SwO street #18

Page 20

KAP KAP Autorė: Justina Gvazdaitytė Nuotraukos: Ksenija Vait (www.amimo.lt) Į klausimus atsako Milana Mačijauskienė ir Indrė Gedminė.

P

apasakokite, kaip gimė „Kap Kap“? Kas slepiasi ir kas telpa po tokiu žaismingu ir jaukiu pavadinimu? Galbūt jūsų idėja gimė iš asmeninio poreikio neatrastiems produktams bei kvapams? Esam dvi mokyklos laikų draugės, Milana ir Indrė, kurios visada svajojo apie savą verslą. Gimus dukrytėms, susidūrėme su kiekvienai mamai žinomomis problemomis, aktualiais klausimais (dantų dygimas, nuovargis ir kt.) ir siekiu išlikti žvaliomis bei energingomis. Visas šias ir kitas problemas norėjome spręsti natūraliai, todėl pradėjome ieškoti atsakymų į klausimus. Taip mūsų gyvenime atsirado aromaterapiniai aliejai. Įsitikinusios jų nauda ir poveikiu, ėmėme domėtis šia sritimi, dar labiau gilinti žinias. Ši sritis pasirodė labai įdomi, pamatėme, kad žmonėms vis labiau aktualu darosi, kaip rūpintis savimi bei artimaisiais natūraliomis priemonėmis. Ypač susilaukus vaikų, tėveliai nori nuo mažens auginti juos natūraliai, nenaudoti vaistų bei pasirūpinti mažųjų gera savijauta priemonėmis tiesiai iš gamtos. Pačios susidūrėme, kad aukštos kokybės aromaterapinių produktų rasti nėra taip paprasta, o informacijos šia tema taip pat labai trūksta – taip atsirado KAP KAP kvepiantys aliejai. Ieškodamos tinkamo pavadinimo labai daug diskutavome su aplinkiniais, ieškojome varianto, kuris būtų jaukus, lengvai įsimenamas, stilingas ir turėtų asociaciją su aromaterapija. Šis pavadinimas kilo visai netikėtai mano vyrui. KAP KAP kilo nuo aromaterapinių aliejų naudojimo principo, nes aliejukai naudojami mažais lašiukais. Tai lašai, kurie pilni gyvybės ir yra raktas į kokybiškesnį, natūralesnį ir sveikesnį gyvenimą. Du vienodi žodžiai KAP KAP atspindi ilgametę mūsų draugystę, kuri patikima, atvira ir nuoširdi. Šiomis vertybėmis vadovaujamės ir kurdamos santykį su klientais.

SwO | 20

street

Minėjote, kad jūsų išskirtinumas – visa produkcija turi ekologinius sertifikatus. Neretai skeptikai teigia, kad sertifikatai nėra reikalingi, jei priemonė „natūrali“, o papildomi popieriai tik didina kainą. Kodėl jūs pasirinkote kitą barikadų pusę? Ką užtikrina ekologiškų produktų sertifikatai? Ekologiški produktai atsirado ne atsitiktinai. Mes pačios anksčiau galvojome, kad nėra skirtumo, ar produktas natūralus, ar ekologiškas. Tačiau per savo patirtį supratome, kad skirtumas visgi labai didelis. Terapinės savybės skiriasi labai stipriai. Dažnai pasitaiko atvejų, kai teigiama, jog produktas natūralus, o ištyrus jį, pasirodo, jog jame yra medžiagų, darančių neigiamą poveikį organizmui, žalojančių sveikatą. Mūsų aromaterapiniai aliejai pasižymi terapinėmis savybėmis, užtikrina įvairių negalavimų prevenciją, puoselėja grožį ir gerą savijautą. Tai aukštos kokybės, ekologiška ir sertifikuota produkcija iš Prancūzijos. Vienas iš mūsų siekių – kad produkcija būtų sertifikuota, tad tai, kas pasiekia mūsų klientus, turi būti patikima ir itin aukštos kokybės. Ekologiškumą apibrėžiantys sertifikatai užtikrina produkto saugumą ir atspindi aukščiausią kokybę: nuo vietos, kurioje auga sudedamosios dalys, gamybos proceso kontrolės, paties produkto ištirtumo bei pakuotės, kurioje laikomi produktai. Ekologiškus produktus besirenkantys išreiškia savo požiūrį, gyvenimo būdą. Tėvams, kurie augina mažus vaikus, eksperimentuoti su abejotinos kokybės produktais ypač rizikinga ir nesaugu. Todėl mes siekiame ne tik suteikti galimybę įsigyti kokybišką gaminį, bet ir šviesti visuomenę

www.swo.lt


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.