Page 1

Bonus Plan


Synkronice prēmiju plāns Pievienošanās Synkronice ir bez maksas, un komisijas maksu izmaksā tikai par produktu pārdošanu. Mēs cenšamies, lai šis plāns būtu pēc iespējas vienkāršāks, vienlaikus maksimāli palielinot īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa peļņas iespējas mūsu dalībniekiem Mums arī ir karjeras kāpnes, kas gādā par atzinību, kad mūsu dalībnieki sasniedz kārtējos mērķus ceļā uz panākumiem. Līdz ar atzinību par šo pagrieziena punktu sasniegšanu tiek piešķirta dāsna atlīdzība, lai atzīmētu kārtējo panākumu. Šis plāns arī paredz atlīdzību tiem, kas strādā ar citiem dalībniekiem šajā biznesā, palīdz viņus apmācīt, lai arī viņi varētu gūt panākumus. Tā ir arī viena no mūsu dalībnieka līguma galvenajām prasībām. Dalībniekiem ir pastāvīgi jāstrādā ar tiem, kurus viņi ir iesaistījuši biznesā, lai palīdzētu viņiem gūt panākumus. Plāns ļauj nodrošināt atlīdzību jau no paša sākuma, kā arī veidot plašu potenciālo klientu loku, kas, savukārt, ilgtermiņā nodrošina pastāvīgus ienākumus no produktu pārdošanas.


Product Package Commissions (Produktu paketes pārdošanas komisijas maksa) Standarta produktu pakete, kurā ietilpst viena gada dalība „Tools Toys and Tales”, kā arī Towah Bankas maksājumu pakete, tiek pārdota klientam par 575 eiro. Pirmās paketes pārdošanas komisijas maksa netiek izmaksāta, bet turpmākajās pārdošanas reizēs pirmos 12 mēnešus pienākas komisijas maksa. Pirmajā gadā nav pastāvīgas kvalifikācijas prasības, kā arī prasības jums pašam iegādāties kādu no produktiem (lai gan, protams, varat nopirkt šo lielisko produktu paketi ar atlaidi). Kad kvalifikācijas ietvaros būsiet pārdevis klientiem pirmās divas produktu paketes, jūs saņemsiet 25 eiro prēmiju par katru pārdoto paketi. Sākot ar trešo produktu paketi, prēmija būs 200 eiro par katru paketi.

YOU Infinity

Prēmija tiks izmaksāta dalībniekiem, kuriem ir vismaz astoņi Spinglo draugi.

1

2

3

4

5

6

€25

€25

€200

€200

€200

€200

7 8 €200

€200

Leadership Development Bonus (Vadības prēmija) Ja vēlaties kļūt par biznesa līderi un iesaistīt biznesā citus dalībniekus, tad jums būs pastāvīgi jāstrādā ar šiem dalībniekiem, lai palīdzētu viņiem sasniegt savus biznesa mērķus. Kā kompensāciju par šo darbu jūs saņemsiet prēmijas par produktu paketēm, ko viņi pārdos. Par pirmo un otro paketi saņemsiet 175 eiro, un šo prēmiju saņemsiet pastāvīgi bez ierobežojumiem par pirmo un otro dalībnieku, kas reģistrēts jebkurā līmenī (reģistrējis viens no dalībniekiem pirmajā vai otrajā augšējā līmenī). Vadības prēmija tiek izmaksāta tikai tiem dalībniekiem, kuriem ir vismaz astoņi Spinglo draugi (vadība sākas no jūsu trešās sponsorēšanas līnijas)

YOU Infinity

1

2

3

4

5

6

€25

€25

€200

€200

€200

€200

3.1 €175

6 x €175

3.1.1

8 x €175

3.1.2

3.2

6.1

€175

3.2.1

€175

3.2.2

7 8 €200

€200

6.2 €175

6.2.1

6.2.2

16 x €175 32 x €175 Infinity

Executive Product Package Commissions (Executive produktu paketes komisijas nauda) Synkronice piedāvā uzlabotu produktu paketi klientiem, kuri vēlas intensīvāk izmantot personālās un finanšu izaugsmes iespējas. Šajā produktu paketē ir tiešās apmācības sesijas, kā arī visas priekšrocības, kas pieejamas standarta paketē, un tās vērtība pārsniedz 2000 eiro. Pati pakete maksā 1725 eiro. Komisijas nauda netiek maksāta, kad dalībnieks pārdod pirmo šādu paketi, bet par nākamo pakešu pārdošanu viņam ir paredzēta 75 eiro komisijas nauda par pirmajām divām pārdotajām paketēm un turpmāk – 600 eiro par katru nākamo pārdoto paketi. Šo komisijas naudu izmaksā, kad pats dalībnieks pārdod paketi klientam. Kvalificēti dalībnieki arī saņem vadības prēmiju par katras Executive produktu paketes pārdošanu, ko veic viņu padotie – 525 eiro par pirmās un otrās Executive paketes pārdošanu, ko veic viņu apakšējie dalībnieki. (Executive produktu paketes komisijas nauda sākas no jūsu trešās sponsorēšanas līnijas)


Open Line Bonus (Atklātās līnijas prēmija) Kad esat sasniedzis nosprausto produktu pārdošanas apjomu ceturksnī abās savās līnijās, Jums pienākas atklātās līnijas prēmija par šo ceturksni. Ja varat pretendēt uz šo prēmiju, tad saņemsiet papildu komisijas naudu, no kopējā produktu pakešu pārdošanas apjoma savā organizācijā – uz leju līdz nākamajam dalībniekam, kurš ir sasniedzis tādu pašu vai augstāku līmeni. Pavisam var sasniegt piecus līmeņus. Ja sasniedzat augstāko līmeni un sponsorēšanas līnijā zem jums nav neviena dalībnieka, kam pienāktos atklātās līnijas prēmija, tad saņemsiet prēmiju par visām pārdotajām produktu paketēm. Ja kāds no dalībniekiem ir sasniedzis zemāku līmeni, tad saņemsiet prēmiju par tiem līmeņiem, kurus šis dalībnieks nav sasniedzis. Atklātās līnijas prēmija tiks izmaksāta dalībniekiem, kuriem ir vismaz astoņi Spinglo draugi.

YOU

1 OPEN LINE

OPEN LINE

OPEN LINE

OPEN LINE

2

OPEN LINE

3

4

3.1

5

6

3.2.3

3.2.4

3.2

OPEN LINE

OPEN LINE

OPEN LINE

3.2.1

3.2.2 OPEN LINE

OPEN LINE

OPEN LINE

OPEN LINE

Level Achieved

Minimum of new associates in sponsor lines 1 & 2

5

25

6-7

50

• Lai pretendētu uz atklātās līnijas prēmiju, Jums pirms prēmijas perioda sākuma jābūt 5. līmenī.

8-9

75

• Katram jaunam atklātās līnijas periodam ir nepieciešama kvalificēšanās sasniegtajam līmenim saskaņā ar 1. un 2. līnijas prasībām.

10-11

100

12-

150

Prēmijas apmērs ir atkarīgs no to dalībnieku skaita, kuri ir kvalificējušies uz pārdošanas apjomu pamata. • Prēmijas lielums ir atkarīgs no kvalificēto dalībnieku skaita.


Ģenealoģija Pievienojoties tīklam, katrs dalībnieks ieņem pirmo pieejamo vietu sponsorēšanas organizācijā zem dalībnieka, kurš viņu pievienojis. Kad caur Synkronice vai Spinglo tiek pārdoti produkti, saskaņā ar prēmiju plānu aprēķina komisijas naudu. Dalībnieku organizācijā ir divas vietas katrā līmenī, un Synkronice sistēma automātiski piešķir vietu katram dalībniekam, pievienojot viņu zem dalībnieka, kurš viņu iesaistījis. Karjeras kāpņu kvalifikācijas līmeņu pamatā ir pārdošanas organizācija, ko jūs kā dalībnieks izveidojat, un pārdošanas apjoms, ko esat palīdzējis viņiem sasniegt.

Augšējie

YOU

Synkronice pastāvīgo ienākumu scenāriji Synkronice un Spinglo tīklā katram ir iespēja gūt labumu no izdevīgiem partneruzņēmumu piedāvājumiem. Kad dalībnieks ir kvalificēts, tad par katru pārdotu produktu vai produktu paketi tiek maksāta komisijas nauda. Lūk, pastāvīgo ienākumu scenārija piemērs, kam pamatā ir pārdošana caur Spinglo, pieņemot, ka attiecīgais dalībnieks ir pievienojies [Synkronice bez maksas un tikai veido savu Spinglo tīklu. Šajā modelī pieņemam, ka zem viņa ir 1000 Spinglo dalībnieku.]

Bonus per month Bonus

Bonus per year

2% of AT

5% of AT

10% of AT

1%

€ 1 166

€ 2 916

€ 5 833

2%

€ 2 333

€ 5 833

3%

€ 3 500

€ 8 750

Bonus

Augšējie

2% of AT

5% of AT

1%

€ 14 000

€ 35 000

€ 70 000

€ 1 166

2%

€ 28 000

€ 70 000

€ 140 000

€ 17 500

3%

€ 42 000

€ 105 000

€ 210 000

If you make an assumption that your Spinglo friends will place 2% of their turnover via the Internet at Spinglo, view the figures in the 2% column. If you assume that a Spinglo friend add only 2% of their total Internet consumption in combination with 2% bonus value, you’ll notice that the bonus pays out €28.000 per year! And this without anyone in the network selling anything to anybody, ever! AT = Average Turnover

10% of AT


Karjeras kāpnes

Level

Filled Auto Levels

Frontlines

Line 1 & 2

1

1

2

-

2

2

2

2 x Level 1

3

3

3

2 x Level 1

4

4

4

2 x Level 2

Katra līmeņa kvalifikācijas prasības ir balstītas gan uz jūsu pārdošanas organizāciju, gan uz tās dalībnieku produktu pakešu pārdošanas apjomiem. Vēl viens elements, kas nosaka pāriešanu augstākā līmenī, ir tas, cik efektīvi esat palīdzējis apakšējiem sasniegt savus mērķus, tāpēc neaizmirstiet, ka ar viņiem ir jāstrādā, un palīdziet viņiem sasniegt noteiktos līmeņus un pašiem kļūt par biznesa līderiem.

5

5

5

2 x Level 3

6

6

10

2 x Level 5

7

7

10

2 x Level 5

8

8

15

2 x Level 6

9

9

15

2 x Level 6

10

10

20

2 x Level 8

Nav nepieciešams, lai līderus, kurus esat radījis, jūs pats arī būtu iesaistījis biznesā; viņi var būt jebkur jūsu pirmajā un otrajā līnijā.

11

11

20

2 x Level 8

12

12

25

2 x Level 10

Līdztekus jaunas [vietas] sasniegšanai ir paredzēta arī unikāla un dāsna atlīdzība par dažādu [līmeņu] sasniegšanu (piemēram, ceļojumi, pulksteņi un automašīnas). Jūsu mitinātās tīmekļa vietnes „back office” arī tiek aktivizēta papildu funkcija, kas jums ļauj efektīvāk vadīt lielāku grupu.

Luksusa kruīzs! Kazino, spa, kinoteātris, burbuļvanna, daudz bāru un restorānu, sporta zāle, alpīnistu siena un peldbaseini. Uz lieliskajiem kruīza laineriem, kurus izmantojam šiem braucieniem, garlaicība gandrīz nav iespējama. Tiem, kas sasnieguši 5. līmeni, tiek piedāvāts kruīza brauciens divām personām. Ceļamērķis un ostas, kurās kuģis piestāj, var būt dažādas, taču uz kuģa piedzīvotais noteikti būs kaut kas neparasts. Vienalga, vai vēlaties baudīt dažas laiskas dienas, vai arī aktīvi darboties – šeit tas viss jums ir garantēts!

Glosārijs „Dalībnieks” - persona vai organizācijas, kas noslēgusi līgumu ar kompāniju. „Kompānija” - Synkronice Members Club Limited „Augšējie” - visi dalībnieki, kas ģenealoģijā ir virs jums. „Apakšējie” - dalībnieki, kas ģenealoģijā ir zem jums.

Synkronice is the promoter of this trading scheme in the United Kingdom. The goods and services which are sold under this scheme are related goods and services.

„Ģenealoģija” - attiecīgo tīkla vietu grafisks atveidojums. „Synkronice” - Synkronice Members Club Limited tirdzniecības nosaukums, kas apzīmē dalībnieku tīklu. „Spinglo” - Spinglo.com preču zīme, klientu reģistrācijas interneta vietne un Synkronice Members Club Limited portāls.

It is illegal for a promoter or a participant in a trading scheme to persuade anyone to make a payment by promising benefits from getting others to join the scheme.

NETICIET APGALVOJUMIEM, KA LIELA PEĻŅA NĀK VIEGLI.


Bora Bora brīvdienas Breitling pulkstenis 7. līmenī saņemsiet ļoti modernu, iespaidīgu Breitling Windrider. To Jums uz rokas redzēs visa jūsu komanda un sapratīs, ka labs darbs atmaksājas!

8. līmenī Jūs sagaida lidojums uz dienvidjūrām un pasaules skaistāko salu - Bora Bora! Dzīvosiet uz ūdens piecu zvaigžņu bungalo, varēsiet nodarboties ar ūdens sportu, doties safari vai vienkārši nedarīt neko ... Laipni lūdzam paradīzē!

Ekskluzīvs auto Ir pienācis grūtas izvēles brīdis. Vai vēlaties braukt ar BMW X6, Audi S5, Fisker Karma vai ar kādu citu līdzvērtīgu auto? Lai kuru no tiem jūs izvēlētos, jebkurā gadījumā varēsiet diskrēti parādīt, kā esat pie tā ticis. Jo visas šīs automašīnas ir „Synkronice edition”.

Zelts un sporta auto Nu jau runa ir par visaugstāko pakāpi! Šeit izvēle ir vēl grūtāka. Vai Jūs vēlaties sporta superauto Ferrari F458, vai Lamborghini Gallardo? Bet ir arī alternatīva: varat iznomāt seifu un saņemt atbilstošo summu tīrā zeltā!


http://synkronice.com/downloads/BonusPlan_LV  

http://synkronice.com/downloads/BonusPlan_LV.pdf

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you