alustamise juures olemist on alati peetud kõrgeks riskiks. Synkronice’i puhul on see vana tõde. Synkronice on nimelt midagi nii ainulaadset, et võimaldab olla mitme alguse juures ilma investeerimata, kuid samas siiski kasumit teenida.

Members / Value

Synkronice osaleb suures hulgas ettevõtete startides osaluse vastu nendes ettevõtetes. Pakkudes seda, mis puudub enamusel startidel – nimelt kliente ja kasutajaid – antakse neile ettevõtetele alates esimesest päevast võimalus keskenduda oma „core business’ile“, ilma et peaks aega raiskama kapitali hankimisele ja EXIT 4 turundusele. Synkronice saab läbi oma partnerluse EXIT 3 osa tulevasest kasumist iga-aastaste dividendide näol. Nn. „exit’i“ abil saab Synkronice tasu oma osa EXIT 2 eest ettevõtte müügil. Neist mõlemast kapitalivoost EXIT 1 saavad Synkronice’i liikmed osa. Exit’i puhul ei kao EXIT 2 samal ajal aga Spinglo kliendibaas. Selle saab uuesti EXIT 1 investeerida uutesse projektidesse ja startidesse Time ning liikmed saavad sellest osa uute exit’ite näol. Seda fenomeni kutsume me „one-to-many.

Synkronice’i ainulaadne ärimudel Suust-suhu meetod on üks võimsamaid jõude maailmas. Tänu Synkronice’le ja Spinglole suunatakse ja juhitakse seda hiiglaslikku jõudu esmakordselt arukalt. Inimesed tunnevad inimesi ja loodav liikmebaas saab tuleviku startides tegelikuks kapitaliks. Synkronice kasutab võrkturundust uute võrkturustajate ja nn Spinglo sõprade kaasamiseks. Kõik Spinglo sõbrad, kes tulevad võrgu ehitajate kaudu, paigutatakse Spinglosse. Kui Spinglo e-liikmebaas seejärel kasvab, kuna Spinglo sõbrad kutsuvad omakorda uusi Spinglo sõpru, kes kutsuvad Spinglo sõpru jne, lisatakse ka need võrkturustajate olemasolevasse Spinglo sõprade baasi. Selle ala jaoks revolutsioonilisel viisil kasvavad kliendibaasid automaatselt, mis on iga võrkturustaja unistustestsenaarium. „Spinglo luuakse maailma Synkronice on loonud meie aja kõige heldema ja konkurentsituma boonusplaani. Boonussüsteemid on ühendatud ainulaadsel viisil, mille tulemusel toob võrkturustajate töö täit tulemust nii reaalajas kui ka pikemas plaanis, ilma et seda segaks kvalifitseerimisnõue, mida on võimatu saavutada

tugevaima ja meie ajastu plahvatuslikema turundusvormi abil, mis põhineb suhtlusel.“


Spinglo revolutsioon Spinglo on maailma esimene täielikult integreeritud boonusplaan kõikidele sotsiaalvõrgustikele ja sisaldab paljusid täiesti ainulaadseid süsteeme. Spinglo sõbrad saavad kutsuda uusi Spinglo sõpru ja kvalifitseeruda piiramatutele boonustele. Samal ajal, kui Spinglo sõprade hulk kasvab, avatakse ka Spinglo Life! Spinglo Life on eksklusiivne osa Spinglost, kus pakutakse uusi ja põnevaid tooteid kõikidele Spinglo sõpradele. Ainulaadne kooslus teenustest, toodetest ja elamustest loob terviku, mis katab enamus eluvaldkondi.

Spinglo Spinglo on lahe, põnev ja täiesti tasuta! Lisaks on see täielikult integreeritud Facebook’iga! Ühe nupuvajutusega ühendad sa Spinglo Facebookiga, mis muudab Spinglo veelgi huvitavamaks. Palju võimalusi avaneb, kui saad lihtsalt sünkroniseerida Facebook’i isikuandmed ja muuta oma Spinglo isikupärasemaks. On palju viise Spinglo punktide saamiseks ja võistlemiseks nii oma sõprade vastu kui nendega koos, isegi kui nad ei ole sinu meeskonnas. Vaata, kuidas läheb su lähedastel nädala või viimase hetke võistlustel. Või lihtsalt näita neile, kuidas asjad käivad! Spinglos võistlemine on nii sotsiaalne, lokaalne kui globaalne! Spinglo viis kombineerida sotsiaalmeedia lõbusate võistlustega on lahe, lihtne ja põnev. Sellele lisanduvad veel uskumatud ja eksklusiivsed auhinnad 24/7. Facebook’i andmed on alati uuendatud ja Spinglol on kõigele ligipääs. See muudab Spinglo andmebaasi veelgi väärtuslikumaks. See loob tohutud eelised Synkronice’i ja Spinglo liikmetele ning kõigile, kellel on kontseptsioonis ettevõtjana osa. Spinglo on alati sammu võrra ees, kui asi puudutab tehnoloogiat ja trende internetis, et pakkuda oma liikmetele ebatavalist ja eksklusiivset elamust. Lisaks kõigele on meil hea meel teatada, et oleme täielikult integreeritud Facebook’iga, mis on rahva arvu poolest maailmas Hiina ja India järel kolmas!

”Facebook ja Twitter on integreeritud alates esimesest päevast!“


Kuidas luuakse väärtust? Liikmebaas omab alati mingit väärtust. Väärtuse suurus on siiski mingil määral subjektiivne hinnang, mis põhineb käibel ja võimalikul tulul tulevikus. Et tuua näidet, kuidas on erinevaid liikmebaase varem hinnatud, vaata näiteid selle kausta lõpus.

SPS (Synkronice’i kasumisüsteem) SPS on süsteem, mis võimaldab liikmetel saada osa tulevastest dividendidest ja exit’itest nendest case’idest, millesse Synkronice oma kliendibaasi integreerib. SPS’i väärtus on otseselt seotud Synkronice’i tegeliku väärtusega. Seda arvutatakse kõikide Synkronice’i ja Spinglo liikmete arvu ning nende käitumise ja staatuse järgi. Seda väärtust arvutatakse jooksvalt ja see põhineb ümbritsevatel tingimustel ning sellel, kuidas liikmebaas aja jooksul muutub. Kui Synkronice läheb börsile, konverteeritakse kõik SPS’id aktsiateks. „Poole-väärtuse-algoritm” on üles ehitatud selliselt, et kõik SPS’i omanikud näevad põnevat arengut oma liikmelisuses igal võimalikul moel.


Groupon 18 kuu jooksul on Groupon, mis tegutseb kollektiivse ostujõu vallas, loonud endale 40 turgu ja tema väärtuseks hinnatakse rohkem kui $1 200 000 000. See ei ole uus fenomen, paljud mäletavad Letsbuyit’i, kelle hiilgeaeg oli nn ITmulli ajal. Siis oli internet suhteliselt uus. Nüüd, kõik mis toimub, toimubki internetis! Groupon on suurepärane näide ettevõttest, mis toimiks hästi koos Synkronice’i ja Spingloga. Kõik seisneb kasutajate hulgas. Groupon pole kollektiivse ostujõu vallas üksi, leidub sadu sarnaseid saite ning paljud neist on kindlasti mitmes mõttes paremad kui Groupon. Kuid internetis ei võida mitte parim, vaid suurim!

              



   

Grouponi logo on Groupon Inc. Registreeritud kaubamärk.








         



| AAA 



Buzz

As the WSJ reported in a big page one story today, Facebook will probably go public in 2011, once it's had a year of $1+ billion in sales behind it. (The company expects to do between $1.2 billion and $2 billion in sales this year.) So what is the company going to be worth once it does go public? "Investors currently buying or looking to buy Facebook shares anticipate... a market capitalization of between $35 billion to $40 billion, according to people familiar with their thinking," the WSJ's Jessica Vascellaro writes today in a blog post related to her article. She adds, "Some analysts are even more bullish, suggesting that Facebook could be worth $59 billion in 2011 and more than $100 billion by 2015."

 Facebook Going Public, But Not Now, And Will Do ~$1.5 Billion Of Revenue This Year Playdom Acquires Facebook Game Developer Offbeat Creations

Either way, as Vascellaro reminds us, that could beat Google's $27 billion market cap on its first day of trading in 2004.

Finally! Bigger Pictures Coming To Facebook

Read the whole post at the WSJ → Tags: Online, Facebook, Startups, Social Networking

  

Short URL













Allikas: Businessinsider.com



http://bit.ly/9KNBbq






Right place, Right idea, Right timing.

http://synkronice.com/downloads/synkronice_business_ee  

http://synkronice.com/downloads/synkronice_business_ee.pdf

http://synkronice.com/downloads/synkronice_business_ee  

http://synkronice.com/downloads/synkronice_business_ee.pdf

Advertisement